Miłośniczki H&M cz. 20 - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-13, 20:29   #1321
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Chciałam zamówić ale wyskoczył mi błąd "RM1". Wydaje mi się, że skacząc po stronach wątku jakoś na te literki trafiłam ale nie wczytywałam się a przez ostatnie dni tyle produkujecie, że nie mam mocy (i czasu, jutro egzamin ) szukać, więc powiedzcie mi - co to i co mam zrobić? Na szybko przeleciałam kilka postów z wyszukiwarki i rozumiem, że to jakaś blokada karty? Dlaczego tak? Jak się tego pozbyć?
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:29   #1322
g0si4
Zakorzenienie
 
Avatar g0si4
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 946
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
Dostałam cieliste szpile. Są fajne a zwłaszcza za taką cenę. Obcas optymalny, da się chodzić. Rzeczywiście śliskie. Mam rozmiar 36,5 i w czółenka biorę 36 bo stopę mam wąską choć koślawą (ortopeda zapewne ucieszył by się na te buty trzeci raz próbuje pisać ta wiadomosc wiec mam nadzieje ze tym razem mi nie odrzuci. Trochę czarnych żałuję ale z drugiej strony przytargalam dziś dwie pary z aldo.
Bardzo ładnie wyglądają .
__________________
IG
g0si4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:30   #1323
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Brać za pobraniem.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:30   #1324
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 395
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Chciałam zamówić ale wyskoczył mi błąd "RM1". Wydaje mi się, że skacząc po stronach wątku jakoś na te literki trafiłam ale nie wczytywałam się a przez ostatnie dni tyle produkujecie, że nie mam mocy (i czasu, jutro egzamin ) szukać, więc powiedzcie mi - co to i co mam zrobić? Na szybko przeleciałam kilka postów z wyszukiwarki i rozumiem, że to jakaś blokada karty? Dlaczego tak? Jak się tego pozbyć?

Nic nie poradzi się na to. Za kilka dni powinna "blokada" zejść
__________________
"Człowiek jest tylko raz młody. Później musi już szukać sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:33   #1325
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Dokładnie probowałam skontaktować się na czacie, ale niby do 20 tylko dziala także jutro atakuję infolinie to juz kolejny raz jak sobie w kulki leca a jak sie skonczyla Twoja sprawa z taka paczka? Znalazła sie?
najgorsze jest czekanie, miałam całą noc nieprzespaną (zauważyłam w trackingu, że odebrana późnym wieczorem), pół kolejnego dnia w nerwach i non stop dzwonienia na infolinie i przez 6h nie potrafili mi powiedzieć gdzie jest moja paczka i nie mogli się skontaktować z kurierem, telefonu do niego nie chcieli mi podać, wsiadłam w samochód i pojechałam do oddziału, zrobiłam awanturę (w paczce były buty za 600zł), kobieta, która zajmowała się tą sprawą wyskoczyła do mnie z tekstem, że kurier nie mógł się dodzwonić do mnie, bo na paczce nie było mojego numeru telefonu, a ja do niej mówię, a skąd pani wie skoro to nie pani rozwozi paczek? myślałam, że zagryzę blondyne, łaskawie zadzwoniła do kuriera, podała mi słuchawkę, a ten do mnie, że on był, ale domofon nie działa, a na paczce nie ma mojego numeru, a ja mówię, że na pewno jest (już wcześniej zamawiałam z tej firmy), a on w zaparte, że nie, a ja mówię trzeba było zostawić awizo czy cokolwiek żebym się skontaktowała i wrzucić do skrzynki, a on do mnie, że nie ma skrzynki, no myślałam, że go zjem przez telefon w końcu łaskawie się zjawił w ciągu godziny pod domem i co jest na paczce? numer telefonu i to x2! skrzynkę też mu pokazałam, biorę paczkę i chciałam się podpisać na kwicie a on, że już jest podpisane
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”

Edytowane przez cherry pie
Czas edycji: 2016-01-13 o 20:36
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:35   #1326
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez g0si4 Pokaż wiadomość
Co do topiku, to były na one wyprzedaży (chyba) za 40 zł, ale najmniejszy rozmiar to był 42 . Wrzucam dwie fotki, dla pokazania materiału.
Nie wiem czy to o tą hiszpankę chodzi,ale znalazłam taką jak na zdjęciu. Na sobie mam rozmiar S-mniejszych nie było. Bluzeczka to taka szmateczka, rękawy przykrótkie,ale u mnie to standard . Jednak jak ktoś lubi takie króciaki to może być . Przepraszam za jakość zdjęć, ale mój telefon nie chciał złapać ostrości i musiałam się nieźle nagimnastykować żeby cokolwiek było widać.



Na zdjęciu jest rozmiar M,mniejszej nie było. Materiał jest fajny-miły i porządny. Zameczki rozpinają się. Jak ktoś lubi pasiaste luzaki to myślę, że będzie zadowolony

Mam nadzieję, że chociaż troszkę pomogłam!


I teraz małe bonusiki.
1) Kombinezon ,który jest teraz na wyprzy. rozmiar xs-ledno przelazł mi przez biodra. Bardzo dobrze dopasowany, materiał sztywniejszy. Robi big biodra (i pewnie big pupę) i robi się buła w okolicach rozporka (którego de facto nie ma ) ,widać to na zdjęciu po prawej stronie.

2) Kardigan zachwalany przez naszą Martii . Na stronie nie robił na mnie wrażenia, ale po przymierzeniu zmieniłam zdanie . Materiał dość cienki, ale mimo to bardzo fajny. Na wiosnę/lato super. Ma zdjęciu mam xs,ale jak będę zamawiać (chyba, bo juz miałam nic nie zamawiać! )to wezmę S, bo wolę takie rzeczy bardziej luźne.

3) Ktoś mnie pytał o tę bluzkę z koronką,a ja napisałam,że nie mam zdjęcia. Przy zgrywaniu fot, odkryłam że skłamałam .Wrzucam teraz,może się jeszcze komuś przyda.
Bardzo dziękuję za relacje 😘🌷 pomogłas 😃
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:37   #1327
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez justyss1991 Pokaż wiadomość
Nic nie poradzi się na to. Za kilka dni powinna "blokada" zejść
Rozumiem, że płatność inną kartą powinna przejść, tak?
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 20:38   #1328
myszmoni
Zadomowienie
 
Avatar myszmoni
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 666
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
najgorsze jest czekanie, miałam całą noc nieprzespaną (zauważyłam w trackingu, że odebrana późnym wieczorem), pół kolejnego dnia w nerwach i non stop dzwonienia na infolinie i przez 6h nie potrafili mi powiedzieć gdzie jest moja paczka i nie mogli się skontaktować z kurierem, telefonu do niego nie chcieli mi podać, wsiadłam w samochód i pojechałam do oddziału, zrobiłam awanturę (w paczce były buty za 600zł), kobieta, która zajmowała się tą sprawą wyskoczyła do mnie z tekstem, że kurier nie mógł się dodzwonić do mnie, bo na paczce nie było mojego numeru telefonu, a ja do niej mówię, a skąd pani wie skoro to nie pani rozwozi paczek? myślałam, że zagryzę blondyne, łaskawie zadzwoniła do kuriera, podała mi słuchawkę, a ten do mnie, że on był, ale domofon nie działa, a na paczce nie ma mojego numeru, a ja mówię, że na pewno jest (już wcześniej zamawiałam z tej firmy), a on w zaparte, że nie, a ja mówię trzeba było zostawić awizo czy cokolwiek żebym się skontaktowała i wrzucić do skrzynki, a on do mnie, że nie ma skrzynki, no myślałam, że go zjem przez telefon w końcu łaskawie się zjawił w ciągu godziny pod domem i co jest na paczce? numer telefonu i to x2! skrzynkę też mu pokazałam, biorę paczkę i chciałam się podpisać na kwicie a on, że już jest podpisane
porażka trzeba walczyć o swoje paczki, chyba liczył na to, że odpuścisz, a on zgarnie buty
myszmoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:39   #1329
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez myszmoni Pokaż wiadomość
porażka trzeba walczyć o swoje paczki, chyba liczył na to, że odpuścisz, a on zgarnie buty
myślałam, że już po butach
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:44   #1330
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Ale miałaś przeboje Cherry

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Co to za buty?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:44   #1331
honesty1983
Zadomowienie
 
Avatar honesty1983
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 439
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Dzisiaj przyszły do mnie 3 paczki:
1. http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0323539003.html
Paski, rozmiar S, no szału nie ma, noszę s/m i rozmiarowo jest ok. Ale jest
cienka, wygląda jakby już wypłowiała po praniu. Za te pieniądze nie warto mi
odsyłać...
Czyli nadal szukam fajne pasiaka...
Z zary dzisiaj odesłałam, z mango też mnie to czeka...
2. http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0227035020.html
Już kultowe tutaj. Czarne, rozmiar M. Bardzo fajne, już w nich siedzę. Dla mnie
do spania za ciepłe ale do chodzenia w domu jak znalazł. Dobrze, że kliknęłam
jeszcze różowe w grochy.
3. http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0321825003.html
Fajny, duży, przyjemny w dotyku, miał gdzieś wystającą metkę (pewnie był to
zwrot) ale zrobiłam supełek i jest git...
honesty1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 20:47   #1332
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
Dostałam cieliste szpile. Są fajne a zwłaszcza za taką cenę. Obcas optymalny, da się chodzić. Rzeczywiście śliskie. Mam rozmiar 36,5 i w czółenka biorę 36 bo stopę mam wąską choć koślawą (ortopeda zapewne ucieszył by się na te buty trzeci raz próbuje pisać ta wiadomosc wiec mam nadzieje ze tym razem mi nie odrzuci. Trochę czarnych żałuję ale z drugiej strony przytargalam dziś dwie pary z aldo.
Bardzo zgrabnie wyglądają.
Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
myślałam, że już po butach
Mnie Stradivarius od miesiąca wisi 800 zł za zwrot. Sprawa ciągle na etapie konsultacji.
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:48   #1333
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
Bardzo zgrabnie wyglądają.

Mnie Stradivarius od miesiąca wisi 800 zł za zwrot. Sprawa ciągle na etapie konsultacji.
Co ooo? Przesada! Nie lubię tego sklepu. Nie mają mojego rozmiaru. Nawet tam nie wchodzę.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:48   #1334
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ale miałaś przeboje Cherry

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Co to za buty?
Madden'y limitowane

a jeszcze bym nie wiedziała, że to siódemka rozwozi, gdyby nie wcześniejsze moje zamówienie i wtedy kurier się zjawił (jakiś inny), bo to leciało z Holandii przez TNT i przekazywało siódemce to już w ogóle nie wiem jak bym te buty znalazła ale ten kurier wyleciał z roboty, pewnie więcej było takich akcji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img-thing.jpg (14,5 KB, 32 załadowań)
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:49   #1335
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
Bardzo zgrabnie wyglądają.

Mnie Stradivarius od miesiąca wisi 800 zł za zwrot. Sprawa ciągle na etapie konsultacji.
jeszcze?! masakra, gadałaś z nimi?
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:50   #1336
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
Madden'y limitowane

a jeszcze bym nie wiedziała, że to siódemka rozwozi, gdyby nie wcześniejsze moje zamówienie i wtedy kurier się zjawił (jakiś inny), bo to leciało z Holandii przez TNT i przekazywało siódemce to już w ogóle nie wiem jak bym te buty znalazła ale ten kurier wyleciał z roboty, pewnie więcej było takich akcji
Niezła akcja
A buty nie moja bajka
Dobrze, że było szczęśliwe zakończenie.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:52   #1337
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
Dostałam cieliste szpile. Są fajne a zwłaszcza za taką cenę. Obcas optymalny, da się chodzić. Rzeczywiście śliskie. Mam rozmiar 36,5 i w czółenka biorę 36 bo stopę mam wąską choć koślawą (ortopeda zapewne ucieszył by się na te buty trzeci raz próbuje pisać ta wiadomosc wiec mam nadzieje ze tym razem mi nie odrzuci. Trochę czarnych żałuję ale z drugiej strony przytargalam dziś dwie pary z aldo.
Zazdro

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
najgorsze jest czekanie, miałam całą noc nieprzespaną (zauważyłam w trackingu, że odebrana późnym wieczorem), pół kolejnego dnia w nerwach i non stop dzwonienia na infolinie i przez 6h nie potrafili mi powiedzieć gdzie jest moja paczka i nie mogli się skontaktować z kurierem, telefonu do niego nie chcieli mi podać, wsiadłam w samochód i pojechałam do oddziału, zrobiłam awanturę (w paczce były buty za 600zł), kobieta, która zajmowała się tą sprawą wyskoczyła do mnie z tekstem, że kurier nie mógł się dodzwonić do mnie, bo na paczce nie było mojego numeru telefonu, a ja do niej mówię, a skąd pani wie skoro to nie pani rozwozi paczek? myślałam, że zagryzę blondyne, łaskawie zadzwoniła do kuriera, podała mi słuchawkę, a ten do mnie, że on był, ale domofon nie działa, a na paczce nie ma mojego numeru, a ja mówię, że na pewno jest (już wcześniej zamawiałam z tej firmy), a on w zaparte, że nie, a ja mówię trzeba było zostawić awizo czy cokolwiek żebym się skontaktowała i wrzucić do skrzynki, a on do mnie, że nie ma skrzynki, no myślałam, że go zjem przez telefon w końcu łaskawie się zjawił w ciągu godziny pod domem i co jest na paczce? numer telefonu i to x2! skrzynkę też mu pokazałam, biorę paczkę i chciałam się podpisać na kwicie a on, że już jest podpisane
O mamo Dlatego odkąd odszedł "mój" kurier, biorę za pobraniem. Już jeden mi chciał opłacone paczki za kilka stów zostawiać u sąsiadów, których nawet nie znam Zrobiłam mega awanturę przez telefon. A słyszałam w pracy historię o zostawieniu paczki w pobliskiej Żabce
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:52   #1338
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez honesty1983 Pokaż wiadomość
Dzisiaj przyszły do mnie 3 paczki:
1. http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0323539003.html
Paski, rozmiar S, no szału nie ma, noszę s/m i rozmiarowo jest ok. Ale jest
cienka, wygląda jakby już wypłowiała po praniu. Za te pieniądze nie warto mi
odsyłać...
Czyli nadal szukam fajne pasiaka...
Z zary dzisiaj odesłałam, z mango też mnie to czeka...
2. http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0227035020.html
Już kultowe tutaj. Czarne, rozmiar M. Bardzo fajne, już w nich siedzę. Dla mnie
do spania za ciepłe ale do chodzenia w domu jak znalazł. Dobrze, że kliknęłam
jeszcze różowe w grochy.
3. http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0321825003.html
Fajny, duży, przyjemny w dotyku, miał gdzieś wystającą metkę (pewnie był to
zwrot) ale zrobiłam supełek i jest git...
Podasz szerokość w pasie polarkowych gatek?
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:55   #1339
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Ja się tak kiedyś kłóciłam z włoskim obag o 1500 zł. Dobrze, że płaciłam przez paypal. Skończyło się wizytą na policji. Dostarczeniem pisma o wyłudzenia pieniędzy itd. Paypal oddał mi pieniądze.
A sprawa wynikła z opieszałości Włochów, a nie umyślnego oszustwa.

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Zazdro



O mamo Dlatego odkąd odszedł "mój" kurier, biorę za pobraniem. Już jeden mi chciał opłacone paczki za kilka stów zostawiać u sąsiadów, których nawet nie znam Zrobiłam mega awanturę przez telefon. A słyszałam w pracy historię o zostawieniu paczki w pobliskiej Żabce
Mi tak kiedyś listonosz zostawił paczkę "u sąsiadów" nie informując mnie o tym. Dobrze, że była polecona. Zrobiłam awanturę na poczcie po 3 tyg. Znalazła się kartka z podpisem kto odbierał. Nie znam haha... kolejny tydzień i listonosz łaskawie przyniósł paczkę.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 20:56   #1340
honesty1983
Zadomowienie
 
Avatar honesty1983
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 439
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Podasz szerokość w pasie polarkowych gatek?
Sporo 42 cm.
Ja mam luzik ale jest sznureczek i daje rade.
honesty1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:56   #1341
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Niezła akcja
A buty nie moja bajka
Dobrze, że było szczęśliwe zakończenie.
gdybym nic wtedy nie załatwiła to następny przystanek by był komisariat policji


Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Zazdro



O mamo Dlatego odkąd odszedł "mój" kurier, biorę za pobraniem. Już jeden mi chciał opłacone paczki za kilka stów zostawiać u sąsiadów, których nawet nie znam Zrobiłam mega awanturę przez telefon. A słyszałam w pracy historię o zostawieniu paczki w pobliskiej Żabce
ja nie rozumiem jak można tak w kulki lecieć GLS kiedyś nie chciał poczekać 2min żeby moja siostra podeszła do bramy i odebrała paczkę (akurat byłam wtedy na uczelni), powiedział, że on nie ma czasu i "może sobie to pani odebrać w jakimś tam sklepie, nie wiem gdzie to jest", a ja do niego, że śmieszny jest i nie po to zapłaciłam za wysyłkę, żeby samej odbierać i dźwigać kilka kg (było to zamówienie dla zwierzaków) przyjechał pod wieczór jeszcze raz
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:57   #1342
agatkaao0
Wtajemniczenie
 
Avatar agatkaao0
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 725
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
mgr zaczęłam
w Gdańsku robisz ?
Cytat:
Napisane przez g0si4 Pokaż wiadomość
Co do topiku, to były na one wyprzedaży (chyba) za 40 zł, ale najmniejszy rozmiar to był 42 . Wrzucam dwie fotki, dla pokazania materiału.
Nie wiem czy to o tą hiszpankę chodzi,ale znalazłam taką jak na zdjęciu. Na sobie mam rozmiar S-mniejszych nie było. Bluzeczka to taka szmateczka, rękawy przykrótkie,ale u mnie to standard . Jednak jak ktoś lubi takie króciaki to może być . Przepraszam za jakość zdjęć, ale mój telefon nie chciał złapać ostrości i musiałam się nieźle nagimnastykować żeby cokolwiek było widać.



Na zdjęciu jest rozmiar M,mniejszej nie było. Materiał jest fajny-miły i porządny. Zameczki rozpinają się. Jak ktoś lubi pasiaste luzaki to myślę, że będzie zadowolony

Mam nadzieję, że chociaż troszkę pomogłam!


I teraz małe bonusiki.
1) Kombinezon ,który jest teraz na wyprzy. rozmiar xs-ledno przelazł mi przez biodra. Bardzo dobrze dopasowany, materiał sztywniejszy. Robi big biodra (i pewnie big pupę) i robi się buła w okolicach rozporka (którego de facto nie ma ) ,widać to na zdjęciu po prawej stronie.

2) Kardigan zachwalany przez naszą Martii . Na stronie nie robił na mnie wrażenia, ale po przymierzeniu zmieniłam zdanie . Materiał dość cienki, ale mimo to bardzo fajny. Na wiosnę/lato super. Ma zdjęciu mam xs,ale jak będę zamawiać (chyba, bo juz miałam nic nie zamawiać! )to wezmę S, bo wolę takie rzeczy bardziej luźne.

3) Ktoś mnie pytał o tę bluzkę z koronką,a ja napisałam,że nie mam zdjęcia. Przy zgrywaniu fot, odkryłam że skłamałam .Wrzucam teraz,może się jeszcze komuś przyda.
super ten kombinezon
__________________
Budzić się rano i starać się odtworzyć sen po to, żeby uporać się z podejrzeniem, że sen powiedział o nas więcej, niż chcemy na jawie wyznać.

— Czesław Miłosz
agatkaao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:58   #1343
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez honesty1983 Pokaż wiadomość
Sporo 42 cm.
Ja mam luzik ale jest sznureczek i daje rade.
Dzięki
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:59   #1344
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Czy Twoja marynarka jest dobrze skrojona? Chodzi mi o ramiona. Coś dor marszczy?
Jest ok, nie zauwazyłam nic niepokojącego czytałam, że dostałaś taką z "dziwnymi" ramionami, także możliwe, że trafiła Ci się felerna sztuka, jak to w HM zawsze bywa, jedna rzecz jest szyta na milion sposobów i ciężko trafić w ideal

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
A podpisane Twoim nazwiskiem?
Ja raz miałam paczkę innej osoby. Innym razem kurier zaznaczył, że odebrane i przywiózł innego dnia.
na śledzeniu jest moje nazwisko, ale kurier był u mnie o 17:30 i przyniósł dwie paczki, a ta zaginiona jest odebrana o 19:11, gdzie 4 osoby były w domu i na pewno nikt nie dzwonił/pukał może kurierzy kończa pracę o 19 i paczki, których nie dostarczyli muszą oddać i z automatu klepią, że dostarczone - że niby wykonana robota na dziś i mogą iść do domu? różne historie przychodzą mi teraz do głowy



Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
najgorsze jest czekanie, miałam całą noc nieprzespaną (zauważyłam w trackingu, że odebrana późnym wieczorem), pół kolejnego dnia w nerwach i non stop dzwonienia na infolinie i przez 6h nie potrafili mi powiedzieć gdzie jest moja paczka i nie mogli się skontaktować z kurierem, telefonu do niego nie chcieli mi podać, wsiadłam w samochód i pojechałam do oddziału, zrobiłam awanturę (w paczce były buty za 600zł), kobieta, która zajmowała się tą sprawą wyskoczyła do mnie z tekstem, że kurier nie mógł się dodzwonić do mnie, bo na paczce nie było mojego numeru telefonu, a ja do niej mówię, a skąd pani wie skoro to nie pani rozwozi paczek? myślałam, że zagryzę blondyne, łaskawie zadzwoniła do kuriera, podała mi słuchawkę, a ten do mnie, że on był, ale domofon nie działa, a na paczce nie ma mojego numeru, a ja mówię, że na pewno jest (już wcześniej zamawiałam z tej firmy), a on w zaparte, że nie, a ja mówię trzeba było zostawić awizo czy cokolwiek żebym się skontaktowała i wrzucić do skrzynki, a on do mnie, że nie ma skrzynki, no myślałam, że go zjem przez telefon w końcu łaskawie się zjawił w ciągu godziny pod domem i co jest na paczce? numer telefonu i to x2! skrzynkę też mu pokazałam, biorę paczkę i chciałam się podpisać na kwicie a on, że już jest podpisane
robią z czlowieka tylko idiote, żeby się wybielic jakiś dziwnych ludzi zatrudniają w tych firmach kurierskich, zawsze jest z nimi problem tak czy siak, waleczna byłaś dobrze, że buty się znalazły mi kiedyś też zgubili pakę, musiałam ją wycenić i oddali mi pieniądze, kurier gdzieś zgubił 3 kartony butów
__________________

Edytowane przez Paulinaaa_
Czas edycji: 2016-01-13 o 21:00
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:59   #1345
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Mi tak kiedyś listonosz zostawił paczkę "u sąsiadów" nie informując mnie o tym. Dobrze, że była polecona. Zrobiłam awanturę na poczcie po 3 tyg. Znalazła się kartka z podpisem kto odbierał. Nie znam haha... kolejny tydzień i listonosz łaskawie przyniósł paczkę.
a po jakiego grzyba oni to odbierają? masakra z tymi listonoszami i kurierami dobrze, że mój z dpd się opamiętał
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 21:00   #1346
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
gdybym nic wtedy nie załatwiła to następny przystanek by był komisariat policji




ja nie rozumiem jak można tak w kulki lecieć GLS kiedyś nie chciał poczekać 2min żeby moja siostra podeszła do bramy i odebrała paczkę (akurat byłam wtedy na uczelni), powiedział, że on nie ma czasu i "może sobie to pani odebrać w jakimś tam sklepie, nie wiem gdzie to jest", a ja do niego, że śmieszny jest i nie po to zapłaciłam za wysyłkę, żeby samej odbierać i dźwigać kilka kg (było to zamówienie dla zwierzaków) przyjechał pod wieczór jeszcze raz
Odnośnie ciężkich paczek to mojej siostrze kurier z gls też też zostawił karmę 30kg w punkcie. Zobaczył 4 piętro i brak windy to wrzucił awizo, że nikogo nie było. .. 3 dni kłóciła się z infolinią. Godziny pracy punktu pokrywały się z godzinami jej pracy. Wyszła wcześniej, zdążyła ale ledwo doniosła tą karmę. 152 cm wzrostu. Ciekawe ile kurier miał
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 21:02   #1347
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez agatkaao0 Pokaż wiadomość
w Gdańsku robisz ?
jeszcze tylko 1,5 roku


Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
robią z czlowieka tylko idiote, żeby się wybielic jakiś dziwnych ludzi zatrudniają w tych firmach kurierskich, zawsze jest z nimi problem tak czy siak, waleczna byłaś dobrze, że buty się znalazły mi kiedyś też zgubili pakę, musiałam ją wycenić i oddali mi pieniądze, kurier gdzieś zgubił 3 kartony butów
ciekawe z czego to wynika, że tak postępują i czasem zdarzają się gburowaci, przecież to ich praca, wiedzieli na co się piszą
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 21:02   #1348
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0242209004.html - nie jestem co do nich przekonana... są bardzo ładne, ale też bardzo podobne do tych: http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0290958001.html i nie wiem czy chcę mieć takie same buty, może wolałabym na niższym obcasie. Zostawiam do przemyślenia, mam rozmiar 39, jak będę chciała zwracać to się ogłoszę
Czy te buty nadają się do chodzenia po chodniku, w sensie wygody? Czy raczej tylko płaskie powierzchnie?

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Co ooo? Przesada! Nie lubię tego sklepu. Nie mają mojego rozmiaru. Nawet tam nie wchodzę.
Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
jeszcze?! masakra, gadałaś z nimi?
Wysyłam cały czas wiadomości, sprawa wiecznie na etapie konsultacji. Dostali nawet nazwisko kuriera, który to odbierał. Najgorsze, że on nie wie co zrobił z potwierdzeniem wysyłki, zgubił. Jak dojdzie do najgorszego ( sąd) to mam tylko świadka w postaci koleżanki z pracy, przy której oddawałam paczkę Czy coś z tym wskóram nie wiem.
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 21:03   #1349
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Odnośnie ciężkich paczek to mojej siostrze kurier z gls też też zostawił karmę 30kg w punkcie. Zobaczył 4 piętro i brak windy to wrzucił awizo, że nikogo nie było. .. 3 dni kłóciła się z infolinią. Godziny pracy punktu pokrywały się z godzinami jej pracy. Wyszła wcześniej, zdążyła ale ledwo doniosła tą karmę. 152 cm wzrostu. Ciekawe ile kurier miał
o jeny, no to nieźle ją załatwił
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 21:04   #1350
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Miłośniczki H&M cz. 20

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Jest ok, nie zauwazyłam nic niepokojącego czytałam, że dostałaś taką z "dziwnymi" ramionami, także możliwe, że trafiła Ci się felerna sztuka, jak to w HM zawsze bywa, jedna rzecz jest szyta na milion sposobów i ciężko trafić w ideal



na śledzeniu jest moje nazwisko, ale kurier był u mnie o 17:30 i przyniósł dwie paczki, a ta zaginiona jest odebrana o 19:11, gdzie 4 osoby były w domu i na pewno nikt nie dzwonił/pukał może kurierzy kończa pracę o 19 i paczki, których nie dostarczyli muszą oddać i z automatu klepią, że dostarczone - że niby wykonana robota na dziś i mogą iść do domu? różne historie przychodzą mi teraz do głowy





robią z czlowieka tylko idiote, żeby się wybielic jakiś dziwnych ludzi zatrudniają w tych firmach kurierskich, zawsze jest z nimi problem tak czy siak, waleczna byłaś dobrze, że buty się znalazły mi kiedyś też zgubili pakę, musiałam ją wycenić i oddali mi pieniądze, kurier gdzieś zgubił 3 kartony butów
Dziękuję
Odbiorę zatem białą.

Zgodnie z ich procedurą powinien zaznaczyć odbiorca nieobecny. Ale wtedy nie ma premii, więc czasami obchodzą to.
Ciekawe co by zrobili jakby ktoś nie odebrał po takiej akcji. Sami by musieli zapłacić

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
a po jakiego grzyba oni to odbierają? masakra z tymi listonoszami i kurierami dobrze, że mój z dpd się opamiętał
Ciekawe czy mój był z paczką od Martii.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-02 20:47:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.