Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś zadowolona z olejku Renee Blanche Oil Sheen?
„Super, to jest to czego szukałam” 18 22,50%
„Całkiem niezły” 30 37,50%
„Może być, ale żadna rewelacja” 23 28,75%
„Jestem rozczarowana!” 9 11,25%
Głosujący: 80. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-01, 11:13   #241
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez Miss_Sixty Pokaż wiadomość
W sklepie fryzjerskim w Warszawie zapłaciłam za niego 36zł.
dzieki
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 11:44   #242
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

dziewczyny czy jak na olejku pisze:
OLIO LUMINOSO
GLOSSY SPRAY
HUILE LUMINEUSE
to jest to orginalny olejek? bo napis na pudelku jest inny niz na opakowaniu wewnatrz i sie zastanawiam, bo zamawialam olejek przez allegro..
Aha i czy wlosy tez wam tak smierdza po tym olejku? i jak tak to po jakim czasie ten 'zapach' sie ulatnia? plis o odpowiedzi
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 12:11   #243
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Tak na opakowaniu olejku pisze dokladnie to co napisalas, z tylu jest cos tam napisane po wlosku i tylko naklejona biala naklejka ze skladem. Olejek ma bardzo specyficzny zapach, mi akurat nie przeszkadzal, na wlosach pachnie lepiej niz bezposrednio po odkreceniu butelki - wtedy ma zapach bardzo alkoholowy - ble ja swoj mam z estylu, ale mysle ze na allegro rowniez sa oryginalne
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 13:25   #244
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

dzieki KENZO zapach jak narazie srednio mi sie podoba, ale moze sie przyzwyczaje najwyzej bede zlewac wlosy perfumami :P ( wlasnie - czy perfumy szkodza wlosom>?)
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 22:12   #245
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

A ja uwielbiam zapach olejku RB jest super! Wlasnie mi sie konczy, butelka starczyla na okolo pol roku jestem bardzo zadowolona z effektu tego specyfiku na moich wloskach, jednak postanowilam wyprobowac inny preparat i zakupilam spraydo prostowania proliss babylissa. Mam nadzieje ze tez sie sprawdzi, a moze nawet okaze sie lepszy? No cóż kobieta zmienna jest

POzdrawiam,
nelllcia
__________________
Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard.
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 20:21   #246
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

a ja mam jeszcze jedno pytanko - ten olejek prostuje wlosy? tzn jak np bede chciala sobie zakrecic wlosy elektryczna lokowka albo pokarbowac karbownica to lepiej go nie stosowac bo mis ie moga szybciej wyprostowac, czy to ma znaczenia?
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 09:17   #247
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
a ja mam jeszcze jedno pytanko - ten olejek prostuje wlosy? tzn jak np bede chciala sobie zakrecic wlosy elektryczna lokowka albo pokarbowac karbownica to lepiej go nie stosowac bo mis ie moga szybciej wyprostowac, czy to ma znaczenia?
Dla moich włosów nie ma znaczenia. Ja go stosuję na kręcone, żeby loki były bardziej błyszczące i takie "śliskie".
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-10, 09:36   #248
neliaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 41
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

do prostowania wlosow suszarka i szczatka tez rownie dobrze sie sprawdza ten olejek czy polecacie go glownie do prostownic?? i czy ten olejek ujarzmia tez puszace sie wlosy ??
neliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 20:33   #249
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
dzieki KENZO zapach jak narazie srednio mi sie podoba, ale moze sie przyzwyczaje najwyzej bede zlewac wlosy perfumami :P ( wlasnie - czy perfumy szkodza wlosom>?)
Perfuma raczej szkodzi wlosom, poniewaz zawiera w sobie alkohol. Jezeli chcesz, zeby twoje wlosy pachnialy to bardziej bym polecala uzywac jakiejs odzywiki bez splukiwania (oczywiscie najlepiej zeby byla odpowiednio dobrana do rodzaju twoich wlosow i zeby ladnie pachniala). Osobiscie polecam Glisskur z jedwabiem-dwufazowa.
__________________
" Pojawiam sie... i znikam i znikam i znikam..."




mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 13:45   #250
kasior85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 10
Question Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Dziewczyny gdzie mogę oprócz e-stylu kupić ten olejek szukałam na allegro ale nie znalazłam .(Mam włosy do połowy pleców, na górze rozjaśnione pod spodem czekolada. są dosyć grube i po umyciu troszke sianowate ,---co polecacie do prostowania dla moich włosów) Bo juz przeczytałam wszystkie watki i chyba sie skusze na RB.Tylko trosze duzo mnie wyniesie olejek +kryształki
kasior85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 19:36   #251
e91nat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 7
GG do e91nat
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez Yoasia 22 Pokaż wiadomość
Witam!
olejek zamiast psikać mgiełką, psika jednym strumieniem. Próbowałam aplikować go innym sposobem tzn. rozcierać w dłoni i wygładzać nim włosy. Efekt jest zazwyczaj taki, że włosy wyglądają na przetłuszczone lub jeśli użyje go mniej znowu są suche. Może to wada fabryczna tego "psikotka"? Mimo to męczę się z nim.
co do dozownika to wystarczy przemyc go ciepła woda,i problemy powinny zniknac

a teraz mam pytanie czy zestaw : olejek + krysztalki maja wlasciwosci regenerujace? przez okolo rok uzywalam prostownicy bez zadnej ochorny i strasznie zniszczyla mi wloski
e91nat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 10:30   #252
Annes 77
Raczkowanie
 
Avatar Annes 77
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 106
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Właśnie zamówiłam na e-stylu...ciekawa jestem efektu końcowego
__________________
Annes77
Annes 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 20:33   #253
Annes 77
Raczkowanie
 
Avatar Annes 77
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 106
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

I dziś poraz pierwszy użyłam tego specyfiku tak chwalonego w większości z Was i........muszę przyznać,że jest super....moje włosy są proste,błyszczące poprostu boskie))) Kiedy popsikałam włosy olejkiem odrazu zrobiły się mięciutkie......na mokre włosy nałożyłam najpierw serum krystaliczne Renee extra sprawa polecam
__________________
Annes77
Annes 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 17:08   #254
maxima20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 323
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Gdyby któraś z Was chciała przetestować sobie olejek przed zakupem całej butli, to zapraszam do wymianki
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=190712
maxima20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 18:08   #255
Annn83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 35
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

A ja chętnie przestestuję ten olejek w zamian za lotion dwufazowy Welii lub spray Babyliss
Annn83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 17:58   #256
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomości: 268
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Wypowiedź z KWC:
" EDIT: Pozostawiam poprzednią recenzję. Ku przestrodze, jak można się nabrać Należało przeczytać angielską, a nie polską nalepkę na produkcie! W angielskiej NIC NIE MA O PROSTOWANIU!! To produkt głównie do nabłyszczania! Jestem pod koniec opakowania i widzę, że moje włosy są zniszczone. Nie jest to wina tylko prostownicy, ale też tego produktu, który nie nadaje się do prostowania - na pierwszym miejscu w składzie jest alkohol! Alkohol + gorąca prostownica to zabójstwo. OSTRZEGAM przed używaniem tego czegoś przy prostowaniu włosów - będą się nadawały tylko do ścięcia!! A miałam takie piękne włosy ... Mam żal do polskich dystrybutorów, że wprowadzili w błąd, bo ten olejek używałabym wtedy do nabłyszczania, a do prostowania wzięłabym coś, co jest do tego przeznaczone."

Więc jak to z nim jest?
Dziewczyny, czy któraś z was po używaniu tego produktu (oczywiście razem z prostownicą) zauważyła pogorszenie stanu włosów? Bo jeśli on nie jest przeznaczony pod prostownice, to niefajnie...
__________________
ciuchy do oddania:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=872916
Klementynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 18:34   #257
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Cytat:
Napisane przez Klementynka Pokaż wiadomość
Wypowiedź z KWC:
" EDIT: Pozostawiam poprzednią recenzję. Ku przestrodze, jak można się nabrać Należało przeczytać angielską, a nie polską nalepkę na produkcie! W angielskiej NIC NIE MA O PROSTOWANIU!! To produkt głównie do nabłyszczania! Jestem pod koniec opakowania i widzę, że moje włosy są zniszczone. Nie jest to wina tylko prostownicy, ale też tego produktu, który nie nadaje się do prostowania - na pierwszym miejscu w składzie jest alkohol! Alkohol + gorąca prostownica to zabójstwo. OSTRZEGAM przed używaniem tego czegoś przy prostowaniu włosów - będą się nadawały tylko do ścięcia!! A miałam takie piękne włosy ... Mam żal do polskich dystrybutorów, że wprowadzili w błąd, bo ten olejek używałabym wtedy do nabłyszczania, a do prostowania wzięłabym coś, co jest do tego przeznaczone."

Więc jak to z nim jest?
Dziewczyny, czy któraś z was po używaniu tego produktu (oczywiście razem z prostownicą) zauważyła pogorszenie stanu włosów? Bo jeśli on nie jest przeznaczony pod prostownice, to niefajnie...
Cóż, odpowiem ci szcerze. mam ten olejek oraz serum od półtora roku. To był mój pierwsze zestaw do prostowania. Początkowo, po uzyciu tego zestawu byłam zachwycona - włosy jak z reklamy! Niestety, po kilku miesiącach odstawiłam, bo olejek nie zabezpiecza dobrze przed prostowaniem. O ile serum jest super, to olejku nie kupię więcej, bo musiałam ratowac włoski później. Zaznaczam, że mam dobrą prostownicę, bo firtmy Tondeo z jonizacją. O wiele bardziej polecam Matrixa czy Faroula CHI do prostowania, lepiej chronią niz olejek RB
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 22:19   #258
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

tak...tylko ze nigdy nikt nie powiedzial ,ze olejek RB sluzy do prostowania wlosow... nalezaloby raczej przeczytac , jak i po co sie go stosuje
ja to opisalam bardzo wyraznie9jak i po co ewentualnie sie go stosuje)jaki zawiera alkohol itd
zal do polskich dystybutorow...
szkoda ze ten ktos albo niestety nie zostal poiformowany pzrez fryzjera ,u ktorego kupil ten produkt, jak sie go stosuje i kiedy!
lub sam jest fryzjerem,ktory poprostu nie bral czynnego udzialu w szkoleniu RB
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 09:37   #259
Alusia1987
Raczkowanie
 
Avatar Alusia1987
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 413
GG do Alusia1987
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

To dlaczego na estyl'u jest napisane "Idelany środek do prostownic. Oprócz właściwości nabłyszczających, utrwala fryzurę i chroni przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury." ??
Alusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 19:37   #260
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Renee Blanche Oil Sheen-prostowanie wlosow

Na ogól olejki stosuje sie też na mokre włosy,ale nigdy nie prostowałam nawet klientce włosów na OLEJEK!!!
patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.