Promocje perfum w SUPER-PHARM - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-02, 16:14   #2041
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Czy ja dobrze pamietm, ze kiedys kiedys w SP bylo na promocji GOLD Donny Karan?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 17:19   #2042
papilia
Przyczajenie
 
Avatar papilia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 15
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Gold Donny Karan kupiłam w zestawie z balsamem za 79zł w Galerii Malta w Poznaniu jakiś tydzień temu - sprzedają w złotym kartonie, w środku jest jeszcze kosmetyczka. Cena super, a zapach kojarzy mi się trochę z kwitnącą lipą.
papilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 18:36   #2043
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Dzieki Za ta cene extra Moze ktos widzial w Krakowie?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 15:48   #2044
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM



Cytat:
Napisane przez Maja 102 Pokaż wiadomość
89zł za 30 ml i 109 zł za 50 ml edp
dziekuje
oaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 18:49   #2045
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Cytat:
Napisane przez oaza Pokaż wiadomość



dziekuje
ależ proszę
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 19:35   #2046
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 158
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Mam pytanie - czy kupiła któraś z Was Euphorię w Super Pharmie ? Bo ja dziś kupiłam, otworzyłam w domu i... lekka konsternacja, bo płyn jest całkowicie przezroczysty ! Euphoria jest chyba fioletowa, prawda ? Co do zapachu to też nie jestem pewna, ale ja się niezbyt dobrze znam na Euphorii i nie mam porównania...
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 20:13   #2047
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

A kupiłaś Blossom czy zwykłą? Bo Blossom jest zdaje się przezroczysta, a zwykła jest fioletowa. Nie wydaje mi się mozliwym aby w Superpharmie sprzedawali podróbki, ale się trochę zaniepokoiłam,czesto tam kupuję (zawsze miałam oryginalne perfumy stamtąd).
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-05, 20:40   #2048
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 158
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
A kupiłaś Blossom czy zwykłą? Bo Blossom jest zdaje się przezroczysta, a zwykła jest fioletowa. Nie wydaje mi się mozliwym aby w Superpharmie sprzedawali podróbki, ale się trochę zaniepokoiłam,czesto tam kupuję (zawsze miałam oryginalne perfumy stamtąd).
To ta klasyczna Euphoria
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 20:44   #2049
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Hm..to powinna mieć fioletowy płyn...Nie mam pojęcia o co chodzi
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 21:24   #2050
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Cytat:
Napisane przez Szarada Pokaż wiadomość
Mam pytanie - czy kupiła któraś z Was Euphorię w Super Pharmie ? Bo ja dziś kupiłam, otworzyłam w domu i... lekka konsternacja, bo płyn jest całkowicie przezroczysty ! Euphoria jest chyba fioletowa, prawda ? Co do zapachu to też nie jestem pewna, ale ja się niezbyt dobrze znam na Euphorii i nie mam porównania...
Kiedyś zdarzyło mi się trafić na straszliwą podróbę Euphorii na Allegro i ta właśnie miała całkowicie przeźroczysty płyn oraz smród czystego alkoholu nie wydaje mi się, aby w Superpharmie handlowali perfumami, wręcz wydaje mi się to absurdalne, ale to, co piszesz, jest wielce niepokojące czy zapach jest normalny, tzn czy pachnie perfumami, czy bardziej płynem do spryskiwaczy?
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 08:17   #2051
malekssandra
Zadomowienie
 
Avatar malekssandra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 921
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Cytat:
Napisane przez Szarada Pokaż wiadomość
Mam pytanie - czy kupiła któraś z Was Euphorię w Super Pharmie ? Bo ja dziś kupiłam, otworzyłam w domu i... lekka konsternacja, bo płyn jest całkowicie przezroczysty ! Euphoria jest chyba fioletowa, prawda ? Co do zapachu to też nie jestem pewna, ale ja się niezbyt dobrze znam na Euphorii i nie mam porównania...
Dziwne, kupowałam perfumy w SP i nigdy nie miałam podejrzeń co do oryginalności. Co do koloru - klasyczną Euphorię kupiłam około rok temu, i pomimo, że jest przechowywana w szafce straciła kolor... nie wiem czy to zludzenie optyczne, bo płynu jest już niewiele, ale wydaje się być przezroczysty z lekkim tylko odcieniem fioletu.... a co do jej oryginalności nie mam wątpliwości.
EDIT: Aha, zapach pozostał bez zmian.
__________________
WYMIENIĘ

Edytowane przez malekssandra
Czas edycji: 2009-07-06 o 08:18 Powód: dopisek
malekssandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 09:24   #2052
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Perfumy są na pewno w 100% oryginalne,może byly po porstu źle przechowywane albo są stare
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 10:19   #2053
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Perfumy są na pewno w 100% oryginalne,może byly po porstu źle przechowywane albo są stare
tez tak mysle

tak sobie mysle, ze po twierdzeniach o wyzszosci jakosciowej testerow nad nietesterami (badz na odwrot, jak ostatnio), najbardziej zadziwiaja mnie podejrzenia, ze SuperPharm, Rossmann czy insza Natura, sprzedaja nieoryginalne perfumy - ale tak to jest, niestety, jesli perfumerie stacjonarne typu Douglas czy Sephora przyzwyczaily nas do wywindowanych nadmiernie cen - wtedy czlek, gdy zobaczy perfumy w ludzkiej cenie w "realnym" sklepie - uwierzyc nie moze, ze to moze byc oryginal
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 10:47   #2054
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Oryginalne w SP na pewno, ale ze świeżością czasami może być różnie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 17:13   #2055
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Cytat:
Napisane przez Szarada Pokaż wiadomość
Mam pytanie - czy kupiła któraś z Was Euphorię w Super Pharmie ? Bo ja dziś kupiłam, otworzyłam w domu i... lekka konsternacja, bo płyn jest całkowicie przezroczysty ! Euphoria jest chyba fioletowa, prawda ? Co do zapachu to też nie jestem pewna, ale ja się niezbyt dobrze znam na Euphorii i nie mam porównania...
Ja kiedyś pytałam gdzies na Perfumach o to samo, mam Euphorie z SP kupioną w grudniu. Zapach ok, trwałość też, tylko mnie ten płyn dziwił, czasem wydawał się leciuteńko fioletowy, a czasem pod światło przezroczysty. Potem doszłam do wniosku, ze to chyba przez pojemność 30ml. Tzn nie chodzi o to, że pojemności róznią sie kolorem płynu, ale ta 30 jest taka malutka, że kolor odbija się od tej srebrnej "obudowy" i wizualnie blaknie
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 18:38   #2056
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
tez tak mysle

tak sobie mysle, ze po twierdzeniach o wyzszosci jakosciowej testerow nad nietesterami (badz na odwrot, jak ostatnio), najbardziej zadziwiaja mnie podejrzenia, ze SuperPharm, Rossmann czy insza Natura, sprzedaja nieoryginalne perfumy - ale tak to jest, niestety, jesli perfumerie stacjonarne typu Douglas czy Sephora przyzwyczaily nas do wywindowanych nadmiernie cen - wtedy czlek, gdy zobaczy perfumy w ludzkiej cenie w "realnym" sklepie - uwierzyc nie moze, ze to moze byc oryginal
Otóż to.Takie myslenie to wynik kreciej roboty Sephory i Douglasa.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 21:32   #2057
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Widziałam dzisiaj na promocji zestaw Innocenta : edp 50 ml + balsam 100 ml + żel pod prysznic 25 ml w cenie 152 zeta
Chyba mnie pomroczyło, ze nie nabyłam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 22:34   #2058
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Mysle, ze nie ma co sie bac tych promocji w SP, aczkolwiek moze swiezosc czasem jest nie pierwsza. Natomiast jesli perfumy nie byly otwierane i uzywane, to powinny dlugo pachniec prawidlowo.
Off top: dzis wyczulam na jednej wypindziurzonej dojrzales pani, w dodatku ubranej na turkusowo, Euphorie wlasnie i nawet zalowalam, ze nie posiadam w swojej kolekcji. Zapach jest piekny, ale tak popularny, ze moze nie ma sensu go kupowac... Ciagle odwlekam ten zakup Ale kto wie, moze jednak sie skusze na promocje.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 22:48   #2059
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

ropuszko, jesli zapach Ci sie tak podoba, to mialabym w nosie to, ze jest popularny - a promocje teraz rzeczywiscie niezle na Euphorie
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-11, 08:25   #2060
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Widziałam dzisiaj na promocji zestaw Innocenta : edp 50 ml + balsam 100 ml + żel pod prysznic 25 ml w cenie 152 zeta
Chyba mnie pomroczyło, ze nie nabyłam
o matko.... A jak ja do SP w złotych w piątek zajrzałam, to tylko tester Innocenta stał... I tak mnie zastanowiło - czy to zapowiedź i lada moment rzucą na półki, czy moze już im się mikro zapasy skończyły...
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 11:41   #2061
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Ja przedwczoraj kupiłam Lacoste touch of pink za 110 zł
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 12:14   #2062
Kevin Lomax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z filmu
Wiadomości: 1 587
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

W SCC w Katowicach dalej są zestawy Innocent'a.
__________________
Ale to tylko ja. I mogę się mylić. I może z tego wyniknąć straszliwa tragedia..
Kevin Lomax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 19:51   #2063
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Cytat:
Napisane przez Kevin Lomax Pokaż wiadomość
W SCC w Katowicach dalej są zestawy Innocent'a.

A owszem, są tylko nie wiedzieć czemu na półce z męskimi perfumami naprawiłam błąd z wczoraj i poszłam kupić
Jeśli też dzisiaj tam byłeś, to może się minęliśmy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 21:15   #2064
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Cytat:
Napisane przez LilyHoney Pokaż wiadomość
Ja przedwczoraj kupiłam Lacoste touch of pink za 110 zł
A jaką pojemność? I czy jesteś zadowolona z zapachu, trwały jest?

Ja własnie dziś przyglądałam się Lacoste w SP i coś mnie zdziwiło: cena mniejszych opakowań była wyższa od większych, a takie same opakowania Touch of Pink z tych większych miały rózne ceny-109 i 139 zł, choć niczym się od siebie nie rózniły. Myślałam,ze to błąd w druku, ale było kilka opakowań po 139 i 109...
Po tej historii z przezroczystą Euphorią trochę się boję zaufać tym perfumom z SP..dziś chciałam też sprawdzić datę na opakowaniu i nie widziałam nic takiego, wiecie może gdzie jest oznaczana data na perfumach?
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 21:57   #2065
x0x0
Raczkowanie
 
Avatar x0x0
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 124
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

W SP w Złotych Tarasach wczoraj widziałam Matsushima Mat za 69zł przecenione chyba z 200iluśtam złotych, Lanvin Jeanne za 99zł, były też damskie Opium, Acqua di Gio, Euphoria Blossom, 3 Max Mary w tym Kashmina Touch, i Karl Lagerfeld Sun Moon Stars... więcej nie pamiętam
__________________

x0x0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 22:52   #2066
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Po tej historii z przezroczystą Euphorią trochę się boję zaufać tym perfumom z SP..dziś chciałam też sprawdzić datę na opakowaniu i nie widziałam nic takiego, wiecie może gdzie jest oznaczana data na perfumach?
ja bym sie tak nie bala perfum z SP, sama mam kilka flakonow i wszystko bylo ok bardziej bym sie bala Sephory i tych jej slynnych podswietlanych poleczek

a data jest wybita, zdaje sie, na spodzie flaszki.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 23:20   #2067
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ja bym sie tak nie bala perfum z SP, sama mam kilka flakonow i wszystko bylo ok bardziej bym sie bala Sephory i tych jej slynnych podswietlanych poleczek

a data jest wybita, zdaje sie, na spodzie flaszki.
Też mam parę perfum z SP i są OK, ale ta niska cena zawsze wydawała mi się podejrzana
Skoro data jest na flakonie to nie ma szans sprawdzić czy perfumy nie są przeterminowane dopóki się ich nie otworzy?Czyli, że w sklepie tego sprawdzić nie można...Zastanawiam się czy można reklamować jeżeli okaże się, zę perfumy są przeterminowane...?
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 23:52   #2068
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Też mam parę perfum z SP i są OK, ale ta niska cena zawsze wydawała mi się podejrzana
ale ze niby co?
pozwole sobie zacytowac moj wczesniejszy post:
Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
tak sobie mysle, ze po twierdzeniach o wyzszosci jakosciowej testerow nad nietesterami (badz na odwrot, jak ostatnio), najbardziej zadziwiaja mnie podejrzenia, ze SuperPharm, Rossmann czy insza Natura, sprzedaja nieoryginalne perfumy - ale tak to jest, niestety, jesli perfumerie stacjonarne typu Douglas czy Sephora przyzwyczaily nas do wywindowanych nadmiernie cen - wtedy czlek, gdy zobaczy perfumy w ludzkiej cenie w "realnym" sklepie - uwierzyc nie moze, ze to moze byc oryginal


Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Skoro data jest na flakonie to nie ma szans sprawdzić czy perfumy nie są przeterminowane dopóki się ich nie otworzy?Czyli, że w sklepie tego sprawdzić nie można...
pewnie w sklepie tego nie sprawdzisz. mozesz sie jedynie posilkowac kodem z testera (o ile takowy jest na stanie), zakladajac, ze perfumy w pudelku nie beda starsze nizli tester (bo testery z reguly sa "donaszane" z wczesniejszych promocji).

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy można reklamować jeżeli okaże się, zę perfumy są przeterminowane...?
oczywiscie, ze mozna!
przy czym chce zwrocic uwage, ze raczej rzadko perfumy beda przeterminowane, z reguly ich "spsucie" wynika ze zlego przechowywania (wilgoc, naswietlenie itepe).

swego czasumial miejsce poploch, ze w SP zepsuty Mariaz jest sprzedawany, poniewaz mial barwe koniakowa. jak juz pisalam kilkakrotnie - nabylam te perfumy z innego zrodla, tez mialy taki kolor, a przy tym zapach pozostal ten sam, no i rownie trwale sa (mam porownanie z poprzednim Mariazem barwy slomkowej, kupionym - nomen omen - wlasnie w SP).
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 00:21   #2069
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Mnie tylko zastanawia jedno-dlaczego te ceny są tak niskie? Do 60%, a czasem wydaje mi się, że więcej w porównaniu z innymi perfumeriami. Sprowadzane są bezcłowo? A może..i tu się pojawiły moje wątpliwości co do ceny-są przeterminowane, lub zostało im niewiele do końca daty ważności, są uszkodzone w jakiś sposób lub były nieodpowiednio przechowywane i są podejrzenia co do ich jakości.
Druga sprawa to ogromna konkurencja, jaką robi rossman czy Superpharm innym perfumeriom. Przecież praktycznie każdy zapach z np. takiej Sephory ma lub będzie miał swój odpowiednik w Rossmanie, SP czy Naturze nawet, wystarczy czekać na promocje, a zapachy tylko testować w Douglasach itp. Po prostu to wszystko wydaje mi się nieprawdopodobne czasami, zwłaszcza jak kupuję np. D'Arpege za 69 przeceniony z 179...
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 09:22   #2070
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Druga sprawa to ogromna konkurencja, jaką robi rossman czy Superpharm innym perfumeriom. Przecież praktycznie każdy zapach z np. takiej Sephory ma lub będzie miał swój odpowiednik w Rossmanie, SP czy Naturze nawet, wystarczy czekać na promocje, a zapachy tylko testować w Douglasach itp. Po prostu to wszystko wydaje mi się nieprawdopodobne czasami, zwłaszcza jak kupuję np. D'Arpege za 69 przeceniony z 179...
Nie sądzę, aby każdy. Poza tym ilość produktow w danej promocji jest dośc mocno ograniczona. Być może Superpharm czy Rossman sprzedają perfumy za cenę praktycznie po kosztach lub z niewielką marżą po to, aby przyciągnąc klientów. Przyjdziesz po perfumy, wyjdziesz z pelnym koszykiem
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-07 19:04:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.