Antidral - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-05, 07:31   #31
szatyneczka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4
Dot.: antidral

Ja po wczorajszym dniu spociłam sie nic mi nie pomógł, dziś użyłam go znowu zobaczymy jakie beda efekty, ale on nic nie piecze i nie sfedzi może dlatego nie dziaął skutecznie bo jak juz wspomniaałm jak go kupiłam była odkręcona zakrętka i lekko sie wylał.Mam pytanko? czy jak go sie zastosuje na noc to rano trzeba go zxmyć i zastosować zwykły antyperspirant???? prosze o rade :?
szatyneczka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 18:29   #32
asikus07
Raczkowanie
 
Avatar asikus07
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 37
Dot.: antidral

Ja robię tak: stosuję Antidral na noc, rano zmywam ciepłą wodą z mydełkiem, a później odczekuje jakieś 15 minut i używam antyperspirantu, który nie zawiera alkoholu np. Fa.
asikus07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 07:04   #33
szatyneczka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4
Dot.: antidral

Za pierwszym razem tez tak zrobiłam i użyłam Dave ale mimo to spociłam sie ale juz w miejszych ilosciach jak zwykle, zastanawiam sie czy nie kupic nowego opakowania bo wydaje mi sie że te moze nie działa tak jak powinno bo było odkręcone i wylało sie troche jak kupywałam w aptece ale zobaczyłam to dopiero jak przyszłam do domu, a ponoć trzeba go szczelnie zamykać.A może jak bede go dłuzej stosować to zacznie działać, bo jak narazie stosowałam go dwa dni z rzedu na noc i troche sie jednak poce, małe plamki są niestety
szatyneczka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 13:54   #34
koosmaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 228
Dot.: antidral

na prawde nie powinnas sie tym martwic, to opakowanie takie juz jest, ze sie z niego leje za kazdym razem kiedy wyjezdzam i zakrecam je dokladnie i tak z niego cieknie, kiedy kupowalam ostatnio takze sie z niego lalo, ale uwazam , ze to nie wplywa na jego skutecznosc po prostu daj mu odrobinke wiecej czasu, a mam nadzieje ze nasz deobohater zrobi ci mila niespodzianke!!
koosmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 08:26   #35
szatyneczka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4
Dot.: antidral

Właśnie tez czytałam na innym forum opinie na temat antidralu i u nie których też działał po kilkudniowej kuracji. Ale musze przyznać że jakies efekty są bo wczoraj miaąłm dośc stresujący dzień i były tylko małe plamki po dłuzszym czasie. Normalnie to miałabym ogromne koła zaraz po wyjściu z chatki wiec czekam moze jeszcze lepiej sie sprawdzi z biegiem czasu.
szatyneczka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 19:47   #36
plasticsmile
Przyczajenie
 
Avatar plasticsmile
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1
Dot.: antidral

dzisiaj kupiłam antidral jednak mam kilka obaw dotyczących stosowania tego specyfiku :/ np: czy muszę go używać cały czas? tzn - czy jest to lek, który "leczy" nadpotliwość czy tylko działa jak najlepszy antyperspirant?
trochę mnie przeraża perspektywa używania go do końca życia :P proszę! powiedzcie jak jest i czy moje obawy są uzasadnione???
plasticsmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 08:26   #37
ekspert2002
Raczkowanie
 
Avatar ekspert2002
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 40
Dot.: antidral

Jejku kobiety ... dziisaj pierwszy raz uzyłam Antidralu i rano byłam w rozpaczy bo moja skóra na paszkach była totalnie podrażniona ale to dlatego ze ją ogoliłam pare godzin wcześniej , juz ryczałam itp ale pomyślałam żeby tu wejśc i sprawdzić i mam nadzieje ze podrażnienie minie
ekspert2002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-28, 22:38   #38
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: antidral

A ja mam problem, gdyż prawa pacha poci mi się bardziej, niż lewa. Lewa praktycznie wogole, a prawa...yhh..
Od czego to jest uwarunkowane?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 17:50   #39
magomi
Raczkowanie
 
Avatar magomi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 167
Dot.: antidral

Cytat:
Napisane przez szatyneczka20
A może jak bede go dłuzej stosować to zacznie działać, bo jak narazie stosowałam go dwa dni z rzedu na noc i troche sie jednak poce, małe plamki są niestety
Nie wiem, czy z Antidralem jest jak z Etiaxilem (od niego zaczynalam), ale pewnie tak, wiec:
przez pierwsze trzy dni (jak dobrze pamietam) trzeba smarowac codziennie a potem coraz rzadziej, az w koncu wg potrzeby
magomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 22:52   #40
aisulo
Raczkowanie
 
Avatar aisulo
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 439
Dot.: pocenie sie!! ratunku:(

Cytat:
Napisane przez Pyra1990
hejka... kupilam dzisiaj antidral tlyko nie wiem jak go stsosowac bo nie ma przy nim ulotki niby ze wieczorem... ale sama juz nie wiem wiec pliss o pomoc... moze ktos napsize jak duzo go nakladac czy mocno szczypie jest naprawde mocno efektywny?? a rano go zmyc czy jak?? i czyms posmarowac?? dzieki z gory za odpowiedzi
nie pisze na opakowaniu??
Miejsca nadmiernie pocace sie tj. stopy, dlonie, pachy po umyciu i osuszeniu smarowac w zaleznosci od nasilenia dolegliwosci codziennie lub co drugi (trzeci) dzien.
Preparatu nie mozna uzywac na uszkodzony naskorek (np. po goleniu i depilacji)
uwaga- preparat moze niszczyc lub odbarwiac ubrania
aisulo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 17:59   #41
martusia =)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 40
Dot.: pocenie sie!! ratunku:(

.

Edytowane przez martusia =)
Czas edycji: 2007-05-18 o 10:36
martusia =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-02, 19:12   #42
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: pocenie sie!! ratunku:(

Czy przez używanie Antidralu nie będę się mocniej pocić np. na plecach?
Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 19:24   #43
Kundra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 25
Dot.: pocenie sie!! ratunku:(

Cytat:
Napisane przez martusia =)
Ile to cos kosztuje, gdzie to mozna kupic i czy tego mozna uzywac bez wzgledu na wiek?
Można kupić w aptece.

Ja mam etiaxil.
Powiem tyle: mało że nie można nakładać na podrażnioną skórę, po nałożeniu niech sie nie śni dotykać tam pazurami lub czymkolwiek choćby nie wiem jak swędziało.
zdarzyło mi się tak zrobić i myślałam że nie wytrzymam,tak diabelnie piekło.
Niestety nie wytrzymuje obiecanych 7 dni bez pocenia a jedynie do trzech.

co do plecków, to nie ma wpływu
Kundra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 20:16   #44
aisulo
Raczkowanie
 
Avatar aisulo
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 439
Dot.: pocenie sie!! ratunku:(

Cytat:
Napisane przez martusia =)
Ile to cos kosztuje, gdzie to mozna kupic i czy tego mozna uzywac bez wzgledu na wiek?
Kosztuje ok. 13zł, mozna uzywac bez wzgledu na wiek
aisulo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 20:16   #45
aisulo
Raczkowanie
 
Avatar aisulo
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 439
Dot.: pocenie sie!! ratunku:(

Cytat:
Napisane przez Nemezja
Czy przez używanie Antidralu nie będę się mocniej pocić np. na plecach?
Nie, nie bedziesz
aisulo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 10:52   #46
hancor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5
Dot.: antidral

Hej, szukałam pare sni temu w necie info na temat botoksu, bo stwierdziłam, ze to moja ostatnia deska ratunku. Ja nie dość, że zawsze mam przy sobie sweter, to jeszcze w ogóle przestałam chodzić w bluskach koszulowych, bo powodujone u mnie tylko stres niesamowity. Nie mówiąc już o tym jak patrzę z zadrością





na szczęściary, które mogą chodzić w zwykłych obcisłych t-shitach, wczoraj pierwszy raz użyłam antidralu, dziś rano zmyłam, a teraz czekam na efekty. Dzięki za pomoc!
hancor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 16:38   #47
mr0wka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5
Dot.: antidral

hmm dużo sie naczytałam o wspaniałym Antidralu i też się na niego skusze Mam tylko pytanie czy on chociaż troche leczy czy trzeba go używać do usranej śmierci?? Matko straszne by to było:P Mam nadzieje,że mi tak jak Wam kochane pomoże i też będę mogła nosić kolorowe bluzki i co najważniejsze na imprezy nie ubierać się na czarno hehe Już Wam zazdroszcze
mr0wka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 18:39   #48
hancor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5
Dot.: antidral

Hej, więc jednak chyba działa - faktycznie wieczoraj nieziemsko piekło, zapach jest w miare neutralny, choć miał być okropny.. W sumie siedziałam dziś w klimie i nie miałam stresowych sytuacji, ale fakt - suchutko. Tylko na dłonie nie podziałał - może kupić lotion do rąk etiaxilu - ktoś używał?? całuje Was
hancor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 19:48   #49
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Dot.: antidral

Mnie tez swedza nawet jak nie gole czy depiluje wlosow przez tydzien ale ogolnie jest tak ze swedzi przez 10 minut i pozniej spokoj.

mam pytanie co ile dni uzywanie antirdalu ja na pocztaku co dziennie a po dwoch tygodniach co dwa dni czy moge go teraz stosowac raz na tydzien ??
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-07, 07:07   #50
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: antidral

Powiem Wam, że pomaga mi antidral
Narazie uzywam codzinnie, ale postaram się co drugi dzień zacząc stosować
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 09:34   #51
hancor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5
Dot.: antidral

ja wczoraj już nie wytrzymałam, to nie było pieczenie, to poprostu zaczeło aż boleć! jestem alergiczką, może to jest z tym związane... narazie przymierzam się do kupienia exiatilu w takich okolicznościach. Stosuje się tak samo?
hancor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 13:37   #52
ekspert2002
Raczkowanie
 
Avatar ekspert2002
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 40
Dot.: antidral

No wieć tam moje drogie jesli chodzi o ilość stosowania to każdy jest indywidualny , ja go stosuje oc 3 dni ( pełne dni) i mi to wystarcza .... a wy poprostu musiscie same skapowac co jaki czas pozdrawiam
ekspert2002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 14:29   #53
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: antidral

Cytat:
Napisane przez streptococus

mam pytanie co ile dni uzywanie antirdalu ja na pocztaku co dziennie a po dwoch tygodniach co dwa dni czy moge go teraz stosowac raz na tydzien ??

Możesz stosować raz na tydzień, jeśli widzisz, że przez kilka dni po posmarowaniu się nic się nie pocisz.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 16:59   #54
mr0wka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5
Dot.: antidral

kobitki powiedzcie mi czy po tym antidralu mogą wystąpić jakieś skutki uboczne?? tyle sie naczytałam o tym specyfiku, że już sama nie wiem co myśleć. Niektórzy piszą,że nie powinno się blokować gruczołów potowych bo mogą się pojawić torbiele na jajnikach, rak piersi itp. Chciałabym aby mój odwieczny problem odszedł w niepamięć ale czy warto ryzykować? Myślicie,że to jest bezpieczne????????????
mr0wka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 19:03   #55
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Dot.: antidral

a co ma antidral i blokowanie gruczolow potowych do torbieli i raka piersi ??nie rozumiem.Ten srodek jest od zawsze ,czasem pod innymi nazwami i jakos nie slyszlam o skutkach ubocznych ..ale mzoe dziewczyny cos wiedza wiecej
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 21:32   #56
aniusia11
Przyczajenie
 
Avatar aniusia11
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5
Dot.: antidral

a ja mam pytanie czy ten antidral ma jakis zapach??? albo czy likwiduje przykry zapach pocenia sie?? chodzi mi szczegolnie o pachy pozdrawiam
aniusia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 07:12   #57
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: antidral

Aniusia11- likwiduje zapach potu, praktycznie po zastosowaniu jego nie pocisz się
A gdy sie już zdażu, to pot nie ma tego swojego zapachu
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 08:41   #58
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: antidral

Cytat:
Napisane przez hancor
ja wczoraj już nie wytrzymałam, to nie było pieczenie, to poprostu zaczeło aż boleć! jestem alergiczką, może to jest z tym związane... narazie przymierzam się do kupienia exiatilu w takich okolicznościach. Stosuje się tak samo?
wiem co to znaczy miałam to samo ale po etiaxilu dla skóry normalnej ,posmarowałam sie nim pierwszego wieczoru na idealnie czystą i suchą skóre troche swędziało i piekło drugiego wieczoru ta sama procedura ale pachy strasznie bolały, położyłam sie jednak spać i obudziłam sie w nocy bo nie mogłam wytrzymać poszłam do łazienki i zobaczyłam w lustrze moje paszki - jeden wielki bąbel jak po poparzeniu pokrzywą szybko zmyłam , rano było już lepiej ale pachy troche bolały. Etiaxil sprzedałam siostrze a sobie kupiłam ten do skóry wrażliwej .wczoraj go nałożyłam i na razie jestem zadowolona dzisiaj robie przerwe i nałoże go jutro( na ulotce pisze ze jak ktoś ma wrażliwą skore to powinien go aplikować co drugi dzień przez 6 dni czyli 3 aplikacje w ciągu 6 dni) zobaczymy co będzie
chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 11:12   #59
hancor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5
Dot.: antidral

już zamówiłam etiaxil do wrażliwej w necie (42zl) bo o ile po pierwszej nocy z antidolem było znośnie, tak drugiej nie wytrzymałam i zmyłam, a w trzecią

z głupoty znowu chciałam spróbować i chociaż zmyłam po ł godzinie, teraz nadal mnie bolą i są podrażnione, bardzo nawet... no nic próbujemy dalej
hancor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 11:14   #60
hancor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5
Dot.: antidral

a dla rozluźnienia atmosfery:

pociuszki, jakie macie sposoby do maskowania się? ja noszę zawsze sweter, czasem zarzucam na plecy, przekładam rękawy luźno pod pachami i wiążęna plecach, sprawdza się w umiarkowane dni.. albo kupuje koszulki wiązane troczkami na szyji.
hancor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-06 10:08:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.