Grudniówki 2017 ❤ - cz. II - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-16, 08:28   #3091
aknowi88
Wtajemniczenie
 
Avatar aknowi88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 285
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Hej
Mnie dziś córcia o 6:30 obudziła ubrana już w jedna z lepszych sukienek, uczesana i zadowolona a ja po tej godzinie już zasnąć nie mogę jak się wybudze i tyle było z mojego weekendowego spania 😉 Ale wyprzytulala mnie więc jej wybaczam 😍 heh

Czechowiczanka wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń 😘

Sent from my HTC Desire 820 using Wizaz Forum mobile app
__________________


Dla całego świata to tylko dziecko, a dla mnie to dziecko jest całym światem!

aknowi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 08:57   #3092
czechowiczanka89
Raczkowanie
 
Avatar czechowiczanka89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 360
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Dziękuję za życzenia 😁 szkoda ze świętuje sama przytulona tylko do poduszki ciążowej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czechowiczanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 09:16   #3093
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez czechowiczanka89 Pokaż wiadomość
Dziękuję za życzenia 😁 szkoda ze świętuje sama przytulona tylko do poduszki ciążowej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sto lat!!!!
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 09:30   #3094
olciau
Zakorzenienie
 
Avatar olciau
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8 163
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez czechowiczanka89 Pokaż wiadomość
Dziękuję za życzenia 😁 szkoda ze świętuje sama przytulona tylko do poduszki ciążowej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkiego najlepszego!
Ja jeszcze nie wyszlam z lozka.. chyba przeraza mnie ta sprzatajaca sobota wiec leze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olciau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 09:33   #3095
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez olciau Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego!
Ja jeszcze nie wyszlam z lozka.. chyba przeraza mnie ta sprzatajaca sobota wiec leze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czechowiczanka najlepszości terminowego i bezbolesnego porodu TŻ w pracy?

Olciau a ja dopiero po śniadaniu. Też miałam dziś sprzątać, bo jutro przychodzą do nas znajomi. Ale na razie nie mogę się coś nastroić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 09:34   #3096
olciau
Zakorzenienie
 
Avatar olciau
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8 163
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Czechowiczanka najlepszości terminowego i bezbolesnego porodu TŻ w pracy?

Olciau a ja dopiero po śniadaniu. Też miałam dziś sprzątać, bo jutro przychodzą do nas znajomi. Ale na razie nie mogę się coś nastroić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zawsze w sobote sprzatam tak dokladnie ehh.. I wlasnie wstaje bo pies chce na pole dobrze ze on tez lubi pospac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olciau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 09:36   #3097
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez olciau Pokaż wiadomość
Ja zawsze w sobote sprzatam tak dokladnie ehh.. I wlasnie wstaje bo pies chce na pole dobrze ze on tez lubi pospac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój pies ma budzik w głowie. .. codziennie w przedziale 4.50 - 5.10 odbywa się lizanie po twarzy aż wstanę ja albo TŻ ale potem jeszcze idziemy spać

Ja też właśnie w soboty mam sesję sprzątania. Tam w tygodniu to przelecę w kuchni i w łazience i przedpokoju. Teraz staram się często odkurzać bo sobie ubzduralam, że muszę maksymalnie wytepic kurz z domu przed przyjściem małego na świat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez baby blues
Czas edycji: 2017-09-16 o 09:39
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-16, 09:52   #3098
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Czechowiczanka sto lat

Ja dopiero śniadanie jem i tez przede mną dzień sprzątający. Tyle ze pogoda do d to nie szkoda


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 10:28   #3099
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

zapisałam sie do mojej fryzjerki, bo mysle sobie, zetne troche wlosy, bo mi beda przeszkadzać przy malej. Niedaleko jest to na ciecie podskocze. Okazuje sie ze zapisałam sie 2 tygodnie przed terminem porodu. ale kalafior. Musze odwolac, bo jeszcze jej tam urodze na fotelu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 10:43   #3100
babeczkabezowa
Raczkowanie
 
Avatar babeczkabezowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez canaduelle Pokaż wiadomość
Dlatego marne szanse, ze konta w takich przypadkach są głównie zakładane na "słupa", sama wiem jak to działa bo pracuje w finansach.. teorie znam, a w praktyce wyszło jak wyszło. Adres który podaje się w przelewie nie ma znaczenia, możesz wpisać biały dom jak chcesz, przelewy internetowe są weryfikowane tylko po nr konta. Wiec ani ta osoba, na która adresowałam przelew ani ten adres nie istnieją. Swoją drogą adres w przelewie to adres parku miejskiego... ehhhh, tak się robi zakupy pod wpływem emocji.. szybko szybko bo okazja i okazja 600 zł kosztowała...
Przykro mi, że ktoś Cię tak potraktował. Szczególnie przykre jest, że to dotyczyło wózka, czyli osoba oszukująca wiedziała, że nabiera kobietę w ciąży. Trzymam jednak kciuki żeby dobrali się babie do du...y bo aż się nóz w kieszeni otwiera jak się czyta jacy ludzie potrafią być podli.

U mnie dziś piękna pogoda, właśnie wybieram się na lumpa, a później do hurtowni dziecięcej po wózek, łóżeczko i ogólnie większość wyprawki już nie mogę się doczekać ( choć płacenia niekoniecznie ;P)
babeczkabezowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 11:58   #3101
olciau
Zakorzenienie
 
Avatar olciau
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8 163
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez babeczkabezowa Pokaż wiadomość
Przykro mi, że ktoś Cię tak potraktował. Szczególnie przykre jest, że to dotyczyło wózka, czyli osoba oszukująca wiedziała, że nabiera kobietę w ciąży. Trzymam jednak kciuki żeby dobrali się babie do du...y bo aż się nóz w kieszeni otwiera jak się czyta jacy ludzie potrafią być podli.

U mnie dziś piękna pogoda, właśnie wybieram się na lumpa, a później do hurtowni dziecięcej po wózek, łóżeczko i ogólnie większość wyprawki już nie mogę się doczekać ( choć płacenia niekoniecznie ;P)
Jaki wozek wybralas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olciau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-16, 12:07   #3102
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez babeczkabezowa Pokaż wiadomość
Przykro mi, że ktoś Cię tak potraktował. Szczególnie przykre jest, że to dotyczyło wózka, czyli osoba oszukująca wiedziała, że nabiera kobietę w ciąży. Trzymam jednak kciuki żeby dobrali się babie do du...y bo aż się nóz w kieszeni otwiera jak się czyta jacy ludzie potrafią być podli.

U mnie dziś piękna pogoda, właśnie wybieram się na lumpa, a później do hurtowni dziecięcej po wózek, łóżeczko i ogólnie większość wyprawki już nie mogę się doczekać ( choć płacenia niekoniecznie ;P)


Czekamy na fotki wyprawki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 13:35   #3103
babeczkabezowa
Raczkowanie
 
Avatar babeczkabezowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez olciau Pokaż wiadomość
Jaki wozek wybralas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wybrałam bebetto luca s-line 2 w 1 plus do tego maxi cosi city (uznaliśmy . że i tak pierwszy fotelik nie chcemy na bazie isofox bo to napędza koszty, a nie każda baza pasuje do następnego fotelika dlatego pierwszy fotelik będzie na pasach, a następny będzie na bazie choć ten ma wymagane testy itd. więc wybór czysto praktyczny).
Wózek, fotelik i łóżeczko odbieram w połowie października, oprócz tego kupiliśmy przewijak, wanienkę (zwykłą, dużą) ze stelażem, rożek, prześcieradla, materac (pianka-lateks, nie jestem fanką kokosów i gryk), poduszkę do karmienia, ręczniczki, pieluszki i inne pierdołki :P zdjęć wszystkiego nie będę robiła ale dodam Wam zdjęcie wózka i łóżeczka ( łóżeczko oczywiście bez tych baldachimów i ozdób i osłonek a wózek idealnie w takich barwach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170806_194823.jpg (78,1 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pol_pl_Luca-SL15-1063_1.jpg (47,7 KB, 41 załadowań)

Edytowane przez babeczkabezowa
Czas edycji: 2017-09-16 o 13:45
babeczkabezowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 13:46   #3104
Ola_1988
Raczkowanie
 
Avatar Ola_1988
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez babeczkabezowa Pokaż wiadomość
Wybrałam bebetto luca s-line 2 w 1 plus do tego maxi cosi city (uznaliśmy . że i tak pierwszy fotelik nie chcemy na bazie isofox bo to napędza koszty, a nie każda baza pasuje do następnego fotelika dlatego pierwszy fotelik będzie na pasach, a następny będzie na bazie choć ten ma wymagane testy itd. więc wybór czysto praktyczny).
Wózek i fotelik odbieram w połowie października, oprócz tego kupiliśmy przewijak, wanienkę (zwykłą, dużą) ze stelażem, rożek, prześcieradla, materac (pianka-lateks, nie jestem fanką kokosów i gryk), poduszkę do karmienia, ręczniczki, pieluszki i inne pierdołki zdjęć wszystkiego nie będę robiła ale dodam Wam zdjęcie wózka i łóżeczka ( wózek oczywiście bez tych baldachimów a wózek idealnie w takich barwach
Piękny wózek 😍 mi też się taki widzi najbardziej. Mam dwa upatrzone na olx i może po niedzieli pojedziemy to coś kupimy w końcu. O ile TZ będzie miał czas 😕
Cytat:
Napisane przez czechowiczanka89 Pokaż wiadomość
Dziękuję za życzenia 😁 szkoda ze świętuje sama przytulona tylko do poduszki ciążowej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sto lat 🎂🎂🎂🌹🌹🌹
Następne urodziny już spędzisz z małą przylepką😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 14:09   #3105
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez babeczkabezowa Pokaż wiadomość
Wybrałam bebetto luca s-line 2 w 1 plus do tego maxi cosi city (uznaliśmy . że i tak pierwszy fotelik nie chcemy na bazie isofox bo to napędza koszty, a nie każda baza pasuje do następnego fotelika dlatego pierwszy fotelik będzie na pasach, a następny będzie na bazie choć ten ma wymagane testy itd. więc wybór czysto praktyczny).
Wózek, fotelik i łóżeczko odbieram w połowie października, oprócz tego kupiliśmy przewijak, wanienkę (zwykłą, dużą) ze stelażem, rożek, prześcieradla, materac (pianka-lateks, nie jestem fanką kokosów i gryk), poduszkę do karmienia, ręczniczki, pieluszki i inne pierdołki zdjęć wszystkiego nie będę robiła ale dodam Wam zdjęcie wózka i łóżeczka ( łóżeczko oczywiście bez tych baldachimów i ozdób i osłonek a wózek idealnie w takich barwach
Też mam fotelik maxi cosi citi z tych samych powodów 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 15:04   #3106
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez babeczkabezowa Pokaż wiadomość
Wybrałam bebetto luca s-line 2 w 1 plus do tego maxi cosi city (uznaliśmy . że i tak pierwszy fotelik nie chcemy na bazie isofox bo to napędza koszty, a nie każda baza pasuje do następnego fotelika dlatego pierwszy fotelik będzie na pasach, a następny będzie na bazie choć ten ma wymagane testy itd. więc wybór czysto praktyczny).
Wózek, fotelik i łóżeczko odbieram w połowie października, oprócz tego kupiliśmy przewijak, wanienkę (zwykłą, dużą) ze stelażem, rożek, prześcieradla, materac (pianka-lateks, nie jestem fanką kokosów i gryk), poduszkę do karmienia, ręczniczki, pieluszki i inne pierdołki :P zdjęć wszystkiego nie będę robiła ale dodam Wam zdjęcie wózka i łóżeczka ( łóżeczko oczywiście bez tych baldachimów i ozdób i osłonek a wózek idealnie w takich barwach
Super wózek Łóżeczko i inne rzeczy też
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 15:06   #3107
canaduelle
Rozeznanie
 
Avatar canaduelle
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gda.
Wiadomości: 661
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Czechowiczanka wszystkiego najlepszego, spełnienia niespełnionych marzeń ☺️☺️☺️🌺🎂🍰👗🍧



My wybraliśmy dosyć kontrowersyjny wózek- quinny moodd, albo się go kocha - albo nienawidzi )



Fotelik cabriofix i jednak zdecydowaliśmy się na bazę, z wygody oczywiście.



Łóżeczko wzięliśmy z woodies, kołyskę shnuggle a meble z forte, kolekcja snow.



Teraz czas na dodatki, nie mogę się zdecydować czy turkusowe czy miętowe ) pokój mamy szaro-biały.



Kocyk, rożek i inne tego typu rzeczy kupiliśmy z miko-minky, super jakość i atrakcyjne cenowo w porównaniu do konkurencji.



Zastanawiam się jeszcze nad śpiworkiem- czy zda egzamin u takiego maluszka? Czy może lepiej kombinezon?



Jeśli śpiworek to cottonmoose mają fajne 😍😍 coś na wzór Elodie details na które szkoda mi 💵💵💵💵
canaduelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 15:34   #3108
babeczkabezowa
Raczkowanie
 
Avatar babeczkabezowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez canaduelle Pokaż wiadomość
Czechowiczanka wszystkiego najlepszego, spełnienia niespełnionych marzeń ☺️☺️☺️🌺🎂🍰👗🍧



My wybraliśmy dosyć kontrowersyjny wózek- quinny moodd, albo się go kocha - albo nienawidzi )



Fotelik cabriofix i jednak zdecydowaliśmy się na bazę, z wygody oczywiście.



Łóżeczko wzięliśmy z woodies, kołyskę shnuggle a meble z forte, kolekcja snow.



Teraz czas na dodatki, nie mogę się zdecydować czy turkusowe czy miętowe ) pokój mamy szaro-biały.



Kocyk, rożek i inne tego typu rzeczy kupiliśmy z miko-minky, super jakość i atrakcyjne cenowo w porównaniu do konkurencji.



Zastanawiam się jeszcze nad śpiworkiem- czy zda egzamin u takiego maluszka? Czy może lepiej kombinezon?



Jeśli śpiworek to cottonmoose mają fajne 😍😍 coś na wzór Elodie details na które szkoda mi 💵💵💵💵
Też chcieliśmy cabriofixa ale w końcu przemyśleliśmy sprawę i większą kasę chcemy przeznaczyć na kolejny fotelik i bazę. Oboje jesteśmy "duzi" i przewidujemy, że Franek raczej też będzie i ten pierwszy fotelik posłuży mu krócej więc wyszło tak by trochę zaoszczędzić
Zajrzałam do tego miko-minky i faktycznie fajne rzeczy i ceny też niczego sobie
babeczkabezowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 15:46   #3109
canaduelle
Rozeznanie
 
Avatar canaduelle
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gda.
Wiadomości: 661
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Na innych grupach robię z dziewczynami czasami zamówienia grupowe i wtedy mamy wynegocjowane ceny, do tej pory głównie jeśli chodzi o ubrania dla dorosłych, ale może i na dziecięca wyprawkę coś by się udało zdziałać przy większej licznie chętnych na zamówienia)
canaduelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-16, 15:56   #3110
klaudianawizazu
Raczkowanie
 
Avatar klaudianawizazu
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 57
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez babeczkabezowa Pokaż wiadomość
Wybrałam bebetto luca s-line 2 w 1 plus do tego maxi cosi city (uznaliśmy . że i tak pierwszy fotelik nie chcemy na bazie isofox bo to napędza koszty, a nie każda baza pasuje do następnego fotelika dlatego pierwszy fotelik będzie na pasach, a następny będzie na bazie choć ten ma wymagane testy itd. więc wybór czysto praktyczny).
Wózek, fotelik i łóżeczko odbieram w połowie października, oprócz tego kupiliśmy przewijak, wanienkę (zwykłą, dużą) ze stelażem, rożek, prześcieradla, materac (pianka-lateks, nie jestem fanką kokosów i gryk), poduszkę do karmienia, ręczniczki, pieluszki i inne pierdołki zdjęć wszystkiego nie będę robiła ale dodam Wam zdjęcie wózka i łóżeczka ( łóżeczko oczywiście bez tych baldachimów i ozdób i osłonek a wózek idealnie w takich barwach
Piękne rzeczy! Ale mnie ogromnie cieszą te bejbusiowe zakupy 😍😍😍
klaudianawizazu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 16:14   #3111
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

A ja dzis zaczelam 30 tydzien.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 16:45   #3112
canaduelle
Rozeznanie
 
Avatar canaduelle
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gda.
Wiadomości: 661
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ja z moim nienarodzonym synkiem zaczynamy dziś 28 tydzień
canaduelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 17:09   #3113
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ja to bida totalna przy was. Nie dość, że wózek mamy za free to jeszcze znajomi nam łóżeczko pożyczą. Ale jak to mój TŻ powiedział: młodej będzie wszystko jedno co ma, najważniejsze, że my przy niej będziemy. I mój cycek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 17:59   #3114
czechowiczanka89
Raczkowanie
 
Avatar czechowiczanka89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 360
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez anita-p Pokaż wiadomość
U mnie podobnie, krótkie skurcze, takie jak u Ciebie, ale był taki czas, że powtarzały się nawet 4 razy na godzinę. Kroplówki w szpitalu faktycznie pomogły - najpierw końska dawka magnezu, potem salbutamol. Po nich skurczy nie było więcej niż 2-3 na dobę. No ale po wyjściu ze szpitala skurcze wróciły niemal do normy sprzed hospitalizacji. Na pewno mi pomaga częste leżenie na boku. Leżenie na wznak, a jeszcze z wyprostowanymi nogami niemal zawsze kończy się macicą twardą jak kamień...
Anita wiem że wracam znów do tematu ale biorę od wczoraj luteine i duphaston i dalej twardnienia mam. Nie wiem czy efekty miały być od razu czy mam czekać kilka dni... skurcze nie sa bolesne ale brzuch twardy przy nich. Pisałaś że w szpitalu skurczy było mniej a później znów wróciły. Czy to znaczy że ciągle je masz? Jak często? I bierzesz jakieś leki albo lezysz caly czas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czechowiczanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 19:06   #3115
babeczkabezowa
Raczkowanie
 
Avatar babeczkabezowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 415
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
Ja to bida totalna przy was. Nie dość, że wózek mamy za free to jeszcze znajomi nam łóżeczko pożyczą. Ale jak to mój TŻ powiedział: młodej będzie wszystko jedno co ma, najważniejsze, że my przy niej będziemy. I mój cycek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak naprawdę naszym dzieciom potrzebna jest miłość, pokarm, ciepło i zainteresowanie. Wszystkie te gadżety to jest dla nas rodziców U nas to pierwsze dziecko w najbliższej rodzinie więc nie mieliśmy wyjścia i musieliśmy kupić rzeczy jako, że nie było możliwości aby ktoś nam coś pożyczył (a szkoda).

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
A ja dzis zaczelam 30 tydzien.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez canaduelle Pokaż wiadomość
Ja z moim nienarodzonym synkiem zaczynamy dziś 28 tydzień


ja zaczęłam wczoraj 28
babeczkabezowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 19:15   #3116
czechowiczanka89
Raczkowanie
 
Avatar czechowiczanka89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 360
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
A ja dzis zaczelam 30 tydzien.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Invi jak to możliwe że zaczynasz 30 i masz termin na 6.12 a ja mam termin na 13.12 i mam 26 tydzień? Tak podaje mi aplikacja i tak mam w karcie ciąży wyliczone......

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czechowiczanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 19:19   #3117
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez czechowiczanka89 Pokaż wiadomość
Invi jak to możliwe że zaczynasz 30 i masz termin na 6.12 a ja mam termin na 13.12 i mam 26 tydzień? Tak podaje mi aplikacja i tak mam w karcie ciąży wyliczone......

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Termin mam 2.12, moze nie zaktualizowalam na 1 stronie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Faktycznie, niezaktualizowane, ale ta czesc mi slabo idzie z uzupełnieniem, moze ktos przejmie inny jak bedzie chetny, najlepiej ktos kto z lapka korzysta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 19:25   #3118
Izis89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 189
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Termin mam 2.12, moze nie zaktualizowalam na 1 stronie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Faktycznie, niezaktualizowane, ale ta czesc mi slabo idzie z uzupełnieniem, moze ktos przejmie inny jak bedzie chetny, najlepiej ktos kto z lapka korzysta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja już się pogubilam ja mam 28 tydzien i poród 11.12

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Izis89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 19:34   #3119
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Cytat:
Napisane przez czechowiczanka89 Pokaż wiadomość
Invi jak to możliwe że zaczynasz 30 i masz termin na 6.12 a ja mam termin na 13.12 i mam 26 tydzień? Tak podaje mi aplikacja i tak mam w karcie ciąży wyliczone......

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam termin na 19.12 i jestem w 27 tygodniu (26+4), może w aplikacji datę miesiączki masz złe wpisaną?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 19:51   #3120
canaduelle
Rozeznanie
 
Avatar canaduelle
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gda.
Wiadomości: 661
Dot.: Grudniówki 2017 ❤ - cz. II

Ja mam na 15.12 i od dziś mam 28
canaduelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-15 09:15:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.