Mamusie październik 2020 część druga - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-08, 16:38   #901
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Cytat:
Napisane przez kanarkowaaa Pokaż wiadomość
Fall, powodzenia i czekamy na wieści

obloczek, z synem też myślałam, że nie da się tego przegapić i pomylić, a gdyby nie moja mama panikara to bym urodziła w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak jakby miałaś trochę inna historie bo miesiąc przed terminem skurcze czy poród to jednak nie jest nic normalnego A widocznie zawsze rodzisz przed terminem.

U mnie myślałam ze rodzę a zrobiło mi to tylko 2cm rozwarcia wiec ogólnie to szału nie ma No a serio to myślałam ze po prostu się to zacznie rozkręcać a ze stanęło na 2cm to cóż Ale na tamten moment wiedziałam ze nie ma jeszcze co jechać mimo ze apka od liczenia skurczy 3 razy mi kazała ze względu na ich częstość Nie były bolesne, ledwie nieco nieprzyjemne, wiec czekałam. I miałam rację.

Za to dziś szału nie ma Myślałam ze będzie powtórka z rozrywki może z nasileniem a tu średnio na jeża... Tylko mi się sikać chce co chwile ilością mikroskopijną bo główka się obniżyła jeszcze bardziej...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 18:07   #902
AnnieSmith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 181
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Wow ale sie dzieje.
Hania gratulacje swojego Cudenka.
Ciesze się ze dobrze się masz po cc,bo to dobry znak dla tych co są właśnie przed

Ja mam jutro ostatni dzień pracy i ciężko mi uwierzyć ze to już 9miesiecy ciąży minęło.
Miałam iść z koleżankami na pożegnalny lunch,no ale przed covid znów pozamykali Nam kawiarnie i restauracje,tylko take away został.
Także od soboty zostaje się wsłuchiwać w sygnały zbliżającego się porodu.

Czekamy na kolejne dzidziusie i dziewczyny obyście możliwie jak najlżej przeszły porody i cc,ku pokrzepieniu tych co rodzą końcem miesiąca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnnieSmith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 18:21   #903
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Dziewczyny melduje się ze szpitala. Nie chcieli mnie przyjąć ze względu na brak bólu, zrobili badanie szyjki (zamknięta), usg (wszystko w porządku) i kazali jechać do domu.
Ale powiedziałam im, że moja lekarka kazala mi zostać w szpitalu przez to ktg i że trochę panikuję.
Zrobili ktg jeszcze raz, zaczelam czuć mocniejsze skurcze i w końcu czułam, że bolą w zapisie wyszło tych skurczy dość sporo więc ostatecznie położyli mnie na patologii ciazy.

Polozna powiedziała że jutro powiedzą co dalej bo chcieliby jeszcze nie robić cc ponieważ w ich usg wyszla waga Małej malutka - dokładnie 3020g (w tamtym tygodniu, na innym sprzęcie wyszło 3270), więc w sumie mogłaby jeszcze urosnac skoro nie ma pełnej akcji porodowej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.

Edytowane przez FALLinLOVE
Czas edycji: 2020-10-08 o 20:41
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 20:49   #904
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
Dziewczyny melduje się ze szpitala. Nie chcieli mnie przyjąć ze względu na brak bólu, zrobili badanie szyjki (zamknięta), usg (wszystko w porządku) i kazali jechać do domu.
Ale powiedziałam im, że moja lekarka kazala mi zostać w szpitalu przez to ktg i że trochę panikuję.
Zrobili ktg jeszcze raz, zaczelam czuć mocniejsze skurcze i w końcu czułam, że bolą w zapisie wyszło tych skurczy dość sporo więc ostatecznie położyli mnie na patologii ciazy.

Polozna powiedziała że jutro powiedzą co dalej bo chcieliby jeszcze nie robić cc ponieważ w ich usg wyszla waga Małej malutka - dokładnie 3020g (w tamtym tygodniu, na innym sprzęcie wyszło 3270), więc w sumie mogłaby jeszcze urosnac skoro nie ma pełnej akcji porodowej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to pozostaje uzbroic się w cierpliwość co postanowią teraz w szpitalu. Ale jak już dużo skurczy się pisze to może za moment juz się z maleństwem poznacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,,Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje''
arenika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 05:39   #905
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

o 5.30 obudził mnie soczysty bąk dziecka i wyraźna fontanna do pieluszki 🤣 Ale olałam bo już było 2 h od karmienia więc wiedziałam, że za chwilę i tak wstajemy żeby się nakarmić.

A dzidzia nadal śpi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 07:19   #906
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Mnie obudziły soczyste, bolesne skurcze o godz. 3 w nocy.
Zaczelam więc je liczyć i liczyłam tak z 2 h szczęśliwa, że są regularne (co 2,5 - 3 minuty), bolesne (bardzo) i mocne - więc na pewno zrobią cc z samego rana.
Jakieś było moje zdziwienie gdy się okazało, że moje baaaardzo bolesne skurcze są na ktg wyraźne i regularne, ale niezbyt mocne,a na badaniu lekarz stwierdził że szyjka jest całkowicie zamknięta więc w sumie z tym cc można jeszcze zaczekać ale można je też zrobic 🤷☠♀️ jak przyjdzie inny lekarz to zdecydują.

Wiec leżę sobie, liczę skurcze i głoduję bo nie wiem czy to cc będzie czy nie 🤦☠♀️

Aaa i użalam się nad sobą, bo mój próg bólu to jakaś porażka. (Zawsze o tym wiedziałam, ale teraz mnie tylko w tym utwierdzili )





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 07:51   #907
agra123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 316
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
Mnie obudziły soczyste, bolesne skurcze o godz. 3 w nocy.
Zaczelam więc je liczyć i liczyłam tak z 2 h szczęśliwa, że są regularne (co 2,5 - 3 minuty), bolesne (bardzo) i mocne - więc na pewno zrobią cc z samego rana.
Jakieś było moje zdziwienie gdy się okazało, że moje baaaardzo bolesne skurcze są na ktg wyraźne i regularne, ale niezbyt mocne,a na badaniu lekarz stwierdził że szyjka jest całkowicie zamknięta więc w sumie z tym cc można jeszcze zaczekać ale można je też zrobic 🤷♀️ jak przyjdzie inny lekarz to zdecydują.

Wiec leżę sobie, liczę skurcze i głoduję bo nie wiem czy to cc będzie czy nie 🤦♀️

Aaa i użalam się nad sobą, bo mój próg bólu to jakaś porażka. (Zawsze o tym wiedziałam, ale teraz mnie tylko w tym utwierdzili )





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze jak już i tak masz mieć cc to niech Ci robią. Po co masz się męczyć teraz z tymi skurczami i cierpieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agra123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-09, 07:57   #908
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
Mnie obudziły soczyste, bolesne skurcze o godz. 3 w nocy.
Zaczelam więc je liczyć i liczyłam tak z 2 h szczęśliwa, że są regularne (co 2,5 - 3 minuty), bolesne (bardzo) i mocne - więc na pewno zrobią cc z samego rana.
Jakieś było moje zdziwienie gdy się okazało, że moje baaaardzo bolesne skurcze są na ktg wyraźne i regularne, ale niezbyt mocne,a na badaniu lekarz stwierdził że szyjka jest całkowicie zamknięta więc w sumie z tym cc można jeszcze zaczekać ale można je też zrobic 🤷♀️ jak przyjdzie inny lekarz to zdecydują.

Wiec leżę sobie, liczę skurcze i głoduję bo nie wiem czy to cc będzie czy nie 🤦♀️

Aaa i użalam się nad sobą, bo mój próg bólu to jakaś porażka. (Zawsze o tym wiedziałam, ale teraz mnie tylko w tym utwierdzili )





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to ja miałam odwrotnie, czułam takie bele co, a na ktg się ładne pisały 🤣

no ale jak są to znaczy że coś się dzieje... oby Cię za długo tam nie męczyli
a możesz przypomnieć czemu masz planowane cc?

ja w ogóle dzisiaj miałam tak bzdurny sen, że chyba przebilam wszysrko.
śniło mi się właśnie, że byłam w 3 ciąży i miałam planowane cc i przyszłam do szpitala i lekarz mnie wziął do jakieś stodoły czy kurnika i tam chciał robić to cc a ja mu ucieklam 🤷☠♀️🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 08:17   #909
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Cytat:
Napisane przez kanarkowaaa Pokaż wiadomość
to ja miałam odwrotnie, czułam takie bele co, a na ktg się ładne pisały 🤣

no ale jak są to znaczy że coś się dzieje... oby Cię za długo tam nie męczyli
a możesz przypomnieć czemu masz planowane cc?

ja w ogóle dzisiaj miałam tak bzdurny sen, że chyba przebilam wszysrko.
śniło mi się właśnie, że byłam w 3 ciąży i miałam planowane cc i przyszłam do szpitala i lekarz mnie wziął do jakieś stodoły czy kurnika i tam chciał robić to cc a ja mu ucieklam 🤷♀️🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahahaha sen mistrzostwo świata myślałam że po ciazy te głupie sny przechodza

Mam mieć cc z powodów neurologicznych, historia choroby padaczkowe i omdleń.

Właśnie dla mnie to bez sensu, skoro ma być cc to już niech robia. Nie rozumiem argumentu ze nie ma rozwarcia 🤷☠♀️ co ma cc do rozwarcia 🤷☠♀️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 08:29   #910
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
Hahahaha sen mistrzostwo świata myślałam że po ciazy te głupie sny przechodza

Mam mieć cc z powodów neurologicznych, historia choroby padaczkowe i omdleń.

Właśnie dla mnie to bez sensu, skoro ma być cc to już niech robia. Nie rozumiem argumentu ze nie ma rozwarcia 🤷♀️ co ma cc do rozwarcia 🤷♀️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rzeczywiście trochę bez sensu cię trzymac na siłę i czekać na rozwarcie skoro i tak cc przesądzone. Trzymam kciuki żeby szybko sie sprawa rozwiązała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,,Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje''
arenika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 08:53   #911
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
Hahahaha sen mistrzostwo świata myślałam że po ciazy te głupie sny przechodza

Mam mieć cc z powodów neurologicznych, historia choroby padaczkowe i omdleń.

Właśnie dla mnie to bez sensu, skoro ma być cc to już niech robia. Nie rozumiem argumentu ze nie ma rozwarcia co ma cc do rozwarcia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dawaj znać jak tylko będą decyzje, my ciagle trzymamy kciuki W sumie fajnie ze dziecko coś tam poczuje ze poród się zbliża ale nie wiadomo ile to faktycznie nie wiem czy jest sens czekać, bo po co


U mnie od wczoraj znowu cisza i spokój. Ten fałszywy alarm w środę jednak mnie trochę nakręcił, ale cóż... zostaje cierpliwość i to ostatnie okno czekające na umycie

Dostałam dziś paczkę z ubrankami od rodziny męża. Dobrze ze większość 68 i tylko trochę 62, bo miałabym o wiele za dużo Nie mogę już się doczekać ubierania tej mojej kluski w te wszystkie słodkie ciuszki (przebieranie pewnie najczęściej po tym jak będą całe utytłane kupą albo ulewaniem )


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-09, 09:47   #912
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Pokaż wiadomość
Dawaj znać jak tylko będą decyzje, my ciagle trzymamy kciuki W sumie fajnie ze dziecko coś tam poczuje ze poród się zbliża ale nie wiadomo ile to faktycznie nie wiem czy jest sens czekać, bo po co


U mnie od wczoraj znowu cisza i spokój. Ten fałszywy alarm w środę jednak mnie trochę nakręcił, ale cóż... zostaje cierpliwość i to ostatnie okno czekające na umycie

Dostałam dziś paczkę z ubrankami od rodziny męża. Dobrze ze większość 68 i tylko trochę 62, bo miałabym o wiele za dużo Nie mogę już się doczekać ubierania tej mojej kluski w te wszystkie słodkie ciuszki (przebieranie pewnie najczęściej po tym jak będą całe utytłane kupą albo ulewaniem )


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
po ulaniu jeszcze i polaniu mlekiem przez matkę... czasami i z 6 razy dziennie 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 09:53   #913
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Dziewczyny doradźcie co można wysłać w podziękowaniu dla takiego dziecka 6msc+? Myślałam o czymś drobnym ale fajnym, może o jakichś książeczkach, ale może jest coś fajnego o czym nie wiem a jest super dostać jako drobny prezent? To raczej taka dalsza rodzina i bardzo rzadko się z nimi widzimy choć to bardzo fajna para, zupełnie nie wiem co mają... A jak zapytam to na pewno powiedzą ze niv nie chcą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 10:40   #914
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

No to mamy kolejnego wątkowego dzieciaczka ja mam wizytę o 14, może chłopak zdradzi jakie ma plany, bo czuję, że żadne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 11:03   #915
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie co można wysłać w podziękowaniu dla takiego dziecka 6msc+? Myślałam o czymś drobnym ale fajnym, może o jakichś książeczkach, ale może jest coś fajnego o czym nie wiem a jest super dostać jako drobny prezent? To raczej taka dalsza rodzina i bardzo rzadko się z nimi widzimy choć to bardzo fajna para, zupełnie nie wiem co mają... A jak zapytam to na pewno powiedzą ze niv nie chcą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mój chrześniak ma pół roku i wszelkie gryzaki są na tapecie

juka się wyłamała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 12:06   #916
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Hej siedze w szpitalu po badaniach i czekam na rozmowę z lekarzem. Będą chcieli wywoływać poród bo ciśnienie im sie nie podoba. Zaczynam ske bać. Tyle dobrego ze rozwarcie jest na 3 cm wiec już coś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,,Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje''
arenika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 12:27   #917
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Cytat:
Napisane przez arenika Pokaż wiadomość
Hej siedze w szpitalu po badaniach i czekam na rozmowę z lekarzem. Będą chcieli wywoływać poród bo ciśnienie im sie nie podoba. Zaczynam ske bać. Tyle dobrego ze rozwarcie jest na 3 cm wiec już coś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale się ruszyło na wątku! Trzymam mocno kciuki! Dawaj znać co i jak, lawina ruszyła!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 12:45   #918
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Ale super, że rozpakowywanie pełna parą!

Obłoczek, może jakieś fajne książeczki, jakiś zestaw?

U mnie podjęli decyzję, że czekamy. Skurcze się troche uspokoiły w ciągu dnia więc jeśli akcja się nie rozkręci to czekamy do oryginalnego terminu cc czyli tydzień. Z tym że zostaje na ten czas w szpitalu w razie gdyby znów ruszyło.

No cóż, 'nie chcem ale muszem'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 13:14   #919
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Ale się rozruszalo już prawie połowa rozpakowana i większość (&#129315 chłopców 🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-09, 13:23   #920
nancy822
Zadomowienie
 
Avatar nancy822
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 329
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

No nieźle dziewczyny My zostaniemy na koniec tak jak się spodziewałam nic się nie chce młoda ruszyć do wyjścia
Wróciliśmy z ostatnich moich większych zakupów, od jutra już się nigdzie nie ruszam jeśli trzeba mieć maseczki na powietrzu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nancy822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 13:33   #921
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Więc jutro na 6 rano stawiamy sie do szpitala.
Podłączą mnie pod kriplowke i zobaczymy. Boje się ale mam nadzieję ze szybko pójdzie. Malutki plusik wywolywania jest taki że zostajeny w szpitalu na 24 godziny żeby sprawdzić z moje ciśnienie wiec z takim 2 godzinnym maleństwem nie trzeba bedzie wychodzić a tego sie też bałam. Chyba dzisiaj w nocy nie usnę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,,Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje''
arenika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 13:35   #922
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Ja jestem po wizycie, mały ok. 2800-2900, więc już nie jest taką drobiną, co mnie cieszy. Nigdzie się póki co nie wybiera Szyjka trochę krótsza, ale jakby się nic nie działo, to mam kolejną umówioną wizytę na 21.10

Dowiedziałam się też, że to moje "ciśnięcie jak na okres" to są jakieś pierwsze skurcze (czy tam przepowiadające) i że skurcze faktycznie mogą na początku nie boleć. Przynajmniej tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 13:48   #923
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

U mnie też nic, cisza, null...
Na jutro mam termin z prenatalnych ale się chyba nic nie zapowiada... A dzisiaj odkurzyłam w całym mieszkaniu, poskakałam na piłce dobre 40 min... Już powiedziałam mężowi, że muszę go chyba w obroty wziąć

Mam tylko nadzieje, że ruszy samo a nie będzie tak jak z moją mamą, która oba porody miała wywoływane bo się kompletnie nic nie działo...

Wgl z tymi maseczkami na powietrzu to mnie śmiech ogarnia... Jak jedziemy na swoją działkę, gdzie się budujemy to na ulicy która należy do powiatu musimy mieć maskę, bo wirus... Ale jak z ulicy powiatowej zrobimy krok na drogę wewnętrzną -prywatną prowadzącą do działki i na działce to już maski mieć nie trzeba bo tam nie ma wirusa...
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 13:53   #924
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

U nas w noc przed fałszywym alarmem było małe co nieco z mężem. Dziś mu powiedziałam ze nie ma wyjścia i musimy znowu to powtórzyć skoro ostatnio była szansa ze właśnie to podziałało Trzeba zachęcić tą szyjkę do pracy... Ale ogólnie nie jest zbyt chętny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 14:03   #925
nancy822
Zadomowienie
 
Avatar nancy822
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 329
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Pokaż wiadomość
U nas w noc przed fałszywym alarmem było małe co nieco z mężem. Dziś mu powiedziałam ze nie ma wyjścia i musimy znowu to powtórzyć skoro ostatnio była szansa ze właśnie to podziałało Trzeba zachęcić tą szyjkę do pracy... Ale ogólnie nie jest zbyt chętny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My 3 wieczory pod rząd uprawialiśmy seks ale małej to nie ruszyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nancy822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 14:17   #926
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Pokaż wiadomość
U nas w noc przed fałszywym alarmem było małe co nieco z mężem. Dziś mu powiedziałam ze nie ma wyjścia i musimy znowu to powtórzyć skoro ostatnio była szansa ze właśnie to podziałało Trzeba zachęcić tą szyjkę do pracy... Ale ogólnie nie jest zbyt chętny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No moj to w ogóle niechetny coś robić jak widzi jak brzuch sie rusza. Ja do twgo poskaczeaz na piłce albo zrobisz solidny spacerek to napew o cos ruszy. Trzymam kciuki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,,Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje''
arenika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 14:20   #927
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Lekarka w ogóle mnie tak głęboko zbadała, że dotknęła główki dziecka i powiedziała, że może trochę krwi brązowej polecieć potem. Patrzę w domu, a tu faktycznie Nie pamiętam już jak wygląda coś takiego od stycznia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 16:19   #928
agra123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 316
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Cytat:
Napisane przez arenika Pokaż wiadomość
Więc jutro na 6 rano stawiamy sie do szpitala.
Podłączą mnie pod kriplowke i zobaczymy. Boje się ale mam nadzieję ze szybko pójdzie. Malutki plusik wywolywania jest taki że zostajeny w szpitalu na 24 godziny żeby sprawdzić z moje ciśnienie wiec z takim 2 godzinnym maleństwem nie trzeba bedzie wychodzić a tego sie też bałam. Chyba dzisiaj w nocy nie usnę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale jak to 2 godziny po porodzie do domu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agra123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 16:30   #929
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Fall i Arenika powodzenia w szpitalach juz blizej niż dalej do poznania maluszków

Cytat:
Napisane przez agra123 Pokaż wiadomość
Ale jak to 2 godziny po porodzie do domu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za granicą jak nic sie nie dzieje z mamą ani maluchem to puszczają do domu jesscxe tego samego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 17:10   #930
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: Mamusie październik 2020 część druga

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Lekarka w ogóle mnie tak głęboko zbadała, że dotknęła główki dziecka i powiedziała, że może trochę krwi brązowej polecieć potem. Patrzę w domu, a tu faktycznie Nie pamiętam już jak wygląda coś takiego od stycznia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez po badaniu mam brazowe plamienie takie jakieś. Odzwyczaił sie człowiek od tego

Tak dokładnie jak jest wszystko od z mamą i dziecki to 2 godzinki o do domu niezaleznie od godziny. Moją koleżankę o 3 w nocy wypuścili trochę to jest przerażające zelaszcza jak sie ma 1 dziecko i czlowiek jest taki dziki w tym wszystkim. U nas jest cos takiego jak opoekunka poporodowa która przychodzi do domu zaraz po porodzie i pomaga oraz monutoruje wszytko. Nie wiem jak jest w innych krajach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,,Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje''
arenika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-09 13:56:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.