Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-09, 12:33   #181
naisha
Raczkowanie
 
Avatar naisha
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 274
GG do naisha
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Ja znowu pochwalę Avangartę...szybko, sprawnie i ślicznie. A i jeszcze sklep Re-max (Rybku z allegro) - może nie szybko - ale ogólnie na plus..wszytko się zgadza i jest takie jak trzeba .
__________________
Adopcja wirtualna - psiaki czekają na pomoc

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520


naisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 13:10   #182
bauma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

A jak oceniacie onyks.eu? Opłaca się u nich kupić sznury kamieni, zależy mi na małym onyksie?
bauma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 17:08   #183
EwaWalc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 291
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Czy zdarza się Wam kupić bigle kajdanki czy angielskie, które by po kilku założeniach nie zamykały się?
EwaWalc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 17:22   #184
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez EwaWalc Pokaż wiadomość
Czy zdarza się Wam kupić bigle kajdanki czy angielskie, które by po kilku założeniach nie zamykały się?
Mam jedne takie kajdanki. Na szczęście ścisnęłam końcóweczkę i już mi się zamykają.
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 17:04   #185
ggagatka
Zakorzenienie
 
Avatar ggagatka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce/Kraków
Wiadomości: 3 778
GG do ggagatka
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Dostałam przesyłkę z Bukowca i po prostu uśmiech mam na twarzy od tej pory, bo takie cuda do mnie przyszły że człowiekowi od razu weselej. Przesyłka ekspresowa, kamyki przepiękne, zielony onyks po prostu przesliczny! Czemu wcześniej go nie zamówiłam? I do tego miły prezencik. Dziekuję
__________________
Moja biżuteria aktualnie:
+ wire wrapping itp.
+ "nowa era"
Stare dzieje:
+ debiut
+ gliniaki



ggagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 18:15   #186
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

no to ja wreszcie o Bukowcu ;p moje dwa pierwsze zamowienia przeszly moje najsmielsze oczekiwania... moze niektore z was natknely sie na moja wypowiedz na plotkowym o lancuszku,ktory byl krotszy niz w opisie... chcialam reklamowac,ale ze nigdzie nie znalazlam takiego ladnego to dalam sobie spokoj i stwierdzilam ze dorobie przedluzke, stad moje drugie zamowienie. Wiolka tak 'obsypala' mnie przeprosinami za lancuszek, ze jak dzwonilam do taty wypytujac co przyszlo w paczce (bo nie bylo mnie wtedy w domu) to podejrzewalam ze popil i mu sie w oczach mnozy ;p naprawde, nie spodziewalam sie takiej reakcji, byla zupelnie niepotrzebna, bo w ogole nie bylam 'obrazona' na bukowiec za ta sytuacje ale az podskoczylam jak zobaczylam wszystko na zywo Wiolka nawet pomyslala o tym, zeby dodatkowo przyslac mi 2 pozlacane szpilki zamiast 1, jakby wiedziala ze w nerwach przedswiatecznych wyjdzie mi pokraczny loop i bede musiala uzyc drugiej.
normalnie KOCHAM BUKOWIEC;P

edit:
ahhhh zapomnialam wspomniec o mega ekspresowej przesylce mimo nawalu przedswiatecznego!!!

Edytowane przez ojejka89
Czas edycji: 2009-12-13 o 18:17
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 20:58   #187
sasilla
Raczkowanie
 
Avatar sasilla
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 492
GG do sasilla Send a message via Skype™ to sasilla
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Mam pytanie - korzystala ktoras z was z www.adkomed.pl
Kupowalam u nich na gieldzie, a teraz chcialam po raz pierwszy zlozyc zamowienie przez internet, ale za nic nie moge sie zalogowac.
Czy maja jakas awarie, czy to u mnie jest cos nie tak?
__________________
KUCHNIA-PEŁNA-CUDÓW

"Za nieśmiertelnością tęsknią miliony, które nie wiedzą co zrobić ze sobą w deszczowe niedzielne popołudnie." Susan Ertz

Moje preferencje wymiankowe

sasilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 18:36   #188
hexak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 81
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Witam!
Ja kupowałam w adkomed i nie mialam problemów z zalogowaniem się. Spróbuj się skontaktować z nimi poprzez e-mail. W moim przypadku odzew był błyskawiczny. Polecam również ze względu na konkurencyjnie ceny narzędzi.
hexak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 19:26   #189
sasilla
Raczkowanie
 
Avatar sasilla
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 492
GG do sasilla Send a message via Skype™ to sasilla
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Dzieki, juz napisalam do nich i naprawili Nawet juz wyslali moje zamowienie, maja super ekspres.
__________________
KUCHNIA-PEŁNA-CUDÓW

"Za nieśmiertelnością tęsknią miliony, które nie wiedzą co zrobić ze sobą w deszczowe niedzielne popołudnie." Susan Ertz

Moje preferencje wymiankowe

sasilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 22:26   #190
kolczyki
Rozeznanie
 
Avatar kolczyki
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 696
GG do kolczyki
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
no to ja wreszcie o Bukowcu ;p moje dwa pierwsze zamowienia przeszly moje najsmielsze oczekiwania... moze niektore z was natknely sie na moja wypowiedz na plotkowym o lancuszku,ktory byl krotszy niz w opisie... chcialam reklamowac,ale ze nigdzie nie znalazlam takiego ladnego to dalam sobie spokoj i stwierdzilam ze dorobie przedluzke, stad moje drugie zamowienie. Wiolka tak 'obsypala' mnie przeprosinami za lancuszek, ze jak dzwonilam do taty wypytujac co przyszlo w paczce (bo nie bylo mnie wtedy w domu) to podejrzewalam ze popil i mu sie w oczach mnozy ;p naprawde, nie spodziewalam sie takiej reakcji, byla zupelnie niepotrzebna, bo w ogole nie bylam 'obrazona' na bukowiec za ta sytuacje ale az podskoczylam jak zobaczylam wszystko na zywo Wiolka nawet pomyslala o tym, zeby dodatkowo przyslac mi 2 pozlacane szpilki zamiast 1, jakby wiedziala ze w nerwach przedswiatecznych wyjdzie mi pokraczny loop i bede musiala uzyc drugiej.
normalnie KOCHAM BUKOWIEC;P

edit:
ahhhh zapomnialam wspomniec o mega ekspresowej przesylce mimo nawalu przedswiatecznego!!!
bo Bukowiec to Bukowiec-z każdej sytuacji potrafią wyjść z twarzą i zadbać o każdego klienta u mnie też była mini wpadka, pierwsza od nie wiem ilu już zamówień, a w ramach przeprosin dostałam bardzo ładne elementy ozdobne-mile mnie to zaskoczyło przesyłki zawsze ekspresowe, towar najwyższej jakości, wszystko po otwarciu przesyłki się tak ładnie uśmiecha że aż serce boli jeśli nie można od razu zabrać się za modzenie biżutków fakt faktem, że ceny ciut wyższe niż w pozostałych sklepach, ale naprawdę opłaca się tam kupować. Zamawiając w Bukowcu można spać spokojnie bo ma się pewność że wszystko będzie solidnie i na czas
kolczyki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 10:20   #191
Yaollinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 682
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Dziewczyny, czy beabitdesign informują o wysłaniu paczki?
Yaollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 10:49   #192
maximaa
Zadomowienie
 
Avatar maximaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 318
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez Yaollinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy beabitdesign informują o wysłaniu paczki?
z tego co pamietam to mnie nie poinformowali :/
maximaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 11:28   #193
Yaollinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 682
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Ale dotarła? Zastanawiam się czy w ogóle szybko dotrze.
Yaollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 12:47   #194
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez Yaollinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy beabitdesign informują o wysłaniu paczki?
nie infrmują
Cytat:
Napisane przez Yaollinka Pokaż wiadomość
Ale dotarła? Zastanawiam się czy w ogóle szybko dotrze.
ja ostatnio kupowałam w pt. i zapłaciłam w pt - dajmy na to, że kasa dotarła do nich w pn. Paczka niestety była u mnie dopiero w następny pt.
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 12:57   #195
Yaollinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 682
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

No to trochę nieciekawie. Ale dzięki za informację.
Yaollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 22:48   #196
sasilla
Raczkowanie
 
Avatar sasilla
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 492
GG do sasilla Send a message via Skype™ to sasilla
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Ja rowniez musze pochwalic Bukowiec. Pomimo duzego zamowienia wszystko sie zgadzalo, dostalam fajne, srebrne gratisy, ktore na pewno wykorzystam.

Musze pochwalic rowniez Adkomed, wysylke maja blyskawiczna, choc troche nierozsadna.
Zamowienie zrobilam wczoraj kolo 11, dzis juz paczka u mnie. Tyle, ze jeszcze nie zdazylam zrobic przelewu. W kazdym razie sklep bardzo polecam, maja swietne ceny na narzedzia. Juz zaluje, ze kilku rzeczy wiecej nie wzielam.
__________________
KUCHNIA-PEŁNA-CUDÓW

"Za nieśmiertelnością tęsknią miliony, które nie wiedzą co zrobić ze sobą w deszczowe niedzielne popołudnie." Susan Ertz

Moje preferencje wymiankowe

sasilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 00:47   #197
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Dziewczyny, chcę was podpytać, jako zamawiające weteranki

http://www.kalait.pl/__200-szt_-bigl...it-_ch113.html

Czemu to jest takie tanie? 200 sztuk bigli za 2.79? Coś im się pomyliło, czy jak?
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 07:59   #198
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Możliwe, możliwe. To nie są bigle srebrne a posrebrzane
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 10:47   #199
Maquelita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 91
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Moja opinia na temat kilku sklepów:
NeedBead- wszystko mi się bardzo podobało, mają coraz większy wybór. No ostatnie zamówienie wszystko ok, tylko filc trochę krzywo przewiercony, ale to w jednej kulce to rozumiem. Kiedyś tylko pamiętam były problemy, bo nie przesłali mi połowy rzeczy, ale napisałam tam i mi pieniądze zwrócili, ale ogółem na plus. W dodatku miłe gratisy nawet przy zamówieniu o kwocie tylko 40 zł : 2 zawieszki wróżki z metalu, 2 przekładki kwiatki posrebrzane i 2 motylki metalowe.

Korallo- tu też wszystko w porządku, tylko kiedyś zabrakło im pereł na stanie i mieli mi je przysłać wraz z kolejnym zamówieniem, ale niestety tak się nie stało. Sądzę ze po prostu zapomnieli, więc pozostaje mi tam napisać. Przy kwocie ponad 120 zł żadnego gratisu.

ArtFan- wszystko super, ładnie dobrane minerały i miły gratis w postacie 6 kulek cloisonne.

A, i cholernarejestracja :
wszystko z nimi w porządku tak myślę, ja np. kupiłam w sklepie ilona-bazarek kiedyś za 99 groszy 100 szt. bigli wraz z silikonowymi barankami Niektórzy po prostu się litują dają posrebrzane taniej

Edytowane przez Maquelita
Czas edycji: 2009-12-20 o 16:32
Maquelita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-20, 11:39   #200
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Maquelita, a kupowalas moze w sklepie ilonabazarek jakies kamienie? calkiem tanio maja, ale troche malo opinii o tym sklepie slyszalam i ciagle obawiam sie zamowic cokolwiek :|

edit:
ahhh patrze teraz ze napisalas iwona-bazarek, a mi chodzilo o ilona-bazarek ;p sorry ;p

Edytowane przez ojejka89
Czas edycji: 2009-12-20 o 11:40
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 16:31   #201
Maquelita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 91
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Wiesz co, mi też chodziło o Ilonę Tylko z pamięci pisałam, pomyliłam imiona
Kupowałam kiedyś kamienie, ale no tylko jaspis krajobrazowy (do niego nie miałam żadnych zastrzeżeń) i różowy marmur (ten wyglądał jak plastikowe kulki) . Ale to było srasznie daawno, teraz całkowicie zmienili ofertę wiec myślę że trzeba spróbowac

Ogółem co do sklepu Ilona - jeśli chodzi o półfabrykaty to tanie, dużo i dobrej jakości. Dodatkowo szybka przesyłka.

Edytowane przez Maquelita
Czas edycji: 2009-12-20 o 16:34
Maquelita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 17:51   #202
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Niesamowite, a ja płacę na qnszcie za identyczne bigle prawie 3 zł za 5 sztuk dzięki
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 21:49   #203
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Dziewczyny, mam mały dylemat. Otóż z mojego ulubionego beadshopu dostałam przesyłkę, w której jeden duży i cudny agat jest calusieńki pokruszony i brak jest 4 kropelek onyksu (są 2 zamiast 6). Nigdy jeszcze niczego nie reklamowałam, a już szczególnie w tym sklepie bym nie chciała, i nie bardzo wiem co robić. Bo z jednej strony to nie dużo, a z drugiej żal, że nie dostałam tego, co chciałam. Oprócz tego przesyłka przyszła 3 tyg. temu, tylko wcześniej nie miałam możliwości jej otworzyć, więc może już za późno na reklamację. A i ten agat ...to chyba raczej wina poczty .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 22:00   #204
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez viktorej Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam mały dylemat. Otóż z mojego ulubionego beadshopu dostałam przesyłkę, w której jeden duży i cudny agat jest calusieńki pokruszony i brak jest 4 kropelek onyksu (są 2 zamiast 6). Nigdy jeszcze niczego nie reklamowałam, a już szczególnie w tym sklepie bym nie chciała, i nie bardzo wiem co robić. Bo z jednej strony to nie dużo, a z drugiej żal, że nie dostałam tego, co chciałam. Oprócz tego przesyłka przyszła 3 tyg. temu, tylko wcześniej nie miałam możliwości jej otworzyć, więc może już za późno na reklamację. A i ten agat ...to chyba raczej wina poczty .
Ja zawsze w beadshopie miałam wszystko cycus do ostatniego zamówienia. Przysłali mi bez drutu 0,6 999 który był mi niezbędny i właściwie z powodu którego robiłam całe zamówienie. Napisałam maila do Pana Arka. Przeprosił i obiecał wysłać właściwyi jeszcze tego samego dnia. Tak tez się stało. Kiedy jednak otworzyłam przesyłkę okazało się, że mam drut 0,6 ale 930. Ręce mi opadły. Znowu napisałam. Pan Arek znowu przepraszał. Powiedział, że ten niewłaściwy drut mam sobie zostawić a nowy przyśle. No i za trzecim razem dostałam to co chciałam. Tyle, że całe zamówienie od przelewu do otrzymania tego finalnego produktu trwało prawie 2 tygodnie. Ale i tak będę tam zamawiać bo reklamacje u nich to no problem. Ja już chyba 2 razy składałam i wszystko zawsze załatwione na plus bez problemów.

Ja bym na Twoim miejscu napisała maila. Chociaż ten pokruszony kamień to jak piszesz pewnie poczta
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 23:33   #205
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

pokruszony kamien moze byc wina poczty, ale braki powinni doslac. kiedys mi nie przyslali krysztalka jednego, zadzwonilam, byl u mnie nastepnego dnia

w ogole to zauwazylyscie ze faceci w tych bizuteryjnych sklepach sa bardzo mili? ;p przynajmniej mi sie tak wydaje;p
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 15:39   #206
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

O tak, zgadzam się, z facetem łatwiej wszystko załatwić.
Kiedyś pisałam jakąś reklamację (już nie pamiętam gdzie) i facet odpisał, ze ok, wszystko będzie super załatwione, na moją korzyść. Za pół godziny dostaję maila z tego samego sklepu, tylko od babki, że jednak tamto rozwiązanie jest złe i zrobią inaczej - to już mi się tak nie podobało
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 16:54   #207
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Ostatni BS na plus - zamiast 4 kamieni dostalam 2, ale od razu poprawka na fakturze i zwrot, wiec wszystko na plus
substytut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 20:55   #208
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

zrobiłam zamówienie na qnszcie ;D zobaczymy kiedy przyjdzie
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 14:05   #209
MeereenRee
Raczkowanie
 
Avatar MeereenRee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 490
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

i ja oczekuje przesylek. od jubilex'a ze ŚK i beadshop'u. już mile zaskoczona poźno w nocy zrobiłam przelew w Śk i na drugi dzień dostałam już maila, ze paczuszka wysłana... nono... oczywiście czytając te wszystkie posty najbardziej obawiam sie przesyłki od jubilexa, ale mam nadzieję, że miło mnie zaskoczy;>
__________________
...jestem wodą wrażliwą na dotyk...


nowa wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post31819143
moja stara wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=543118


MeereenRee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 06:20   #210
Rossali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 478
GG do Rossali
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Chyba coś przeoczłyam... z Jubilexem są jakieś problemy?? Bo właśne będę składała zamówienie na komplet ślubny dla jednej dziewczyny i chciałabym zdąrzyć na czas.
Rossali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-15 13:04:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.