Wszystko o Avonie - Część II - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-11, 21:16   #1681
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez trutka23 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki.Wpadłam na świetny pomysł.Można np.stworzyć taką strone na wizażu o nazwie"Fotki Avonu",na której to zostanie utworzony alfabetyczny katalog produktów Avonu.Każda z nas zamiast 3983344 razy prosić się o to samo zdjęcie będzie tam wchodziła-wpisywała w wyszukiwarce np.pomadki i wyskoczą jej jakie tylko sobie życzy-jakie kochane wizażanki zamieściły.Czy jest tu jakaś osoba która może mi odpowiedzieć czy to dobry pomysł?Jest tu jakiś administrator albo ktoś kto odpowiada za stronki Avonu?Dziękuje.Co o tym sądzicie moje kochane?pOzDrawiam serdecznie. Trutka
również myśle, że to naprawde fajny pomysł. Zakupy były by bardziej zaplanowane, a i nie prosiło by się po kilka razy o te same zdjęcia

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
Dziewczyny chwaliły sobie to serum.

Ja używam teraz szamponu nabłyszczającego, ale bez odżywki i bardzo sobie go chwale
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
szampon jest - to jest to samo co 2w1 z poprzedniej wersji.

Szampon polecam - mam kilka stalych klientek, sama tez go uzywam
dzięki dziewczyny
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 21:25   #1682
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez dori19851 Pokaż wiadomość
no pewnie, że fajny pomysł, jestem jak najbardziej za. Ja też za niedługo będę miała czym robić zdjęcia, mam sporo próbek ( bo dostałam w KR )mam sporo innych rzeczy z Avonu i też się mogę podzielić fotkami.
Cytat:
Napisane przez fagnes Pokaż wiadomość
Jak dla mnie super pomysł z tym forum "Fotki Avonu" Ja z miłą chęcia umieszcze jeszcze raz zdjecia które posiadam, a co na to inne z was. Pozdrawiam
ja także myśle, że to fajny pomysł, wydaje mnie się, że ułatwiło by to wybór odpowiednich produktów dla siebie zwłaszcza kolorówki

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
Dziewczyny chwaliły sobie to serum.
Ja używam teraz szamponu nabłyszczającego, ale bez odżywki i bardzo sobie go chwale
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
szampon jest - to jest to samo co 2w1 z poprzedniej wersji.
Szampon polecam - mam kilka stalych klientek, sama tez go uzywam
dziekuje dziewczynki
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 21:28   #1683
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

przepraszam, za podwójny post, ale myślałam, że tej wcześniejszej wiadomości mi nie przesłalo, bo mialam małe problemy z internetem
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 21:50   #1684
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Znowu ledwo się przekopałam
Dostałam odpoweidź z Avonu na moje 2 pytania:
paletka cieni będzie dostępna 17.01
z minikatalogu będziemy zamawiać po cenie z wypracowanego upustu
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 22:03   #1685
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 813
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
No tak, teraz to i ja to wiem na początku myślałam o tej całkiem nowej linii naturals - miód i cytryna - wkońcy to też miód, no nie?;>


Cytat:
Napisane przez isole Pokaż wiadomość
Mi niedawno przysłali szminkę my lip miracle z datą produkcji pod koniec roku 2004 z oferty katalogowej
I klientka składając zamówienie myśli że będzie miała 3 lata na zuzycie bądź tak że dwa latka se polezy nie otwierana na półce a potem ja zużyje..a tu zonk bo ma tylko rok :|

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Dzis przyszlo moje zamowienie.braklo moich roletek tych za 4.90 i juz nie bedzie
Mi przyszła roletka Passion Dance i Celebre

Cytat:
Napisane przez justyna_133 Pokaż wiadomość
Ja też zawsze robię "pokaż opisy" w celu uniknięcia jakiegoś byczka
Też zawsze tak robie ..żeby wiedzieć ze na 100% zamówiłam to co chciałam

Cytat:
Napisane przez kaatiiaa Pokaż wiadomość
Mam pytanko do Was kochane wizazanki właśnie koleżanka się zastanawia nad zakupem nabłyszczającego szamponu z odżywką do każdego rodzaju włosów włosom z AT i serum na zniszczone końcówki- czy jest wydajne-i jak wasz wrażenia. Patrzałam opinie na KWC ale szamponu tam nie ma a o serum jest kilka opini- z góry dziękuje za odpowiedzi
Moja kolezanka uzywa tego serum już długo i bardzo go chwali...zamowiłam se go teraz za 9.90 ale ejszcze nie zdążyłam go użyć

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ja bym nie ryzykowała z Dore
Widziałam z 2 lata temu ten odcień -Dore- boże jaki on był pomarańczowy...nie wiem jaki jest teraz czy coś zmienili ale kiedyś był straszny ;]

Cytat:
Napisane przez trutka23 Pokaż wiadomość
Dziewczynki można by było zrobić coś takiego,tylko czy któras z was wie kto tu jest odpowiedzialny za wygląd strony i ogólnie za to wszysko?Naprawde poważnie myśle nad tym żeby coś takiego powstało.Można by było zrobić tak strona 1 to literka A i wklejamy tam wszystko o nazwie na literke A np.Atomizer,Aktówka,Arabi an Glow itp.Poajemy Linki a obok piszecie nazwe.Strona 2-literka B ,strona 3 literka C itd.Zamieszczamy tam zdjęcia linki itp.Narazie widzę że mój pomysł jest strzałem w 10-kę ale co dalej drogie Panie???jak to wszystko zorganizować?
a nie lepiej tak jak już ktoś pisał żeby podizelić na kategorie. Pielegnacja twarzy,ciała,kolorówka-cienie,szminki,tusze etc., ?

Dziś odebrałam paczke i tak się wkurzyłam...coraz bardziej się rozczarowuje na tym Avonie..nie dość ze kupiłam wcześniej te chłodzące cienie i mi nie podpasowały a w katalogu(i teraz i kiedyś jak dopiero wchodziły) wyglądały cacy i aż krzyczały kup mnie.
Wizytownik ten z netto nie jest otwierany i nie ma tym bardziej foliowych kiesoznek( jak któras wizażanka mnie błędnie poinformowała) tylko z 3 stron zszyty a z jednej nie i do tej dziurki ma się wkładac wizytówki ;/ Fakt łądny jest tlyko szkoda ze nie otwierany
Druga sprawa to budzik z lusterkiem wrr myslałam że bedzie większy ale akurat nie w tym problem..na wierzchu jest napisa AVON i otwieram ten budzik względem tego napisu-ok lusterko bo tej stronie ale już wyświetlacz do góry nogami..a jak otworze tak żeby wyświetlacz był po właściwej stronie to wtedy ten spód jest na gorze :| I co najważniejsze nie da się go postawić bo ma forme "zamknij-otwórz" Myślałam że go posatwie na bióreczku a on nie da rady stać..ehh Zamotałam porządnie nie wiem czy wiadomo o co mi chodzi <lol>


Ale blyszczyk pina colada jest fajny jak za 4.90 to można go brac Pachnie miętą i po nałożeniu na usta fajnie chłodzi I taki delikatny subtelny kolorek z drobinkami błyszczącymi
__________________

paulinkosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 22:38   #1686
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Wrzucam fotki szminek Glass Reflection. Najlepszy efekt jaki udało mi się osiągnąć, po wielu próbach. W razie pytań co do kolorów służę pomocą Chociaż zdjęcia w miarę wiernie oddają to, co jest na kartce. Na 1 i 2 są zdjęcia z lampą, jakby błyszczały w słońcu a na 3 bez oświetlenia. Oczywiście lustrzany blask po tylu godzinach na papierze zniknął A Nude nie było, dlatego puste miejsce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (21,1 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (17,3 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (63,0 KB, 232 załadowań)
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 23:04   #1687
*lotte*
Raczkowanie
 
Avatar *lotte*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 159
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez kaatiiaa Pokaż wiadomość
Mam pytanko do Was kochane wizazanki właśnie koleżanka się zastanawia nad zakupem nabłyszczającego szamponu z odżywką do każdego rodzaju włosów włosom z AT i serum na zniszczone końcówki- czy jest wydajne-i jak wasz wrażenia. Patrzałam opinie na KWC ale szamponu tam nie ma a o serum jest kilka opini- z góry dziękuje za odpowiedzi
uzywam serum od 2 albo 3 lat i wlasnie kupilam kolejne opakowanie. bardzo je lubie, bo moje wlosy uwielbiaja sie puszyc, a takto sa bardziej zdyscyplinowane

Cytat:
Napisane przez paulinkosia Pokaż wiadomość

nie dość ze kupiłam wcześniej te chłodzące cienie i mi nie podpasowały a w katalogu(i teraz i kiedyś jak dopiero wchodziły) wyglądały cacy i aż krzyczały kup mnie.
czy te cienie maja jakis aplikator (np. tak jak wygladzajace)?
*lotte* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 07:06   #1688
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wrzucam fotki szminek Glass Reflection. Najlepszy efekt jaki udało mi się osiągnąć, po wielu próbach. W razie pytań co do kolorów służę pomocą Chociaż zdjęcia w miarę wiernie oddają to, co jest na kartce. Na 1 i 2 są zdjęcia z lampą, jakby błyszczały w słońcu a na 3 bez oświetlenia. Oczywiście lustrzany blask po tylu godzinach na papierze zniknął A Nude nie było, dlatego puste miejsce
dzięki za zdjęciacałkiem fajne te kolorki
Witam z rana
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 07:12   #1689
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
dzięki za zdjęciacałkiem fajne te kolorki
Witam z rana
Dzień dobry
Ja jestem zachwycona kolorem Nectar, jest prześliczny Whisper jest bardzo delikatny, ale zimny, a ja ostatnio gustuję w cieplejszych tonacjach
Zdecydowałam, że jednak zamówię je w następnym katalogu, bo mam tyle błyszczyków, że aż wstyd się przyznawać... Wczoraj na uczelni koleżanka wyjęła przy mnie jakiś waniliowy i olśniło mnie, że ja też taki mam, a nawet nie wiem gdzie go zachomikowałam Ale nie daruję sobie na pewno, za ładne te kolorki I faktycznie bardzo przyjemny na ustach, tak jak pisała Jadis, i nie ma takiego standardowego smaku i zapachu szminki
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 07:26   #1690
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wrzucam fotki szminek Glass Reflection. Najlepszy efekt jaki udało mi się osiągnąć, po wielu próbach. W razie pytań co do kolorów służę pomocą Chociaż zdjęcia w miarę wiernie oddają to, co jest na kartce. Na 1 i 2 są zdjęcia z lampą, jakby błyszczały w słońcu a na 3 bez oświetlenia. Oczywiście lustrzany blask po tylu godzinach na papierze zniknął A Nude nie było, dlatego puste miejsce
Oooooo Berry ślicznie wygląda a Whisper jeszcze śliczniej
A jak zapach/smak tych szminek?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 07:29   #1691
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Mam już sprecyzowane plany co do zakupów z k03
Z demo prawdopodobnie skuszę się na krem pod oczy(może w końcu znikną moje cienie)
Z katalogu:
2 złoci ste cienie: Plum i Pinky Peach
Nowy tusz pogrubiający z CT
I kusi mnie kubek z łyżeczką różowa wstążeczka
i to by było na tyle
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 07:33   #1692
isole
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 67
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Jadis78 Pokaż wiadomość
Oto kolejna fotka moich usteczek tym razem dazzling pout
dziękuję bardzo za fotkę w takim razie zamówię jej ten Dazzling Pout - nie bardzo mam czas jechać do COK bo nawet nie wiem czy mają te odcienie, jeszcze raz spytam jeszcze czy tak wygląda po jednym pociągnięciu czy musiałaś dużo nakładać bo pięknie się błyszczą jak po błyszczyku - wg mnie śliczny kolorek w dodatku za 6,90 a te nowe Glass są po 19,90
isole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 07:34   #1693
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Oooooo Berry ślicznie wygląda a Whisper jeszcze śliczniej
A jak zapach/smak tych szminek?
Hm, taki nieokreślony, ale zupełnie nienachalny. Jak napisałam wyżej, nie smakują i nie pachną jak szminka zazwyczaj Prawdę mówiąc skupiłam się na smarowaniu kartki, a nie na sprawdzeniu zapachu A potem wypróbowałam Nectar na ustach i trzymał się całkiem nieźle, wyglądał delikatnie i nie był jakiś nieprzyjemny w smaku a zapach musiał być naprawdę delikatny, bo go nie pamiętam.
Może Jadis powie na ten temat coś więcej, bo ma te szminki

Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
Mam już sprecyzowane plany co do zakupów z k03
Z demo prawdopodobnie skuszę się na krem pod oczy(może w końcu znikną moje cienie)
Z katalogu:
2 złoci ste cienie: Plum i Pinky Peach
Nowy tusz pogrubiający z CT
I kusi mnie kubek z łyżeczką różowa wstążeczka
i to by było na tyle
Ja też się zastanawiałam nad tymi cieniami, wczoraj oczywiście nie wpadłam na to, żeby je zoabczyć w COK-u Fajne są?
A co do cieni pod oczami też mam z tym bardzo duży problem, w dodatku miewam często takie "zapadnięte", ale ostatnio zaczęłam sobie z nimi radzić!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 07:42   #1694
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość

Ja też się zastanawiałam nad tymi cieniami, wczoraj oczywiście nie wpadłam na to, żeby je zoabczyć w COK-u Fajne są?
A co do cieni pod oczami też mam z tym bardzo duży problem, w dodatku miewam często takie "zapadnięte", ale ostatnio zaczęłam sobie z nimi radzić!
cienie są świetne-maja intensywne kolorki, łatwo się nakładają i trzymają cały dzionek na powieceto zdecydowanie mój faworyt
A jak sobie radzisz z cieniami-bo juz pomysłu nie mam
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 07:47   #1695
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Hm, taki nieokreślony, ale zupełnie nienachalny. Jak napisałam wyżej, nie smakują i nie pachną jak szminka zazwyczaj Prawdę mówiąc skupiłam się na smarowaniu kartki, a nie na sprawdzeniu zapachu A potem wypróbowałam Nectar na ustach i trzymał się całkiem nieźle, wyglądał delikatnie i nie był jakiś nieprzyjemny w smaku a zapach musiał być naprawdę delikatny, bo go nie pamiętam.
Może Jadis powie na ten temat coś więcej, bo ma te szminki
Dziękuję Chodziło mi tylko o to czy nie mają takiego wstrętnego szminkowego posmaku, którego niecierpię

Skuszę na którąś z tych szminek Wypłata była, to zaszalaję
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 07:50   #1696
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez *lotte* Pokaż wiadomość
uzywam serum od 2 albo 3 lat i wlasnie kupilam kolejne opakowanie. bardzo je lubie, bo moje wlosy uwielbiaja sie puszyc, a takto sa bardziej zdyscyplinowane
Ale wizazanka pisała o serum na zniszczone końcówki, a nie o serum do włosów puszących się

A ja witam z rana dziś nie poszłam do szkoły, bo jestem przeziebiona lekko
Czekam na wtorek - przyjdzie paczka z K02

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A co do cieni pod oczami też mam z tym bardzo duży problem, w dodatku miewam często takie "zapadnięte", ale ostatnio zaczęłam sobie z nimi radzić!
tzn.?
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 08:11   #1697
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
cienie są świetne-maja intensywne kolorki, łatwo się nakładają i trzymają cały dzionek na powieceto zdecydowanie mój faworyt
A jak sobie radzisz z cieniami-bo juz pomysłu nie mam
Hm, brzmi kusząco... W katalogu bardzo mi się podobały, zwłaszcza ten kolor Pinky Peach Co do cieni pod oczami, zaraz napiszę Ci PW, żeby nie zaśmiecać wątku

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dziękuję Chodziło mi tylko o to czy nie mają takiego wstrętnego szminkowego posmaku, którego niecierpię

Skuszę na którąś z tych szminek Wypłata była, to zaszalaję
isa, kusisz, kusisz! Właśnie nie mają tego posmaku i są piękne jejku nie wiem czy wytrzymam do następnego katalogu!

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ
tzn.?
Do Ciebie też poszło PW.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 08:11   #1698
madammme
Raczkowanie
 
Avatar madammme
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 154
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wrzucam fotki szminek Glass Reflection. Najlepszy efekt jaki udało mi się osiągnąć, po wielu próbach. W razie pytań co do kolorów służę pomocą Chociaż zdjęcia w miarę wiernie oddają to, co jest na kartce. Na 1 i 2 są zdjęcia z lampą, jakby błyszczały w słońcu a na 3 bez oświetlenia. Oczywiście lustrzany blask po tylu godzinach na papierze zniknął A Nude nie było, dlatego puste miejsce
Dzięki za fotki a kolor nectar jest też moim faworytem i na pewno go sobie zamówie
madammme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 08:31   #1699
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Do Ciebie też poszło PW.
Dzięki bardzo, już przeczytałam i zabieram się za odp
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 08:44   #1700
asicka1
Raczkowanie
 
Avatar asicka1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 228
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Czekam na paczuszke ma dzis przyjsc
asicka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 08:54   #1701
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez asicka1 Pokaż wiadomość
Czekam na paczuszke ma dzis przyjsc
Oj, ja też bym chciała, żeby już dzisiaj do mnie przyszła
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 08:55   #1702
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez isole Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo za fotkę w takim razie zamówię jej ten Dazzling Pout - nie bardzo mam czas jechać do COK bo nawet nie wiem czy mają te odcienie, jeszcze raz spytam jeszcze czy tak wygląda po jednym pociągnięciu czy musiałaś dużo nakładać bo pięknie się błyszczą jak po błyszczyku - wg mnie śliczny kolorek w dodatku za 6,90 a te nowe Glass są po 19,90
ja też się skuszę na te szmineczki, chyna na Nectar i Nude
A czy któraś z Was ma lakier Glass Reflections? Czy schnie wiekami, jak wszystkie lakiery AVON???
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 09:00   #1703
justyna_133
Przyczajenie
 
Avatar justyna_133
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 24
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Ja termin paczki mam na poniedziałek ale zazwyczaj dostaję paczki wcześniej i tym razem mam nadzieję, że paczuszka przyjdzie jutro
justyna_133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 09:18   #1704
sunik1
Zadomowienie
 
Avatar sunik1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: @
Wiadomości: 1 069
Post Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Witajcie.
Wczoraj złożyłam zamówienie na 1 kampanie kat 02. Zamówiłam dla siebie szminkę ultra moisture rich color metallic nude. W katalogu kolor bardzo ładny, ale jak jest w rzeczywistości? Czy mogłabym prosić o wrażenia, jeśli któraś z Was ten kolorek posiada. Czy jesteście z niej zadowolone?
Dziękuję
sunik1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 09:18   #1705
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Witam z rana

Cytat:
Napisane przez paulinkosia Pokaż wiadomość
Moja kolezanka uzywa tego serum już długo i bardzo go chwali...zamowiłam se go teraz za 9.90 ale jeszcze nie zdążyłam go użyć
Cytat:
Napisane przez *lotte* Pokaż wiadomość
uzywam serum od 2 albo 3 lat i wlasnie kupilam kolejne opakowanie. bardzo je lubie, bo moje wlosy uwielbiaja sie puszyc, a takto sa bardziej zdyscyplinowane
dzięki dziewczynki koleżanka już się zdecydowała na nie jednak

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wrzucam fotki szminek Glass Reflection. Najlepszy efekt jaki udało mi się osiągnąć, po wielu próbach. W razie pytań co do kolorów służę pomocą Chociaż zdjęcia w miarę wiernie oddają to, co jest na kartce. Na 1 i 2 są zdjęcia z lampą, jakby błyszczały w słońcu a na 3 bez oświetlenia. Oczywiście lustrzany blask po tylu godzinach na papierze zniknął A Nude nie było, dlatego puste miejsce
dzięki za fotki napewno sie przydadzą
nectar szczerze jest najładniejszy jak dla mnie. W katalogu tak nie wygląda ślicznie. .... ach, nic musze się powstrzymać i być twardą, może skurze się na niego w następnym katalogu-zwłaszcza że cena taka sama
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 09:21   #1706
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was ma lakier Glass Reflections? Czy schnie wiekami, jak wszystkie lakiery AVON???
Nie mam tego lakieru, ale malowałam nim jednego pazurka w COKu i muszę stwierdzić, że lakier dobrze się rozprowadzał i szybko wysychał W ogóle żadnych zastrzeżeń oprócz koloru do niego nie mam, a to już i tak wiele, bo lakiery Avonu kojarzą mi się tylko i wyłącznie kiepsko (smugi, smugi i jeszcze raz smugi)
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 09:23   #1707
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
Ale wizazanka pisała o serum na zniszczone końcówki, a nie o serum do włosów puszących się
ale ja myslałam, że wizażanka mi odpisała na serum na zniszczone końcówki.
Oj nic nie szkodzi, czasami się można pomylić. Widze i tak dużo pochlepstw na temat tego serum na zniszczone końcówki-koleżanka się na nie już zdecydowała. Mam nadzieje, że będzie zadowolona. Teraz ja wkońcu musze się okeslić co chcę i przesłać nasze zamówienie konsultantce
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 09:28   #1708
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez kaatiiaa Pokaż wiadomość
dzięki za fotki napewno sie przydadzą
nectar szczerze jest najładniejszy jak dla mnie. W katalogu tak nie wygląda ślicznie. .... ach, nic musze się powstrzymać i być twardą, może skurze się na niego w następnym katalogu-zwłaszcza że cena taka sama
Mam zamiar zrobić tak samo Wytrzymam ten miesiąc dłużej Też mnie zdziwiło, że taki ładny ten Nectar - w katalogu podobał mi się najmniej, a okazał się prześliczny.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 09:29   #1709
nitencja
Raczkowanie
 
Avatar nitencja
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 262
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Dziewczyny nie wiem czy zauważyłyście ale w katalogu pomylili się z kolorami tych szminek glass reflections a mianowicie na miejsce koloru whisper wkleili nectar a na miejsce nectar whisper. Ja zamówiłam sobie whisper i wczoraj odebrałam i co się okazuje kolor jest identyczny jak w katalogu przy kolorku nectar. Ale się wkurzyłam muszę isc dzisiaj wymienic.
nitencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 09:29   #1710
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Dziewczynki może mi któraś przypomnieć co w Kąciku wspomnień 03 jest
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.