Jak piękna Panna Młoda - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-27, 09:58   #61
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Jak piękna Panna Młoda

To ja teraz dodam kilka słó od siebie.
Owszem osobom szczupłym też nie jest łatwo...Ja mając 173 cm. ważę 50 kg czasem 49, to zależy, no przed miesiączką przybywa mi ten kilogram więcej. Najwięcej ważyłam w 4 klasie liceum 56 kg. ale wtedy nie miałam praktycznie ruchu, a ja go uwielbiam, lubie koszykówkę, jazdę na rowerze i przede wszystkim taniec, a w poznańskich klubach gdzie klimatyzacji praktycznie brak nie tak trudno zrzucić w ciągu nocy kilogram czy dwa. Dobrze mi ze sobą (chciałabym zaznaczyć że nigdy sie nie odchudzałam nie stroniłam od kalorycznych posiłków,ale mam bardzo dobrą przemianę materii). Mój obecny chłopka nie próbuje mnie "zmuszać" do jedzenia, podobam mu sie taka jak jestem, nie krytykuje mnie, a wiele razy spotykałam się z niemiłymi opiniami na mój temat typu "chudzielec", "anorektyczka", "Jeszcze troche a znikniesz" to bardzo bolało (sęk w tym że mam bardzo chude ramionka i rączki a one u mnie najczęśćiej są wystawione na widok). Cięzko mi dobrać ciuchy, zwłaszcza kupić spodnie (noszę rozmiar 36a moje ostatnie qpione przeze mnie jeansy mają rozmiar XS). Biustu też nie mam dużego 75 A , ale co tam akceptuję siebie, może i bym chciała żeby mi przybyło co najmniej 2 kg. ale mam tendencje do cellulitu, więc sie boję (moja mama chce żebym przytyła co najmniej 5 kg.!!).
A co do osób puszystych... Nie rozumiem nietolerancji i tych głupich przezwisk...Ja mam dużo koleżanek, które są przy kości i które są przesymapatycznymi dziewczynami do rany przyłóż, mają duże poczucie humoru, rozweselają towarzysto, umieją sie przy tym ubrać (nie jakieś topiki czy inne ciuchy, o których była mowa powyżej ani też worki na ziemniaki ).
Dziewczyny tutaj na wizażu są różne i pod względem wieku, gustu i wagi . Post Heleny wywołał niezłą dyskusje, która z czasem przybrała taki tok że została wymierzona przeciwko osobom szczupłym. Przynajmniej ja tak to odczułam.
Dziewczyny pamietajcie, że czasem szczupłe dziewczyny mogą mieć też jakieś schorzenie lub złe funkcjonowanie tarczycy, któa jest za wagę człowieka też odpowiedzialna.
Ja badania robiłam na szcęście jestem zdrowa .
Myślę, że tą dyskusję powinno się już zakończyć
Pozdrawiam wszystkie wizażanki i mam nadzieje że nie uraziłam nikogo swoją wypowiedzią
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-27, 10:24   #62
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: Jak piękna Panna Młoda

Matko Boska, ale fala Chciałam Wam tylko pokazać, że określone figury wymagają odpowiednich krojów sukien. Dołączam Wam zdjęcie, na którym Panna Młoda gustownie i ze smakiem dobrała krój sukni do swojej figury i uniknęła dzięki temu efektu kopki siana.
Stroje marszczone, falbany, bufiaste, suknie-bezy nie są przeznaczone dla osób powyżej 38. Szkoda mi takich dziewczyn, z których potem śmieje się połowa gości weselnych, co oczywiście jak najgorzej świadczy o gościach, których powinno się z wesela natychmiast eksmitować
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-27, 10:50   #63
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: Jak piękna Panna Młoda

No i tu dochodzimy do sedna sprawy...Czyli nie to ladne, co ladne, ale co sie komu podoba Bo mnie akurat kompletnie sie nie podoba suknia na tym zdjeciu. Podwyzszona talia skraca optycznie panne mloda i wyglada na nieco -ekhm- pelniejsza

Poza tym Heleno, slub jest uroczystoscia i swietem Panstwa Mlodych, wiec zdanie gosci niech diabli wezma! Wazne, zeby panna mloda sama sobie sie podobala, no i swojemu lubemu
Moj rozmiar to 40, suknie bede miec klasyczna, czyli gorset + rozszerzana spodnica i skromnie powiem, ze wygladam w niej bosssko

No i takie radykalne porady typu "Stroje marszczone, falbany, bufiaste, suknie-bezy nie są przeznaczone dla osób powyżej 38" do mnie nie docieraja Nie ma uniwersalnej reguly odnosnie sukien slubnych, bo zalezy to od wzrostu, karnacji, wciecia i wyciecia tu i owdzie , proporcji ciala, upodoban itp.
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-27, 11:05   #64
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Jak piękna Panna Młoda

Hmm chyba czas zakończyć tę dyskusję, bo robi się nieprzyjemnie
Widzę, że niedługo wszystkie posty będą musiały być politycznie poprawne, bo inaczej wyjdzie się na osobę nietolerancyjną, chama, gbura itp. Dziewczyny każdy ma prawo do swojej opinii i wcale nie musi wpadać w zachwyt nad czyjąś chudością albo grubością.

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-27, 11:10   #65
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: Jak piękna Panna Młoda

Jasne, że nie musi wpadać w zachwyt, ale nie musi też sprawiać, by inni czuli się "gorsi"
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-27, 11:11   #66
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: Jak piękna Panna Młoda

Helena napisał(a):

> Stroje marszczone, falbany, bufiaste, suknie-bezy nie są przeznaczone dla osób powyżej 38.

Hela no teraz to dałaś
no bez jaj, ale rozmiar 38 nie jest chyba tym _granicznym_. Sama niejednokrotnie kupuje ciuchy w rozmiarze 40, chociaz uwazam sie za osobe szczupla.

Tak jak napisala Komi - to zalezy od wzrostu, budowy, proporcji ciala, karnacji itd itp

xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-27, 11:16   #67
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Jak piękna Panna Młoda

Hmm to czy ktoś czyje się lepszym bądz gorszym raczej nie zależy od opinii innych a chyba raczej od swojego poczucia wartości Chyba, że jest się zakompleksionym i niedowartościowanym, a to już jest temat na osobną dyskusję .
Ja już w tym temacie nie zabiorę głosu ponieważ jestem bardzo radykalna w swoich osądach i jak widzę wiele z Was mogłabym czymś urazić.
Hmm a może jesteście troszkę przewarażliwione na swoim punkcie ???
Już sama nie wiem, bo mnie kompletnie nie interesują opinie innych ludzi dotyczące mojego wyglądu a tu taka afera
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-06-27, 11:21   #68
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Re: jeszcze coś dodam, nie mogę się powstrzymać

Wątek rzeczywiście powinien się zakończyć, ale nie mogę sie powstrzymać przed pewną opowiastką "nie całkiem na temat" z mojego życia chudzielca:
Nie odchudzanie się jest prawie grzechem - kiedy byłam młodsza, nocowałyśmy z przyjaciółką (58 kg?) u innej koleżanki (56 kg?) - ta wiedząc o odchudzaniu się mojej kumpeli, chciała się popisać.
Moja biedna przyjaciółka nie dostała nic do jedzenia przez dobre kilkanaście godzin (znaczy przez cały pobyt) , gospodyni też nic nie przełknęła, a mnie wręczyła paczkę chrupci orzechowych ze słowami "masz Jola bo Ty to jesteś wiecznie nienażarta".
Wracając z "imprezki" obie od razu poleciałyśmy do sklepu spożywczego
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-27, 11:25   #69
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: Jak piękna Panna Młoda

Przewrażliwione? Iwona z całym szacunkiem ale co Ty piszesz? jeśli ktoś pisze, że końcowa norma to rozmiar 38 to juz dla mnie smiech często kupuję rzeczy z przedziału 38-40 i czuję się jak by nie było atrakcyjnie.
A przedstawienie zdjęcia i komentarz, czy lustra są na kartki dla mnie zakrawa na kpiny.
Odnosnie osób puszystych, jak one mają się zaakceptować, skoro ktoś pisze, że to i owo jest nie dla nich
Ale cóż jak widać, można być niewrazliwym i obojętnym na kompleksy innych...
pozdrawiam
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-27, 13:31   #70
shantia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 217
Re: Jak piękna Panna Młoda

Iwonalodz napisał(a):
> Hmm to czy ktoś czyje się lepszym bądz gorszym raczej nie zależy od opinii innych a chyba raczej od swojego poczucia wartości Chyba, że jest się zakompleksionym i niedowartościowanym, a to już jest temat na osobną dyskusję .

Myślę, że to zdanie idealnie podsumowuje celowość (a właściwie jej brak) tej dyskusji.

Pozdrawiam
shantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-27, 13:35   #71
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: jeszcze coś dodam, nie mogę się powstrzymać

Aja uważam, że Hela ma rację. Jej nie chodzi o to, czy ktoś jest chudy, szczupły, puszysty, czy gruby. Wszyscy jesteśmy inni i to jest piękne, a każda kobieta coś w sobie ma. Chodzi o to, że niektóre rzeczy po prostu rażą, i zgadzam się z tym, że bufiaste stroje wyglądają po prostu nieatrakcyjnie na grubszych dziewczynach. Co nie znaczy, że krytykuję puszystość. Przecież sama napisałam, że mam wiele koleżanek puszystych, które uwielbiam, i które mają pełno koleżanek i adoratorów.

Uważam po prostu, że należy dobierać ubrania odpowiednio do swojej figury, a mnie np. rażą wypływające brzuchy i wyciekające piersi. Rozmawiałam na ten temat z moim chłopakiem i On też tak czuje. Natomiast oboje zgadzamy się w tym, że niejedna dziewczyna z ciałkiem jest duuuużo piękniejsza od szczupłych (zaraz obrażą sie te szczupłe).

Zresztą to zależy od gustu, jedni lubią chudzielce, a inni grubaski, i to jest piękne. Jakbyśmy wszystkie były takie same, to by dopiero była tragedia.

Jedyne o co chodzi, to potrafić wyeksponować zalety, a niedoskonałości nie tyle co ukrywać, tylko ich nie eksponować. I nie chodzi mi o mały wałeczek tłuszczyku, bo to jest słodkie, tylko o wielkie brzuchy. Mnie to osobiście razi.

Sama niezbyt dobrze wyglądam w stringach, więc nie zakładam ich na plażę, tylko normalne bikini. Natomiast brzuch mam ładny, więc go eksponuję. Czy nie o to chodzi?

I nie obrażajcie się na mnie, bo nie chcę nikomu sprawiać przykrości, że jak ma wielki brzuch, to już ma się w ogóle nie pokazywać. Tylko dobrać takie ubranka, które zgrają się z figurką. Jakbym miała zdjęcia tej mojej koleżanki, to bym Wam pokazała o co mi chodzi. Nie wiem jak wygląda jej brzuch, choć była w mojej grupi. Natomiast bardzo często chodzi w spódniczkach do kolan, bo ma śliczne łydeczki. Nie są szczupłe, ale baaaaardzo zgrabne.

Ojej, rozpisałam się
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-27, 13:41   #72
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: jeszcze coś dodam, nie mogę się powstrzymać

To jeszcze takie pytanko, to juz dla własnej że tak powiem porady.

Bo ja mam w biuście 90, a faceci i tak gapią się jak sroka w gnat i nie potrafią oderwać wzroku. Jak Wy to wytrzymujecie??? Ja sie strasznie stresuję i nie lubię jak ktos mi zagląda w dekolt, dlatego często boję się założyć bluzkę z dekoltem i noszę takie cop przykrywają piersi. Jedynie jak wiem, że cały czas będę z moim facetem, to trochę odpuszzcam, bo wtedy się tak nie gapią.

A jakieś panny kiedyś przy mnie na głos powiedizały: "o, wsadziła "se" wkładki powiększające i sie cieszy!" - a ja nie miałam żadnych wkładek! I w ogóle panny patrzą na mnie z oczami mówiącymi "Boże! Jakie wielkie cyce!!!" Strasznie źle się z tym czuję.

To jak Wy to robicie, że potraficie nosić dekolty przy 110? Jakąś małą poradę poproszę, to może uda mi sie troszkę wyluzować...
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-27, 13:43   #73
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: jeszcze coś dodam, nie mogę się powstrzymać

Laski Ci zazdoszczą!
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-27, 13:49   #74
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: jeszcze coś dodam, nie mogę się powstrzymać

Jassssssne, nie wydaje mi się. a ja bym chciała mieć śliczne, krąglutkie B/C. A tak, to przy rozmiarze 36 i 70cm pod biustem, cycki mam 90!!! Wiesz jak to wygląda? Gdzieś na wizażu jest moja fotka, szczuplak z big cycem Czasem to troche krępuje
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-27, 13:55   #75
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Jak piękna Panna Młoda

Bardzo, bardzo, bardzo się zgadzam!!!!!!!!!!!!!
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-27, 14:00   #76
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: jeszcze coś dodam, nie mogę się powstrzymać

Karola napisał(a):
>szczuplak z big cycem

Ideał!
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-27, 14:10   #77
NEA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 176
GG do NEA
Piękno pojęcie względne!!!

Witam wszytskich,
Przeczytałam pierwszego posta i kilka innych a że dalej niechce mi sie czytać to tylko powiem PIĘKNO JEST POJĘCIEM WZGLĘDNYM !!! A gruba nie znaczy - brzydka!

Pozdrawiam, NEA
NEA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-27, 14:15   #78
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: jeszcze coś dodam, nie mogę się powstrzymać

No wiesz, co kto lubi. Najważniejsze, że mój chłopak mnie uwielbia i prawie już mnie wyleczył z tych kompleksów, które jeszcze niedawno były ogromne. Ale powoli uśiwadamiam sobie to, co sama wcześniej napisałam, że jakbyśmy wszystkie były identyczne to by była tragedia. A jakby każda z nas wyglądała tak, jakby chciała wyglądać, bo nie byłoby na co narzekać

Tak więc KOBIETKI! Chude, grube, nieproporcjonalne, blondynki, brunetki, itd. ubierajcie się ładnie, ale ze smakiem i cieszcie sie życiem!!!!!!!!!!!!!

Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-27, 14:23   #79
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: jeszcze coś dodam, nie mogę się powstrzymać

Khem, khem...

"Brunetki, blondynki, ja wszystkie was dziewczynki, całoooooooować chcęęęęęę!!!!!!"

I tym optymistycznym akcentem kończę swój udział w dyskusji na ten temat.

LASKI!!! ALE POZNAŁAM PRZYSTOJNIAKA Z MOJEJ PRZYSZŁEJ SZKOŁYYY!!!
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-27, 14:24   #80
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: jeszcze coś dodam, nie mogę się powstrzymać

Karola bliźnia siostro, uszka do góry! Ja też mam 70 pod biustem a u góry duzo dużo więcej... Lubię swoje ciało ale męczy mnie np szukanie odpowiedniego stanika, dostanie rozmiaru 70 lub 75 E graniczy z cudem! Kiedyś sobie szyłam na zamówienie ale też nie byłam zadowolona, teraz jest juz troszkę większy wybór...
Też mnie to zawsze krępowało bo idąc nawet w lekko dopasowanej koszulce wciąż słyszałam komentarze... musisz nauczyć sie tym nie przejmować i kompletnie to olewać, a może faktycznie dizewczyny Ci zazdroszczą? Z duzym biusetm jest mnóstwo problemów, fortunę wydałam już na specjalne kremy, przed wypadkiem jeszcze duzo ćwiczyłam, i moje piersi choć duże są jędrne i kształtne. Kiedy po wypadku długo leżałam i siłą rzeczy się zaokragliłam, wcale tego ponoć po mnie nie widać - mam szczupłą talię no i ten biust - dzieki temu zawsze wyglądasz proporcjonalnie, nawet jak ważysz trochę więcej! Bo figura ma właściwe proporcje. Ja nie mam już żadnych kompleksow z powodu biustu, zresztą wszyscy mezczyźni mojego zycia zgodnie przyznawali że to od samego początku robiło na nich piorunujące wrażenie
Tak więc jak to mawiał mój ex - narzeczony "no nie garb się, cyc w przód a sutki niech ze świstem przecinają powietrze"
Buziaczki
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-27, 14:53   #81
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Jak piękna Panna Młoda--do Camilli

gdzie dostalas spodnie w takim rozmiarze?
ja ostatnio kupilam w Reserved XS,zalozylam kilka dni pozniej i malo nie zgubilam
ale na szczescie po praniu troche sie skurczyly
mam jedne niesmiertelne ciemne dzinsy z dodatkiem streczu-zawsze ladnie sie opinaja i nie spadaja ze mnie

co do biustu-ja mam 75c-faceci tez non stop sie gapia,najgorsze sa spojrzenia starych facetow...ale po prsotu musisz pomyslec ze wygladasz super i jestes bardzo sexowna,isc z podneisiona glowa i mierzyc ich wzrokiem-wiekszosc nie jest juz taka odwazna
zawsze zastanawialam sie czego dziewczyny z klasy mi zazroszcza(srednia a/b)-chyba chodzi o to zeby sie dobrze czuc w swoim ciele,bo przez to stajesz sie piekna i sexowna,nie wazne jaki masz rozmiar(ale to chyba przychodzi z wiekiem)

pozdrawiam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-28, 03:22   #82
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Jak piękna Panna Młoda--/do Estelli

Qpiłam je w Terranovie i powiem tak: jak stoje lub siedze to jest ok. ale jak np. sie położe to koszmarnie mi odstają (chłopak mnie sie pytał czy nie qpiłam za dużych?Ja mu na to że to xs!! ). Ogółem są fajne bo ciemny granat, dłuugachne nogawki, biodrówki i maja mankiet na dole..
Mam nadzieje że po praniu też mi sie troche wstąpią jak Tobie.... .
Pozdrawiam i ide spac w końcu
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.