~~studniówka 2008~~ - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-26, 19:29   #2371
werg7
Zakorzenienie
 
Avatar werg7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 294
GG do werg7
Dot.: ~~studniówka 2008~~

no tak a moje sukienki nikt nie skomenotował
dobra żaruje najważniejsze żeby mi się podobała...
Mam dla Was dziewczyny dobrą rade: zanim zdecydujecie się na szycie sukienki pójdźcie do sklepu i przymierzcie najpierw jakąkolwiek sukienkę o podobnym kroju do tej którą chcecie uszyć bo czasami może się okazać że na zdjęciu wygląda ona ładnie ale może nie pasować do Waszej sylwetki czy typu urody. Ja miałam taką sytuację i na szczęście wcześniej zdecydowałam się właśnie taką sukienkę przymierzyć. Okazało się że wyglądam w takim kroju fatalnie i w efekcie kupiłam gotową zupełnie inną niż ta wymarzona.
werg7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 19:32   #2372
mmaamm
Raczkowanie
 
Avatar mmaamm
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: KATOWICE CITY
Wiadomości: 102
Smile Dot.: ~~studniówka 2008~~

kinga(kinia): no masz racje ale jak już bym bardzo chciała to może jest jakiś 'oddychający" materiał ehe poza tym mi tam upał nie straszny :P fajne kiecki preferujesz tak w ogóle
mmaamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 19:35   #2373
mmaamm
Raczkowanie
 
Avatar mmaamm
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: KATOWICE CITY
Wiadomości: 102
Smile Dot.: ~~studniówka 2008~~

werg7: masz 100 % racji z Ta sukienka ale nie wiem czy np ja znajdę podobna i wiem ze jeżeli trafie do dobrego krawca to mi ja tak skroi zeby pasowała i odpowiednio dostosuje pozdrawiam
mmaamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 19:39   #2374
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez werg7 Pokaż wiadomość
no tak a moje sukienki nikt nie skomenotował
dobra żaruje najważniejsze żeby mi się podobała...
ojej a przypomnij jaka mialas bo przeoczylam, a chce sie poprawic!
Mam identyczne zdanie w stosunku co do sukienek. Naprawde warto najpierw poprzymierzac sukienki o roznych fasonach, kolorach, materialach i zobaczyc w czym naprawde jest nam do twrzy. Moja sukienka studniowkowa jest taka ze w zyciu bym nie pomyslala ze w takiej pojde, a jednak. Zycie to paradoks.

Cytat:
Napisane przez mmaamm Pokaż wiadomość
kinga(kinia): no masz racje ale jak już bym bardzo chciała to może jest jakiś 'oddychający" materiał ehe poza tym mi tam upał nie straszny :P fajne kiecki preferujesz tak w ogóle
Ale to chodzi o to ze bedziesz tanczyc i bedzie Ci poprostu niewygodnie. Przeciez na studniowce beda juz dekoracje i kolejnych w postaci ladnie wystylizowanych dziewczyn "patrz i nie dotykaj" nie potrzeba. Na takiej "imprezie" mamy sie dobrze bawic, bo po 2 godzinach to kazdy i tak zapomni o wygladzie, fryzurach, a pozniej nawet o butach
Ja jakie preferuje sukienki? Zdecydowanie cos klasycznego. Bez zadnych wydziwien, cekin, rozpierdakow itp. Ze mnie skromna dziewczynka jest
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 19:39   #2375
mmaamm
Raczkowanie
 
Avatar mmaamm
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: KATOWICE CITY
Wiadomości: 102
Dot.: ~~studniówka 2008~~

qwerty1290: szczerze? hmm dziwna przytłaczająca i pogrzebowa widziałam lepsze )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 262024932.jpg (74,4 KB, 137 załadowań)
mmaamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 19:47   #2376
mmaamm
Raczkowanie
 
Avatar mmaamm
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: KATOWICE CITY
Wiadomości: 102
Smile Dot.: ~~studniówka 2008~~

kinga(kinia) : zgadzam sie z Tobą ale wole takie rozwiazanie ze względów czysto estetycznych... poza tym to tez nie lobię być przesadnie wystylizowana i nie zaliczam sie do takich na co dzień ubieram sie w bluzy bo tak mi wygodniej wiec na studniówkę chce coś zupełnie innego tez wole klasykę - mniej znaczy więcej aha i walśnie oglądałam E! i tam Oprah pokazywała jakie ma fajne gacie wyszczuplające ehe i tak mnie naszło :P
mmaamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 19:55   #2377
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: ~~studniówka 2008~~

werg7 sukienka ładna aczkolwiek zupelnie nie w moim stylu
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-26, 20:24   #2378
klaudia010288
Raczkowanie
 
Avatar klaudia010288
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 100
Dot.: ~~studniówka 2008~~

c.d.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 347.jpg (28,8 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1138l.jpg (55,3 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10628-jovani.jpg (105,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jovani-10466.jpg (74,6 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jovani-beyond-b18086135.jpg (96,0 KB, 65 załadowań)
klaudia010288 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 20:57   #2379
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez losux Pokaż wiadomość
czy w waszych miastach tez najwieksza popularnosc wsrod sukienek zdobywa fiolet?
Widać go częściej niż w zeszłych sezonach ale nie opanował wszystkich kolekcji. W Trójmiescie jest strasznie dużo czarnych sukienek, które np. całe plecy mają zrobione z czarnych cekinów. Albo workowate sukienki ze ściągaczami u dołu oczywiście całymi w cekinach (jednokolorowych).


Cytat:
Napisane przez wiolka8989 Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item271654393_...ne_usa_36.html
czy te buty pasowalby bo krotkiej zielonej sukienki Jest ona z jedwabiu ?? widzazialam w tv jak jedna panna tak miala,,iz kiecka zielona z buty czerwone ladnie to wygladalo chyba ze takie byty lecz srebrne poniewaz bede miec bizuterie srebrna , Chyba ze proponujecie inne byty?? pomozcie prosze..
Są ciekawe, coś w sobie mają ale po pierwsze mi się gryzą z zielenią a po drugie powiało mi pospolitością.. tyle tam fotek "właścicielek"
Powiedziałabym raczej next

Cytat:
Napisane przez kasid Pokaż wiadomość
Finezja:
http://film.onet.pl/N,55914,36,0,0,galeriao.html
pozdrawiam wszystkich. : )
kasid baardzo Ci dziękuję ! Szkoda że widać tylko górę bo te pierze zasłoniło ale i tak


Cytat:
Napisane przez klaudia010288 Pokaż wiadomość
To jest moja sukienka tylko ja mam kolor "ostry żółty", i mam pytanie czy te buty bedą pasować do niej? Bo ja myślę, ze tak a moja siostra, że nie?? POMÓZCIE!
Jesteś odważna będą pasowały - piękne są

Cytat:
Napisane przez wiolka8989 Pokaż wiadomość
prosze.. moze jakies propozycje do krotkiej sukienki, jak pisalam jest w kolorze zieleni, , doradzcie cos ciekawego . Wierze w was..
uu tu masz pole do popisu! dodatki nadadzą jej charakter, możesz poszaleć złotem, srebrem, czernią lub bielą, granat lub ciemna butelkowa zieleń też by pasowały ale to zalezy od koloru (jaki zielony? ciemny? jasny? oliwkowy? butelkowy?) Twojej sukienki...



Cytat:
Napisane przez mmaamm Pokaż wiadomość
HEY DZIEWCZYNY widzę ze mamy te same problemy z kreacja na studniówkę


ja mam dodatkowy bo wybrałam sobie już suknie do uszycia no ale jest jedno ale suknia piękna a ja mam tylko 162 wzrostu
(oczywiście bez butów)moze nie jestem najchudsza ale figurę mam całkiem ok poradźcie mi czy przy moim wzroście będę wyglądała ok w tej sukni ehh jest piękna ...z góry dziękuje za rady ...pozdrawiam wszystkich
Szpilki - jeśli się na nie zdecydujesz - dodadzą Ci centymetrów. Suknia jest fajniusia i przy "ok" figurze będziesz pieknie wygladała Co prawda jej fason nie koniecznie pasowałby niskiej dziewczynie (dla maleństw najlepsze są sukienki dopasowane i do lub lekko za kolano, jednolite) ale Ty w butach będziesz miała pewnie pow. 165cm wiec nie jesteś taka niziutka..

Cytat:
Napisane przez mmaamm Pokaż wiadomość
AHA NO I MAM PROBLEM JESZCZE Z KOLORKIEM :P OCZYWIŚCIE W BIAŁEJ NIE PODJE CHYBA ZE DO ŚLUBU MACIE JAKIEŚ PROPOZYCJE DODAM TYLKO ZE : MAM DŁUGIE JASNY BRĄZ włosy , CIEMNE OCZY (PRAWIE CZARNE) ALE Z NUTA BRĄZU NO OK BARDZO CIEMNE ... I MOJA KARNACJA JEST RACZEJ JASNA ALE ZłOCISTA PO OPALENIU (MAM ZAMIAR ODWIEDZIC SOLARIUM ALE BEZ PRZESADY) PROSZĘ O PORADĘ BO JESTEM W KROPCE :p ;/
Unikałabym brązu czy pomarańczowych tonacji beżu. Czarna mogłaby Cię przytłoczyć. Hmm najlepiej byłoby gdybyś określiła jakim jesteś typem kolorystycznym. Albo wrzuciła na jakiś czas swoje zdjęcie. Myślę że głębokie i eleganckie kolory zawsze dobrze będą wyglądały. Szlachetna zieleń, granat, modny ostatnio fiolet (ale ten ciemny, spokojny - nie wpadający ani w róż ani w niebieski), szary z nutą srebra. Czerwień (jak wino, nie ta pomidorowa) Co Ty na to?


Cytat:
Napisane przez the_sania Pokaż wiadomość
ja a propo bucików jednych z tych pierwszych, które wkleiłaś. Z jakiej stronki są? można kupić? i ceny jakie-to najważniejsze
Kituś poszukam gdzie "byłam" i jeśli odnajdę tę stronkę to zaraz wklejam !!

Cytat:
Napisane przez mmaamm Pokaż wiadomość
boje sie ze będę po prostu wyglądać śmiesznie a takiej kiecce ale wiem ze przynajmniej nikt ( mam nadzieje) nie będzie takiej mieć a co myślicie o butach do niej ?? jaki fason bo kolor no to już zależy od koloru sukni ... aha jeszcze myślałam nad kolorem granatowym (ciemnym granatem) a co do biżuterii to marzą mi sie perły
O napisałam o granacie wcześniej hehe Buty wysokie (w granicach rozsądku) by wyeksponować nogi i aby tkanina dobrze się układała. Zdecydowałabym się na lekkie, z odkrytymi palcami, skromne ale efektowne. Kilka postów temu wrzucałam kilka propozycji...

Cytat:
Napisane przez mmaamm Pokaż wiadomość
klaudia010288: no dokladnie dlatego szukam czegos naprawde niepowtarzalnego począwszy od koloru do kroju i dodatków natomiast nie mam pojęcia co do makijażu ale to chyab najmniejszy problem przy tym wszystkim
na wizażystce jest dużo propozycji makijażu. Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. To jednak też zalezy od koloru sukni i dodatków.
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 21:05   #2380
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Rózne stronki z sukienkami, butami, akcesoriami:

http://www.therosedress.com/accessor...ry-pg2-cf.html

http://www.beflirtydresses.com/acatalog/index.html

http://www.edressme.com/red-carpet-dresses-0501.html

http://www.eveningshoes.com/blackall.htm (te buty z wiązaniem na kostce o które ktoś pytał?)
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 21:07   #2381
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: ~~studniówka 2008~~

abercrombie&fitch zdradź mi kochana co ćwiczysz dokładnie? Bo wiesz ja tez ćwiczyłam ale zauważyłam że wówczas tyje(chyba mi mięśnie za bardzo pracują) i zrezygnowałam teraz...Ogólnie byłam 2 tygodnie na diecie i schudłam 6 kg, do studniówki chce schudnąć ok.5 kg więc mam nadzieję,że będę ładnie w sukieneczce się prezentować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1004002.jpg (14,1 KB, 18 załadowań)
klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-26, 21:18   #2382
mmaamm
Raczkowanie
 
Avatar mmaamm
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: KATOWICE CITY
Wiadomości: 102
Smile Dot.: ~~studniówka 2008~~

-Finezja- : dziękuje Ci na pewno skorzystam z twoich rad widać ze znasz sie na rzeczy ) jesteś bardzo miła i chyba zdecyduje sie jednak na granat chociaż bardzo lubię czerwień i miałam już pomysł z kolorem szampana to jednak stawiam na granat czyli coś innego niż zwykle pozdrawiam
mmaamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 21:24   #2383
makowa paniennka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: ~~studniówka 2008~~

__________________
Studniówka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229922

Edytowane przez makowa paniennka
Czas edycji: 2007-12-05 o 16:15
makowa paniennka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 21:38   #2384
OlaBulBul
Zakorzenienie
 
Avatar OlaBulBul
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ♪
Wiadomości: 3 371
Dot.: ~~studniówka 2008~~

W końcu jakiś pan Andrzej naprawił mi internet uff... moja sukienka "sie szyje" ,a ja stwierdzam ze coraz wiecej pojawia się sukienek ale nie żałuje bo ta będzie moja.. taka Olowa ciesze sie ze przynajmniej mam już te buty XD no i torebke

Sylwiaa18
normalnieee bierz sie za szycie w końcu znalazłaś materiał

powiem wam że od pewnego czasu cos mnie drażni... nie lubię "słodziaków "
__________________
Bo w życiu o to chodzi by być troche nie poważnym
OlaBulBul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 21:49   #2385
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: ~~studniówka 2008~~

http://www.allegro.pl/item272966627_...ekcja_r_5.html
poki co to zamowilam buty chociaz nie mam jeszcze upatrzonej kreacji itd co o nich myslicie? oczywiscie jeszcze jakies na zmiane wezme do tancowania
__________________
Bujam w obłokach różowych myśli
Marzę, rozmyślam, wspominam
Chodzę po błękitnych nadziejach mojego życia
Leżę na miękkich pragnieniach miłości
Dotykam krawędzi mojej wolności
Życie płynie, a ja siedzę w windzie mojego życia
I czekam na kolejne przystanki
Do szczególnych mojemu życiu nadziei
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 21:55   #2386
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez mmaamm Pokaż wiadomość
-Finezja- : dziękuje Ci na pewno skorzystam z twoich rad widać ze znasz sie na rzeczy ) jesteś bardzo miła i chyba zdecyduje sie jednak na granat chociaż bardzo lubię czerwień i miałam już pomysł z kolorem szampana to jednak stawiam na granat czyli coś innego niż zwykle pozdrawiam
Granat bedzie też mniej pospolity (nie to żeby czerwień taka była), mniej dziewczyn przyjdzie w granacie
Dziękuję
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 22:05   #2387
OlaBulBul
Zakorzenienie
 
Avatar OlaBulBul
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ♪
Wiadomości: 3 371
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Angel_ek są świetne, nie no nie przesadzaj są świetne do tańcaaaa bardzo mi sie podobaja sama bym takie chciała ale już kupiłam innne
__________________
Bo w życiu o to chodzi by być troche nie poważnym
OlaBulBul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 22:13   #2388
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez Angel_ek Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item272966627_...ekcja_r_5.html
poki co to zamowilam buty chociaz nie mam jeszcze upatrzonej kreacji itd co o nich myslicie? oczywiscie jeszcze jakies na zmiane wezme do tancowania
Fajne najbardziej podobają mi się czerwona ale ja patrzę pod katem mojej sukienki wszystkie sa nice do tańca też pewnie nienajgorsze - po kilku godzinach wszystkie i tak zaczną uwierać więc...

Dziewczyny a może te ?

http://www.allegro.pl/item269518684_...em_.html#photo
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 22:18   #2389
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez -Finezja- Pokaż wiadomość
szczerze to mi sie nie pdobaja.. wysoka jakosc, materialy itp jak najbardziej ok, ale model beznadziejny (hehehehe, a cena odstarszajaca.. ale ja bym za nie nawet 20 nie dala:P

Cytat:
Napisane przez Angel_ek Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item272966627_...ekcja_r_5.html
poki co to zamowilam buty chociaz nie mam jeszcze upatrzonej kreacji itd co o nich myslicie? oczywiscie jeszcze jakies na zmiane wezme do tancowania
widzialam je na zywo, bo w necie etz mi sie podobaly i sa bardzo niesterannie wykonane i ta "satyna" tez nie jest taka blyszczaca i ladna.. sama chcialam je kupic, ale sie rozczarowalam bo zobaczeniu w sklepie.. chyba czerowne najbardziej w miare z nich sie prezentowaly..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-26, 22:22   #2390
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Oj czamu nie te ze szmaragdem ?!

A te z kryształowym obcasem !! :

http://www.allegro.pl/item273476902_...em_.html#photo

(czy mi się wydaje czy na zdjeciach są 3 inne pary butów? pierwsze od góry z takimi paseczkami jakby wysadzanymi cyrkoniami, drugie mają zwykłe srebrne paski a trzecie są w tymi wielkimi kamieniami.. ściema jaka czy co ? )

Tamte czerwone właśnie wyglądały wg mnie najlepiej. Dlatego nie lubię kupować nie "na żywo". Nigdy nie wiadomo czy coś faktycznie jest takie jak na załaczonym obrazku
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 22:28   #2391
OlaBulBul
Zakorzenienie
 
Avatar OlaBulBul
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ♪
Wiadomości: 3 371
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Ale buty....kupa
Ehhh... pokazane sa tylko modele jakie występują a te realne na tych
"realnych " zdjeciach...takjak na większości tego typu aukcji...
__________________
Bo w życiu o to chodzi by być troche nie poważnym
OlaBulBul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 22:42   #2392
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Nie ma jak szczerośc do bólu

Jakoś nie chce mi się wierzyć by było autentyczne. Te na nodze nawet ładnie wyglądają

http://www.allegro.pl/item274718802_...ay_shoes_.html

A tak by the way: ile płacicie za studniówke ? za salę ile się składacie, za jedzenie (my płaciliśmy razem sala+jedzenie+fotograf) 290zł od osoby plus 190zł os.towarzysząca do tego moja sukienka 600zł i dodatki 170zł ale nie mam butów i torebki (zastanawiam się czy kupować bo co niby mam w nią spakować? śmiejemy się z koleżankami że vademecum )
o i fryzjer będzie kosztował ale to akurat do 150zł chyba - matko sama nie wiem.. kupa kasy.. aż żal teraz ale cio tam w koncu tylko fruzura nie przetrwa.. sukienka bedzie moja a bedę miała troszkę okazji do powtórnego wskoczenia w nią - na szczęście

Teraz idę spać dziewuszki ale mi się nie chce jutro do szkoły iść... bleeee

Dobrej nocki !
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 22:46   #2393
Leila_1300
Raczkowanie
 
Avatar Leila_1300
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 344
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez -Finezja- Pokaż wiadomość
Oj czamu nie te ze szmaragdem ?!

A te z kryształowym obcasem !! :

http://www.allegro.pl/item273476902_...em_.html#photo

(czy mi się wydaje czy na zdjeciach są 3 inne pary butów? pierwsze od góry z takimi paseczkami jakby wysadzanymi cyrkoniami, drugie mają zwykłe srebrne paski a trzecie są w tymi wielkimi kamieniami.. ściema jaka czy co ? )
cudne te sandałki mnie się wydaje,że na tych zdjęciach to jedne i te same są, ale nawet gdyby tak nie było to nie zmienia to faktu, że chciałabym takei mieć tylko ta cena
__________________
" Nie znajdziemy piękna
nigdzie, jeśli nie
nosimy go w sobie"

-Ralph Waldo Emerson
Leila_1300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 22:53   #2394
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez -Finezja- Pokaż wiadomość
http://www.eveningshoes.com/blackall.htm (te buty z wiązaniem na kostce o które ktoś pytał?)
Ehh,a ja myslalam ,ze to cos w koncu z Polski...no i wiadomo...jak piekne ladne butki to z zagranicznej stronki :/
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 22:58   #2395
OlaBulBul
Zakorzenienie
 
Avatar OlaBulBul
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ♪
Wiadomości: 3 371
Dot.: ~~studniówka 2008~~

No soryyyy
__________________
Bo w życiu o to chodzi by być troche nie poważnym
OlaBulBul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 08:20   #2396
kasiam_a77
Raczkowanie
 
Avatar kasiam_a77
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 301
GG do kasiam_a77
Dot.: ~~studniówka 2008~~

a ja będę mieć sukieneczkę ja ta pani na zdjęciu(tylko nie mogę sie ejszcze zdecydować na kolor sukienki, doradźcie mi ) i do tego w kolorze podobnym buciki i kopertówka tylko nie wiem jw jakim kolorze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skienka1.jpg (27,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 284bg_bourdeux.jpg (27,1 KB, 75 załadowań)
kasiam_a77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 09:22   #2397
zaba_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez sylwiaa18 Pokaż wiadomość
hehehe i nie ma takiego kroju ktory cie "zmniejszy" i sprawi ze bedziesz wygladac na nizsza od partnera , fajnie jakby byly pomniejszajace ciuchy to bym sie mojego kompleksu pozbyla;p
Hehe chodziło mi raczej o krój.
Kiedyś pokazałam zdjęcie jednej sukienki w domu to mnie zakrzyczeli, że będę się w niej wydawać jeszcze wyższa co jest złe w przypadku 182cm wzrostu i partnera 5 cm niższego :P

Rozglądam się za sukienkami i to co mi się podoba oczywiście będzie na mnie wyglądało strasznie z moimi ramionami (
zaba_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 09:24   #2398
losux
Zadomowienie
 
Avatar losux
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 233
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez klaudynka18 Pokaż wiadomość
abercrombie&fitch zdradź mi kochana co ćwiczysz dokładnie? Bo wiesz ja tez ćwiczyłam ale zauważyłam że wówczas tyje(chyba mi mięśnie za bardzo pracują) i zrezygnowałam teraz...Ogólnie byłam 2 tygodnie na diecie i schudłam 6 kg, do studniówki chce schudnąć ok.5 kg więc mam nadzieję,że będę ładnie w sukieneczce się prezentować

klaudynka co to za dieta ?? prosze powiedz mi !! musze koniecznie schudnac a mam malo czasu ;((
losux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 09:50   #2399
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez kasiam_a77 Pokaż wiadomość
(tylko nie mogę sie ejszcze zdecydować na kolor sukienki
wszystko zalezy od Twojej urody. Wybierz kolor w ktorym poprostu korzystniej wygladasz.

Cytat:
Napisane przez zaba_ Pokaż wiadomość
co jest złe w przypadku 182cm wzrostu i partnera 5 cm niższego
ja gdzies kiedys czytalam, ze skracja sylewtke sukienki z szerokim paskiem, opiszczona talia. Dodatkowo wrazenie nizszej podobno gwarantuja sukienki bez ramiaczek lub z (ostatnio szalenie modnymi) bufiastymi rekawami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg e9.jpg (31,0 KB, 64 załadowań)
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 10:57   #2400
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez klaudynka18 Pokaż wiadomość
abercrombie&fitch zdradź mi kochana co ćwiczysz dokładnie? Bo wiesz ja tez ćwiczyłam ale zauważyłam że wówczas tyje(chyba mi mięśnie za bardzo pracują) i zrezygnowałam teraz...Ogólnie byłam 2 tygodnie na diecie i schudłam 6 kg, do studniówki chce schudnąć ok.5 kg więc mam nadzieję,że będę ładnie w sukieneczce się prezentować
Chodzę na siłownie i pływam. Nie liczy sie waga tylko wymiary ale odsyłam na forum fitness.

Cytat:
Napisane przez -Finezja- Pokaż wiadomość
A tak by the way: ile płacicie za studniówke ? za salę ile się składacie, za jedzenie (my płaciliśmy razem sala+jedzenie+fotograf) 290zł od osoby plus 190zł os.towarzysząca do tego moja sukienka 600zł i dodatki 170zł ale nie mam butów i torebki (zastanawiam się czy kupować bo co niby mam w nią spakować? śmiejemy się z koleżankami że vademecum )
o i fryzjer będzie kosztował ale to akurat do 150zł chyba - matko sama nie wiem.. kupa kasy.. aż żal teraz ale cio tam w koncu tylko fruzura nie przetrwa.. sukienka bedzie moja a bedę miała troszkę okazji do powtórnego wskoczenia w nią - na szczęście
Była już mowa o tym ale mogę powtórzyć.
Koszt imprezy- 85zł
os. towarzysząca- 85zł
sukienka- ok. 300zł
buty- 80zł
fryzura- 50zł
makijaż- 50zl
dodatki- 50zł
solarium- 20zł

Wyszło 720zł, ale to maksimum... myślę że wydam około 600zł bo wiele cen zawyżyłam, np. sukienka będzie raczej mniej kosztować. Jeszcze nie wiem czy pójdę z osobą towarzyszącą więc już mniej. Fryzjerka to moja znajoma i raczej weźmie mniej. Torebkę wezmę jakąś od mamy lub w swoich poszperam. Na górę zarzucę zwykły czarny, elegancki kardigan.
Sukienkę na pewno jeszcze wykorzystam.

W sumie nie jest źle. Niektóre dziewczyny za samą sukienkę płacą 500zł a potem wisi w szafie.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.