CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-24, 05:50   #1771
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Gratulacje Jowito
Powodów rzeczywiście nie brakuje do zostania nałogiem



Miłego dnia
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 07:13   #1772
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Dziękuję Tomku
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 07:31   #1773
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Rawito gratuluje z całego serca!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 08:07   #1774
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Dzięki Mariolu Pamiętajcie jednak, że mogą mnie uwalić na ostatnim etapie całego procesu, więc cieszę się, że jest już książka i dobre recenzje, ale sprawa mojego tytułu będzie się ważyć jeszcze z dobre pół roku.

Żeby nie zapeszyć, gratulujcie więc. po ciuchu. Możecie mi przesyłać zamiast tego odpowiednie emotikony. Np. takie

Edytowane przez rawita
Czas edycji: 2018-04-24 o 08:09
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 08:34   #1775
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Rawito, też przyłączam sie do gratulacji
__________________
Wymiana perfumy i inne
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 12:01   #1776
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Rawito -
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 12:04   #1777
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Ja nie bede jeszcze gratulowac, ale trzymam bardzo kciuki i jestem przekonana, ze tytul dostaniesz Jowito!


Dziewczyny. Jutro jest podobno marsz wsparcia dla rodzin i niepelnosprawnych protestujacych w sejmie, to prawda? Ma ktos jakies wiadomosci, moze ktoras z Was sie wybiera?
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-24, 12:04   #1778
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Brawo, brawo Rawito
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 12:13   #1779
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

A slucham teraz rozmowy z tymi osobami w telewizji.
Siedze i rycze
Kopcinska przyszla z jakas durna propozycja, ktora konkretnie nic nie daje tym ludziom. No np mowi o umozliwieniu rodzicom pojscie do pracy, a ich dziecmi opiekowaliby sie jacys opiekunowie. A jak rodzice jej tlumacza, ze te dzieci wymagaja duzej opieki 24 godziny na dobe to minister bezczelnie stwierdzila, ze nikt rodzicow nie zmusza do pojscia do pracy, jesli oni NIE MAJA CHECI. Co za k.rwa. Chce to przedstawic tak, ze ci rodzce nie chca pracowac, bo sa pewnie za leniwi. I pewnie iles tam osob, zwolennikow pis, bedzie to teraz powtarzac. Nie kazdy niepelnosprawny "nadaje sie" do tego, zeby zostawic go z kims na pare godzin, rodzice takich chorych czy inni opiekunowie takich osob, sa tak zarypani i maja tez zniszczone zdrowie, poza tym lata swoje tez maja, ze nie wiem gdzie mogliby pracowac i kto by ich przyjal do pracy. No chyba, ze wszyscy beda pracowac jako opiekunowie osob niepelnosprawnych i beda sie tak miedzy soba wymieniac swoimi dziecmi <ironia>
Juz nie moge. Ja nie wierze, ze normalny czlwiek nie rozumie jaka to praca, taka opieka nad niepelnosprawnym. Ilez przeciez tych opiekunow trzeba bedzie w calej Polsce, jesli faktycznie rodzic bedzie chcial isc do pracy? Kto ich przeszkoli? Na ile godzin taka osoba przyjedzie do kogos do domu? To jest porazka. Caly system jest do dupy i tego sie nie zamaluje teraz jakimis opiekunami, cholera.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2018-04-24 o 12:16
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 12:19   #1780
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Lubcio, denerwujesz się, rozumiem.
Zapominamy często, że politycy sa w ogromnej większości naprawdę oderwani od tzw. życia.
Poczucie władzy i tkwienie w tych sztucznych realiach plus konto zasilane co miesiąc dużą kwotą - to daje ten efekt jaki oglądamy w tv.
__________________
Wymiana perfumy i inne
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 12:23   #1781
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Ech, Ragusiu, juz tak dawno nie klelam, ale ostatnie dni mnie zmusily do rzucania miesem na lewo i prawo.
Po ostatnim pobycie w Polsce juz wrocilam taka nabuzowana negatywnie a teraz sie to jeszcze pogarsza


A najgorsze, moim zdaniem, jest to, ze caly czas slychac "rodzic dzieci, chore dzieci tez rodzic" itd. A jak juz te dzieci sa na swiecie to mamy je w dupie i wolimy fundowac grajace lawki.
Dzieciom niepelnosprawnym odbiera sie mozliwosc chodzenia do szkol ze zdrowymi dziecmi, bo jak to stwierdzila jakas pani polityk "po co chorzy maja sie mieszac z tymi zdrowymi". Ale te same osoby wyja "rodzic chore dzieci, rodzic". Oby im ktos wreszcie wte parszywe geby naplul.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2018-04-24 o 12:27
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-24, 12:29   #1782
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

No, bo trudno sie nie denerwować - to prawda. Zwłaszcza jak znasz problem od podszewki a widzisz i słuchasz bredni, które plotą ci co pojęcia o tym nie mają.
Problemy tych, którzy sami sie o nic nie upomną są od dawna marginalizowane - tak jakby udawać, że nie istnieją.
Zamiast gadac takie komunały o opiekunach to sami powinni mieć jakies takie obligatoryjne dyżury w domach opieki podobnych miejscach.
Raz w miesiącu - dzień takiej społecznej pracy dla każdego polityka.

Chociaż to bez sensu jednak - przymus w takich okolicznościach.
__________________
Wymiana perfumy i inne

Edytowane przez ragutka
Czas edycji: 2018-04-24 o 12:43
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 05:59   #1783
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII


Miłego dnia
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 11:28   #1784
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Milego

A wracajac do lzejszych tematow, to wkrecilam sie w szydelkowanie i robie sobie chuste Ktoras z Was szydelkuje?
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 13:18   #1785
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Rawito, kciuki i to o czym, na razie, głośno nie mówimy


Lubuś, łączę się w przeklinaniu tych s@#$%&, już dawno nic tak mi nie zagotowało krwi.
tutaj o piątkowej demonstracji pod sejmem:
https://m.facebook.com/story.php?sto...39769832715676

policja naslana na rodziców, sejm zamknięty! https://m.facebook.com/story.php?sto...64184896961884

a tutaj o bezczelnej próbie zdeprecjonowania liderki strajku: https://m.facebook.com/story.php?sto...64184896961884

konkluzje: w katolickiej Polsce matka to inkubator, który ma donosić w sobie nawet strasznie zdeformowane stworzenia, bo "każde życie jest świętością"- ale tylko do czasu aż się urodzi, bo potem już nikogo nie interesuje jego los i cierpienie.
a jeśli jesteś rodzicem niepełnosprawnego człowieka, to tracisz autonomię i godność. jesteś na służbie 24/7 i to determinuje Twoj byt.

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2018-04-25 o 16:28
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 18:48   #1786
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Czytając wasza dyskusje cieszę sie, ze moje jedno i drugie dziecko urodziło sie tutaj. Obydwoje maja problemy rożnego kalibru.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 21:06   #1787
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Rawito, kciuki i to o czym, na razie, głośno nie mówimy


Lubuś, łączę się w przeklinaniu tych s@#$%&, już dawno nic tak mi nie zagotowało krwi.
tutaj o piątkowej demonstracji pod sejmem:
https://m.facebook.com/story.php?sto...39769832715676

policja naslana na rodziców, sejm zamknięty! https://m.facebook.com/story.php?sto...64184896961884

a tutaj o bezczelnej próbie zdeprecjonowania liderki strajku: https://m.facebook.com/story.php?sto...64184896961884

konkluzje: w katolickiej Polsce matka to inkubator, który ma donosić w sobie nawet strasznie zdeformowane stworzenia, bo "każde życie jest świętością"- ale tylko do czasu aż się urodzi, bo potem już nikogo nie interesuje jego los i cierpienie.
a jeśli jesteś rodzicem niepełnosprawnego człowieka, to tracisz autonomię i godność. jesteś na służbie 24/7 i to determinuje Twoj byt.
czołem

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
...


...
konkluzje: w katolickiej Polsce matka to inkubator, który ma donosić w sobie nawet strasznie zdeformowane stworzenia, bo "każde życie jest świętością"- ale tylko do czasu aż się urodzi, bo potem już nikogo nie interesuje jego los i cierpienie.
a jeśli jesteś rodzicem niepełnosprawnego człowieka, to tracisz autonomię i godność. jesteś na służbie 24/7 i to determinuje Twoj byt.
i o to chodzi zeby człowiek był spolegliwy i na słuzbie jak pańszczyźniany chłop do smierci, lepiej takim kierowac.

Kattarino,to wszystko prawda co napisałaś, tylko moim zdaniem nie widzę wyjścia z tej sytuacji. W Polsce rządzi kosciół katolicki, a on nie zmieni się dopoki jego wyznawcy, a zwłaszcza kobiety nie powiedzą dość. A może tak zastrajkować niechodzeniem do koscioła? Pokazać tym czarnym katabasom w sukienkach kciuka, wała od naszych macic. Przeciez kk w Polsce to obłudna instytucja o ogromnym majątku zarzadzająca duszami i sumieniami swoich owieczek.Dlaczego sie na to godzą? Kiedy sie one przebudzą? Dalej beda sie godzic na religie w szkole? Na pedofili.e wsród ksieży?Na niepohamowany ich apetyt na majątki, ziemię, kasę?
Rodzic niepełnosprawnego dziecka nie zyje wiecznie, kiedys umrze pozostawiając na pastwę losu swoje dziecko.Kto sie nim zaopiekuje? Czarny s☠☠☠☠iel brędzacy o cudzie zycia nienarodzonego,jego instytucja, parafie, ochronki? Przeciez taka postawa koscioła i jego funkcjonariuszy wyraza głęboką pogardę i nienawiść do kobiet.
Te ich obłudne bredzenie,ze Zycie jest "swietoscią", a błogosławią zołnierzy idących na wojnę.Tam sie zabija juz narodzonych.To jest dobrze. Musi byc mieso armatnie.Bedzie kasa na pochówki.
Nic sie,e nie zmieni, religia katolicka w polsce rządzi.
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 06:34   #1788
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII


Miłego dnia
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 08:57   #1789
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
czołem



i o to chodzi zeby człowiek był spolegliwy i na słuzbie jak pańszczyźniany chłop do smierci, lepiej takim kierowac.

Kattarino,to wszystko prawda co napisałaś, tylko moim zdaniem nie widzę wyjścia z tej sytuacji. W Polsce rządzi kosciół katolicki, a on nie zmieni się dopoki jego wyznawcy, a zwłaszcza kobiety nie powiedzą dość. A może tak zastrajkować niechodzeniem do koscioła? Pokazać tym czarnym katabasom w sukienkach kciuka, wała od naszych macic. Przeciez kk w Polsce to obłudna instytucja o ogromnym majątku zarzadzająca duszami i sumieniami swoich owieczek.Dlaczego sie na to godzą? Kiedy sie one przebudzą? Dalej beda sie godzic na religie w szkole? Na pedofili.e wsród ksieży?Na niepohamowany ich apetyt na majątki, ziemię, kasę?
Rodzic niepełnosprawnego dziecka nie zyje wiecznie, kiedys umrze pozostawiając na pastwę losu swoje dziecko.Kto sie nim zaopiekuje? Czarny s☠☠☠☠iel brędzacy o cudzie zycia nienarodzonego,jego instytucja, parafie, ochronki? Przeciez taka postawa koscioła i jego funkcjonariuszy wyraza głęboką pogardę i nienawiść do kobiet.
Te ich obłudne bredzenie,ze Zycie jest "swietoscią", a błogosławią zołnierzy idących na wojnę.Tam sie zabija juz narodzonych.To jest dobrze. Musi byc mieso armatnie.Bedzie kasa na pochówki.
Nic sie,e nie zmieni, religia katolicka w polsce rządzi.

Reniu, zgadzam się, również uważam, że tego się nie zmieni, przynajmniej nie w tym i następnym pokoleniu.
Kościół wrastał w polską świadomość, także narodową, przez stulecia, osiągając apogeum tej pozornej symbiozy, (a de facto, zwłaszcza obecnie, wręcz parazytyzmu), podczas pontyfikatu JPII- wyśmienitego polityka i zagorzałego przeciwnika idei oświecenia- rozdziału państwa od kościoła, uważającego, że nie ma etyki i moralności poza chrześcijańską.
Obecnie panujący, całymi latami jeździli do niego na audiencje i zostali do szpiku kości nasiąknięci ideą, zgrabnie wyrażona przez H. Goryszewskego już w pierwszej połowie lat 90: "Nie jest ważne czy w Polsce będzie kapitalizm, wolność słowa, czy w Polsce będzie dobrobyt. Najważniejsze, żeby Polska była katolicka."

tego nie da się zmienić tak długo, jak sami Polacy nie przestana bać się kościoła i nie zaczną otwarcie okazywać swojego niezadowolenia z jego postępowania. a szanse na to są mizerne, bo nawet ludzie deklarujący się jako ateiści wciąż chrzczą dzieci i biorą śluby kościelne, "dla świętego (nomen omen) spokoju, żeby ludzie nie gadali".
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-26, 09:23   #1790
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Katt ja tylko na moment się wtrącę, bo temat mną tak trzepie, a jednocześnie mam na tyle radykalne poglądy, że wolę się nie wypowiadać.

Moim zdaniem problemem jest właśnie bezmyślny rytualizm, typu chrzty, komunie i kościelne śluby traktowane jako "tradycja" i "bez znaczenia". Ludzie nie doceniają faktu, że właśnie niepoważne i bezrefleksyjne traktowanie tych rzeczy, bynajmniej nie jest bez znaczenia. To właśnie to wspiera instytucję Kościoła, nie tylko jeśli chodzi o jego pozycję polityczną, ale także i finansową. Brak wzięcia pełnej odpowiedzialności za własne czyny, robienie rzeczy "bo wszyscy tak robią" plus bierność, bezmyślność i rutyna, to podstawowe przyczyny problemów naszej kultury. Nie tylko Polski.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 16:21   #1791
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Cześć
__________________
Wymiana perfumy i inne
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 19:37   #1792
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Cześć mam baaardzo długi weekend
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 20:07   #1793
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

U mnie w pracy obowiązkowo narzucono nam wzięcie oficjalnego urlopu w poniedziałek i piątek (sami studenci mają w tym czasie rektorskie). Oczywiście musiałam go podpisać, co jest kompletnie bez sensu biorąc pod uwagę, że akurat ja będę pracować cały tydzień, tyle że w domu i bibliotece. Niemniej jednak przysługujące mi dni rzeczywistego urlopu się automatycznie skracają.
Mam wrażenie, że to rozwiązanie jest niezgodne z Kodeksem Pracy, ale już nie mam siły się znowu o coś bić.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 20:18   #1794
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Jeśli studenci dostali dni rektorskie to czy pracownicy też nie powinni dostać? Trochę to nie fair z tymi urlopami...
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 20:35   #1795
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Też mam duuużo wolnego, w poniedziałek tylko na chwilę do biura a potem do następnego poniedziałku - laba
__________________
Wymiana perfumy i inne
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 20:42   #1796
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Jeśli studenci dostali dni rektorskie to czy pracownicy też nie powinni dostać? Trochę to nie fair z tymi urlopami...
Tymeno to całkowicie nie fair bo praca naukowa nie jest tym samym, co praca dydaktyczna. W umowach mamy to dokładnie rozpisane: 30% naszego wynagrodzenia jest za prowadzenie zajęć, reszta za inne rzeczy, ale głównie za prowadzenie badań, co ma się nijak do godzin rektorskich i tego, że studenci mają wolne.
Zmuszanie nas więc do brania urlopów, wtedy gdy i tak pracujemy, bo przecież mamy określone zobowiązania typu deadliny na artykuły, jest bardziej niż irytujące. Większa część moich współpracowników wykorzystuje urlop majowy na pracę, za to w wakacje będziemy zmuszeni do siedzenia na kretyńskich dyżurach.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 20:57   #1797
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Moja siostra (nauczycielka) tez siedzi na dyzurze w dlugi weekend. Znaczy w poniedzialek i chyba jeszcze w ktorys nastepny dzien, ale juz mi sie miesza i nie pamietam w ktory

Wspolczuje Rawito, u nas co prawda szkoly w poniedzialek pracuja ale juz nasi rehabilitanci maja wolne, tzw Brückentag, ale nie biora wolnego, tylko pracodawca daje pracownikom wolne. I tym samym my z Danielem tez mamy poniedzialek wolny, plus jeszcze wtorek, wiec faktycznie dlugi weekend.
Ale cos tam sobie pocwiczymy sami, zeby sie nie zasiedziec.

Tak w ogole to ostatnio naszym ulubionym cwiczeniem jest spiewoterapia Daniel chodzil na nia w Reptach i bardzo mu sie podobala, wiec kontynuujemy spiewy w domu, nie baczac na to, ze ja nie powinnam spiewac publicznie, bo ludzie mdleja a krowy mleko traca Ale nic to, spiewamy. Przerabiamy repertuar pamietany z mlodosci, Lady Pank, Perfect, Wande i Bande, Lombard itd. Ale nie przepuszczamy takze piosenkom ludowym, szczegolnie glosno odspiewujemy piesn "jedna baba drugiej babie..."
Jakbyscie wiec gdzies uslyszeli, ze w Bawarii kleska, grozny zywiol zaatakowal ludnosc itd, to znaczy, ze to bylam ja i moj spiew.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2018-04-27 o 21:04
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 16:11   #1798
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Lubciu, zupełnie jak De Niro w "Bez skazy"
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-01, 08:29   #1799
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII

Wątku, budzę cię
co robicie?
Ja jadę szukac jakiegos dzikiego miejsca nad wodą
W takich chwilach zazdroszczę dziewczynom z Trojmiasta
Pozdrowcie ode mnie morze
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 06:59   #1800
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie VIII



Miłego dnia
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-28 16:11:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.