karmelkowe włosy:)) - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-25, 09:05   #1891
meteorka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: karmelkowe włosy:))

jeszcze nie boje się bo odrost zawsze wychodzi mi inny niz reszta za kazdym razem kiedy chce przyciemnic. chciałabym uzyskac kolor zbliozny do naturalnego (tak by z czasem do niego wrócic) mój naturalny kolor to ciemny mysi jednak latem mam połyskujące złoto blond pasemka.
meteorka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 07:54   #1892
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Marzę o kolorku włosów takie jak ma Rozalia Mancewicz.
Zdjęcia zapożyczone z facebooka kanału: Miss Universe Poland Rozalia Mancewicz

Ktoś wie co to za kolor i jak go osiągnąć??
CUDO!!
Farbuję koleżance włosy i na jej włosach taki kolorek wychodzi po nałożeniu Loreal Preference Jasny Złocisty Blond X8.3 Cannes
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 09:02   #1893
meteorka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: karmelkowe włosy:))

a jak ten 8.3 łapie ciemniejszy odrost bo mam cm ? ale zawsze mi się rozjaśnia w miare ładnie farbą. Reszta to jasny blond.

??
meteorka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 09:20   #1894
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: karmelkowe włosy:))

zawsze będzie odrost ciemniejszy od rozjaśnionych włosów. Będzie ciemniej, a jak dobrze nie rozjaśni będzie rudo.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

i powtórzę jeszcze raz, meteorka1 powinnaś wybierać chłodne odcienie, masz teraz rozjaśnione włosy i w chłodnym odcieniu jak nałożysz ciepły odcień wyjdzie zieleń. Wybieraj chłodne barwy, nie jesteś ciepłym typem urody.
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 09:38   #1895
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez meteorka1 Pokaż wiadomość
a jak ten 8.3 łapie ciemniejszy odrost bo mam cm ? ale zawsze mi się rozjaśnia w miare ładnie farbą. Reszta to jasny blond.

??
Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
zawsze będzie odrost ciemniejszy od rozjaśnionych włosów. Będzie ciemniej, a jak dobrze nie rozjaśni będzie rudo.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

i powtórzę jeszcze raz, meteorka1 powinnaś wybierać chłodne odcienie, masz teraz rozjaśnione włosy i w chłodnym odcieniu jak nałożysz ciepły odcień wyjdzie zieleń. Wybieraj chłodne barwy, nie jesteś ciepłym typem urody.
Popieram- zanim nałoży się złocisty odcień, lepiej nałożyć naturę. Inaczej może wyjść piękna zieleń. A i czasami po naturze może wyjść zieleń, lepiej wybierać sprawdzone farby, których inne dziewczyny używały do przyciemniania włosów

Co do tego typu urody, to ja się nie do końca zgodzę. Sama zawsze byłam przekonana, że mam chłodny typ urody (tzn. dalej tak uważam), ale dopiero w obecnym, złocistym odcieniu (który nie jest u mnie jednak jakiś żółty czy rudy, taki beżowo-karmelowy) czuję się dobrze. Chyba, że mocno mi się zaróżowi skóra, wtedy efekt kolorystyczny nie jest powalający, nie ma się co oszukiwać. Ale i tak różową buźkę staram się czymś przykryć i służą mi żółte odcienie podkładu/pudru, więc w sumie wszystko do siebie pasuje. A tak się trzymałam popielu i perły...

A jeśli chodzi o rozjaśnienie odrostu- to zależy od poziomu naturalnych włosów i od tego, jak się one rozjaśniają. U mnie Cannes nieźle rozjaśnił odrost, aż byłam w szoku. Ale wiadomo- kolor na długości będzie się szybciej wypłukiwał i będzie troszkę inny. Ja zaryzykowałam i jestem zadowolona, bo ten odcień wygląda u mnie bardziej naturalnie niż te, na które stawiałam dotychczas. A niby jestem latem Ale dodam, że u mnie kolor nie wyszedł bardzo ciepło, wyszedł jak lekko ciepły beż.

Można zrobić tak jak ja- ufarbowałam na początku same odrosty żeby zobaczyć, jak farba zadziała na naturalne włosy. Stwierdziłam, że w razie klęski, rozjaśnię sam odrost farbą, której zazwyczaj używałam.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 10:12   #1896
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: karmelkowe włosy:))

Weegirl, ale długości różnią się u Ciebie od włosów na czubku głowy? Jak to wymywa się? Jest duża różnica? Dobrze, że czujesz się lepiej w beżowym odcieniu, bo piszesz, że taki wyszedł. Ale ja zawsze przed oczami ciepły typ urody, to widzę na prawdę ciepły. Dlatego najlepiej radzę, aby najpierw wziąć naturalny kolor, on sam w sobie już jest cieplejszy jak popiel. I na zimne nie wolno nakładać ciepłego=zieleń. Kiedyś tak zrobiłam i miałam piękną zieleń na głowie, Mama już też tak miała.

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

i czasem lepsze może oznaczać coś gorszego. Pamiętam też, że kiedyś nieźle "załatwiałam się" farbą, bo chciałam zmiany na lepiej a wyszło gorzej. Ajj, dlatego tylko ostrzegam, z własnego doświadczenia
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 10:32   #1897
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
Weegirl, ale długości różnią się u Ciebie od włosów na czubku głowy? Jak to wymywa się? Jest duża różnica? Dobrze, że czujesz się lepiej w beżowym odcieniu, bo piszesz, że taki wyszedł. Ale ja zawsze przed oczami ciepły typ urody, to widzę na prawdę ciepły. Dlatego najlepiej radzę, aby najpierw wziąć naturalny kolor, on sam w sobie już jest cieplejszy jak popiel. I na zimne nie wolno nakładać ciepłego=zieleń. Kiedyś tak zrobiłam i miałam piękną zieleń na głowie, Mama już też tak miała.

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

i czasem lepsze może oznaczać coś gorszego. Pamiętam też, że kiedyś nieźle "załatwiałam się" farbą, bo chciałam zmiany na lepiej a wyszło gorzej. Ajj, dlatego tylko ostrzegam, z własnego doświadczenia
I bardzo dobrze, że ostrzegasz. Ja kiedyś jak nałożyłam na chłodny, bardzo bardzo jasny blond (ciężko mi powiedzieć, co to był dokładnie za odcień, na pewno coś z popielem i opalem) nałożyłam naturę na poziomie 7. i wyszła mi lekka zieleń Stąd też właśnie uważam, że nawet naturę trzeba wybierać z głową Ale w wątku blondynkowym jest trochę dziewczyn, które już mają za sobą akcję przyciemnianie i na początek zastosowałabym to, co one za pierwszym razem. I dopiero wtedy lepiej podjąć decyzję.

Ja akurat już od jakiegoś czasu farbowałam naturą (Garnier Color Naturals 10), a mimo to bałam się trochę zieleni. U mnie dół jest niestety szarawy po ziołach, które chwyciły rozjaśniane kiedyś włosy. Tego nie zmienią póki włosów nie obetnę. Ale na razie ten efekt mi nie przeszkadza.

W sumie po farbowaniu Cannes kolor jest jednolity (poza tą szarością na końcach, ale z nią żadna farba sobie nie poradzi). Farbowałam zaledwie trochę ponad tydzień temu, ale z tego co pamiętam, to niektóre kolory już się w tym czasie wypłukiwały. Ten jak na razie po prostu troszkę zjaśniał. Na żywo nie widzę żadnej różnicy między odrostem a farbowaną całością. Ale ona się pojawi pewnie i podejrzewam, że na nierozjaśnianych włosach odcień będzie bardziej głęboki. Ogólnie, jestem zadowolona z tej farby, bo nie ma żółtka, którego też się obawiałam. Ale dam znać za jakiś czas, bo może nie będzie tak pięknie. Jednak wcześniej stosowane przeze mnie loreala znikały w tempie błyskawicznym To znaczy, już po pierwszym myciu.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 10:41   #1898
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: karmelkowe włosy:))

o to fajnie, że żółtka nie ma i kolor w miarę jest jednolity. Ja też miałam poziom 10 Alfparf, ale robiłam na słabszym oksy, bo w naturze jestem jasna Robiłam całe włosy, kładłam na raz farbowane odcieniem 10,1 Majirel i na początku byłam ciemna, że szok to był. Przecież to bardzo bardzo jasny, na szczęście po kilku myciach spłukało się i było jasno. Później przyciemniłam poziomem 9 i mam takie wrażenie, że końce są jednak nieco jaśniejsze od czubka. Jakoś nie mogę tego wyrównać...A zależy mi na końcach ciemniejszych. Czubek głowy wyszedł jak poziom 9, ale końce to tak trochę jaśniej jak 9. Nie używałam rozjaśniających farb.
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"

Edytowane przez Fencze
Czas edycji: 2012-06-26 o 10:43
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 11:21   #1899
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
o to fajnie, że żółtka nie ma i kolor w miarę jest jednolity. Ja też miałam poziom 10 Alfparf, ale robiłam na słabszym oksy, bo w naturze jestem jasna Robiłam całe włosy, kładłam na raz farbowane odcieniem 10,1 Majirel i na początku byłam ciemna, że szok to był. Przecież to bardzo bardzo jasny, na szczęście po kilku myciach spłukało się i było jasno. Później przyciemniłam poziomem 9 i mam takie wrażenie, że końce są jednak nieco jaśniejsze od czubka. Jakoś nie mogę tego wyrównać...A zależy mi na końcach ciemniejszych. Czubek głowy wyszedł jak poziom 9, ale końce to tak trochę jaśniej jak 9. Nie używałam rozjaśniających farb.
No tak, ale pewnie jednak końcówki są w trochę gorszym stanie niż reszta i kolor się wypłukuje. A co do 10,1 Majirel, to po prostu odcienie popielate na początku mogą straszyć "ciemnością" Ja Ci nic nie poradzę w sprawie końcówek, u mnie są równomiernie ufarbowane, ale ja miałam dwa miesiące temu wielkie cięcie, więc końcówki są w jak najlepszym stanie. Ale może Bunny Ci coś doradzi? Ja przy ciemniejszych farbach zazwyczaj miałam ten problem, ale u mnie to zawsze była wina gorszego stanu końcówek
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 11:35   #1900
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: karmelkowe włosy:))

ja nie rozjaśniam włosów rozjaśniaczami czy farbami rozjaśniającymi. Miałam farbowane po całości wiem zbyt wiele razy bo 3 razy na niskim oksy. Końcówki są w dobrym stanie, ale nie są idealne. Moje włosy są błyszczące, nawilżone, nie rozdwajają się, nie łamią, nie elektyzują, ale lubią po nocy tworzyć się w mini kołtuny, tzn. 3 włosy zbijają się razem. To mój taki mini kołtun po nocy. I to mnie doprowadza do szewskiej pasji. Ja myślę, że to dlatego, że mam kręcone. Już Eloe mi to wyjaśniła, że tak dzieje się na kręconych włosach. Podcinam regularnie końce i bardzo o nie dbam. Też je mocno podcięłam, myślac, że może jednak to jakieś zniszczenie. Poszło ok. 7 cm. I tak lubią robić takie psikusy. Końcówki są w stanie dobrym, byłby idealne gdyby nie to mini kołtunienie. Raz jest ten problem raz nie ma...Nie dodałam, ja nawet w naturze mam tzw. ombre hair. Ja myślę, że to dlatego. Dlatego skusiłam się na koloryzację, bo każdy zarzucał mi farbowanie włosów, jak nie farbowałam. Mam poziom 8 od czubka, który w naturze przechodzi w poziom 9 a latem nawet w 10...Ja myślę, że to dlatego farba mi tak "łapie".

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

i pewnie dlatego mam trochę jaśniej i trochę ciemniej. W sumie każdy mówi, że jest dobrze. Jestem zbyt przewrażliwiona Mam poziom 9 od czubka, końce są trochę jaśniejsze, tak o ćwierć tonu, to nie jest poziom 10.
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"

Edytowane przez Fencze
Czas edycji: 2012-06-26 o 11:37
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 19:26   #1901
Kasiorek_L
Raczkowanie
 
Avatar Kasiorek_L
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 297
Dot.: karmelkowe włosy:))

Drogie dziewczyny, jako, że jestem w fazie przemian, zwracam się do Was z wielką prośbą. Czy któraś byłaby mi w stanie doradzić jak mam na swoich ciemnych włosach uzyskać karmelowy kolor.. Ale jaki karmel, to zupełnie nie wiem. Czy ciepły, czy zimny odcień, czy jasne włosy, czy raczej ciemny karmel.. A jeśli w ogóle jest taka możliwość, to jakiej farby mam użyc, czy potrzebna będzie dekoloryzacja.. Moje ostatnie farbowanie to Loreal Majirel 6.52. Liczę na Waszą pomoc
Zamieszczam zdjęcia, pierwsze z lampą, drugie bez , a trzecie to moja cała gębula, co by odcień dobrać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04840.jpg (83,8 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04842.jpg (101,2 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04830.jpg (83,9 KB, 121 załadowań)
Kasiorek_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 18:20   #1902
Naha
Raczkowanie
 
Avatar Naha
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 280
GG do Naha
Dot.: karmelkowe włosy:))

Hej, obecnie mam dosyć ciemne włosy coś w stylu czekoladowego brązu. Wczoraj pomalowałam Palette miodowy blond i ledwo co mi rozjaśniło...
Chciałabym uzyskać taki efekt jak w opcjach niżej. Co mam zrobić?
Coś w stylu karmel, miedź? Pomóżcie.
Myślałam by spróbować takich farb jak:
- średni miedziany blond
- brąz mahoniowo-miedziany
- średni blond
- miedziany kasztan
- bursztyn
- miodowy karmel
- świetlisty karmel
- płomienna miedź
- jasno intensywna miedź

http://m16.m.staticedi.com/c/ca0/2cf...c13d888998.jpg

http://forum.szafa.pl/upload/foto_ca...2c_500x640.jpg

http://img.styl.fm/img136910.fryzury-dlugie.1400668.jpg

http://i.pinger.pl/pgr398/204f506d00...1220882803.j pg
Naha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 13:10   #1903
sabrinqa
Przyczajenie
 
Avatar sabrinqa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: karmelkowe włosy:))

Przed chwilą pofarbowałam włosy wellatonem karmelową czekoladą i wyszło strasznie jasno, nakładałam na trochę spranego syossa mix pralina i migdał(chyba). U nasady włosy mam lekko marchewkowo rude w sztucznym świetle. Szkoda że nie ciemniej

Dziewczynom które mają włosy w kolorze brązowym polecam po prostu nałożyć jakiś jasny blondzik i wyjdzie super karmelek miedziane blondy złota itp mogą wyjść bardziej w rudy.
sabrinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 14:32   #1904
Naha
Raczkowanie
 
Avatar Naha
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 280
GG do Naha
Dot.: karmelkowe włosy:))

a nie wiesz jak ta karmelowa czekolada wyszłaby na ciemnym brązie?
Naha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 16:07   #1905
sabrinqa
Przyczajenie
 
Avatar sabrinqa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: karmelkowe włosy:))

Wydaję mi się że może nie złapać ciemnych włosów i da tylko poświatę...\


Pamiętam że jak robiłam sobie rude, to marzyłam o takim kolorze jak ma simpson i ani po bursztynie castinga ani po żadnej innej farbie którą robiłam nic takiego mi nie wyszło:P i na wątki na wizażu dziewczyny też rozkminały jak zrobić taki kolor i chyba wyszło że z mieszanki jakiś profesjonalnych farb, jeśli chcesz rozjaśnić ciemne włosy to polecam Ci potraktować je jakimś jasnym blondem rozjaśniającym, nic innego Ci nie chwyci.


Albo po prostu rozjasniacz i na to farba

Edytowane przez sabrinqa
Czas edycji: 2012-08-14 o 16:19
sabrinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 10:50   #1906
sabrinqa
Przyczajenie
 
Avatar sabrinqa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: karmelkowe włosy:))

Wczoraj zrobiłam sobie płukankę z szałwii rozmarynu i czarnej herbaty i troszkę mi przyciemniło i już jest w miarę ok
A czy ktoś was moze robił mix karmelowej czekolady i mlecznej czekolady z wellatonu żeby wyszło troszeczkę ciemniej?
sabrinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 10:46   #1907
sunrise80
Przyczajenie
 
Avatar sunrise80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13
GG do sunrise80
Dot.: karmelkowe włosy:))

Hej Dziewczyny
proszę doradźcie mi czym mogę uzyskać podobny kolor jak na zdjęciu ?
Ten na zdjęciu uzyskałam po ściągnięciu z brązu na marchewkę i zafarbowaniu na średni blond.
Odrosty mam w kolorze ciemny-średni blond i od kilkunastu dni szukam czegoś co dało by mi podobny efekt bo dobrze czuję się w tym kolorze.
Macie jakieś pomysły ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg slub_025.jpg (86,9 KB, 229 załadowań)
sunrise80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 20:24   #1908
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: karmelkowe włosy:))

Podobny miałam po Matrix 8C.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 20:26   #1909
Naha
Raczkowanie
 
Avatar Naha
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 280
GG do Naha
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez sunrise80 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
proszę doradźcie mi czym mogę uzyskać podobny kolor jak na zdjęciu ?
Ten na zdjęciu uzyskałam po ściągnięciu z brązu na marchewkę i zafarbowaniu na średni blond.
Odrosty mam w kolorze ciemny-średni blond i od kilkunastu dni szukam czegoś co dało by mi podobny efekt bo dobrze czuję się w tym kolorze.
Macie jakieś pomysły ?
ja miałam coś takiego po jasnym miodowym blondzie
Naha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 10:50   #1910
paula_215
Przyczajenie
 
Avatar paula_215
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Pomarańczowe włosy.? :/ Pytanie!

Witam. Rozjaśniłam włosy brąz pasemka i wyszedł mi taki pomarańczowy odcień. A chciałam karmelowy blond. Pytanie czy zmieni mi się kolor gdy użyje płukanek typu cytryna lub rumianek (sposoby domowe) lub rozjaśniacz w sprayu joanny? słyszałam że podobno likwiduje taki pomarańczowy kolor i żółć a szampony które są przeznaczone do tego zrobią mi platyne a mi zależy na karmelowym ciepłym blondzie. Wole unikać farby przez jakiś czas. Dołączam zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg karmelowy-blond-i-miodowy-blond-galeria-20.jpg (18,1 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ty.jpg (76,2 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg t.jpg (89,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f.jpg (65,6 KB, 20 załadowań)
paula_215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 20:16   #1911
ifellinlovewithadeadboy
Zadomowienie
 
Avatar ifellinlovewithadeadboy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 621
Dot.: karmelkowe włosy:))

witam chciałam zmienić kolor swoich włosów z rudości na taki ciepły karmelowy jasny brąz z lekką poświatą rudości, zastanawiam się nad dwoma farbami: Loreal Casting - Miodowy karmel lub Wellaton - Karmelowa czekolada, czy ktoś może ma jakieś doświadczenia z tymi kolorkami i czy w ogóle wyszedłby mi taki kolor, jaki opisałam
na moich rudych włosach?
poniżej zamieszczam zdjęcia koloru o jaki mi chodzi i w ostatnim załączniku dodaje moje aktualne włosy
z góry dziękuję za odp

article_max_eef80cfc767322c97b7d619489f5f5dc.jpgfabiofryzurkibloxpl.jpglookbook-mohito-94380359.jpgwlosy.jpg
__________________
nie marnuj swego czasu,
inaczej czas zmarnuje ciebie...

ifellinlovewithadeadboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 11:01   #1912
sabrinqa
Przyczajenie
 
Avatar sabrinqa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: karmelkowe włosy:))

Na Twoim miejscu wybrałabym castinga, ja po welli karmelowa czekolada mialam u nasady marchewke. I w ogóle ten kolor nie wyszedł u mnie za ładnie. Fakt że casting na początku wyjdzie troszeczkę ciemnej ale sie bardzo ładnie spiera.
sabrinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 10:47   #1913
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: karmelkowe włosy:))

Hej dziewczyny wklejałam w jakimś wątku zdjecia moich włosów, wklejam jeszcze raz bo mam prośbę . Aktualnie moje włosy były farbowane długi okres wellaton karmelowa czekolada, kolor na zdjęciach jest już wypłukany. Zależy mi na tym aby znaleźć farbę w zbliżonym odcieniu ale żeby była intensywna, może trochę ciemniejsza. Chcę aby ten kolor nabrał charakteru...może macie jakieś pomysły?

Teraz znalazłam zdjęcia dziewczyn, które robiły castingiem miodowy karmel i bardzo mi się podoba ) Tym razem nim pofarbuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg swiatlo natu.jpg (108,9 KB, 145 załadowań)
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie


Edytowane przez srebrna_smuga
Czas edycji: 2012-11-30 o 11:28
srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 13:26   #1914
sabrinqa
Przyczajenie
 
Avatar sabrinqa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: karmelkowe włosy:))

Miodowy karmel będzie dobrym rozwiązaniem
sabrinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 01:28   #1915
MagdziaG19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 5
Dot.: karmelkowe włosy:))

cześć, mam naturalne włosy- kolor ciemny mysi blond, jasny brąz. Czy jeśli sama zafarbuję włosy, wyjdzie mi coś podobnego do zdjęcia? Jaka farba byłaby zbliżona do tej ze zdjęcia? zupełnie się w tym nie orientuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg post-173840-0-68204700-1332329333_thumb.jpg (40,2 KB, 103 załadowań)
MagdziaG19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 06:00   #1916
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: karmelkowe włosy:))

No no no tyle czasu zapomniany watek Odświeżam z przyjemnością bo znów mam ochotę na karmelkowe włosy

Fotka poniżej to dla mnie idealny kolor i fryzurka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mega-super-look.jpg (56,3 KB, 70 załadowań)
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806

Edytowane przez julittaa22
Czas edycji: 2014-05-02 o 06:06
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 15:19   #1917
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: karmelkowe włosy:))

Śliczny kolor , Casting ma nową, fajną serię karmelków, nie wiem czy widziałaś?
Czaję się na Karmel 723 i Cinnamon 7304, ładny jest też toffi.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 15:17   #1918
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: karmelkowe włosy:))

Hej, mam pytanie, przejrzałam ten wątek i zauważyłam, że wiele z Was poleca Castinga nr 734 - a jak tak na niego patrzę, to na opakowaniu jest bardzo ciemny - wychodzi jaśniejszy, czy jak? Bo zastanawiałam się nad syossem jeszcze, ale naczytałam się sporo negatywnych opinii

Najbardziej zależałoby mi na kolorze z załącznika, sama mam typowo mysi, polski ciemny blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg db_500x640.jpg (24,1 KB, 44 załadowań)
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 22:06   #1919
Kocuraska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 59
Dot.: karmelkowe włosy:))

Czy to karmel?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1150308.jpg (42,6 KB, 56 załadowań)
Kocuraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 12:12   #1920
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: karmelkowe włosy:))

Ciemny blond, popielato-naturalny
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-19 15:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.