Prezent dla miłośnika klubu FC Barcelona - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-22, 17:02   #1
blondyna06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia
Wiadomości: 79

Prezent dla miłośnika klubu FC Barcelona


Witam.
Pomocy. Moj chlopak ma 30stke za miesiac a ja w dalszym ciagu nie mam pomyslu na prezent. Jest miłosnikiem klubu FC Barcelona wiec myslalam ze cos z tej kategorii, ale niestety nic konkretnego nie wpadlo mi do glowy. Sprawdzalam bilety do Bacelony ale niestety to za droga "impreza" a tak bardzo chcialabym sprawic mu ogromna mila niespodzianke. Czekam na wasze cenne podpowiedzi.
Pozdrawiam
blondyna06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 20:46   #2
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Prezent dla miłośnika klubu FC Barcelona

Cytat:
Napisane przez blondyna06 Pokaż wiadomość
Witam.
Pomocy. Moj chlopak ma 30stke za miesiac a ja w dalszym ciagu nie mam pomyslu na prezent. Jest miłosnikiem klubu FC Barcelona wiec myslalam ze cos z tej kategorii, ale niestety nic konkretnego nie wpadlo mi do glowy. Sprawdzalam bilety do Bacelony ale niestety to za droga "impreza" a tak bardzo chcialabym sprawic mu ogromna mila niespodzianke. Czekam na wasze cenne podpowiedzi.
Pozdrawiam
mój też jest fanem i parę tygodni temu też miał urodziny, wiec kupiłam mu parę praktycznych gadżetów
__________________
K&K 💙

Edytowane przez vanessa1781
Czas edycji: 2012-05-06 o 16:11
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 15:39   #3
jolkazza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent dla miłośnika klubu FC Barcelona

moze koszulke, flage itp. mozesz tez upiec mu tort z barwami klubu. moj TZ uwielbia Real Madryt wiec zabrałam go ostatnio na mecz , a na jego urodziny zrobiłam sobie sesje zdjęciowa w koszulce jego ukochanego klubu - tez byl zachwycony.
__________________
5kg do zrzucenia
jolkazza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 20:25   #4
agusia0811
Raczkowanie
 
Avatar agusia0811
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 187
Dot.: Prezent dla miłośnika klubu FC Barcelona

Ja też mam fana Barcelony Dobrym prezentem może być pościel FCB.
Możesz też pomyśleć o książkach, z tego co mówił mi Tż niedawno wyszła książka typowo o klubie a wcześniej o piłkarzach
__________________
zatrzymaj czas, niech biegnie wolniej i spraw, bym przestała się bać tego, co musi przyjść




Styczeń bez słodyczy
4/31

agusia0811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 09:51   #5
hanna_f
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 671
Dot.: Prezent dla miłośnika klubu FC Barcelona

Szczerze powiedziawszy nie wiem czy facet 30 letni cieszyłby się z plecaków, breloków z logiem klubu. Ale nie znam Twojego partnera, być może to by mu się spodobało. Ja bym bardziej celowała w książkę o Barcelonie, czy obudowę do telefonu. Bilet jest oczywiście najlepszym prezentem i nie wiem jaki masz budżet, ale za 300 zł spokojnie dostaniesz bilet na mecz na Camp Nou.
Tort jest fajnym prezentem, sama dostałam od siostry na urodziny tort z armatą (jestem kompletnym fanatykiem Arsenalu).
hanna_f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 15:43   #6
kas999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 7
Dot.: Prezent dla miłośnika klubu FC Barcelona

Mnie też się wydaje, że dla 30letniego faceta wszelkie gadżety mogą się średnio podobać, ale to sprawa raczej indywidualna.
Możesz spróbować napisać maila do klubu z prośbą o upominek. To działa ja wysyłałam dla brata i dostałam plakat i autografy, tylko długo się czeka na odpowiedź nie pamiętam dokładnie ale ok 2 miesiecy chyba.

Może biografię któregoś z piłkarzy. Masz duży wybór, z ostatnich nowości chociażby Fabregasa.
kas999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 16:52   #7
blondyna06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia
Wiadomości: 79
Dot.: Prezent dla miłośnika klubu FC Barcelona

Cytat:
Napisane przez hanna_f Pokaż wiadomość
Szczerze powiedziawszy nie wiem czy facet 30 letni cieszyłby się z plecaków, breloków z logiem klubu. Ale nie znam Twojego partnera, być może to by mu się spodobało. Ja bym bardziej celowała w książkę o Barcelonie, czy obudowę do telefonu. Bilet jest oczywiście najlepszym prezentem i nie wiem jaki masz budżet, ale za 300 zł spokojnie dostaniesz bilet na mecz na Camp Nou.
Tort jest fajnym prezentem, sama dostałam od siostry na urodziny tort z armatą (jestem kompletnym fanatykiem Arsenalu).
Tak moze bilet na mecz jest nie drogi ale niestety dostanie sie do Barcelony - samolot jest tak drogi ze looo bynajmniej jak ja sprawdzam niestety
Jezeli chodzi o gadzety to odpada nie bedzie zachwycony wiec lepiej sobie daruje... Tak tort to JEST TO!! ale cos jeszcze

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kas999 Pokaż wiadomość
Mnie też się wydaje, że dla 30letniego faceta wszelkie gadżety mogą się średnio podobać, ale to sprawa raczej indywidualna.
Możesz spróbować napisać maila do klubu z prośbą o upominek. To działa ja wysyłałam dla brata i dostałam plakat i autografy, tylko długo się czeka na odpowiedź nie pamiętam dokładnie ale ok 2 miesiecy chyba.

Może biografię któregoś z piłkarzy. Masz duży wybór, z ostatnich nowości chociażby Fabregasa.
Wszystkie ksiazki ma na bieżaco... Ale ten pomysl z napisaniem do klubu hmmm czemu nie... moze sobie poradze

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez jolkazza Pokaż wiadomość
moze koszulke, flage itp. mozesz tez upiec mu tort z barwami klubu. moj TZ uwielbia Real Madryt wiec zabrałam go ostatnio na mecz , a na jego urodziny zrobiłam sobie sesje zdjęciowa w koszulce jego ukochanego klubu - tez byl zachwycony.
Świetny pomysl z ta sesja zdjecia w koszulce klubu !! bedzie mial dwa w jednym
blondyna06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-25, 18:31   #8
mejj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Dot.: Prezent dla miłośnika klubu FC Barcelona

Ja mojemu kupiłam książkę "Messi"-Luca Caioli. Z reguły nie czyta książek, a tą dosłownie pochłonął.
mejj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 20:07   #9
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Prezent dla miłośnika klubu FC Barcelona

Cytat:
Napisane przez hanna_f Pokaż wiadomość
Szczerze powiedziawszy nie wiem czy facet 30 letni cieszyłby się z plecaków, breloków z logiem klubu. Ale nie znam Twojego partnera, być może to by mu się spodobało. Ja bym bardziej celowała w książkę o Barcelonie, czy obudowę do telefonu. Bilet jest oczywiście najlepszym prezentem i nie wiem jaki masz budżet, ale za 300 zł spokojnie dostaniesz bilet na mecz na Camp Nou.
Tort jest fajnym prezentem, sama dostałam od siostry na urodziny tort z armatą (jestem kompletnym fanatykiem Arsenalu).
akurat mój ucieszył się, ponieważ do pracy chodzi z plecakiem, stary się mu podarł, więc to był bardzo trafiony prezent, tak samo było z portfelem
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.