Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16 - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-25, 06:28   #1411
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Odp: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
O kurcze, jakie błędy zrobiłam w poprzednim poscie
Chodziło mi o to, że C. nim do pracy jeździ.

Ane3kaa, w moim też nic nie bylo wymieniane. Jedynie hamulec tylni nie chciał odskakiwac, więc C. coś tam przy nim pogrzebał i jest ok

Dziś do nas przyjeżdża mój tata z partnerką i może też z babcią (nie chce przyjechać, nie wiem czemu...). Zobaczymy jak Kropka na nich zareaguje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A jak w ogóle piesek ??? sprawuje się ??
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 06:37   #1412
tinyheart
Rozeznanie
 
Avatar tinyheart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 955
Dot.: Odp: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Dzień dobry dziewczyny Ja mam rower od 3 lat, od komunii przerobiłam już chyba z 3 czy 4 z czego niestety jeden został skradziony. Mam górala męskiego na takich najlepiej mi się jeździ
__________________
Pick Me, Choose Me, Love Me


You're all I ever wanted
I didn't see how it could change
That something was missing until today
tinyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 07:20   #1413
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Odp: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez helcia86 Pokaż wiadomość

Co do knajp w Zakopanym lub okolicach: Witow - Witowianka, Nowy Targ - villa Toscana, Skalny Dworek, Goralsko Strawa
Dzięki za Witów, do Nowego Targu nie będzie nam się chciało jechać (jeszcze most w Dunajcu zamknięty częściowo )


Zaraz się zbieram, jedziemy z mamą na zakupy a później mierzyć kiecki!
Trochę się boję, ale reakcji mamy głównie Że się obie wzruszymy i pobeczymy ;D
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 07:38   #1414
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Odp: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Heej

Mam pytanie trochę z innej beczki. Jestem w trakcie aranżacji kuchni, muszę przedstawić projekt hydraulikowi i elektrykowi na już praktycznie... Problem jest taki, że jedyne sensowne ustawienie wymusza postawienie lodówki obok piekarnika. Czy któraś z Was ma może takie rozwiązanie? Czy nic z lodówką złego się nie dzieje?
Piekarnik byłby w zabudowie w słupku a obok wolnostojąca lodówka. Tyle jest opinii na internecie, że już sama nie wiem co o tym myśleć
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 07:40   #1415
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Odp: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
Heej

Mam pytanie trochę z innej beczki. Jestem w trakcie aranżacji kuchni, muszę przedstawić projekt hydraulikowi i elektrykowi na już praktycznie... Problem jest taki, że jedyne sensowne ustawienie wymusza postawienie lodówki obok piekarnika. Czy któraś z Was ma może takie rozwiązanie? Czy nic z lodówką złego się nie dzieje?
Piekarnik byłby w zabudowie w słupku a obok wolnostojąca lodówka. Tyle jest opinii na internecie, że już sama nie wiem co o tym myśleć

Moja szwagierka tak ma. Zabudowany piekarnik a koło tego wolno stojąca lodówka nic się nie dzieje
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 07:44   #1416
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Odp: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

bardzo bardzo wam dziękuję za słowa wsparcia, to naprawadę dużo dla mnie znaczy wczoraj trochę pogadaliśmy i policzyliśmy wszystko... ogólnie wydaje nam się, że damy radę zorganizować wesele i zapłacić tą karę... ale budowa domku trochę zwolni... chociaż to dla mnie też priorytet, żeby po weselu już się tam wprowadzić. w najgorszym wypadku tż będzie kombinował z kredytem na wykończenie domu... jest kilka możliwości, także jestem dobrej myśli. ale i tak musimy zacząć poważnie oszczędzać i dużo pracować, żeby zarobić na te wszystkie wydatki.

powiem wam szczerze, że już z jednej strony nie mogę się doczekać, aż dom będzie wykończony, kara zapłacona, wesele opłacone - wtedy poczuję ogromną ulgę, że w końcu nie będzie tej presji zbierania pieniędzy.

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
słuze pomocą, cały czas szukam oszczednosci i chyba nie najgorzej mi to idzie. Skad jestes?
z Pomorza. Wesele odbędzie się w małej miejscowości
Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
a jaki smak planujesz wybrać?
na pewno ten ciasteczkowy (pralinkowy?) i jeszcze jakieś inne. ale może okazać się, że jednak będziemy szukać tańszego tortu

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
tylko, że dla mnie skóra jest wręcz biała i wszyscy tak blado wygladają... przykład w załączniku - 1 oryginał, w dwójce podrysowałam na szybko kolory....
Dziewczyny które zdjecie bardziej wam się podoba?
szczerze to mnie bardziej się podoba oryginał

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;4194206 7]ruszyla strona fb mojej strony jak chcecie to moge dac namiary na priv[/QUOTE]
wyślij mi link

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
Heej

Mam pytanie trochę z innej beczki. Jestem w trakcie aranżacji kuchni, muszę przedstawić projekt hydraulikowi i elektrykowi na już praktycznie... Problem jest taki, że jedyne sensowne ustawienie wymusza postawienie lodówki obok piekarnika. Czy któraś z Was ma może takie rozwiązanie? Czy nic z lodówką złego się nie dzieje?
Piekarnik byłby w zabudowie w słupku a obok wolnostojąca lodówka. Tyle jest opinii na internecie, że już sama nie wiem co o tym myśleć
nic złego się nie stanie, jedynie lodówka będzie pobierać więcej prądu, żeby mocniej pracować i mocniej chłodzić w trakcie pracy piekarnika. możesz pomyśleć nad dodatkową izolacją pomiędzy piekarnikiem a lodówką.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 07:51   #1417
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Odp: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
Heej

Mam pytanie trochę z innej beczki. Jestem w trakcie aranżacji kuchni, muszę przedstawić projekt hydraulikowi i elektrykowi na już praktycznie... Problem jest taki, że jedyne sensowne ustawienie wymusza postawienie lodówki obok piekarnika. Czy któraś z Was ma może takie rozwiązanie? Czy nic z lodówką złego się nie dzieje?
Piekarnik byłby w zabudowie w słupku a obok wolnostojąca lodówka. Tyle jest opinii na internecie, że już sama nie wiem co o tym myśleć
ja już widziałam w kilku miejscach takie rozwiazanie, nigdy nie słyszałam żeby ktoś się skarżył
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 08:00   #1418
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Odp: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
Moja szwagierka tak ma. Zabudowany piekarnik a koło tego wolno stojąca lodówka nic się nie dzieje
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość

nic złego się nie stanie, jedynie lodówka będzie pobierać więcej prądu, żeby mocniej pracować i mocniej chłodzić w trakcie pracy piekarnika. możesz pomyśleć nad dodatkową izolacją pomiędzy piekarnikiem a lodówką.
Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
ja już widziałam w kilku miejscach takie rozwiazanie, nigdy nie słyszałam żeby ktoś się skarżył
dzięki dziewczyny to mnie uspokoiłyście trochę
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 08:04   #1419
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Re: Dot.: Odp: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 c

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
bardzo bardzo wam dziękuję za słowa wsparcia, to naprawadę dużo dla mnie znaczy wczoraj trochę pogadaliśmy i policzyliśmy wszystko... ogólnie wydaje nam się, że damy radę zorganizować wesele i zapłacić tą karę... ale budowa domku trochę zwolni... chociaż to dla mnie też priorytet, żeby po weselu już się tam wprowadzić. w najgorszym wypadku tż będzie kombinował z kredytem na wykończenie domu... jest kilka możliwości, także jestem dobrej myśli. ale i tak musimy zacząć poważnie oszczędzać i dużo pracować, żeby zarobić na te wszystkie wydatki.

powiem wam szczerze, że już z jednej strony nie mogę się doczekać, aż dom będzie wykończony, kara zapłacona, wesele opłacone - wtedy poczuję ogromną ulgę, że w końcu nie będzie tej presji zbierania pieniędzy.


z Pomorza. Wesele odbędzie się w małej miejscowości
na pewno ten ciasteczkowy (pralinkowy?) i jeszcze jakieś inne. ale może okazać się, że jednak będziemy szukać tańszego tortu

szczerze to mnie bardziej się podoba oryginał


wyślij mi link

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

nic złego się nie stanie, jedynie lodówka będzie pobierać więcej prądu, żeby mocniej pracować i mocniej chłodzić w trakcie pracy piekarnika. możesz pomyśleć nad dodatkową izolacją pomiędzy piekarnikiem a lodówką.
Moja strona skomentowala Ci posts o hejterskim komenfarzu ;D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 08:07   #1420
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Re: Dot.: Odp: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;4194574 5]Moja strona skomentowala Ci posts o hejterskim komenfarzu ;D
[/QUOTE]
ok, to zaraz zobaczę i polubię )
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 08:09   #1421
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

a ja mam bardzo duzy problem z aranżacją naszej kuchni totalnie nie wiem jak tam wszystko ogarnąć
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 08:10   #1422
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Re: Dot.: Odp: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
ok, to zaraz zobaczę i polubię )
A ja polubiłam Twój Słodki miód na fb
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 08:20   #1423
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
a ja mam bardzo duzy problem z aranżacją naszej kuchni totalnie nie wiem jak tam wszystko ogarnąć

oooj nawet nie wiesz jaki ja miałam problem... Kuchnia jest 2x3 m2, z czego na dłuższej ścianie jest skos, a drugiej 3m nie ma bo kuchnia jest otwarta więc zostały mi dwie ścianki po 2 m i ta jedna 3m ze skosem
i do tego tż uparł się, żeby było w niej miejsce na stół do jedzenia bo on w salonie jeść nie będzie
Sprzęty wszystkie się jakoś zmieściły, ale zostały mi tylko 3 duże szuflady w słupku i 2 szafki. Więc za dużo garów nie zmieszczę
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 08:21   #1424
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Odp: Dot.: Odp: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
bardzo bardzo wam dziękuję za słowa wsparcia, to naprawadę dużo dla mnie znaczy wczoraj trochę pogadaliśmy i policzyliśmy wszystko... ogólnie wydaje nam się, że damy radę zorganizować wesele i zapłacić tą karę... ale budowa domku trochę zwolni... chociaż to dla mnie też priorytet, żeby po weselu już się tam wprowadzić. w najgorszym wypadku tż będzie kombinował z kredytem na wykończenie domu... jest kilka możliwości, także jestem dobrej myśli. ale i tak musimy zacząć poważnie oszczędzać i dużo pracować, żeby zarobić na te wszystkie wydatki.

powiem wam szczerze, że już z jednej strony nie mogę się doczekać, aż dom będzie wykończony, kara zapłacona, wesele opłacone - wtedy poczuję ogromną ulgę, że w końcu nie będzie tej presji zbierania pieniędzy.


z Pomorza. Wesele odbędzie się w małej miejscowości
na pewno ten ciasteczkowy (pralinkowy?) i jeszcze jakieś inne. ale może okazać się, że jednak będziemy szukać tańszego tortu

szczerze to mnie bardziej się podoba oryginał


wyślij mi link

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

nic złego się nie stanie, jedynie lodówka będzie pobierać więcej prądu, żeby mocniej pracować i mocniej chłodzić w trakcie pracy piekarnika. możesz pomyśleć nad dodatkową izolacją pomiędzy piekarnikiem a lodówką.
ciasteczkowy i pralinkowy to dwa rozne smaki ja chce ciasteczkowy,pralinowy okej ale mniej. kochana,nie wiem jak u was r u nas torty wychodza podobnie we wszystkich cukierniach,te slabsze czy mniej znane maja torty tansze tylko o 50zl.. to ja jednak wole dolozyc te 50 i miec najlepszy

witam sie z rana i lece do malego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 08:24   #1425
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! P

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
A ja polubiłam Twój Słodki miód na fb
dziękuję kochana!

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
a ja mam bardzo duzy problem z aranżacją naszej kuchni totalnie nie wiem jak tam wszystko ogarnąć
jeśli masz ochotę, możesz mi wysłać rzut na pw, mogę spróbować pomóc

Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
ciasteczkowy i pralinkowy to dwa rozne smaki ja chce ciasteczkowy,pralinowy okej ale mniej. kochana,nie wiem jak u was r u nas torty wychodza podobnie we wszystkich cukierniach,te slabsze czy mniej znane maja torty tansze tylko o 50zl.. to ja jednak wole dolozyc te 50 i miec najlepszy

witam sie z rana i lece do malego
aha, dziękuję za wyjaśnienie ja próbowałam jeden z nich,ale nie wiem który :P był pyszny!
no właśnie u nas różnica też jest niewielka. u Sowy 53zł/kg , a w innych, lokalnych cukierniaj 47-50zł/kg. także jeszcze będziemy myśleć U nas akurat wystarczy 10-12kg, więc różnica byłaby niewielka.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 08:33   #1426
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
oooj nawet nie wiesz jaki ja miałam problem... Kuchnia jest 2x3 m2, z czego na dłuższej ścianie jest skos, a drugiej 3m nie ma bo kuchnia jest otwarta więc zostały mi dwie ścianki po 2 m i ta jedna 3m ze skosem
i do tego tż uparł się, żeby było w niej miejsce na stół do jedzenia bo on w salonie jeść nie będzie
Sprzęty wszystkie się jakoś zmieściły, ale zostały mi tylko 3 duże szuflady w słupku i 2 szafki. Więc za dużo garów nie zmieszczę
więc mogę powiedzieć, ze masz dużą kuchnię bo moja jest otwarta i jedna ściana ma 2 metry a druga chyba 1,5 m więc pozdro 600 chyba skończy się an tym, ze zrobię zabudowę na tych 2 metrach (piec, lodówka i zlew i troche blatu) i po prostu więcej szafek na ścianach, nic innego chyba więcej nie wymyślę

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
jeśli masz ochotę, możesz mi wysłać rzut na pw, mogę spróbować pomóc
dziekuję Kochana, jak wszystko dokładnie pomierzę (niestety zginęła mi kartka z mierzenia i musze na nowo) to Ci powiem co i jak
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 08:37   #1427
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Witam
Właśnie fotograf i kamerzysta przysłali mi umowy do przeczytania, zaraz się za to biorę

Podpowiedzcie mi co mam zrobić z tymi napojami gazowanymi? Nie chcę tych małych butelek, ale nie można wnieść innych... :/ Jak to rozwiązać, żeby później nie zapłacić kosmicznej sumy? Nie wiem no. myślałam żeby może jakoś spróbować się z nim dogadać. W sensie żeby np wziąć z góry 200 butelek, zapłacić za nie i jak się skończy to trudno, będą soki które są w cenie... Albo powiedzieć że może być zużyte maksymalnie 200? nie wiem
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 08:38   #1428
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Odp: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Ja tez mam te male butelki w cenie i tez nie mozemy miec innych

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 08:41   #1429
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
dziekuję Kochana, jak wszystko dokładnie pomierzę (niestety zginęła mi kartka z mierzenia i musze na nowo) to Ci powiem co i jak
to zaznacz mi jeszcze gdzie masz ewentualne okna, piony, podejścia wody, jakieś rury itp

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Podpowiedzcie mi co mam zrobić z tymi napojami gazowanymi? Nie chcę tych małych butelek, ale nie można wnieść innych... :/ Jak to rozwiązać, żeby później nie zapłacić kosmicznej sumy? Nie wiem no. myślałam żeby może jakoś spróbować się z nim dogadać. W sensie żeby np wziąć z góry 200 butelek, zapłacić za nie i jak się skończy to trudno, będą soki które są w cenie... Albo powiedzieć że może być zużyte maksymalnie 200? nie wiem
a masz w umowie zapis o tych butelkach od nich? próbowałaś z nimi na spokojnie pogadać, że to ci się nie podoba? według mnie oni na tym po prostu sobie zrobili zarobek... cena niższa za talerzyk + taki ukryty koszt i wychodzą na tym bardzo dobrze.. przecież 2,50 za puszkę to więcej niż w sklepie (nie mówiąc o hurtowniach) ...
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 08:55   #1430
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
to zaznacz mi jeszcze gdzie masz ewentualne okna, piony, podejścia wody, jakieś rury itp

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------


a masz w umowie zapis o tych butelkach od nich? próbowałaś z nimi na spokojnie pogadać, że to ci się nie podoba? według mnie oni na tym po prostu sobie zrobili zarobek... cena niższa za talerzyk + taki ukryty koszt i wychodzą na tym bardzo dobrze.. przecież 2,50 za puszkę to więcej niż w sklepie (nie mówiąc o hurtowniach) ...
Tzn my narazie mamy zaklepany termin, ale umowę mamy podpisać jak facet wróci z urlopu, w sierpniu.
A zapis jest taki: "Do końcowego rachunku na podstawie spozycia zostanie doliczony koszt napojów gazowanych [cola, fanta, sprite 200ml. - 2,50PLN brutto/but 0,2l]"
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 08:58   #1431
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Tzn my narazie mamy zaklepany termin, ale umowę mamy podpisać jak facet wróci z urlopu, w sierpniu.
A zapis jest taki: "Do końcowego rachunku na podstawie spozycia zostanie doliczony koszt napojów gazowanych [cola, fanta, sprite 200ml. - 2,50PLN brutto/but 0,2l]"
ja bym się na to nie zgodziła... nam na jednej sali chcieli doliczyć korkowe 20zł (!!) od każdej butelki alko, 50 zł od osoby za poprawiny, 10zł od osoby za pokrowiec i coś tam jeszcze.. niby cena za talerzyk była niska, ale jak się dodało te wszystkie koszty, to cena wyszła ogromna. podziękowaliśmy i poszukaliśmy innej sali.

spróbuj z nimi się jakoś dogadać, żeby ominąć ten zapis. jak się nie uda, to albo płaćcie za te buteleczki, albo poszukajcie innej sali
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 09:15   #1432
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
tylko, że dla mnie skóra jest wręcz biała i wszyscy tak blado wygladają... przykład w załączniku - 1 oryginał, w dwójce podrysowałam na szybko kolory....
Dziewczyny które zdjecie bardziej wam się podoba?
Mnie to z lepszą kolorystyką, czyli 2

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
oj kochana niestety w Czechach nie byłam... w ogóle ani Czech ani Słowacji nie znam na razie, zamierzam to nadrobić, ale wszystko w swoim czasie
Zrobiłam tortillę na obiad, chłop wsunął dwie, wypił piwo i mi zasnął
A ja idę chałupę ogarniać... widzę, że była dyskusja mieszkanie/dom... Dom jest wg mnie dużo fajniejszy, ale ile przy tym roboty zaraz idę sprzątać kuchnię, a potem podlewać ogród, godzina zejdzie spokojnie

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------


zgadzam się
No właśnie na Słowacji już chodziliśmy, więc teraz TŻ wymyślił, że pojedziemy do Czech. Muszę poczytać, bo nigdy nie byłam i moi znajomi także nie, a to już pewne a 95%, że tam będziemy chodzić. Gdybyś coś wiedziała daj znać

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Dziękuję

Zaprosiłam dzisiaj pierwszego gościa Hehe! Trochę wcześnie, ale niedługo loty do Polski będą w sprzedaży, więc niech mają ludzie czas na zastanowienie się.


Poza tym moja mama namieszała mi trochę w głowie co do zapraszania pewnych osób...
Mój tato ma brata (jest on też moim chrzestnym), z którym nie miał najlepszych stosunków kilka lat temu, ale znacznie się teraz poprawiły. Stryj ma 4 córki- 1 z pierwszego małżeństwa, 3 z drugiego. O ile z najstarszą mam dobry kontakt, to z resztą kontakt mam zerowy. Widziałam je po raz ostatni w 2009 roku na ślubie najstarszej córki stryja. Nie przywitały się nawet z moim tatą... Moja mama uważa, że stryj się obrazi, jeśli zaproszę tylko jego najstarszą córkę, bo kuzynka, która bierze ślub w sierpniu, zaprosiła je wszystkie.
Wiem, że duuużo czasu jeszcze, ale naprawdę jestem na nie! Pamiętam jeszcze jak mi w dzieciństwie dokuczały.
Jak uważacie? Jest nad czym myśleć w ogóle?
Nie znam relacji, jakie są teraz, między Twoim tatą a stryjem. Znając mnie ja bym pokierowała się myślą, że jeśli ma to ponownie niekorzystnie wpłynąć na ich braterskie relacje, to chyba zaprosiłabym te kuzynki. Mam podobną sytuację od strony mamy. Jakiś czas temu ciocia, która miała problemy, że tak to ujmę - "odbraziła" się na moją mamę. Moja mama wiele przeszła z nią (siostrą) i teraz kiedy ciocia wyszła na prostą i jest między nimi ok, to moja mama upiera się abym zaprosiła jej córkę (moją kuzynkę) na wesele. Upieram się, że nie chcę jej, bo nie mam z nią żadnych kontaktów, ona nawet czasem udaje, że mnie nie zna. Jednak wiem, jak ważne to dla mojej mamy i chyba ulegnę...Zrobisz Kochana jak uważasz i wiem, że wybierzesz najlepsze rozwiązanie

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
powiedziałabym, ze normalnie generalnie byłam 12 h w pracy więc nawet nie miałam kiedy o tym myśleć aż do czasu jak weszłam do domu z pracy po tych 12 h i nie zobaczyłam wieeeeeelgachnego bukietu kwiatów od TŻa
wstawiam zdjęcie choć przepraszam za jakość bo nie dość, że telefonem to jeszcze to światło
Piękny bukiet!!!
Ja na rok przed mam mrowienie w brzuchu ze stresu, że to tylko tyle czasu! Ale ja to nerwus jestem
__________________

"Nie wierzę takim obrońcom przyrody,
u których miłość do przyrody przeniknięta jest
nienawiścią do człowieka."

Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 09:17   #1433
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Odp: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
Ja tez mam te male butelki w cenie i tez nie mozemy miec innych

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
W jakiej cenie?
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 09:22   #1434
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Odp: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
W jakiej cenie?
własnie zmartwiłas mnie bo o to w ogole nie pytalam...
mamy 2 l na osobe w cenie, a jak braknie no to doliczaja potem ile zejdzie wiecej buteleczek. ale nie zapytalam w jakiej cenie
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 09:23   #1435
Verunka
Zadomowienie
 
Avatar Verunka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Montenegro
Wiadomości: 1 250
Odp: Dot.: Odp: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
powiem Ci, że my jakiś czas temu jak byliśmy na weselu do rana to były tylko 3 dania ciepłe i nikomu nic nie brakowało.
co prawda jedną z nich był grill (koło 23:00) - ludzie się tam objedli na maksa, różnorodnie i przepysznie było, to później koło 3 było ostatnie danie ciepłe i mało kto jadł.
wiadomo, gdzieś jakaś przystawka wpadła, do tego lato - na prawdę ciepła noc i nie bardzo chciało się jeść.

może jedno z nich zamienicie na dodatkowe przystawki. jak zostawicie 4 to uważam, że i tak będzie FULL!
No my właśnie będziemy mieć zamiast jednego dania ciepłego grilla, zastanowimy się jeszcze, może faktycznie zmienimy jedno danie na lepsze przystawki





Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
siedzę sobie, piję (już) zimną herbate, oglądam rowery na allegro bo dalej sie nie zdecydowałam a tż nalega abym się określiła
może któraś z Was doradzi jakiś fajny rowerek?

Tżt uparł się, żebym wzięła sobie damkę na cienkich oponach, lekka i wygodna. Na cienkie opony jestem w stanie się zgodzić ale damka..
Od zawsze wolałam jazde na męskiej rurze ( kurde jak to brzmi ) .
Jutro jade do siostry, ona ma damkę właśnie na cienkich oponach, mam sie przejechać i stwierdzic czy sie skusze.

Macie jakieś propozycje ? Jakie Wy macie rowery ?

Ja mam stara damke miejska po dziadku i super, kocham ten rower




Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Cześć ;*


say-hello

Tulę Cię



ijaa , Verunka

Po ostatnim weselu twierdzę, że 3 dania ciepłe spokojnie wystarczą... Ja już po 3 daniu nie miałam siły jeść!!! TŻ też nie... a uwierzcie, że je za trzech... :x więc nie wiem jak u mnie ludzie zjedzą tyle dań!

u nas płacimy 125zł za osobę i mamy w cenie:

(jeszcze nie ustalalismy dokładnego menu)

-5 dań gorących
-10 przystawek
- napoje zimne (Pepsi, Mirinda, 7Up) + kawa, herbata + soki
- pieczywo (w tym chlebek na powitanie)


gratis pokój dla Młodych, ale to chyba teraz wszędzie tak jest...
dodatkowo: dekoracja stołów (sztuczne kwiaty+ świece), pokrowce dla Młodych i świadków, obsługa: 3 kelnerki

Ani to dużo ani to mało...ale chyba najgorzej nie jest.

ciasto,tort, alkohol i owoce we własnym zakresie
dołącze ten candy bar no i oczywiście wiejski (sami robimy kiełbasę, smalec i ogórki więc to nie problem) korkowego nie ma, nasza sprawa ile alkoholu i ile bimbru.



Jak u Was z jedzeniem po weselu? U nas wszystko można po weselu zabrać.

dużo tego macie faktycznie, my niestety nie mamy pokoju, bo po prostu na sali nie ma pokoi :p a jedzenie można zabrać cały tydzień pewnie




Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
Heej

Mam pytanie trochę z innej beczki. Jestem w trakcie aranżacji kuchni, muszę przedstawić projekt hydraulikowi i elektrykowi na już praktycznie... Problem jest taki, że jedyne sensowne ustawienie wymusza postawienie lodówki obok piekarnika. Czy któraś z Was ma może takie rozwiązanie? Czy nic z lodówką złego się nie dzieje?
Piekarnik byłby w zabudowie w słupku a obok wolnostojąca lodówka. Tyle jest opinii na internecie, że już sama nie wiem co o tym myśleć
Znajomi tak mają i ok nic się nie dzieje



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"A ja bez ciebie jak wiadro bez wody, jak śliwka bez pestki,
bez poręczy schody"




Verunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 09:26   #1436
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

w ogóle dziewczyny, chcialam przeprosić za moje ostatnie fochy. Myha wybacz
miałam chyba jakas depresje, wszyscy mnie tak denetrwowali... z TZ się ciągle kłóciłam, moja praca wpedza mnie w depreche... szkoda słów.
Także przepraszam mam nadzieje ze wybaczycie
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca



Edytowane przez misia880
Czas edycji: 2013-07-25 o 09:32
misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 09:27   #1437
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Dziewczyny dziewczyny! Mogę dołączyć? Szukałam już kiedyś wątku zbiorczego dla PM na 2014 i nie mogłam znaleźć
Ja zaręczyłam się 2 tygodnie temu i też planujemy ślub i wesele w 2014 (chcielibyśmy wrzesień)...
Wczoraj byłam w Pałacu w Śmiłowicach na spotkaniu i.... PRAWIE wszystko mi pasowało....

Mam już upatrzonego fotografa, zespół a sali wciąż nie zarezerwowałam
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 09:28   #1438
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Witam!
Przyznam, że bardzo mi się podobają małe buteleczki napojów, ale nie wiedziałam, że tak drogo za nie liczą.
U nas napoje wstawiamy sami i chyba zdecydujemy się na 1 l.
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 09:28   #1439
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziewczyny! Mogę dołączyć? Szukałam już kiedyś wątku zbiorczego dla PM na 2014 i nie mogłam znaleźć
Ja zaręczyłam się 2 tygodnie temu i też planujemy ślub i wesele w 2014 (chcielibyśmy wrzesień)...
Wczoraj byłam w Pałacu w Śmiłowicach na spotkaniu i.... PRAWIE wszystko mi pasowało....

Mam już upatrzonego fotografa, zespół a sali wciąż nie zarezerwowałam
Witaj opowiedz cos o Was, ile macie lat, jakie byly zareczyny pokaz piersionek itp
ja mam wesele we wrzesniu piekny miesiac
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 09:30   #1440
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziewczyny! Mogę dołączyć? Szukałam już kiedyś wątku zbiorczego dla PM na 2014 i nie mogłam znaleźć
Ja zaręczyłam się 2 tygodnie temu i też planujemy ślub i wesele w 2014 (chcielibyśmy wrzesień)...
Wczoraj byłam w Pałacu w Śmiłowicach na spotkaniu i.... PRAWIE wszystko mi pasowało....

Mam już upatrzonego fotografa, zespół a sali wciąż nie zarezerwowałam
Witamy Opowiedz coś o Was.
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.