Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach. - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-20, 21:15   #1651
Creampuff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez Ata77 Pokaż wiadomość
Czytam Was dziewczyny z wielkim zainteresowaniem


2.Dziewczyny pracujące w perfumeriach piszą o limitowanym próbkach (6 chyba),które mogą wynieść - ja ZDECYDOWANIE zaprzeczam.W jednej z wymienianych przez Was tu prefumerii pracuje pewna osoba z mojej rodziny.Obsypuje mnie (ku mojej radości nie ukrywam) próbkami przy każdej wizycie u mnie.I co Wy na to?
Ktoś ich nie dostał,prawda?
Innymi słowy; " każdy orze jak może"
I dobra rada - upominajcie się, to jest dla Was.
Masz świętą rację, swego czasu moja koleżanka pracowała w Sephorze w Galerii Dominikańskiej...kupowała m jakiś drobiazg, a zawsze wychodziłam z pełną torbą testerów. Musze jednak przyznać, że Panie pracujące we wrocławskich Sephorach są wyjątkowo uprzejme i nie można im niczego zarzucić....zupełnie odwrotnie jest w Douglasie.
Creampuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 21:56   #1652
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
W ogólę troche szkoda,że od razu nie poprosiłeś kierownika tego sklepu:/
No ale trudno już teraz.Zapamiętałeś chociaż imię z identyfikatora?
niestety nie.....bo nie miala identyfikatorawiem ze byla strasznie wypacykowana az jej sie cienie obsypaly na polczki i podlad jej sie troche zwalkowaldobr ze tak tej starej gooopiej kro****:P
teza20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 22:08   #1653
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
niestety nie.....bo nie miala identyfikatorawiem ze byla strasznie wypacykowana az jej sie cienie obsypaly na polczki i podlad jej sie troche zwalkowaldobr ze tak tej starej gooopiej kro****:P

No akurat ten makijaż to nie jej wina,tylko odgórnie-każda pracownica musi mieć taki "piękny" mocny makijaż
Pryzdało by sie ,zebyś przeszedł się do tego sklepu i zapamiętał imię.
Kiedy zadzwonisz na infolinię i wytłumaczysz,że chodzi o taką "strasznie wypacykowaną" to obawiam się,że nie będą mogli dojść o którą chodzi
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 07:57   #1654
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
No akurat ten makijaż to nie jej wina,tylko odgórnie-każda pracownica musi mieć taki "piękny" mocny makijaż
Mocny makijaż nie równa się nieudolnie zrobiony rozmazany makijaż. O tym powinny pamiętać..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 10:39   #1655
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mocny makijaż nie równa się nieudolnie zrobiony rozmazany makijaż. O tym powinny pamiętać..
To fakt. Niektóre panie sądzą, że mocny makijaż składa się z kilku warstw. Bez przesady, wystarczy odrobina eye-linera, lekkie przyciemnienie brwi kredka lub cieniem, szminka czy błyszczyk w wyrazistym odcieniu i lekki podkład. Niekoniecznie w pięciu warstwach.

Teza20, więcej asertywności.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 11:26   #1656
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
To fakt. Niektóre panie sądzą, że mocny makijaż składa się z kilku warstw. Bez przesady, wystarczy odrobina eye-linera, lekkie przyciemnienie brwi kredka lub cieniem, szminka czy błyszczyk w wyrazistym odcieniu i lekki podkład. Niekoniecznie w pięciu warstwach.
I najlepiej ciemny podkład, bo wtedy wygląda się na opaloną i zdrową
(swego czasu taki trend był w Marionnaud, gdzie nawet dziewczyny o jasnej cerze nakładały podkłady 3-4 tony ciemniejsze, a do tego jeszcze brązowy róż; na szczęście ostatnio już tego nie widziałam)
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 16:18   #1657
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
warszawianka-dzięki tak też myślałam ale panie w sephorze się były uparły, ze absolutnie nie jest tym samym zapachem:/Poza tym nie mogłam na początku namierzyć testera i zapytałam jednej z pań czy takowy jest, odpowiedziała mi, że nie ma.Po czym jednak wróciłam do pólki w końcu tester znalazłamPo przetestowaniu wersji Red już miałam pewność że to jest ten sam zapach.Poza tym doczytałam to również na opakowaniu.Było tam napisane Emporio Armani White for Her a w nawiasie słowo ,,Red".Niżej z kolei, w języku angielskim widniała informacja, czemu powstała akurat taka wersja-PROCENT ZE SPRZEDAŻY TEGO PRODUTKU PRZEKAZANY JEST NA POMOC KOBIETOM I DZIECIOM Z HIV/AIDS W AFRYCE.Jednak dla tamtych pań (zgodnie odpowiadały na moje pytanie wszystkie3)nie jest to ten sam zapachNo cóż...
Byłam dziś w Sephorze i ten zapach jest aktualnie na przecenie.Pomimo tego,że wiem,że to ten sam zapach-spytałam panią.Ciekawa byłam czy rzeczywiście jest tak jak piszesz i panie zaprzeczają i .....
Pani powiedziała że nieeee,absolutnie to nie jest odpowiednik białego,bo biały był cytrusowy ,to jest wersja czerwonego


Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
To fakt. Niektóre panie sądzą, że mocny makijaż składa się z kilku warstw. Bez przesady, wystarczy odrobina eye-linera, lekkie przyciemnienie brwi kredka lub cieniem, szminka czy błyszczyk w wyrazistym odcieniu i lekki podkład. Niekoniecznie w pięciu warstwach.
No właśnie nie bardzo...
Odrobina linera,lekkie przyciemnienie brwi-znaczy u kierownika "nic"
Ja już pisałam o tym wcześniej,jak byłam świadkiem opierdzielania konsultantki przez kierowniczkę.Kazała jej się "poprawić".Jak już miała na twarzy odpowiedni mocny makijaż,przerysowany usłyszała-"noo,teraz widać,że masz buzię"
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 16:30   #1658
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
No właśnie nie bardzo...
Odrobina linera,lekkie przyciemnienie brwi-znaczy u kierownika "nic"
Ja już pisałam o tym wcześniej,jak byłam świadkiem opierdzielania konsultantki przez kierowniczkę.Kazała jej się "poprawić".Jak już miała na twarzy odpowiedni mocny makijaż,przerysowany usłyszała-"noo,teraz widać,że masz buzię"

I potem mamy maszkarony- podchodzi do mnie taka panna w Douglasie, z brązowym za ciemnym podkładem na twarzy, w fosforyzującej różowej szmince i mnie straszyKiedyś podeszła do mnie jedna, u której ten różowy kolor ujawnił jakąś wadę zgryzu, wyglądała karykaturalnie Zresztą wygląd dziewczyn w Douglasie ( tzn. ten mocny makijaż ) to jakiś żart.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2008-01-21 o 16:30 Powód: poprawki techniczne
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 18:45   #1659
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Sephorze i ten zapach jest aktualnie na przecenie.Pomimo tego,że wiem,że to ten sam zapach-spytałam panią.Ciekawa byłam czy rzeczywiście jest tak jak piszesz i panie zaprzeczają i .....
Pani powiedziała że nieeee,absolutnie to nie jest odpowiednik białego,bo biały był cytrusowy ,to jest wersja czerwonego
Hehehe, sama widzisz białe jest czerwone a czerwone jest białe i bądź tu mądry człowieku
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 21:53   #1660
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Hehehe, sama widzisz białe jest czerwone a czerwone jest białe i bądź tu mądry człowieku

No ja rozumiem,że może mogą im się pomylić opakowania,ale z tego co pamiętam to czerwone to było NIGHT i też raczej nie był to cytrusowy zapach
Starałam się uświadomić panią,że czerwony to na pewno nie,że to jest bialy,że to jest taka wersja itd ale pani swoje-widać tak przekazali na szkoleniu....ale nosy przecież każda pani ma swoje i mogłaby zajrzeć do materiałów szkoleniowych i porównać nuty zapachowe.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 20:19   #1661
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość

No ja rozumiem,że może mogą im się pomylić opakowania,ale z tego co pamiętam to czerwone to było NIGHT i też raczej nie był to cytrusowy zapach
Starałam się uświadomić panią,że czerwony to na pewno nie,że to jest bialy,że to jest taka wersja itd ale pani swoje-widać tak przekazali na szkoleniu....ale nosy przecież każda pani ma swoje i mogłaby zajrzeć do materiałów szkoleniowych i porównać nuty zapachowe.
Niw iwem, ale chyba nie do końca owe panie są dociekliwe, skoro wierzą bezkrytycznie w to co słyszą na szkoleniu.Ja bym,choćby, z ciekawości sama chciała sprawdzić, żeby nie gadać potem bzdur klientom
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-05, 08:35   #1662
m4dzi4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 15
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Drogie Panie, jeśli chodzi o Karty Sephory, to spotkała mnie identyczna sytuacja co tą osobę, którą jedna z was opisała.
W Sephorze (i to tej samej) kupiłam już wiele rzeczy, oj wiele. M.in. Versace za 159 zl, Double Wear za 135 zl i Juicy Tubes za 88! I nigdy, przenigdy nie zaproponowano mi posiadania karty Sephory. Przy każdym zakupie padało pytanie: "Czy posiada pani kartę Sephory?", na moją odpowiedź "Nie" zawsze odpowiadano "Płaci pani XXX zł", no i dziekuje, do widzenia.
I tak jakoś się złożyło, że nadal takowej karty nie posiadam, najwidoczniej nie jestem na tyle cool zeby ja posiadac ;D I Szczerze, nie zalezy mi na tym. Nie potrzebuje rabatów, bo jesli cos chce kupic, to i tak to kupie, niezależnie od tego czy będzie to kosztować 200 czy 179 zł.
m4dzi4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 09:43   #1663
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez Creampuff Pokaż wiadomość
Masz świętą rację, swego czasu moja koleżanka pracowała w Sephorze w Galerii Dominikańskiej...kupowała m jakiś drobiazg, a zawsze wychodziłam z pełną torbą testerów. Musze jednak przyznać, że Panie pracujące we wrocławskich Sephorach są wyjątkowo uprzejme i nie można im niczego zarzucić....zupełnie odwrotnie jest w Douglasie.

Zgadzam się co do tych wrocławskich pań z Sephory, zresztą w Douglasie też są miłe (mówię o perfumeriach w Galerii Dominikańskiej, bo tam zawsze chodzę - mam najbliżej i zawsze po drodze). Tak się nawet zastanawiam, czy może przypadkiem nie czytają Wizażu, bo się tak starają - boją się, że Wizaż czuwa i ni stąd ni zowąd może je tu potem obsmarować.

Cytat:
Napisane przez m4dzi4 Pokaż wiadomość
Drogie Panie, jeśli chodzi o Karty Sephory, to spotkała mnie identyczna sytuacja co tą osobę, którą jedna z was opisała.
W Sephorze (i to tej samej) kupiłam już wiele rzeczy, oj wiele. M.in. Versace za 159 zl, Double Wear za 135 zl i Juicy Tubes za 88! I nigdy, przenigdy nie zaproponowano mi posiadania karty Sephory. Przy każdym zakupie padało pytanie: "Czy posiada pani kartę Sephory?", na moją odpowiedź "Nie" zawsze odpowiadano "Płaci pani XXX zł", no i dziekuje, do widzenia.
I tak jakoś się złożyło, że nadal takowej karty nie posiadam, najwidoczniej nie jestem na tyle cool zeby ja posiadac ;D I Szczerze, nie zalezy mi na tym. Nie potrzebuje rabatów, bo jesli cos chce kupic, to i tak to kupie, niezależnie od tego czy będzie to kosztować 200 czy 179 zł.
No dla mnie różnica 20 zł jest znacząca. Ale też nie mam karty Sephory. Pamiętam, że miałam sytuację taką, jak Ty - panie pytają, czy mam kartę, gdy mówię, że nie, to przechodzą do podania mi kwoty do zapłacenia. Ale teraz się wycwaniłam (dzięki Wizażowi) i wiem, że kartę S. można otrzymać niezależnie od kwoty zakupów, więc nast. razem po prostu powiem, że: nie, nie mam, ale chciałabym mieć, proszę o tę kartę.
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry


BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 11:07   #1664
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
I potem mamy maszkarony- podchodzi do mnie taka panna w Douglasie, z brązowym za ciemnym podkładem na twarzy, w fosforyzującej różowej szmince i mnie straszyKiedyś podeszła do mnie jedna, u której ten różowy kolor ujawnił jakąś wadę zgryzu, wyglądała karykaturalnie Zresztą wygląd dziewczyn w Douglasie ( tzn. ten mocny makijaż ) to jakiś żart.
Ale jak mam zaufać tak wymazianej Pani, ze dobrze mi doradzi w sprawach kolrowki??? Moje pierwsze skojarzenie przy ostatniej wizycie w Douglasie, gdy takowa podeszła do mnie to "brać coś całkiem przeciwnego niz mi radzi"
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 11:53   #1665
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Ten makijaż to też odgórny wymóg- musi być mocno i jaskrawo- a że się potem wygląda jak wygląda to już przecież pikuś? Żarty jakieś, przy tych douglasowych makijażach to mój jest mistrzowskiOni tym dziewczyno robią krzywdę- w tych makijażach wyglądają źle, tandetnie i staro.

No właśnie- jak mam zaufać pannie, wymalowanej krzywo,źle, w kolorach kanarkowych? To chyba ja je już bym prędzej mogła uczyć jak się malować.

I jeszcze z tego, co wiem, to malują się wzajemnie przed pracą, albo ichnia "wizażystka" i malują się testerami ze sklepu. Bardzo higieniczne...Fuj
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2008-03-05 o 11:58 Powód: dopisek
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 12:38   #1666
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
I jeszcze z tego, co wiem, to malują się wzajemnie przed pracą, albo ichnia "wizażystka" i malują się testerami ze sklepu. Bardzo higieniczne...Fuj
Dlatego czasem niektóre testery są pochowane i panie są bardzo nieszczęśliwe, jak się o nie klient dopytuje (albo mówią, że nie ma).

W ub. tygodniu bylam w Sephorze, do której rzadko zaglądam, a tam siostra mojej koleżanki jako konsultantka
Więc oczywiście wypytalam ją o wszystko, w tym o jakieś kredki do oczu, których kolorów nie bylo (fiolet i brąz). A ona mi mówi, że zaraz mi przyniesie, ale żebym sobie spróbowala i dala jej, a nie na pólkę. Zdziwilam się, a ona zaczęla mi tlumaczyć po cichu, że te dwie one chętnie używają do malowania i chowają, żeby "się za szybko nie zużyly" i "żeby higieniczniej bylo". Podobnie z 2 Superbalmami bylo - na polce nie bylo, ale ona mi przyniosla... W sumie się nie dziwię im, ale z drugiej strony nie jest to zbyt uczciwe...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 12:45   #1667
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez m4dzi4 Pokaż wiadomość
Drogie Panie, jeśli chodzi o Karty Sephory, to spotkała mnie identyczna sytuacja co tą osobę, którą jedna z was opisała.
W Sephorze (i to tej samej) kupiłam już wiele rzeczy, oj wiele. M.in. Versace za 159 zl, Double Wear za 135 zl i Juicy Tubes za 88! I nigdy, przenigdy nie zaproponowano mi posiadania karty Sephory. Przy każdym zakupie padało pytanie: "Czy posiada pani kartę Sephory?", na moją odpowiedź "Nie" zawsze odpowiadano "Płaci pani XXX zł", no i dziekuje, do widzenia.
I tak jakoś się złożyło, że nadal takowej karty nie posiadam, najwidoczniej nie jestem na tyle cool zeby ja posiadac ;D I Szczerze, nie zalezy mi na tym. Nie potrzebuje rabatów, bo jesli cos chce kupic, to i tak to kupie, niezależnie od tego czy będzie to kosztować 200 czy 179 zł.
Skoro ci nie zależy, to o co chodzi?
Dla mnie to logiczne, że jakby mnie ktoś zapytał czy mam kartę, a mnie by takowa interesowała, to zapytałabym na czym to wszystko polega..

A kartę można sobie wyrobić nie robiąc nawet żadnych zakupów.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 18:54   #1668
m4dzi4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 15
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Skoro ci nie zależy, to o co chodzi?
Dla mnie to logiczne, że jakby mnie ktoś zapytał czy mam kartę, a mnie by takowa interesowała, to zapytałabym na czym to wszystko polega..

A kartę można sobie wyrobić nie robiąc nawet żadnych zakupów.

O nic nie chodzi.
Napisałam to tylko dlatego, iż ktoś tu wcześniej przedstawił podobną historię i wszystkie Panie się zdziwiły.
m4dzi4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 19:09   #1669
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Czy ja już pisałam o pewnym ochroniarzu w lubelskiej Sephorze? O panu, który tak intensywnie wanieje potem, że zagłusza swymi feromonami zapach perfum? Doprawdy dbanie o higienę osobistą to żadna łaska... Kiedy go widzę to natychmiast kieruję się w przeciwny kąt sklepu... Zaobserwowałam to fascynujące zjawisko nieraz.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-05, 19:26   #1670
pannaNikt
Raczkowanie
 
Avatar pannaNikt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 498
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Czy ja już pisałam o pewnym ochroniarzu w lubelskiej Sephorze? O panu, który tak intensywnie wanieje potem, że zagłusza swymi feromonami zapach perfum? Doprawdy dbanie o higienę osobistą to żadna łaska... Kiedy go widzę to natychmiast kieruję się w przeciwny kąt sklepu... Zaobserwowałam to fascynujące zjawisko nieraz.

Poważnie
Wwącham się jak będę następnym razem
pannaNikt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 19:29   #1671
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Rozumiem, że reszta pracowników z dyrektorem salonu, tego smordu nie czują?Wstyd.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 20:58   #1672
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Rozumiem, że reszta pracowników z dyrektorem salonu, tego smordu nie czują?Wstyd.
Może to też taki wymóg, coś jak intensywny makijaż u konsultantek? Może lepiej udrażnia kanaliki nosowe u klientów?
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry


BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 21:55   #1673
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez BeYourself Pokaż wiadomość
Może to też taki wymóg, coś jak intensywny makijaż u konsultantek? Może lepiej udrażnia kanaliki nosowe u klientów?
Zamiast kawy ?
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 16:43   #1674
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Ja naprawdę nie rozumiemi niektórych tutaj wypowiedzi. Jeśli ktoś ma ochotę to niech się "psika" w perfumerii od stóp do głów, przecież to on będzie "intensywnie" pachniał. No, może braknie testera dla kogoś komu zależy na prawdziwym testowaniu, to zrozumiem wywołane tym faktem wzburzenie. Z niektórych wypowiedzi wywnioskowałam, że idąc do pefrumerii od razu trzeba wiedzieć co się chce, bo już przetestowanie kilku zapachów na nadgarstkach jest niewybaczalne. Straszne.
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 16:52   #1675
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez _Lina Pokaż wiadomość
Ja naprawdę nie rozumiemi niektórych tutaj wypowiedzi. Jeśli ktoś ma ochotę to niech się "psika" w perfumerii od stóp do głów, przecież to on będzie "intensywnie" pachniał. No, może braknie testera dla kogoś komu zależy na prawdziwym testowaniu, to zrozumiem wywołane tym faktem wzburzenie. Z niektórych wypowiedzi wywnioskowałam, że idąc do pefrumerii od razu trzeba wiedzieć co się chce, bo już przetestowanie kilku zapachów na nadgarstkach jest niewybaczalne. Straszne.
Czytam ten wątek dość uważnie i nigdzie nie zauważyłam wypowiedzi, która miałaby taki wydźwięk.
Lino zechcesz mi je wskazać?
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 16:54   #1676
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez pannaNikt Pokaż wiadomość
Poważnie
Wwącham się jak będę następnym razem
Nie polecam (taki z lekka chuchrowaty brunecik jakby co )

Cytat:
Napisane przez BeYourself Pokaż wiadomość
Może to też taki wymóg, coś jak intensywny makijaż u konsultantek? Może lepiej udrażnia kanaliki nosowe u klientów?

Przez kontrast perfumy wydają się ładniejsze
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 16:58   #1677
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Czytam ten wątek dość uważnie i nigdzie nie zauważyłam wypowiedzi, która miałaby taki wydźwięk.
Lino zechcesz mi je wskazać?

Przyznam, że wątek czytałam nie cały a jedynie początek i gdzieś w środku, dlatego konkretnych wypowiedzi nie wskaże.
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 17:01   #1678
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Zamiast kawy ?

Kawę to się wypije na zapleczu, a do udrażniania nosów wyśle pana ochroniarza. Oszczędność czasu i pieniędzy.
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry


BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 17:38   #1679
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez _Lina Pokaż wiadomość
Przyznam, że wątek czytałam nie cały a jedynie początek i gdzieś w środku, dlatego konkretnych wypowiedzi nie wskaże.
To może najpierw przeczytaj zanim będziesz zadawać takie pytania. Wtedy zrozumiesz o co chodzi.

Nie zauważyłam, żeby ktoś tu krytkował testowanie perfum. Z tego co pamiętam - to krytykowano smród potu Pana ochroniarza. I wyśmiewano się z ludzi, którzy przychodzą do perfumerii nie po to by przetestować lub kupić, ale po to żeby sie po prostu wypsikać na maxa i iść np. na randkę, na imprezę...
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 18:46   #1680
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
I wyśmiewano się z ludzi, którzy przychodzą do perfumerii nie po to by przetestować lub kupić, ale po to żeby sie po prostu wypsikać na maxa i iść np. na randkę, na imprezę...
albo stosują perfumy zamiast odświeżacza do ust
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-18 23:15:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.