Nasze Skarby-styczeń/luty 2008 - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-02, 13:03   #631
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Jupi gdzies czytalam ,ze mozna zrobic w takiej sytuacji nalesniki na piwie tylko nie wiem czy bezalko ,ale to bylo na jakims forum wiec dokladnie nie wiem :P

Co do zastrzykow ja tez wezme tylko jakos ciagle mi nie podrodze a pozatym czekamy na taka karte medyczna ze bedziemy miec wizyty za darmo bo inaczej to 50 e wizyta 30 zastrzyk i 50 znow wizyta zeby dostac ten zsstrzyk wiec narazie pozostaja gumki;/

Aha i wiecie co ? z mojej cory to jest taki oszust ,że nie wiem wczoraj ja kąpie i podtrzymywałam tylko głowke a ona sobie na brzusku w wodzie lezy i normalnie sie opierala na raczkach i glowke dzwigała ,a ja się tu martwie ,że jak poloze na brzuchu to awantura pffff taka mała a juz taki cwaniak:p
Co do pieluszek to uzywamy 3 juz jakis miesiac ze wzgledu ,że miała odparzenia i wolałam wieksze jej kupic a teraz sa akurat a ubranka to zaczełysmy 62 ale jeszcze wchodzi w 58 poniewąz urodzila sie to miala 47 wiec i tak urosła 11 cm ale wydaje sie takim karzelkiem co rosnie tylko wszerz :P
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 13:10   #632
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Jupi poczytaj sobie tutaj--->http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=578&w=8115172
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 13:18   #633
midey
Zadomowienie
 
Avatar midey
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1 577
GG do midey
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Cytat:
Napisane przez lwica83 Pokaż wiadomość
MIdey my wykorzystamy zapas 2, który nam się utworzył po odwiedzinkach rodzinki i też wskakujemy w 3... ale to jeszcze chyba z jakieś półtora tygodnia albo i dwa
my tez wykorzystamy i mysle ze za jakis niecaly tydzien juz bedziemy mogli uzywac 3

Cytat:
Napisane przez Jupi Pokaż wiadomość

Midey- juz pisalam tu wczesniej o tych zastrzykach, tez chce je brac, tylko boje sie skutkow ubocznych pisz czy dobrze sie czujesz i czy nie przybralas na wadze od nich.
Hani tez sie poca rączki
Jupi trudno jak na razie cos powiedziec biorac pod uwage fakt ze zastrzyk byl wczoraj jedno jest pewne dzis mam nadmiar energii i zastanawiam sie czy to wina zastrzyku czy moze upojnej nocy z Ocrushkem stawiam na to drugie

co do nalesnikow to nie mm pojecia.....
__________________

midey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 13:23   #634
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Jupi jak dobrze Cię widzieć

Midey właśnie, pisz jak sie czujesz po tym zastrzyku! Ja chyba i tak nie odważyłabym się go zastosować... boję sie ewentualnych reakcji mojego organizmu - i to na 3 miesiace Chociaż moja kuzynka chwaliła go Podobno babeczki narzekają na obfite krwawienie po tych 3 miesiącach, a moja kuzynka nie miała żadnego krwawienia I urodziła drugie dziecko, ale to przez "przypadek" bo nie wiadomo kiedy wraca płodność. Ale różnicę wieku mają bardzo fajną miedzy dzieciaczkami : 2,5 roku.
Ja chyba jednak zdecyduję się na cerazette, bo z wkładki jednak zrezygnuję...

Dziewczyny, załamałam się! Wasze dzieciaczki noszą już rozmiar 3 pieluszek My zaraz po Świętach zaczęliśmy pakować Marka w 2 ale są jednak za duże - wszystko przeciekało bokami (nie były szczelne), więc musieliśmy wrócić do newbornów - i leżą jak ulał Ach, ten mój chudzielec
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 13:41   #635
midey
Zadomowienie
 
Avatar midey
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1 577
GG do midey
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Joasiu dawno Cie tu nie bylo o tym jak sie czuje bede pisac na biezaco w takim razie jak na razie jestem zadowolona nie bede musialapamietac zeby lykac pigulki wkladki i spiralki w ogoledo mnie nie przemawiaja....

bylam ciekawa jak to u Was z rozmiarem bo te 2 to u nas juz takie male sie wydaja....
__________________

midey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 14:12   #636
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Ach... skoro dawno mnie nie było to zamieszcam parę fotek mojego skarbusia, który włąśnie kimnął położony na brzuszku:

1 - zrobione przed chwilką
2 - Rocky VI
3 - z mamusią (na mnie nie patrzcie )
4 - zabawa na macie
5 - jaki ciekawy jest ten sufit!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3119.JPG (34,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2999.JPG (68,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3080.JPG (27,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3100.JPG (68,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3113.JPG (42,3 KB, 16 załadowań)
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 14:23   #637
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Midey, ciesze sie ze podobaja Ci sie zdjecia Ja tez co raz ogladam sobie Wasza galerie. Dawidek jest rozkoszny A jaki kaftanik mamy ten sam? Ten z kotkiem?

Nasz Ivus tez nosi juz pampersy rozmiar 3.
A jak czesto zmieniacie papmersa w nocy? raz czy w ogole? Ja jak przewijam i karmie okolo 10 to najczesciej jeszcze raz w nocy wymieniam ale ostatnio cala noc przespal bez wymieniania. Chyba ze slysze jak robi lub czuje kupke to wymieniam od razu.
Dzis w nocy tylko raz budzil sie na karmienie i pozniej okolo 6. Ale to dlatego ze wieczorem i w nocy karmie butelka przesypia wtedy z 4 godziny inaczej bym musiala wstawac co godzine i nigdy bym sie nie wyspala.
A pomimo ze w nocy nie karmie piersia nie sa one ani twarde ani bolesne tak jak bym w ogole mleka nie produkowala. Mleko jednak jest bo jak scisne sutka to leci.

Joasiu, Marek slodziaczek swietne zdjecia.
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 14:35   #638
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Joasniua uroczy !!!!!!!!!!! Maja tez powoli sie oswaja z mata ale naraie najbardziej ja fascynuja te szeleszczace liscie ale prawdziwa miloscia mojej corci jest słonik narysowany z boku hustawki ,gada do niego smieje sie i kopie hehehe szalenica jedna

A tak z innej beczki dziewczyny co robicie dzis na obiad
Bo ja fasolke po bretonsku dla chlopa:P i moze jak mnie najdzie ochota to i dla mnie a pozatym teraz sobie fasolke szparagowa taka mrozona i ziemniaczki wrzucilam na parowar z maselkiem mmmm i jeszcze zrobilam z paczki mielone kotlety sojowe ale niedobre nie polecam :P
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 14:36   #639
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Kasiamaja- dzieki za linka!!
Midey- kurcze, zazdroszcze tych upojnych nocy... u nas wczoraj minelo 6 tygodni, musze w koncu do lekarza sie wybrac... na porodowce mi wspomnieli, ze bede miala jeszcze nadżerkę do usuniecia, co jest podobno normalne po porodzie- wiecie cos o tym??

Joasiunia- sliczne zdjecia, nie wiem czemu narzekasz na siebie

Pappaya- ja przewijam podobnie jak Ty w nocy. a skoro Ci mleczko leci, to znaczy, ze wszystko sie u Ciebie pieknie uregulowalo.

o, koniec drzemki
__________________
just... very happy
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 14:38   #640
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

My zmieniamy pieluszkę ok 5-6 rano, w nocy taki zabieg grozi totalnym rozbudzeniem Marka W okolicach tych godzin najcześciej pojawia się coś większego w pieluszce, bo wcześniej są tylko siuśki

Dzis w nocy Maruś tak mocno spał, ze na cycka obudził się po 2 (zasnął ok 21), a ja już nie spałam od 1 i już myślałam, że będę musiała ulżyć nieco mojej piersi... I po raz pierwszy od porodu odważyłam sie spac bez stanika. Jak zaczęłam karmić Marka przyłożyłam do drugiej piersi pieluszkę, która po karmieniu byłą totalnie przemoczona od mleczka. Kolejną pobudkę na karmienie mieliśmy o 6, najpierw była zmiana pieluchy w wykonaniu taty ja w tym czasie przygotowałam pierś do karmienia, a ona samoistnie zaczęła tryskać mlekiem Byłam w szoku!

Od przedwczoraj wzięłam się ostro za siebie! Kupiłam balsam ujędrniająco - modelujący, czy jakoś tak I smaruję nim brzusio - mam tam straszną skórę, w dotyku jak ciasto drożdżowe - fuj!
Zaczęłam tez ćwiczonka takie ogólne ale od dziś zabieram się za ćwiczenia brzucha z Tamilee Webb - zobaczymy ile wytrzymam za pierwszym razem
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 14:46   #641
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Byliśmy dzisiaj na drugiej kontroli i Karolcia jest już zupełnie zdrowa Ale się cieszę Nie ma już żadnych zmian osłuchowych i koniec zastrzyków
Boję się teraz tylko o tą ospę...


Kasiu, śliczna Majeczka i jej mama też
Widzisz, a tak się martwiłaś o to, że nie podnosi główki Moja mała przez te dni bardzo dużo leżała na brzuszku, gł. po to aby pozbyć się wydzieliny z noska i byłam w wielkim szoku jak ten mój mały żuczek długo trzyma główkę

Inka, super,że z Bartusiem już wszystko dobrze

Ale te Wasze bobaski już duże Karola dzisiaj w ubranku ważyła tylko (przy Waszych dzieciach) 5kg. Jest za to bardzo pyzata Zaraz poszukam fotki która to najlepiej pokazuje

Jupi, na naleśniki to i ja mam ochotę Wczoraj do pomodorów dodałam ciut śmietany i jak na razie u Karolci nic nie widać więc może niedługo spróbuję i naleśniki

Co do jabłuszka itp. to ja tez bym jeszcze poczekała Coś nowego planuje wprowadzić nie wczesniej jak w piątym miesiącu.

A właśnie, gdzie jest Karesia Dinga Elsi

Co do pieluch, to my na razie jeszcze używamy najmniejszych z biedronki, ale ostatnio kupiliśmy 3 haggisów.

A ja wczoraj nabyłam skakankę z licznikiem w rossmanie i troche słońca pod postacią blsamu Mam ogromna ochotę przetestować tą skakankę ale tu niestety nie mam warunków. Najwcześniej to pewnie w naszym domku ale z planowanej dzisiajszej dłuuuugiej kapieli i przetestowaniu specyfików do ciała nie zrezygnuję


Edit: Ale długo pisałam
Joasiu, Mareczek śliczniutki


A to mój puciolek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg puciolek.jpg (113,5 KB, 11 załadowań)
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 15:05   #642
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Super, że Karolinka pokonała choróbsko

i oczywiście uściski dla Bartusia Inkowego - dzielny z Niego chłopak, tyle przeszedł, teraz na pewno będzie już zdrowiutki jak rybka!

Kociulku Karolinka rzeczywiście ma rozkoszne, pultaśne policzki
No i razem zabieramy sie za siebie jak widzę
Czekam aż Marek obudzi sie, nakarmię Go, połozę na matę a sama wyłoże się przy nim i zapodam Tamilee

Dziękujemy z Markiem za wszystkie miłe słowa od wizażowych ciotek
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 15:18   #643
midey
Zadomowienie
 
Avatar midey
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1 577
GG do midey
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Cytat:
Napisane przez joasiunial Pokaż wiadomość
Ach... skoro dawno mnie nie było to zamieszcam parę fotek mojego skarbusia, który włąśnie kimnął położony na brzuszku:

1 - zrobione przed chwilką
2 - Rocky VI
3 - z mamusią (na mnie nie patrzcie )
4 - zabawa na macie
5 - jaki ciekawy jest ten sufit!
no przystojniak rosnie

Cytat:
Napisane przez pappaya Pokaż wiadomość
Midey, ciesze sie ze podobaja Ci sie zdjecia Ja tez co raz ogladam sobie Wasza galerie. Dawidek jest rozkoszny A jaki kaftanik mamy ten sam? Ten z kotkiem?
nie z kotkiem taki bialy

zmieniam mu pieluszke okolo polnocy

j jesli chodzi o spanie bez biustonosza opadam zawsze spalam i bede spac w staniczku
__________________

midey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 15:44   #644
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Od przedwczoraj wzięłam się ostro za siebie! Kupiłam balsam ujędrniająco - modelujący, czy jakoś tak I smaruję nim brzusio - mam tam straszną skórę, w dotyku jak ciasto drożdżowe - fuj!
Zaczęłam tez ćwiczonka takie ogólne ale od dziś zabieram się za ćwiczenia brzucha z Tamilee Webb - zobaczymy ile wytrzymam za pierwszym razem [/quote]



Doskonale znam to uczucie :P tylko ,`że mi sie w dodatku porobily rozstępy bleee i to dopiero w 34 tyg a juz myslalalm ze nie bede miec i co to jest to Temilee Webb??

Kociulku dziękujemy Wy oczywiscie to dopiero laski a moj Majutek to dopiero pulpecik heheh
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM0995.JPG (65,0 KB, 12 załadowań)
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 15:53   #645
midey
Zadomowienie
 
Avatar midey
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1 577
GG do midey
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Cytat:
Napisane przez Kasiamaja Pokaż wiadomość

A tak z innej beczki dziewczyny co robicie dzis na obiad
Bo ja fasolke po bretonsku dla chlopa:P i moze jak mnie najdzie ochota to i dla mnie a pozatym teraz sobie fasolke szparagowa taka mrozona i ziemniaczki wrzucilam na parowar z maselkiem mmmm i jeszcze zrobilam z paczki mielone kotlety sojowe ale niedobre nie polecam :P
ja mysle ze Dawidek juz na dobre zaprzyjaznil sie z mata podoba mu sie tylko ze On lubi sluchac jak gadam do Niego glupotki wiec bawimy sie razem zostawic Go samego na dluzej jak na razie nie zda egzaminu

na obiad jadlam ryz z sosem miesnym

Cytat:
Napisane przez Jupi Pokaż wiadomość
Midey- kurcze, zazdroszcze tych upojnych nocy... u nas wczoraj minelo 6 tygodni, musze w koncu do lekarza sie wybrac... na porodowce mi wspomnieli, ze bede miala jeszcze nadżerkę do usuniecia, co jest podobno normalne po porodzie- wiecie cos o tym??
Jupi, nadejdzie i na Was czas ja wiedzialam ze jesli sie nie wybiore teraz to potem bedzie mi ciezko..i bede tak odwlekac poza tym zastnawialam sie czy te bole brzucha to normalne i lekarz rozwial moje strachy Jupi tez mam nadzerke do usuniecia -jeszcze przed ciaza mialam....

Cytat:
Napisane przez joasiunial Pokaż wiadomość
My zmieniamy pieluszkę ok 5-6 rano, w nocy taki zabieg grozi totalnym rozbudzeniem Marka W okolicach tych godzin najcześciej pojawia się coś większego w pieluszce, bo wcześniej są tylko siuśki
jak to czytalam to od razu mi sie przypomnialo co Dawid wczoraj zrobil podczas kapieli nalalismy wode do wanienki (a kapie sie w prawie pelnej wanience), wlozyl Bartek Malego i chlup- kupka w wodzie lekko zdezorientowani zmienilismy wode i ponownie Bartek zaczal kapac Malego kiedy ten znowu narobil...... oj troche smiechu bylo


Joasiu ja juz od dawna smaruje brzuszek kremem na rozstepy, a teraz moge powoli zaczac juz cwiczyc....tylko ze mi sie nie chce trzeba zgonic jednak lenia i zabrac sie za siebie

Kociulku ciesze sie ze Karolinka juz zdrowa! rzeczywiscie z Niej sliczny Puciolek

hmm...zazdroszcze kapieli....my mamy kabine prysznicowa z ktorej tez jestem bardzo zadowolona

no wlasnie: Katesia,Dinga, Elsi....tak Wam Maluszki daja popalic?

Kasiamaja a widac juz jakies podobienstwo Malej do ktoregos z Was? Majutka slodziutka
__________________

midey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 17:50   #646
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Pappaya, pamiętnik super!
Inka, cieszę się, że Bartuś zdrowy
Kasiamaja, ten Majowy "kalendarz" to bardzo fajny pomysł. Też muszę nad czymś takim pomyśleć. A jak Maja ślicznie się śmieje

Cytat:
Napisane przez midey Pokaż wiadomość
jesli chodzi o pieluchy...trudno powiedziec...my uzywamy pampersow choc potrafia zmoczyc chusteczke po kilku godzinach snu...

a w temacie pieluch jakie rozmiary nosza Wasze Malenstwa? my chyba wskoczymy juz w 3
My jeszcze używamy rozmiaru 2. A rączki też mu się pocą, jak jest gorąco.

Cytat:
Napisane przez Jupi Pokaż wiadomość
czy na diecie bezmlecznej moge zjesc naalesniki?
Jakaś mama na jakimś forum pisała, że robi naleśniki na wodzie.

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Byliśmy dzisiaj na drugiej kontroli i Karolcia jest już zupełnie zdrowa Ale się cieszę Nie ma już żadnych zmian osłuchowych i koniec zastrzyków
Super, że Karolcia zdrowa. Widzisz, jednak wszystko dobrze się skończyło.

Lwico, ja myślę, że z Dawidkiem wszystko w porządku (tzn. mam nadzieję, bo przecież nie mogę diagnozować). Pocenie się główki jest jednym z kilku objawów krzywicy, no ale bez przesady, przecież głowka może się spocić też z innego powodu.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 18:10   #647
dinga
Raczkowanie
 
Avatar dinga
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 232
GG do dinga
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Hej dziewczyny, ja się melduje, podczytuje was ale nie zawsze mam czas na odpisanie. Co do Bartusia to ostatnio nie zapeszając ale jest ok, ładnie śpi w dzień conajmniej 2 razy po 2-3 godziny wiec mam troche czasu na obiad sprzatanie no i dla Mikołaja, który nie powiem zmienił sie niesamowicie, uspokoil, słucha się, przestał rzucac, no ale poświecam mu cały czas kiedy Bartus spi wiec ja dla siebie nie mam go za wiele.

Kociulek ciesze sie ze Karolcia ma sie juz lepiej!
Pappaya, pamiętnik rewelacja, super pomysł mmiałaś!
Inka fajnie, że Bartuś zdrowy!
Lwico co do pocenia główki to najlepiej zapytaj lekarki lub położnej!
Midey ciekawa jestem jak u ciebie bedzie po tym zastrzyku, ja chyba bardziej skłonię się ku spirali ale najpierw pogadam z lekarzem, zazdrosze ze wy juz sobie baraszkujecie, ja chyba jeszcze sie boje, wiem moze to głupie ale jak pomysle ze zaraz zaleje sie mlekiem to naprawde wydaje mi sie mało romantyczne.

Jupi o tej nadzerce to czytałam ze po ciązy to czesta dolegliwość, kurcze ja tez musze umowic sie do lekarza.

Teraz szykujemy sie do chrzcin-12.04 o godz. 18.30 msza a później przyjecie w restauracji i troche sie martwie bo to czas najwiekszej aktywnosci Bartka, cóż najwyżej pośpiewa w kościele a restauracja jest obok domu wiec w razie czego pójde z małym do domu.

Ja tez sie dziwie ze tak szybko chcecie rozszerzać diete maluszków. Ja Mikołajowi dałam po praz pierwszy soczek jabłkowy jak skończył 5 miesiecy i teraz też tak zrobię, szybciej sie boje i nie widze takiej potrzeby, ale to tylko moje zdanie!
dinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 18:22   #648
dinga
Raczkowanie
 
Avatar dinga
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 232
GG do dinga
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Kasiamaja ale ci zazdroszcze że mała tak super spi, Bartus budzi sie w nocy tak 2 razy ale nie narzekam narazie sie wysypiam.
Sheryl ja tez uzywam jeszcze 2 ale nastepne opakowanie to juz zdecydowanie 3! Ale ten czas leci, super.

Midey jesli moge zapytac to ile sie kosztował ten zastrzyk. Spirala to koszt 1500 tysiaca ale spokoj na 5 lat! A mi to pasuje bo wiecej bombelków nie planujemy.
dinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 19:10   #649
midey
Zadomowienie
 
Avatar midey
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1 577
GG do midey
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Cytat:
Napisane przez dinga Pokaż wiadomość

Midey jesli moge zapytac to ile sie kosztował ten zastrzyk. Spirala to koszt 1500 tysiaca ale spokoj na 5 lat! A mi to pasuje bo wiecej bombelków nie planujemy.
czesc Dinga zastrzyk 40 zl na 3 miesiace spokoj
__________________

midey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-03, 08:47   #650
lwica83
Wtajemniczenie
 
Avatar lwica83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 248
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

hej...
Karolcia - Kociulek super że jest już dobrze!! Inka brawa dla Bartusia
nie wiem co mi sie z czcionką porobiło:P tzn juz zajażyłam przestawiła mi się klawiatura
Sheryl wiem o tym, ale miałam zapisaną 1-2 krople wit. D3, a ostatnio ze względu na długie spacerki i ładne słoneczko dawałam po 1 i wtedy to się pojawiło... dlatego wróciłam do 2 kropelek i jest lepiej ale nie omieszkam tego w pon zgłosić lekarzowi, do tego dzisiaj spedziliśmy pierwszą noc bez zapalonej lampki nocnej (takiej malutkiej) i Dawidek ładnie spał od 21 do 4 a do tego pojawiła mu się dzisiaj wysypka kuzynka ma przyjsc ocenic czy mam wzywac lekarza...
pytanie do dziewczyn ktore dokarmiają swoje pociechy mlekiem modyfikowanym, jakiej wody używacie i jeżeli mineralki to wytrąca się wam osad (kamien) po ugotowaniu tej wody??
koniec drzemki...
lwica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 12:06   #651
midey
Zadomowienie
 
Avatar midey
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1 577
GG do midey
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Lwica i jak Dwidek? byla kuzynka?

my zazwyczaj spedzamy noc bez zapalonej lampki
Dawid niestety cisgle budzi sie w okolicach polnocy na cysia... poza tym cos ostatnio strasznie niespokojny jest w dzien...
__________________

midey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 12:48   #652
lwica83
Wtajemniczenie
 
Avatar lwica83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 248
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Midey kuzynka była, na razie mam nie panikowac tylko obserwować... wygląda jej to na jakies alergiczne reakcje... hmmm albo skaze białkową ale że jest to na szyi i pod brodą to może od proszku albo płynu do płukania tkanin... bo ostatnio trochę śpiąca byłam jak wstawiałam pranie... i może użyłam naszego płynu... bo odruchowo sięgam po lenora... może tym razem się nie pohamowałam... nie wiem... mam posmarować narazie bephantenem... a co do niespokojności, to mój dzisiaj też urządza koncerty dla stalej publiczności jaką jest mama jak będzie nadal taki niespokojny to czeka mnie wizyta u lekarza... powiem szczerze, że nawet z kuzynką zrobiłyśmy czary-mary bo myślałam, że się przestraszył, a przecież to nie zaszkodzi... koniec tego dobrego obudził się po 5 min i już znowu płacze
lwica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 12:50   #653
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Kcoiulku, Kasiamaja- rzeczywiscie macie pultaski w domu Hanka nie ma takich "pućków", ale jest troszke krocej na tym swiecie

dzisiaj mi Hania zrobila mila niespodzianke- spala od 21 do 0.00 przebudzila sie, bujnelam ja delikatnie i spala do 3 oby tak dalej
poza tym zaczynaja sie u niej regulowac godziny czuwania i snu w dzien, co tez mnie cieszy.

naczytalam sie wczoraj o alergiach, brrr, oby nam to jednak przeszlo bokiem...
__________________
just... very happy
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 13:27   #654
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Unhappy Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

dziewczyny, ja tylko na chwilke...ponarzekam troszke,bo złapałam mega doła... Byliśmy dziś z Markiem na kolejnym podejściu do przesiewowego badania słuchu - 2 raz i wyszło znów do kontroli Normalnie już w szpitalu nie wytrzymałam i się poryczałam, teraz też siedzę z Markiem na rękach i ryczę Nie mam siły, chociaż wydaje mi się,że On słyszy...
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 13:33   #655
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Witajcie dzis spałysmy do 5 a poznie4j od 7 do 9.30 nie jest zle

Pozatym wysypka nie znika całe udka i boczki takie chropowate czerwone i teraz troszke na buzce więc znow wzywamy pania pielegniarke :P bo ostatnio jak jej powiedzialam ,że byłam u lekarza z odparzeniem to kazała dzwonic do niej z taki9mi sprawami no wiec oki

Pozatym majutek grzeczny dzis bawi sie juz z 30 minut na macie chociaz juz zaczyna marudzic wiec koniec idylli:p ale przynajmniej zdazylam posprzatac i zrobic pranie buziaczki

a na koniec osiagniecie wczorajsze Majuni co prawda z moja pomoca i tylko 3 minutki ale zawsze cos
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM1006.JPG (54,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM1007.JPG (57,8 KB, 12 załadowań)
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 14:09   #656
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Dziewczyny wybaczcie, że się Wam tak wtrynię w wątek, ale macie tak piękne maluszki, że coś niesamowitego Jak na nie patrzę coraz bardziej tęsknie za moją Olą, ale jeszcze tylko 3,5 miesiąca zleci mam nadzieję

Asieńko nic się nie martw na pewno wszystko będzie dobrze i Maruś słyszy, może jeszcze za wcześnie żeby te ich testy wychodziły tak jak im pasuje, Maruś się jeszcze popisze zobaczysz, przytulam mocno
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 14:20   #657
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Dziewczyny,milo ze podoba Wam sie pamietnik Zamierzam prowadzic bloga i zapisywac w nim szczegolne wydarzenia. Nie mam juz czasu na robienie scrapbook'a.
Kociulku, to wspaniale ze Karolinka juz wyzdrowiala! Rzeczywiscie sliczna pyzunia z niej
Midey, ten bialy kaftanik u nas ma wyhaftowanego kotka
Lwica, ja do mleka uzywam przegotowanej wody z kranu bo mamy czysta z gor. My mamy osad w postaci wapna.
Kasiu, Majunia jak zawsze sliczna

Co do rozszerzania diety to ja tez uwazam ze to troche za wczesnie. Takie malutkie dzieci nie maja dobrze wyksztalconego ukladu trawiennego i mysle ze samo mleko modyfikowane to juz duzo dla takiego dziecka.

Pytanie do dziewczyn ktore karmia tylko mlekiem z piersi. Jak czesto karmicie? Czy czas miedzy karmieniami sie u was wydluzyl? Ja jak bym miala karmic tylko mlekiem z piersi to musialabym co godzine. W koncu tak i tak musze zrobic mu sztuczne mleko bo po kilku przystawieniach do piersi mleka po prostu nie ma i Ivo zaczyna sie frustrować. A mam takie pozytywne nastawienie i nic z tego.
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 14:34   #658
lwica83
Wtajemniczenie
 
Avatar lwica83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 248
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Asieńko Kasiula22 ma rację!! głowa do góry!! wszystko będzie dobrze!!
Majeczka bomba!!
ja z konieczności też dzisiaj przestawiam Dawida na kranówkę tyko przefiltrowaną... bo w moim Lidlu zabrakło Dobrawy już kilka dni temu a mój zapas się kończy, a do tego w żadnym innym markecie w Łodzi jej nie sprzedają zobaczymy jak to zniesie... na początek mieszam wodę z butli z kranówą...
Pappaya niestety czasami mimo pozytywnego nastawienia nic z tego nie wychodzi... dobrze, że chociaż troszkę Twojego mleczka Ivo dostaje
lwica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 15:12   #659
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Joasiu, na pewno bedzie wszystko dobrze. Jezeli wydaje Ci sie ze Marek slyszy to na pewno tak jest. Czasami te wszystkie testy zawodza. Wiem cos o tym.
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 19:22   #660
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Joasiu- sluch mozna przeciez łatwo sprawdzic. uderz koło niego w stól ręką, albo zrzuc cos na ziemie. nasze maluszki MUSZĄ pokazywac tzw. efekt moro- to takie obronne zachowanie- rozkladaja wtedy rączki. Twoj TZ na pewno wie co to takiego. nie martw sie na zapas, trzymam kciuki

Pappaya- jak czytam Twoje posty o karmieniu to u mnie jest identycznie
ja tez musze dokarmiac- o 8 rano i 8 wieczorem szykuje mieszanke, bo ja nic nie mam. w dzien Hania domaga sie jedzenia co 2h zaczelam nawet dzisiaj karmic ja z dwoch piersi, dopiero wtedy sie najada. wczesniej karmilam z jednej, ale lekarz kazal mi karmic najczesciej co 2h, wiec robie co moge
musimy dac rade
__________________
just... very happy
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.