Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-10, 15:01   #391
arecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
milo ze tyle osob chetnie dzieli sie doswiadczeniami - sporo mozna sie od was dowiedziec za co serdeczne dzieki
mam jeszcze pyt do zorientowanych...czy jezeli ktos sobie zazyczy owo znieczulenie to placi sie za nie dodatkowo?pewnie moze to byc kwestia konkretnego gabinetu...ale milo bedzie jesli ktos kto z niego korzystal napisze czy placil i ewentualnie ile
pozdrowienia dla forumowiczek
arecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 15:39   #392
hhhggg
Raczkowanie
 
Avatar hhhggg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: LUBELSKIE
Wiadomości: 84
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez BETI_P77 Pokaż wiadomość
Chciałabym się Was bardzo poradzić odnośnie depilacji a przy okazji zapytac o kilka rzeczy bo poczytałam to forum i widzę, że się zupełnie nie znam....Moj problem dotyczy tzw.wąsika, który jest źródłem moich stresów. Na jednym z forów przeczytałam ze można go rozjaśnić rozjaśniaczem do włosów na twarzy Sally Hansen. Tak tez zrobiłam, wąsik się rozjasnił i na mojej dosyć ciemnej (przynajmniej w stosunku do bardzo jasnego wąsika)karnacji wygląda tragiczne. Próbowałam usunąć kilka włosków zwykłą pęsetą ale te, które odrastają tworzą czarne punkty pod skórą,wygląda to okropnie.
Chyba jedyną radą jest laserowa depilacja ale to co tu przeczytałam przeraziło mnie i nasunęło szereg wątpliowsci. Nie wiem czy dobrze rozumiemale czy włoski po laserze są przypalone? O ile na bilini czy udach mozna to wytrzymac to jak z tym życ na twarzy? Czy to, ze je rozjaśniłam jest niekorzystne dla lasera i jakim lasera typem powinnam to zrobić. Poleccie mi jakies sprawdzone miejsce w wawie bo nie mieszkam 70 km od wawy i bede sie musiała specjalnie wybrac?Takie w którym nie zalezy im tylko zeby zarobic ale dbają o klienta,mają kilka rodzajówlasera, jest konsultacja z dermatologiem,w końcu to twarz i bardzo się boję....A jaki moze byc kosz depilacji wąsika?
I jeszcze jedno pytanie,wrasta mi tez kilka,moze kilkanaście włosków w okolicy brodawek,czy je tez mozna usunąć laserem?
Wielkie dzieki za każdą pomoc.Pozdrawiam
Beti wloski po zabiegu sa przypalone ale latwo mozna sie ich pozbyc, wiec to chyba najmniejszy problem. włoski wokół brodawek tez mozesz usunac laserowo, ale nie powinnas raczej ich teraz wyrywac czy nie wiem co z nimi robisz (piszesz, ze ci wrastaja). Gabinetu w Warszawie ci nie polece ale opisz jakie masz wloski jasne ciemne, mocne, delikatne a dziewczyny ci napewno doradza wybor lasera i gabinetu. Aha z tego co wiem to rozjasniacz nie jest przeciwskazaniem bo i tak golisz wlosy przed zabiegiem. Ale wyrywac peseta musisz przestac na miesiac przed. W lublinie taki zabieg kosztuje w granicach 150-200zl)
hhhggg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 16:41   #393
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez BETI_P77 Pokaż wiadomość
Poleccie mi jakies sprawdzone miejsce w wawie bo nie mieszkam 70 km od wawy i bede sie musiała specjalnie wybrac?Takie w którym nie zalezy im tylko zeby zarobic ale dbają o klienta,mają kilka rodzajówlasera, jest konsultacja z dermatologiem,w końcu to twarz i bardzo się boję....A jaki moze byc kosz depilacji wąsika?
I jeszcze jedno pytanie,wrasta mi tez kilka,moze kilkanaście włosków w okolicy brodawek,czy je tez mozna usunąć laserem?
Wielkie dzieki za każdą pomoc.Pozdrawiam
Ja robiłam w Kos-Medzie i jestem naprawdę zadowolona. Jest niedrogo w porównaniu z innymi gabinetami, a co najważniejsze jest w centrum (a nie na jakimś szarym końcu W-wy)

Tu masz cennik:

http://www.kos-med.pl/cennik.php#depilacja
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 16:43   #394
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez arecka Pokaż wiadomość
czy jezeli ktos sobie zazyczy owo znieczulenie to placi sie za nie dodatkowo?pewnie moze to byc kwestia konkretnego gabinetu...ale milo bedzie jesli ktos kto z niego korzystal napisze czy placil i ewentualnie ile
pozdrowienia dla forumowiczek
Niestety, płaci się... a co jeszcze gorsze, to według mnie znieczulenie tak naprawdę nic nie daje

Ja za bikini zapłaciłam 60zł, ale za następnym razem już je sobie daruję...
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 17:16   #395
arecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

dzieki za odpowiedz
czyli mowisz ze nie warto brac znieczulenia?kurcze a rzekomo ta depilacja jest bezbolesna?:/chociaz podejrzewam ze i tak stwierdzisz ze warto przecierpiec prawda?
arecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 18:46   #396
BETI_P77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez hhhggg Pokaż wiadomość
Beti wloski po zabiegu sa przypalone ale latwo mozna sie ich pozbyc, wiec to chyba najmniejszy problem. włoski wokół brodawek tez mozesz usunac laserowo, ale nie powinnas raczej ich teraz wyrywac czy nie wiem co z nimi robisz (piszesz, ze ci wrastaja). Gabinetu w Warszawie ci nie polece ale opisz jakie masz wloski jasne ciemne, mocne, delikatne a dziewczyny ci napewno doradza wybor lasera i gabinetu. Aha z tego co wiem to rozjasniacz nie jest przeciwskazaniem bo i tak golisz wlosy przed zabiegiem. Ale wyrywac peseta musisz przestac na miesiac przed. W lublinie taki zabieg kosztuje w granicach 150-200zl)
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Troszkę mnie to uspokoiło ale wciąż nie wyobrażam sobie jak mam isć do gabinetu z 3mm wąsikiem po zgoleniu i dlaczego nie mogę tego zostawić tak jak jest, te które mam nie maja więcej niż 3-4mm a czułabym sie jakoś spokojniej niz z takimi sztywnymi po ogoleniu. P.S. A z tymi włoskami koło brodawek to literówka-wyrastają.
BETI_P77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 18:59   #397
BETI_P77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Ja robiłam w Kos-Medzie i jestem naprawdę zadowolona. Jest niedrogo w porównaniu z innymi gabinetami, a co najważniejsze jest w centrum (a nie na jakimś szarym końcu W-wy)

Tu masz cennik:

http://www.kos-med.pl/cennik.php#depilacja
Bardzo dziekuję za polecenie gabinetu, chyba skorzystam tylko mam jeszcze pytanie ile czeka się na wizytę, ile trwa zabieg i czy wczesniej jest konsultacja dermatologiczna? A ile razy powtarzałaś już zabieg?
BETI_P77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-11, 19:53   #398
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez BETI_P77 Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuję za polecenie gabinetu, chyba skorzystam tylko mam jeszcze pytanie ile czeka się na wizytę, ile trwa zabieg i czy wczesniej jest konsultacja dermatologiczna? A ile razy powtarzałaś już zabieg?
Na razie robiłam raz, teraz czekam, aż mi wyrośnie choć trochę nowych włosków. Później golisz je gdzieś tak na 2 dni przed zabiegiem.
Ja nie czekałam na wizytę, po prostu wybrałam sobie termin, który mi pasował. A wcześniej oczywiście miałam konsultację lekarską (wliczone w cenę)
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 20:46   #399
BETI_P77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Już po raz ostatni Cię niepokoję bo bardzo mi się przydają te porady.A czy mogłabyś zerknąć na te dwie oferty i powiedzieć czy te typy laserów jakos zasadniczo się różną bo widzę,że znaczne różni się ceną i zastanawiam się czym to jest spowodowane.Moze cos wiesz otym drugim gabinecie?http://www.forbeauty.com.pl/index1.php?id=7
http://www.kos-med.pl/depilacja.php
BETI_P77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 21:12   #400
Motylka
Raczkowanie
 
Avatar Motylka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ZG/Glasgow
Wiadomości: 148
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez skyboard Pokaż wiadomość
to ja jakas dziwna jestem, bo ja jestem 2 tyg po zabiegu i wcale mi te wlosy nie wypadaja :/ niektore to nawet jeszcze nie wyrosly... i zaczynam sie denerwowac wrrrr... ja chce zeby zaczely wychodzic!

Jak tam skyboard Twoje włoski? Wypadły wszystkie?

Ja jestem troszkę ponad 2 tyg. po zabiegu i mi sporo włosów jeszcze zostało. Niektóre mocno siedzą jeszcze w skórze a inne wystarczy, że lekko pociągnę i bez oporu wyłażą.

Ehhh zaczynam się niepokoić, bo niektóre wizażanki pisały że już po 1 zabiegu przez pewien czas miały "łyse" te części ciała, które poddały depilacji.
Motylka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 17:16   #401
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

motylka nie martw sie! napewno wyjda! ja czekalam na to 3 tygodnie i rzeczywiscie mialam tak gladkie nozki jak nigdy! ( odkad pamietam ) tobie tez wyjda, cierpliwosci troszke
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-19, 18:03   #402
Motylka
Raczkowanie
 
Avatar Motylka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ZG/Glasgow
Wiadomości: 148
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Ech, olasiu - jak ta chwila nadejdzie to ze szczęścia zrobię sobie zdjęcie łydek i zamieszczę jako tapetę na pulpicie
Motylka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 14:30   #403
skyboard
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 16
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

:/ ja jestem troche ponad 3 tyg po zabiegu i tak jakos ciezko wychodza. bylam nawet na takiej mini konsultacji z moja kosmetyczka i powiedziala, ze to zalezy od czlowieka. ja mam akurat wydluzony ten "okres wypadania" wloskow. ale generalnie ze 20% wypadlo, a w niektorych miejscach (tych "lysych") jak przejade palcen to czuje takie drapanie malych klujacych wlosow i nie podoba mi sie to. a jak powiedzialam mojej kosmetyczce o tym ze chce pomoc tym wloskom peseta to powiedziala ze mam jej nawet nie straszyc i mam tego nie robic, hehe pomijajac fakt ze juz tak robilam ale ciiiii
skyboard jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 19:45   #404
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

o kurcze! a ja swoim tez roche pomoglam bo tez nie mialam cierpliwosci ale tylko tym co tak latwiutko wychodzily takie co byly za krotkie zeby je paznokciem wyciagnac, bo niektore to sie daly oj juz sie nie moge doczekac nastepnego zabiegu bo juz troszke zaroslam
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 21:58   #405
Kozloos
Przyczajenie
 
Avatar Kozloos
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Hm.. Chciałabym zapytać, czy laserowe usuwanie owłosienia jest dostępne dla osób nieletnich?
Kozloos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-31, 10:12   #406
Deltta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

witam,
czy wg Was opłaca się skorzystać z promocji, która obejmuje 4 zabiegi (tzn. 3 + 1 gratis)? Przykładowo za pachy takim systemem płaci się 1200zł z góry przy pierwszej wizycie. Chodzi mi o to czy na pewno te 4 wizyty będą konieczne, czy lepiej płacić każdorazowo po kilkaset zł, bo np. 3 depilacje całkowicie wystarczą.
Pytam, bo mam w planach też łydki i bikini, a jednorazowo za taką promocję musiałabym wydac pare tysięcy, natomiast jeśli 3 zabiegi na te partie wystarcza to lepiej płacić co kilka tygodni ok. tysiąca a nie od razu sie wyczyścić z oszczędności
Deltta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-02, 18:36   #407
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Deltta mysle ze to sprawa bardzo indywidualna i ciezko cokolwiek doradzic, ja przykladowo pewna bylam ze 4 zabiegi to malo bedzie, a jestem po 1 i jestem bardzo zadowolona, mmysle nawetr ze 2 wystarczą, ale zobaczymy
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 12:10   #408
Patka81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8
GG do Patka81
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Hej.Jestem z Sosnowca,jestem zdesperowana!Bylam na konsultacji w sprawie depilacji laserowej, chce poddać się jej od pasa ww dół..hi.Martwie sie natomist czy w dobre miejsce trafilam.Prosze pomozcie,jesli ktos jest z okolic Katowic i robił gdzies tu depilacje.Wielkie dzieki!!!!
Patka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 17:18   #409
hhhggg
Raczkowanie
 
Avatar hhhggg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: LUBELSKIE
Wiadomości: 84
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez Kozloos Pokaż wiadomość
Hm.. Chciałabym zapytać, czy laserowe usuwanie owłosienia jest dostępne dla osób nieletnich?

Tak zabiegi sa dostepne dla osob nieletnich, moja siostra (nieletnia) robi razem ze mna i nawet tego nie sprawdzali ile mam lat)
hhhggg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-03, 20:25   #410
Deltta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez Patka81 Pokaż wiadomość
Hej.Jestem z Sosnowca,jestem zdesperowana!Bylam na konsultacji w sprawie depilacji laserowej, chce poddać się jej od pasa ww dół..hi.Martwie sie natomist czy w dobre miejsce trafilam.Prosze pomozcie,jesli ktos jest z okolic Katowic i robił gdzies tu depilacje.Wielkie dzieki!!!!
Patka81 ja sie wybieram niedługo na depilację tutaj http://www.lafsen.com/index.php/zakl...6,katowice.htm. Niestety jeszcze nic nie moge powiedzieć, bo to bedzie moja pierwsza wizyta, ale chętnie podzielę się po niej wrażeniami
Deltta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-04, 10:11   #411
Patka81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8
GG do Patka81
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Dzieki, ja mialam tam isc na konsultacje bo jest bezplatana, bylam natomiast w Dermed na konsultacji ale pani mi kazala kilka miesiecy czekac az mi opalenizna zejdzie bo bylam po wakacjach.Moze pojde tez do Anette.Wiec jak bedziesz juz po to daj znac to pogadamy i porownamu wrazenia z tych obu miejsc.pa caluski
Patka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-06, 22:33   #412
Arni_King
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Witam Wszystkie użytkowniczki portalu Trochę dziwnie czuję się pisząc to na gronie typowo kobiecym, ale ten temat mnie zainteresował. Chciałbym usunąć owłosienie z klatki piersiowej (zapewne żadna z Was nie próbowała tego, ale być może znacie mężczyzn, którzy poddali się takiemu zabiegowi) i chciałbym się dowiedzieć- o ile posiadacie takie informacje- jak skuteczna jest to metoda w przypadku mężczyzn. Już wiem, że teoretycznie moje włosy nadają się idealnie do tego zabiegu, ponieważ są czarne, tak więc to mnie skłania ku tej metodzie, ale być może któraś z Was zna przypadki mężczyzn, którzy poddali się temu zabiegowi i znacie jego efekty. Oczywiście nie jestem tak "wymagający" jak Wy i nawet jak usunę tylko 80% to będę zapewne zadowolony z efektów, tylko zastanawia mnie, czy u mężczyzn włosny no szybciej nie odrastają? Czy zabiegów nie należy przeprowadzić więcej itd...Dziękuję za wszystkie informacje Pozdrawiam
Arni_King jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 01:09   #413
Deltta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Arni, nie wiem czy tu znajdziesz satysfakcjonującą Cię odpowiedź, bo chyba dziewczynki raczej nie mają wiedzy na temat depilacji włosów chłopczyków - bo i po co nam ona Ale nie lepiej od razu iść na konsultację do gabinetu? W większości są one bezpłatne i będziesz miał od razu opinie profesjonalisty na temat swojego przypadku. Taka moja sugestia tylko ...pozdrawiam
Deltta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 11:14   #414
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez Arni_King Pokaż wiadomość
Witam Wszystkie użytkowniczki portalu Trochę dziwnie czuję się pisząc to na gronie typowo kobiecym, ale ten temat mnie zainteresował. Chciałbym usunąć owłosienie z klatki piersiowej (zapewne żadna z Was nie próbowała tego, ale być może znacie mężczyzn, którzy poddali się takiemu zabiegowi) i chciałbym się dowiedzieć- o ile posiadacie takie informacje- jak skuteczna jest to metoda w przypadku mężczyzn. Już wiem, że teoretycznie moje włosy nadają się idealnie do tego zabiegu, ponieważ są czarne, tak więc to mnie skłania ku tej metodzie, ale być może któraś z Was zna przypadki mężczyzn, którzy poddali się temu zabiegowi i znacie jego efekty. Oczywiście nie jestem tak "wymagający" jak Wy i nawet jak usunę tylko 80% to będę zapewne zadowolony z efektów, tylko zastanawia mnie, czy u mężczyzn włosny no szybciej nie odrastają? Czy zabiegów nie należy przeprowadzić więcej itd...Dziękuję za wszystkie informacje Pozdrawiam
Witaj Arni!
Wiem, dzięki rozmowie ze specjalistą, że u mężczyzn problemem może być głębsze osadzenie włosa. Wtedy zabieg bywa mniej skuteczny. Musisz spróbowac zatem na włsnej skórze. I nie zrażać się przedwcześnie, bo ilość koniecznych zabiegów to naprawdę sprawa indywidualna. Poza tym włos bywa upierdliwy nie wszędzie, tylko na pewnych obszarach skóry. Powodzenia!
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-07, 13:01   #415
LeeNi
Przyczajenie
 
Avatar LeeNi
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 19
GG do LeeNi
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Witam
Mnie interesuje usunięcie włosów w okolicy brody, są one jasne i dość widoczne np. w słońcu Jaki laser były to tego najlepszy??? Jaka cena +/- ??? Jaki okres czasu trwa te kilka zabiegów??? I kogo możecie mi polecić w okolicach Krakowa lub Katowic Z góry ślicznie dziękuje
LeeNi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 19:04   #416
Patka81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8
GG do Patka81
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Hej!I jak bylas juz na wizycie?Ja bylam wlasnie u lekarza ginekol-endokrynolog i zdołował mnie tak samo jak lekarz dermatolog, ze zabieg laserowego usunięcia wlosow nie jest trwaly....Juz sama nie wiem co robić..pomóż....(
Patka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 10:45   #417
Majeczka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Prosze Cie napisz cos na temat tej wizyty,czy wszystko było OK?
Majeczka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 10:34   #418
Deltta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

No więc byłam w tym tygodniu jednak w Dermedzie (z "Anette" zrezygnowałam jednak ). Poszłam z nastawieniem, że to będzie tylko konsultacja i dopiero ustalenie terminu. Pani doktor zrobiła szczegółowy wywiad, obejrzała włoski i zaprowadziła mnie na próbe lasera. Jako pierwsze chciałam zrobić przedramiona, ale "operatorka lasera" stwierdziła że włosy są za słabe i laser tylko je przerzedzi, więc szkoda kasy bo nie bede zadowolona z efektu (no chyba że zaczne je częsciej golić i wzmocnie). No więc zdecydowałam się na pachy i po próbie stwierdziałam że wytrzymam. Ale w trakcie zabiegu nie było jednak lekko - myślałam, że sie posram z bólu w niektórych momentach. Pani obrysowywała biała kredką obszar do depilacji i dzieli na kilka małych, więc robiła mi przerwy co każdy obszar i sama decydowałam kiedy zacząć kolejny. Zwłaszcza w części środkowej gdzie włoski są silne bolało bardzo, takie przenikliwe ukłucia a do tego wydawało się że cały czas robi w tym samym miejscu. No ale wytrzymałam dzielnie do końca . Kupiłam krem ALANTAN (7 zł) , który pani poleciła po takim zabiegu i smarowałam pachy przez 3 dni , bo były podrażnione, ale juz skóra jest ok.Teraz mam czekac aż te popalone włoski wypadną i za kilka tygodni sie zgłosić z tymi nowymi.
Tak więc narazie spoko, włoski spalone wypadają albo im pomagam pęsetą...ogólnie pachy wyglądają jakby dopiero co ogolone, gdzieniegdzie tylko czarne kropeczki od tych spalonych.
Deltta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 07:22   #419
BETI_P77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Mam pytanie do dziewczyn które juz są po zabiegu gdyż chcę się poddać depilacji wąsika ale to co czytam na tym forum lekko mnie przeraża. Jezeli to jest depilacja innej czesci ciała to roumiem ze mozna czekać cierpliwie na efekty, bo jest zakryta ubraniem. A jak chodzic z popalonymi włoskami na twarzy? Czy musze koniecznie wąsik wczesniej ogolic i poczekac az odrosnie bo wolałabym isc z takim jaki jest. Doradźcie
BETI_P77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 14:05   #420
kattis2608
Przyczajenie
 
Avatar kattis2608
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ireland/sosnowiec
Wiadomości: 24
GG do kattis2608
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

a ja mam pytanie,ktorego zdaje mi sie zadna z Was wczesniej nie zadala i troche jestem tym przerazona bo myslalam ze nie tylko ja mam taki problem a tu wszystko wskazuje ze jednak jestem osamotniona skoro nikt o to wczesniej nie pytal Chodzi mi o usuniecie wlosow z czesci innych niz bikini...,nie wiem jak to wytlumaczyc,no ale sprobujeZdecydowana jestem na usuniecie wloskow z okolic bikini w tzw trojkacik,ale mam jeszcze duzo ciemnych,silnych wloskow....,kurcze nie wiem jak mam wytlumaczyc gdzie !!powiedzmy od bikini w strone drugiej dziurki Ktoras z was pisala ze w czasie zabiegu siedziala sobie w pozycji na luzaka tak jakby ogladala TV,ale do usuniecia tych wloskow o ktorych ja pisze,to chyba konieczna jest pozycja identyczna jak w czasie badania ginekologocznego,nogi rozlozone i podniesione do gory.Czy ktoras z was usuwala wloski rowniez tam?jak to wyglada?przegladajac cenniki zawsze napisane jest BIKINI ale nie wiem czy do tego mozna zaliczyc rowniez te ktore ja mam na mysli?troche sie rozpisalam ale mam nadzieje ze mi pomozecie
kattis2608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.