Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-14, 16:00   #571
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Opolska Ambasada Urody na Pużaka poleca do włosów siwych, rudych i blond izraelski laser Syneron. Twierdzą, że skuteczność wynosi 80 %.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2008-03-15 o 14:04
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 09:05   #572
gwiasdeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witajcie ja miałam wczoraj pierwszy zabieg bede pisac jakie są efekty jesli tylko jasne włosy zostaja to bym sie nie przejmowała mnie najbardziej przeszkadząły czarne miałam tak ze z jednego miejsca wyrastały mi 3 włoski wiec uwierzcie koszmar miałam juz tego dosc wiem ze to jest cholernie drogie ale nic nie zrobie postanowiłam z tym skonczyc
gwiasdeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 22:12   #573
0ba8a02a244869e36a47a7c6109bde8469f2ca5a_5dc9f602549be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

To koniecznie pisz jak tam te Twoje zabiegi, bo ja jak tylko lato sie skonczy to tez sie wybiore tylko teraz to juz za pozno bo ja lubie sie opalac
0ba8a02a244869e36a47a7c6109bde8469f2ca5a_5dc9f602549be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 20:28   #574
dragonfly123
Raczkowanie
 
Avatar dragonfly123
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 234
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a słyszął ktoś o metodzie SYSTEM APILUS ?
dragonfly123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 20:43   #575
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Question Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cześć dziewczyny w końcu przebrnęłam cały wątek. Mam zamiar jak my wszystkie pozbyć się nadmiernego owłosienia z bikini, pach i łydek. Problem polega na tym że moje włoski po depilacji wrastają próbuje je wyciągać co daje tragiczny efekt plam, blizn i ranek. Dlatego decyduję się na epilacje.
Olasia mam pytanko z tego co wyczytałam masz lub miałaś podobny problem wrastania włosków no i robiłaś zabieg w Szczecinie mogłabyś mi polecić gabinet
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 18:23   #576
gwiasdeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

witajcie ponownie!
jestem po kolejnym zabiegu bolalo cholernie to pewnie zależy od tego w jakim dniu cyklu sie idzie wiec od razu uprzedam nie umawiajcie sie przed miesiączką! całe szczęście zabieg krótko trwa. przede mną jeszcze dwa zaiegi ale juz wiem ze na 3 sie nie skonczy. ale to juz po wakacjach pojde na 4 zabieg chce miec pewność ze znikna wloski a potem mozna isc na zabieg przypominajacy gdzie spo roku. i tak kasa płynie( mam nadzieje ze komfort bedzie wiekszy niz zal po wydanych pieniądzach
gwiasdeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 18:59   #577
dragonfly123
Raczkowanie
 
Avatar dragonfly123
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 234
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

gwiasdeczka a co sobie depilujesz i czym? i gdzie?
dragonfly123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 19:05   #578
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej dziewczyny.
Ja jestem po 5 zabiegach depilacji bikini
Jestem bardzo zadowolona.
Po wakacjach będę robić pachy.
Mam grube ciemne włosy więc nadawały się idealnie. BO laserze jak wyrastały kolejne włoski to wcale mi nie wrastały.
Pozdr. w razie pytań podzielę się swoimi przeżyciami
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 20:30   #579
0ba8a02a244869e36a47a7c6109bde8469f2ca5a_5dc9f602549be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Marysia a jaki laser stosowalas?
0ba8a02a244869e36a47a7c6109bde8469f2ca5a_5dc9f602549be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 21:31   #580
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=0ba8a02a244869e36a47a7c 6109bde8469f2ca5a_5dc9f60 2549be;7071953]Marysia a jaki laser stosowalas?[/QUOTE]

Laser diodowy taki nowoczesny gdyż można depilować nim nawet opaloną skórę.
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 08:08   #581
Kompia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 69
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Moze i ja sie dolacze, wczoraj pierwszy zabieg epilacji IPL pachy, cena 190 zl, Warszawa For Beauty. Czekam na efekty Kolejny za miesiąc
Kompia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 08:07   #582
aanniiaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 42
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Pokaż wiadomość
Laser diodowy taki nowoczesny gdyż można depilować nim nawet opaloną skórę.
Zdążyłam się już zorientować, że i APEX, którym ja miałam robione, też działa dobrze na opaloną skórę, ale dowiedziałam się, że lepiej tak czy tak mieć bladą - w końcu można poczekać aż opalenizna zejdzie, a o ile bezpieczniej
aanniiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 10:17   #583
Madzienika
Raczkowanie
 
Avatar Madzienika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Kompia Pokaż wiadomość
Moze i ja sie dolacze, wczoraj pierwszy zabieg epilacji IPL pachy, cena 190 zl, Warszawa For Beauty. Czekam na efekty Kolejny za miesiąc
Epilacja IPL jest skuteczna tak samo jak depilacja laserem. Dwa dni temu robilam łydki ,po przejrzeniu wątków mam wątpliwości
Robiłyście sobie ta epilacje, jak efekty:rolleyes :
Madzienika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 13:31   #584
agusiaromusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez Magdalena1984 Pokaż wiadomość
Dla województwa dolnoslaskiego.

Polecam dla zdecydowanych na skorzystanie z takiego zabiegu, isc do gabinetu juz z polecenia,
Ja z wrocławia pojechałam do Brzegu Dolnego do Salonu kosmetycznego Anna i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona, profesjonalne podejscie nizsze ceny niz we wrocławiu
Dla dolnegośląska
To prawda, że w salonie kosmetycznym Anna w Brzegu Dolnym jest bardzo miła i profesjonalna obsługa. Bardzo polecam IPL Laser, zabieg mezoterapi (usuwanie zmarszczek) i oczywiście tipsy. Jestem stałą klientką
agusiaromusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 14:23   #585
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Madzienika Pokaż wiadomość
Epilacja IPL jest skuteczna tak samo jak depilacja laserem. Dwa dni temu robilam łydki ,po przejrzeniu wątków mam wątpliwości
Robiłyście sobie ta epilacje, jak efekty:rolleyes :

dołączam się do pytania.
ja mam bardzo ciemne i mocne włoski do usunięcie i nie wiem, które dla mnie byłoby lepsze...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 17:29   #586
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja też dołanczam się do pytania. Z tego co czytałam to diodowy jest najlepszy , a ja nie mogę znaleźć żadnego gabinetu w Szczecinie który by go wykonywał Czy IPL jest skuteczny przy czarnych włoskach czy elos jest skuteczny. Juz sama się gubię
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 11:58   #587
pola_
Zakorzenienie
 
Avatar pola_
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 197
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej,nie wiedzialam czy mam napisac co mi sie przytrfilo ale niestety slady widac do dzis wiec postanowilam podzielic sie z Wami.
Rok temu postanowilam poddac sie depilacji laserowej (lydki i kolana). Byl to laser Diodowy Light sheer w salonie BODYLASER przy Smolnej w Warszawie.
Pierwsze dwa zabiegi przebiegly bezprobemowo, oczywiscie troche bolalo i przez jakis czas skora byla zaczerwieniona...
Ale niestety podczas 3 zabiegu pani POPALILA MI skore wokol kolan.
Strasznie szczypalo, zrobily sie najpierw brazowo-spalone placki. Pani z gabinetu powiedziala ze pierwszy raz jej sie to zdazylo i ze przeprasza i ze moge sobie kupic taka masc za 80 zl i smarowac.
Nie wiem czemu nie zareagowalam jakos bardziej nerwowo. Wyszlam stamtad - pognalam do apteki, zakupilam masc i smarowalam z nadzieja iz rany ladnie sie zagoja i sladu nie bedzie.
Poszlam - o ja niemadra - na kolejny 4 zabieg - i co tym razem - sytuacja sie powtorzyla - tym razem popalono mi drugie kolano - zaznacze iz za wszystkie zabiegi musialam zaplacic.
Wiecej tam juz nie poszlam - ale niestety brazowe okropne slady mam do dzis choc minal juz rok :-( i obawiam sie iz bez jakis specjalnych zabiegow nie da sie ich usunac
Dodam iz nie bralam zadnych lekow ktore moglyby fotouczulic.

Oczywiscie nie mam zamiaru Was zniechecac - wracz przeciwnie - zabiegi depilacji laserowej w moim przypadku byly dosc skuteczne - tylko niestety nalezy byc ostroznym podczas wyboru salonu.
Niedawno zaczelam depilacje paszek w Markach w Warszawie i musze przyznac iz spotkalam sie tam z bardzo fachowa obsluga

Edytowane przez pola_
Czas edycji: 2008-04-15 o 13:25
pola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 12:40   #588
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez pola_ Pokaż wiadomość
Niedawno zaczelam depilacje paszek w Markach w Warszawie i musze przyznac iz spotkalam sie tam z bardzo fachowa obsluga
możesz napisać coś więcej o tym salonie? adres, stronke www, itp itd byłabym bardzo wdzięczna
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 13:22   #589
pola_
Zakorzenienie
 
Avatar pola_
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 197
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
możesz napisać coś więcej o tym salonie? adres, stronke www, itp itd byłabym bardzo wdzięczna
http://www.studio-light.pl/depilacjalaserowa.html

Tu jest ich strona.
Jesli chodzi o sam salon to spotkalam sie z bardo profesjonalna obsluga.
Najlepiej umowic sie na pierwsza - testowa- wizyte. Wszystko wytlumacza oraz zrobia test wrazliwosci na laser.Taka wizyta jest bezplatna.
Ceny chyba nawet nizsze niz w centrum warszawy.
pola_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 15:22   #590
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ważna informacja dla tych ktore mają zamiar zrobić sobie depilację laserową w Krakowie! Otóż przeprowadziłam badanie ofert krakowskich centrow medycyny estetycznej, które wykonują taki zabieg i umieszczam tu informację o ich cenach na depilację bikini (to co mnie interesowało, podkreślam że ceny są podane dla depilacji bikini w całości razem z głebokim, więc jak was interesuje jakaś partia, to oczywiście będzie taniej), laser który stosują i ewentualne studenckie zniżki i zniżki przy kolejnych zabiegach.
1. Bonadea - 420zl, po 4m zabiegu zniżki (nie podają jakie), laser diodowy Light Sheer. Ogólnie mają zniżki dla studentów, ale teraz trwa promocja (która jest uwzględniona w tej cenie) i dla wszyscych ceny są takie same. Chociaz jeśli by działała zniżka studencka, to kosztowało by to tylko 350zł.
2. Dermed - 640zł (normalna cena 800zl, ale ze zniżką - już nie pamiętam czy związaną z jakąs promocją, czy studencka - 640),laser diodowy Light Sheer, po 4m zabiegu zniżka 50%
3. Consensus - 1000zł, bez zniżek studenckich, kolejne zabiegi kosztują tyle samo, laser aleksandrytowy
4. Nowomed - 400zł (razem ze zniżką studencką), po 4m zabiegu zniżka 50%, ,laser diodowy Light Sheer
5. Nowy wymiar - 500zł - brak studenckich zniżek, po 4m zabiegu zniżka 50%, laser diodowy Light Sheer
6. Dermiss - 290zł, laser IPL
7. Metamarfoza - 400zł, laser IPL
8. Kleopatra - 560zł, chyba też IPL (ale nie pamiętam dokładnie)
9. Medicor - - 740zł (razem ze znizka studencka 20%), laser diodowy Light Sheer

Dla siebie wybrałam Nowomed za rozsądną cenę i laser Lightsheer + nie ma tam dużych kolejek, więc można spokojnie się zapisać na wygodny termin

Edytowane przez Dog-Rose
Czas edycji: 2008-04-18 o 22:16
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 22:11   #591
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Talking Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

W końcu znalazłam gabinet w Szczecinie który wykonuje depilacje laserem diodowym i na dodatek ma 30% rabat. Idę na zabieg w następnym tygodniu. Poradźcie mi czy ból jest aż tak nie do zniesienia i w cześniej się znieczulić. Czy iść i udawać supermankę. Planuję zrobić sobie łydki, bikini, pachy, coś ponad 2 godziny bólu
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 13:56   #592
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
W końcu znalazłam gabinet w Szczecinie który wykonuje depilacje laserem diodowym i na dodatek ma 30% rabat. Idę na zabieg w następnym tygodniu. Poradźcie mi czy ból jest aż tak nie do zniesienia i w cześniej się znieczulić. Czy iść i udawać supermankę. Planuję zrobić sobie łydki, bikini, pachy, coś ponad 2 godziny bólu
Życzę powodzenia ja miałam bikini glębokie i cały zabieg trwał 30minut nie licząc przerw na odpoczynek.
I ledwo żyłam po tym zabiegu ! Pani powiedziała że i tak jestem wytrzymała. Z innymi robi dłuższe przerwy, niktóre przed zabiegiem pija wódkę na znieczulenie :P:P

Ale szczerze mówiąc to ból jest spory. I jakbym miała po tej depilacji bikini mieć jeszcze jedną to bym nie dała rady ...

Mam nadzieję że jesteś wytrzymała
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 09:55   #593
smadak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 191
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dla urody trzeba troszkę pocierpieć., niestety
__________________
pięknie jest
smadak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 10:53   #594
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez fresHH Pokaż wiadomość
Ja po depilacji bikini jestem w stanie juz wytrzymac depilacje kazdej innej okolicy bo nic nie boli tak jak to cholerstwo na bikini
Naprawdę?
BO ja właśnie bikini mam zrobione. Chciałabym zająć się pachami, ale boje się strasznie. Wydaje mi się że będzie dużo bardziej bolało. Szczególnie że tam mam naprawdę ciemne i mocne włosy.

Chciałabym sie juz nimi zająć, ale chyba lepiej po wakacjach...
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 12:43   #595
pysiakpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

nieopłacona reklama

Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2008-04-26 o 16:36
pysiakpl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 14:55   #596
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez pysiakpl Pokaż wiadomość
Polecam zakup RIO LASER, najlepiej działa na jasnej skórze i czarnych włosach:

link usunięty przez moderatora
A używałaś tego czy po prostu sprzedajesz te produkty?
W ogóle nic tam nie pisze o ochronie oczu....
Dziwne.

Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2008-04-26 o 16:37 Powód: usunięcie linku z cytatu
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 20:12   #597
Roksi
Raczkowanie
 
Avatar Roksi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 318
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
Ważna informacja dla tych ktore mają zamiar zrobić sobie depilację laserową w Krakowie! Otóż przeprowadziłam badanie ofert krakowskich centrow medycyny estetycznej, które wykonują taki zabieg i umieszczam tu informację o ich cenach na depilację bikini (to co mnie interesowało, podkreślam że ceny są podane dla depilacji bikini w całości razem z głebokim, więc jak was interesuje jakaś partia, to oczywiście będzie taniej), laser który stosują i ewentualne studenckie zniżki i zniżki przy kolejnych zabiegach.
1. Bonadea - 420zl, po 4m zabiegu zniżki (nie podają jakie), laser diodowy Light Sheer. Ogólnie mają zniżki dla studentów, ale teraz trwa promocja (która jest uwzględniona w tej cenie) i dla wszyscych ceny są takie same. Chociaz jeśli by działała zniżka studencka, to kosztowało by to tylko 350zł.
2. Dermed - 640zł (normalna cena 800zl, ale ze zniżką - już nie pamiętam czy związaną z jakąs promocją, czy studencka - 640),laser diodowy Light Sheer, po 4m zabiegu zniżka 50%
3. Consensus - 1000zł, bez zniżek studenckich, kolejne zabiegi kosztują tyle samo, laser aleksandrytowy
4. Nowomed - 400zł (razem ze zniżką studencką), po 4m zabiegu zniżka 50%, ,laser diodowy Light Sheer
5. Nowy wymiar - 500zł - brak studenckich zniżek, po 4m zabiegu zniżka 50%, laser diodowy Light Sheer
6. Dermiss - 290zł, laser IPL
7. Metamarfoza - 400zł, laser IPL
8. Kleopatra - 560zł, chyba też IPL (ale nie pamiętam dokładnie)
9. Medicor - - 740zł (razem ze znizka studencka 20%), laser diodowy Light Sheer

Dla siebie wybrałam Nowomed za rozsądną cenę i laser Lightsheer + nie ma tam dużych kolejek, więc można spokojnie się zapisać na wygodny termin
Byłaś już na tym zabiegu?? Jak efekty? Opisz jak było w Nowomedzie.
Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 14:37   #598
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny zastanawiam sie, jaki laser wybrać - czytałam o aleksandrytowym (raczej negatywne opinie) oraz o Light Sheer - tutaj raczej na plus. Spotkalam sie jeszcze z nazwami: IPL oraz Epilar. Co powiecie o tych dwoch ostatnich? ( o nich znalazlam najmniej informacji) Bede wdzieczna za wszelkie uwagi i na pewno zdam relacje po
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 14:54   #599
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Epilar to laser przeznaczony do jasnych wloskow
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 15:00   #600
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Tylko? tzn ze na ciemne nie podziala?
a co jesli studio pracuje tylko na tym laserze?
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.