Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-09, 17:03   #781
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mam takie pytanie drogie Wizażanki jestem już ponad miesiąc po zabiegu, na początku tak jak powinny powychodziły mi te spalone włoski. Za dwa tygodnie mam następny zabieg, a nie jestem pewna czy wszystko jest tak jak być powinno. Włoski usuwane miała z brody, szyji i baczków i teraz te włosy w ogóle nie rosną tak jak pisałam część "wyszła", a reszta się nie pojawiła. Wiem, że to niemożliwe, że już po jednym zabiegu pozbyłam sie mojego problemu, ale trochę mnie to ciekawi. wyrosło mi dosłownie po dwa cieniutkie włoski w tych miejscach, a gdzie reszta?? czy powinnam przełozyc zabieg na późniejszy termin?
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 17:30   #782
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ashmira Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie drogie Wizażanki jestem już ponad miesiąc po zabiegu, na początku tak jak powinny powychodziły mi te spalone włoski. Za dwa tygodnie mam następny zabieg, a nie jestem pewna czy wszystko jest tak jak być powinno. Włoski usuwane miała z brody, szyji i baczków i teraz te włosy w ogóle nie rosną tak jak pisałam część "wyszła", a reszta się nie pojawiła. Wiem, że to niemożliwe, że już po jednym zabiegu pozbyłam sie mojego problemu, ale trochę mnie to ciekawi. wyrosło mi dosłownie po dwa cieniutkie włoski w tych miejscach, a gdzie reszta?? czy powinnam przełozyc zabieg na późniejszy termin?
wg mnie powinnas isc wtedy gdy sie pojawi wiecej wloskow
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 10:13   #783
skrytka
Raczkowanie
 
Avatar skrytka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: prowincja :)
Wiadomości: 127
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ashmira ja też poczekalabym trochę.
Też jestem po takim zabiegu i czekałam cierpliwie aż coś odrośnie, choć na początku nie wyglądało na to, to jednak się pojawiły znów skubańce. Drugi zabieg mam we wtorek, ale już widzę że kilka nie przeżyło
skrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 13:02   #784
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Skrytka, a jak długo czekałaś? A jeżeli jednak poszłabym na ten zabieg za dwa tygodnie, pomimo tego, ze nic nie wyrośnie to zabieg będzie robiony niepotrzebnie? Chodzi mi o to, ze jeszcze się te włoski nie obudziły i nie ma co niszczyć?
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 15:15   #785
skrytka
Raczkowanie
 
Avatar skrytka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: prowincja :)
Wiadomości: 127
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Od ostatniego zabiegu minie dokładnie 5 tygodni.
To jest też chyba kwestia indywidualna jak szybko włoski odrosną, ale wydaje mi się że po pierwszym zabiegu mimo wszystko nie usunie się całości.
Ja zaobserwowałam u siebie przez dłuższy czas brak włosków, też nawet myślałam o przesunięciu wizyty, a potem w ciągu kilku ostatnich dni pojawiły się znów.
Więc może poczekaj i obserwuj. A nóż widelec jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę i uda się za pierwszym razem
czego serdecznie życzę
skrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:05   #786
KotkaPsotka
Przyczajenie
 
Avatar KotkaPsotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 9
Question Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej dziewczyny, czy moze ktoras z Wizazanek moze polecic mi gdzie w Londynie mozna zrobic skutecznie depilacje laserowa? (myslalam o laserze diodowym, do IPL nie jestem przekonana).

Z gory dziekuje!
KotkaPsotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 08:38   #787
Karollaina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam wszystkie Panie Mam pytanie czy któraś z Was robiła sobie depilację laserową w salonie KOSMEDICA w Warszawie lub Płocku? Mieszkam we Włocławku i nie mogę znaleźć tutaj żadnego gabinetu z laserem, więc muszę szukać dalej. zznalazłam właśnie w Płocku KOSMEDICĘ ale nie wiem czy jest to dobry gabinet. Bardzo Was proszę o jakieś info na ten temat.
Karollaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 15:34   #788
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jednak nie przekładałam wizyty. Kosmetyczka, po konsultacji z dermatologiem doszła do wniosku, że włoski nawet, jezeli nie wyrosły to sa juz pod skórą. Podobno depilacja jeżeli jest robiona w odstępach 5-6 tygodni to jest najefektywniejsza a tak jak napisała Skrytka parę dni przed zabiegiem zaczęły skubańce wyrastać. Fakt, że może 20% tego co było, ale zawsze. Wczoraj miałam zabieg i mam nadzieję, ze będę zadowolona tak jak po pierwszym
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 10:28   #789
Kasia Bartczak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam
Nie chcę martwić ale zabieg który miałaś teraz zrobiony może być mało skuteczny.
Dopóki włoski nie przebiją się przez skórę nie można na 100% stwierdzić że są one już płytko pod skórą. Jeżeli nie przebiły się przez skórę nie ma po czym energia przejść do cebulki aby ją nagrzać przez co uszkodzić mieszek.
Wzrost włosa u każdego przechodzi w różnym tempie. Odstęp 5-6 tygodni jest orientacyjny.
Wykonuję depilację od 3 lat. Włoski pojawiają się powolutku najpierw jeden, potem 5 ,10 musimy poczekać aż wyjdzie ich jak najwięcej.
Na następny zabieg radzę wybrać się kiedy włoski znowu zaczną Pani przeszkadzać. Nie musi to być zgodne z terminem wyznaczonym na tą partię.

Pozdrawiam Katarzyna Bartczak
Kasia Bartczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 10:45   #790
silvia1980
Przyczajenie
 
Avatar silvia1980
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: De
Wiadomości: 17
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

witam,

moze ktos ma doswiadczenia z laserem neodymowym Nd- YAG?

moja skora nalezy do tych ciemniejszych a wloski mam raczej jasniejsze
chyba LightSheer nic by tu nie zdzialal?

jak myslicie???
silvia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 11:12   #791
aanniiaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 42
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
ja juz sie prawie zdecydowalam na depilacje laserową ale mam jedna wątpliwosc.
byłam u endo w sprawie zbędnego owłosienia (na twarzy, na brzuchu), które mi dokucza. Pooglądał mnie tu i ówdzie i stwierdzil ze nie widzi problemu. nie wysłał mnie na żadne badania hormonalne ani nic. Byłam u niego 2 razy z tym problemem i dwa razy mnie zbył. Nie wiem czy wierzyc jego badaniu "na oko". Martwie sie że jesli mam zaburzenia hormonalne to laser nie zadziała
Alwa, lekarz już pewnie tyle widział zaburzeń hormonalnych, że jeśli i u Ciebie by były to by Ci to powiedział. Jeśli masz wątpliwości, to idź do innego lekarza. Jeśli i ten powie, że taka Twoja natura i nic nieprawidłowego nie widzi, to zaufaj i idź na laser

Cytat:
Napisane przez Amouage Pokaż wiadomość
Ja mam trochę dziwną skórę...W sensie biało-porcelanową z piegami ale tylko miejscami. Nawet jak się próbuje oplać (od paru lat już to olałam i nie probuje) to nawet czerwona jestem miejscami nie mówiąc że nie brązowieję wogóle. Ale do meritum. po ciąży 16 lat woskowania i depilatora w łeb wzięło i włosy mam ciemne ale czy to wystarczy? Czy IPL sobie poradzi? No i co ważniejsze czy mnie nie poparzy? W salonie z laserem diodowym dermatolog mnie pogonił, ale to było przed dzidziusiem więc włosy miałam słabsze. Poradźcie coś
Jeśli po ciąży nie byłaś już w gabinecie, to czas się wybrać rzeczywiście może być rumień na jasnej skórze, ale zniknie i powikłań nie będzie, jeśli kompetenta osoba zrobi zabieg.
A co do oceny koloru włosów, to jeśli przed ciążą miałaś jasne i Cię pogonił, to teraz skoro są ciemne to pewnie nie pogoni, bo się nadają

Cytat:
Napisane przez Karollaina Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie Mam pytanie czy któraś z Was robiła sobie depilację laserową w salonie KOSMEDICA w Warszawie lub Płocku? Mieszkam we Włocławku i nie mogę znaleźć tutaj żadnego gabinetu z laserem, więc muszę szukać dalej. zznalazłam właśnie w Płocku KOSMEDICĘ ale nie wiem czy jest to dobry gabinet. Bardzo Was proszę o jakieś info na ten temat.
Ja nie znam nic w warszawie ani w płocku, o Kosmedice też nie słyszałam. Ale włocławek jest całkiem niedaleko Torunia, może tam warto się wybrać? I pewnie taniej niż w stolicy polecam Medikom, sama tam robiłam i warto, więc jeśli możesz wybrać się do Torunia, to wypróbuj
aanniiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 10:23   #792
36degrees
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Czyli mówicie, że jak mam problemy z włoskami to najpierw powinnam pójść do endokrynologa?
Chciałam sobie zrobić laser, bo naprawde mam duzy problem, ale tu jest tyle odmiennych opinii na temat skutecznosci, ze juz nie wiem czy to ma sens. Ale jak nie laser to chyba juz nic nie pomoze?
36degrees jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 10:27   #793
36degrees
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A i Eelmirka prosze opowiedz jak ci dalej poszlo z tymi zabiegami bo ja potrzebuje żywego dowodu, że to działa!!
36degrees jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 15:15   #794
kasia1298
Raczkowanie
 
Avatar kasia1298
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 78
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jestem po drugim zabiegu usuwania wloskow nad gorna warga laserem LOD.Polowa juz wypadla!!!! To dziala
__________________

O wartości życia decyduje to, co już przeżyliśmy; o jego cenie co nam jeszcze z niego pozostało.



Edytowane przez kasia1298
Czas edycji: 2009-01-28 o 19:08
kasia1298 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 23:43   #795
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez silvia1980 Pokaż wiadomość
witam,
moja skora nalezy do tych ciemniejszych a wloski mam raczej jasniejsze
chyba LightSheer nic by tu nie zdzialal?
Jeżeli włoski są jasne to wówczas żaden laser nic nie zdziała.
Co do LightSheera to są tam opcje do skór jasnych tryb AUTO oraz śniadych 30 i 100ms - pytanie tylko na ile sa jasne te włoski i czy faktycznie jest sens próbowac je usuwać.

Ja osobiście mam jasna karnację i ciemne blon włosy, pachy i nogi mam zrobione, do tego bikini tylko że tutaj mam ciemniejsze włosy. Jeżeli włoski są jasniejsze jak w moim przypadku średnio potrzeba 2-3 zabiegi więcej niż przy ciemnych włosach.

Cytat:
Napisane przez 36degrees Pokaż wiadomość
A i Eelmirka prosze opowiedz jak ci dalej poszlo z tymi zabiegami bo ja potrzebuje żywego dowodu, że to działa!!
Działa

Cytat:
Napisane przez 36degrees Pokaż wiadomość
Czyli mówicie, że jak mam problemy z włoskami to najpierw powinnam pójść do endokrynologa?
Chciałam sobie zrobić laser, bo naprawde mam duzy problem, ale tu jest tyle odmiennych opinii na temat skutecznosci, ze juz nie wiem czy to ma sens. Ale jak nie laser to chyba juz nic nie pomoze?
Jeżeli masz hirsutyzm to oczywiście najpierw endokrynolog.

Skuteczność zabiegów laserowych jest bardzo wysoka, zalezy jednak od tego czy są wskazania do wykonania zabiegu a konsultacja przed zabiegiem jest przeprowadzona żetelnie - a nie z chęci zysku.

Druga sprawa to odpowiedni laser. Osobiście nie znam obecnie skuteczniejszego lasera niż Light Sheer TM Diode System, w przypadku tego lasera przy idelanych włosach do depilacji efekt uzyskuje się już po 4 zabiegach.

Kolejna sprawa to wykwalifikowany personel, nawet najlpeszy sprzęt w rękach niedouczonego fachowca cudów nie zdziała. Trzeba mieć doświadczenie i wiedzę, aby uzyskać najlepszy efekt z jak najmniejszym ryzkiem skutków ubocznych.

Jeżeli chodzi o IPL to jest on skuteczny przy odmładzaniu, łagodzeniu rumienia, ale nigdy w przypadku epilacji owłosienia. Ktoś kto proponuje IPL do tego typu zabiegów jest wg mojej opinii ewidentnym naciagaczem.

Pojawiają się tutaj tez troszkę sprzeczne opinie co do częstotliwości wykonywanych zabiegów. Z doświadczenia moge pwoiedzieć, iż w przypadku wszytskich okolic ciała wyłaczając górną wargę oraz nogi , zabiegi wykonuje się co 4 tygodnie. W przypadku wąsika, zabieg mozna powtórzyc już po 3 tygodniach ( ale nic złego sie nie stanie jeśli będzie to 4 tyg), jeżeli chodzi o nogi to okres 2-3 miesięcy jest optymalnym czasem do kolejnego zabiegu.

Edytowane przez DevilInside
Czas edycji: 2009-01-30 o 19:15
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 06:02   #796
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Ja osobiście mam jasna karnację i ciemne blon włosy, pachy i nogi mam zrobione, do tego bikini tylko że tutaj mam ciemniejsze włosy. Jeżeli włoski są jasniejsze jak w moim przypadku średnio potrzeba 2-3 zabiegi więcej niż przy ciemnych włosach.
A nogi masz zrobione w calosci czy tylko lydki?
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 08:12   #797
rastman
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Dot.: depilacja laserowa - pytanie

poczytaj sobie na depilacja laserowa warszawa
rastman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 18:52   #798
36degrees
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość



Druga sprawa to odpowiedni laser. Osobiście nie znam obecnie skuteczniejszego lasera niż Light Sheer TM Diode System, w przypadku tego lasera przy idelanych włosach do depilacji efekt uzyskuje się już po 4 zabiegach.

Jeżeli chodzi o IPL to jest on skuteczny przy odmładzaniu, łagodzeniu rumienia, ale nigdy w przypadku epilacji owłosienia. Ktoś kto proponuje IPL do tego typu zabiegów jest wg mojej opinii ewidentnym naciagaczem.

.

I własnie o to mi chodzi... Ty teraz mowisz, ze IPL się nie nadaje do epilacji, a parę stron wczesniej jakas dziewczyna napisała, że miała IPL i wszystko było ok.

Poza tym tak jak patrzyłam na różnych stronach to własnie IPL jest najpopularniejszy.

I jak to jest do konca z iloscia zabiegow? Wiem ze to w pewnej mierze indywidualna sprawa, ale jest spora roznica pomiedzy 4 zabiegami a 12. Mi kosmetyczka w Bella Derm w warszawie powiedziała, że potrzeba około 10-12, a jak pisałam do innych gabinetów mówią, że 4-6.
36degrees jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 20:40   #799
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez 36degrees Pokaż wiadomość
I własnie o to mi chodzi... Ty teraz mowisz, ze IPL się nie nadaje do epilacji, a parę stron wczesniej jakas dziewczyna napisała, że miała IPL i wszystko było ok.
IPL to impulsowe źródło światła, jest on zaliczany do laserów, pomimo tego że tak naprawde nim nie jest. Światło lasera jest skoncentrowaną spójną wiązką światła monochromatycznego - dlatago nie ma "lasera do wszytskiego" , każdy laser ma okresloną długość fali i działa albo na melaninę, albo na hemoglobinę i albo usuwa owłosienie, albo zamyka naczynka itp. Jeżeli chodzi o IPL to jego dziąłanie opiera sie na szerokim spektrum niespójnych fal świetlnych, które róznią sie od siebie długością i moga być absorbowane jednoczesnie przez określone chromofory wystepujące w tkankach. Jest to zasadnicza różnica.

Większość IPL jest średnio skuteczna. Nie kazdy producent ufa kompetencją kosmetyczki, a jego zadaniem jest stworzyć sprzęt, który nawet w rękach "pseudo fachowca" będzie bezpieczny. Stąd też większość IPL ma ustawienia fabryczne. Nie mozna w nich regulowac gęstości energii, ani mocy. Wciskasz guziczek o symbolu 1...2...3 i po sprawie Inaczej jest w przypadku Lumenis One - tutaj ma sie ingerencję w parametry i mozna je ustawić pod każdego klienta indywidualnie.

Co do dziewczyny, która była zadowlona...ok...jeśli ktoś ma worek pieniędzy, a do tego mnóstwo czasu...to czemu nie epilować IPL Jestem ciekawa ile miała zabiegów oraz jak długo jest po epilacji...byc może jest pierwszym przypadkiem osoby której epilacja IPL sie powiodła...nie neguję. Ja wypowiadam się tylko pod katem mojego doświadczenia oraz zdobytej wiedzy. Ale mogę się mylić...


Cytat:
Napisane przez 36degrees Pokaż wiadomość
Poza tym tak jak patrzyłam na różnych stronach to własnie IPL jest najpopularniejszy.
Owszem, bo byle jaki IPL kosztuje 10 razy mniej niż laser Lumenisa. Po co wydawać pieniądze na 5 róznych laserów, jak kupując tańszego IPL za 50 tyś juz można napisać w ofercie, że wykonujesz epilacje, zamykasz naczynka, robisz fotoodmładzanie, likwidujesz tradzik , usuwasz przebarwenia, zwężasz pory, sznurówki wiążesz i przerywasz ciąże ... I to wszytsko jednym sprzęcikiem

Cytat:
Napisane przez 36degrees Pokaż wiadomość
I jak to jest do konca z iloscia zabiegow? Wiem ze to w pewnej mierze indywidualna sprawa, ale jest spora roznica pomiedzy 4 zabiegami a 12. Mi kosmetyczka w Bella Derm w warszawie powiedziała, że potrzeba około 10-12, a jak pisałam do innych gabinetów mówią, że 4-6
Co do ilości zabiegów....
Oczywiście wszytsko zalezy po piersze od uwarunkowań indywidualnych - idelany klient na depilację to porcelaniowa skóra i czarny włos ...po drugie od lasera... umówmy się że jakość sprzetu jest bardzo wazna. Po trzecie od wprawy i doświadczenia osoby wykonującej... trzeba ustawić odpowiednia energię, jeśli ktoś jest idealnym klientem na epilację, a kosmetyczka wykonuje ją jak ze wskazaniami dla murzyna to nawet i 10 zabiegów nie pomoże.

Osobiście uważam, że jeśli osoba ma ciemne włosy i jasna karnację, a parametry sa ostro wyżyłowane to przy pierwszych 3 epilacjach uzyskuje sie efekt likwidacji owłosienia w granicach 70-90%. Czwarty zabieg jest wówczas ostatnim zabiegiem w serii. Nigdy nie uzyskamy 100% efektu epilacji.

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
A nogi masz zrobione w calosci czy tylko lydki?
Łydki, moje uda nie kwalifikuja się do epilacji.

Edytowane przez DevilInside
Czas edycji: 2009-01-28 o 20:43
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 20:46   #800
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja sie przymierzam do depilacji laserem diodowym LightSheer. Juz bym sie umowila na wizyte ale strasznie sie boje, ze beda to pieniadze wyrzucone w bloto. Zaden tradycyjny sposob depilacji na mnie nie dziala, bo wszystko powoduje okropne podraznienia. Ale chyba jednak zaryzykuje i w koncu umowie sie na wizyte.
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 20:59   #801
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Nigdy nie uzyskamy 100% efektu epilacji.
Czyli zawsze zostaja wlosy ktorych nie da sie usunac nigdy????
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-28, 21:35   #802
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

lisnov - w jakim mieście chcesz robić, może podpowiem Ci jakąś dobra klinikę, z racji zawodu mam kilka które moge polecić, głównie środkowa część i południowa

Dog-Rose , zawsze - po pierwszej już epilacji, część włosków odrasta jaśniejsza, slabsza...i z każda kolejną te które nie zostana trwale usunięte, odrastaja osłabione. Mają mniej barwnika i są trudniejsze do wychwycenia przez wiązke lasera. Po za tym część włosów zawsze jest w fazie uśpienia i kiedyś one sobie wyrosną.

Np. pod pachami po 4 depilacjach odrasta mi tak minimalna ilośc włosów, że wogóle mi to nie przeszkadza, są jasne i bardzo cieniutkie zatem odpadaja do dalszej epilacji... praktycznie wogóle ich nie widać, a jest ich raptem 5 na krzyż Zatem przejeżdżam je maszynka jak sobie przypomne raz na 3-4 tygodnie

Jeżeli ktoś chce namiary na gabinety naprawde wykonujące świetnie laserową depilację, to kontakty moge podawać na PRIV'a ... jeden z najlepszych gabinetów laserówki jest koło warszawki - zatem Warszawianki maja duże szczęście hehe ... Aha dodam , że podaje namiary na gabinety wyłacznie pracujące na diodówce Light Sheer'a - bo tylko ten laserów w mojej opinii jest najskuteczniejszy.

Edytowane przez DevilInside
Czas edycji: 2009-01-30 o 19:18
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 11:48   #803
asiulla86
Przyczajenie
 
Avatar asiulla86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

OKEJ!

A teraz napiszcie o szkodliwości lasera? Chodzi mi o bikini, bardzo bym chciala sie wybrac , ale boje sie czy to jakos negatywnie nie wplywa na narzady kobiece itp.? Czy ktoaś z Was konsultowala sie z ginekologiem itd???
asiulla86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 15:27   #804
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ponić nie wpływa, ale nie robili dokładnycj badań na ten temat...
tak mi powiedział mój ginekolog
no ja na razie żyje i mam się dobrze
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 19:57   #805
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Po trzecie od wprawy i doświadczenia osoby wykonującej... trzeba ustawić odpowiednia energię, jeśli ktoś jest idealnym klientem na epilację, a kosmetyczka wykonuje ją jak ze wskazaniami dla murzyna to nawet i 10 zabiegów nie pomoże.

Oczywiście, mniej wprawne kosmetyczki a nawet dermatolodzy, nie zawsze właściwie dobiora energię. Myślę tu także o jej sile. Obawiają się chyba problemów ze skóra, bo jedna jednostka wyżej, to przy laserze duża różnica siły działania. Ale nie przesadzajmy, warto upomniec się o jednostę wyżej, jeżeli efekt nas nie zadowala. Bo wtedy liczba zabiegów może się znacząco wydłużyć, a po co?
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 20:00   #806
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asiulla86 Pokaż wiadomość
OKEJ!

A teraz napiszcie o szkodliwości lasera? Chodzi mi o bikini, bardzo bym chciala sie wybrac , ale boje sie czy to jakos negatywnie nie wplywa na narzady kobiece itp.? Czy ktoaś z Was konsultowala sie z ginekologiem itd???
Wiesz, nie sądzę, zeby miało to jakieś znaczenie dla kobiecych narządów, bo laser działa przecież w sumie płytko. To właśnie to sprawia, że ten sprzęt nie pozostawia trwałych śladów. Nie sięga zatem nawet w znaczącą głębię skóry właściwej.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 20:14   #807
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asiulla86 Pokaż wiadomość
OKEJ!

A teraz napiszcie o szkodliwości lasera? Chodzi mi o bikini, bardzo bym chciala sie wybrac , ale boje sie czy to jakos negatywnie nie wplywa na narzady kobiece itp.? Czy ktoaś z Was konsultowala sie z ginekologiem itd???
Nawet nie ma takiej możliwości, bo laser działa powierzchniowo a nie w głębszych warstwach.

Jak wiadomo laser będzie najbardziej skuteczny dla włosów ciemnych i ta forma depilacji jest bardzo skuteczna.
Jeżeli włosy są jasne to zabiegów potrzeba więcej i oczywiście trzeba uwzględnić również ilość włosów na danej powierzchni jak również fazy wzrostu włosa.
I udać się do dobrych salonów lub klinik specjalizujących się w medycynie estetycznej.

Jeżeli ktoś ma problemy z tarczycą to powinien najpierw udać się do endokrynologa aby wyeliminować być może czynnik,który wywołał to owłosienie.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 11:38   #808
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Ja sie przymierzam do depilacji laserem diodowym LightSheer. Juz bym sie umowila na wizyte ale strasznie sie boje, ze beda to pieniadze wyrzucone w bloto. Zaden tradycyjny sposob depilacji na mnie nie dziala, bo wszystko powoduje okropne podraznienia. Ale chyba jednak zaryzykuje i w koncu umowie sie na wizyte.
lisnov w ogóle się nie zastanawiaj, na pewno nie wyrzucisz pieniędzy w błoto ja zawsze miałam problem z wrastającymi włoskami i zapaleniem przymieszkowym, jest właśnie po trzech zabiegach epilacji LightSheerem i problemu nie ma włosów też byłam w Szczecinie w dwóch klinikach więc jeśli ktoś nie może się zdecydować to mogę poradzić lub odradzić ale to na priv
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 19:00   #809
36degrees
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A ktoś słyszał coś o alternatywie dla lasera: epilar system?
tu daje link http://www.bella-derm.pl/epilar-system/, jest wyjasnione mniej wiecej o co chodzi..
36degrees jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-02, 20:35   #810
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Dualstar Pokaż wiadomość
Jeżeli włosy są jasne to zabiegów potrzeba więcej [...]
Jeżeli włosy są jasne to wogóle nie wykonuje sie depilacji laserowej . Zatem nie wiem skąd w/w informacje

Epilar nie działa , tak samo jak olej z krokosza hehe

Edytowane przez DevilInside
Czas edycji: 2009-02-02 o 20:37
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.