Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-23, 12:13   #181
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Ogólnie dla mnie ulotka na plus, lubię ich szampony, używamy całą rodziną i nie robią krzywdy nawet mojemu dziecku. Zapas się przyda Fajnie, że można sobie wybrać Podoba mi się opcja z zakupem kilku żeli w niższej cenie. Nie ma informacji o tym, by ograniczyć się do jednego zapachu, więc jeśli można wziąć różne - skuszę się

Natomiast zszokowała mnie cena nowego balsamu 150 ml (!) za 41,90 i zielony punkt. Teraz można dostać gratis mydło, ale cena jest z kosmosu. Chyba że balsam taki rewelacyjny
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 13:27   #182
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Ogólnie dla mnie ulotka na plus, lubię ich szampony, używamy całą rodziną i nie robią krzywdy nawet mojemu dziecku. Zapas się przyda Fajnie, że można sobie wybrać Podoba mi się opcja z zakupem kilku żeli w niższej cenie. Nie ma informacji o tym, by ograniczyć się do jednego zapachu, więc jeśli można wziąć różne - skuszę się

Natomiast zszokowała mnie cena nowego balsamu 150 ml (!) za 41,90 i zielony punkt. Teraz można dostać gratis mydło, ale cena jest z kosmosu. Chyba że balsam taki rewelacyjny
Również zwróciłam na to uwagę. Cena bardzo wygórowana w stosunku do ilości. To już nawet nierafinowany olej kokosowy jest tańszy w tej pojemności (a pachnie cudnie i długo).
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 13:41   #183
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Również zwróciłam na to uwagę. Cena bardzo wygórowana w stosunku do ilości. To już nawet nierafinowany olej kokosowy jest tańszy w tej pojemności (a pachnie cudnie i długo).
O 2 x tyle i 2 x taniej.

Ja już dawno nie zamawiałam w YR przed zmianą prezentów pewnie coś kliknę i później oplace

Kuszą mnie nowości.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 14:19   #184
Fram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Na fragrantice pojawiła się nowość - woda toaletowa Quelques Notes d'Amour.
Ciekawe czy pojawi się u nas i kiedy.
Fram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 16:41   #185
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Ostatnio często pojawia się pytanie o skład bazy rozświejącej, którą ja również posiadam, więc postanowiłam napisać do BOK maila z prośbą o odpowiedź w tej sprawie. Oto co mi odpisali:

Pani prośba o informacje dotyczące składu produktu do makijażu przyciągnęło naszą uwagę i dziękujemy serdecznie za zainteresowanie naszymi produktami.

Poniżej załączamy pełny skład kosmetyku:

BAZA ROZŚWIETLAJĄCA – FLAKON Z POMPKĄ 15 ml, ozn. 47345.

INGREDIENTS : AQUA/WATER/EAU * PHENYLTRIMETHICONE
* LAURYL PEG/PPG-18/18 METHICONE* METHYLPROPANEDIOL * C11-12 ISOPARAFFIN * ROSA DAMASCENA FLOWER WATER * ETHYLHEXYL COCOATE * DIMETHICONE *SILICA * GLYCERIN * SODIUM CHLORIDE * BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER * ROSA CANINA FRUIT OIL * DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER *DIPALMITOYL HYDROXYPROLINE * ROSA CENTIFOLIA FLOWER CERA (WAX) * ROSA DAMASCENA FLOWER CERA (WAX) * CANDELILLA CERA/EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX/CIRE DE CANDELILLA * CERA ALBA/BEESWAX/ CIRE D'ABEILLE * ROSA DAMASCENA FLOWER OIL * ROSA DAMASCENA FLOWER EXTRACT * BUTYLENE GLYCOL * SORBITAN SESQUIOLEATE * DISTEARDIMONIUM HECTORITE * LECITHIN * MALTODEXTRIN * PARFUM/FRAGRANCE METHYLPARABEN * PHENOXYETHANOL * ALCOHOL DENAT. * ETHYLPARABEN * PROPYLPARABEN * CITRONELLOL * [+/- (MAY CONTAIN/PEUT CONTENIR) * MICA * CI 77491/CI 77492 (IRON OXIDES) * CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE)

Składniki, które stosujemy do naszych produktów są oczywiście wybierane na podstawie ich nieszkodliwości dla organizmu. Jednakże każdy człowiek może doznać reaktywności (braku tolerancji) na niektóre substancje, nawet te, które uważane są za najpewniejsze.

Edytowane przez athm
Czas edycji: 2016-03-23 o 16:45
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 18:51   #186
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Czy YR ma dobry szampon przeciwłupieżowy?
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 18:54   #187
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Dziewczyny, przepraszam,że tak wbijam z doskoku,ale mam pytanie do Was, na pewno się orientujecie
Chciałabym wykorzystać kod na -100 zł z pierwszej strony, ale przy kliknięciu zeruje mi prezenty (nawet mimo zastosowania wskazówki,która jest na pierwszej stronie) Czy nie da się z tym nic zrobić?
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 19:21   #188
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam,że tak wbijam z doskoku,ale mam pytanie do Was, na pewno się orientujecie
Chciałabym wykorzystać kod na -100 zł z pierwszej strony, ale przy kliknięciu zeruje mi prezenty (nawet mimo zastosowania wskazówki,która jest na pierwszej stronie) Czy nie da się z tym nic zrobić?
Mi na mobilnej wersji strony zawsze kasuje, muszę robić zakupy na pełnej. Do skutku czyść ciasteczka i próbuj ponownie. Na pierwszej stronie jest kilka kodów -100, sprawdź różne

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Czy YR ma dobry szampon przeciwłupieżowy?
Ja i siostra używałyśmy, łupież znikł po kilku użyciach i już kilka miesięcy nie wraca. My polecamy, ale wiadomo, że nie każdemu może pomóc
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 19:22   #189
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam,że tak wbijam z doskoku,ale mam pytanie do Was, na pewno się orientujecie
Chciałabym wykorzystać kod na -100 zł z pierwszej strony, ale przy kliknięciu zeruje mi prezenty (nawet mimo zastosowania wskazówki,która jest na pierwszej stronie) Czy nie da się z tym nic zrobić?
Wyczyść ciasteczka i spróbuj jeszcze raz albo skorzystaj z przeglądarki w trybie incognito/prywatnym.
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 20:02   #190
roxanne22
Raczkowanie
 
Avatar roxanne22
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 128
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Cześć

Wszystko zależy od tego, jakie chcesz złożyć zamówienie.

Na duże zamówienia najlepsze są kody -100 zł. Jeżeli chcesz zakupić produkt z aktualną ceną większą niż 109 zł, to opłaca się kod 99ALL (ważny do środy włącznie). Od tego kodu lepszy jest kod na dowolny produkt za 0 zł, ale takiego na chwilę obecną brak.

Mniejsze zamówienia możesz zrobić z kodami: KROK1, KROK2, KROK3. Z nimi przesyłka gratis są od 59 zł.

Wszystkie kody znajdziesz na pierwszej stronie. Znajdziesz tam również informację, co zrobić, aby kody ukryte pod linkami (-100 zł, - 50 zł etc.) nie zmieniły prezentów.
Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź,

Jak polecasz wykonać pierwsze zamówienie?

Cześć wizażanek uważa że najlepsze prezenty otrzymuję się przy złożeniu pierwszego zamówienia poprzez stronę yr a cześć że lepiej skorzystać ze sprzedaży wysyłkowej ?
__________________
Majowa wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post51241338
roxanne22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 20:07   #191
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez roxanne22 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź,

Jak polecasz wykonać pierwsze zamówienie?

Cześć wizażanek uważa że najlepsze prezenty otrzymuję się przy złożeniu pierwszego zamówienia poprzez stronę yr a cześć że lepiej skorzystać ze sprzedaży wysyłkowej ?
Najlepsza oferta dla nowych to zaproszenie przez przyjaciółkę w ofercie wysyłkowej. Jeszcze są aktualne oferty, gdzie za zamówienie za 19 zl plus przesyłka można wziąć jako prezenty dowolne produkty z katalogu.
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 21:56   #192
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Mi na mobilnej wersji strony zawsze kasuje, muszę robić zakupy na pełnej. Do skutku czyść ciasteczka i próbuj ponownie. Na pierwszej stronie jest kilka kodów -100, sprawdź różne

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------



Ja i siostra używałyśmy, łupież znikł po kilku użyciach i już kilka miesięcy nie wraca. My polecamy, ale wiadomo, że nie każdemu może pomóc
Ja nie mam dużego łupieżu, w sumie to małe kropeczki czegoś tam pojawiają się od czasu do czasu więc pomyslalam ze jak za friko to wezme roszerowy przeciwłupieżowy i bym myła np 2x w tygodniu
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 06:26   #193
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Ja nie mam dużego łupieżu, w sumie to małe kropeczki czegoś tam pojawiają się od czasu do czasu więc pomyslalam ze jak za friko to wezme roszerowy przeciwłupieżowy i bym myła np 2x w tygodniu
Niestety nie Do wyboru jest sześć szamponów o cenie regularnej 11,90, rodzaje są widoczne na ulotce. Przeciwłupieżowy kosztuje 14,90, więc nie łapie się na promocję
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 08:00   #194
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

ja się zastanawiam, czy ten z hamamelisem się załapie. Też kosztuje 11,9.
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 08:04   #195
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Dużo mnie tu ostatnio, ale chciałam Wam jeszcze jedną rzecz opisać

Na początku stycznia przyszło moje zamówienie z nową maseczką z glinką marokańską. Miałam jeszcze miniaturę poprzedniej wersji, więc po pierwszym teście odłożyłam ją do zapasów. Wtedy wydawało mi się, że nowa wersja jest trochę gęstsza i działanie nie zmieniło się. Tydzień temu wyjęłam nową maskę, otworzyłam i brudna woda - i to naprawdę rzadka woda - zapaskudziła mi umywalkę. Nakładam na twarz - nie jest źle, ale trochę bardziej szczypie. Obyło się bez zaczerwienienia i podrażnień. Wczoraj przed użyciem dokładnie stelepałam opakowanie i aż słyszałam, jak maseczka się przelewa. Poprzednią wersję musiałam wyciskać, a tu wystarczy, że odwrócę tubę i samo się wylewa. Nie będzie problemu ze zużyciem resztek produktu, ale zaskoczyła mnie ta zmiana.

Czy to możliwe, że na początku wszystko zdawało się być w porządku, a po niecałych trzech miesiącach coś się popsuło? Czy Wasze egzemplarze też tak mają?

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

[1=c794f3216fa96d344d93a9c 8b507d0f47f8f8180_61da25c 290477;57871921]ja się zastanawiam, czy ten z hamamelisem się załapie. Też kosztuje 11,9.[/QUOTE]

Hammamelis już dawno jest dostępny tylko online i wysyłkowo, więc niestety nie. Nie ma też szamponu z lipą - mają go w ogóle w stacjonarkach? Szampony przeciwłupieżowy i na wypadanie włosów też odpadają, bo za drogie. Ale dla mnie dobrze, że w końcu jakiś kosmetyk zamiast chińszczyzny
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 08:48   #196
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Dużo mnie tu ostatnio, ale chciałam Wam jeszcze jedną rzecz opisać

Na początku stycznia przyszło moje zamówienie z nową maseczką z glinką marokańską. Miałam jeszcze miniaturę poprzedniej wersji, więc po pierwszym teście odłożyłam ją do zapasów. Wtedy wydawało mi się, że nowa wersja jest trochę gęstsza i działanie nie zmieniło się. Tydzień temu wyjęłam nową maskę, otworzyłam i brudna woda - i to naprawdę rzadka woda - zapaskudziła mi umywalkę. Nakładam na twarz - nie jest źle, ale trochę bardziej szczypie. Obyło się bez zaczerwienienia i podrażnień. Wczoraj przed użyciem dokładnie stelepałam opakowanie i aż słyszałam, jak maseczka się przelewa. Poprzednią wersję musiałam wyciskać, a tu wystarczy, że odwrócę tubę i samo się wylewa. Nie będzie problemu ze zużyciem resztek produktu, ale zaskoczyła mnie ta zmiana.

Czy to możliwe, że na początku wszystko zdawało się być w porządku, a po niecałych trzech miesiącach coś się popsuło? Czy Wasze egzemplarze też tak mają?

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------
U mnie jest tak samo, teraz przed użyciem wstrząsam tubką i trochę ją miętolę w rękach żeby się ta woda wymieszała z glinką.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 08:53   #197
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Niestety nie Do wyboru jest sześć szamponów o cenie regularnej 11,90, rodzaje są widoczne na ulotce. Przeciwłupieżowy kosztuje 14,90, więc nie łapie się na promocję
a to lipa ;( z tej serii mam do kręconych i szału nie robi;( czy któryś z tych jest godny polecenia?
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 09:03   #198
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

U mnie podobnie działo się z starą wersją maseczki, tej nowej jeszcze nie uzyskałam leży w zapasach.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 09:31   #199
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
a to lipa ;( z tej serii mam do kręconych i szału nie robi;( czy któryś z tych jest godny polecenia?
Obecnie zużywam już trzecią butelkę szamponu z nagietkiem i dla mnie jest świetny Ma ALS, jest dość łagodny nawet przy częstym stosowaniu, dobrze oczyszcza, nawet olejki da radę zmyć - najpierw olejek, potem odżywka, szampon i odżywka Włosy wyglądają zdrowo, ładnie błyszczą, ale na pewno nie jest to zasługa samego szamponu Miałam też szampon z owsem i był ok, ale mąż ma alergię pokarmową m.in. na owies i czasami go uczulał Siostra używała wersję z olejkiem jojoba i też sobie chwaliła. Reszty jeszcze nie znam
athm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-24, 11:52   #200
thugmisses
Rozeznanie
 
Avatar thugmisses
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 852
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Ciekawe, czy do nas wróci
http://www.yvesrocherusa.com/control...cmSrc=Category
__________________
thugmisses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 12:03   #201
Junebug
Rozeznanie
 
Avatar Junebug
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 522
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość

Czy to możliwe, że na początku wszystko zdawało się być w porządku, a po niecałych trzech miesiącach coś się popsuło? Czy Wasze egzemplarze też tak mają?
Mi się tak zdarzyło w starej wersji maseczki. Poleżała trochę w zapasach i myślałam, że się zepsuła. Wystarczyło ją potrząsnąć i wymasować .
__________________
"Frankly, my dear, I don't give a damn."
Junebug jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 14:42   #202
mosumi
Raczkowanie
 
Avatar mosumi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 481
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Byłam dzisiaj w stacjonarce i wydałam 29,85 zł za co dostałam 2 pieczątki. Czy u was też takie służbistki pracują? Następnym razem na pewno wybiorę inny sklep. Szkoda, że akurat ten miałam po drodze, a nie chciałam wchodzić do CH żeby uniknąć tłumów.
mosumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 14:44   #203
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez mosumi Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w stacjonarce i wydałam 29,85 zł za co dostałam 2 pieczątki. Czy u was też takie służbistki pracują? Następnym razem na pewno wybiorę inny sklep. Szkoda, że akurat ten miałam po drodze, a nie chciałam wchodzić do CH żeby uniknąć tłumów.
Często tak niestety bywa
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 15:26   #204
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez mosumi Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w stacjonarce i wydałam 29,85 zł za co dostałam 2 pieczątki. Czy u was też takie służbistki pracują? Następnym razem na pewno wybiorę inny sklep. Szkoda, że akurat ten miałam po drodze, a nie chciałam wchodzić do CH żeby uniknąć tłumów.
Mi czasami brakuje kilka groszy i też nie dostaję tej kolejnej pieczątki. Nigdy nie dostałam w sumie. Zawsze jak już to polecają mi kupić coś malutkiego żeby dobić do wyższej kwoty i pieczątkę dostać.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 15:46   #205
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Mi czasami brakuje kilka groszy i też nie dostaję tej kolejnej pieczątki. Nigdy nie dostałam w sumie. Zawsze jak już to polecają mi kupić coś malutkiego żeby dobić do wyższej kwoty i pieczątkę dostać.
Z tym ze te malutkie rzeczy się w ogóle nie opłacają
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 16:03   #206
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez mosumi Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w stacjonarce i wydałam 29,85 zł za co dostałam 2 pieczątki. Czy u was też takie służbistki pracują? Następnym razem na pewno wybiorę inny sklep. Szkoda, że akurat ten miałam po drodze, a nie chciałam wchodzić do CH żeby uniknąć tłumów.
U mnie tak jest od zawsze.

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Z tym ze te malutkie rzeczy się w ogóle nie opłacają
No właśnie 😀
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 16:14   #207
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Byłam wczoraj w stacjo- CH Reduta w Wawie i nowości PN były normalnie wystawione na półkach. Nie wiem czy każdy mógł je kupić czy tylko klienci z kartą. Ja na razie chciałam się zapoznać z zapachami. Migdał z kwiatem pomarańczy zapamiętałam jako najładniejszy dla mnie. Natomiast peeling mandarynka, cytryna i cedr pachnie jakoś tak sztucznie. Nie zauważyłam napewno cytryny z bazylią i chyba oliwki z petit grain, więc pewnie wejdą później.
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 16:26   #208
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

W moim sklepie mają odpowiednie podejście do pieczątek - one są po to, żeby docenić klientki. Nieraz robię zakupy, gdzie końcówką jest 7 czy 8 złotych i dostaję pieczątkę. Jak kupię tylko żel za 8,90 plus gratis też. Ostatnio robiłam zakupy do kosmetyczki za 69 i realizowałam ulotkę urodzinową, z którą dostaje się trzy pieczątki gratis za zakup co najmniej trzech produktów. Zapytałam, czy je dostanę i usłyszałam - teoretycznie się nie należą, bo kupiła Pani dla gratisu, ale nikt nas z tego nie rozlicza, to Pani postawię

A czasami zajdę do sklepu w Lublinie i tam za brak 5 groszy nie ma pieczątki.

Nie dobieram nic do pieczątek, bo to się nie opłaca. Dla mnie jedna ma wartość 1 zł - za pierwszy poziom z 20 pieczątkami jest kosmetyk za 20 złotych i stąd moje wyliczenie
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 21:18   #209
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

I do mnie przyszła dziś ulotka. Z tego co widzę, nowości mają zielony punkt.
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-24, 23:05   #210
strumyczek
Raczkowanie
 
Avatar strumyczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

W temacie losów: byłam dziś w stacjonarce, zrobiłam zakupy "łapiące się" na los, ale jak to do przewidzenia - z moim szczęściem - nie ma szans I pytam, czy ktoś miał los "sprzyjający" Panie powiedziały, że 5 osób dostało kremy. Śmiały się, że skoro nie wierzę to mają dowód rzeczowy i pani pokazała mi, że posiadają listę - muszą się rozliczać z tego i dlatego taka lista.
A tak poza tematem to poszłam po peeling do stóp a wyszłam jeszcze dodatkowo z 2 kremami do rąk i paznokci. Ale fakt faktem uwielbiam je a były 2 w cenie 1 więc super
strumyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-15 18:51:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.