Czy są tutaj słuchacze radia 357 ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-25, 06:43   #1
głos zza ściany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 87

Czy są tutaj słuchacze radia 357 ?


ewentualnie Nowego Świata
Jestem maniakalnym fanem radia 357 więc zapytam z ciekawości czy jest tutaj chodź jedna osoba która też słucha?


Swoją drogą czy słuchacie radia?
głos zza ściany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-25, 11:32   #2
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Czy są tutaj słuchacze radia 357 ?

Cytat:
Napisane przez głos zza ściany Pokaż wiadomość
ewentualnie Nowego Świata
Jestem maniakalnym fanem radia 357 więc zapytam z ciekawości czy jest tutaj chodź jedna osoba która też słucha?


Swoją drogą czy słuchacie radia?
Tak, słucham radia ogólnie, słucham stacji 357, oraz wspomagam comiesięczną wpłatą radio 357.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-25, 18:55   #3
głos zza ściany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 87
Dot.: Czy są tutaj słuchacze radia 357 ?

Czyli jednak ktoś coś! Super

Też oczywiście patronuję 357 ...a na kubek czekam już hoho
głos zza ściany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-26, 19:40   #4
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Czy są tutaj słuchacze radia 357 ?

Też słucham obu. Choć niestety tylko w drodze do pracy. W pracy nie mogę niestety przeforsować zmiany stacji.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-27, 06:04   #5
głos zza ściany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 87
Dot.: Czy są tutaj słuchacze radia 357 ?

Jeśli w pracy słuchasz stacji komercyjnej to Ci szczerze współczuję.Ja po godzinie jestem wykończona ,i wcale nie przesadzam.
głos zza ściany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-27, 08:53   #6
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Czy są tutaj słuchacze radia 357 ?

kocham 357 i codziennie słucham, i jestem patronką
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-31, 09:17   #7
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Czy są tutaj słuchacze radia 357 ?

Slucham i patronuje RNŚ i 357.Słucham więcej 357 .Już oczekuję na TOP jutro
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-02, 11:45   #8
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Czy są tutaj słuchacze radia 357 ?

Wczoraj cały dzień z radiem w tle. To było coś pięknego
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-03, 05:49   #9
głos zza ściany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 87
Dot.: Czy są tutaj słuchacze radia 357 ?

Top-magia. Potem juz miałam z wizją
Powiem że najbardziej serce mi rośnie jak patrzę na patronite
Rozumiem że jesteście po trójkowe?
głos zza ściany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-03, 09:44   #10
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Czy są tutaj słuchacze radia 357 ?

ja się wychowałam na Trójce, bo mój tata nie słuchał innego radia i tylko to w domu grało, także miałam wielki sentyment i 357 to dla mnie kontynuacja, ale lepsza
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-04, 14:49   #11
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Czy są tutaj słuchacze radia 357 ?

Cytat:
Napisane przez głos zza ściany Pokaż wiadomość
Top-magia. Potem juz miałam z wizją
Powiem że najbardziej serce mi rośnie jak patrzę na patronite
Rozumiem że jesteście po trójkowe?
Dyszka Lexusa też była super.Fajnie że żałoba po Trójce została zapełniona.Ja nie włączałam wizji, jestem chyba starej daty i zupełnie wystarczyła mi fonia.Zwykle innych transmisji wideo radiowych też nie oglądam, jakoś nie jestem fanką ale fajnie że jest czasem taka opcja dla chętnych

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
ja się wychowałam na Trójce, bo mój tata nie słuchał innego radia i tylko to w domu grało, także miałam wielki sentyment i 357 to dla mnie kontynuacja, ale lepsza
U mnie to samo.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-04, 19:27   #12
głos zza ściany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 87
Dot.: Czy są tutaj słuchacze radia 357 ?

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Dyszka Lexusa też była super.Fajnie że żałoba po Trójce została zapełniona.Ja nie włączałam wizji, jestem chyba starej daty i zupełnie wystarczyła mi fonia.Zwykle innych transmisji wideo radiowych też nie oglądam, jakoś nie jestem fanką ale fajnie że jest czasem taka opcja dla chętn.

Ja też fonia.Ale tutaj zrobiłam wyjątek .Warszawa nocą z lotu ptaka+ogromny napis świetlny 'radio 357' na wieżowcu+ muza- > klimat magiczny


Co do Lexusa..Pamiętam jak wszystko rypło w Trójce w sierpniu, i Toyota wtedy wycofała się reklam w tej stacji, i to jest ten sam gościu -Przemysław Pater,który za tym stał a był na topie gościem Stelmacha,czyli reprezentant Lexusa Po prostu słuchacz starej Trójki.Jest moc.Jak dla mnie ciekawostka -smaczek
głos zza ściany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-04, 20:03   #13
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Czy są tutaj słuchacze radia 357 ?

Cytat:
Napisane przez głos zza ściany Pokaż wiadomość
Top-magia. Potem juz miałam z wizją
Powiem że najbardziej serce mi rośnie jak patrzę na patronite
Rozumiem że jesteście po trójkowe?
Tak.
Słucham trójki od listy przebojów programu 3 nie mającej nawet jeszcze 100 edycji.
Dostałam radiomagnetofon Kasprzak na komunię i się zaczęło słuchanie radia i Trójki.
Się miało zeszycik, angielskiego nikt wtedy nie znał w szkołach rosyjski ustawowo był, to się zapisywało co tydzień w kajeciku listę, literalnie tak jak się to słyszało.
I nagrywało na kasety piosenki, a jaki był zawsze nerw i foch jak Niedźwiedź zagadał w trakcie utworu, a tu nagrywane było i trzeba tydzień czekać żeby spróbować nagrać bez gadania.
Maciej Zembaty i Teatrzyk Zielone Oko w dużej mierze ukształtowały mój humor. Rodzinę Poszepszynskich i Pana Sułka oraz gajowego Maruchę kocham po grób.

Mam gigantyczna satysfakcję z tego co się stało jak Trójkę zniszczono. Takie wielkie: FUCK PiS - łaski bez, sobie sami zrobimy.
I zrobiliśmy.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-04, 22:14   #14
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Czy są tutaj słuchacze radia 357 ?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Tak.
Słucham trójki od listy przebojów programu 3 nie mającej nawet jeszcze 100 edycji.
Dostałam radiomagnetofon Kasprzak na komunię i się zaczęło słuchanie radia i Trójki.
Się miało zeszycik, angielskiego nikt wtedy nie znał w szkołach rosyjski ustawowo był, to się zapisywało co tydzień w kajeciku listę, literalnie tak jak się to słyszało.
I nagrywało na kasety piosenki, a jaki był zawsze nerw i foch jak Niedźwiedź zagadał w trakcie utworu, a tu nagrywane było i trzeba tydzień czekać żeby spróbować nagrać bez gadania.
Maciej Zembaty i Teatrzyk Zielone Oko w dużej mierze ukształtowały mój humor. Rodzinę Poszepszynskich i Pana Sułka oraz gajowego Maruchę kocham po grób.

Mam gigantyczna satysfakcję z tego co się stało jak Trójkę zniszczono. Takie wielkie: FUCK PiS - łaski bez, sobie sami zrobimy.
I zrobiliśmy.
Podpisuje się pod tym wszystkim.Też mialam Kasprzaka ,prawdę mówiąc nawet 2 lata temu czasem kasetę w nim odtwarzalam Ale padł na amen.
I nieodżałowany Tomek Beksiński Cava- może i Trójka padła ale najgorsze jest to że nadal tego trupa finansujemy
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2022-01-04 o 22:16
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 10:12   #15
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Czy są tutaj słuchacze radia 357 ?

No właśnie, mnie trochę smuci, że w sumie Trójka to już TRUJKA, nie ma nic wspólnego ze starą poprzedniczką, a wciąż trzeba to finansować.... Ale generalnie serce się raduje, że mamy 357. Jedynie żałuję,że w zalewie podcastów nie mam okazji słuchać wszystkiego co chcę, musiałabym nie spać by być na bieżąco
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-23, 07:45   #16
głos zza ściany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 87
Dot.: Czy są tutaj słuchacze radia 357 ?

Bardzo ubolewam ze Tomek Michniewicz zrezygnował ze 'Świata równoległego' Uwielbiałam te audycje.Wartościowe.On ma naprawdę coś do powiedzenia.I ten jego uspokajający głos.Wielka strata dla radia moim zdaniem
głos zza ściany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-24, 09:17   #17
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Czy są tutaj słuchacze radia 357 ?

Cytat:
Napisane przez głos zza ściany Pokaż wiadomość
Bardzo ubolewam ze Tomek Michniewicz zrezygnował ze 'Świata równoległego' Uwielbiałam te audycje.Wartościowe.On ma naprawdę coś do powiedzenia.I ten jego uspokajający głos.Wielka strata dla radia moim zdaniem
nie odnotowałam tego, lubiłam tę audycję....
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-25, 08:40   #18
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Czy są tutaj słuchacze radia 357 ?

Mnie trochę dobija ten poranny niedzielny cykl o Francji.
Akurat jem śniadanie i piję niedzielną kawkę przy radiu.

Z całym szacunkiem, ale co mnie obchodzi ciągle ta Francja?
Jeszcze rozumiem cykl o różnych krajach, ale w kółko Macieju co tydzień Francja i Francja? Już zaczęłam przełączać na RNŚ, bo już słuchać nie mogę, co tam znów we Francji.




Powiem coś strasznego, okropnie mi brakuje audycji Cejrowskiego w weekendowy poranek. Jaki jest, taki jest, ale muzykę prezentował genialną i w fajny sposób ją komentował. W RNŚ jest niby odpowiednik, ale prowadzący jest dla mnie niestrawny kompletnie, a muzyka jaką dobiera... nijaka, niestety nie rekompensuje ona kompletnie okropności prowadzącego.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-04, 18:29   #19
zasspana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 145
Dot.: Czy są tutaj słuchacze radia 357 ?

Wieczór spędzam z Listą 357
zasspana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-06, 07:48   #20
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Czy są tutaj słuchacze radia 357 ?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Mnie trochę dobija ten poranny niedzielny cykl o Francji.
Akurat jem śniadanie i piję niedzielną kawkę przy radiu.

Z całym szacunkiem, ale co mnie obchodzi ciągle ta Francja?
Jeszcze rozumiem cykl o różnych krajach, ale w kółko Macieju co tydzień Francja i Francja? Już zaczęłam przełączać na RNŚ, bo już słuchać nie mogę, co tam znów we Francji.




Powiem coś strasznego, okropnie mi brakuje audycji Cejrowskiego w weekendowy poranek. Jaki jest, taki jest, ale muzykę prezentował genialną i w fajny sposób ją komentował. W RNŚ jest niby odpowiednik, ale prowadzący jest dla mnie niestrawny kompletnie, a muzyka jaką dobiera... nijaka, niestety nie rekompensuje ona kompletnie okropności prowadzącego.
Ja akurat uwielbiam Państwa Brzezińskich i chętnie słucham. Natomiast brakuje mi napadów Wałkuskiego.Cejrowskiego nie znosilam i nawet fajna muzyka nie zwyciężyła nad tym co wygadywał,po prostu nie umiałam tego oddzielić. Ale ogólnie czasem łapie się na tym ze jeszcze tęsknię za starą Trójką. Nie słucham już piątkowej listy gdyż zdecydowanie już to nie moja lista i muzyka tez już mi średnio podchodzi. Za to regularnie o 20-stej słucham audycji Nizinkiewicza-Radioaktywni.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-07, 06:15   #21
głos zza ściany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 87
Dot.: Czy są tutaj słuchacze radia 357 ?

Ja to jestem tak szczęśliwa ze udało się stworzyć radio ,że prawie do niczego się nie przyczepiam.Prawie?No brakuje mi Wyżgi w popołudniówkach.Patrycjus z to klasa sama w sobie,No ale nie można mieć wszystkiego.Powiem Wam szczerze że....Trójki nie doceniałam bo ona zawsze była.Ot włączałam radyjko do kontaktu i coś tam grało/gadało.Wielkie mecyjeJak mi zabrano to bez przesady odbijałam się od ściany.Ja nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić.Szukałam po falach namiastki mojego radia i psinco.Przy reportażu 'To nie jest historia o piosence' się rozryczałam,Więc to, że oni się nie rozpierzchli, i stworzyli radio to dla mnie prawdziwy cud.


ps.Milenka co Ci nie pasuje w liście? Muzyka pisałaś.A Łukawski też?
ps2 Cava tym Cejrowskim to też mnie zastrzeliłaś

Edytowane przez głos zza ściany
Czas edycji: 2022-02-07 o 06:45 Powód: dopisek
głos zza ściany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-07, 08:44   #22
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Czy są tutaj słuchacze radia 357 ?

Mi też Patrycjusza popołudniami brakuje! Bardzo lubię jego głos i klasę.
Nową Listę bardzo lubię, ale ja od zawsze jestem wierną fanką Marcela i fakt, że prowadzi Listę bardzo mnie cieszy
Cejrowskiego w dzieciństwie lubiłam, programy w tv, potem wyłączałam Trójkę jak miał w soboty audycje, miałam problem by oddzielić jego poglądy, od programów.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-07 09:44:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.