na styl skate - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-26, 20:21   #1
to_ktora_jara_dobry_rap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 11
Exclamation


Hej Chciałabym zmienić styl na tai bardziej skate... Myślę o tym żeby zacząć nosić full capy.. Nie chcę łazić w męskich koszulkach i bluzach, nie chcę też aby zmiana był gwałtowna.. Doradźcie mi jak przeprowadzić zmianę i wyglądać jednocześnie dziewczęco... Załączam zdjęcie żebyście mogły zobaczyć jak obecnie wydam Doradźcie jak fajnie przeprowadzić zmianę na zdjęciach jestem w ciuchach na co dzień. Jak widzicie niczym się nie wyróżniam Liczę na waszą pomoc !

Tutaj zdjęcia

i jeszcze tu ;D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 161.jpg (141,5 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 287.jpg (150,4 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 175.jpg (91,7 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3708.jpg (150,7 KB, 124 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-11-27 o 00:00 Powód: post pod postem
to_ktora_jara_dobry_rap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 23:21   #2
Calen
Raczkowanie
 
Avatar Calen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Sławno
Wiadomości: 47
Dot.: na styl skate

Witam
Moim zdaniem styl skate jest zbędny . Możesz zacząć ubierać się bardziej dziewczęco , subtelnie , z nutką elegancji . Uwierz mi że lepiej to wygląda (a i facetom bardziej sie podoba tak naprawdę) . Możesz lekko podciąć włosy , wycieniować je , grzywke na bok zrobić . Sposób ubierania sie taki według mnie jest dobry na weekend nad jeziorem , przy grillu/ognisku , w domku letniskowym itp .
Calen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 05:51   #3
Viola121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 122
Dot.: na styl skate

Cześć
Patrząc po zdjęciach myslę, że jesteśmy mniej więcej w podobnym wieku.
Ja osobiście uwielbiam ubierać się na skate Z tą różnicą, że nie robie tego codziennie.. jednego dnia można mnie zobaczyć w dresie z krokiem do kolan <wtedy zwykle mam dopasowaną bluzkę żeby nadal wyglądać jak dziewczyna mimo moich krótkich wlosów>, a następnego w spódniczce i kozakach. Wszystko zależy od tego w co danego dnia chcę się ubrać, jednak dres to jeden z najwygodniejszych strojow moim zdaniem.
__________________


Akcja LATO 2012
Viola121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 09:51   #4
to_ktora_jara_dobry_rap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 11
Dot.: na styl skate

Dzięki dziewczyny A Viola121 mam pytanie gdzie kupujesz ubrania ? Albo raczej jakich firm ? Chodzisz w damskich czy w męskich ?
to_ktora_jara_dobry_rap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 11:33   #5
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: na styl skate

Cytat:
Napisane przez Calen Pokaż wiadomość
Witam
Moim zdaniem styl skate jest zbędny . Możesz zacząć ubierać się bardziej dziewczęco , subtelnie , z nutką elegancji . Uwierz mi że lepiej to wygląda (a i facetom bardziej sie podoba tak naprawdę) . Możesz lekko podciąć włosy , wycieniować je , grzywke na bok zrobić . Sposób ubierania sie taki według mnie jest dobry na weekend nad jeziorem , przy grillu/ognisku , w domku letniskowym itp .
zadziwia mnie to że na wizażu, niezależnie od wieku i upodobań rada jets jedna: zacznij ubierać się bardziej kobieco i elegancko czy to tak trudno zrozumieć, że na ubieranie się "dorośle" jest jeszcze czas i trzeba tego chcieć samemu?... do tego trzeba DOJRZEĆ a na to dziewczyna ma jeszcze kupę czasu....

do autorki: myślę, że nie jest to takie trudne, poprzymierzaj te fullcapy, zobacz czy w nich dobrze wyglądasz. do takiego stylu to chyba najłatwiej szukać ubrań w cropptown-ie, bluzy rozpinane i kangurki, dopasowane rurki (mogą też być luźne "baggy" albo pumpy, ale do bluzy dziewczynie bardziej pasują wąskie spodnie, a te szerokie spodnie już prędzej do dopasowanych topów czyli może bardziej w wakacje). do tego tzw. nerki/hip-pack czyli saszetki na biodrach. no i fajne sportowe buty, tenisówki/adidasy/wysokie oldschoolowe nike.
do stylu skate pasują bardzo oldschoolowe ciuchy, np granatowe lub czarne bluzy adidasa. dodać do tego fajną, młodzieżową biżuterię (bransoletka, kolczyki wystarczą) i fajnie będzie się to prezentować
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 12:37   #6
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: na styl skate

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
zadziwia mnie to że na wizażu, niezależnie od wieku i upodobań rada jets jedna: zacznij ubierać się bardziej kobieco i elegancko czy to tak trudno zrozumieć, że na ubieranie się "dorośle" jest jeszcze czas i trzeba tego chcieć samemu?... do tego trzeba DOJRZEĆ a na to dziewczyna ma jeszcze kupę czasu....

do autorki: myślę, że nie jest to takie trudne, poprzymierzaj te fullcapy, zobacz czy w nich dobrze wyglądasz. do takiego stylu to chyba najłatwiej szukać ubrań w cropptown-ie, bluzy rozpinane i kangurki, dopasowane rurki (mogą też być luźne "baggy" albo pumpy, ale do bluzy dziewczynie bardziej pasują wąskie spodnie, a te szerokie spodnie już prędzej do dopasowanych topów czyli może bardziej w wakacje). do tego tzw. nerki/hip-pack czyli saszetki na biodrach. no i fajne sportowe buty, tenisówki/adidasy/wysokie oldschoolowe nike.
do stylu skate pasują bardzo oldschoolowe ciuchy, np granatowe lub czarne bluzy adidasa. dodać do tego fajną, młodzieżową biżuterię (bransoletka, kolczyki wystarczą) i fajnie będzie się to prezentować
Zupełnie się z Tobą zgadzam Po pierwsze uważam, że dla nas kobiet to jest wspaniałe, że w dzisiejszych czasach możemy przebierać w tylu stylach i możliwościach doboru garderoby. Pomyślcie, jak by to było nudno, gdybyśmy wszystkie ubierały się kobieco/dziewczęco i elegancko. Idąc ulicą, często zwracam uwagę na fajnie czy oryginalnie ubrane dziewczyny/kobiety, i myślę 'qurcze, jak ona świetnie w tym wygląda' - chociaż sama czegoś podobnego bym nie założyła. Bo wiadomo, każdy w czym innym czuje się dobrze, każdemu co innego odpowiada - i to jest super. Sama często mam takie dni, że raz lubię totalny luz i mało kobiecości, a innym razem elegancko i kobieco. I to prawda, że młodość ma swoje prawa i trzeba z nich korzystać! Teraz właśnie autorka wątku ma najlepszy czas na modowe szaleństwa i eksperymenty! No bo kiedy? A Viola121 ma do tego doskonałe podejście, bo jak wiadomo kobieta zmienną jest
A w te kobiece fatałaszki zdążysz jeszcze w wskoczyć. Sama je uwielbiam, ale także musiałam do tego stylu dorosnąć
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 13:18   #7
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: na styl skate

Cytat:
Napisane przez Viola121 Pokaż wiadomość
Cześć
Patrząc po zdjęciach myslę, że jesteśmy mniej więcej w podobnym wieku.
Ja osobiście uwielbiam ubierać się na skate Z tą różnicą, że nie robie tego codziennie.. jednego dnia można mnie zobaczyć w dresie z krokiem do kolan <wtedy zwykle mam dopasowaną bluzkę żeby nadal wyglądać jak dziewczyna mimo moich krótkich wlosów>, a następnego w spódniczce i kozakach. Wszystko zależy od tego w co danego dnia chcę się ubrać, jednak dres to jeden z najwygodniejszych strojow moim zdaniem.
a moim zdaniem fajnie wyglądasz tak jak wyglądasz
średnio Cię widzę jako skate
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 21:06   #8
to_ktora_jara_dobry_rap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 11
Dot.: na styl skate

Dziewczyny strasznie wam wszystkim dziękuję za rady Mam jeszcze jedno pytanie gdzie kupujecie ciuch pod styl skate ? Albo raczej z jakich firm Jeśli macie jakieś ciekawe linki fajnie by było gdybyście się podzieliły
Dzięki
to_ktora_jara_dobry_rap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 09:47   #9
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: na styl skate

każda z nas marzy by czasem się tak ubrać więc nie mam zastrzeżeń
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 04:52   #10
Viola121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 122
Dot.: na styl skate

W internecie są sklepy takie jak UrbanCity i Endorfina.. ten drugi to typowy skateshop dla dziewczyn, jest dość drogi ale ubrania z tej marki są wytrzymałe. Na UrbanCity jest większość męskich ubrań ale dobierając rozmiar można zakupić fajne dresy czy bluzę Ze sklepów jakie w moim mieście są to chyba najbardziej polecam USA SPORT gdyż tam jest też dział dla kobiet, większość dresów kupiłam tam i jestem zadowolona.
__________________


Akcja LATO 2012
Viola121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.