Imprezowa znajomość - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-02, 13:52   #1
julka559
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45

Imprezowa znajomość


Witajcie!
Potrzebuję się kogoś poradzić. Mam nadzieję, że Wy, jako starsze Koleżanki mi pomożecie
Poznałam faceta na Sylwestrze. Odkąd pierwszy raz razem zatańczyliśmy potem praktycznie ani na chwilę się nie rozstaliśmy, Cały czas bawiliśmy się razem.
Chyba trzeba jeszcze dodać, że nic nie pił, więc nie można chyba powiedzieć, że nie wiedział co robi.
Raz wyszliśmy na krótki spacer, niósł mnie na rękach, pocałował, było świetnie
Wziął ode mnie numer telefonu, żebyśmy potem mieli jak się skontaktować.
Stwierdziłam, że pewnie i tak nic z tego nie będzie, że nawet do mnie nie napisze, ani nie zadzwoni.
Jednak wczoraj po południu napisał. Nawet dobrze się dogadywaliśmy.

Moje pytanie brzmi:
Czy takie imprezowe znajomości mają w ogóle sens? Warto mieć nadzieję?
Macie jakieś doświadczenia z facetami poznanymi na imprezach?
julka559 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 13:55   #2
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Imprezowa znajomość

Imprezowa znajomość? Poznałaś go w normalny sposób tak jak poznają się ludzie, jak inaczej to sobie wyobrażasz?
Atmosfera sprzyjała, gdybyście zaczęli rozmawiać w markecie między półkami to może nic by z tego nie wynikło, nawet byście się nie pocałowali :d
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 14:07   #3
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Imprezowa znajomość

Mają sens. Ja TŻ'ta poznałam na imprezie integracyjnej mojego roku. I mimo, że był wtedy po 6 piwach i nie wymienialiśmy się nawet numerami telefonów to nie przeszkodziło to nam w zawarciu szczęśliwego, obecnie już 11 letniego związku. ;-)
Dodam, że na co dzień TŻ nie pije praktycznie wcale, jak wypije jakiś alkohol góra 4 razy w roku to już jest dużo. Więc z tym czy facet na imprezie trzeźwy czy po kilku piwach to też różnie bywa. Mój TŻ wtedy pił bo jest nieśmiały a nikogo na imprezie nie znał i chciał się choć trochę wyluzować.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 14:10   #4
zmieszany_facet
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 588
Dot.: Imprezowa znajomość

Nie rozumiem o co chodzi Tobie autorko? Wartościowych ludzi mozna poznac wszędzie- w bibliotece, markecie, na imprezie czy nawet na ławce w parku. Co to za pytanie czy to ma sens? Skąd my mamy wiedzieć. Poznaliscie się, wymieniliście kontaktami, możecie zacząć rozwijać znajomość i zobaczycie czy nadajecie na podobnych falach. Miejsce poznania niczego nie determinuje, dopiero teraz jak bedziecie się poznawac możecie ocenić na ile do siebie pasujecie
zmieszany_facet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 14:12   #5
julka559
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Imprezowa znajomość

Ale ja też powinnam pokazać, że zależy mi na kontakcie z nim? Czy lepiej dać mu szansę się wykazać?
julka559 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 14:15   #6
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Imprezowa znajomość

Cytat:
Napisane przez julka559 Pokaż wiadomość
Ale ja też powinnam pokazać, że zależy mi na kontakcie z nim? Czy lepiej dać mu szansę się wykazać?
Okazywać zainteresowanie: Tak
Okazywać desperację (o ile występuje): Nie

Tylko nie zgrywaj niedostępnej i niezainteresowanej bo jak to facet z prawdziwego zdarzenia to zamiast latać za jedną, znajdzie sobie następną.
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 14:19   #7
zmieszany_facet
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 588
Dot.: Imprezowa znajomość

Jak Ciebie zaprosi to po prostu zgódź się i się umówcie. Możesz czasami jakieś smsy lub zadzwonic po spotkaniu. Oczywiście, że musisz mu okazywać zainteresowanie, mężczyzna szybko straci zapał jeśli dziewczyna będzie unikać spotkań. Nie wiem o jaką inną formę pokazania Tobie chodzi. Moja była na początku w ogóle do mnie nie dzwoniła, cały kontakt pochodził właściwie ode mnie (co mnie tez drażniło), ale tak mi sie podobała, a umawiała się ze mną bardzo chętnie, że jakos przymykałem na to oko. Jeśli dochodziłoby do tego jeszcze wymigiwanie się od spotkań ze mną, to na pewno straciłbym zainteresowanie
zmieszany_facet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 14:24   #8
sallyskellington
Raczkowanie
 
Avatar sallyskellington
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc.
Wiadomości: 193
Dot.: Imprezowa znajomość

Jak najbardziej . Ja i mój ex poznaliśmy się na 18-nastce kolegi. To jest jak najbardziej normalny sposób na poznawanie ludzi / partnerów.

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez zmieszany_facet Pokaż wiadomość
Jak Ciebie zaprosi to po prostu zgódź się i się umówcie. Możesz czasami jakieś smsy lub zadzwonic po spotkaniu. Oczywiście, że musisz mu okazywać zainteresowanie, mężczyzna szybko straci zapał jeśli dziewczyna będzie unikać spotkań. Nie wiem o jaką inną formę pokazania Tobie chodzi. Moja była na początku w ogóle do mnie nie dzwoniła, cały kontakt pochodził właściwie ode mnie (co mnie tez drażniło), ale tak mi sie podobała, a umawiała się ze mną bardzo chętnie, że jakos przymykałem na to oko. Jeśli dochodziłoby do tego jeszcze wymigiwanie się od spotkań ze mną, to na pewno straciłbym zainteresowanie
Kolega ma 100 % racji. Hah to ja mam tą samą taktykę co ta była. nie wiem czemu ale tak pierwsze 2 miesiące znajomości mniej więcej sama się nie odzywam ale właśnie jestem chętna na spotkania. I cieszy mnie inicjowanie kontaktu przez niego. Może to śmiesznie zabrzmi ale z damskiego punktu widzenia myślę, że część z nas chcę zobaczyć czy facet jest na prawdę zdeterminowany.
__________________
"Akceptujemy taką miłość na jaką w naszym mniemaniu zasługujemy."
sallyskellington jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 14:28   #9
julka559
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Imprezowa znajomość

Właśnie chodzi o to, że ja też nigdy pierwsza nie napisze. Ile osób już mi to wypominało.. że też czasem powinnam się pierwsza odezwać i w ogóle.
A ja wolę, jak to facet się pierwszy odezwie, wiem wtedy, że chociaż trochę mu na kontakcie ze mną zależy
julka559 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 14:34   #10
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Imprezowa znajomość

Cytat:
Napisane przez julka559 Pokaż wiadomość
Właśnie chodzi o to, że ja też nigdy pierwsza nie napisze. Ile osób już mi to wypominało.. że też czasem powinnam się pierwsza odezwać i w ogóle.
A ja wolę, jak to facet się pierwszy odezwie, wiem wtedy, że chociaż trochę mu na kontakcie ze mną zależy
Gorzej jeśli on pomyśli dokładnie to samo.
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 14:36   #11
zmieszany_facet
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 588
Dot.: Imprezowa znajomość

Rozumiem drogie Panie, że chcecie zobaczyć czy facetowi zalezy na kontakcie... ale szczerze to facetowi równiez na tym zależy. Ja jak dzwoniłem to na początku znajomości tez miałem lekko nogi jak z waty :P. Ona nie dzwoniła, a ja sie zastanwiałem czy ona w ogóle chce sie ze mna spotkać, czy traktuje mnie tylko jako znajomego skoro sama nigdy nie napisze/zadzwoni. No, ale własnie- podobała mi sie i po prostu dzwoniłem :P choc czasem i tez z 10-15 minut musiałem przygotowywac sie psychicznie na ten telefon ^^ To nie jest tak fajne jak wam się wydaje- "zobacze czy jemu zalezy". Meżczyzni również maja te rozterki, gdybym tak bardzo się nie wciagnał w tamta znajomośc to może zaczałbym czekac az ona się odezwie... i ostatecznie nigdy nie bylibyśmy parą... Co może w świetle tego w jaki sposób sie rozstaliśmy byłoby lepszym rozwiązaniem :/

Dobra, ale to nie o mnie ten wątek tylko o autorce . Dokłądnie tak, musisz okazywac zainteresowanie, ale nie desperacje. Na poczatku nie zasypuj go milionami smsów i dziesiatkami telefonów dziennie. na początku niech on okazuje wiecej zainteresowania, niech zacznie zapraszac, ale nie zapominaj o tym, że tez czasem możesz zaproponować jakies spotkanie
zmieszany_facet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 14:37   #12
sallyskellington
Raczkowanie
 
Avatar sallyskellington
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc.
Wiadomości: 193
Dot.: Imprezowa znajomość

Cytat:
Napisane przez julka559 Pokaż wiadomość
Właśnie chodzi o to, że ja też nigdy pierwsza nie napisze. Ile osób już mi to wypominało.. że też czasem powinnam się pierwsza odezwać i w ogóle.
A ja wolę, jak to facet się pierwszy odezwie, wiem wtedy, że chociaż trochę mu na kontakcie ze mną zależy
To jesteś taka jak ja akurat zawsze miałam to szczęście, że wszystko układało się pomyślnie. Ja myślę, że jak mu będzie zależeć to może się to fajnie rozwinąć. Najważniejsze odpisuj miło, czasem też np. zapytaj o coś w smsie, czy na fejsie czy jak tam się komunikujecie. Wszystko samo pójdzie do przodu .
__________________
"Akceptujemy taką miłość na jaką w naszym mniemaniu zasługujemy."
sallyskellington jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 14:37   #13
julka559
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Imprezowa znajomość

Ale na początku znajomości chyba powinnam jemu dać szanse się wykazać
julka559 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 14:40   #14
sallyskellington
Raczkowanie
 
Avatar sallyskellington
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc.
Wiadomości: 193
Dot.: Imprezowa znajomość

Moja mama zawsze mawia na 3 pierwsze smsy czy inicjowanie kontaktu chłopaka Ty odezwij się raz pierwsza. Coś w ty jest bo nie nachalnie a dajesz do zrozumienia, że też o nim myślisz.

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Pewnie tak pierwszy miesiąc to wybadaj czy to nie słomiany zapał z jego strony.
__________________
"Akceptujemy taką miłość na jaką w naszym mniemaniu zasługujemy."
sallyskellington jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 14:44   #15
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Imprezowa znajomość

Ale umówiliście się na spotkanie, czy pisaliście o pierdołkach?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 14:46   #16
julka559
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Imprezowa znajomość

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ale umówiliście się na spotkanie, czy pisaliście o pierdołkach?
Nie umówiliśmy się. Pisaliśmy o tym co działo się na imprezie, a potem o niczym konkretnym
julka559 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 14:51   #17
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Imprezowa znajomość

Cytat:
Napisane przez julka559 Pokaż wiadomość
Nie umówiliśmy się. Pisaliśmy o tym co działo się na imprezie, a potem o niczym konkretnym
Oby się nie okazało, że to taki typ, co lubi stracić nieco czasu na pisanie bez sensu, ale z konkretną propozycją nie wyjdzie. Pilnuj tego, żeby nie stać się SMS-owym czasoumilaczem. Następnym razem poprowadź tak "rozmową" abyście się umówili.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 14:52   #18
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Imprezowa znajomość

Cytat:
Napisane przez julka559 Pokaż wiadomość
Ale na początku znajomości chyba powinnam jemu dać szanse się wykazać
Napisanie smsa to Twoim zdaniem "wykazanie się"?
Odzywaj się jeśli masz ochotę, a jemu pozwól wykazywac się w bardziej wymagający sposób niż wklepanie paru znaków za kilka groszy. Chcesz, to pisz pierwsza, to nie ma znaczenia dopóki nie wysyłasz kilku smsów pod rząd.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 14:57   #19
julka559
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Imprezowa znajomość

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Oby się nie okazało, że to taki typ, co lubi stracić nieco czasu na pisanie bez sensu, ale z konkretną propozycją nie wyjdzie. Pilnuj tego, żeby nie stać się SMS-owym czasoumilaczem. Następnym razem poprowadź tak "rozmową" abyście się umówili.
Wydaje mi się, że jest typem faceta, który nie lubi tracić czasu na głupie pisanie smsów.
Na imprezie też nie tracił czasu, tylko od razu rozmowę zaczął. Cały czas jak tańczyliśmy to o czymś gadaliśmy.
Nawet gdy na zewnątrz wychodziliśmy to dawał mi swoją kurtkę, żebym się nie przeziębiła. Miałam wrażenie, że się o mnie troszczy
julka559 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 15:04   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Imprezowa znajomość

Cytat:
Napisane przez julka559 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że jest typem faceta, który nie lubi tracić czasu na głupie pisanie smsów.
Na imprezie też nie tracił czasu, tylko od razu rozmowę zaczął. Cały czas jak tańczyliśmy to o czymś gadaliśmy.
Nawet gdy na zewnątrz wychodziliśmy to dawał mi swoją kurtkę, żebym się nie przeziębiła. Miałam wrażenie, że się o mnie troszczy
"Znasz go" od 2 dni. Jak zobaczysz, to wtedy dopiero uwierz, czyli jak się umówicie na jakieś spotkanie, będziecie mogli pogadać. Samo noszenie na rękach i całowanie nowo poznanej dziewczyny w ferworze imprezy znaczy... nic.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 15:30   #21
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Imprezowa znajomość

Oczywiscie, ze maja sens, tak poznalam swojego TZ, od prawie roku razem
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 15:35   #22
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Imprezowa znajomość

To prawda, nie nakręcaj się z góry, że on jest taki super i opiekuńczy i w ogóle, bo dużo rozmawialiście, okrył cię kurtką i podniósł na ręce. Podejdź do tego normalnie, naturalnie. Moim zdaniem to miło jak obie strony się odzywają, byle nie nachalnie.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 15:37   #23
jukejka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 27
Dot.: Imprezowa znajomość

Mojego narzeczonego poznalam w taki sam sposób powodzenia
__________________
Drożdże-22.10.13

47 cm-jest.............75 cm-będzie


narzeczona od 06.12.13
jukejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 17:37   #24
julka559
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Imprezowa znajomość

Na pewno muszę spróbować, tyle wiem.
Wyjdzie coś z tego to wyjdzie, nie to trudno. Nie on pierwszy, nie ostatni
julka559 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 18:14   #25
lady_nathalie
Raczkowanie
 
Avatar lady_nathalie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 32
Dot.: Imprezowa znajomość

Cytat:
Napisane przez julka559 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Potrzebuję się kogoś poradzić. Mam nadzieję, że Wy, jako starsze Koleżanki mi pomożecie
Poznałam faceta na Sylwestrze. Odkąd pierwszy raz razem zatańczyliśmy potem praktycznie ani na chwilę się nie rozstaliśmy, Cały czas bawiliśmy się razem.
Chyba trzeba jeszcze dodać, że nic nie pił, więc nie można chyba powiedzieć, że nie wiedział co robi.
Raz wyszliśmy na krótki spacer, niósł mnie na rękach, pocałował, było świetnie
Wziął ode mnie numer telefonu, żebyśmy potem mieli jak się skontaktować.
Stwierdziłam, że pewnie i tak nic z tego nie będzie, że nawet do mnie nie napisze, ani nie zadzwoni.
Jednak wczoraj po południu napisał. Nawet dobrze się dogadywaliśmy.

Moje pytanie brzmi:
Czy takie imprezowe znajomości mają w ogóle sens? Warto mieć nadzieję?
Macie jakieś doświadczenia z facetami poznanymi na imprezach?
A jaka to różnica, gdzie kogoś poznasz? Czy na imprezie, czy w parku czy w bibliotece? jak to to, to nawet na drugim końcu świata swojego poznasz
__________________
Czas dużych przemian
lady_nathalie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 18:23   #26
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Imprezowa znajomość

A gdzie byś chciała poznać swojego faceta ? W kolejce do mięsnego?


Oczywiście, że takie znajomości mają szanse ALE nie nakręcaj się za bardzo, znasz faceta dopiero dwa dni, musisz wyluzować a co ma być to będzie
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 19:12   #27
zjadlabymcos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Imprezowa znajomość

A ile macie lat?
zjadlabymcos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 19:47   #28
julka559
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Imprezowa znajomość

Cytat:
Napisane przez zjadlabymcos Pokaż wiadomość
A ile macie lat?
Ja mam 18, on 19
julka559 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 20:17   #29
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Imprezowa znajomość

Cytat:
Napisane przez julka559 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Potrzebuję się kogoś poradzić. Mam nadzieję, że Wy, jako starsze Koleżanki mi pomożecie
Poznałam faceta na Sylwestrze. Odkąd pierwszy raz razem zatańczyliśmy potem praktycznie ani na chwilę się nie rozstaliśmy, Cały czas bawiliśmy się razem.
Chyba trzeba jeszcze dodać, że nic nie pił, więc nie można chyba powiedzieć, że nie wiedział co robi.
Raz wyszliśmy na krótki spacer, niósł mnie na rękach, pocałował, było świetnie
Wziął ode mnie numer telefonu, żebyśmy potem mieli jak się skontaktować.
Stwierdziłam, że pewnie i tak nic z tego nie będzie, że nawet do mnie nie napisze, ani nie zadzwoni.
Jednak wczoraj po południu napisał. Nawet dobrze się dogadywaliśmy.

Moje pytanie brzmi:
Czy takie imprezowe znajomości mają w ogóle sens? Warto mieć nadzieję?
Macie jakieś doświadczenia z facetami poznanymi na imprezach?
Mojego tż można powiedzieć poznałam na imprezie, też nosił mnie na rekach, pisał, był czuły i kochany, i tak jest do dziś. Absolutnie wierzę w takie związki
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 11:01   #30
julka559
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Imprezowa znajomość

Może ktoś jeszcze wypowie się na temat takich znajomości? Bo jak narazie nikt złych doświadczeń z facetami poznanymi na imprezie nie ma
julka559 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-03 17:00:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.