Najbardziej skąpy facet- ranking:) - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-03, 11:15   #3361
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Facet koleżanki oświadczył się jej pierścionkiem po zmarłej żonie...

Dodam, że nie pasował, a jak niedoszła narzeczona dowiedziała się o historii pierścionka, facet dorobił ideologię, że ma to dla niego symboliczne znaczenie. Nie wiem, co gorsze - skąpstwo w takiej sytuacji, czy psychiczne przedłużenie poprzedniego związku przez takie przyrównywanie obecnej partnerki do poprzedniej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie przyjęłabym tego pierścionka na jej miejscu, oświadczyn pewnie też nie. Ciarki mnie przeszły
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."

Edytowane przez Minna
Czas edycji: 2014-06-03 o 11:16
Minna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 18:08   #3362
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Minna Pokaż wiadomość
Nie przyjęłabym tego pierścionka na jej miejscu, oświadczyn pewnie też nie. Ciarki mnie przeszły
mnie też.. historia dobra na Straszny wątek..

Jestem w szoku po tych kilku ostatnich historiach... a ta żona, która płaci mężowi czynsz to normalna też nie jest
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 19:44   #3363
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Tez nie przyjelabym takich oswiadczyn
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 15:54   #3364
_samsara_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 60
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Swoja drogą przypomniało mi się jak zostałam zaproszona przez chłopaka z którym się spotykałam na jego bal magisterski Zaproszenie przyjełam, kupiłam sobie nową kiecke na tę okazję i tydzień przed balem on dzwoni do mnie z pytaniem: dlaczego nie zapłaciłam jeszcze za moje miejsce na jego bal magisterski? Bo skoro chcę iść to muszę zapłacić 200zł za udział. Oniemiałam jak to usłyszałam ale na szczęście udało mi się wykręcić i z balu i z dalszego spotykania z jegomościem.
_samsara_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 17:10   #3365
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _samsara_ Pokaż wiadomość
Swoja drogą przypomniało mi się jak zostałam zaproszona przez chłopaka z którym się spotykałam na jego bal magisterski Zaproszenie przyjełam, kupiłam sobie nową kiecke na tę okazję i tydzień przed balem on dzwoni do mnie z pytaniem: dlaczego nie zapłaciłam jeszcze za moje miejsce na jego bal magisterski? Bo skoro chcę iść to muszę zapłacić 200zł za udział. Oniemiałam jak to usłyszałam ale na szczęście udało mi się wykręcić i z balu i z dalszego spotykania z jegomościem.
Też bym nie poszła Niech sobie idzie sam.
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 09:01   #3366
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _samsara_ Pokaż wiadomość
Swoja drogą przypomniało mi się jak zostałam zaproszona przez chłopaka z którym się spotykałam na jego bal magisterski Zaproszenie przyjełam, kupiłam sobie nową kiecke na tę okazję i tydzień przed balem on dzwoni do mnie z pytaniem: dlaczego nie zapłaciłam jeszcze za moje miejsce na jego bal magisterski? Bo skoro chcę iść to muszę zapłacić 200zł za udział. Oniemiałam jak to usłyszałam ale na szczęście udało mi się wykręcić i z balu i z dalszego spotykania z jegomościem.
nie wierzę
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 09:17   #3367
goszka__
Raczkowanie
 
Avatar goszka__
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 150
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Mój mąż też jest że tak powiem oszczędny. Najbardziej rozwścieczyło mnie to że potrafił wydać ponad 1000zl na nowe części do komputera, a chce kupić używane rzeczy dla naszego dziecka, które za niedługo urodzę. W ogóle wścieka się na mnie jeśli z własnej wypłaty kupię jej parę ubranek. Tak jakby uważał że 3 śpioszki i 2 koszulki wystarczą noworodkowi;/
goszka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-28, 09:48   #3368
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Nie obraź się, ale Twój mąż ma chyba źle ułożone priorytety...
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 10:58   #3369
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez goszka__ Pokaż wiadomość
Mój mąż też jest że tak powiem oszczędny. Najbardziej rozwścieczyło mnie to że potrafił wydać ponad 1000zl na nowe części do komputera, a chce kupić używane rzeczy dla naszego dziecka, które za niedługo urodzę. W ogóle wścieka się na mnie jeśli z własnej wypłaty kupię jej parę ubranek. Tak jakby uważał że 3 śpioszki i 2 koszulki wystarczą noworodkowi;/
Może to być skąpstwo, ale z drugiej strony niemowlęta błyskawicznie wyrastają z ubranek i dlatego większość moich znajomych bierze ciuszki używane, a potem przekazuje je dalej.

Weź pod uwagę, że nowych części do komputera się nie dostanie od znajomych. No oczywiście zakładam, że komputer jest mu potrzebny do pracy, a nie do zabawy. Bo jeśli potrzebuje nowych części do grania, to faktycznie priorytety skopane.

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Ijegrina Pokaż wiadomość
Brat mojej koleżanki ma 32 lata. Od 3 lat ma dziewczynę, która niedawno skończyła studia i musiała pójść na stancję ( wcześniej w akademiku mieszkała ) dziewczyna ma bardzo ciężką sytuację finansową bo rodzce jej nie pomagają. Wynajęła pokój ( w moim mieście to koszt ok 500-600 zł ). Chciała żeby chłopak się przeprowadził z nią i albo do jednego pokoju albo kawalerkę ( malutką w gorszej lokalizacji można za mniej niż 1500 wynająć ). Chłopak do niej, że jemu się nie opłaca. On mieszka z mamusią, pracuje, zarabia nie jakoś dużo ale ok 2000 ma na rękę i mamie się nei dokłada a dziewczyna ledwo wiąże koniec z końcem.
Tylko dla mnie to ta dziewczyna jest głupia, że jest z kimś takim.
No pewnie, że mu się nie opłaca, chyba problem polega na różnych wizjach związku. Ona by chciała prowadzić wspólne gospodarstwo, a on najwyraźniej chce się z nią tylko spotykać. Trzy lata to chyba już czas się zastanowić jak każde z nich sobie wyobraża przyszłość.

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Jak dla mnie facet po 30, który mieszka z rodzicami z powodu oszczędności jest skreślony, co, pójdziemy do niego i za ścianą mamusia z tatusiem oglądają M jak Miłość?
Jedni mają rodziców, inni współlokatorów.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 12:59   #3370
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Nie obraź się, ale Twój mąż ma chyba źle ułożone priorytety...
Zgadzam się. I w autopsji wiem, że autorytety ustawione w ten sposób nie wróżą niczego dobrego.
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 13:02   #3371
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Bez przesady. 1000 zl na komputer to nic, pewnie odswiezyl jakies podzespoly i tyle. Noworodek nie potrzebuje miliona ciuchow i jak ktos napisal - szybko wyrasta.

wysłano z mojej Xperii SP
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-28, 15:34   #3372
Neapoli
Raczkowanie
 
Avatar Neapoli
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 61
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Mój ex kiedy nie pracowałam b.często wychodził z kolegami, było mi przykro bo nie miałam pieniędzy a też chętnie bym wyszła. Spotykalismy się w weekendy i siedzieliśmy na kanapie ,oglądali filmy. W końcu powiedziałam,że jest mi smutno i też bym chciała czasem wyjść , usłyszałam - 'nie pracujesz to nie wychodzisz' albo 'pieniedze masz?'. Jak kupił jakieś ciastka na te posiadowki w domu, to mówił 'widzisz jakiego masz dobrego mężczyznę '
Neapoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 16:42   #3373
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Bez przesady. 1000 zl na komputer to nic, pewnie odswiezyl jakies podzespoly i tyle. Noworodek nie potrzebuje miliona ciuchow i jak ktos napisal - szybko wyrasta.

wysłano z mojej Xperii SP
bez przesady, 3 pary śpioszków to można w jeden dzień wykorzystać poza tym nie kupuje się śpioszków w najmniejszym rozmiarze, tylko w kilku. wątpię, żebyś tatuś później sam biegał i wybierał jak dziecko wyrośnie np. za 2-3 tyg. więc tak, facet ma skopane priorytety, tym bardziej, że da się kupić tanio takie rzeczy.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 16:48   #3374
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Ale co jest zlego w kupieniu uzywanych ciuszkow?

wysłano z mojej Xperii SP
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 18:05   #3375
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Proszę Cię , śpioszki już za 7-8 zł kupisz, nowe, bawełniane... Dziecko w drodze a on kupuje sprzęt do kompa żydząc dziecku. Tragedia.
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 18:51   #3376
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Ale co jest zlego w kupieniu uzywanych ciuszkow?

wysłano z mojej Xperii SP
Pewnie że można mieć 100% używanych ciuchów , które dostanie się od znajomych. Ale miło coś samemu wybrać dla swojego dziecka. Świadczy to o trosce, miłości i zaangażowaniu (moim zdaniem).

Zresztą póki dziecku goi się pępek to bym się trochę brzydziła brać używane.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 18:54   #3377
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

A co jeśli nie ma się znajomych z dziećmi? Skąd wziąć te ciuszki? Naprawdę tak ciężko odłożyć trochę dla dziecka zamiast myśleć tylko o sobie?
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 19:22   #3378
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

ostatnio kupowałam z przyjaciółką śpioszki, zestaw 5 sztuk za 30zł. dziewczyna dostała sporo ciuszków, ale niekoniecznie na noworodka i coś trzeba było kupić. nie zawsze jest skąd brać używane ciuszki, bo znajomi mogli wcześniej wydać/nie mają.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 14:13   #3379
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

i teraz nastepnych 5 stron watku bedzie o ciuszkach dla niemowlakow

jestescie genialne!
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-29, 15:09   #3380
Neapoli
Raczkowanie
 
Avatar Neapoli
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 61
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
i teraz nastepnych 5 stron watku bedzie o ciuszkach dla niemowlakow

jestescie genialne!
Tak....niestety :/
Neapoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 15:31   #3381
polka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 157
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Minna Pokaż wiadomość
Nie przyjęłabym tego pierścionka na jej miejscu, oświadczyn pewnie też nie. Ciarki mnie przeszły
Ja znam przypadek gdzie małżonek załozyl na palec podczas slubu obraczke po zmarłej zonie "ze sladami normalnego uzytkowania "
dla mnie o poczatku nie do" przyjecia "
polka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 15:38   #3382
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Neapoli Pokaż wiadomość
Mój ex kiedy nie pracowałam b.często wychodził z kolegami, było mi przykro bo nie miałam pieniędzy a też chętnie bym wyszła. Spotykalismy się w weekendy i siedzieliśmy na kanapie ,oglądali filmy. W końcu powiedziałam,że jest mi smutno i też bym chciała czasem wyjść , usłyszałam - 'nie pracujesz to nie wychodzisz' albo 'pieniedze masz?'. Jak kupił jakieś ciastka na te posiadowki w domu, to mówił 'widzisz jakiego masz dobrego mężczyznę '
przeżyłaś koszmar! Nie dość, że sknera, to jeszcze sadysta!

Co do męża zydzącego na ciuszki to najbardziej mnie dziwi, że się czepia żony, że z własnej wypłaty kupiła kilka sztuk.. Nie wiem jakie macie ustalenia co do kasy, ale skoro tak się podzieliliście, to nie powinno go interesować ile wydajesz. Oczywiście mąż powinien sie dołożyć do wyprawki Czy na inne rzeczy też skąpi? Bo chyba szczotki do włosków czy aspiratora nie każe Ci kupować z drugiej ręki?
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 21:59   #3383
goszka__
Raczkowanie
 
Avatar goszka__
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 150
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Nowe części były mu potrzebne po to by móc sobie pograć na kompie;/ Ten komputer nie jest mu potrzebny do pracy, tylko on na nim czas gra, to jest żenujące.

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
przeżyłaś koszmar! Nie dość, że sknera, to jeszcze sadysta!

Co do męża zydzącego na ciuszki to najbardziej mnie dziwi, że się czepia żony, że z własnej wypłaty kupiła kilka sztuk.. Nie wiem jakie macie ustalenia co do kasy, ale skoro tak się podzieliliście, to nie powinno go interesować ile wydajesz. Oczywiście mąż powinien sie dołożyć do wyprawki Czy na inne rzeczy też skąpi? Bo chyba szczotki do włosków czy aspiratora nie każe Ci kupować z drugiej ręki?

On najchętniej wszystko by kupował z drugiej ręki.. Karze mi sprawdzać na olx.pl po ile są używane foteliki samochodowe i łóżeczka. Szczotkę do włosów kupił sam, ale oczywiście musiał ponarzekać że droga. Najlepsze jest to że ja nie pracuję, bo się jeszcze uczę (mam 21 lat, żeby nie było), więc jedynym moim dochodem jest wypłata z praktyk trochę przekraczająca 100zł. Mąż zarabia 3k. Jestem w 7 miesiącu i dalej nie mam całej wyprawki dla małej więc zawsze staram się coś kupić, jeśli tylko mam trochę kasy. Przez całą ciąże małż kupił tylko rożek i wózek, a i tak marudził że to za drogo wyszło. Co do ciuszków używanych- nie mamy znajomych, którzy mieliby je na wydaniu.
goszka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 23:01   #3384
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

:O Jak to się stało, że z nim jesteś, skoro to taka sknera?Nie zauważyłaś wcześniej?
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 23:34   #3385
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

jak można decydować się na dziecko w takiej sytuacji (mąż żałuje na dzieciaka)?

jak można decydować się na dziecko nie mając prawie żadnych własnych dochodów, będąc tylko na łasce skąpego męża??
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 00:48   #3386
neskarta
Raczkowanie
 
Avatar neskarta
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 492
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
jak można decydować się na dziecko w takiej sytuacji (mąż żałuje na dzieciaka)?

jak można decydować się na dziecko nie mając prawie żadnych własnych dochodów, będąc tylko na łasce skąpego męża??
może życie samo zadecydowało... Czasami anty zawodzą
__________________
neskarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 06:28   #3387
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez goszka__ Pokaż wiadomość
Nowe części były mu potrzebne po to by móc sobie pograć na kompie;/ Ten komputer nie jest mu potrzebny do pracy, tylko on na nim czas gra, to jest żenujące.

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------




On najchętniej wszystko by kupował z drugiej ręki.. Karze mi sprawdzać na olx.pl po ile są używane foteliki samochodowe i łóżeczka. Szczotkę do włosów kupił sam, ale oczywiście musiał ponarzekać że droga. Najlepsze jest to że ja nie pracuję, bo się jeszcze uczę (mam 21 lat, żeby nie było), więc jedynym moim dochodem jest wypłata z praktyk trochę przekraczająca 100zł. Mąż zarabia 3k. Jestem w 7 miesiącu i dalej nie mam całej wyprawki dla małej więc zawsze staram się coś kupić, jeśli tylko mam trochę kasy. Przez całą ciąże małż kupił tylko rożek i wózek, a i tak marudził że to za drogo wyszło. Co do ciuszków używanych- nie mamy znajomych, którzy mieliby je na wydaniu.
I ty swiadomie sie na dziecko zdecydowalas czy to byla wpadka i dlatego sie pobraliscie?
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 08:02   #3388
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez goszka__ Pokaż wiadomość
Nowe części były mu potrzebne po to by móc sobie pograć na kompie;/ Ten komputer nie jest mu potrzebny do pracy, tylko on na nim czas gra, to jest żenujące.

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------




On najchętniej wszystko by kupował z drugiej ręki.. Karze mi sprawdzać na olx.pl po ile są używane foteliki samochodowe i łóżeczka. Szczotkę do włosów kupił sam, ale oczywiście musiał ponarzekać że droga. Najlepsze jest to że ja nie pracuję, bo się jeszcze uczę (mam 21 lat, żeby nie było), więc jedynym moim dochodem jest wypłata z praktyk trochę przekraczająca 100zł. Mąż zarabia 3k. Jestem w 7 miesiącu i dalej nie mam całej wyprawki dla małej więc zawsze staram się coś kupić, jeśli tylko mam trochę kasy. Przez całą ciąże małż kupił tylko rożek i wózek, a i tak marudził że to za drogo wyszło. Co do ciuszków używanych- nie mamy znajomych, którzy mieliby je na wydaniu.
Wiesz co, ja mu się nie dziwię. 3 tysiące na utrzymanie trzyosobowej rodziny, w skład której wchodzi świeżo urodzone niemowlę generujące bardzo duże koszty to wcale nie jest tak dużo...

Co złego w tym, że chce abyś patrzyła na używane foteliki i łóżeczka? Moim zdaniem to jest rozsądne, a nie skąpe.

Inna sprawa, że skoro gość żałuje na dziecko a nie żałuje na komputer do gier, to coś tu jest mocno nie tak ; / ale w takiej sytuacji to się należy zastanowić, czy pan się nadaje na męża i ojca...
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 08:23   #3389
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez neskarta Pokaż wiadomość
może życie samo zadecydowało... Czasami anty zawodzą
I to powod aby sie bawic w rodzine ? Nie
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 08:23   #3390
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez neskarta Pokaż wiadomość
może życie samo zadecydowało... Czasami anty zawodzą
A ty nie chodzilas do lozka z facetem o dziwnej hierarchii wartości tylko z księciem z bajki?

Rozumiem, ze slub po wpadce? Clever move..
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-31 20:11:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.