Tampony czy podpaski - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-19, 23:33   #121
zielonkava
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 691
Dot.: Tampony czy podpaski

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Nie wiem czy zdrowe i bezpieczne, ale z pewnością dużo bardziej wygodne. Wiele razy zdarzyło mi się, że podpaska się przelała i wszystko łącznie z pościelą do prania, plus szorowanie materaca \
U mnie też, co robiłam podejście do podpasek, to mi przeciekała, a używałam różnych firm, różne stopnie chłonności, ze skrzydełkami, bez, jakieś powłoczki, pachnące i inne pierdoły. Mogę założyć co najwyżej 3 dnia/nocy, jak już mam plamienie. Nie czuję się w nich komfortowo i bezpiecznie.
zielonkava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 06:50   #122
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Tampony czy podpaski

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Nie no, to ja zmieniam tampon po max. 3 godzinach, a w drugi i trzeci dzień miesiączki to w ogóle po 1,5-2 godzinach bo inaczej zacząłby przeciekać :P A na noc mam taki patent, że przed spaniem piję więcej wody, w nocy budzę się do toalety i przy okazji zmieniam tampon, więc trzymam go góra 4 godziny
Moje przeciwieństwo. Ja nie mogłam po kilku godzinach go wyjąć, bo był za mało nasiąknięty i za bardzo tarł, co było niezbyt komfortowe
Dlatego podpaski górą W nocy też, nic nie przecieka, ogólnie w nocy to ja praktycznie krwawienia nie mam.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 08:23   #123
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Tampony czy podpaski

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Nie jestem znawcą, ale wydaje mi się, że większą pożywką dla bakterii jest krew na podpasce niż w tamponie Na podpasce ta krew przecież ma kontakt z powietrzem, bakteriami, zaczyna brzydko pachnieć, ciemnieje itd. A w tamponie nie ma dostępu do powietrza, jest taka... no świeża i nie wydziela takiego smrodku jak krew na podpasce. Poza tym odkąd używam tamponów nie mam żadnych infekcji, a przy podpaskach się zdarzały.

Co do prania piżamy raz na jakiś czas - w moim przypadku to się działo praktycznie przy każdej miesiączce, raz zalało tylko kawałek bielizny, raz piżamę, raz całe łóżko. Niezbyt fajna sprawa gdy człowiek się rano śpieszy do szkoły i musi znaleźć dodatkowy czas na wymoczenie majtek, piżamy i prześcieradła w zimnej wodzie i wypranie tego.
Ja też, dopóki nie używałam tamponów, miałam właściwie zawsze "powódź", jedyne wystarczająco chroniące podpaski to always nocne, bo tańszych firm, mimo że wielkie, przesiąkały i tak. Ale w ogóle komfort spania w podpasce, uważanie, żeby się nie kręcić itp. to masakra. Teraz używam tamponów, z tym że trzeba wstać w nocy i zmienić. I tak się zwykle budzę w nocy, więc nie mam większego problemu.
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 12:36   #124
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Tampony czy podpaski

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Moje przeciwieństwo. Ja nie mogłam po kilku godzinach go wyjąć, bo był za mało nasiąknięty i za bardzo tarł, co było niezbyt komfortowe
Dlatego podpaski górą W nocy też, nic nie przecieka, ogólnie w nocy to ja praktycznie krwawienia nie mam.
Ja też w nocy sucho, więc zakładam podpaskę na wszelki wypadek (a rano odklejam czystą).
Ale w dzień tampon obowiązkowo.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 14:08   #125
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Tampony czy podpaski

zdecydowanie podpaski. Próbowalam tamponów ale cały czas je czułam i odczuwałam bol przy wymowaniu. Podpaski cienkie lub grubsze i tak ich nie czuję.
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 14:23   #126
gilmoregirl92
Wtajemniczenie
 
Avatar gilmoregirl92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 402
Dot.: Tampony czy podpaski

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
zdecydowanie podpaski. Próbowalam tamponów ale cały czas je czułam i odczuwałam bol przy wymowaniu. Podpaski cienkie lub grubsze i tak ich nie czuję.

Jesteś pewna, że wkładałaś je wystarczająco głęboko? Prawidłowo włożonego tampona się nie czuje
__________________
Razem od 29.12.2011r.
Zaręczeni od 1.08.2014r.
Ślub - 27.08.2016r.

Czekamy na Natalkę (TP 29.08.2018) <3
gilmoregirl92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 16:16   #127
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Tampony czy podpaski

Cytat:
Napisane przez gilmoregirl92 Pokaż wiadomość
Jesteś pewna, że wkładałaś je wystarczająco głęboko? Prawidłowo włożonego tampona się nie czuje
Ja jestem skłonna w to uwierzyć, czasami tampon jakoś tak się daje we znaki. Zależy od rozmiaru, dnia itd.
Wyjmowanie takiego na wpół suchego tamponu to dramat, dlatego przy mniejszym krwawieniu zawsze korzystam z żeli przy zakładaniu, zdecydowanie polecam.
Ogólnie noszę i tampony, i podpaski (i je chyba preferuje), od wielkiego dzwonu kubeczek menstruacyjny (ale jakoś się do niego nie przekonałam, też często czuję dziada..).
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-23, 14:56   #128
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Tampony czy podpaski

Ja tam używam tamponów Super(na około 3 dni krwawienia) zazwyczaj kupuję w Rossmanie te tanie, choć OB lepszę, potem przerzucam się na Normal i tu też te z Rossmana teraz kupiłam te z aplikatorem to nie wiem czy dobre Lubię też z droższych OB tak jak wspomniałam i Tampax Pearl są też bardzo fajne
Podpaski to rzadko, ale staram się na noc przynajmniej używać, ale wszystko mi leci bokiem i w ogóle majtki,piżama itp brudne ;/
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 15:03   #129
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Tampony czy podpaski

podpaskom mówię zdecydowane nie! no chyba, że suka ma cieczkę tylko tampony albo kubeczek menstruacyjny.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 16:53   #130
katrina1991
Zadomowienie
 
Avatar katrina1991
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 552
Dot.: Tampony czy podpaski

A jeśli śpicie długo, to też używacie tamponów na noc? Na dzień używam tamponów, na noc podpasek. Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad przerzuceniem na tampony, ale potrafię spać nieprzerwanie do 12 godzin, i tu jest problem. Ostatnio samoistnie przewróciłam się na brzuch, no i wszystko popłynęło do przodu. Podpaski nigdy nie dawały mi 100% ochrony na noc (bardzo się wiercę). Ale nie wyobrażam sobie, że mogłabym mieć tampon w sobie przez tak długi czas.

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez missis1212 Pokaż wiadomość
Ja obecne używam facelle z rossmanna i wg mnie są dobre... Najgorsze akcje mam przy wyciąganiu :P
Ja wcześniej używałam tampony z Carrefoura, do czasu, kiedy po skończonym okresie podczas kąpieli wypłynął niewielki kawałek. Od tamtego czasu używam jedynie O.B. albo naturelle. Tańsze często się rozwarstwiają, a tampaxy do dla mnie kompletna porażka. Zawsze mi się zsuwają, zapewne dlatego, że w środku nie powiększają swojej objętości. Jak byłam młodsza to namiętnie ich używałam, od nich zaczynałam.
katrina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 16:58   #131
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Tampony czy podpaski

Cytat:
Napisane przez katrina1991 Pokaż wiadomość
A jeśli śpicie długo, to też używacie tamponów na noc? Na dzień używam tamponów, na noc podpasek. Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad przerzuceniem na tampony, ale potrafię spać nieprzerwanie do 12 godzin, i tu jest problem. Ostatnio samoistnie przewróciłam się na brzuch, no i wszystko popłynęło do przodu. Podpaski nigdy nie dawały mi 100% ochrony na noc (bardzo się wiercę). Ale nie wyobrażam sobie, że mogłabym mieć tampon w sobie przez tak długi czas.

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------



Ja wcześniej używałam tampony z Carrefoura, do czasu, kiedy po skończonym okresie podczas kąpieli wypłynął niewielki kawałek. Od tamtego czasu używam jedynie O.B. albo naturelle. Tańsze często się rozwarstwiają, a tampaxy do dla mnie kompletna porażka. Zawsze mi się zsuwają, zapewne dlatego, że w środku nie powiększają swojej objętości. Jak byłam młodsza to namiętnie ich używałam, od nich zaczynałam.

teraz tak, ale tylko normal albo maxi. A podpaski i tak cały czas kupuję, bo często w pierwszych dniach okresu sam tampon mi po prostu nie wystarcza. Używam tamponów biedronkowych itp; nic się z nimi złego nie dzieje. Koleżanka kiedyś bez, mojej wiedzy umówiła mnie na jazdę konną, godzinę, z kłusem i wszystkim... W pierwszy dzień okresu i tylko z tamponem - myślałam, że ją uduszę przez całą jazdę byłam skupiona głównie na tym, czy mi tampon nie przecieknie masakra.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-23, 19:20   #132
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Tampony czy podpaski

Cytat:
Napisane przez katrina1991 Pokaż wiadomość
A jeśli śpicie długo, to też używacie tamponów na noc? Na dzień używam tamponów, na noc podpasek. Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad przerzuceniem na tampony, ale potrafię spać nieprzerwanie do 12 godzin, i tu jest problem. Ostatnio samoistnie przewróciłam się na brzuch, no i wszystko popłynęło do przodu. Podpaski nigdy nie dawały mi 100% ochrony na noc (bardzo się wiercę). Ale nie wyobrażam sobie, że mogłabym mieć tampon w sobie przez tak długi czas.

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------



Ja wcześniej używałam tampony z Carrefoura, do czasu, kiedy po skończonym okresie podczas kąpieli wypłynął niewielki kawałek. Od tamtego czasu używam jedynie O.B. albo naturelle. Tańsze często się rozwarstwiają, a tampaxy do dla mnie kompletna porażka. Zawsze mi się zsuwają, zapewne dlatego, że w środku nie powiększają swojej objętości. Jak byłam młodsza to namiętnie ich używałam, od nich zaczynałam.
Używam tylko tamponów od kilku lat, nie znoszę podpasek. Zazwyczaj śpię 6-8 godzin ale często też dłużej i nigdy nic złego się nie stało. Nawet w ciągu dnia trzymam tampon często 8-12 godzin. Czasem używam normal na noc ale zazwyczaj mini, tak jak w ciągu dnia.

Straszy się kobiety Zespołem wstrząsu toksycznego od używania tamponów, a to nie tampony są powodem tylko brak odpowiedniej higieny. I chyba nawet w ulotce jest napisane że do 12 (8?) godzin można je wymieniać. Mam wrażenie że wszystkie historie w stylu "otarła się o śmierć przez tampony" są spowodowane zapomnieniem o tamponie na dłużej niż dzień lub przez wymianę tamponu brudnymi rękami.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 19:28   #133
Kredusia
Raczkowanie
 
Avatar Kredusia
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 247
Dot.: Tampony czy podpaski

Ja również jestem zwolenniczką tamponów. Zwykle używam OB i spokojnie z nimi śpie. Jedyny problem z nimi to uprawianie seksu. Wiadomo, świeżo założonego jak się zachce to nie wyciągne i jest takie kombinowanie "noo, teraz możemy w sumie. Już mogę zmienić" xd
Kredusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 19:41   #134
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Tampony czy podpaski

Tylko tampony. Nie wyobrażam sobie powrotu do podpasek.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 19:42   #135
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Tampony czy podpaski

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Tylko tampony. Nie wyobrażam sobie powrotu do podpasek.
Ja tak samo. Nie wyobrażam sobie chodzić z książką między nogami. No way!
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 19:53   #136
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Tampony czy podpaski

tak, śpię z tamponem albo kubeczkiem, nie ma z tym problemu.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 20:24   #137
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Tampony czy podpaski

Ja też śpię z tamponem? bo mimo że mam skąpe i krótkie okresy to wolę się nie martwić o brudną pościel czy pizame.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 22:29   #138
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Tampony czy podpaski

Cytat:
Napisane przez Kredusia Pokaż wiadomość
Ja również jestem zwolenniczką tamponów. Zwykle używam OB i spokojnie z nimi śpie. Jedyny problem z nimi to uprawianie seksu. Wiadomo, świeżo założonego jak się zachce to nie wyciągne i jest takie kombinowanie "noo, teraz możemy w sumie. Już mogę zmienić" xd
Uprawiasz seks w czasie, gdy masz tampona? To tak można?;d
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 22:34   #139
Kredusia
Raczkowanie
 
Avatar Kredusia
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 247
Dot.: Tampony czy podpaski

Smerfetka no właśnie nie. Uprawiam seks kiedy mam okres (a raczej krwawienie z odstawienia z moim przypadku) i podczas używania tamponów jest to upierdliwe, bo z seksem trzeba wstrzeliwać się w moment kiedy zmieniam tampon. Bo jeśli np. włoże tampon o 15 a o 16 TŻ będzie chciał się kochać to nici z seksu bo prawie suchego wyjmować nie będę bo ból. I przez to jest taka kalkulacja: już mogę wyjąć czy jeszcze nie?
Kredusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-23, 22:44   #140
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Tampony czy podpaski

Cytat:
Napisane przez Kredusia Pokaż wiadomość
Smerfetka no właśnie nie. Uprawiam seks kiedy mam okres (a raczej krwawienie z odstawienia z moim przypadku) i podczas używania tamponów jest to upierdliwe, bo z seksem trzeba wstrzeliwać się w moment kiedy zmieniam tampon. Bo jeśli np. włoże tampon o 15 a o 16 TŻ będzie chciał się kochać to nici z seksu bo prawie suchego wyjmować nie będę bo ból. I przez to jest taka kalkulacja: już mogę wyjąć czy jeszcze nie?
Aaa no fakt teraz rozumiem też się w sumie kocham jak mało krwawie, ale wtedy juz mam tylko wkładkę.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 13:41   #141
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Tampony czy podpaski

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
tylko tampony albo kubeczek menstruacyjny.
Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
tak, śpię z tamponem albo kubeczkiem, nie ma z tym problemu.
ja właśnie chcę kupić kubeczek (już tu o tym pisałam). mogłabyś coś więcej napisać o używaniu go? trochę mnie dziwi że jest on taki duży i umieszcza się go płytko. używałaś może podczas uprawiania sportu?
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 14:05   #142
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Tampony czy podpaski

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
ja właśnie chcę kupić kubeczek (już tu o tym pisałam). mogłabyś coś więcej napisać o używaniu go? trochę mnie dziwi że jest on taki duży i umieszcza się go płytko. używałaś może podczas uprawiania sportu?
Używam tylko kubeczka na dzień i noc i nie zamienię go na nic innego. Kubeczek i w moim przypadku tabletki przeciwbólowe i zapominam ze mam okres. W trakcie uprawiania sportu również. Jak dobrze się założy to w ogóle go nie czuć i można robić wszytsko. Dla mnie jedynym minusem jest problem z wymianą w toaletach publicznych czy w pracy.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 14:07   #143
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Tampony czy podpaski

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
ja właśnie chcę kupić kubeczek (już tu o tym pisałam). mogłabyś coś więcej napisać o używaniu go? trochę mnie dziwi że jest on taki duży i umieszcza się go płytko. używałaś może podczas uprawiania sportu?

Ja używam go głównie do sportu właśnie. Jakoś nie do końca mam przekonanie, chociaż jest bardzo wygodny, można go wymieniać jak często/rzadko się chce (odpada problem wyciągania suchego tamponu, a którym tu ktoś pisał) właściwie można zapomnieć, że ma się okres.
Ale może po prostu kupiłam za duży rozmiar. Gdy go wybierałam, miałam więcej niż 25 lat i dlatego wzięłam większy, czasami się zastanawiam, czy nie dokupić mniejszego.

Jeszcze co do tego suchego tamponu - pod koniec przy mało obfitym krwawieniu zawsze używam żelu przy stosowaniu tamponów. Dużo większy komfort.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 15:21   #144
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Tampony czy podpaski

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
ja właśnie chcę kupić kubeczek (już tu o tym pisałam). mogłabyś coś więcej napisać o używaniu go? trochę mnie dziwi że jest on taki duży i umieszcza się go płytko. używałaś może podczas uprawiania sportu?
nie jestem bardzo sportową osobą, ale w tym wymiarze, który realizowałam dawał w pełni radę. na początku jest dziwnie 'mokre' uczucie, bo kubeczek nie pochłania tego śluzu ze ścianek pochwy i mi się wydawało, że cały czas coś ze mnie leci. ale idzie się przyzwyczaić. mi się wydaje, że ciągłe gotowanie go (przed i po zakończeniu każdego okresu) spowodowało mniejszą elastyczność silikonu i to, że zaczął się minimalnie odkształcać. pewnie kształt mojej pochwy też miał tu znaczenie. w każdym razie są ponoć takie kubeczki 'jednorazowe', tj. jeden kubeczek na jeden okres - i chcę się tym zainteresować
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 15:31   #145
moonlightdancer
Rozeznanie
 
Avatar moonlightdancer
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: UAE
Wiadomości: 612
Dot.: Tampony czy podpaski

Moja miesiączka to właściwie tylko lekkie plamienie. Wystarcza spokojnie wkładki, w nocy nic nie potrzebuje. Tampony przy takim krwawieniu sie zupełnie nie sprawdzają.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
moonlightdancer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 15:35   #146
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Tampony czy podpaski

Ja mam baaaardzo obfite miesiączki, ale tampony są ok.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 21:46   #147
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Tampony czy podpaski

Ja mam opory odnośnie tamponów maxi, a pierwsze dni okresu mam takie, że ledwo mogę chodzić. Trochę, dosłownie trochę się pokręcę, i co dwie godziny średnio muszę ganiać do łazienki. Inaczej będzie potop
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 21:50   #148
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Tampony czy podpaski

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
Ja mam opory odnośnie tamponów maxi, a pierwsze dni okresu mam takie, że ledwo mogę chodzić. Trochę, dosłownie trochę się pokręcę, i co dwie godziny średnio muszę ganiać do łazienki. Inaczej będzie potop
A czemu?

Ja w pierwsze dni używam Super Plus nawet
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 21:53   #149
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Tampony czy podpaski

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
A czemu?

Ja w pierwsze dni używam Super Plus nawet
No widzisz, może jeszcze nie dorosłam może mam jakąś wizję na temat infekcji, chorób itd. To pewnie przez to, że strasznie szybko właśnie infekcje i inne takie podłapuję i nie ma to związku z brakiem higieny osobistej, bo czyścioch jestem
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 22:56   #150
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Tampony czy podpaski

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
No widzisz, może jeszcze nie dorosłam może mam jakąś wizję na temat infekcji, chorób itd. To pewnie przez to, że strasznie szybko właśnie infekcje i inne takie podłapuję i nie ma to związku z brakiem higieny osobistej, bo czyścioch jestem
A w ogóle tampony stosujesz? Czy podpaski?
Bo zrozumiałam, że masz opory TYLKO przed maxi, normal mogą być?
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-25 21:32:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.