Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-11, 18:42   #151
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Nadzieja jednak mi wraca. Dzisiaj to już wychodzi 11 dni jak robiłam pierwsze "naświetlanie", kolejny raz z braku czasu i natchnienia, się nie było. Sytuacja wygląda tak że włosy zaczęły wychodzić po tygodniu i cały czas wychodzą kolejne, są miejsca że w rejonie błysku nie został żaden włos, pewnie nie robiłam zbyt dokładnie, więc mam w efekcie wyszła kratka. Tak czy inaczej mimo że zrobiłam tyko jeden zabieg to włosy wyszły, ale trzeba być cierpliwym, bo to długo trwa.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 18:17   #152
jus93tyna
Rozeznanie
 
Avatar jus93tyna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 645
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

dziewczyny z chęcią poznam dalsze opinie po kilku użyciach bo się waham czy warto tyle wydawać. Zastanawiam się nad Remingtonem 6250 a Lumeą 1995. Remington kusi ceną a Lumea liczbą strzałów (250 000), która jest znacznie korzystniejsza niż to co piszecie o rzekomo dożywotnej lampie remingtona, która tak na prawdę starcza na ok 65 000 naświetlań....
jus93tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 21:36   #153
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Ja mam Remingtona i mam mieszane uczucia. Najwiecej zabiegow zrobilam pod pachami, ok. 10-15 i wloski nadal rosna. Jak robie co tydzien to jest ich mniej i rosna wolniej. Po kilku tygodniach przerwy wszystko wraca do normy.
Po trzech zabiegach light sheer mialam o wiele lepszy efekt.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 11:02   #154
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

jus93tyna sprawdź dokładnie ofertę, bo z tymi opisami lumei mocno kręcą. Wszędzie piszą o 250 tysiącach błysków, a to nie jest prawda.
Remington 65k błysków możesz kupić 662zł, philispa 100k błysków za 1000zł, a philipsa prestige który możliwe że ma te 250k 1900. Pytanie brzmi czy trwałość oprzyrządowanie dorówna trwałości lampy. Zaletą philipsa jest bezprzewodowość, natomiast remingtona cena.

Co do efektów, to po pierwszych chwilach, gdzie byłam zawiedziona, teraz poprawia mi się humor. Na to żeby włosy wyleciały trzeba cierpliwie czekać, bo trwa to zazwyczaj 1-2 tygodnie, na razie nie przykładam się za bardzo do zabiegów, zrobiłam dwa, wiec ładnie to widzę. Po tych dwóch zabiegach ponad połowa włosów bikini i pachy wyleciała.

Kusumnie porównuj domowego IPL, do lasera stosowanego w gabinetach. Wiadomo że te IPLe mają słabszą wiązkę od gabinetowego IPLa, a co dopiero lasera. Ja na 6 zabiegów laserem na same pachy wydałam 1350zł, a i tak nadal jakieś 30% włosów zostało. Tu mam urządzenie które mogę sobie stosować do woli, ale jestem świadoma że trwałe zabicie cebulek, jeśli będzie następowało, to bardzo powoli.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 22:08   #155
jus93tyna
Rozeznanie
 
Avatar jus93tyna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 645
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Z tego co na razie przeglądałam to ta Lumea z deklarowana ilością błysków 250 000 kosztuje 1000 zł, choć nie badałam tych ofert bardzo wnikliwie.
Zastanawia mnie to tez to jak to wyglada w dłuższym użytkowaniu? Liczę sie z tym ze na pierwsze efekty trzeba bedzie poczekać, a pózniej robi sie zabieg raz na ok 2 tygodnie, tak?

Na razie chyba zbadam dokładniej rynek, a zakup odłożę na pózniej
jus93tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 08:35   #156
16122012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Lumea za 1000zł to o ile dobrze kojarzę to model 1995 i ma 100 000 błysków. Jedyne modele które mają 250 000 to lumea 2005 i najnowszy 2009 z czego 2005 (który ja posiadam) nie ma żadnych wymiennych końcówek a 2009 ma i końcówkę i do twarzy i do bikini. Pozostałe modele mają 140 000 błysków. Przy wyborze modelu zastanawiam się czym właściwie różnią się te końcówki od podstawowej. Koniec końców wybrałam lumee 2005 i jestem baaardzo zadowolona. Na widoczne efekty musiałam niestety trochę poczekać bo dopiero po ok 3-4 terapiach włoski zaczęły wolniej rosnąć i miałam puste miejsca. Depilatora używam raz w tygodniu. Początkowo po ogoleniu następnego dnia musiałam włosy potraktować światłem :P teraz po ogoleniu muszę odczekać kilka dni aż włoski odrosną żeby użyć philipsa. Depilacja jest bezbolesna. Na nogi ustawiam najwyższe natężenie tj 5, na pełne bikini 2 ale po 4 depilacjach zwiększyłam na 3 Żałuję, że wcześniej nie kupiłam tego urządzenia bo jest świetne !
16122012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 09:46   #157
maoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 26
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez 16122012 Pokaż wiadomość
Początkowo po ogoleniu następnego dnia musiałam włosy potraktować światłem :P teraz po ogoleniu muszę odczekać kilka dni aż włoski odrosną żeby użyć philipsa.
hmm... a to nie jest tak, że zaraz po ogoleniu włosów maszynką (ewentualnie po przerwie max kilkugodzinnej) powinno się potraktować wybrane do depilacji miejsca iplem? Do tej pory wszystkie dziewczyny pisały, że skóra powinna być gładka (ale nie podrażniona), żeby móc używać ipl, bo włoski się palą i śmierdzi. A z tego co zrozumiałam ty używasz ipl jak już włoski podrosną (czyli jak w przypadku tradycyjnego depilatora).

?
maoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 10:23   #158
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Włosy powinny być w skórze, depilacja polega na tym że nagrzewa się włos (melanina) w cebulce i ją niszczy, traktowanie włosów które wyrosły jest bez sensu, to trochę tak jakby zapalniczki użyć. Faktycznie jak są za długie to się palą ( w instrukcji podają max 1mm nad skórą).
Ja stosuję wszędzie największą moc, jak wypalać to wypalać, tym bardziej że latem będzie trzeba zrobić przerwę, bo jak skóra będzie opalona to nie wolno- laser czy ipl działają na melaninę. Ja liczę że jak teraz systematycznie porobię zabiegi to latem te 2-3 miesiące dam radę bez depilacji.

jus93tyna mam wrażenie że w tych ofertach za tysiaka mijają się z prawdą w sprawie ilości błysków. Na początku robi się nie częściej niż raz na tydzień, myślę że z czasem to raz na miesiąc lub rzadziej wystarczy.

16122012 piszesz o 3-4 terapiach, a co ile je robiłaś? Bo u mnie to efekt widać po 1-1,5 tygodnia od zabiegu.
__________________
asia

Edytowane przez asiulkaa
Czas edycji: 2016-02-25 o 10:25
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 12:54   #159
balerka
Raczkowanie
 
Avatar balerka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 85
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Witajcie
Po przeczytaniu wątku też napaliłam się na kupno Remingtona 6250, ale jeszcze mam wątpliwości co do jego skuteczności w przypadku jasnej skóry i jasnych włosków? Od około 3 lat depiluję nogi depilatorem, sporadycznie maszynką, już teraz są słabe i przerzedzone ale bardzo szybko odrastają - efektu gładkości nie ma nawet w dzień depilacji, może to wina sprzętu bo kiedyś tak nie było. Najgorsze jest to, że tak słabe włoski ciągle wrastają i tworzą nieestetyczne czerwone kropki z wodą.

W podobnej cenie jest też Babyliss, ktoś coś?
balerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 15:47   #160
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Jak masz jasne włosy to laser czy ipl może być bezskuteczny, bo "nagrzewa" się melanina, im jej mniej tym słabiej to idzie, na siwe włosy te urządzenie zupełnie nie działają.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 21:25   #161
jus93tyna
Rozeznanie
 
Avatar jus93tyna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 645
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
jus93tyna mam wrażenie że w tych ofertach za tysiaka mijają się z prawdą w sprawie ilości błysków. Na początku robi się nie częściej niż raz na tydzień, myślę że z czasem to raz na miesiąc lub rzadziej wystarczy.
patrzę teraz na stronie producenta i w różnych sklepach przy Lumeii 1995/00 jest wszędzie 250 000 błysków podane...
jus93tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-26, 07:10   #162
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

W sklepach właśnie widzę że piszą o 250k, ale wiesz, jak oni mają kilka tysięcy różnych sprzętów, to kto się będzie takimi "pierdołami" zajmował, a przy okazji ładniej wygląda.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 08:45   #163
16122012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

http://www.philips.pl/c-m-pe/usuwanie-wlosow tutaj jest napisane jaki model ma ile błysków i 1995 wcale nie ma 250tys tylko 100tys.
Maoska chodzi mi o to, że na początku włoski szybciej rosły i następnego dnia juz mogłam użyć ipl, natomiast teraz wyrastają wolniej i przez kilka dni mam zupełnie gładką skórę więc nie ma większego sensu używać.
Asiulkaa jak pisałam depilację powtarzałam raz w tygodniu. W instrukcji jest napisane, że lumei używa się co dwa tygodnie więc nie chciałam przesadzić. Nigdy nie używałam depilatora jak włoski były dłuższe niż 1mm i na szczęście nigdy nie czułam zapachu spalonych włosów
Ale na prawdziwy efekt, o którym pisze philips, że nie trzeba będzie się golić przez kilka miesięcy muszę jeszcze trochę poczekać
16122012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 09:02   #164
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

W moim remingtownie pisali że nie częściej niż raz na tydzień, bo częstsze stosowanie i tak nic nie da, a tylko można skórę podrażnić.

Z tym kilka miesięcy to i tak obstawiam że, będzie sobie można zrobić przerwę na lato, ale potem trzeba będzie znowu zrobić maraton większej ilości zabiegów zimą.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 12:00   #165
16122012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Może remington ma mniejszą moc ? Ale chociaż lumeę stosuję częściej niż zalecane to żadnych oparzeń nie mam mam nadzieję, że na lato chociaż z nóg się wszystkiego pozbędę bo jeśli chodzi o bikini czy pachy to przecież i tak nie wystawiam na słońce więc myślę, że kilka zabiegów nie zaszkodzi
16122012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 21:23   #166
jus93tyna
Rozeznanie
 
Avatar jus93tyna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 645
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Zamówiłam remingtona na neo za 666zl z darmowa dostawa dzis wysłali mam nadzieje ze jutro uda sie już go odebrać
jus93tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 10:10   #167
oliwasprawiedliwa
Przyczajenie
 
Avatar oliwasprawiedliwa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 8
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

dziewczyny chodzi mi o depilator do 1100 złotych, w grę wchodzi remington ipl6750 i lumea 1995, który wybrać?
PS temat przejrzałam, ale wciąż nie mogę podjąć decyzji
oliwasprawiedliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 11:15   #168
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Trudno żebyśmy za Ciebie wybierały, każdy wybiera to co jemu bardziej odpowiada. Ja mogę powiedzieć wybierz remingtona bo ja go wybrałam, ale inne osoby napiszą wybierz philipsa bo one go wybrały.
Przeczytaj jeszcze raz wątek, powiedz jakie masz wątpliwości i wtedy doradzimy.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 15:59   #169
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez oliwasprawiedliwa Pokaż wiadomość
dziewczyny chodzi mi o depilator do 1100 złotych, w grę wchodzi remington ipl6750 i lumea 1995, który wybrać?
PS temat przejrzałam, ale wciąż nie mogę podjąć decyzji
Ja właśnie kupiłam Philipsa, wybrałam go ze względu na 250 000 tysięcy blyskow oraz to, że ma jednoczęściowa konstrukcje.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-04, 19:03   #170
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Ale taki za 1100 nie będzie miał 250 tysięcy błysków.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 19:40   #171
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Ale taki za 1100 nie będzie miał 250 tysięcy błysków.
Kupiłam dokładnie Philipsa SC1997, to jest to samo co 1995 tylko ten 1997 ma dodatkową nakładkę do twarzy. Oba mają po 250 000 tys blyskow. Na stronie Saturna w specyfikacji jest to potwierdzone, na polskiej stronie producenta tego modelu nie ma, ale jest na brytyjskiej : http://www.philips.co.uk/c-p/SC1997_...wth-prevention

Ceny zaczynają się od 700 zl wzwyż.

Kolejne modele Philipsa która mają po 250 000 tys blyskow to 2007 i 2009, one już kosztują konkretnie a różnią się tylko tym ze są bezprzewodowe (czytając opinie o słabej baterii w philipsie celowo wybrałam przewodowy - a ze tańszy tym lepiej ) no i maja troszkę wyższa fluencję światła (ale z informacji z forum i tak niższa niż remington - i na tym polu remington wygrywa)

Edit:Jednak mój model jest na polskiej stronie Philipsa: http://www.philips.pl/c-p/SC1997_00/...u-wlosow/pomoc
Nie wiem tylko czemu oznaczony jako nowość.

Edytowane przez Zielone_korale
Czas edycji: 2016-03-04 o 19:42
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 09:38   #172
oliwasprawiedliwa
Przyczajenie
 
Avatar oliwasprawiedliwa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 8
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Na wstępie dziękuję za szybkie odpowiedzi dziewczyny

asiulkaa nie zależy mi na tym, żebyście za mnie wybrały, bo decyzja i tak pozostaje w moich rękach. Właściwie to czekałam na posty w stylu "wybierz remingtona, ja go mam jest...", tak, chciałabym znać opinię użytkowniczek, które korzystają z takich depilatorów już jakiś czas. Dlaczego ty wybrałaś Remingtona? Jesteś zadowolona? Wymieniłabyś go na Lumeę czytając to forum?

Zielone_korale, a można wiedzieć gdzie go kupiłaś? Napiszesz jakie robi pierwsze wrażenie? Z zakupem i tak muszę się wstrzymać do wypłaty, czyli moim nowym depilatorem będę się cieszyć w połowie miesiąca. Będę bardzo wdzięczna jak zdasz jakieś relacje, po pierwszym, drugim zabiegu
Może to pytanie sprawi, że wyjdzie na to, iż jestem w temacie zielona, ale jestem, więc muszę je zadać. Na co wpływ ma fluencja światła?

Może ktoś jest w temacie i orientuje się jaka jest różnica między Remingtonem 6000, 6250, 6500, 6750? Czy rzeczywiście ten najnowszy jest najlepszy, czy chodzi tu tylko o jakieś mało istotne szczegóły? Wiem, że różnią się kolorem i w tych nowszych jest nakładka do twarzy (na której mi zależy), w sprawach technicznych nie za bardzo się orientuję

Jeszcze kilka pytań odnośnie samej depilacji. Ktoś depilował w ten sposób ręce? Da radę, najpierw trzeba je ogolić?
Co z wąsikiem? Osobiście nie mam ciemnych włosków, raczej jasny meszek, który usuwam plastrami, czy depilator da sobie z nim radę? Twarz też należy najpierw zgolić golarką?
Czy na jaśniejsze włosy w ogóle nie zdaje to rezultatu, a może jest słabszy?
Ile zajmuje taka depilacja? Co ile ją powtarzacie? Kiedy doczekałyście się efektów? Są trwałe?
Jest tu może ktoś, kto nie jest zadowolony z zakupu?
oliwasprawiedliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 17:00   #173
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

W remingtonie różnice w modelach to różnice w ilości nasadek, samo urządzenie jest takie samo.
Zawsze trzeba mieć ogolone włosy, bo inaczej będą się paliły. Im jaśniejsze włosy tym większe ryzyko że IPL czy laser nie przyniosą skutku, bo im więcej barwnika, wym bardziej włos się "wygrzewa" i zabija cebulkę.
Ja wąsa robię, ale na razie nic o efektach powiedzieć nie mogę, bo miałam rozjaśnionego i lampa nie ma na co działać.
Nikt Tobie nie powie o trwałości depilacji, bo te urządzenia są od niedawna na rynku. W gabinecie kosmetycznym robiłam sobie pachy 6 czy 7 razy w przeciągu około 5 lat i nadal 30% włosów mi rośnie. Było tak ze robiłam zabieg, włosy znikały, a po pół roku cześć zaczynała odrastać. Tak więc nie ma co liczyć że da się tym depilatorem pozbyć owłosienia powiedzmy w rok.
Co do efektów i częstotliwości to już zdawałam relacje w poprzednich postach. Pachy po trzech sesjach, obecnie bez żadnego włoska, pachwiny to tak z 10% jeszcze zostało, z nogami się nie wypowiem, bo nie robiłam ich dokładnie i na chwile obecną tylko dwa razy.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 06:17   #174
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez oliwasprawiedliwa Pokaż wiadomość
Na wstępie dziękuję za szybkie odpowiedzi dziewczyny

asiulkaa nie zależy mi na tym, żebyście za mnie wybrały, bo decyzja i tak pozostaje w moich rękach. Właściwie to czekałam na posty w stylu "wybierz remingtona, ja go mam jest...", tak, chciałabym znać opinię użytkowniczek, które korzystają z takich depilatorów już jakiś czas. Dlaczego ty wybrałaś Remingtona? Jesteś zadowolona? Wymieniłabyś go na Lumeę czytając to forum?

Zielone_korale, a można wiedzieć gdzie go kupiłaś? Napiszesz jakie robi pierwsze wrażenie? Z zakupem i tak muszę się wstrzymać do wypłaty, czyli moim nowym depilatorem będę się cieszyć w połowie miesiąca. Będę bardzo wdzięczna jak zdasz jakieś relacje, po pierwszym, drugim zabiegu
Może to pytanie sprawi, że wyjdzie na to, iż jestem w temacie zielona, ale jestem, więc muszę je zadać. Na co wpływ ma fluencja światła?

Może ktoś jest w temacie i orientuje się jaka jest różnica między Remingtonem 6000, 6250, 6500, 6750? Czy rzeczywiście ten najnowszy jest najlepszy, czy chodzi tu tylko o jakieś mało istotne szczegóły? Wiem, że różnią się kolorem i w tych nowszych jest nakładka do twarzy (na której mi zależy), w sprawach technicznych nie za bardzo się orientuję

Jeszcze kilka pytań odnośnie samej depilacji. Ktoś depilował w ten sposób ręce? Da radę, najpierw trzeba je ogolić?
Co z wąsikiem? Osobiście nie mam ciemnych włosków, raczej jasny meszek, który usuwam plastrami, czy depilator da sobie z nim radę? Twarz też należy najpierw zgolić golarką?
Czy na jaśniejsze włosy w ogóle nie zdaje to rezultatu, a może jest słabszy?
Ile zajmuje taka depilacja? Co ile ją powtarzacie? Kiedy doczekałyście się efektów? Są trwałe?
Jest tu może ktoś, kto nie jest zadowolony z zakupu?
Kupiłam na allegro narazie nie mogę się doczekać odebrania przesyłki wiec ani o efektach ani o pierwszym wrażeniu nic powiedzieć nie mogę.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 12:38   #175
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez oliwasprawiedliwa Pokaż wiadomość
Na wstępie dziękuję za szybkie odpowiedzi dziewczyny

asiulkaa nie zależy mi na tym, żebyście za mnie wybrały, bo decyzja i tak pozostaje w moich rękach. Właściwie to czekałam na posty w stylu "wybierz remingtona, ja go mam jest...", tak, chciałabym znać opinię użytkowniczek, które korzystają z takich depilatorów już jakiś czas. Dlaczego ty wybrałaś Remingtona? Jesteś zadowolona? Wymieniłabyś go na Lumeę czytając to forum?

Zielone_korale, a można wiedzieć gdzie go kupiłaś? Napiszesz jakie robi pierwsze wrażenie? Z zakupem i tak muszę się wstrzymać do wypłaty, czyli moim nowym depilatorem będę się cieszyć w połowie miesiąca. Będę bardzo wdzięczna jak zdasz jakieś relacje, po pierwszym, drugim zabiegu
Może to pytanie sprawi, że wyjdzie na to, iż jestem w temacie zielona, ale jestem, więc muszę je zadać. Na co wpływ ma fluencja światła?

Może ktoś jest w temacie i orientuje się jaka jest różnica między Remingtonem 6000, 6250, 6500, 6750? Czy rzeczywiście ten najnowszy jest najlepszy, czy chodzi tu tylko o jakieś mało istotne szczegóły? Wiem, że różnią się kolorem i w tych nowszych jest nakładka do twarzy (na której mi zależy), w sprawach technicznych nie za bardzo się orientuję

Jeszcze kilka pytań odnośnie samej depilacji. Ktoś depilował w ten sposób ręce? Da radę, najpierw trzeba je ogolić?
Co z wąsikiem? Osobiście nie mam ciemnych włosków, raczej jasny meszek, który usuwam plastrami, czy depilator da sobie z nim radę? Twarz też należy najpierw zgolić golarką?
Czy na jaśniejsze włosy w ogóle nie zdaje to rezultatu, a może jest słabszy?
Ile zajmuje taka depilacja? Co ile ją powtarzacie? Kiedy doczekałyście się efektów? Są trwałe?
Jest tu może ktoś, kto nie jest zadowolony z zakupu?
ja mam 6250, czyli wersję bez nasadek, ale i tym modelem zrobisz bikini i twarz jak się postarasz.
jasnych włosów ipl nie usuniesz .
najlepsze efekty mam na bikini,wlosy odrastaja ale duzo wolniej i jest ich conajmniej o połowę mniej.
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 12:51   #176
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Z bikini to pewnie najmniejszy problem, jedynie z twarzą żeby osłonić wargi, bo one pewnie mogą się łatwo poparzyć.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 13:02   #177
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Z bikini to pewnie najmniejszy problem, jedynie z twarzą żeby osłonić wargi, bo one pewnie mogą się łatwo poparzyć.
nie wiem bo nigdy na twarzy nie próbowałam, ale w razie czego można zagryźć wargi na bezzębną babcię i nie będzie ich widać
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 13:04   #178
bombonierka654
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 252
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Dziewczyny ja mam takie pytanie... Chodzi mi o włosy między pośladkami tzn okolice odbytu i blisko ujścia pochwy, czy to nie jest niebezpieczne ?

Mam spore włosy na pośladkach i między nimi, chciałabym się ich pozbyć ale nie wiem czy to bezpieczne w kwestii ginekologicznej... Zeby nie zaszkodziło na narządy wewnętrzne... I tak się zastanawiam bo między pośladkami są ciemne a już zewnętrzna część pośladków można powiedzieć ciemny blond i tak na ryzyko bo boje się że jak zgole przed zabiegiem pośladki to będą rosły jeszcze większe później... I czy można używać w czasie okresu? (mam remingtona 6750)

Dzięki za odp
__________________
'Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne'

Edytowane przez bombonierka654
Czas edycji: 2016-03-09 o 13:29
bombonierka654 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 13:47   #179
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez bombonierka654 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam takie pytanie... Chodzi mi o włosy między pośladkami tzn okolice odbytu i blisko ujścia pochwy, czy to nie jest niebezpieczne ?

Mam spore włosy na pośladkach i między nimi, chciałabym się ich pozbyć ale nie wiem czy to bezpieczne w kwestii ginekologicznej... Zeby nie zaszkodziło na narządy wewnętrzne... I tak się zastanawiam bo między pośladkami są ciemne a już zewnętrzna część pośladków można powiedzieć ciemny blond i tak na ryzyko bo boje się że jak zgole przed zabiegiem pośladki to będą rosły jeszcze większe później... I czy można używać w czasie okresu? (mam remingtona 6750)

Dzięki za odp
skoro w salonach robią depilację tych miejsc to dlaczego w domu nie można ? tym bardziej, że parametry tych domowych są dużo niższe.
jasnych włosów nie usuniesz więc moim zdaniem nie ma sensu ich golić
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 00:36   #180
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

ja naświetlam na wargach sromowych większych, choć przyjemne to nie jest i staram się szybko oblecieć max 3 strzały na stronę. Natomiast między pośladkami golę się maszynką, ponieważ to wystarcza, Najpierw zobacz, czy włosy będą Ci szybko odrastać po maszynce, dopiero później zdecyduj. Nie kupowałabym urządzenia, gdyby golenie jednorazówkami bikini ,czy łydek starczało na 2,3 dni, ale tylko dlatego,ze golenie tych miejsc było uciązliwe i mało efektowene, natomiast miedzy posladkami włosy wolno rosną
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 13:22:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.