Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-23, 22:32   #241
Papryka250
Przyczajenie
 
Avatar Papryka250
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

No akurat obawiam się, że z moimi upartymi kłakami, jestem w stanie osiągnąć te 75 zabiegów. :d Dlatego czekam na jesień. Decyzja podjęta! Abym tylko się nie przewróciła, jak zobaczę cenę... :d
Papryka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 12:32   #242
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Skusiłam się na i-Light Essential i będę musiała go odesłać w ramach reklamacji. Po prostu nie imituje impulsów świetlnych. W ciągu 20 minut udało mi się go zmusić do strzelenia impulsem z 5 razy... Mimo że cały czas pika, że jest gotowy do pracy. Mam nadzieję, że po prostu trafił mi się wadliwy egzemplarz i że bez problemu go wymienią...
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 09:53   #243
Monia159
Raczkowanie
 
Avatar Monia159
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 272
GG do Monia159
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Od 12.05 ma być w lidlu urządzenie do fotodepilacji ciała i twarzy za 444 zł. 100 000 impulsów, zasilanie sieciowe. Zastanawiam się czy to jest coś warte uwagi?
__________________
Zapraszam na bloga! iloverednaillacquers.blog spot.com
Monia159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 15:17   #244
akane90
Raczkowanie
 
Avatar akane90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 32
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

hej dziewczyny
mam pytanie czy jeśli depilator np. Remington IPL4000 lub IPL6250 nie ma ma nakładki do twarzy to nie wolno nim depilować ? w sumie od innych modeli różnicą się tym nakładkami a inne są sporo droższe.
Ktoś się odważył robić depilację twarzy bez tych nakładek?

Edytowane przez akane90
Czas edycji: 2016-05-03 o 16:17
akane90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 07:44   #245
dibaba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 10
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

W końcu oddałam mój model lumei i kupiłam sieciową SC1997. Przyjęli bez najmniejszego problemu.
Zielone korale - czy twoja lumea świeci białym światłem ? W instrukcji piszą, że zapala się na pasku zielone ( ja tak miałam w moim modelu) . A tutaj zamiast zielonego jest białe światło. Mam nadzieję, że tak ma być ..
dibaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 08:25   #246
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez dibaba Pokaż wiadomość
W końcu oddałam mój model lumei i kupiłam sieciową SC1997. Przyjęli bez najmniejszego problemu.
Zielone korale - czy twoja lumea świeci białym światłem ? W instrukcji piszą, że zapala się na pasku zielone ( ja tak miałam w moim modelu) . A tutaj zamiast zielonego jest białe światło. Mam nadzieję, że tak ma być ..
Tak białe nawet nie zwróciłam uwagi, że w instrukcji jest inaczej, jak skóra jest za ciemna to świeci na pomarańczowo.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 13:17   #247
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Edit, wszystko doczytałam.
__________________
2017
2016
2015
2013/2014

Edytowane przez onething
Czas edycji: 2016-05-07 o 18:39
onething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-07, 15:41   #248
karolina_geo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Dziewczyny,

podbijam temat odnośnie urządzenia do fotodepilacji marki Sanitas dostępnego w Lidlu od 12.05.2016. Wklejam specyfikację: http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?act...etail&id=60405

Czy dobrze rozumiem, że żywotność do 100 000 impulsów to żarówka której nie trzeba będzie wymieniać/dokupowywać tak jak w przypadku innych depilatorów przez okres gwarancji. Gwarancja na 3 lata czyli powiedzmy na 3 lata będzie śmigać za jednak mniejszą kwotę niż np. Remington 6250 o którego zakupie myślałam do tej pory.
karolina_geo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 09:27   #249
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

jako, że to urządzenie z lidla jest pierwszy raz w ofercie [chyba] to żadna z nas go tu nie ma, nie mamy więc zielonego pojęcia o jego żywotności, mocy i innych danych i takie pytania chyba musicie kierować do producenta [specyfikacja na stronie ani słowem nie wspomina np. o mocy urządzenia a to dość istotne dane są ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 11:18   #250
aggie23
Rozeznanie
 
Avatar aggie23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 674
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

czesc wszystkim. poszlam do sklepu po Remingtona 6500 ale pani z Media Markt mnie przekonala do Babyliss G930E, podobno Remingotnow juz nie zamawiaja do ich sklepw bo sa gorszej jakosci (???) i duzo problemow z nimi bylo wiec nawet nie chca ich miec w swojej ofercie. Tak mi powiedziala... Lumea za droga, wiec popatrzylam na ten Babyliss i poczytalam i sie skusilam. Wczoraj pierwsza sesja zabiegu, latwo i szybko, zobaczymy jak to bedziez efektami . Ale czytajac opinie, opis itd i robiac pierwszy zabieg jestem zadowolona. Czy ktoras z was ma moze doswiadczenie z Babyliss?

__________________
start: 15.03.2016 - 85,8
jest:79,9
cel 1: 79 - osiągnięty
cel 2: 72
cel 3: 67
aggie23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 13:00   #251
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Hej dziewczyny,
Kupiła dziś Remingtona 6250 i pierwszy zabieg za mną ( na najniższym poziomie czyli 1, mój próg bólu jest zerowy :/).
Macie jakieś patenty jak ogarnąć gdzie już strzelałyście, a co jeszcze zostało? Bo dziś robiłam to po omacku i troszkę się wkurzałam.

I czym zabezpieczyć pieprzyki?
__________________
2017
2016
2015
2013/2014

Edytowane przez onething
Czas edycji: 2016-05-09 o 13:28
onething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 13:39   #252
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Ja lecę po omacku, a pieprzyki strzelam naokoło, nie bawię się w plastrowanie.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 06:41   #253
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Będziesz widziała w przyszłości gdzie nie trafiłaś bo tam będą włosy
ja na początku bawiłam się w rysowanie linii pomocniczych białą kredką, ale potem uznałam, że za leniwa na to jestem
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 06:57   #254
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

No ja też z lenistwa stwierdziłam że nie będę oznaczała, po prostu będę walić tak że najwyżej coś ominę, ale staram się raczej podwójnie zrobić niż pomijać.

Tam gdzie trafiłaś też będą odrastały, żeby nie było że raz walniesz i koniec istnienia włosa na zawsze.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 07:04   #255
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

robiąc podwojnie mozesz za bardzo podraznic skore w tym miejscu

ja uzywam remingtona od sierpnia, wiec wiem, ze to nie znika po razie ale w moim przypadku zdecydowanie dalo sie juz od pierwszych zabiegow zauwazyc, ktore miejsca zostaly ominiete [albo gdzie akurat wlosy nie byly w fazie wzrostu]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 11:50   #256
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
robiąc podwojnie mozesz za bardzo podraznic skore w tym miejscu
Wiem, wiem, robię na maksymalnej mocy i nic się nie dzieje, więc myślę że spoko. Zacznę się martwić gdy skóra zacznie być opalana.
Jak na laser na pachy chodziłam to pani mi też robiła po dwa razy, po pierwszym zabiegu to pachy tak bolały że wracałam do domu jak taki mięśniak z łokciami szeroko, po depilacji mechanicznej też skóra była w czerwone plamki więc drobnych podrażnień się nie boję,
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 10:58   #257
Jami84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

też się zastanawiam nad kupnem IPLa. Już prawie dziś w Lidlu kupiłam, ale jednak w ostatniej chwili zrezygnowałam, bo nie byłam pewna czy nie lepiej wziąć coś znanej marki. Poza tym nie było żadnych informacji o mocy. Było tylko o tym, że naświetlanie wykonuje się co sekundę. Z tego co widziałam to Remingtony mają co parę sekund, więc urządzenie z Lidla może się szybciej zużywać ?

Co do tego BABYLISS G930E to w opisie widzę informacje 4.5J/cm2, więc wychodzi na to, że ma tylko połowę mocy Remingtonów.

Chyba też poczekam na jesień i na nową serię urządzeń

Edytowane przez Jami84
Czas edycji: 2016-05-12 o 11:03
Jami84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 12:07   #258
diagaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Red face Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Witajcie, ja dziś dokonałam zakupu w Lidlu. zobaczymy czy warto. jest 7 dni na oddanie towaru gdyby coś.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Sanitas IPL 100 z Lidla podaję info z instrukcji:
max poziom natężenia energii 5 dżuli/cm2
powierzchnia robocza 3,1cm2
3 poziomy co jedną sekundę, co dwie i co trzy
ilosc impulsów lampy 100.000

któraś z Was tez kupiła ?
diagaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 12:26   #259
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
robiąc podwojnie mozesz za bardzo podraznic skore w tym miejscu

ja uzywam remingtona od sierpnia, wiec wiem, ze to nie znika po razie ale w moim przypadku zdecydowanie dalo sie juz od pierwszych zabiegow zauwazyc, ktore miejsca zostaly ominiete [albo gdzie akurat wlosy nie byly w fazie wzrostu]

Jak często robisz teraz zabiegi?
Ja jak robię co tydzień to faktycznie golę się dopiero przed depilacją. Mega wygodne. Zwłaszcza pachy, których nie muszę golić co drugi dzień Niestety dłużej ten efekt się nie utrzymuje. Jak nie robię 2-3 tygodnie to efekt zanika.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-12, 13:12   #260
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez Jami84 Pokaż wiadomość
Już prawie dziś w Lidlu kupiłam... Było tylko o tym, że naświetlanie wykonuje się co sekundę. Z tego co widziałam to Remingtony mają co parę sekund, więc urządzenie z Lidla może się szybciej zużywać ?
Raczej ma mniejszą moc i urządzenie się tak nie nagrzewa, tak czy inaczej zgodnie z prawem urządzenia mają 2 lata rękojmi, więc tyle muszą być sprawne, bo inaczej producent poszedłby z torbami dokonując co chwilę napraw.

Cytat:
Napisane przez aggie23 Pokaż wiadomość
poszlam do sklepu po Remingtona 6500 ale pani z Media Markt mnie przekonala do Babyliss G930E, podobno Remingotnow juz nie zamawiaja do ich sklepw bo sa gorszej jakosci (???)
Podchodziłabym z rezerwą do opinii sprzedawców. Powiedzą wszystko żeby wcisnąć towar.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 13:20   #261
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Jak często robisz teraz zabiegi?
Ja jak robię co tydzień to faktycznie golę się dopiero przed depilacją. Mega wygodne. Zwłaszcza pachy, których nie muszę golić co drugi dzień Niestety dłużej ten efekt się nie utrzymuje. Jak nie robię 2-3 tygodnie to efekt zanika.
co 2 tygodnie ostatnio testowo poczekalam 3 tydzien i niektore wlosy odrosly, ale nadal byly spore lyse placki
z tym, ze ja juz tym, ze nogi golę co na 2 tygodnie, a pachy co tydzień jestem zachwycona, moze mialam male oczekiwania, ale nie spodziewalam sie usuniecia na stale, a wlasnie pachy to byl moj najgorszy dramat bo tez musialam co 2 dzien.
Do tego mialam problem z linią bikini, gdzie wlosy odrastajace sprawialy, ze mialam podraznienia, po laserze te, ktore jeszcze sa, sa na tyle miekkie, ze nie draznia skory
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 12:51   #262
bubble_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cześć,
bardzo długo rozmyślałam o zakupie depilatora IPL, brałam pod uwagę remingtona 6250 ze względu na niską cenę i opinie w sklepach internetowych oraz philips lumea 1995, który też nie jest aż tak drogi a lampę ma na 250 tys błysków. Ostatecznie zaryzykowałam i mam depilator z LIDLA, uznałam że za 444 zł to grzech nie wypróbować. Z tego co widzę ten z Lidla ma taką samą fluencję światła co Philips, więc efekty działania powinny być podobne. Będę co jakiś czas pisać jak się u mnie sprawdza, póki co mogę jedynie powiedzieć, że przy maksymalnej mocy na 3 stopniu nigdzie nie odczuwam bólu ;p włoski co prawda mam w kolorze ciemnego blondu/brązu ale mam nadzieję, że chociaż trochę się ich pozbędę
bubble_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 14:18   #263
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
co 2 tygodnie ostatnio testowo poczekalam 3 tydzien i niektore wlosy odrosly, ale nadal byly spore lyse placki
z tym, ze ja juz tym, ze nogi golę co na 2 tygodnie, a pachy co tydzień jestem zachwycona, moze mialam male oczekiwania, ale nie spodziewalam sie usuniecia na stale, a wlasnie pachy to byl moj najgorszy dramat bo tez musialam co 2 dzien.
Do tego mialam problem z linią bikini, gdzie wlosy odrastajace sprawialy, ze mialam podraznienia, po laserze te, ktore jeszcze sa, sa na tyle miekkie, ze nie draznia skory


Czyli mamy podobne efekty. Z tym, że ja liczyłam na więcej
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 11:00   #264
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Wy wierzycie w to że foto depilacja usunie wam włosy ? i to na stałe ??

Dla mnie to jest wielkie G**** ! Sama nie korzystałam, ale obserwowałam zmagania mojej siostry z takim oto aparacikiem chyba Philipsa.. Tylko słyszłam jak strzelała tym czyms i zajmowała łazienkie przez dwie godziny bo to trzeba na włosa trafić. Masakra. Jak jej wypadł jedn włos to prawie dostała zawłu ze szcześcia, niestety jej entuzjazm minał po krótkim czasie zero efektów ... możecie sprobowac sobie latarką depilowac włosy bedzie podobnie.

Ja natomiast skusiłam sie na depilacje "laserową" - tak to napisałam bo był IPL juz teraz wiem ze to nie laser. też pocżatkowo byłam zachwycona, jednak po ukonczeniu serii 6 zabiegów łydek opo 3 miesiacach wszystko zaczeło odrastac.. ANi kasy ani efektu

Chyba nie ma dobrej metody na te nasze owłosione nogi, pozostaje maszynka w dłoń i dizałać.
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 11:49   #265
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

laurkafabian myślę że nie doczytałaś tego wątku, co kilka postów zwracamy uwagę że liczyć na ostateczne pozbycie się włosów trudno.
Nie wiem jakie masz włosy Ty i Twoja siostra że jej po zabiegu jeden włos wypadł, może są jasne, a niestety im jaśniejsze i cieńsze tym zabieg mniej skuteczny, bo to barwnik zbiera energię.

O jakich 6 zabiegach i potem 3 miesiącach piszesz? Zabiegi w gabinecie mają sens jeśli robisz je nie częściej niż raz na pół roku, inaczej to jest wywalanie kasy, bo zabieg działa tylko na istniejący włos, jak go nie ma, to tak jakby się zabiegu nie robiło.

W przypadku domowego IPL można sobie pozwolić na takie "marnotrawstwo", bo nie tracimy majątku na każdy kolejny zabieg.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 12:32   #266
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
laurkafabian myślę że nie doczytałaś tego wątku, co kilka postów zwracamy uwagę że liczyć na ostateczne pozbycie się włosów trudno.
Nie wiem jakie masz włosy Ty i Twoja siostra że jej po zabiegu jeden włos wypadł, może są jasne, a niestety im jaśniejsze i cieńsze tym zabieg mniej skuteczny, bo to barwnik zbiera energię.

O jakich 6 zabiegach i potem 3 miesiącach piszesz? Zabiegi w gabinecie mają sens jeśli robisz je nie częściej niż raz na pół roku, inaczej to jest wywalanie kasy, bo zabieg działa tylko na istniejący włos, jak go nie ma, to tak jakby się zabiegu nie robiło.

W przypadku domowego IPL można sobie pozwolić na takie "marnotrawstwo", bo nie tracimy majątku na każdy kolejny zabieg.

Po co kupować coś co i tak nie przyniesie efektów nawet jeśli miałabym za to 100 zł zapłacić to szkoda kasy...
W gabinecie zrobiłam serie 6 zabiegów w odstępach co miesiąc a po 4 co dwa i to był IPL a nie laser. W trakcie trwania serii mialam mało włosów praktycznie w ogle, po zakonczeniu efekt utrzymywał sie przez 3 miesiacee później wszystko zaczęło odrastać. Nie o to mi chodziło, chciałam trwale usunąć włosy alei tak miałam dużo lepsze efekty niż moja siostra po tej latarce Philipsa do tego ja za swoje zabiegi zapłaciłam 600 zł a ona ok 2 wiec porównując to i tak wyszłam lepiej.
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 16:55   #267
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Nadal nie napisałaś jakie masz włosy, im jaśniejsze tym efekty słabsze.

Zależy co nazywasz efektami, jeśli całkowite pozbycie się włosów to faktycznie lepiej na to nie liczyć, jeśli częściowe pozbycie się włosów to na to są pewne szanse, jeśli liczy się na osłabienie włosów i dłuższe efekty depilacji, to jest gwarantowane (no chyba że ma się jasne włosy).

Stawianie jako alternatywy maszynki to absurd, ogolisz sobie bikini czy pachy to po 2 dniach nie da się wytrzymać od kłucia włosów, no i odrosty wyglądają koszmarnie.

Jak dla mnie robinie zabiegu co miesiąc to zwykłe naciąganie. Kolejny zabieg robi się dopiero gdy włosy zaczynają masowo odrastać, jeśli efekt utrzymał się u Ciebie 3 miesiące, to powinnaś była robić zabiegi nie częściej niż co 3 miesiące, tak to były pieniądze wyrzucone w błoto.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 19:28   #268
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

jestem typową zarośniętą brunetką Do tego depilacja IPL przebiegała według wskazan kosmetyczki i zachowanie odstępu misesiąca było zaplanowane przez czas wzrostu włosa, jego fazy czy cos. Na początku wszystko było ok dopiero jak przestałam powtarzać zabieg wlosy odrastały .. Moja siostra która korzystała z tej latarki nawet nie miała 3/4 tego efektu co ja a włos tez ciemny. Tylko ze pozniej nawet te włosy ktore mi i jej wypadły odrosły. Wiec to trzeba by chyba robic do konca zycia ..

Nie mowie ze maszynka to alternatywa. To po prostu jedyne co nam zostaje nic innego nie jestt na tyle skuteczne dlugotrwałe ze inwestowac to taka kase..
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 21:24   #269
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Czyli jak robiłaś kolejne zabiegi IPL to włosy nie odrastały jeszcze? To na co miał działać IPL jak działa na włosy?
Depilator domowy ma znacznie mniejszą moc, więc to zupełnie normalne że efekt będzie słabszy niż wykonany urządzeniem w gabinecie.
Nie pisz latarki, bo sobie możesz świecić latarką i żaden włos nie wypadnie, a jednak za pomocą tych urządzeń dziewczyny pozbywają się włosów, ja zresztą też. Biorąc pod uwagę, że od samego mechanicznego depilowania włosy rosną mi znacznie słabiej, to obstawiam jednak że bardzo powoli liczba włosów będzie malała, ale też nie wierzę, że ta jedna lampa wystarczy mi do końca życia.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 21:53   #270
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Remington I-light Pro IPL 6000 czy Philips Lumea

Robienie IPL w salonie to strata kasy. Robilam kilka lat temu LightSheer i efekt utrzymywal sie wiele miesiecy.
Ipl robie w domu. Nie usuwa 100% wloskow, ale i tak uwazam, ze warto Nie czuje, ze to wyrzucone pieniadze. Tym bardziej, ze 600zl za urzadzenie nawet na 2 lata to grosze w porownaniu z tym ile placi sie w salonach.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 13:22:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.