Dziękuję za wizaż ;> - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-12, 20:38   #1
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253

Dziękuję za wizaż ;>


Wiecie tak mnie coś naszło, że wręcz muszę to napisać! A chcę napisać że kocham wizaż i mimo że nie jestem tu tak długo (od końca maja) to nie umiałabym już się rozstać z tym miejscem. Chcę więc najserdeczniej w świecie podziękować za wizaż nie tylko Złosiowi i Adze Z. i wszystkim specjalistkom i specjalistom radzącym nam tutaj (ukłon w stronę Agusi, Beatki, Basi, Gagi, Smoczka, dr. Jankowiaka i Piotra) ale i wszystkim ludziom tworzącym tę stronę! Wymienię tu tylko kilka z nich: Lejka, Bunia, Lee, Estella, Smoczyca, Superka, Koko, Sarenka, Sari...I tysiącowi innych równie wspniałych osób dzięki którym wizaż stał się moim miejscem numer jeden w internecie! Dzięki WAM zaszło we mnie wiele zmian nie tylko na tle emocjonalnym ale i w wyglądzie, sposobie myślenia i pod względem wiedzy – w końcu wiem już że kwasów nie powinno się używać latem a przynajmniej nie bez porządnego sun blockera ;> i wiem jak dbać o skórę oraz czemu promienie słoneczne tak jej szkodzą. Jesteście nie do zastąpienia i cieszę się że trafiłam na miejsce – choć tylko (a może AŻ?) w internecie, w którym wszystkie osoby są sobie życzliwe i takie kochane. Chcę tylko powiedzieć że Was uwielbiam i raz jeszcze dziękuję za wizaż! Mam nadzieję że będzie jeszcze długo istniał bo nie wiem co ja bez WAS bym zrobiła...Jesteście the best!!!!!!!!!!!!

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-12, 20:42   #2
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Dziękuję za wizaż ;>


święte słowa Youare!!! wizaż rulez!!!
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-12, 21:01   #3
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Dziękuję za wizaż ;>

bardzo mi milo slonko
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-12, 21:02   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Dziękuję za wizaż ;>

Droga Youare
Ja dobrze pamiętam jak zaistniałaś na wizażu
Ja jako właścicielka tego serwisu, aż się czerwienię jak czytam takie wspaniałe słowa pod adresem wizażu. Ale my wszyscy, którzy merytorycznie i technicznie tworzymy serwis, doskonale zdajemy sobie sprawę, że jest on taki jaki jest, przede wszystkim dzięki Wam Kochane Pudernice, Drogie Wizażanki.
Jesteśmy jednym, wielkim żywym organizmem, który ewoluuje, dojrzewa.
I to jest moim zdaniem fenomen, że tak ogromna liczba kobiet wspaniale ze sobą współżyje. Wy naprawdę się lubicie i to się czuje jak się wchodzi na strony.
Oczywiście było kilka zgrzytów na stronach, ale nawet w najlepszej rodzinie to się zdarza.
Naprawdę ne potrafię wyrazić mojej dumy, radości i ogromnej wdzięczności za to że chcecie być Wizażankami

DZIĘKUJĘ WAM BARDZO



AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-12, 21:14   #5
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Dziękuję za wizaż ;>

A ja przez cały dzień miałam taki zły nastrój - a teraz gdy przeczytałam co napisała Youare to zrobiło mi się tak miło,cieplutko.To cudowne gdy inni doceniają naszą pracę.Tak bardzo się cieszę ,że dzięki Wizaż.pl mogę dzielić się z Wizażankami moją pasją.Agnieszko - ja też dziękuję za Wizaż! W październiku minie dwa latka jak napisałam do Ciebie e-mail z propozycją współpracy -ale ten czas szybko mija...
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-12, 21:18   #6
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Dziękuję za wizaż ;>

Hehe, już mówiłam Szefowo, uważaj, bo uznają wizaż za sektę pełną fanatycznych wyznawczyń

Buziaki wszystkim wizażankom
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-12, 23:04   #7
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Dziękuję za wizaż ;>

Dzień bez wizażu, to dzień stracony.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-09-12, 23:34   #8
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: Dziękuję za wizaż ;>

BabciaWeatherwax napisał(a):
> Hehe, już mówiłam Szefowo, uważaj, bo uznają wizaż za sektę pełną fanatycznych wyznawczyń

O tak tak, to jest cos niesamowitego, bo to naprawde uzaleznia A najfajniejsze jest to, ze nie szkodzi zdrowiu i nie rujnuje finansowo... no.. dobra, moze troche przed poznaniem wizazu nie mialam tyle kosmetykow Ale kazdy zakup to swiadomy wybor i zawsze trafiony.
Ja jak siedze nad projektem, to mam ustawiona stronke wizazu. I nawet jak nie biore czynnego udzialu w wielu dyskusjach, to odswiezam co jakis czas strone, zeby sprawdzic co sie dzieje - to tak w ramach przerwy w pracy
Fajnie patrzec jak Wizaz sie zmienia, witac nowe Pudernice i wiedziec, ze mozna sie poradzic osob kompetentnych, doswiadczonych i zapytac generalnie o wszystko.. bo my przeciez tu nie tylko o pudrach i blyszczykach...

pozdrawiam Was wszystkich


a teraz wracam do roboty
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-12, 23:43   #9
Beza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 127
Re: Dziękuję za wizaż ;>

Taaa...
Ja zawsze wszystkim naokoło się "chwaliłam" , że nie mam żadnych nałogów: nie piję, nie palę...
No i co się w końcu okazało?
Uzależniłam się od strony internetowej

Niewyobrażalnie Wielki 4 U all
Beza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-13, 05:54   #10
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Dziękuję za wizaż ;>

Youare, masz rację. We mnie też zaszły przemiany, w wyglądzie i charakterze. Już się tak nie daję. A ile wspaniałych chwil spędziłam dzięki wizazowi z Wizażankami!!! Otrzymałam pomoc od chemii po życiowe problemy. Gdyby nie pomysł i motywacja Buni, pewnie bym nadal nie miała soczewek, które zmieniły moje życie, dosłownie...

I dzięki wizazowi już chyba wiem, co chcę studiować.

Dzięki za wszystko, chociaż podziękowania nie oddadzą nigdy tego wszystkiego, co Wam zawdzięczam.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-13, 07:42   #11
oceania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 534
GG do oceania
Re: Dziękuję za wizaż ;>

No i ja też się dołaczę do podziękowań... Jestem tu już troszeczkę , i jak tylko mogę zaglądam na Wizaż. Po prostu jak tego nie zrobię, to chora jestem . Kiedy opowiadam znajomym jak to tutaj jest, właściwie nikt sie nie przejmuje specjalnie, bo tego trzeba najpierw zasmakować . Później raczej marne szanse na wyjście z nałogu . Ale to dobrze-wiele temu "nałogowi" zawdzięczam. Dlatego też korzystam z okazji, aby dołączyć się do powdziękowań-WAM WSZYSTKIM! Całej Społeczności Wizażowej . Co dzień dajecie mi tyle radości... Jeszcze raz to powtórze-dziękuję! Ale tak, jak wspomniała Lejka-podziękowania nie oddadzą wszystkiego.
Wizaż rządzi!!!
Sobotnio-poranne buziaczki dla wszystkich!!!
Zmykam na kawke, ale zaraz wracam! Jakaś nieznana siła nakazuje mi tu przyjść!
oceania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-09-13, 08:10   #12
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: Dziękuję za wizaż ;>

Masz rację Youare - wizaż łatwo uzależnia, a to przecież oznacza, że dzieje się tu coś naprawdę dobrego - a przez to i ważnego. Przyłączam się do gratulacji w stronę Agnieszki i naszych specjalistów
W sieci są różnorodne fora i serwisy, ale o tak przesiąknięty pozytywnym nastawieniem i życzliwością naprawdę bardzo trudno. Wchłaniałam ten nastrój cały ubiegły rok akademicki w ramach terapi pozajęciowej , a teraz? Zgadnijcie co wyrugało onet z mojej strony głównej?
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-13, 09:26   #13
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Re: Dziękuję za wizaż ;>

jezzzzzzzzu
YouAre 100% racji!!! Mądra panienko Ty to zawsze supertematy wymyślasz
Ja sie tu czuję cudownie, moge zaczerpnąć fachowej porady, dziewczyny są przemiłe, bardzo uczynnne... po prostu miodzio!
Tu jest tak uroczo, Wizaż to pierwsza strona jaką włączam po wejsciu do internetu! Moge tu siedzieć godzinami i NIGDY,ale to PRZENIGDY mi sie nie nudzi! Ha!
w Waszą strone
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-13, 12:24   #14
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Dziękuję za wizaż ;>

Ode mnie też buziaki dla wszystkich
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-13, 20:00   #15
Trish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 176
Re: Dziękuję za wizaż ;>

superka napisał(a):
> W sieci są różnorodne fora i serwisy, ale o tak przesiąknięty pozytywnym nastawieniem i życzliwością naprawdę bardzo trudno.

O tak, tak. To było moje pierwsze spostrzeżenie, gdy pierwszy raz (cudownym zrządzeniem Opatrzności ) trafiłam na tę stronkę.

Narazie jestem tu "świeża" i więcej się przyglądam i uczę, niż biorę aktywny udział w wizażowym życiu, ale pod Waszymi pochwałami i podziękowaniami, kochane Wizażanki, mogę się z czystym sumieniem podpisać.
Trish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-13, 20:13   #16
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Dziękuję za wizaż ;>

a ja mam łzy w oczach po lekturze wątku . ale się mną nie przejmujcie, bo ja nawet na filmach sensacyjnych płaczę
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-13, 21:58   #17
agnessa_
Raczkowanie
 
Avatar agnessa_
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 119
Re: Dziękuję za wizaż ;>

dołączam się do podziekowań
strona jest świetna
bardzo dużo z niej wyniosłam i nadal wynoszę
zmieniłam mój sposób patrzenia na wiele spraw, sama się zmieniłam, myślę że na lepsze
pozdrowionka dla wszystkich twórców tej strony i dla wszystkich którzy wciąż pracują nad tym aby była taka jaką jest
agnessa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-14, 12:33   #18
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Dziękuję za wizaż ;>

po tym trzynastym co przeżylam powiem tylko że dobrze miec taką odskocznię

cmoki dla wszystkich
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-14, 15:06   #19
Ula-M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 254
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ula-M GG do Ula-M
Re: Dziękuję za wizaż ;>

Jak ja mogłam nie zauważyć tego wątku? Będę mało oryginalna i przyłączę się do peanu pochwalnego na cześć Wizaz.pl To zdecydowanie moja ulubiona strona w necie i jeśli już siądę do komputera to nie ma że boli, muszę tu choć zajrzeć. I dziękuję wszystkim Wizażankom za pozytywne energie, jakie tu wysyłacie, to naprawdę niesamowite, tak, jak powiedziała Aga - widać, że my się tu naprawdę lubimy
Buziaczki dla wszystkich
Ula
Ula-M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-09-14, 15:58   #20
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Dziękuję za wizaż ;>

Ja też, ja też
Trafiłam tutaj całkowicie przypadkowo - Wizaż wyskoczył mi w wyszukiwarce przy jakimś tam haśle
Myślałam, że to taki zwykły portal i zwykłe forum, jak każde inne, gdzie przewijają się miliony anonimowych osób, są kłótnie, złośliwości i często nieprzyjemna atmosfera. No ale zarejestrowałam się
I na szczęście bardzo się pomyliłam
Fajnie się z Wami gada a przed zakupem jakiegokolwiek nowego kosmetyku zawsze zaglądam do KW
Buziaczki dla wszystkich!!!
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-14, 16:07   #21
10.100.0.148
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 206
GG do 10.100.0.148
Re: Dziękuję za wizaż ;>

Nio to i margarecia sie dolaczy
Ja tez chce dodac, ze dzieki Wizazowi moja wiedza jest wieksza, przeszlam swoja metamorfoze (chociaz pewnie na jedej sie nie skonczy ) i w ogole wiem o wiele wiele wiecej!!! Wiec tez sie dolaczam i baaaardzo serdecznei dziekuje!
Margarecia)
10.100.0.148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-14, 17:07   #22
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: Dziękuję za wizaż ;>

Coś jeszcze:
Dzięki wizażowi dowiedziałam sie bardzo dużo o kobietach - zauważcie, że rozmawiamy sobie tutaj jakbyśmy wszystkie chodziły razem do szkoły, albo na spacery do parku - nie odczuwa się zupełnie bariery wieku. Jeśli chodzi o kobiety, które spotykam na codzień, to zawsze wyczuwam taką barierę, jeśli różnica jest rzędu choćby kilku lat. Nie chodzi o to, że ja młodsze traktuję jak szczeniaki, starsze, jak babcie, a one mnie jak intruza - to coś jakby ogólne poczucie, że biegamy na innych zawodach, należymy do innego gatunku, itp. Wizaż przekonał mnie, że te podziały są sztuczne, a to oznacza, że może kiedyś padną.
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-14, 17:11   #23
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Dziękuję za wizaż ;>

A ja długo podczytywałam wizaż zanim się odwazyłam odezwać, najczęściej pomagała mi sie relaksować po cięzkiej harówce aż w koncu podczas jakiegoś weekendu siadłam, zaresjestrowałam się i oceniłam dwa pierwsze kosmetyki
I od tej zagladam... no cóż, chyba własciwie codziennie, choć na godzinke wieczorem nie zawsze mam siłę żeby pisać za to czytam wszystko wnikliwie...
Wizaż jest kopalnią wiedzy bez watpienia ale to co lubię najbardzioej to przyjazna atmosfera, bez jakiegoś obrzucania się błotem, kłótni i awantur czego niestety nie brakuje w innych zakatkach sieci...
No i dzieki wizażowi poznałam mnóstwo świetnych osób z którymi utrzymuję kontakt cały czas
dla wszystkich wizażanek
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-14, 17:52   #24
iwona1229
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 51
Re: Dziękuję za wizaż ;>

Ja też muszę się wpisać, bo naprawdę kocham wizaż. Już niedługo, bo w październiku będę miała 1 rocznicę od wejścia na wizaż. Zaglądacie tu codziennie, a ja nawet kilka razy dziennie (dziś już 4) i nigdy mi się nie znudzi. Ta stronka jest naj. Cudowna atmosfera, wspaniali ludzie. Często jak wychodzię z domu zauważam coś bardzo przykrego, wrogość, a tu wręcz przeciwnie. Wizażanki to jedna wielka rodzina i jestem dumna z tego, że do niej należę.
iwona1229 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-14, 18:12   #25
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Re: Dziękuję za wizaż ;>

To i ja też. Już od dość dawna noszę się z zamiarem napisania czegoś pod tytułem: "Jak Wizaż ubarwił moje życie". To nie znaczy, że jest ono bezbarwne, ale wniósł w nie coś, czego nie spodziewałam się znaleźć w Internecie: miejsce, gdzie panuje życzliwość, gdzie można poczuć się częścią wspólnoty kobiet, mieć nadzieję, że w razie czego - pomogą, pocieszą. I ja, która od kilku lat korzystam z Internetu jako ze źródła informacji a nie sposobu nawiązywania kontaktów...wsiąkłam i uzależniłam się Nie sposób wyliczyć rad "praktycznych" poznanych dzięki Wam: We-ma, KW, próbki, ćwiczenia jogi -jest tego dużo. Ale przede wszystkim dziękuję Wam wszystkim za stworzenie miejsca, w którym rządzą pozytywne emocje. WIELKIE DZIĘKI!!!
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 16:29   #26
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Dziękuję za wizaż ;>

Lubię tu zajrzeć, poszperać w trendach, kosmetykach, poczytać i trochę pooglądać. Żałuję tylko, że wpadam tu na kilkanaście minut i już muszę uciekać, bo wzywa mnie pozawizażowa rzeczywistość Cieszę się, że w sieci istnieje takie miejsce, jak to. Pozdrowienia Drogie Wizażanki
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 16:54   #27
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Dziękuję za wizaż ;>

Ja jestem prawie ze uzalezniona od Wizazu, uwazam dzien stracony jesli tu nie zajrze i nie dodam jakis komentarzy na rózne tematy..A ile juz rzeczy sie tu dowiedzialam o modzie, kosmetykach Wielkie dzieki
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 17:09   #28
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Dziękuję za wizaż ;>

Hehe no ja też dziękuję że co chwilę odświeżam 50 ostatnich postów zamiast zrobić zadanie z biologii i przygotować prezentację maturalną... i tak codziennie :P
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.