chciałabym zacząć wszystko od nowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-20, 19:51   #1
Rogalicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54

chciałabym zacząć wszystko od nowa


Cześć,
ostatnio poznałam fajnego faceta. Chciałabym się z nim spotykać, bo dobrze nam się ze sobą rozmawia, do tego pochodzimy z tego samego miasta a studiujemy dość daleko od niego.

No ale.. mam czarne myśli. Chodzi o to, że chyba nie mam intuicji jeśli chodzi o facetów i ich zamiary. Ostatni rok to paskudne zerwanie przez telefon przez chłopaka z którym mieszałam, potem chłopak który mi się podobał urwał kontakt i to też w niezbyt elegancki sposób. No i teraz "wyczekuję" na to, co może pójść nie tak z tym fajnym facetem. Nie wiem jak to przezwyciężyć, normalnie paranoja!

Idziemy razem na imprezę, z jednej strony się cieszę a z drugiej obawiam. Mam nadzieję, że zaprosił mnie bo też mu się spodobałam. No i trochę się obawiam jego znajomych - nie jestem super imprezowiczką, już normalnie w głowie mam setki scenariuszy co może pójść nie tak..
Rogalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 20:02   #2
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: chciałabym zacząć wszystko od nowa

Wyluzuj, przestan ciagle o tym myslec i baw sie dobrze na imprezie
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 20:35   #3
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: chciałabym zacząć wszystko od nowa

Nie nastawiaj się od razu, że to będzie miłość twojego życia, tylko się dobrze baw. Na rozmyślanie przyjdzie czas potem.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 20:47   #4
tymczasowa_
Rozeznanie
 
Avatar tymczasowa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 675
GG do tymczasowa_
Dot.: chciałabym zacząć wszystko od nowa

Miałaś nieciekawe przeżycia w przeszłości, to normalne, ze teraz podchodzisz do tego nieco z rezerwą. Jednak nie przesadzaj, bo zbytnią podejrzliwością i zachowawczością możesz tylko zrazić do siebie chłopaka. Traktuj waszą znajomość na luzie, a co będzie to będzie
tymczasowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 22:04   #5
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: chciałabym zacząć wszystko od nowa

Jest dokładnie taka sama szansa, że wasza znajomość źle się skończy jak że Wam się uda, więc nie myśl negatywnie To zupełnie nowa osoba, więc i zupełnie nowe doświadczenie, odetnij myślenie o poprzednich przeżyciach.
December12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 21:14   #6
Rogalicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Dot.: chciałabym zacząć wszystko od nowa

poszłam na imprezę. było super ale oczywiście nawywijałam. jak to ja.
poszliśmy do klubu, było miło, bardzo się troszczył o mnie, tańczyliśmy, całowaliśmy się. bajka
potem zaprosił mnie na spacer. no i tu nastąpił głupi zbieg okoliczności i się nie popisałam. bo kiedy wyszliśmy to już nie mogliśmy wrócić do tego klubu (duża impreza, ochrona przestała wpuszczać ludzi), było trochę po północy więc dość wcześnie więc poszliśmy na ten spacer, po czym poszliśmy do jego akademika na herbatę. Jako osoba z zewnątrz musiałam zostawić dokumenty na portierni i okazało się, że dokumenty mogę odebrać dopiero rano (no i zapłacić za nocleg ale to nieistotne), mój akademik był dość daleko więc nie chciałam następnego dnia wracać po swój dowód. No i zostałam na noc. I oczywiście nie wytrwałam w swoim postanowieniu że nie będziemy uprawiać seksu.
Rano wszystko było okej, dziś cały dzień ze sobą smsujemy, jutro przychodzi do mnie ale cały czas się zastanawiam czy będzie mną nadal zainteresowany czy już zaspokoił siebie i swoją ciekawość i koniec. No i jak z tego wybrnąć?
Rogalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 21:29   #7
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: chciałabym zacząć wszystko od nowa

Cytat:
Napisane przez Rogalicja Pokaż wiadomość
poszłam na imprezę. było super ale oczywiście nawywijałam. jak to ja.
poszliśmy do klubu, było miło, bardzo się troszczył o mnie, tańczyliśmy, całowaliśmy się. bajka
potem zaprosił mnie na spacer. no i tu nastąpił głupi zbieg okoliczności i się nie popisałam. bo kiedy wyszliśmy to już nie mogliśmy wrócić do tego klubu (duża impreza, ochrona przestała wpuszczać ludzi), było trochę po północy więc dość wcześnie więc poszliśmy na ten spacer, po czym poszliśmy do jego akademika na herbatę. Jako osoba z zewnątrz musiałam zostawić dokumenty na portierni i okazało się, że dokumenty mogę odebrać dopiero rano (no i zapłacić za nocleg ale to nieistotne), mój akademik był dość daleko więc nie chciałam następnego dnia wracać po swój dowód. No i zostałam na noc. I oczywiście nie wytrwałam w swoim postanowieniu że nie będziemy uprawiać seksu.
Rano wszystko było okej, dziś cały dzień ze sobą smsujemy, jutro przychodzi do mnie ale cały czas się zastanawiam czy będzie mną nadal zainteresowany czy już zaspokoił siebie i swoją ciekawość i koniec. No i jak z tego wybrnąć?
Chcieliście pójść ze sobą do łóżka to poszliście, a skoro on z Tobą nadal ciągle SMS-uje, to jak widać jest zainteresowany. Z czego chcesz wybrnąć
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-25, 09:26   #8
Lilly_23
Przyczajenie
 
Avatar Lilly_23
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: chciałabym zacząć wszystko od nowa

Nie szukaj dziury w całym
Z doświadczenia wiem, że jak się za dużo myśli na dany temat to faktycznie może się popsuć.
Zajmij się sobą
Lilly_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 10:55   #9
Rogalicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Dot.: chciałabym zacząć wszystko od nowa

po prostu nie chcę żeby to było tylko "na jeden raz"
Rogalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 12:32   #10
kamila88_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 135
Dot.: chciałabym zacząć wszystko od nowa

Powiedz mu ,że nie chciałabyś być przelotną znajomą.
kamila88_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 12:48   #11
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: chciałabym zacząć wszystko od nowa

Ten chłopak może myśleć o tym samym Że "za szybko", że się znudzisz, itd
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-25, 13:02   #12
tanczac_w_deszczu
Raczkowanie
 
Avatar tanczac_w_deszczu
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 430
Dot.: chciałabym zacząć wszystko od nowa

Jeżeli on jest na poważnie zainteresowany to ten seks nie zmieni jego podejścia w sposób negatywny

Troszkę za bardzo rozkminiasz

Nie wiem jakie dokładnie macie relacje ale jeśli Ci to pomoże to może powiedz mu o swoich odczuciach?
__________________
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna,
nie znajdziemy go nigdzie,
jeżeli nie nosimy go w sobie...
Ralph Waldo Emerson
tanczac_w_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 19:41   #13
Rogalicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Dot.: chciałabym zacząć wszystko od nowa

hmm, nie zdążyłam go zapytać, kleiliśmy się trochę do siebie i on wyjechał z tekstem, że bardzo go pociągam i nie chce z tym walczyć ALE nie może mi zaproponować niczego stałego. dodatkowo ostatnio fatalnie mu idzie na uczelni a studia ma mega wymagające i wiele im poświęca uwagi, pasja i w ogóle powołanie życia i obawia się, że będę się czuła olewana skoro on na nic nie ma czasu.

posiedział dwie godzinki i poszedł a ja już nie wiem czy mam kontynuować znajomość czy nie. boję się, że takie związki bez zobowiązań to nie do końca dla mnie. z drugiej strony moja wymiana studencka kończy się za pół roku (max. rok) i przez ten czas warto byłoby kogoś koło siebie mieć. A potem wracam do siebie, na drugi koniec Polski. I najśmieszniejsze, że on pochodzi z mojej miejscowości - za 3,4 lata może się spotkamy na jej ulicach..
Chciałam czegoś stałego, ale to się też nie zgrywa w czasie - nawet gdyby chciał związku to po roku żylibyśmy ze sobą na odległość. No ale on wprost powiedział, że nic stałego nie może mi zaoferować. I nie wiem czy bardziej jest mi przykro czy właśnie powinnam cieszyć się chwilą i tyle.
Rogalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 19:51   #14
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: chciałabym zacząć wszystko od nowa

Moim zdaniem chlopak jasno dal Ci do zrozumienia, jaka mialaby to byc relacja. Jak znam zycie, jesli bedzie ie sie widywac na seks, to Ty sie w nim zakochasz, a pozniej bedzie placz, gdy na jego horyzoncie pojawi sie ktos coekawszy..

Edytowane przez 201610310857
Czas edycji: 2015-10-25 o 19:52
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 19:55   #15
SylwiaKaja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 592
Dot.: chciałabym zacząć wszystko od nowa

taaa, nie ma na nic czas, słabo mu idzie, ale jednak na całonocną impreze miał czas iść każdy ma czas na to, na czym mu faktycznie zależy. on ma przykładowo czas na imprezy i jednorazowy seks, ale nie ma czasu na związek.

Skoro mówi, że nie ma szans na nic stałego, to po prostu oznacza, że nie jest zainteresowany związkiem, więc chyba najbezpieczniej dać sobie z nim spokój.
SylwiaKaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 20:11   #16
Rogalicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Dot.: chciałabym zacząć wszystko od nowa

no impreza otrzęsinowa więc jedna czy dwie w roku
ale faktycznie, widzę że on ma swoje zajęcia i w ogóle dla mnie musi "znajdować czas" a to nie tak powinno wyglądać.
więc chyba sobie odpuszczę.
Rogalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 20:38   #17
SylwiaKaja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 592
Dot.: chciałabym zacząć wszystko od nowa

Właściwie to chyba tak naprawde nie masz innego wyjścia niż sobie odpuścić w tej sytuacji.
SylwiaKaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 09:56   #18
Rogalicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Dot.: chciałabym zacząć wszystko od nowa

Nie wiem gdzie popełniam błąd. Za każdym razem (już niezależnie od tego kiedy seks) kończy się podobnie, że ludzie ze mnie łatwo rezygnują :/

Jakbym na czole miała napisane: jak Ci niewygodnie - możesz olać. :/

Edytowane przez Rogalicja
Czas edycji: 2015-10-26 o 09:59
Rogalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 16:30   #19
Rogalicja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Dot.: chciałabym zacząć wszystko od nowa

Słuchajcie, ryczeć mi się chce.

Większość moich relacji i związków się tak kończy, że w pewnym momencie ta druga osoba ma mnie gdzieś. Ostatnio zaczyna się tak nawet dziać w przypadku zwykłych znajomych. Nie wiem co jest tego przyczyną. I nie wiem jak sprawić żeby ludzie liczyli się ze mną, byli chociaż trochę zainteresowani albo przynajmniej nie kończyli znajomości po prostu odcinając się. Taki totalny brak szacunku po prostu. A ja staram się być naprawdę w porządku i raczej utrzymuję kontakt (choć nie chcę robić tego na siłę)
Rogalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-27 17:30:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.