Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-13, 19:22   #2941
Olif
Raczkowanie
 
Avatar Olif
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 441
GG do Olif
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

zaba21_22 ja też mam w tym mc urodziny, dokladnie jutro

A moja mała wyglada podobnie w kombinezonie jak Asia, jak mały kosmonauta
Olif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 19:37   #2942
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

to samo chcialam powiedziec- mala astronautka. I chyba jej sie to nie za bardzo podoba, ale za to cieplo bedzie w zimie)

Olif to ja juz dzis skladam zyczenia urodzinowe, zwlaszcza ze zyczen szczescia, usmiechu, dojscia do rownowagi, satysfkacji z zycia i jak najmniej smutnych dni nigdy nie za wiele!!!

rzeczywiscie skorpionowo tu na watku)

ja tez nie lubie listopada, dzis caly dzien zimno i leje, krotkie dni, a roboty masa- zawsze tak bylo i jest w listopadzie, ze to nieprzyjemny miesiac, a strasznie duzo pracy

no ale juz niedlugo grudzien, zacznie sie sezon urodzin dzieciakow (i niektorych mam))), Mikolaj, swieta, a po Nowym Roku to juz czas leci jakby inaczej, weselej, optymistyczniej

aha, kupilam paputki. W C&A za 5 euro, takie bezowawe, wiec beda do wszystkiego pasowac!
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 20:26   #2943
zaba21_22
Zadomowienie
 
Avatar zaba21_22
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 638
GG do zaba21_22
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Olif właśnie pamiętałam że mamy dzień po dniu urodziny, ale nie wiem czemu zakodowałam że masz je po mnie, a to ja mam po tobie. Już dziś życzę ci dużo miłości, szczęścia i radości, dużo uśmiechu na co dzień i ciepła w serduszku mając to swoje małe szczęście, nie poddawaj się nigdy, bo wiedz że Malwinka zawsze cię będzie potrzebować.

Aranko oj bardzo się przydałaś, a kombinezon wygląda jeszcze ładniej niż w rzeczywistości no i prawie jak nowy.
My się śmiejemy że Asia wygląda jak mały zawodnik sumo.

A właśnie co do prac domowych, to kiedyś lubiłam gotować, teraz zmuszam się do tego, bo mój TŻ ostatnio jakiś wybredny się zrobił, prasować uwielbiam, a za to sprzątać nie lubię, ale lubię mieć porządek.

A tu jeszcze Asia
1 leżę sobie
2 moja mucha
3 ciocia ma kolczyka a ja jeszcze nie
4,5,6 zimowe widoki z okna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg l3.JPG (100,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l7.JPG (75,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l8.JPG (95,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zima1.JPG (79,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zima3.JPG (108,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zima2.JPG (118,0 KB, 9 załadowań)
__________________
zaba21_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 20:40   #2944
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Hej dziewczyny
Dziękuje za życzenia i miłe słowa w kierunku Colina
I dziękuje rózwnież, za miłe przywitanie
Jeśli chodzi o podobieństwo Colina do mnie,to róznie mówią,albo cała mama albo cały tata.Ja uważam że Colin bardziej podobny do mnie,ale z tż też ma coś np:kształt glowy,układ włosów i taką dziurke w głowie jak czoło marszczy (mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi z tą dziurką)
Elu Jaś super wygląda w takich kolorach i paseczkach.
Fibian naprawde brdzo fajne rzeczy teraz mają w tchibo dla dzieciaczków.Podobają mi się te drewniane sanki,chyba takie kupie (bo absolutnie nie chce plastikowych) fajna też jest ta drewniana autostrada.I polecam te spiworki do spania , bardzo ciepłe i dosyc szerokie,więc nie ograniczają tak ruchów.Colin w nim śpi od miesiąca.
Kamila dobrze że Toska się uśmiecha do Colina,bo przeciez my, po sąsiedzku jesteśmy umówione na małżeństwo naszych dzieci
Tosia super,na zdjęciu w łóżeczku to faktycznie taka cwaniara.
Marti ja uważam, że te kolczyki są dobre na prezent.
Anita te warsztaty już znm,ale nadal bawią mnie niesamowicie
Zaba Asia jako bokser,pierwsza klasa
I jakie cudne masz widoki z okna

Jeszcze wklejam linka,dla mam szukających prezentu na roczek ramke z odciskiem stopy (coprawda z linku od Fibian,ale może nie wszystkie go oglądały)
http://www.tchibo.de/is-bin/INTERSHO...uctSKU=0011235

No i faktycznie dużo tu skorpionów mamy na wątku,ja też skorpion
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 21:04   #2945
Anulka33
Raczkowanie
 
Avatar Anulka33
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 332
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

żABO, Malwinka przeurocza ,ma taką typowa urode dziewczęcą .Au nas pieknie snieg sypie i zrobiło sie tak Gwiazdkowo ,jak ja kocham zime i te krajobrazy za oknem .!
Anulka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 21:13   #2946
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Jak ja wam zazdraszczam tego śniegu,też bardzo lubie jak śnieg sypie.
U mnie to prawie nigdy nie ma śniegu(mieszkam w jakiejs depresji) i nawet jak 50 km odemnie leży śnieg,to u mnie śniegu, ani widu, ani słychu
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 21:16   #2947
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

patrzcie, a mowi sie, ze bieda w PL...Skoro sklep istnieje, to chyba ktos kupuje te lozeczka za 6000????

http://www.babyvip.pl/index.php?cat_id=4

ale zabawki maja cuuudne!

u nas tez sniegu niet, w tamtym roku padal raz i lezal 10 minut Lubie snieg, ale chyba jednak na okolicznosc podrozy do Polski samochodem 12 godzin i potem przemieszczania sie po zatloczonym Wroclawiu sobie sniegu nie zycze. Co innego, jak sie mieszka w jakims czarownym miejscu...

kamilko nasz upatrzony drewniany pchacz kosztuje +/- 60 euro. To sporo, choc wiem, ze posluzy dlugo, potem do wozenia lalek itd. No ale mysmy podpowiedzieli dziadkom, ktorzy pytaja, co kupic, ze wolimy taki prezent niz szesc innych dupereli. I pewnie sfinalizujemy zakup po swietach, przed urodzinkami.
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-13, 21:48   #2948
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Anita, mysle ze obecność na takim kursie powinna byc obligatoryjna i kurs wznawiany co jakis czas
Kasia, zapisałam sobie z tej twojej strony z drewniakami fajniejsze rzeczy , losia tez , moze dziadek cos zmajstruje...
Te łózeczka to dla księcia i księzniczki, a nabywcami są pewnie ci znajomi Aranki Zresztą nazwa skalpu mówi za siebie

Kolorki ..........bajka.......... ..: http://www.babyvip.pl/index.php?prod...id=156&&page=1
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 22:39   #2949
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Zabko Asia sliczna pieknie wyglada w tym kombinezonie.

ja widzac jak szybko Laura rosnie musze zmierzyc jej zimowki czy jeszcze dobre i nie wiem czy nie bede musiala kombinezonu kupic:/


http://www.babyvip.pl/index.php?prod...t&prod_id=1074
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 22:40   #2950
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

O ...podałam wam linka do kozaczków ale już się sprzedajacy skapnął...teraz widnieje 20zła wiecie ile było wcześniej...2000zł!!!!
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 07:07   #2951
Olif
Raczkowanie
 
Avatar Olif
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 441
GG do Olif
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Kasia, Żaba dziękuję wam za urodzinowe życzenia

Anulka Malwina jest moja, a Żaba ma Asię


Kasia a Twoja Nina to chyba ma dzisiaj swoje małe święto Wszystkiego naj dla Ninki
Olif jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 07:13   #2952
Olif
Raczkowanie
 
Avatar Olif
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 441
GG do Olif
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Cytat:
Napisane przez kasia191273 Pokaż wiadomość
patrzcie, a mowi sie, ze bieda w PL...Skoro sklep istnieje, to chyba ktos kupuje te lozeczka za 6000????

http://www.babyvip.pl/index.php?cat_id=4

ale zabawki maja cuuudne!

.
Ło matko, nie tylko łózeczka mają drogie..zabawki są super ale ceny
Olif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 07:21   #2953
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Olif Ninka dziekuje za zyczenia!
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 08:07   #2954
yaira
Rozeznanie
 
Avatar yaira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 630
GG do yaira
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

http://www.babyvip.pl/index.php?prod...ct&prod_id=828 my mamy cos takiego i super
__________________
Zuziakowy świat
Faceci są z marsa ...wiec niech tam wracaja...
yaira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 10:05   #2955
Anulka33
Raczkowanie
 
Avatar Anulka33
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 332
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

UPS! przepraszam za pomyłke!




[quote=Olif;5780055]Kasia, Żaba dziękuję wam za urodzinowe życzenia

Anulka Malwina jest moja, a Żaba ma Asię


Kasia a Twoja Nina to chyba ma dzisiaj swoje małe święto Wszystkiego naj dla Ninki[
Anulka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 10:18   #2956
zaba21_22
Zadomowienie
 
Avatar zaba21_22
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 638
GG do zaba21_22
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Asia dziękuje wszystkim za komplementy
Kasiu wszystkiego najlpeszego dla Niny na rozpoczęcie 11 miesiąca
Ankulo każdemu może się zdażyć
Schatzsi jakby ktoś kazał mi teraz zamieszkać w bloku to bym chyba klaustrofobii dostała, całe życie mieszkam w domu
A później wkleję fotki co dostaliśmy że by odcisnąć rączkę albo stópkę Asi i stiwerdziłam że zrobimy to w 1-sze urodziny
__________________
zaba21_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 10:53   #2957
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Wszystkiego najlepszego dla Zaby i Olif. :pije my:

Byłam wczoraj w realu i kupiłam w tchibo body ,Schatzsi - sanek niestety nie było. Dziś znowu marudzenie w nocy, z niewyspania bolą mnie wszystkie mięsnie, jakbym grypę miała.
Wczoraj tak sobie pomyślałam,że już prawie rok minął od urodzin Anielki i aż mi się łezka zakreciła, że to tak szybko. Z jednej strony cieszę się,że Ciutka już taka duża, z drugiej strony chciałabym żeby na zawsze zostrała takim słodkim niemowlaczkiem.
Wczoraj odbyło się ważenie - 9,70 kg
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 11:16   #2958
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Hej dziewczyny
Olif z okazji urodzin wszystkiego co najlepsze,dużo zdrowia,usmiechu,miłości i spełnienia wszystkich marzeń
I rózwnież najlepsze życzenia dla Niny z okazji jej małego święta

W ttym sklepie Baby Vip, mają super rzeczy,bardzo mi sie podobają.Chyba kupie tam dywan i kilka dodatków do pokoju Colinka.
Fibian ja dziś ide do tchibo,u mnie raczej powinny być te sanki bo w mieście mam 4 sklepo-kawiarnie tchibo i do tego w każdym markecie mają swój dział.
Zaba my też wkrótce przeprowadzamy sie do domu,prawdopodobnie na wiosne,ale nie zmienia to faktu, że za oknami nie bede miała takich cudnych widoków.Ale choć ogródek będe miała
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 11:17   #2959
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

10- miesieczniak dziekuje za kolejne zyczenia!

Edytowane przez kasia191273
Czas edycji: 2007-11-19 o 00:04
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 11:21   #2960
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Buziaczki dla Niny Jubilatki

Kasiu - Nina się robi do Ciebie podobna
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 11:37   #2961
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Przepraszam ze Wam sie wbijam w wątek. Mam do Was pytanie. Moje dziecko urodzi się na przełomie roku. Kupiłam dwa kombinezony 62 i teraz się zastanawiam czy nie są za małe. W jakie rozmiary Wy ubierałyście swoje dziciaczki zaraz po urodzeniu? Mam nadzieje, że mi pomożecie, bo zaczynam miec mętlik w głowie

Czasami zaglądam do Was i oglądam zdjecia Waszych pociech. Są cudne i rosną jak na drożdzach. Rok temu śledziłam Wasz wątek na poczekalni a teraz sama tam jestem wśród oczekujących mamuś styczniowych

Buziaki dla wszystkich
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 11:45   #2962
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Hej Jolineczka mi kombinezon w rozmiarze 62 wystarczył do marca,a synka urodziłam w połowie grudnia.Nie martw się, jako pierwszy kombinezon napewno nie będzie za mały.Trzymam kciuki za szybkie i łatwe rozwiązanie
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 11:50   #2963
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Wszystkiego NAJ NAJ dla Niny. Usmiechu na buźce od rana do nocy


Wszystkiego najlepszego dla Zaby i Olif


Fibian - mi Laura zaczęła o niebo lepiej sypiać odkąd nie daję jej tuż przed snem nic cięższego do jedzenia. Kiedyś zawsze dostawała kaszkę i od razu kładłam ją spać. Teraz kaszka jest 2 godziny wcześniej a tuż przed snem podaję jej Gerbera owoce z twarożkiem i śpi mi...od 22 do 7 rano - dostanie cyca i śpi dalej do 9-10! I tak mam już któryś dzień z kolei ! Poza tym nauczyłam ją zasypiać samą na noc. Dostaje misia do utulenia, buziaka w czółko i wychodzę. Czasem jej się to bardzo nie podoba i płacze z 15 minut ale twardo wracam, układam ją i znów wychodzę. Jednak tak jak pisze, zdarza jej się to czasem, głównie zasypia cichutko sama. W dzień muszę ją utulić niestety...

jolineczka - ja miałam kombinezon 56/62 i wystarczył mi do wiosny, kiedy to ewakuowałam Laurę do czegoś cieńszego. Dodam, ze mała urodziła 1 stycznia...jeśli ewentualnie dzidziuś wyrośnie ci z tych 62 zawsze możesz na bieżąco jakiś kombinezon dokupić ale na zapas nie warto....
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 11:51   #2964
zaba21_22
Zadomowienie
 
Avatar zaba21_22
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 638
GG do zaba21_22
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Kasiu Nina to śliczna dziewczynka, a ja stwierdzę że Nina jest podobna do twojego męża
Schatzsi ważne że to własny dom, ja marzę o własnym domku i kiedyś na pewno go wybudujemy i z okna będziemy widzieć jak powstają nasze własne 4kąty
Jolineczko z pewnością wystarczą ci te kombinezony, 68 będzie za duży, a na sam początek no i 56 będzie trochę za duży
Fibian i Aranko dzięki za życzenia

A z postępów Asi to dzisiaj coraz odważniej chodzi trzymana za jedną rękę, a trzymana za obydwie to wręcz biega

A to fotki tego co my mamy:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odcisk1.JPG (67,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odcisk2.JPG (92,7 KB, 31 załadowań)
__________________
zaba21_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 11:51   #2965
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

kurcze wypłodziłam mega posta i Kuba mi komputer zrestartował :/ wrrr

postów ogólnie naprodukowałyście straszne ilości zdjęcia wszystkich dzieciaczkó super. Wiki jak zwykle usmiechnięta i ma świetne włoski, Laura ze spineczką słodka a na spacerku nieźle unieruchomiona Asia w pozie "na baletnicę" urocza, a kombinezon to jej się chyba za bardzo nie podoba w ogóle biedne te dizeciaczki zimą, ledwo się ruszać mogą w tych wszystkich ocieplaczach...Colin juz duży chłopak, fajne minki robi i fajną ma zabawe w szufladzie. Jasio w ręczniczku słodkie niewiniątko a w ogóle ręczniczek fajny się wydaje. Jak o jakiś fotach zapomniałam to przepraszam

dla wszystkich kiepsko się czujących katarkowo, alergicznych depresantów buziaki i życzenia szybkiej poprawy!!!

dla wszystkich dzieciaczkowych i mamusinych solenizantów i solenizantek najlepsze życzenia!!!

Marti według mnie kolczyki na chrzest jak najbardziej. kiedyś sie pewnie przydadzą i zawsze to fajna pamiątka.

zabawki drewniane fajne i na pewno bardziej ponadczasowe i wytrzymalsze niż plastiki. My klocki na pewno.

prace domowe praniei jego wieszanie lubię. ścierać kurzów i myś piecyka nienawidzę. cała reszta pośrodku. niestety mój TŻ jest z domu gdzie jego mama 3x dziennei ściera kurze (łącznie ze środkami zamykanych szafek) i odkurza a przy okazji oczywiście żadnymi obowiązkami nie obarcza synusia i wszystko za niego robi więc mu się wydaje że ja tez mam czas i ochotę robić to samo i jest bardzo zdegustowany jak mu cos mówię żeby zrobił:/

garnuszki
gratuluje odstawienia smoka.

fibian
ja chyba tez kupię bodziaki i jeszcze się zastanawiam nad piżamką taka jednoczęściową. tylko nie wiem czy lepiej ze stópkami czy bez. muszę oblukać jak to wielkościowo wygląda.

ze wszystkimi zakatarkowanymi łąćzymy się w bólu, bo Kuba od tygodnia ma mega katar. w nosku mu bulgocze spać za bardzo nie może, oddycha głónie buzią i przez to jest znó cały zaślinony. ten Eu C....o skomplikownej nazwie to o dupe rozbić. w sumie jedyne co troche pomaga to ten Nasivin, ale tego podobno nie nalezy zbyt długo stosować. a frida to narzędzie tortur i w ogóle ilość wyciągniętych glutków jest nieadekwatna do ilości płaczy przy tym. więc ogólnie dałam sobie spokuj i tylko wycieramy te glutki które samoczynnie wyłażą.

Kubek nauczył się włazić na wersalkę (filmik) co prawda przy tym co robi Jaś to jest to małe piwo ale u nas wielka nowość no i Kuba zaczyna sam stawiać kroczki. na razie powolutku. po jednych czy dwa, ale grunt, że cos ruszyło. Zdjęcia z jedzenia serka razem z tatą.

jeszcze apropo, to znalazłam wreszcie jakiś w miare lumpek i kupiłam Kubie 3 koszulki, spodnie i sweterek tralalala kupiłam też śliczną sukienusię na lato z NEXT'a. może któraś by chciała za 8zł? zakup lekko bez sensu ale mi się strasznie spodobała:P jak cos to kuzynce się podaruje, chociaz nie wiem jaki ona ma stosunek do uzywanych rzeczy. w ogóle to mi sie wydaje, zę ktos juz taka kiecuszke tu pokazywał...zrobię zdjęcia to się okaże

a coś takiego to chyba Kubie uszyję. tylko musze materiał odpowiedni znaleść. akurat mam pierzynę z która nie mam co zrobić, a Kuba lubi robic na nię pady
http://www.babyvip.pl/index.php?prod...ct&prod_id=188

http://www.youtube.com/watch?v=j_DX3zBV1dE

EDIT
Zabko fajne. My mieliśmy ramkę z glinką na prezent dla babć, ale strasznie ciężko było tam cos odcisnąć, zwłąszcze, zę Kuba miał wtedy jeszcze miękie łapki i nóżki. znaczy nie umiał ich jakoś usztywnić. może teraz byłoby łątwiej.

Kasiu
mnie sie też wydaje, ze Nina sie podobna do Twojego męża robi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 646.06list.JPG (38,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 647.06list.JPG (39,1 KB, 18 załadowań)
sohf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 11:52   #2966
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Dziękuję Nawet nie wiesz jak mnie pocieszyłas. Teraz chyba coraz częsciej będę do Was zaglądac i pytać czasami o naiwne rzeczy. Ale nie ma to jak porada doświadczonych mam.
A tak jak pisałam mam coraz większy mętlik w głowie. Na nic nie mogę się zdecydowac. Ani na wózek, ani na łózeczko, a nawet na śpioszki
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 12:08   #2967
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Cytat:
Napisane przez jolineczka Pokaż wiadomość
Przepraszam ze Wam sie wbijam w wątek. Mam do Was pytanie. Moje dziecko urodzi się na przełomie roku. Kupiłam dwa kombinezony 62 i teraz się zastanawiam czy nie są za małe. W jakie rozmiary Wy ubierałyście swoje dziciaczki zaraz po urodzeniu? Mam nadzieje, że mi pomożecie, bo zaczynam miec mętlik w głowie

Czasami zaglądam do Was i oglądam zdjecia Waszych pociech. Są cudne i rosną jak na drożdzach. Rok temu śledziłam Wasz wątek na poczekalni a teraz sama tam jestem wśród oczekujących mamuś styczniowych

Buziaki dla wszystkich
roznie to bywa, zalezy od wielkosci dziecka

ja mialam kombinezon 68 cm (kupiony z mysla, ze ma sluzyc cala wiosne)
dziecko urodzilo sie 47 cm, wiec w kombinezonie tonelo- nie byl to zasadniczo problem, bo lezala sobie w gondoli, rekawiczek nie musialam zakladac, bo raczki byly schowane w rekawach, a ze za dlugi- no problem

rozmiar 68 Nina osiagnela majac 8 miesiecy))

P.S. Nina to caly tatus)) Tylko kolor oczu po tesciowej, hehe.
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 12:10   #2968
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

jolineczka kombinezon powinien wystarczyć spokojnie. ja miałam teki na 3-6 mieisecy i jeszcze miesiąc temu udało mi sie do niego Kube wcisnąć ledwo ledwo ale zawsze.

klocki myslę jeszcze o takich:
http://www.allegro.pl/item260784348_..._od_4_lat.html
ale to chyba jeszcze nie teraz.

Aranko jak chcesz to CI mogę wysłać literki: A. B, Ć, D, Ę, H, I, O, R, S, Ś, Oposa i Elanda, a ze starej edycji I, K, L, Y. nie pamiętam teraz które pisałaś, że masz. a jak cos to będziesz mieć na uwadze tego nieszczęśnego Niedzwiedzia bo ja go nie moge znaleść ewentualnie jeszcze C, G, M, W, Z, Ż
sohf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 12:23   #2969
Anulka33
Raczkowanie
 
Avatar Anulka33
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 332
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Najserdeczniejse zyczenia urodzinowe dla Olif i Zaby ,duzo zdrowia i pociechy z dzieciaczków ,oraz najlepsze życzenia dla Ninki ,aby w zdrówku żyła i grzeczna była !!
Anulka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 12:33   #2970
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Najlepsze życzenia dla Olif, Zaby i Ninki

A czy nasze Laurki nie obchodzą dzisiaj imienin?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.