KOSMETOLOGIA WSZPZiU - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-05, 18:59   #391
paula_paulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

tylko ta lekarka nie wiedziała, ze mam aktualne badania... dziwne, ze lekarz medycyny pracy ma inna pieczątke.... i dobrze ze nikogo nie wyrzucili, bo własnie tego sie bałam...
paula_paulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 00:34   #392
mala_agentka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 29
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Witam wszystkie wizazanki Ja rowniez jestem studentka WSZPZiU w Gdyni (grupa 4). Dzisiaj była inauguracja, ogolnie straszna kicha... zwlaszcza z rozdawaniem legitymacji i indeksow....ale mniejsza z tym, jakos przezylysmy Mam do Was wielka prosbe. Podajcie adres stronki na ktorej mozna sprawdzic stan swojego konta, wiadomosciod dziekanatu itp. Jestem juz na stancji ,a adres zostawilam w domu, niestety pamiec tez zawodzi czasami
Pozdrowienia i buziaki
mala_agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 11:57   #393
paula_paulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

https://wszpziu.ath.cx/?tab=1 to chyba ten, ja sie na nim loguje
paula_paulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 13:51   #394
monisia157
Raczkowanie
 
Avatar monisia157
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 41
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Hej!jesli jestes z poznania to idz do osrodka medycyny pracy na ul. grunwaldzka(niedaleko olimpii)ja tam bylam i wiekszosc dziewczyn z mojej gr.Pani doktor tylko mnie osluchala zajrzala do gardla i pytala sie czy na cos choruje, wszystko przebieglo bezproblemowo bez zadnych zbednych badan i zaplacilam 35 zł a z tego co wiem to czesto taka wizyta kosztuje 50zł.
monisia157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 11:35   #395
airish3004
Przyczajenie
 
Avatar airish3004
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 28
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

czesc wszystkim, a ja mam pytanko o ta szkole ale o wydzial w gdyni, mam zamiar zaczac tam nauke od pzyszlego roku. jesli ktos tam studiuje zaocznie, albo dziennie ale sie orientuje to proze powiedzcie mi w jakie dni sa zjazdy dla studntow zaocznych, chodzi mi o to czy jest to sobota i niedziela czy zjzd zczyna sie od piatku. no i w ogole jesli ktos bylby tak mily i napisal cos wiecej o wydziale z gdyni to bede bardzo wdzieczna. jestem ciekawa jaka atmosfera panuje na uczelni i jak jest z aliczeniami, czy jest ciezko itp.? pozdrwiam
airish3004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 11:38   #396
airish3004
Przyczajenie
 
Avatar airish3004
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 28
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

z tego co mi wiadomo to ogolnie ta uczelnia ma dobra slawe w przeciwienstwie np do olsztynskiej, moja kolezanka spedzila tam 3 lata na studiach dziennych i mimo ze sie przykladala i lubi to robic to zasob jej umiejetnosci jest naprawde niewielki i musi doszkalc sie na licznych kursach. podobno po wspziu jest lepiej, niby daja solidne podstawy do wykonywania zawodu, czy to prawda?prosze o szcere info
airish3004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 08:14   #397
natalinka007
Przyczajenie
 
Avatar natalinka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 18
GG do natalinka007
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

airish ja jestem w gdyni na dzienny (juz niedlugo w poznaniu bo sie przenosze) ogolnie szkola jest naprawde sympatyczna. Nauka hymmm głównie anatomia jest postrachem reszta jakos tam idzie ale trzeba sie uczyc i to nie malo. Jesli chodzi o zajecia praktyczne to ci nei powiem bo dopiero konczy sie pierwszy sem. wiec zaduzo nie robiliśmy. Jak chcesz zobaczyc jak sa zjazdy wejdz na plan dla zaocznych na str na wszpziu bo szczerze mowiac to nie wiem jak to wyglada. NO to chyba wszystko
natalinka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-14, 23:17   #398
lovinka
Raczkowanie
 
Avatar lovinka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 67
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Cześć dziewczyny, powiedzcie mi jak zawsze wygladal egzamin z histologii na pierwszym roku. Cięzko pewnie było, czy kazdy dostalam osobne pytania? Byly bardziej szczególowe czy ogolnikowe?
lovinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 23:39   #399
rashly222
Raczkowanie
 
Avatar rashly222
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 490
GG do rashly222
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

hej wam wszystkim odnawiam watek, bo ciekawa jestem jak radzicie sobie na tych dwoch uczelniach, o ktore sie tu sprzeczalyscie ja szczerze powoiem nie mam pojecia ktora z nich wybrac:/// bylabym wdzieczna jakbyscie odpisaly troszke lepiej wspia i napiszcie kiedy skladac podania, bo od 3 lat chce isc na kosmetologie i jestem dlatego w klasie medycznej ale jak by nie bylo to juz niedlugo bede musiala sie zdecydowac a zupelnie nie wiem na ktora z tych dwuch uczelni mam skladac papiery;// pozozcie prosze!!! pozdraiwm caluski
rashly222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 11:08   #400
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

ja jestem na wspia, ale nie wiem co chciałabyś konkretnie wiedzieć
ogólnie raczej jestem zadowolona, nie wiem jak w szkole p. Goc, ale my jeszcze nie miałyśmy tu żadnych zajęć praktycznych
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 11:47   #401
rashly222
Raczkowanie
 
Avatar rashly222
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 490
GG do rashly222
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

nie moge sie zdecydowac czy isc tam gdzie ty czy do uczelni pani goc porownywalam przedmioty na odu tych uczelniach i na twojej jest ich zdecydowanie mniej. o kurcze jeszcze nie mialas zadnych praktyk??? to troche dziwnie.. no nie wiem ale opisz wszystko co sie da ok? od atmosfety w szkole po nauczycieli
rashly222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-17, 16:37   #402
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

ok, to napisze co mi do glowy przychodzi tylko zwróć uwagę, że ja jestem na zaocznych więc sprawa też wygląda trochę inaczej, niż na studiach dziennych
budynek uczelni z zewnątrz kiepsko się prezentuje, ale sale są ładne, nowe, mają odpowiedni sprzęt. są bufety, w sumie dwa. możesz zjeśc i na ciepło i kupić jakieś drobiazgi.
atmosfera - jak dla mnie średnia.. jakoś nie potrafię się 'zintegrować' z większością dziewczyn. wiele z nich otwarcie mówi że przyszło tylko po to, żeby nauczyć się robić SOBIE paznokcie, henne i te rzeczy. no coż.. ale jest jakaś tam grupka z którą się trzymam. na roku jest ponad 300 dziewczyn i 1 chłopak
podział na grupy jest ok. jedne są 20 osobowe, inne 40. i przynależy się do każdej z nich. ćwiczenia z chemii np. są w tych małych grupach a angielski mamy już w większej ilości osób.
przedmioty - pierwszy semestr nie zachwyca. moim zdaniem. bo dużo bzdur. po co mi historia filozofii? albo nauka o motywacji i tego typu rzeczach. uważam, że na zaocznych studiach nie powinni marnować czasu na tak nieprzydatne przedmioty i zastąpić je np. kolejnym wykładem z anatomii chociażby. bo to jest istotny przedmiot. i bardzo potrzebny na naszym kierunku
wykładowcy - jestem zadowolona. kadra jest dobrana dość dobrze. Prof. od anatomii od 20 czy 30 lat wykłada na Akademii Medycznej, podobnie prof. od ratownictwa medycznego. Psychologia również jest z wykładowcą z UAM. nie pamiętam jak z resztą, ale chyba też z innych państwowych uczelni. jedynie chłopak od aktywnego stylu życia - taki młody, chyba dopiero co skończył AWF. śmiesznie było z nim na ćwiczeniach

hm.. i co mam Ci jeszcze powiedzieć?
sesja się zaczeła więc pogrom mały jest. ale mam nadzieję, że dam radę. chociaż bardzo straszą biofizyką, bo raczej za pierwszym razem 3/4 roku oblewa.
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 17:18   #403
rashly222
Raczkowanie
 
Avatar rashly222
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 490
GG do rashly222
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

dziekuje sloneczko pieknie opisalas:P a jak z kosmetykami?/ czy nie mialas jeszcze z nimi stycznosci? i nie zalujesz ze poszlas akurat do tej szkoly?? bo ja jaos bardziej jestem nastawiona na ta starsza uczelni;// czy powiesz mi jeszcze cos co mnie od niej odrzuci??:P a co ten chopak tam robi???
rashly222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 17:27   #404
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

właśnie z kosmetykami jeszcze nie miałam kontaktu. ale z tego co wiem od drugiego semestru zaczynamy jakieś zajęcia w pracowniach także może już niedługo dam znać
jeśli chodzi o wybór szkoły - nie żałuję. co prawda nie mam za bardzo porównania jak to jest w wspziu, a chętnie przejrzałabym jaki mają program, co na zajęciach.. to wtedy chyba bym była w stanie odpowiedziec Tobie na to pytanie

odrzucić może Ciebie to, że o wielu sprawach jesteśmy informowane na ostatnią chwilę, albo że zanim Panie z dziekanatu załatwią jakąś sprawę to mija 100 lat chociaż fajnie mają rozwiązane sprawy związane ze stroną internetową, bo umieszczają na stronie każdą informację, na bieżąco są zmiany w planie i takie tam
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 17:37   #405
rashly222
Raczkowanie
 
Avatar rashly222
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 490
GG do rashly222
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

aha no to dobra jak bedzies cos wiedziala to pisz. tylko ze mam taki metlik:// zupelnie nie wiem ktora wybrac:// a jak jest ze skladaniem podan kiedy najlepiej zlozyc? bo ja chce wyjechac za granice od razu po maturze i wrocic na same studia:// jest z praca w poznaniu?/ da sie cos znlezc? i tak samo jesli chodzi o mieszkanie??
rashly222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 17:39   #406
rashly222
Raczkowanie
 
Avatar rashly222
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 490
GG do rashly222
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

a wlasciwie to idze ktos w tym roku do szkoly wszpziu??? lub wspia?? poznan oczywiscie
rashly222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 17:49   #407
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

z pracą nie jest ciężko. szukają głownie do sklepów w centrach handlowych ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz napewno.
nie wiem jak to jest z podaniami, ale powiem Ci jak wyglądało to u mnie. jak skłądałam do wspziu to złożyłam jeszcze przed samymi maturami. tzn w kwietniu. i już Panie w dziekanacie mówiły że nie zostało wiele miejsc. jak rok później składałąm tu, do mnie, to wiem, że jeszcze się dziewczyny we wrześniu zapisywały, albo dopiero dochodziły po rozpoczęciu zajęć. dlatego chyba nas jest tak dużo na roku. ale czuję, że zrobią małą czystkę po pierwszym semestrze, albo pierwszym roku.
aa i jak z mieszkaniami tu w Poznaniu to nie wiem bo ja nigdy mieszkania nie szukałam, od zawsze mieszkam w jednym i nie mam kompletnie rozeznania jak to wygląda
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 17:54   #408
rashly222
Raczkowanie
 
Avatar rashly222
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 490
GG do rashly222
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

no to trzeba bedzie sie przejechac do poznania:// tylko to troche daleko ode mnie z masta 570 km ooo ale jak ja chce na dzienne to nie znajde pewnie pracy chce mi sie strasznie do tej szkoly tylko chcialabym zeby jeszcze ktoras z dziewczyn napisala jakiegos pozytywa o pani goc;// eee kurde://
rashly222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 08:08   #409
nati0510
Raczkowanie
 
Avatar nati0510
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 134
GG do nati0510
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

to ja napiszę pozytyw o wszpziutyle że ja chodzę na zaoczne

generalnie szkoła mi się super podoba... obecnie ją rozbudowywują ( jest dobudowywanie 3 piętro) i malują... w środku jest całkiem ładnie, czysto i schludnie.. na terenie szkoły jest sklepik z wyspozażeniem kosmetycznym salonów ( np. akryl, żel, przybory kosmetyczne )
lekkie przegiecie jest z wyprawką bo jak dla mnie to nie kosztuje ona 500 zł, ale ostatecznie można na to przymknąć oczy

atmosfera w szkole jest fajna.. laski są ok.. przynajmniej ja trafiłam na taką grupę.. pomagamy sobie i nie ma między nami jakiejś rywalizacji czy coś.. cały rok liczy kolo 120 dziewczyn, chłopakó brak, jest 6 grup po ok 20 osób., i takie grupy obowiązują na ćwiczeniach i zajęciach praktycznych, wykłady mają wszystkie grupy razem...
wykładowcy są w większości z uniewersytetu medycznego..
co do programu zajęć najlepiej spojrzeć na stronę www.uczelniakosmetyczna.p l , w pierwszym semestrze trochę nauki mamy ale są to w większości przedmioty powiązane ściślej bądź mniej ściśle z zawodem
obecnie jestem w połowie sesji wszystko na razie mam do przodu ( na piątki, gdyż chciałabym dostać stypendium naukowe:P)
jest mi na pewno w jakiś sposób łatwiej, bo mimo że kończyłam liceum parę lat temu to mam sporą wiedzę bo chodziłam na biol-chem i dużo pamiętam, ale wiem że generalnie laski trochę mają problemów z nauką jednak można się nauczyć i zdać
zajęcia mamy mniej wiecej 3 razy w miesiącu w tym może 3 razy nie mieliśmy zajęć na pracowni ( wg planu) więc wydaje mi się że jest ich dużo... a na dziennych jeszcze więcej...
generalnie są to dość trudne studia, a niej jak się wydaje niektórym ( szczególnie chłopakom) że to tylko pacykowanie i malowanie pazurków..
no i to by było na tyle, bo sie rozpisałam
__________________
drugi rok wita
koniec sierpnia-->55 kg
nati0510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-18, 09:37   #410
gajdaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 82
GG do gajdaania
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

malalka to bardzo dziwne ze nie macie jesszcze zajec praktycznych, biorac to pod uwage szkola Anieli Goc ma znaczaca przewage..a jak u was z wyprawka bylo?

rashly222 wg mnie malo realne..niestety...:confu sed:
__________________
Kobieta ma tyle siły---ża zadziwia mężczyzn....
gajdaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 10:52   #411
rashly222
Raczkowanie
 
Avatar rashly222
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 490
GG do rashly222
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

gajdaania- nie mam pojecia jak mam rozumiec to zdanie do mnie????

nati0510-dzieki sliczne za takie rozpisanie sie i jednak zostane przy szkole pani goc, tylko jeszcze napisz jakie sa te kosmetyki bo dziewczyny wczesniej pisaly ze sa stare i przeterminowane, jak jest teraz??

o jeju:// tylko szkoda ze nikt sie nie wybiera w tym roku nie wiem jak to bedzie jak to bedzie jak pojde sama:// no ale nic. jak cos wam sie przypomni to piszcie wszystko!! czekam na kazda informacje bo juz nie moge sie doczekac tej szkoly
rashly222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 15:06   #412
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

ja jeszcze mojej wyprawki nie widziałam, ale kosztowała 300zł. zobaczymy co w niej będzie
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 20:30   #413
nati0510
Raczkowanie
 
Avatar nati0510
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 134
GG do nati0510
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

hihi ja też się o tym nasłuchałam i patrzę na daty często i tak nosiłyśmy np swoje lakiery ale nie ze względu na to że szkolne były kiepskie tylko że np kolory nam się nie podobały.. ale generalnie nie jest źle... waciki, patyczki i te inne pierdołki jeszcze są zobaczymy jak będzie później... tyle że się parafina skończyła ostatnio i nie dali nowej.. ale to tylko taka drobna wpadka...
naprawdę ja jestem bardzo zadowolona z tej szkoły i wręcz lubię tam chodzić ( a mam doświadczenia ze studiowania na ar i tam nienawidziałam chodzić i rzuciłam te studia )

ja też szłam tam sama, nie miałam żadnych koleżanek, ale mam super grupę i poznałam świetne dziewczyny
tak więc zapraszamy serdecznie
__________________
drugi rok wita
koniec sierpnia-->55 kg
nati0510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 11:41   #414
gajdaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 82
GG do gajdaania
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Cytat:
Napisane przez rashly222 Pokaż wiadomość
gajdaania- nie mam pojecia jak mam rozumiec to zdanie do mnie????

nati0510-dzieki sliczne za takie rozpisanie sie i jednak zostane przy szkole pani goc, tylko jeszcze napisz jakie sa te kosmetyki bo dziewczyny wczesniej pisaly ze sa stare i przeterminowane, jak jest teraz??

o jeju:// tylko szkoda ze nikt sie nie wybiera w tym roku nie wiem jak to bedzie jak to bedzie jak pojde sama:// no ale nic. jak cos wam sie przypomni to piszcie wszystko!! czekam na kazda informacje bo juz nie moge sie doczekac tej szkoly
kolezanko...przepraszam ...skasowalo mi zdanie do ciebie, zostawilo tylko koncówke, chodzilo mi o prace...studia dzienne i praca..to polaczenie malo realne....niestety...

ja najprawdopodobniej w tym roku zloze papiery ale na zaoczne...ale pewnie ktos tutaj sie pojawi z dziennych.,..wiec spokojnie czekaj...
__________________
Kobieta ma tyle siły---ża zadziwia mężczyzn....
gajdaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 12:27   #415
rashly222
Raczkowanie
 
Avatar rashly222
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 490
GG do rashly222
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

gajdaania- nie gniewam sie, wiem nie watpie ze to realne:/ no chcialabym poznac kogos na dziennych://
rashly222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 12:29   #416
rashly222
Raczkowanie
 
Avatar rashly222
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 490
GG do rashly222
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

piszcie!!!! jak chcecie isc na ta uczelni!!! poznajmy sie!!!
rashly222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 10:36   #417
lovinka
Raczkowanie
 
Avatar lovinka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 67
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Czesc dziewczyny ja jestem u Pani Anieli Goc na pierwszym roku, na dziennych. Jestem bardzo zadowolona, nie jest tak bardzo trudno mimo ze konczylam liceum w klasie matematyczno-informatycznej, ale wiadomo wszystko zalezy jaki byl poziom w szkole sredniej.
Nam niczego na pracowni nie brakuje, mamy 4h w tygodniu, moja grupa miala w pon od 16-20. Na poczatku plan byl ciezki, ale jak zaczely odchodzic wyklady i cwiczenia, to nawet mialsymy 2 dni wolne w tyodniu.
Ja tez pracowalam bedac na dziennych studiach jako barmanka wieczorami. Jakos dawalam rade pogodzic prace ze szkola.

Pozdrawiam
lovinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 12:26   #418
rashly222
Raczkowanie
 
Avatar rashly222
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 490
GG do rashly222
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

hej slenice o jeju jak to ood 16 do 20?? mozesz mi podac twoje godziny przebywania w szkole?? no tak :// ale wez pogodz prece teraz jak taki dziwny plan jest a jak kosmetyki?? i pierwsze egzaminy?? i kiedy skkladalas podanie na studia??
rashly222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 17:10   #419
natalinka007
Przyczajenie
 
Avatar natalinka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 18
GG do natalinka007
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Hej dziewuszki z Poznania z WSZPZIU jezeli jakas tu jeszcze zaglada to niech sie odezwie.Ja od przyszlego semestru przenosze sie do Poznania z Gdyni.Chciałabym sie dowiedziec jak uw Was wygladają zajęcia itd i jak anatomia czy tez jest dla Was taką zmorą jak u nas w Gdyni Jezeli mozecie odezwijcie sie na gadu
natalinka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 12:35   #420
lovinka
Raczkowanie
 
Avatar lovinka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 67
Dot.: KOSMETOLOGIA WSZPZiU

Ja składałam papiery juz w styczniu bo bylam zdecydowana. KOsmetyki ok,moja gruba ma bardzo fajna i mila Pania od pracowni, jakos ngdy nie bylo problemu zeby czegos nie bylo. Nawet jak malowalysmy paznokcie to dostawalysmy brokaty do ozdabiania.
Nie podam Ci teraz godzin bo plan sie zmieni, ale dalo sie wszytsko pogodzic jakos.
Co do egzaminow, to ja wszytsko zaliczalam, tylko kolo mialam z anatomii do poprawki, jest ciezko ale na zaloiczenie mialysmy tylko układ nerwowy.
W czwartek mam poprawke egzaminu z histologii, tego nie rozumiem za bardzo, gdyz napisalam wszytsko a 4/5 pytan mialam dobrze z czego 3 obowiazkowe napisane wszytskie i dostalam 2. Ale na 140 osob 60 oblalo...dziwne ale co zrobic...
60 zł kosztuje poprawka egzaminu...lepiej siedziec cicho i napisac to jescze raz niz miec pozniej problemy z zaliczeniem roku.... POzdrawiam
lovinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-21 16:15:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.