Przyjaciółka mnie zawiodła - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-24, 14:37   #1
Zyzuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 34

Przyjaciółka mnie zawiodła


Witajcie! Mam pewnie problem. Ostatnio między mną a moim chłopakiem źle się dzieje, mamy problemy w związku. Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Dzisiaj podczas kłótni z chłopakiem dowiedziałam się że on i moja przyjaciółka(Klaudia) piszą ze sobą i ona mówi mu różne rzeczy na mój temat(które ja mówię jej w sekrecie). Przedstawia mnie w złym świetle i przekręca nieco moje słowa. Dowiedziałam się że piszą ze sobą od kilku dni i jakoś dziwnym trafem od tego czasu jest między mną a nim coraz gorzej). Chłopak był na mnie zły i powiedział że oszukałam go. Nie pogadał ze mną wcześniej na temat naszego związku tylko posłuchał się Klaudii. Poczułam się bardzo źle. Napisałam o tym przyjaciółce, że już wiem że z nim pisała (nie pisnęła mi słowem o tym). Nie mam nic przeciwko temu aby pisali ze sobą ale nie chcę być przez nią obgadywana i żeby ona wtrącała się w sprawy między nami. Jest mi bardzo przykro. Nie wiem czy przesadzam czy to co Klaudia zrobiła było w stosunku do mnie fair, zwłaszcza że nic złego nikomu nie robię. Dzisiaj zamierzam z pogadać z nią
Zyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 14:54   #2
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Przyjaciółka mnie zawiodła

Cytat:
Napisane przez Zyzuz Pokaż wiadomość
Witajcie! Mam pewnie problem. Ostatnio między mną a moim chłopakiem źle się dzieje, mamy problemy w związku. Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Dzisiaj podczas kłótni z chłopakiem dowiedziałam się że on i moja przyjaciółka(Klaudia) piszą ze sobą i ona mówi mu różne rzeczy na mój temat(które ja mówię jej w sekrecie). Przedstawia mnie w złym świetle i przekręca nieco moje słowa. Dowiedziałam się że piszą ze sobą od kilku dni i jakoś dziwnym trafem od tego czasu jest między mną a nim coraz gorzej). Chłopak był na mnie zły i powiedział że oszukałam go. Nie pogadał ze mną wcześniej na temat naszego związku tylko posłuchał się Klaudii. Poczułam się bardzo źle. Napisałam o tym przyjaciółce, że już wiem że z nim pisała (nie pisnęła mi słowem o tym). Nie mam nic przeciwko temu aby pisali ze sobą ale nie chcę być przez nią obgadywana i żeby ona wtrącała się w sprawy między nami. Jest mi bardzo przykro. Nie wiem czy przesadzam czy to co Klaudia zrobiła było w stosunku do mnie fair, zwłaszcza że nic złego nikomu nie robię. Dzisiaj zamierzam z pogadać z nią
Taka przyjaciółka to nie przyjaciółka. Mocno ograniczyłabym rzeczy o których jej mówię, skoro nie potrafi trzymać języka za zębami. Z chłopakiem powinniście też sobie wszystko wyjaśnić, bo to nie jest ok, że on woli słuchać jej zamiast Ciebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 15:13   #3
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Przyjaciółka mnie zawiodła

Przyjaciółka ma być lojalna wobec Ciebie, a nie klepać wszystko Twojemu facetowi i jeszcze ubarwiac.
Na moje oko, to ona chce Was sklocic. Może Twój chłopak wpadł jej w oko?
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 15:13   #4
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Przyjaciółka mnie zawiodła

Podziękuj przyjaciolce za współpracę. Fałszywych i toksycznych ludzi nie warto mieć w zyciu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 17:30   #5
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 097
Dot.: Przyjaciółka mnie zawiodła

Być może ona nie akceptuje Twojego postępowania i wzięła stronę Twojego faceta. To nieważne, istotne jest to, że jest nielojalna w stosunku do Ciebie. Ograniczyłabym, a może nawet zerwała z nią kontakt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 17:41   #6
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Przyjaciółka mnie zawiodła

A może ona robi to celowo, żeby mieć potem kogo pocieszyć?
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 18:16   #7
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Przyjaciółka mnie zawiodła

To zmija a nie przyjaciolka. Takiego zachowania nie wybaczam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-24, 22:27   #8
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Przyjaciółka mnie zawiodła

Dobrze, że cała sprawa wyszła na jaw. Taka przyjaciółka to nie jest przyjaciółka. Kim trzeba być, żeby zachować się tak w stosunku do kogoś, kto nam ufa?
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 02:00   #9
Szaroniebieska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 7
Dot.: Przyjaciółka mnie zawiodła

Nie wiem o czym jeszcze chciałaś z nią rozmawiać. Twój chłopak nie lepszy zresztą, jakieś intrygi, obgadywanie, konspira z koleżaneczką, ale żeby do Ciebie podejść i porozmawiać to już nie, bo to wymaga odwagi. Oboje na odstrzał moim zdaniem, bo są skrajnie infantylni i toksyczni. Nigdy nie musisz godzić się na takie traktowanie.
Szaroniebieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-26, 07:51   #10
Zyzuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 34
Dot.: Przyjaciółka mnie zawiodła

Właśnie ograniczyłam z nią kontakt

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Dziękuję Wam za wszystkie rady. Zadzwoniłam do niej aby spytać się co takiego konkretnie napisała. Nie udzieliła mi wielu informacji i jeszcze powiedziała że się czepiam, jestem niesprawiedliwa i mam ją przeprosić(nie mam pojęcia za co XD)
Zyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-26 08:51:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.