...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana... - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-30, 19:21   #1831
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

ehh Dziewczynki, a mi dziś waga pokazala 65,800, wiec zaczynam od nowa. koniec kropka. musze schudnac. daje sobie czas do 01 lipca. jeśli do tego czasu nie zobacze tych 57 kg to podziekuje panu Dukanowi i nie wiem co bede robic.. na razie nie mam planow.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 22:06   #1832
Rajskie mniam
Raczkowanie
 
Avatar Rajskie mniam
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z WYBRZEżA
Wiadomości: 144
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
ehh Dziewczynki, a mi dziś waga pokazala 65,800, wiec zaczynam od nowa. koniec kropka. musze schudnac. daje sobie czas do 01 lipca. jeśli do tego czasu nie zobacze tych 57 kg to podziekuje panu Dukanowi i nie wiem co bede robic.. na razie nie mam planow.
NIE LAM SIE
Czasem tak bywa ,wez na przeczekanie ja tez od jakiegos czasu nie moge nic zgubic wciaz mam64 i jakies tam dag raz wiecej raz mniej ,nie wiem co sie stalo dotad regularnie gubilam kg.
Jutro dzien sportu - rower , rolki i spacerki , w sobote caly dzien w pracy a w niedziele o ile pogoda sie utrzyma dzien na plazy
MILEJ MAJOWKI KOCHANE
Rajskie mniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 11:12   #1833
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

rajskie dzieki za wsparcie po 1 dobie protein 1,200kg mniej, rano bylo 64,600kg.. wiem, ze to woda, ale pliz pliz oby tak dalej..
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 11:50   #1834
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

O matuchno kochana! Ja startuje w majowy weekend znowu lżejsza! 55,6

Udanego weekendu dziewczyny i nie dajcie się pokusom
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 10:02   #1835
Kornelia74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witajcie, czytam od kilku dni Wasze posty! ja o tej diecie dowiedziałam sie od mojej cioci Książki jeszcze nie mam mam problem z tarczyca i z tyciem! rok czasu juiz nie pale -dramat! zawzielam sie ale zucilam !!! a ze kij ma dwa konce to przytylam 10 kg. Bralam rozne specyfiki, meridie , ostatnio polski odpowiednik zalikse10! efekt? --- zaden
Chce spróbowac diety proteinowej, tylko nie bardzo wiem jak ma wygladac dzien w 1 fazie. Zanim kupie sobie kisiążke - cos kolo srody - chcialabym juz zaczac te diete. Stad moja prośba - podpowiedzcie jak maja wygladac pierwsze dni na tej diecie , pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Dodam jeszcze ze jestm malutka osóbka- ba! 157 cm i do tego 60 kg - dramat, wyc mi sie chce - zawsze wazyłam 50 k max 52 a tewraz nie daje rady, beeeeeee
Kornelia74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 10:28   #1836
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Kornelia74 Pokaż wiadomość
Witajcie, czytam od kilku dni Wasze posty! ja o tej diecie dowiedziałam sie od mojej cioci Książki jeszcze nie mam mam problem z tarczyca i z tyciem! rok czasu juiz nie pale -dramat! zawzielam sie ale zucilam !!! a ze kij ma dwa konce to przytylam 10 kg. Bralam rozne specyfiki, meridie , ostatnio polski odpowiednik zalikse10! efekt? --- zaden
Chce spróbowac diety proteinowej, tylko nie bardzo wiem jak ma wygladac dzien w 1 fazie. Zanim kupie sobie kisiążke - cos kolo srody - chcialabym juz zaczac te diete. Stad moja prośba - podpowiedzcie jak maja wygladac pierwsze dni na tej diecie , pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Dodam jeszcze ze jestm malutka osóbka- ba! 157 cm i do tego 60 kg - dramat, wyc mi sie chce - zawsze wazyłam 50 k max 52 a tewraz nie daje rady, beeeeeee
Kornelio przeczytaj sam początek tego wątku. Dokładnie dziewczyny opisały wszystkie etapy i jej problemy:

A tak ma wyglądać pierwszy etap:

"Wizażanka Natalaplo

Pierwsze kilka dni to bardzo rygorystyczna dieta, właściwie kolejna faza też
Dopiero trzecia i czwarta faza to już zdrowe odżywianie, dlatego sama bym sie na nia nie zdecydowała, ale z polecił mi ją zarówno lekarz jak i dietetyk, w moim przypadku jest bezpieczna, mam zdrowe nerki, bardzo dobrze toleruje białko, każde jego ilości no i ten nadmiar wody... jeżeli któraś ma problemy z nerkami lub cholesterolem - nie polecam diety

Dieta ta składa się z 4 etapów, opisze je po krótce (moge pisać więcej, ale czekam na oprzewodnik Dr Dukana, w przyszłym tyg powinnam mieć go już)

I etap - uderzenia
W tym okresie trwającm od jednego do dziesięciu dni możecie żywić się ośmioma kategoriami produktów wymienionych poniżej.
Z tych osmiu kategorii możecie dowolnie wybierać to, na co macie ochotę, beż żadnych ograniczeń i o każdej porze dnia.
Wolno wam również te produkty dowolnie ze sobą łączyć.

-chude mieso: cielęcina, konina, wołowina z wyjątkiem antrykotu i rozbratla z koscia, wszystko na gillu lub pieczone w piekarniku bez dodatku tłuszczu
-podroby: watroba, cynadry, ozór cielęcy lub wołowy (czubek)
-wszystkie ryby, tłuste, chude, o białej lub niebieskiej skórze, surowe, pieczone, wędzone lub gotowane
-owoce morza (skorupiaki i mięczaki)
-drób oprócz kaczki i bez skóry
-chuda szynka, chude wędliny indyka, kurczaka lub wieprzowe
-jaja
-chude produkty nabiałowe
-póltora litra wody z małą zawartością soli mineralnych
-środki wspomagające : kawa, herbata, herbatki ziołowe, ocet, zioła, przyprawy, korniszony,cytryna (nie jako napój), sól i musztarda (umiarkowanie)

itd....
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2009-05-02 o 10:29
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 13:56   #1837
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Kornelia74 Pokaż wiadomość
Witajcie, czytam od kilku dni Wasze posty! ja o tej diecie dowiedziałam sie od mojej cioci Książki jeszcze nie mam mam problem z tarczyca i z tyciem! rok czasu juiz nie pale -dramat! zawzielam sie ale zucilam !!! a ze kij ma dwa konce to przytylam 10 kg. Bralam rozne specyfiki, meridie , ostatnio polski odpowiednik zalikse10! efekt? --- zaden
Chce spróbowac diety proteinowej, tylko nie bardzo wiem jak ma wygladac dzien w 1 fazie. Zanim kupie sobie kisiążke - cos kolo srody - chcialabym juz zaczac te diete. Stad moja prośba - podpowiedzcie jak maja wygladac pierwsze dni na tej diecie , pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Dodam jeszcze ze jestm malutka osóbka- ba! 157 cm i do tego 60 kg - dramat, wyc mi sie chce - zawsze wazyłam 50 k max 52 a tewraz nie daje rady, beeeeeee
witaj, poczytaj sobie watek od poczatku. zycze Ci oczywiscie powodzenie jak potrafilas zawziac sie i RZUCIC palenie, to z dieta rowniez odniesesz sukces
ehh troche mnie irytuje, jak ktos z takim wzrostem i waga pisze, ze to dramat.. ja mam 162cm i dzis rano waga pokazala 64kg-mysle tragedii nie ma, ALE MOZE BYC LEPIEJ i bedzie! troche empatii Dziewczyno, pomysl jak sie czuja inne osoby, wazace ponad 60kg??? mamy tu sie wspierac, nie dobijac.
rozumiem, ze czujesz sie zle, moja waga tez jest przyczyna pewnego dyskomfortu,mysle jednak, ze pare osob, czytajacych watek zdenerwowaly Twoje slowa. wierze, ze wszystkim nam sie uda.
drazliwa dzis jestem, jak to po dentyscie


Cytat:
Napisane przez Kasieńka_666 Pokaż wiadomość
O matuchno kochana! Ja startuje w majowy weekend znowu lżejsza! 55,6

Udanego weekendu dziewczyny i nie dajcie się pokusom
Kasienka gratulacje! u mnie tez spadek 64,100 niedlugo mam nadzieje wrocic do wagi z przed mca i dalej ostro sie trzymac

za tydzien urodziny mojej coreczki, tort juz zazmowiony, dla siebie zrobie sernik na zimno z galaretka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-02, 15:05   #1838
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość


Kasienka gratulacje! u mnie tez spadek 64,100 niedlugo mam nadzieje wrocic do wagi z przed mca i dalej ostro sie trzymac

za tydzien urodziny mojej coreczki, tort juz zazmowiony, dla siebie zrobie sernik na zimno z galaretka

Gratuluje również i dasz radę na pewno Odrobina tortu też nie zaszkodzi za zdrowie córy.
Dzisiaj za mną chodzi taki przepyszny hamburger z budki niedaleko...
Ale odstrasza mnie na samą myśl o ostatnim moim występku.. robiłam TŻtowi hot-dogi wmusił we mnie dosłownie 1/3 (wielkości zwykłego palucha), swoje odstępstwo od diety odchorowywałam potem pół dnia w łazience
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 16:00   #1839
goyak79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
GG do goyak79
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

hej jestem Gosia zaczełam ta diete dzisiaj zobaczymy ......................waz e duzo bo przy wzroscie 169 az 88 kg ostatnio od 3 misiecy straciłam 2 kg tylko a chce co najmniej 20

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

jeszcze mam pytanie mpzna w 1 fazie jesc musli czy dopiero w drugiej??
goyak79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 16:16   #1840
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Hej dziewczyny!!!

Dzięki MamieNiny dochodzę do wniosku, żeby zacząć dietę Dukana. Ściągnęłam sobie książkę i właśnie zapoznaję się z dietą.
Mam kilka pytań takich bardziej praktycznych, bo z teorią właśnie się zapoznaję (a miałam pisać pracę inż. ).

Otóż:
1pytanie:
I faza uderzeniowa powinna trwać od 1 do 10 dni w zależności od tego, ile się chce stracić.
Dietę chcę zacząć od poniedziałku, czy mogłabym do piątku ''jechać na I fazie"? I od soboty zacząć drugą???

2. pytanie:
Jak sądzicie co najlepiej jeść w I fazie, co wychodzi w miarę tanio, ale sycie- jestem studentką, po prostu nie chcę wydawać po 100 złotych na tydzień za jedzenie.

3. pytanie:
Napisane jest w książce, że można jeść szczypior, jako przyprawę- więc mogę dodawać do wszystkich dań odrobinę szczypioru?

4. pytanie:
Czy mięso mielone wołowe, można smażyć?? Czy tylko piec??? I inne mięsa? (oczywiście bez tłuszczu).

5. pytanie:
Co do cytryny, wypijając wodę z cytryną na czczo, wszystko ok?


Chyba na razie tyle. Wybaczcie za takie laickie pytania, ale dopiero poznaję dietę a nie chcę od początku robić w niej głupich błędów.


Pozdrawiam!!!
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 05:55   #1841
goyak79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
GG do goyak79
Lightbulb Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

kurcze i nie ma nikogo a mnie tak bardzo interesuje to musli bo pozwoliłam sobie wczoraj i dzisiaj rano własnie jesm z jogurtem i nie wiem czy mozna czy nie ......................... .....2 dzien diety....................

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------

w sumie to uwazniej chyba przeczytałam produkty z 1 fazy i chyba sama doszłąm do tego ze musli za wczesnie dopiero w III fazie tak ??no nic dobre były ok ale sie zastanawaim jak dam rade całe 5 lub 10 dni tylko na serkach hehehehehhno i miesie ale musze zrzucic .............czemu was tak mało na forum dopingujcie mnie!!!!!!!!!!!!POMOCYYYYYYYYYYY potrzebuje w motywacji
goyak79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 09:19   #1842
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez goyak79 Pokaż wiadomość
kurcze i nie ma nikogo a mnie tak bardzo interesuje to musli bo pozwoliłam sobie wczoraj i dzisiaj rano własnie jesm z jogurtem i nie wiem czy mozna czy nie ......................... .....2 dzien diety....................

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------

w sumie to uwazniej chyba przeczytałam produkty z 1 fazy i chyba sama doszłąm do tego ze musli za wczesnie dopiero w III fazie tak ??no nic dobre były ok ale sie zastanawaim jak dam rade całe 5 lub 10 dni tylko na serkach hehehehehhno i miesie ale musze zrzucic .............czemu was tak mało na forum dopingujcie mnie!!!!!!!!!!!!POMOCYYYYYYYYYYY potrzebuje w motywacji
Musli niedozwolone. W pierwszej fazie trzymaj się tylko tych produktów, które są wymienione. Pierwsza faza jest najważniejsza i powinno ją się wykonać bez jakichkolwiek grzechów.
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 10:37   #1843
kaktulek
Raczkowanie
 
Avatar kaktulek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 226
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez goyak79 Pokaż wiadomość

w sumie to uwazniej chyba przeczytałam produkty z 1 fazy i chyba sama doszłąm do tego ze musli za wczesnie dopiero w III fazie tak ??no nic dobre były ok ale sie zastanawaim jak dam rade całe 5 lub 10 dni tylko na serkach hehehehehhno i miesie ale musze zrzucic .............czemu was tak mało na forum dopingujcie mnie!!!!!!!!!!!!POMOCYYYYYYYYYYY potrzebuje w motywacji
poszukaj przepisow do dietki jest ich troche a wtedy bedzie smacznie i nie bedzie ci sie nudzic
__________________
67......................... ................50
kaktulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 11:21   #1844
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez goyak79 Pokaż wiadomość
kurcze i nie ma nikogo a mnie tak bardzo interesuje to musli bo pozwoliłam sobie wczoraj i dzisiaj rano własnie jesm z jogurtem i nie wiem czy mozna czy nie ......................... .....2 dzien diety....................

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------

w sumie to uwazniej chyba przeczytałam produkty z 1 fazy i chyba sama doszłąm do tego ze musli za wczesnie dopiero w III fazie tak ??no nic dobre były ok ale sie zastanawaim jak dam rade całe 5 lub 10 dni tylko na serkach hehehehehhno i miesie ale musze zrzucic .............czemu was tak mało na forum dopingujcie mnie!!!!!!!!!!!!POMOCYYYYYYYYYYY potrzebuje w motywacji
musli nie mozna.
Laska, wyluzuj-dlugi weekend jest tylko ciezkouzaleznione osobniki --->np. ja spedzaja piekne wiosenne dni przed kompem
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 11:45   #1845
pandzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam!!

Mam na imię Ania I chciałabym do Was dołączyć

Zaczęłam z dietą Protal w środę ale już teraz wiem, że sama nic nie zdziałam - potrzebuję Waszego wsparcia Nagrzeszyłam wczoraj i zacznę od poniedziałku znowu ale już tym razem postaram się nie grzeszyć ale bardzo Was proszę gdyby jednak tak się stało to bijcie mnie gdzie popadnie i krzyczcie ile wlezie

Mam skany książek i w realu również (kończę czytać) mam też nową książkę Dukana z przepisami, nową elektryczną wagę i steper i ogromną motywację ale samej tak ciężko Więc teoretycznie przygotowana jestem prawie, że na maksa ale z praktyką to już gorzej Do zrzucenia mam 12 kilogramów przy wzroście 158cm - a w marzeniach 17 kilo Przejrzałam Wasze wpisy od początku i jestem pełna nadziei Mam też utrudnione zakupy, ponieważ mieszkam za granicą a tutaj wszystkiego dostać nie można Np. nie mogę kupić nigdzie serka homo 0% a tak bardzo chciałabym chlebek zjeść Są tylko serki waniliowe i to z Danona a tam węglowodanów jest o zgrozo aż prawie 16gram, no i jest strasznie słodki Może znacie jakiś inny przepis na chlebek lub bułeczki gdzie nie trzeba dodawać serka homo

Ze stronki Dukana dowiedziałam się, że moją realną wagą do utrzymania będzie 55,6kilo i powinnam ją osiągnąć 26 lipca Oby! Bo 17 sierpnia lecimy na wakacje i było by super jakbym mogła zaskoczyć rodzinkę moją nową ja

Dziękuję Wam i pozdrawiam serdecznie życząc miłej niedzieli

start: 4 maja - 67,300
cel I - 64kilo
cel II - 60kilo
cel III - 55 SUKCES
pandzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 12:47   #1846
Rajskie mniam
Raczkowanie
 
Avatar Rajskie mniam
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z WYBRZEżA
Wiadomości: 144
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witajcie!
No 25,05 mija mi 100 dni diety , i w/g dukana powinnam ważyć 58 kg , a ja wciąż 64 mam postanowilam od poniedzialku 7 dni protein ścisłych tak jak w 1 tygodniu bo teraz coraz więcej wpadek , czyli 1 faza jak nic , jeżeli to nie ruszy wagi w dół to już dam sobie spokój i przejde do 3 fazy PO 25 maja
Udanej niedzieli u mnie grill w planie u znajomych - mięsko i mięsko no dopuszczam 1 piwko
POZDRAWIAM
Rajskie mniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 17:31   #1847
goyak79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
GG do goyak79
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

dziewczynki dziekuje za odpowiedz , wiecie dzisiaj sie popłakałam juz tak bardzo niemoge na siebie patzrec ze wstyd mi jest jak wygladam kurcze chyba nigdy tak o sobie nie myslałam jak teraz zle sie czuje we własnym ciele i boje sie ze nie uda mi sie stracic tych kilogramow , w tym roku koncze 30 a wygladam tzn moja figura jak kobieta po 60 poprostu wstyd ze sie tak zapusciłam ......................... moje dzieci maja gruba matke a maz???????moge sobie tylko wyobrazic jak on na mnie patrzy ;/ pewnie gdyby pomyslał ze 8 lat po slubie bedzie mial tłusta swinie w domu to by sie ze mna nie ozenil
goyak79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 18:52   #1848
mimee
Raczkowanie
 
Avatar mimee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 443
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Rajskie mniam Pokaż wiadomość
Witajcie!
No 25,05 mija mi 100 dni diety , i w/g dukana powinnam ważyć 58 kg , a ja wciąż 64 mam postanowilam od poniedzialku 7 dni protein ścisłych tak jak w 1 tygodniu bo teraz coraz więcej wpadek , czyli 1 faza jak nic , jeżeli to nie ruszy wagi w dół to już dam sobie spokój i przejde do 3 fazy
POZDRAWIAM
a może dukan się pomylił??na pewno

wiem, że miałam sie odezwać dopiero ajk waga zleci w dól, ale nie mogę bez was wytrzymaćjeszcze przez 4 dni byłam odcięta od neta i tymbardziej muszę coś napisać, żebyście o mnie pamiętałyod piątku jadłam wszystko - czekoladę, chlebek, kiełbasę, ziemniaki, no w sumie to wszystko czego nie wolno...i jak dzis mmiałam wejść na wagę to strach mnie obleciałale bez zmiansuper, ale od jutra proteiny i odzywam się po spadku jakimś

mamaNiny coś ty jakaś nerwowa jesteśgratulacje za rozpęd w gubieniu kg

witam nowe odchudzające się
goyak zmień trochę nastawienie do samej siebie. to, że dużo ważysz nie oznacza, że jesteś złą mamą albo żoną...mniej kg to nie zawsze więcej szczęścia....powodzenia
__________________
start - 98
cel 1 - 83
cel 2 - 72
meta - 63
givenchy ange ou demon tendre
wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=513746

cel realizuje się poprzez działanie
machina ruszyła
mimee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 18:52   #1849
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Rajskie mniam Pokaż wiadomość
Witajcie!
No 25,05 mija mi 100 dni diety , i w/g dukana powinnam ważyć 58 kg , a ja wciąż 64 mam postanowilam od poniedzialku 7 dni protein ścisłych tak jak w 1 tygodniu bo teraz coraz więcej wpadek , czyli 1 faza jak nic , jeżeli to nie ruszy wagi w dół to już dam sobie spokój i przejde do 3 fazy PO 25 maja
Udanej niedzieli u mnie grill w planie u znajomych - mięsko i mięsko no dopuszczam 1 piwko
POZDRAWIAM
witaj w klubie ja rowniez zaczelam od nowa i mam zamiar do pt byc na czystych proteinach. koniec z grzeszeniem. bede Cie wspierac kochana

Cytat:
Napisane przez goyak79 Pokaż wiadomość
dziewczynki dziekuje za odpowiedz , wiecie dzisiaj sie popłakałam juz tak bardzo niemoge na siebie patzrec ze wstyd mi jest jak wygladam kurcze chyba nigdy tak o sobie nie myslałam jak teraz zle sie czuje we własnym ciele i boje sie ze nie uda mi sie stracic tych kilogramow , w tym roku koncze 30 a wygladam tzn moja figura jak kobieta po 60 poprostu wstyd ze sie tak zapusciłam ......................... moje dzieci maja gruba matke a maz???????moge sobie tylko wyobrazic jak on na mnie patrzy ;/ pewnie gdyby pomyslał ze 8 lat po slubie bedzie mial tłusta swinie w domu to by sie ze mna nie ozenil
nie placz slonko po to mamy ten watek, zeby sie wspierac. powodzenia! pisz codziennie :0 to wzmacnia motywacje
a maz i dzieci kochaja Cie bez wzgledu na wyglad
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 18:53   #1850
mimee
Raczkowanie
 
Avatar mimee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 443
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

aha..no i z takim nastawieniem, że myślisz że się nie uda to nawet nie zaczynaj musisz chcieć i wierzyć w to i do dzieła
__________________
start - 98
cel 1 - 83
cel 2 - 72
meta - 63
givenchy ange ou demon tendre
wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=513746

cel realizuje się poprzez działanie
machina ruszyła
mimee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 18:58   #1851
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

mimee, a nie wiem.. dlugi weekend mi nie sluzy ;p tyle pokus wszedzie... to sie troche sfrustrowalam
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 19:19   #1852
ydab
Przyczajenie
 
Avatar ydab
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 20
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

witam
Dawno mnie tu nie bylo, ale widze, ze watek sie rozwija
I jak proteinki - trzymacie się? - bo ja TAK!!!!!!!
było - 77
JEST - 63
bedzie - 60 (nieśmialo 56)

pozdrawiam i wytrwałości życzę
ydab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 19:21   #1853
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez ydab Pokaż wiadomość
witam
Dawno mnie tu nie bylo, ale widze, ze watek sie rozwija
I jak proteinki - trzymacie się? - bo ja TAK!!!!!!!
było - 77
JEST - 63
bedzie - 60 (nieśmialo 56)

pozdrawiam i wytrwałości życzę
ehh gratuluje! i zazdroszcze u mnie stoi na 64
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 19:25   #1854
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez ydab Pokaż wiadomość
witam
Dawno mnie tu nie bylo, ale widze, ze watek sie rozwija
I jak proteinki - trzymacie się? - bo ja TAK!!!!!!!
było - 77
JEST - 63
bedzie - 60 (nieśmialo 56)

pozdrawiam i wytrwałości życzę

Gratuluje takich efektów!!


A ja dzisiaj nie jestem w stanie nic przełknąć. Chyba coś mnie rozkłada. Zjadłam ledwo jogurcik.. a dzisiaj cała noc ślęczenia przed komputerem przede mną
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 20:46   #1855
ydab
Przyczajenie
 
Avatar ydab
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 20
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
ehh gratuluje! i zazdroszcze u mnie stoi na 64

zejdzie, zejdzie

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

[quote=Kasieńka_666;121379 31]Gratuluje takich efektów!!



dziekuję
ydab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 07:48   #1856
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

cześć wszystkim

postanowiłam dać sobie wreszcie kopa i zaczęłam dziś fazę uderzeniową
planuję na początek 5 dni, dalej zobaczymy w zależności od tego jak będę się czuła

czy gdzieś znajdę książkę w wersji elektronicznej?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 07:56   #1857
Cekiny
Zadomowienie
 
Avatar Cekiny
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 288
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez ydab Pokaż wiadomość
witam
Dawno mnie tu nie bylo, ale widze, ze watek sie rozwija
I jak proteinki - trzymacie się? - bo ja TAK!!!!!!!
było - 77
JEST - 63
bedzie - 60 (nieśmialo 56)

pozdrawiam i wytrwałości życzę


Cześć, powiedz w jakim czasie taki satysfakcjonujący efekt?
__________________

Cel... ??



W moim portfeliku widnieje od dziś prawo jazdy.


Kocham

Edytowane przez Cekiny
Czas edycji: 2009-05-04 o 07:57
Cekiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 08:42   #1858
goyak79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
GG do goyak79
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

ok , dzien dobry wiec i ja zaczynam od dziaisj narazie zjadłam 3 plasterki wedliny z indyka ( mam nadzieje ) , serek wiejski , i teraz wcinam taki do smarowania 0,2% taki jakis z Lidla , czekam na 3 kawe bo nie spie od 5.30 bo mnie dziecko obudziło , na obiad cos ala gyros z kurczaczka i szklanka maslanki czystej mam nadzieje ze bedzie ok , na kolacje mam zrobic zamiar omlecik na mleczku 0,5% bez tłuszczu off course zobaczymy
goyak79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 08:49   #1859
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

- moja parka też o 5.30

ja na razie 300g wiejskiego lekkiego + latte
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 09:05   #1860
goyak79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
GG do goyak79
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

przeginaja te dzieci nie uwazasz?? po co tak szybko wstawac?? za to starszy jak zawsze wstawal o 6 dzis musiałam go budzic o 7,30 wstal nie chetnie do przedszkola haha
goyak79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.