Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/II 2011 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-15, 10:08   #2701
s_a_j
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 854
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez monis 1 Pokaż wiadomość
A możesz podać mi namiar skąd zamawiasz sab simplex, w jakiej jest cenie?
Mój maluch nie ma typowych napadów że płacze strasznie tylko marudzi i sie pręzy.
na forum dla mam kolkowych dzieci są namiary, 40 zł plus przesyłka 5 zł
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=506975
__________________
10.02.2011.
nasz synek jest już z nami

Edytowane przez s_a_j
Czas edycji: 2011-03-15 o 10:09
s_a_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 10:10   #2702
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez s_a_j Pokaż wiadomość
o jaa, to nie wiedziałam, w ulotce napisane jest, żeby do każdego dodawać, zapytam swojego pediatry w takim razie co z tym delicolem, nie chcę małemu zaszkodzić

no nie, to może mój tak w nocy spał dlugo bo go matka uduldała tym delicolem, trochę się wystraszyłam teraz :/

Nie wiem, dlaczego nam pediatra tak poradziła, ale może zapytaj? Ja też tę ulotkę czytałam, ale jeśli faktycznie rozleniwia układ pokarmowy? Dziewczyny tu coś tak pisały kilka stron wcześniej. Ja Ali też Delicol prawie miesiąc podawałam


Cytat:
Napisane przez make_up_istka Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/wszystko-9-99-mini...502350290.html
Staram się jednak powstrzymywać bo Mała ma już duuużo sukienek

No ja właśnie czekam na sukienki z All. Masakra...
I dla truskomaniaków:
http://allegro.pl/buciki-sandalki-ni...498794290.html
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 10:31   #2703
iga9
Raczkowanie
 
Avatar iga9
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 152
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Widzę, że życie wre. Ja miałam wczoraj dzień wycięty – młody miał lekką gorączkę. Dodatkowo po miesiącu stosowaniaSabsimplexu + Delicol 2 tyg teraz daję mu połowę dawki a od wczoraj co drugie karmienie – musi się trochę chyba przestawić, bo widzę, że go trochę gazy męczą. Nie wyspał się też, bo spaceru nie było i bardzo marudny był.
Jakie wy w ogóle macie termometry? Ja mierzyłam dwoma w pupce i oczywiście wynik różny był… Czy słyszałyście, że od temperatury mierzonej w odbycie trzeba odjąć 5 kresek?

kma1982 – jeśli można prosić to prześlij mi na priv namiary na pediatrę. Albo może niech ktoś mi podeśle co już dostał J Mój mały ma od 4 tygodnia duże problemy z brzuszkiem – niestety po kuracji antybiotykowej, którą przeszliśmy w szpitalu. Na razie żaden lekarz nie potrafi nam pomóc.

MARIKA. – podziwiam twoją wiedzę o szczepianiach. Ja już jestem po pierwszym (było 5w1 – Infanrix) i obyło się bez sensacji. cytrynka3002 – nie martw się – u wielu było ok I trzeba być dobrej myśli z tym szczepieniem.
Myślę też o pneumokokach jak skończy 6 miesięcy, bo będzie miał kontakt z przedszkolakami. Chętnie się dowiem, gdzie można coś wyczytać na ten temat.
A stół pięknie nakryty – ja tam estetka jestem to jako gość i gospodarz doceniam takie starania J

make_up_istka – współczuję zapalenia, bo to naprawdę paskudne jest.

OYEwidzę, że dietę mamy podobną. Z tym, że ja od początku nie jest mleka i przetworów. Niby twierdzą, że mamy grzybicę układu pokarmowego i mały ma też netorelancję laktozy. A co masz na myśli „mleko i jogurt bez laktozy”? Bo ja do płatków daję mleko ryżowe –na tym też robiłam naleśniki. A marzę o jogurcie, bo ja uwielbiam nabiał J
Ja ćwiczyłam 6 tyg. Program „ATRAKCYJNA MAMA” ułożony przez fizjoterapeutę. W ciąży przytyłam 17kg a po 6 tyg. Weszłam w najwęższe spodnie. Teraz też staram się ćwiczyć – ale już normalny aerobik z płyty w domu. Też płyty z netu – ja robię SLIM In 6. Tylko buch nadal trochę taki „workowaty” z tłuszczykiem… już 2 miesiące po cc. Też takie brzuchy macie? Co robić kurna, aby ta fałada po cc zniknęła. Cały czas ćwiczę brzuch, mięśnie są a to kurna wisi.
Ja tam żadnego drenażu po cc nie miałam, a 24h po smigałam sama po sali i młodego podnosiłam.
A o kręgosłup dbam jak pisała la'Mbria. Ale ja miałam problemy z kręgosłupem przed ciążą i te dolegliwości z cc nic wspólnego nie mają.

ligotka – mój też ma szerokie pieluchowanie po usg bioderek też mnie wnerwia ta pielucha…Trzyma kciuki, żeby po kontroli było u was już ok. J Ile musiałaś zakładać? My mamy kontrolę po 6 tyg.

Dziewczyny – ja po 6 tyg. Podjęłam współżycie (ale miałam cc) i nie było idealnie, po takiej przerwie, ale też nie najgorzej – także strach ma wielkie oczy. Gorsze było badanie u gina.
Ja tam jestem po cc i wolałabym poród naturalny. Ale czasem nie ma wyboru – u mnie cc nie było planowane.

A niemiecki Sabsimplex kupowaliśmy w Poznaniu z odbiorem osobistym pod Poznaniem po 35 zł.

Edytowane przez iga9
Czas edycji: 2011-03-15 o 10:43
iga9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 10:35   #2704
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Normalnie mam ochotę Was wszystkie spotkać i udusić
Przez Was tracę tyle kasy że szok
Oczywiście kupuję dla Małej, szkoda ze zlikwidowali mi lumpik we wsi

Rana po nacięciu niestety może ciągnąć jeszcze jakiś czas Ja jestem już 3,5 miesiąca po porodzie i czasami ją czuję. Szczególnie jak się nachodzę dużo albo jest nagła zmiana pogody.
Także make_up_istko może nie masz szwu w środku tylko tak już jest z tą raną

A seks tak jak mówicie leży tylko i wyłącznie w głowie, chyba że komuś na prawdę boli. Ja za pierwszym razem miałam takiego stresa jak stąd do Honolulu i spinałam się niesamowicie przez co było gorzej, ale TŻ zrobił masażyk plecków najpierw, nasmarował oliwką i się tak odprężyłam, że było ok

Justyna M moim zdaniem rotawirusy bez sensu chyba że posyłasz dzieciątko do żłobka.

anka_bzz skąd masz takie cudne butki?? Te na samej górze są rewelacyjne, takie fioletowe w kwiatuszki i te nad nimi
Na All kupiłaś czy w lumpku?

iga jesteś z wielkopolski?

A ja szukam jakiś pomysłów w necie i znalazłam takie cuda:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 527D1387.jpg (35,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5436106352_182aa323c3_z.jpg (47,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Crochet_Baby_Shoes.jpg (28,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg crazy_frog_baby_booties_crochet_double_sole_2.jpg (40,1 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez MARIKA.S
Czas edycji: 2011-03-15 o 10:38
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 10:40   #2705
make_up_istka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 835
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

MARIKO może masz rację ale nie pocieszyłaś mnie mówiąc że w kilka miesięcy po porodzie moze nadal tak być. Mnie ciągnie własnie też wtedy kiedy jest za długo w ruchu albo na zmianę pogody, wiec moze faktycznie to nie szew.

Boskie te ostatnie buciki Myślę czy nie dam rady małej zrobić
make_up_istka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 10:43   #2706
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz Pokaż wiadomość

Nie wiem, dlaczego nam pediatra tak poradziła, ale może zapytaj? Ja też tę ulotkę czytałam, ale jeśli faktycznie rozleniwia układ pokarmowy? Dziewczyny tu coś tak pisały kilka stron wcześniej. Ja Ali też Delicol prawie miesiąc podawałam
Mi położna kazała używac 3 razy dziennie - tak też podaję od dwóch tygodni...
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 10:49   #2707
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

iga dzieki bardzo, my mamy miesiac kazali nam w szpitalu po miesiacu isc na usg, zobaczymy czy nadal pieluchujemy ... trzymam za Was
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 10:51   #2708
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

make_up_istka właśnie tak o Tobie sobie pomyślałam jak wstawiałam te butki
A co do rany, to ja ją czuję czasami. Zazwyczaj jest ok mam nadzieję, że to minie z czasem
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 10:52   #2709
monis 1
Raczkowanie
 
Avatar monis 1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 121
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
Mi położna kazała używac 3 razy dziennie - tak też podaję od dwóch tygodni...
Widzisz jakies efekty? bo my od kilku dni stosujemy i nic.........wczoraj mały przespał może łącznie 7h
monis 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 10:59   #2710
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

widzę poprawę oprócz delicolu podaje także Bobotic...u mnie mały w nocy przesypia ok. 7-9 godzin, a w dzień 1-2 godz. na spacerze i potem w domu może łącznie z godzinkę, dwie max...
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 10:59   #2711
s_a_j
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 854
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez iga9 Pokaż wiadomość
Ja ćwiczyłam 6 tyg. Program „ATRAKCYJNA MAMA” ułożony przez fizjoterapeutę. W ciąży przytyłam 17kg a po 6 tyg. Weszłam w najwęższe spodnie. Teraz też staram się ćwiczyć – ale już normalny aerobik z płyty w domu. Też płyty z netu – ja robię SLIM In 6. Tylko buch nadal trochę taki „workowaty” z tłuszczykiem… już 2 miesiące po cc. Też takie brzuchy macie? Co robić kurna, aby ta fałada po cc zniknęła. Cały czas ćwiczę brzuch, mięśnie są a to kurna wisi.
Ja tam żadnego drenażu po cc nie miałam, a 24h po smigałam sama po sali i młodego podnosiłam.
iga napisz coś więcej o tym programie atrakcyjna mama, ciekawa jestem i podrzuć jak możesz jakieś linki do tych ćwiczeń z neta, będę wdzięczna
__________________
10.02.2011.
nasz synek jest już z nami
s_a_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 11:10   #2712
monis 1
Raczkowanie
 
Avatar monis 1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 121
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
widzę poprawę oprócz delicolu podaje także Bobotic...u mnie mały w nocy przesypia ok. 7-9 godzin, a w dzień 1-2 godz. na spacerze i potem w domu może łącznie z godzinkę, dwie max...
A czy u Ciebie mało snu wynika z tego ze meczy małego kolka ?

Cytat:
Napisane przez s_a_j Pokaż wiadomość
iga napisz coś więcej o tym programie atrakcyjna mama, ciekawa jestem i podrzuć jak możesz jakieś linki do tych ćwiczeń z neta, będę wdzięczna
też jestem zainteresowana.

Mój szkrabek narazie jakimś cudem spi a potem idziemy na spacer.
Dziewczynki w co ubieracie wasze pociechy na spacer jak jest tk cieplutko jak w ostatnie dni? Bo mi sie wydaje ze w takim zimowym kombinezonie to juz za cieplo, macie jakies ciensze czy zupelnie co innego ubieracie?
monis 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 11:11   #2713
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Hej mamusie. Właśnie zaliczyłam wizyte położnej. Dostalismy recepte na witaminkę K i d . Z maleństwem wszystko w porządku, znów dostałam pochwałe za pielęgnacje pępuszka A jutro mamy pierwszą wizyte u pediatry. Ciekawe ile moja kluseczka przybrała...a napewno sporo ( widze po ciuszkach) pewnie ma juz grubo ponad 5 kga w czwartek dopiero 3 tygodnie kończy
Teraz Nadia sobie smacznie śpi ( ładnie sama mi zasypia w łozeczku, daję jej smoczka albo i nie zawsze i ładnie zasypia) grzeczna ta moja dziewuszka a mamusia ma chwilke na wizaż i cappucinko

A teraz mniej optymistycznie :Wiecie co, wczoraj mnie normalnie jedna babka dobiła...byłam z Nikolą po buty dla niej w obuwniczym koło mojego domu( przewaznie tam kupujemy buty) i ona sie mnie zapytała "Kiedy Pani w końcu rodzi?" załamało mnie to. Ja do niej, że urodziłam 24 lutego a ona takiego buraka spaliła...mi tez sie tak głupio i przykro zrobiło.
Wiadomo, mam jeszcze brzuszek ale kurcze jestem dopiero niecałe 3 tygodnie po porodzie a i tak widze ze brzuch coedziennie coraz mniejszy, połozna tez to potwierdza mąż tez nie może sie nadziwic jak szybko mi spada.Ja tez raczej byłam zadowolona. W porównaniu do brzucha jaki miałam dzień po porodzie a teraz. Teraz mam gdzies mam taki jak miałam w 4 miesiacu a po porodzie tuż miałam jak w 7 miesiący to róznica jest. A tu babka tak mnie podsumowała..k**** to według niej mam brzuch jak na 9 miesiac...bo przeciez ile w ciazy chodzic mozna..
Wspaniałomyślna ciocia mojego męża w sobote też nie mogła sie powstrzymac by po raz kolejny mi nie pocisnąc i nie pochwalicsie jaki to ona miala malutki brzuszek w ciazy a nie taki wielki jak ja.Nie obeszło sie bez głupich zartów typu "kiedy rodze?" i oczywisćie musiała dodac ze ona taki brzuch jak ja teraz miałą w 9 miesiacu..ze z takim brzuchem do porodu jechała...ale ona to chudzinka...Ale w dupie z nią...ja byłam dumna z mojego wielkiego brzuszka, był sliczny i dzieki te,u ze miałąm taki dorodny brzuszek mam właśnie taką cudowną córeczke i nie zmieniłabym tego...meżowi jak opowiedziałm co mi powiedział to stwierdził " Ona miała taki mały brzuch bo jej córka jest pusta" i to dlategooj on jak cos palnie

U nas ładnie słoneczko wyszło to jak mąż popracy mi wózek zniesie wybiore się na spacerek i pozałatwiam sprawy. muszę zablokowac mój numer, przejsc sie do kancelarii parafialnej zapytac jak z chrztem, wybrac sie z Nikola po buty, wykupić Nadii recepte na witaminki i chce jej cos kupic jakiś ciuszek i opaski ( tak slicznie w nich wygląda).
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 11:15   #2714
mika_am
Raczkowanie
 
Avatar mika_am
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 369
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Mariko-piękny stół
powracając jeszcze do szczepień, mój synek w szpitalu był szczepiony na WZWB i teraz pediatra zaleciła szczepionke heksa więc może jest tak jak pisała vilya gabishing, muron co Wy na to??
jaki jest koszt jednej szczepionki heksa??
monis1- ja tez myslałam ze takie maluchy to tylk spia i jedza a tym czasem mój s. w dzień spi nie wiele, zdarzaja sie dni nie przespane wcale, albo bardziej senne! ja stosuje bobotic, mały miał problem z gazami i nadal je miwea więc podaje 2 dawki dziennie po jedzeniu!
piękne pokazujecie stroje dla dziewczynek ...ehh

ja jestem po "pierwszym razie" po porodzie, stres nisamowity i tak jak pisałyście ciasno, wstęp nie był przyjemny później nieco lepiej!
mika_am jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 11:21   #2715
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
Dziewczyny po cc często zostaje taka fałda zamiast brzucha Często pacjentki się na to skarżą niestety. Po SN jakoś lepiej się to wszystko wchłania nie wiedzieć czemu.

Justine dlaczego tak się martwisz tym drenem? To nic poważnego jeśli się go ma A wyciąganie ni jest przyjemne jeśli się to robi szybko i na odpieprz, no powinien go usuwać lekarz a zazwyczaj robią to położne

Córcia genialna

cytrynka3002 o której sukience mówisz? O tej co miałam na spacerze? jest odcinana pod biustem a kupiona w BonPrixie, niestety nie polecam Jeśli założę kurtkę to jeszcze jakoś wygląda, jest zakładana kopertowo i strasznie na brzuchu odstaje, że wyglądam jak w ciąży...

Louboutinka kwestia wyboru z tymi szczepionkami, ja postawiłam na refundowane plus ten zastępczy na bł+krzt.+tęż.
Mimo, że Mała jest kłuta trzy razy....Jednak większość osób doradzało mi żeby nie szczepić skojarzonymi. Nawet nasza pediatra.
A co tak na prawdę lepsze....nie wiem, bo tak jak pisze make_up_istka co osoba to inne zdanie

make_up_istka mogłabyś mi na priva podać namiary na tą pediatrę która w Poznaniu przyjmuje? chciałabym mieć jakąś alternatywę jak naszej nie będzie bo do rodzinnego z Małą nie pójdę
Link do pudełeczek podałam kilka postów niżej, saj też podawała

Cieszę się, że stół się podoba W takim razie nic więcej nie będę dodawała oprócz kwiatów i serwetnika. Kupiłam dzisiaj piękne serwetki ze srebrnym ornamentowym wzorem
Zostawiłam Sarę na tę okoliczność z mężem. Zasnęła 20 minut przed tym jak pojechałam do sklepu 10 km od naszej wsi. Po pół godzinie dzwoni mąż i pyta co ma zrobić bo Mała płacze. Faktycznie słyszałam w telefonie ryk Obudziła się małpka i coś się jej nie podobało, jak tylko TŻ położył ja na przewijak i ściągnał spodenki od razu przestała
Cwaniara
Haha ale jak przyjechałam do domu to TŻ daje mi ją i mówi....Boże mam już dosyć Po godzinie!!!
Wiesz nie o to chodzi, że sie martwie, ale ten dren wspominam fatalnie zdecydowanie nie trafiłam na profesjonalne usuwanie go...mi połozna go dosłownia wyszarpała...co za ból..aż na sama myśl dostaje gęsiej skórki.
A Mariko muszę przyznać, że stół na chrzciny Sary- bajka. Strasznie mi się podoba. I te wózeczki, super akcent. Ja tez planuje dekoracje stołu biało-rózową, może z delikatnymi akcentami srebra, jeszcze zobacze co wyszukam. My chrzciny planujemy na świeta wielkanocne.Nie mogę się juz doczekac planowania, uwielbiam to...a to juz niedługo...chce coś innego na obiad, coś oryginalnego, i torta tez chce sama zrobic, ciekawe co z tego bedzieMacie jakiś pomysł na ciekawy oryginalny obiad??Jakaś zupa i drugie danie???
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 11:27   #2716
iga9
Raczkowanie
 
Avatar iga9
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 152
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Marika - ja z Poznania

Dziewczyny - atrakcyjna mama jest do 6 tyg. po porodzie - ja zaczęłam w 2 tyg. po porodzie, bo długo byłam w szpitalu.
Tu można poczytać - ja byłam bardzo zadowolona.
http://www.dobrypoczatek.pl/program-...yjna-mama.html

A ćwiczenia Slim in 6 są do obczajenia na stronce:
http://www.beachbody.com/product/fit...s/slim_in_6.do

Ja przed ciążą ćwiczyłam z tego P90x (w wersji dla kobiet z lekkim obciążeniem) i według mnie najlepszy jest, ale teraz za ciężki. Ale za miesiąc mam nadzieję do niego powrócić
http://www.beachbody.com/product/fit...nt=P90X_MSC_F1

Wiem, że na wizażu są chyba wątki o niektórych z ich programów - np. o Insanity.

Ale tam płatne. TŻ mi załatwił te płytki, od kogoś ściągane, ale myślę, że znajdziecie gdzieś na portalach w necie Ja w tym biegła nie jestem - mam od tego faceta
iga9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 11:31   #2717
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
ja miałam waniliowo cytrynowy na przyjeciu weselny. nawet Ci którzy tortów nie jedzą-ja na przykład;-) zajadali się

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------


mnie się podoba szwagierka miała niuebiezkie wózeczki

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

UWAGA


czy przy powtóce szczepionki 12-13 tydzien, pneumokoki też się powtarza???? Czyli wyskakuję z 400 stów czy tlko ze stówy?

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------


coś ty nie miałam drenu zakładanego, nikt w szpitalu, musiałaś mnieć jakś problem, albo rzeżnicki szpital;-)

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------


po CC nie mogą Was plecy boleć. Co ma nacięcie na brzuchu?> To ciąza, dużo kilkogramów u niektórych, skrzywienia kregosłupa, noszenie dziecka- czy wcześniej tak się schylałyście często? Chyba nie;-)
Problem??Jaki np???Ale nie sądze, kolezanka po cc z mojej sali tez miała...
W ogóle ta moja cesarka jakaś pechowa troche, jak obserowałam u tej kolezanki to u niej jakos wszystko gładko szło. (Ona miała cesarke dzień przede mna i mogłam sobie obserować co mnie czeka, jak wyglada wstawanie itp.) Ona trafiała na miłe połzone a ja najgorsze. Ja te wyciaganie drenu mówi, że nie bolało, no ale ona nie miała tego przeszytego.MI nawet jak zmieniali opatrunek na ranie to położna tak szarpneła chciała jednym szybkim ruchem oderwać a nie widziała ze plaster sie rozdwoil ( co jej mówiłam) wyobraźcie sobie jak to bolało...i po cąłym zabiegu sala operacyjna musiała wygladać jak rzeźnia bo jak salowe wchodziły by sprzatnac i połozne by mnie przeniesc na łożko to komentowały"Boże co tu sie działo, ile krwi.." Z tego co sie orientuje pobierali mi krew z pepowiny i ona jakos chlusneła, maz mowi ze jedna pielegniarka taka cała we krwi z sali operacyjnej ode mnie wyszła..dobrze ze tego nie widziałm..

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez marleen32 Pokaż wiadomość
Marika piekna dekoracja, ja zastanawiam sie nad smoczkami lub butelkami (mini oczywiscie) na deko.
My chyba bedziemy chrzcili w kwietniu, ale cii , bo potencjalni chrzestni jeszcze nic nie wiedza.
Sara piekna, juz tak slicznie patrzy ze zrozumieniem
Moja spala krotko na spacerze, teraz spi troche dluzej, wiec zrobilam porzadek w szafach starszych, dwa wory ubran do caritasu oddalam, a drugie dwa schowalam do piwnicy, dla sredniej po starszej, nie wiem skad sie tyle tego bierze.
Justine wspolczuje zguby telefonu, a Nadia slodka jest
Madelinem slicznie sie Twoja corunia usmiecha
Lilijko jak na piersi, to pewno zapalenie jakies
Dziękuje za komplement w imieniu Nadii i przyznam , że muszę sie z Tobą zgodzić..powiem nieskromnie, że faktycznie jest słodka
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 11:33   #2718
marlena_19_19
Raczkowanie
 
Avatar marlena_19_19
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 178
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Hej dziewczyny tyle piszecie,że nie mogę znaleźć nic na temat chust/nosidełek...

Możecie jakieś polecić? Chciałabym coś na dluższe spacery.
Wolałabym nosidełko niż chuste możecie podać na allegro jakiś link godny uwagi?
Ważne żeby dzidziusiowi było wygodnie no i mnie też.
dodam ,że mały ma 10 tygodni . Waży 7kg. ,ale to mąż będzie go nosił ,więc bez obaw

Jeśli już coś wspominałyście na ten temat żeby się nie powtarzać możecie mi podać nr strony
marlena_19_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 11:37   #2719
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez cytrynka3002 Pokaż wiadomość
A ja sama sobie zrobiłam dziś prezent - zamówiłam sobie nowy płaszczyk na wiosnę - teraz czekać na kuriera.

Ja komórki nie zgubiłam, ale totalnie mi się stara rozwaliła, musiałam nową zamówić, ciekawe, ile orange będzie mi ją słało. Oczywiście namówili mnie od razu na zmianę abonamentu na większy, ale byłam nieugięta i zgodziłam się tylko na wzrost o 5 zł.

Karol śpi, a ja idę z mężem poleniuchować trochę!

Justine
- Twoja Nadia jest większa, niż mój 6-cio tygodniowy Karol. Duża dziewuszka - ale to dobrze, niech rośnie zdrowo.



Ja za to nadal mam ciemną kreskę i pępek na wierzchu - czy on się kiedyś schowa i z powrotem będzie normalny?
Mi brzuch cały czas się wchłania, ale super nadal nie jest...mam nadzieję, że do końca Marca płaski się zrobi.



Dzięki za rady. Postaram się skorzystać.



Bidulko! Ja przez ciążę zapomniałam, czym jest @, ale połóg skutecznie mi przypomniał.



Kurczę - mam nadzieję, że mi żadna fałda nie zostanie. Najwyżej pozbieram na operację plastyczną i dam uciąć.
A co do sukienki - szkoda, że nie polecasz - na fotce bardzo fajnie się w niej prezentujesz, a ja lubię takie sukienki.



Ale słodko się przytuliła do pieluszki (lub kocyka).
Az tak?? To ładnie. Dorodną mam córcie. Ale powiem Wam, że dla waś może sie wydawać duza, bo macie porównanie ze swoimi maleństwami a dla nas Ona i tak jest maleńką kruszynką:lov e: Ja w ogóle juz nie dostrzegam tego, że urodziła się większa od swoich rówieśników..dla mnie zawsze bedzie naszym maleństwem...nawet jak bedzie ważyła 2 kg wicej niz dzieci w jej wieku..
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 11:43   #2720
Justyna M
Rozeznanie
 
Avatar Justyna M
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 502
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez monis 1 Pokaż wiadomość
A możesz podać mi namiar skąd zamawiasz sab simplex, w jakiej jest cenie?
Mój maluch nie ma typowych napadów że płacze strasznie tylko marudzi i sie pręzy.
mi akurat mama przywiozła z Niemiec
Cytat:
Napisane przez s_a_j Pokaż wiadomość
na forum dla mam kolkowych dzieci są namiary, 40 zł plus przesyłka 5 zł
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=506975
40 zł to bardzo dobra cena , cena w aptece w Niemczech to 7-8 euro

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość

Justyna M moim zdaniem rotawirusy bez sensu chyba że posyłasz dzieciątko do żłobka.
synek chodzi do przedszkola i co chwilę choroby przynosi , więc dlatego szczepimy .Nie wiem czy dobrze robimy czy nie ,ale ze szczepieniami to już tak chyba jest.

byłyśmy u pediatry i mówiła że sab simplex czeski też jest bardzo dobry i podobno o połowę tańszy.
__________________
Dominik 20.01.2006
Karolinka 11.02.2011

Galeria pazurkowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215208&page=23
Justyna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 11:52   #2721
iga9
Raczkowanie
 
Avatar iga9
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 152
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez marlena_19_19 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny tyle piszecie,że nie mogę znaleźć nic na temat chust/nosidełek...

Możecie jakieś polecić? Chciałabym coś na dluższe spacery.
Wolałabym nosidełko niż chuste możecie podać na allegro jakiś link godny uwagi?
Ważne żeby dzidziusiowi było wygodnie no i mnie też.
dodam ,że mały ma 10 tygodni . Waży 7kg. ,ale to mąż będzie go nosił ,więc bez obaw

Jeśli już coś wspominałyście na ten temat żeby się nie powtarzać możecie mi podać nr strony
Ja trochę poczytałam i wypróbowałam u znajomych. Na razie i tak nie mogę nosić (dysplazja), ale zdecydowałam się na nosidło ergonomiczne Bondolino. Nawet wczoraj udało mi się kupić używane w dobrej cenie na All , bo cena nowych powala. Ja do chusty nie mam cierpliwości i nie wiem, czy młody by miał ...
iga9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 11:55   #2722
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez make_up_istka Pokaż wiadomość
Dlatego ja mam jakieś opory że pozbyć się stanika. Raz pozwoliłam sobie na spanie bez niego, to po dwóch godzinach obudzilam się cała zalana mlekiem i musiałam się przebrać.. Czy to kiedykolwiek unormuje się tak, żebym nie musiała przez kolejne pól roku (tyle zamierzam karmić) spać w staniku? Mam tego dość...
Hmmm mam to samo. Ale ja wstaniku nie spie, w dzień tez staram się nie nosic go cały czas. Położna odradzała, podobno stanik uciska te kanały mleczne i dobrze jest z niego zrezygnować w miare możliwości. Mipoleciła chodzić z pieluszką w dekolcie. Niezbyt to wygodne , bo sie przesuwa i trzeba poprawiac, chyba ze mam bluzke fajnie obcisła to jest ok. A w nocy mam to samo, piżama co noc mokra, pilucha pod nia taka, że można ją wyciskać...i ten dyskomfort, tak mokro..bleee...niekiedy w nocy sie przebieram bo nie moge wytrzymac, od tego Nadia tezmokra bo jak sie przytuli do mokrej mamy, tez ja w nocy raz przebieram albo rozbieram tylko do bodów...i nie wyrabiam z praniem pieluch i pizam...nadia zuzywa dziennie może 3 albo 4 pieluchy a ja ponad 10 sztuk...masakra...najwygo dniej mi ze stanikiem i wkładkami laktacyjnymi ale jak dlugo ponosze to mnei strasznie piersi bola. Te karmienie jest cudne ale ma tez swoje minusy...nie lubie takiego uczucia mokra...

A jeszcze co wam powiem,ze widzę, że faktycznie duzo wody miałam w organizmie. Po ciązy ładnie mi zeszła. Widzę po stopach i dłoniach, opuchlizna poschodziła i nogi już mi sie robia takie Moje, wracają do siebie, łydki juz mam szczuplutkie uda tez dużo szczuplejsze...ale ta rozciagnieta skóra.....masakra..mam nadzieje ze uda mi sie jakąs ja ujedrnic i ze troche sie skurczy. poki co stosuje krem z Avonu na rozstepy i balsam ujedrniający do ciała ..ale mimo wszytsko nie zapowiada sie bym w te wakacje wyskoczyła w bikini
Ciekawe ile schudłam,.musze ta wage sobie koniecznie zorganizowac.
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 11:57   #2723
iga9
Raczkowanie
 
Avatar iga9
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 152
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

A dla maluchów polecam wam taką dwustronną książeczkę - mój mały odkąd skończył 4 tyg. cały czas uwielbia tą bardziej czarno-białą stronę (jeszcze mu nie pokazywałam kolorowej). Potrafi z 0,5h przy niej sam się bawić. Zdecydowanie to wraz z leżaczkiem z wibracjami to jego hity na pierwsze tygodnie życia

http://allegro.pl/interaktywna-ksiaz...495848630.html
iga9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 11:59   #2724
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez Justyna M Pokaż wiadomość
ech -ta kasa zdecydowałam się jeszcze na rotawirusy więc już w ogólne koszty wzrosły. To becikowe nawet na pełen pakiet szczepień nie wystarczy.



My mamy sab simplex niemiecki ( bo jest jeszcze czeski) u starszego synka tez go stosowałam i od wczoraj u małej mam nadzieję że tym razem też spisze się rewelacyjnie .
Sab simplex i bobotic to prawie to samo ale ( "prawie" robi wielką różnicę)

byłam wczoraj u gina , oglądałam na usg poszytą macicę równiuteńko jak od maszyny , ale jeszcze nie zagojone .
Dostałam anty- Qlaira ,chciałam wkładkę na 5 lat Mirenę ale najwcześniej 6 miesięcy po porodzie. Na temat tych tabletek jeszcze nic nie wiem .... musze poczytać na necie.Powiedziałam ginowi ,że tabsy ma mi dać takie żeby nie szkodziły na moje problemy z piersiami i żebym po nich nie tyła .........więc zobaczymy
a propo kg. to mimo iż jestem na diecie waga od dwóch tygodni stoi w miejscu , dobija mnie to i zniechęca.
Na all ,też ostatnio zaszalałam .....i ciągle cosik nowego wynajduję
Ja tez musze pomyślec nad antykoncepcją. Chyba zdecydujemy się na tabletki, chociaż mąż co do nich ma pewne obawy. Ale ja uważam ze to najlepsza metoda antykoncepcji dla nas. Zobaczymy co poleci ginka na wizycie 6 tygodni po porodzie.
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 12:04   #2725
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez marlena_19_19 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny tyle piszecie,że nie mogę znaleźć nic na temat chust/nosidełek...

Możecie jakieś polecić? Chciałabym coś na dluższe spacery.
Wolałabym nosidełko niż chuste możecie podać na allegro jakiś link godny uwagi?
Ważne żeby dzidziusiowi było wygodnie no i mnie też.
dodam ,że mały ma 10 tygodni . Waży 7kg. ,ale to mąż będzie go nosił ,więc bez obaw

Jeśli już coś wspominałyście na ten temat żeby się nie powtarzać możecie mi podać nr strony
NA GŁÓWNYM https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=261923&page=11
ja Polecam bardziej chusty
dziś u nas zimno ja jakoś bez humoru trzymajcie się mamy
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 12:10   #2726
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez iga9 Pokaż wiadomość
Czy słyszałyście, że od temperatury mierzonej w odbycie trzeba odjąć 5 kresek?
Tak, położna kazała odjąć 1/2 stopnia.

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
Normalnie mam ochotę Was wszystkie spotkać i udusić
Przez Was tracę tyle kasy że szok
Oczywiście kupuję dla Małej, szkoda ze zlikwidowali mi lumpik we wsi

anka_bzz skąd masz takie cudne butki?? Te na samej górze są rewelacyjne, takie fioletowe w kwiatuszki i te nad nimi
Na All kupiłaś czy w lumpku?
Ja wiem, że ciężko się powstrzymać... Ja muszę, bo mi coś kasa za 13 nie chce spłynąć...
Buciki - poza jednymi, które były prezentem, są z all. Te w kwiatuszki są brązowe. Ma jeszcze jedne, teraz ciągle nosi bo pozostałe niestety jeszcze za duże.



Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
Mi położna kazała używac 3 razy dziennie - tak też podaję od dwóch tygodni...
A dawałaś przypadkowo, czy o określonych porach? Tak z ciekawości pytam, bo już nie podaję.

Cytat:
Napisane przez monis 1 Pokaż wiadomość
Mój szkrabek narazie jakimś cudem spi a potem idziemy na spacer.
Dziewczynki w co ubieracie wasze pociechy na spacer jak jest tk cieplutko jak w ostatnie dni? Bo mi sie wydaje ze w takim zimowym kombinezonie to juz za cieplo, macie jakies ciensze czy zupelnie co innego ubieracie?
Ja ubieram kurteczkę. Ale Ona i tak jeszcze ma kocyk na sobie.
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 12:13   #2727
make_up_istka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 835
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Hmmm mam to samo. Ale ja wstaniku nie spie, w dzień tez staram się nie nosic go cały czas. Położna odradzała, podobno stanik uciska te kanały mleczne i dobrze jest z niego zrezygnować w miare możliwości. Mipoleciła chodzić z pieluszką w dekolcie. Niezbyt to wygodne , bo sie przesuwa i trzeba poprawiac, chyba ze mam bluzke fajnie obcisła to jest ok. A w nocy mam to samo, piżama co noc mokra, pilucha pod nia taka, że można ją wyciskać...i ten dyskomfort, tak mokro..bleee...niekiedy w nocy sie przebieram bo nie moge wytrzymac, od tego Nadia tezmokra bo jak sie przytuli do mokrej mamy, tez ja w nocy raz przebieram albo rozbieram tylko do bodów...i nie wyrabiam z praniem pieluch i pizam...nadia zuzywa dziennie może 3 albo 4 pieluchy a ja ponad 10 sztuk...masakra...najwygo dniej mi ze stanikiem i wkładkami laktacyjnymi ale jak dlugo ponosze to mnei strasznie piersi bola. Te karmienie jest cudne ale ma tez swoje minusy...nie lubie takiego uczucia mokra...
Ja mam kupiony stanik do karmienia a la sportowy i wcale nie uciska piersi wiec nosze non stop - mam dwa czarne i jeden biały. Z pielucha pod bluzka chodzilam jedynie w czasie nawału... Nienawidze tego - nie czuje sie dobrze sama ze soba. Codziennie uzywam wkladek Baby Ono i uwazam ze sa rewelacyjne - baaaardzo chlonne, niedrogie (wychodzi tyle co Bella ale Bella to najwieksze gó**o jakie miałam) - 18zł/60szt, duze, niewidoczne pod obcisla bluzka i miekkie wiec nic nie uwiera.
Szczerze mowiac gdyby nie to ze karmienie piersia jest ekonomiczne i zdrowe dla mnie i malej to chyba bym nie karmila

Mi lekarz przepisal tabletki anty ale czytajac o uciazliwych skutkach ubocznych (czeste nieregularne krwawienia) - przynajmniej w tych ktore mozna brac karmiac piersia - schowalam opakowanie do szafki w lazience i czeka na razie gumki.

Edytowane przez make_up_istka
Czas edycji: 2011-03-15 o 12:15
make_up_istka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 12:40   #2728
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

Matko ja bez stanika to bym nie mogła. Poza tym nie chcę żeby mi całkiem piersi obwisły A tak trochę je w ryzach trzymam. I nienawidzę uczucia mokra. Miałam obsesję jak mi przeciekało na początku w nocy, jak tylko poczułam że poleciało to zaraz się przebierałam. Czasami 3 razy w nocy Kiedyś nawet mój mąż rano zapytał czy się dobrze czuje, że tak się przebieram bo jak zasypiał to pamięta że miałam inną koszulkę

Ale pocieszę Was to się w końcu unormuje Ja mam teraz spokój. Owszem noszę wkładki do stanika, ale nie muszę ich co 15 minut zmieniać.
Make_up_istko gdzie kupujesz te BabyOno, bo ja ma Johnsona a one drogie a Bella jak mówisz do doopy.....można używać jako waciki do demakijażu

iga nareszcie ktoś z Poznania!!! mieszkałam tam 25 lat po ślubie przeprowadziłam się za Suchy Las. W jakiej dzielnicy mieszkasz?

Doszła do mnie chusta azimi z All, długie to jak nie wiem Wiązanie bardzo proste, dostałam instrukcję. Wsadzałam Małą trzy razy ale za długo nie chce siedzieć. Może jakbym z nią w tym poszła na spacer...

No i zauważyłam, że Sara reaguje przeraźliwym płaczem jak np. ubieram coś czego nie zna. Dzisiaj przyszedł czarny płaszcz i go przymierzałam. Histeria normalnie jak zakładałam tę chustę to samo....

Ach i to dla wizażowych cioć
http://www.youtube.com/watch?v=Ritg64qtWaE

no i oczywiście kupiłam.....
http://allegro.pl/wszystko-9-99-tu-s...502350337.html
http://allegro.pl/wszystko-9-99-mco-...502350335.html

Edytowane przez MARIKA.S
Czas edycji: 2011-03-15 o 12:44
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 13:02   #2729
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

czy odciąganie pokarmu laktatorem mogło spowodowac u mnie brak laktacji???Kiedy zauważyłam, że mam coraz mniej mleka zaczęłam odciągac laktatorem - wydawało mi się, że to pobudzi laktację, poza tym chciałam wiedziec ile podaję Julkowi, żeby w razie czego podac mm i nie przesadzic...A teraz na wizażu pani Ekspert napisał mi, że nie mam pokarmu przez to, że odciągam laktatorem

Ehhh, posta napisałam ponad godzinę temu, ale w międzyczasie położna przyszła, że też zawsze jak mały zaśnie (a w dzień to zdarza się wyjątkowo rzadko), ona się zawsze pojawia
Heh - Julian waży 4570 g czyli ponad kilko w miesiąc przybrał...
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 13:16   #2730
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Czas opuścić ciepłe brzuszki, na swiecie pojawiły się już pierwsze Maluszki-I/I

kma a Julka przystawiałaś do piersi? Czy tylko odciągałaś? Najlepiej w takim wypadku bardzo często przystawiać dziecko do piersi. Wiem, ze czasami to awykonalne szczególnie jak Maluszek denerwuje się jak nic mu nie leci.
Myślę, ze to nie jest powód utraty mleka Często dokarmiałaś Julka MM?
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.