image - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-14, 16:47   #1
Anaitis1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 75

image


Drogie wizazanki! Mam 21 lat i ciagle nie moge znalezc dla siebie odpowiedniego stylu. Nieustannie eksperymentuje z kolorami, wlosami, ciuchami i ciagle czuje, ze cos jest nie tak. Moze wy mi doradzicie, co by do mnie pasowalo, a co nie? I jaka jestem porą roku? Zawsze myslalam, ze jesienia, ale teraz zaczynam w ta watpic.

Ostatnio wymyslilam tez, ze pofarbuje sobie wloski na ciemny rudy, taki bardziej miedziany i kupie zielone soczewki, bo potrzebuje calkowitej zmiany. Jednak czy te nowe kolorki by mi pasowaly? Co o tym myslicie?

Z gory dziekuje za wszystkie rady i serdecznie pozdrawiam
Marta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (35,7 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (15,0 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (20,7 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006-06-22-impreza-pozegnalna-47.jpg (48,5 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.JPG (32,9 KB, 57 załadowań)
Anaitis1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 19:15   #2
the-scarlet-garden
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 232
Dot.: image

Myślę, że w Twoim przypadku zmiana koloru włosów nie jest korzystna. Ja poleciłabym raczej kupno farby, która odżywia włosy i pogłębia ich naturalny kolor. Dobrym rozwiązaniem byłoby także lekkie rozjaśnienie pasemek. Ale tylko 2-3 tony. Wtedy Twoja buzia rozjaśni się i będzie ładnie rozświetlona.

Co deo makijażu to widzę, ze masz ładną cerę. W takim przypadku polecam rozświetlający korektor pod oczy, lekki podkład i translucentny puder.

Ziemię brązującą polecam do podkreślenia kości policzkowych, oczy w kolorach: brąż, beż, stare złoto, zgniła zieleń, bordo, bursztyn.

Na jednym zdjęciu widze, że masz top w kolorze khaki, oraz naszyjnik z bursztynów - dobry wybór. Mogłabyś także spróbować ponosić drewnianą biżuterię (nie jakieś koraliki z bazarku, któe noszą hipisowskie nastolatki!) np. duze drewniane korale.

Po Twoich zdjeciach widać, ze lubisz kolory ziemi.
Tak naprawdę moje rady to tylko wskazówka, pamiętaj, że najlepiej Ci w takich kolorach, w których TY czujesz się dobrze.

Pozdrawiam serdecznie!
the-scarlet-garden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 20:36   #3
Dorotka <3
Raczkowanie
 
Avatar Dorotka <3
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
GG do Dorotka <3
Dot.: image

Hmm hmm ...
a ja to widze tak : przydalyby Ci sie jakies zywsze kolorki i bardzo by bylo ladnie moim zdaniem jakbys miala cos czerwonego :najlepiej jakas bluzke lekko dopasowana do ciala .Ogolnie wybralabym na Twoim miejscu kolory : czerwony, zielony i czarny.
Jesli chodzi o makijaz , to polecalabym jakis tusz pogrubiajaco-wydluzajacy,zeby Ci powiekszyl troszke oczy .Kolor ust czerwony ( oczywiscie bez przesady ;p chodzi tylko o to zeby nadac kolor ) i do tego blyszczyk przezroczysty na ta szminke,zeby nadać świeżości.
Podkreślilabym jeszcze kosci policzkowe różem .
Wloski zostaw, bo masz calkiem ladny kolor . To tyle
Dorotka <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 20:38   #4
Dorotka <3
Raczkowanie
 
Avatar Dorotka <3
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
GG do Dorotka <3
Dot.: image

aaa ! no i zapomnialam dodac,ze powinnas miec bardziej zdecydowane te bluzki, bo wygladasz na bardzo skromna
Dorotka <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 21:14   #5
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: image

Wydaje mi się, ze powinnas pozwolic byc wloskom trochę bardziej zakręconymi i niesfornymi..zeby te loczki mogly szalec na glowie.. [jak na pierwszej fotce]To raz..
Pozatym rzeczywiscie przydalaby się zmiana kolorku..!! Ja bym proponowala kolorek [jak na dwoch pozostalych fotkach]Pozatym nie wiem czy się mylę,ale wydaje mi się,ze spinasz wlosy tak u samej gowy wsuwką Sama nie wiem...bo jakos tak dziwnie są scisnięte u gory...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 728494768_l.jpg (45,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loooo.jpg (73,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loooooosa.jpg (70,4 KB, 3 załadowań)
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 15:53   #6
Anaitis1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 75
Dot.: image

Dzieki za rady. Czerwonego koloru nie cierpie Ewentualnie maluje tylko paznokcie na czerwono. Mam jeszcze pytanie- jaka pora roku jestem, bo w dalszym ciagu nie potrafie tego okreslic. Do rzes uzywam tuszu pogrubiajacego, po prostu taka mam urode, ze te oczeta niezbyt wielkie sa.

A jeszcze pytanie co do stylu ubierania, jak myslicie, co najbardziej by mi pasowalo? Moze jakies konkretne przyklady?
Anaitis1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 16:25   #7
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: image

Masz bardzo ciekawą twarz, ale moim zdaniem fryzura, którą masz nie jest zbyt twarzowa. Na Twoim miejscu zapuściłabym włosy, tak jak na zdjęciu długie i kręcone. Co do koloru to popieram, odcienie czerwieni byłyby wskazane, coś w stylu Julii Roberts w "Pretty woman". Tak Ciebie widzę. Co do ubioru to styl romantyczny, żadnych ekstrawagancji. Soczewki bym sobie darowała. Jeżeli chodzi o typ kolorystyczny to musisz odpowiedzieć na pytania odnośnie cery, oczu, opalenizny, bo ze zdjęcia trudno wywnioskować.
izanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-15, 16:29   #8
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: image

A, zapomniałam wkleić zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg welle_vivality_11.jpg (8,9 KB, 3 załadowań)
izanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 21:00   #9
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: image

Dłuższe włosy! nie pomogę okreslic twojego typu kolorystycznego, ale w bardziej zdecydowanych kolorach będzie ci dobrze, masz świetną figurę, trzeba to podkreslić!
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.