Shemreolin w ciąży! 2 kreski! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-04, 16:13   #91
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

Wróciłam od lekarza

USG nie było, mam zrobic badania krwi i stawic sie na USG za 1,5 tygodnia. Po rozmowie z lekarzem wyszło, że jestem najprawdopodobniej w ciazy dwutygodniowej Normalnie czadowo, tak wczesnie to wyryłam!!

nawet wiem, kiedy skubańca poczelismy, jakos 15-16 października. CHolera tylko jakie mysmy perwersy wtedy odstawiali!! Nasze dziecko bedzie zdemoralizowane.

Tak czy siak, wieść głosi, że dłuzej zyją plemniczki żeńskie, za to chłopaki sa szybsze. Jakby tak podsumować, to owulację powinnam mieć ok. 23-24 października. Skubana kijanka jakoś przetrwała tyle dni.

Załozę się, ze to mała taterniczka. Miała buty-raki, zestaw kilofów i zapas wody mineralnej. No i oczywiscie puderniczkę i zestaw do demakijazu i pielegnacji cery. I pięła sie pięła do góry, az w końcu dotarła na swój mały chromosomowy Mount Everest, a tam wbiła swój kilof na dobre i zaznaczyła terytorium.

Prawdziwa feministka. Oł jeee!

A TZ dalej łudzi sie, ze to chłopak.

No własnie, i te moje mdłości to tylko ze strachu były. hehehe

Tylko, ze jesli ja jestem w ciaży dwa tygodnie, tzn, ze termin mam na połowę lipca, a to oznacza, ze dzieciak będzie Rakiem.

Czy jest jakiś wątek lipcowy?
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 16:25   #92
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

Acha... ja moze sfotografuję te majtki żebyscie mogły otoczyć je kultem.

Tak... kiedys wsadzę je w ramkę i dam mojemu dziecku na pamiątkę. żeby wiedziało czym sie najlepiej ciazę rozpoznaje.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 16:25   #93
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

Cytat:
Napisane przez Shemreolin Pokaż wiadomość
Wróciłam od lekarza

USG nie było, mam zrobic badania krwi i stawic sie na USG za 1,5 tygodnia. Po rozmowie z lekarzem wyszło, że jestem najprawdopodobniej w ciazy dwutygodniowej Normalnie czadowo, tak wczesnie to wyryłam!!

nawet wiem, kiedy skubańca poczelismy, jakos 15-16 października. CHolera tylko jakie mysmy perwersy wtedy odstawiali!! Nasze dziecko bedzie zdemoralizowane.

Tak czy siak, wieść głosi, że dłuzej zyją plemniczki żeńskie, za to chłopaki sa szybsze. Jakby tak podsumować, to owulację powinnam mieć ok. 23-24 października. Skubana kijanka jakoś przetrwała tyle dni.

Załozę się, ze to mała taterniczka. Miała buty-raki, zestaw kilofów i zapas wody mineralnej. No i oczywiscie puderniczkę i zestaw do demakijazu i pielegnacji cery. I pięła sie pięła do góry, az w końcu dotarła na swój mały chromosomowy Mount Everest, a tam wbiła swój kilof na dobre i zaznaczyła terytorium.

Prawdziwa feministka. Oł jeee!

A TZ dalej łudzi sie, ze to chłopak.

No własnie, i te moje mdłości to tylko ze strachu były. hehehe

Tylko, ze jesli ja jestem w ciaży dwa tygodnie, tzn, ze termin mam na połowę lipca, a to oznacza, ze dzieciak będzie Rakiem.

Czy jest jakiś wątek lipcowy?
Zawsze mozesz zalozyc jako pierwsza
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 16:39   #94
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

Shem jesteś niemożliwa.
Kurcze następna pudernica nam przybędzie.
fajosko
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 17:04   #95
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

Cytat:
Załozę się, ze to mała taterniczka (...)
Przesympatycznie Opisujesz całe wydarzenie, Shemreolin.
Gratuluję i życzę powodzeia, spokoju i zdrowia

Życzę bishojo lub bishonen
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 17:30   #96
paula00
Rozeznanie
 
Avatar paula00
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 610
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

Gratuluje!!
cudnie sie Ciebie czyta... mowisz to wszystko z takim spokojem i zartem... czuje sie jakbym ksiazke czytala ...
__________________
... just ask me.
paula00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 17:39   #97
Roksana S.
Raczkowanie
 
Avatar Roksana S.
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasto powiatowe
Wiadomości: 185
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

Hej Shemreolin
Bardzo Ci gratuluję i życzę zdrowia Tobie i dzidzi, musisz się dobrze odżywiać ( oczywiście nie mam tu na myśli jedzenia za dwoje ) i dbać o siebie, ciepło się ubierać, nie latać w kurtce do pasa, żeby chronić nerki i jajniki.
Ale kazanie walnęłam
Piszesz, że dzidziuś pojawi się na świecie w lipcu, to tak jak mój synek, ale on już załapał się na bycie lwem a nie rakiem.
Bardzo zabawnie opisujesz całą sytuację.
Wiem jak jesteś podekscytowana, ja też szalałam z radości i czułam się tak jakbym znała jakąś wielką tajemnicę o której inni ludzie nie mają pojęcia mam na myśli to, że jak zrobiliśmy z moim TŻ test ciążowy ( przechowujemy go cały czas w drewnianej szkatułce, nawet niedawno mąż zajrzał do tego testu i przybiegł do mnie mówiąć "zobacz, dwie kreseczki nadal tu są" ) to dopiero po około 2 tygodniach powiedzieliśmy rodzicom i rodzeństwu, a znajomi, koleżanki dowiedziały się gdzieś tak pod koniec 3 m-ca. Więc przez 2 tygodnie od testu tylko my dwoje znaliśmy naszą wielką tajemnice, najważniejszą na całym świecie.
Dla mnie cały okres ciąży był cudownym czasem, nie miałam kompletnie żadnych problemów z ciążą, wszystkie badania idealne, ginek się śmiał, że ciąża jest "książkowa", przytyłam tylko 12 kg i bardzo szybko odzyskałam zgrabną figurę. Nie mam żadnych złych wspomnień z porodówki. Czasami miałam jakieś malutkie humorki ( jak przysłowiowa baba w ciąży ) ale pokazywałam je tylko mężowi a nie np koleżankom w pracy, uważam, że kobiety które w pracy pokazują humory i np wyżywają się w ten sposób na podwładnych są....żałosne.....w tym stanie powinnyśmy "godnie" się zachowywać ( dziewczyny, które pokazywałyście humorki w pracy - nie chciałam was obrazić, uważam, że ciąża to sprawa prywatna, intymna a praca to praca )
Ale najważniejsze, że mój synek jest zdrowy jak ryba, ma prawie półtora roku a jeszcze nigdy nie chorował, nigdy nie miał nawet malutkiego katarku.
To wspaniałe uczucie być mamusią.
Kiedy pierwszy raz mój mały powiedział do mnie "mama" - rozpłakałam się ze szczęścia, ze wzruszenia. Kiedy sam zaczął chodzić też się poryczałam itd.
Coraz częściej zaczynam myśleć o drugim dziecku i marzy mi się drugi synek
Pozdrawiam Cię i trzymaj się cieplutko
Roksana S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-04, 18:38   #98
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

Cytat:
Napisane przez Mona Lisa Pokaż wiadomość

Poczytywałam Cię często-gęsto na Twoim blogu, więc czuję się, jakbym Cię doskonale znała. A teraz dzidziuś... Za kilka lat oddaj to wszystko do druku, będzie bestseler
Ja też,ja też znam Shem z jej bloga .Niesamowita osoba.


Cytat:
Napisane przez Shemreolin Pokaż wiadomość
Wróciłam od lekarza

USG nie było, mam zrobic badania krwi i stawic sie na USG za 1,5 tygodnia. Po rozmowie z lekarzem wyszło, że jestem najprawdopodobniej w ciazy dwutygodniowej Normalnie czadowo, tak wczesnie to wyryłam!!

nawet wiem, kiedy skubańca poczelismy, jakos 15-16 października. CHolera tylko jakie mysmy perwersy wtedy odstawiali!! Nasze dziecko bedzie zdemoralizowane.

Tak czy siak, wieść głosi, że dłuzej zyją plemniczki żeńskie, za to chłopaki sa szybsze. Jakby tak podsumować, to owulację powinnam mieć ok. 23-24 października. Skubana kijanka jakoś przetrwała tyle dni.

Załozę się, ze to mała taterniczka. Miała buty-raki, zestaw kilofów i zapas wody mineralnej. No i oczywiscie puderniczkę i zestaw do demakijazu i pielegnacji cery. I pięła sie pięła do góry, az w końcu dotarła na swój mały chromosomowy Mount Everest, a tam wbiła swój kilof na dobre i zaznaczyła terytorium.

Prawdziwa feministka. Oł jeee!

A TZ dalej łudzi sie, ze to chłopak.

No własnie, i te moje mdłości to tylko ze strachu były. hehehe

Tylko, ze jesli ja jestem w ciaży dwa tygodnie, tzn, ze termin mam na połowę lipca, a to oznacza, ze dzieciak będzie Rakiem.

Czy jest jakiś wątek lipcowy?
Serdecznie gratuluję i jestem pod wrażeniem w jaki sposób przekazujesz swoje emocje(w tym wątku) - bardzo spontanicznie ,aż miło się czyta i czekamy na następne odcinki .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 18:48   #99
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

Shem!! Moje gratulacje!!
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 18:55   #100
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

Shem , gratuluję !!! Najpierw pomyślałam, ze to kolejny żart, ale jednak to prawda. Dużo zdrówka dla Ciebie i "fasolki" w brzuchu.

Hehehe... nareszcie będziesz mogła kupować czarne ubranka dla dzieciaka


Ty weż normalnie zacznij książki pisać. Rzesza fanów Twojej literatury będzie na pewno ogromna. Lubię czytać Twoje posty
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 18:57   #101
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

Gratulujeuwielbiam czytać takie wątki Shem,powinnas pisać książkiA z tymi majtkami jasnowidzacymi()t o o co chodzi?Bo nie wiem,a bardzo mnie to zaintrygowałoI jestem za zamieszczeniem ich zdjęciamoze to dobry pomysł na nowy avatar?
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-04, 19:04   #102
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

Scarlet... wkleje ci tekst z mojego bloga Wpis z 22.09.2006

"Wczoraj wróciłam do domu wcześniej i oczywiście zasnęłam jak kamień, uprzednio mierząc sobie temperaturę w pewnym intymnym miejscu tak dla pewności. Odnotowałam 37,2C czyli albo ciąża albo owulacja. Łukasz dzwonił do mnie trzy razy na komórkę a mnie to nie obudziło. Komórka leżała tuż koło mnie. Dopiero jego uporczywe dzwonienie do drzwi mnie obudziło. Zachciało mi się potem strasznie zjeść tiramisu i pojechaliśmy do pizzerii spotkać się ze znajomymi. Objawy ciążowe jak nic! :P Zaczęłam odczuwać niepokój.

Przed snem zdjęłam łachy i zmywałam tapetę z twarzy, a Łukasz był w łazience. Zmywam sobie, zmywam i tak patrzę, a na brzuchu od łona do pępka widnieje na maksa ciemna kreska. Zrobiło mi się gorąco, bo wiadomo, że takie krechy występują u kobiet w ciąży. Od razu odechciało mi się mieć dzieci i być w ciąży, zaczęłam myśleć co do cholery teraz ja mam zrobić. Zaczęłam sobie obściskiwać biust, patrzeć czy mi się nie powiększył, czy obwódek jakiś nie ma. Ale jakoś normalnie wyglądał.

No nic... stwierdziłam, że muszę powiedzieć Łukaszowi, że chyba jestem w ciąży, a rano zrobię sobie test. Mężczyzna wyszedł z łazienki, a ja do niego "Jestem w ciąży! Zobacz, mam kreskę na brzuchu! Wcześniej jej nie było!". A on tak patrzy na mnie... patrzy i mówi "Agata, ty ciemniaku, przecież ty dzisiaj miałaś na sobie majtki z pionowym szwem na przodzie i ci się odbiło". Dorwałam się do moich gatek, patrzę, no rzeczywiście.

Znowu zrobiło mi się słabo... z mojej własnej głupoty. :P"
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 19:05   #103
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

kurde Shem, gratulacje



a wątek będę śledziła, oj będę
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 19:10   #104
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

Cytat:
Napisane przez Shemreolin Pokaż wiadomość
No i oczywiscie puderniczkę i zestaw do demakijazu i pielegnacji cery.
Nie będzie Ci podbierać kosmetyków
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 19:18   #105
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

No oczywiscie, że nie będzie, ona juz ma swoje. Wody płodowe to przecież mega kosmetyk. Aż jej zazdroszcze... moze poproszę lekarzy by mi troche odlali do słoika na przyszłosć.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 19:21   #106
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

Cytat:
Napisane przez Shemreolin Pokaż wiadomość
Scarlet... wkleje ci tekst z mojego bloga Wpis z 22.09.2006

"Wczoraj wróciłam do domu wcześniej i oczywiście zasnęłam jak kamień, uprzednio mierząc sobie temperaturę w pewnym intymnym miejscu tak dla pewności. Odnotowałam 37,2C czyli albo ciąża albo owulacja. Łukasz dzwonił do mnie trzy razy na komórkę a mnie to nie obudziło. Komórka leżała tuż koło mnie. Dopiero jego uporczywe dzwonienie do drzwi mnie obudziło. Zachciało mi się potem strasznie zjeść tiramisu i pojechaliśmy do pizzerii spotkać się ze znajomymi. Objawy ciążowe jak nic! :P Zaczęłam odczuwać niepokój.

Przed snem zdjęłam łachy i zmywałam tapetę z twarzy, a Łukasz był w łazience. Zmywam sobie, zmywam i tak patrzę, a na brzuchu od łona do pępka widnieje na maksa ciemna kreska. Zrobiło mi się gorąco, bo wiadomo, że takie krechy występują u kobiet w ciąży. Od razu odechciało mi się mieć dzieci i być w ciąży, zaczęłam myśleć co do cholery teraz ja mam zrobić. Zaczęłam sobie obściskiwać biust, patrzeć czy mi się nie powiększył, czy obwódek jakiś nie ma. Ale jakoś normalnie wyglądał.

No nic... stwierdziłam, że muszę powiedzieć Łukaszowi, że chyba jestem w ciąży, a rano zrobię sobie test. Mężczyzna wyszedł z łazienki, a ja do niego "Jestem w ciąży! Zobacz, mam kreskę na brzuchu! Wcześniej jej nie było!". A on tak patrzy na mnie... patrzy i mówi "Agata, ty ciemniaku, przecież ty dzisiaj miałaś na sobie majtki z pionowym szwem na przodzie i ci się odbiło". Dorwałam się do moich gatek, patrzę, no rzeczywiście.

Znowu zrobiło mi się słabo... z mojej własnej głupoty. :P"
dziękuje
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 19:25   #107
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
Zdjęcie testu ciążowego... Trzeba przyznać, że tego jeszcze nie było
P.S. Łojezu! Jasnowidzące majtki! Klękajcie, narody!
Proponuje wątek: Pokażcie swoje testy ciążowe

A jasnowidzące majtki to po prostu hit tego roku . Shem, na macierzyńskim bedziesz miala troche czasu zeby napisać ksiązke . Bardzo nas tym uszczesliwisz

Cytat:
Napisane przez Shemreolin Pokaż wiadomość
No oczywiscie, że nie będzie, ona juz ma swoje. Wody płodowe to przecież mega kosmetyk. Aż jej zazdroszcze... moze poproszę lekarzy by mi troche odlali do słoika na przyszłosć.
Wariatko ty .
Gratuluje z całego serca

Oliwia to bardzo ładne imię

Ale jaja normalnie Shem w ciąży
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 19:32   #108
CinnaMoon
Rozeznanie
 
Avatar CinnaMoon
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 815
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

Ze względów praktycznych jestem zainteresowana sposobem konserwacji takich wód płodowych... Chętnie odkupię, tylko mi powiedz, gdzie to trzymać? W zamrażarce?
__________________
- Nie warto się wysilać. Niech diabli porwą ich wszystkich - powiedział. - Do kabaretu wstąp. Wypijemy po parę piw i popatrzymy, jak ten facet maluje.

(R. Zelazny, Książę Chaosu)
CinnaMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 19:46   #109
anew
Raczkowanie
 
Avatar anew
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 162
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

Rewelacyjna wiadomość! Gratuluję!
Ta mała osóbka w brzuszku będzie się teraz do Ciebie mocno przytulac, bo zimne wieczory przed wami... dlatego mozesz poczuć mdłości ;P
Będzie super maluch. Gratuluje i pozdrawiam!
anew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-04, 19:54   #110
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

SORKI Shem za pytanie - czy jestescie po ślubie? Tak z ciekawosci nie to,że jestem jakąś dewotą
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 20:14   #111
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

Shem, gratuluję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 20:14   #112
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

Cytat:
Napisane przez Shemreolin Pokaż wiadomość
HAHHA! no miałam! Ale to był ryzyk fizyk. jestewśmy razem już 5 lat i jak widać wpadka to zadna wielka tragedia. A tak sie bzykneliśmy kilka razy jak LPR chciał no i prosze. Zaraz dostanę od Giertycha list gratulacyjny.

I kurde... becikowe! Normalnie wyczes! Pojadę na Seszele z dzieckiem u cyca!



Gratulacje Shem!
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 20:25   #113
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

iza251, nie jestesmy małżeństwem. A teraz razem stwierdziliśmy, że żadnego ślubu nie bedzie. I tak "połączy" nas dziecko, a ślub weźmiemy bo sie kochamy, a nie dlatego że jestem w ciąży. I tak mieliśmy brać tylko ślub cywilny, bo ja jestem niewierząca. Tzn. jestem ochrzczona i mam komunię, ale bierzmowania juz nie. Moja rodzina sie nie wtrąca w moje decyzje, nie wiem jak będzie z rodzina Łukasza. Tak czy siak... w tym kraju opłaca sie być samotną matka. Bym miała jakies cuda i zasiłki i łatwiej przedszkole dostać.

A i tak sie pobierzemy pewnie, ale to z włąsnej woli i dlatego, że sie kochamy.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 20:35   #114
sykutka
Raczkowanie
 
Avatar sykutka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: 大阪市
Wiadomości: 466
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

A tak z ciekawości pytam: zamierzasz ochrzcić swoją Shemkę albo Shemka?
sykutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 20:43   #115
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

Cytat:
Napisane przez Shemreolin Pokaż wiadomość

Tylko, ze jesli ja jestem w ciaży dwa tygodnie, tzn, ze termin mam na połowę lipca, a to oznacza, ze dzieciak będzie Rakiem.

Czy jest jakiś wątek lipcowy?
albo lwem
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 20:44   #116
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

No własnie... to jest dobre pytanie. Chyba ochrzczę. W sumie jak dla mnie to jest to głupie narzucać wiarę małemu dziecku. Ale podejrzewam, że rodzina TZ miała by nam mocno za złe gdybysmy tego nie zrobili. Zobaczymy jak to bęzie. Najpierw zobaczę jak zareagują na wiesć o dziecku i czy będą nalegać na ślub. Wyczuję jak dalece siega ich tolerancja. Bo jego rodzina ejst bardziej religijna niz moja, chociaż tak naprawdę to nie aż tak bardzo.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 21:23   #117
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

Przede wszystkim gratuluję z całego serca
Jeszcze niedawno czytałam Twoje wypowiedzi w wątkach o macierzyństwie a tu proszę WSPANIALE!!! Życzę duuuużo szczęści i zdrówka!!!

Wiesz my też nie jesteśmy małżeństwem, nasza córeczka urodziła się 15 sierpnia. Też zawsze powtarzam, że za mąż (cywilny) wyjdę z miłości a nie z powodu dziecka - co oczywiście nie znaczy że partnera nie kocham
Też nie jesteśmy wierzący ale ochrzciliśmy Alę... Co dalej (komunia, bierzmowanie itd. ) to już zdecyduje sama
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 21:36   #118
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

Shem gratuluje Ci z całego serducha Jak zobaczyłam ten wątek to aż oczy przetarłam

Jak spojrzałam ile osób go czyta to zrobiłam to samo

w tym momencie 18


http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=152136&page=2
tu są czerwcówki
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 21:53   #119
Malutka466
BAN stały
 
Avatar Malutka466
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: KZG
Wiadomości: 4 423
GG do Malutka466
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

Shem gratulacje

Wątek czyta sporo osób dziecko bedzie sławne na wizażu pewnie jak mamusia. :P
Malutka466 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 22:00   #120
callinecka
Raczkowanie
 
Avatar callinecka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 122
Dot.: Shemreolin w ciąży! 2 kreski!

GRATULUJE SERDECZNIE trzymam kciuki oraz śledze wątek
callinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.