Wymienię *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapraszam!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-27, 14:54   #1
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Przekupka: 12 pkt / 100% pozyt.

*** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapraszam!!!


NIEAKTUALNE!!!






Witam w moim pierwszym wątku wymiankowym - ponieważ jestem początkujaca na tym podforum, proszę o wyrozumiałość gdybym była nieco...zagubiona

Moje zasady:
* Wymiary podaję na życzenie
* Jeśli coś ma jakąś wadę - zawsze o tym piszę, więc proszę czytac opisy, a nie tylko oglądać obrazki
* Ja odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj u mnie.
* Nie odmieniam się
* Oczywiście zgadzam się na wysyłkę jako pierwsza

Gdybym nie odpisała komuś na jego propozycje - śmiało się przypominać! Czasem mogę coś przeoczyć


Oznaczenia:
CZARNE - aktualne
SZARE - wymienione, później usuwam

Szukam:

Tak naprawdę nie mam wielu konkretnych życzeń - wymieniam się na to co mi się spodoba
Ale z tego co chętnie przygarnę to na pewno:

--> jasne rurki
--> longi, tuniki, bokserki
--> legginsy - najchętniej takie z zapiętkami, imitujące jeans (z kieszeniami) lub 3/4, ale bez koronki!
--> bluzy i kardigany
--> kurtkę wiosenną
--> paski na gumie
--> nietoperze i pumpy
...reszta zobaczymy


CIUSZKI NA STRONIE 1, 2 i 3!!!


ZAPRASZAM!!!



DOKŁADKA 30.07.2009!!!


1. Dunnes Stores - falbaniasta bawełniana spódniczka, jak nowa. Rozm. 36 - jeszcze się nią nie nacieszyłam, więc wymienię na coś super

2. Spódniczka wąska w moro, kieszeń z boku. Dodatkowo ma pasek. Stan bdb - ma maleńką odbarwioną plamkę. Rozm. 36. Łatwo oddam

3. Torebeczka, ma kilka kieszonek, również wewnątrz i z drugiej strony. Jest mała, nie mieści nawet A5. Pasek regulowany.

4. Collection - super różowa haleczka, bardzo sexy Rozmiar 36, miseczka B. Zapinany z tyłu na haftki i przewiązywany szarfą - za coś super!--> 9kini0

5. Liquid - top w paseczki, zawiązywany z boku na kokardkę, dekolt kopertowy. Fajnie wygląda na osobie Stan bardzo dobry, rozm. 36/38.

6. Szaliczki z błyszczącej siateczki - różowy i biały mają chyba po jednym bardzo małym zaciągnięciu. --> Envie

7. Marks&Spencer - szara spódniczka z plisem - rozmiar na 12 lat, ale będzie pasować na 34 i małe 36 Stan bdb.

8. Super top - stylizowany na gorset, wykończony koronką. Intensywnie różowy w drobne czarne groszki, rozm. 36 - jego wadą jest to, że został brutalnie rozkrojony po wewnętrznej stronie miseczek w celu wydostania gąbeczek ze środka - nic nie widać z zewnątrz, a bez gąbeczek wygląda lepiej Za coś fajnego, bo nie musze go oddawać

DOKŁADKA 2 sierpnia!!!

9. H&M - staniczek 75B, kolor ecru, wytłaczane kwiaty, pośrodku wstążka przewiązana gorsetowo, nieusztywniany, z lekko błyszczącego materiału (coś jak satyna) Jest cudny, miałam go na sobie jeden dzień...ale na mnie za mały Pytać o dokładniejsze zdjęcia - ciężko go dobrze sfotografować
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0001.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  68,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0022.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  89,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0023.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  55,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0024.jpg
Wyświetleń: 38
Rozmiar:  67,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0026.jpg
Wyświetleń: 42
Rozmiar:  82,9 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0032.jpg
Wyświetleń: 37
Rozmiar:  127,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0021.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  57,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0004.jpg
Wyświetleń: 24
Rozmiar:  112,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0037.jpg
Wyświetleń: 20
Rozmiar:  93,3 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________


Edytowane przez bura kocurka
Czas edycji: 2009-08-20 o 09:08
bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 15:30   #2
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Przekupka: 12 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

1. Koszulka Long w paseczki ze srebrnym nadrukiem, lekko zmechacona, rozm. S

2. Atmopshere - intensywnie czerwona rozpinana koszula, rękaw 3/4 - rozm. 36, stan bdb.

3. H&M Divided - sukienka czarna na ramiączkach, rozm. 34, ale pasuje też na 36, stan bdb, mało noszona.

4. Tunika asymetryczna czarna,dekolt kopertowy, związywana z tyłu - rozm. S, stan bdb -

5. Cocomore - ciemnoczerwony sweterek (bardzo ładny, chłodny odcień), zapinany na zamek, przy kołnierzu "ogonki" pasuje na S i M, stan bdb.

6. H&M Divided - fioletowy kardigan na guziczki (w rzeczywistości jest bardziej fioletowy ), stan dobry, nosi ślady prania i używania (szczególnie przy guziczkach jest lekko sprany), ale większych wad nie posiada. Rozm. 38 (standardowe - na mnie jest troszkę za duży
---> on jest mocno fioletowy, nie niebieski!!!
--> cotynato

7. Najzwyklejsze czarne wiązane bolerko, stan dobry + Moim zdaniem czerń przybrała odcień lekko brązowy, ale w sumie to da się to zauważyć tylko gdy porówna się z jakąś naprawdę intensywnie czarną rzeczą. Rozm. uniwersalny - będzie pasował na 36 i 38.

8. HENNES by H&M - eleganckie szare spodnie, pasują na 34/36, na mnie trochę za krótkie jak widać Stan bdb

9. RESERVED - bawełniane (ale udają takie z lnu ) letnie spodnie w delikatne prążki. Kolor ciemny beż...albo jakis taki - ciężki do określenia Zapinany na suwak i guziczek oraz pasek wiązany z boku na kokardkę. Malo noszone. Rozmiar z metki rozmiar 38, ale pasują też na 36

10. MORGAN - top z marszczonym dekoltem i ramiączkami. Uwaga - stan db-/dst+ Tak oceniam, ponieważ był użytkowany i niestety nabawił się wad, aczkolwiek nie są bardzo widoczne - jedna to taka, że nadpruły mu się szwy pod pachami (mogę to zszyć przed wysyłką i myślę, że będzie wyglądało ok), druga to taka, że ogólnie top ma tam gdzie są marszczenia wszyte cienkie gumeczki i część z jednego boku (pod pachą) się zepsuła - praktycznie nie ma tam już tych marszczeń za to jest maleńka dziurka. W noszeniu to nie przeszkadza, bo te gumeczki i tak się naciągają na ciele, ale wada jest
Rozmiar to takie S/M Kolor różowo-pomarańczowy - odcień coś jak na zdjęciu tylko nie taki blady Nie wystawiałabym go, ale może komuś akurat się nada - łatwo oddam, nawet za mniejszą rzecz
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0003.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  113,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0006.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  46,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0009.jpg
Wyświetleń: 17
Rozmiar:  93,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0015.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  78,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_1.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  111,8 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0004.jpg
Wyświetleń: 107
Rozmiar:  60,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0008.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  60,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0010.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  41,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0017.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  114,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  top.jpg
Wyświetleń: 20
Rozmiar:  92,8 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________


Edytowane przez bura kocurka
Czas edycji: 2009-08-02 o 21:31
bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 15:30   #3
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Przekupka: 12 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

10. Oasis - Jeansowa spódniczka, zapinana z tyłu na suwak i guziczek, rozm. 36 (dość wąska), stan bdb.

11. Atmosphere - gładki T-shirt w kolorze morskim (odcień wpadający w niebieski - ciężki do uchwycenia na zdjęciu) rozm. 36. Mała wada w postaci niewielkiego śladu po dezodorancie z przodu, możliwe, że jest to spieralne jeśli ktoś ma lepsze środki piorące niż ja

12. CHEROKEE - sweterek w paski szaro-różowe (intensywny róż), z kapturem. Materiał cienki, nie kryjący, bardzo miły w dotyku. Ze 2-3 niewielkie zaciągnięcia - prawie niewidoczne. Jest na 10-11 lat, ale pasuje na XS/S dla niskiej osoby

13. Grafitowe jeansy, rozszerzane nogawki, przetarcia fabryczne, spodnie były założone tylko raz - rozmiar 36 - najchętniej za inne spodnie!

15. Szorty, kolor grafitowo-niebieski. Stan dobry - normalne ślady użytkowania, tzn.delikatne spranie na rogach i szwach, rozm. 36, ale dość duże - myślę, że nawet bardziej 38

16. Coast - mgiełka ze wzorek kwiatowym, marszczona z boczku, dekolt kopertowy. Fajna na inną bluzeczkę Rozm. 36, stan bardzo dobry. Mogę dorzucić do jakiejś wymianki

17. BAY - morska bluzeczka z golfikiem, rękawki bufki, z tyłu łezka. Stan dobry, tzn. ma normalne ślady użytkowania, lekkie zmechacenie itd. - jest z materiału z większością wiskozy dlatego szybko się zmechaciła Rozmiar 38, ale pasuje też na duże 36, myślę, ze nawet na 40 będzie pasować. Naciąga się więc jest dość uniwersalna Łatwo oddam.--->Envie

18. Internacionale - kamizelko-bluzka, zapinana na guziczki, z kieszonkami. Stan db/db + ma wadę w postaci malutkiej dziurki z tyłu przy szyciu metki, jak ktoś ma troszkę dłuższe włosy choćby do ramion to ją zasłonią, trochę też miała kombinowane z guziczkami, ale tego akurat nie widać zupełnie Kolor to trochę inny odcień zieleni niż na zdjęciu, dość intensywny, ale trochę ciemniejszy. - rozm 36, dość małe. ---> Basiek89

DOKŁADKA 2 sierpnia!!!

19. Marks&Spencer - liliowa spódnica prosta, ołówkowa. Kolor nieco inny niż na zdjęciu - bardzo jasny fiolet, wpadający w róż - mogę przesłać kolor, który wygenerowałam w paincie i wydaje mi się, że jest podobny do prawdziwego Z metki 40, ale ja noszę 36 i też pasowała - jest tylko trochę mniej obcisła. Jest jak nowa - przy metce zapasowy guziczek

Wymiary:
długość całkowita: 46 cm
szerokość w pasie: 36,5 cm
szerokość u dołu: 50 cm
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0016.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  89,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0020.jpg
Wyświetleń: 33
Rozmiar:  89,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0021.jpg
Wyświetleń: 31
Rozmiar:  90,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0022.jpg
Wyświetleń: 34
Rozmiar:  73,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0025.jpg
Wyświetleń: 39
Rozmiar:  102,9 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  1.jpg
Wyświetleń: 17
Rozmiar:  120,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  2.jpg
Wyświetleń: 44
Rozmiar:  55,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  4.jpg
Wyświetleń: 55
Rozmiar:  111,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0001.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  54,9 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________


Edytowane przez bura kocurka
Czas edycji: 2009-08-14 o 22:50
bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 15:32   #4
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Przekupka: 12 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

1. Kostium kąpielowy - to nie jest komplet, ale dobrze ze sobą wygląda. Brak metek, ale pasuje na 36 i miseczkę B/C, stan bdb-

2. Złota, mała torebeczka. Zapinana na zamek magnetyczny. ---> Basiek89

4. New Look - cienka beżowa kurteczka, bez podszewki. Ma wadę pokazaną na następnym zdjęciu - takie jakby przetarcia materiału, są lekko zielonkawe. Pod światło widać to tak jak na tej fotce, a przy noszeniu jest mała, lekko zielona plamka z tyłu, przy kołnierzu. Prawie nie widać Z metki rozmiar 40, ale przegięty jest zdecydowanie - na 36 pasuje, łatwo oddam


DOKŁADKA 1 sierpnia!!!

5. Biżuteria różna - brązowo-złoto-turkusowy wisior (raz założony) - bardzo długi-->Envie, czerwony wisior (stan bdb) ---> Basiek89
, szary wisior (raz założony), zestaw wisior plus kolczyki (wisior raz założony, kolczyki kilkukrotnie), wisiorek z czarnymi i białymi serduszkami, dwa wisiorki - jeden z koniem otoczonym podkową, drugi - piękny smok.

7. Atmosphere - kurteczko-żakiecik z rękawem do łokcia. Generalnie uważam go za prześliczny, ale jego stan określam na db-/dst+ z kilku powodów - przede wszystkim: czerń już nie ta sama, ale jak się założy do innych kolorów niż kruczoczarny to nie widać po drugie ma poprutą podszewkę w dwóch miejscach (na dwóch rękawach ) - nie przeszkadza w noszeniu i ostatnia wada - brak górnego guzika (musiałam raz doszywać guziczki, bo się pourywały, no ale tego to już nie widać ) Żakiecik jest o kroju grzybko-ciążowym (a propos, jak któraś jest w ciąży, a ogólnie szczupła u góry, to świetnie się nada
Chciałam coś kombinować i go przerabiać, ale jakby komus miał się przydać, to chętnie oddam
Rozmiar 36, ale jest baardzo wąski pod biustem i na biust też raczej nie za duży
W razie chęci na dodatkowe zdjęcia - proście, a będą wam dane

Wymiary mierzone na płasko:
pod pachami 40cm
pod biustem 37
dół rozkloszowany bardzo gdzieś ok. 57cm
---> lotta_983

6. Bolerko satynowe ze stójką - dwa razy założone z okazji imprez typu ślub, rozmiar S, ale myślę, że na M też się nada

7. Chilli - spódniczka w kwiaty, rozm. S, stan bdb.

DOKŁADKA 4 sierpnia!!!

8. Sukienka na wesele - kolor fioletowo-różowo..buraczkowy? Nie potrafię dokładnie określić Stan - idealny, nie ma metek, ale ani razu nie miałam jej na sobie - wisiała sobie w szafie jakiś czas
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0041.jpg
Wyświetleń: 31
Rozmiar:  79,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0055.jpg
Wyświetleń: 98
Rozmiar:  65,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  5.jpg
Wyświetleń: 18
Rozmiar:  54,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  6.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  104,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0005.jpg
Wyświetleń: 25
Rozmiar:  109,5 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0009.jpg
Wyświetleń: 98
Rozmiar:  95,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0008.jpg
Wyświetleń: 29
Rozmiar:  78,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0032.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  100,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0016.jpg
Wyświetleń: 25
Rozmiar:  76,1 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________


Edytowane przez bura kocurka
Czas edycji: 2009-08-14 o 22:51
bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 15:37   #5
aga1616
Zakorzenienie
 
Avatar aga1616
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 624
Przekupka: 122 pkt / 100% pozyt.
GG do aga1616
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1248703035
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1248703885
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1248703885

odp u mnie
aga1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 15:41   #6
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7 196
Przekupka: 54 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

Cos u mnie za https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...&d=1248703035?
trynosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 15:42   #7
butterfly008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 443
Przekupka: 10 pkt / 81% pozyt.
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

hey. znalazlabys cos u mnie za
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1248703885
? prosze odpisz u mnie.
butterfly008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 15:43   #8
Cala
404 Not Found
 
Avatar Cala
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Niezlokalizowana
Wiadomości: 13 514
Przekupka: 169 pkt / 100% pozyt.
GG do Cala
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

Może coś u mnie za szare bolerko z długim rękawem ZARA oraz kolczyki piórka?
__________________
Cala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 15:47   #9
ecrulo
moderatorka też wizażanka
 
Avatar ecrulo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk :) / Kraków
Wiadomości: 8 606
Przekupka: 55 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

Coś u mnie? Za: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1248703885

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1248703035
__________________

Wymianka Nowe buty oraz ciszuki
ecrulo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 15:49   #10
touch of pink
Zadomowienie
 
Avatar touch of pink
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 516
Przekupka: 12 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

Coś u mnie za rurki, białą kangurkę i kamizelkę?
touch of pink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 15:50   #11
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Przekupka: 12 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

1. Buciki peep-toe, czarne, mały obcas. Założone dwa razy. Wada taka jak na pierwszym zdjęciu (buty są na ostatnim, bo mi się przemjieszały ). Rozm. 37, wkładka 23cm - dodaję zapasowe fleczki!

2. Lakierki z kokardką - rozm. 38, ale jest mniejsze 37, wkładka 28,5 (trzeba liczyć czubek), raz założone, dodaję zapasowe fleczki!

3. Klapki, rozm. 39, wkładka 24,5cm, założone ze 2 razy.

DOKŁADKA!!!

4. KATAYA - śliczna sukienka w kwiaty, asymetryczna, lejący materiał. Praktycznie nowa, była droga, więc łatwo nie oddam

5. Pretty7 Girl - nowa ometkowana jeszcze koszula satynowa, kolor grafitowy, rękawy do łokcia w formie bombek. Też łatwo nie oddam

6. Pimkie - spodnie jeansy marmurki, rozm. 36, moim zdaniem też małe 38. Stan bdb-

7. Impulsy Mody - T-shirt z nadrukiem samochodu, rozm. M, ale pasuje na S - ma lekkie plamki, nie są bardzo widoczne, stan db+

8. Reserved - ładny biały sweterek z kapturem, zapinany na zamek, wiązany na rękawach, duże ściągacze. Rozm. M, na S też pasuje, bo ma dość wąskie ściągacze na rękawach. Posiada wadę - jasnożółtą plamkę u dołu rękawu - moimi środkami nie da się sprać, ale może ktoś ma lepsze

9. Pretty Girl - sukienka krótka, raz założona, rozm. 38 chyba, ale pasuje też na 36
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0014.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  80,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0114.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  37,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0117.jpg
Wyświetleń: 13
Rozmiar:  38,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0002.jpg
Wyświetleń: 23
Rozmiar:  101,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0003.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  66,2 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0004.jpg
Wyświetleń: 43
Rozmiar:  117,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0006.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  91,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  IMG_0044.jpg
Wyświetleń: 24
Rozmiar:  121,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  1.jpg
Wyświetleń: 29
Rozmiar:  44,1 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________


Edytowane przez bura kocurka
Czas edycji: 2009-08-10 o 22:20
bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 15:51   #12
natalii87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wlkp.:D
Wiadomości: 3 869
Przekupka: 31 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

hey
cos u mnie za

2. Logo - sweterek long w paski, rozm. S/M.

8. H&M L.O.G.G. - kamizelka czarna,
__________________

natalii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 16:03   #13
Olusia1988
Zadomowienie
 
Avatar Olusia1988
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świerzno
Wiadomości: 1 580
Przekupka: 11 pkt / 93% pozyt.
GG do Olusia1988
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

coś u mnie za szare bolerko i ten morski top obok niego?
Olusia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 16:08   #14
samarh
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 311
Przekupka: 2 pkt / 75% pozyt.
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

cos u mnie za http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1248703035 i http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1248703885
samarh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 16:08   #15
Letike
Rozeznanie
 
Avatar Letike
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 961
Przekupka: 4 pkt / 100% pozyt.
GG do Letike
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

Coś u mnie za chociaż jedną z tych rzeczy ?
12. ZARA - szare bolerko z długim rękawem, ciepłe! (70% akryl, 30% wełna), rozm. M, ale pasuje na S.
3. Wąski, ażurowy szal.
__________________
Letike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 16:17   #16
lillymy
Zakorzenienie
 
Avatar lillymy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 381
Przekupka: 39 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

Coś u mnie za http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1248703035 ?
wiele oddam
mam poza wątkiem wiosenną kurtkę
__________________
WYMIANKOWY

KLIK
lillymy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 16:17   #17
smallorange
Zadomowienie
 
Avatar smallorange
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ryki
Wiadomości: 1 702
Przekupka: 17 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

cos u mnie za:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1248703035
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1248703885
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1248703885
__________________
koszula bershka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post37908169
smallorange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 16:20   #18
LucyJordan
Zakorzenienie
 
Avatar LucyJordan
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 973
Przekupka: 181 pkt / 99% pozyt.
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

u mnie szare rurki.
jakie mają wymiary Twoje ciemne?
__________________
wszystkowątek
LucyJordan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 16:29   #19
NieSzukamRaju15
Raczkowanie
 
Avatar NieSzukamRaju15
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 172
Przekupka: 5 pkt / 100% pozyt.
GG do NieSzukamRaju15
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

cos u mnie za ;
2.logo-sweterek long w paski
lub/i
16.Goodies,obcisle ciemnogranatowe rurki
lub/i
18.bluza biala
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=353444 Zapraszam
Strona 2 DOKLADKA
NieSzukamRaju15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 16:53   #20
zuzek9
Zakorzenienie
 
Avatar zuzek9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków/Włodawa
Wiadomości: 3 857
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
GG do zuzek9 Send a message via Skype™ to zuzek9
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

coś za 12. ZARA - szare bolerko z długim rękawem, ciepłe! (70% akryl, 30% wełna), rozm. M, ale pasuje na S. http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1248703885 ?
__________________
"Patrz na świat nogami, bo oczy kłamią."

zuzek9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 16:53   #21
touch of pink
Zadomowienie
 
Avatar touch of pink
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 516
Przekupka: 12 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

A nie oddałabyś rurek i kamizelki za te dwie rzeczy?
Moje obie rzeczy są nowe, więc wiesz..

Jeśli mogę prosić, to podaj mi wymiary tych trzech rzeczy i wtedy zobaczymy czy jest w ogole o czym rozmawiać
touch of pink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 16:55   #22
lillymy
Zakorzenienie
 
Avatar lillymy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 381
Przekupka: 39 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

na metce jest L ale ja nosze S/M i była dobra mało używana, bo dostałam płaszczyk
na zdjęciu wyszła bardzo "pomarańczowo", w rzeczywistości to taki khaki wpadający w szary mam do niej też doczepiany kaptur
zobacz czy Ci odpowiada taki krój w ogóle, jak coś to wyślę więcej fotek, zaraz mam dokładkę więc jak coś to będziesz mogła jeszcze coś sobie dobrać
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  inne1.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  25,1 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
WYMIANKOWY

KLIK
lillymy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 17:08   #23
Letike
Rozeznanie
 
Avatar Letike
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 961
Przekupka: 4 pkt / 100% pozyt.
GG do Letike
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

Okej. To wybierz które chcesz. Te kolorowe czy "srebrne". Jeśli chcesz mogę wysłać nawet wszystkie;]
__________________
Letike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 17:11   #24
Cala
404 Not Found
 
Avatar Cala
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Niezlokalizowana
Wiadomości: 13 514
Przekupka: 169 pkt / 100% pozyt.
GG do Cala
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

A może planujesz jeszcze jakąś dokładkę? Albo masz coś jeszcze z mojej wish poza wątkiem?
__________________
Cala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 17:14   #25
melodyP
Wtajemniczenie
 
Avatar melodyP
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: N/D
Wiadomości: 2 099
Przekupka: 21 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

Znajdziesz cos u mnie
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1248703885
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
melodyP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 17:17   #26
LucyJordan
Zakorzenienie
 
Avatar LucyJordan
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 973
Przekupka: 181 pkt / 99% pozyt.
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

a czy to są biodrówki?
__________________
wszystkowątek
LucyJordan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 17:18   #27
Letike
Rozeznanie
 
Avatar Letike
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 961
Przekupka: 4 pkt / 100% pozyt.
GG do Letike
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

Na razie czekam na odpowiedz od wizażanki, która wybrała czarną. Została więc biała. A może biała bransoletka + pierścionki?
__________________
Letike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 17:19   #28
czarnulka066
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulka066
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 5 353
Przekupka: 29 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

Coś u mnie?
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1248705313
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1248703885
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1248703035
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1248703035
__________________
We are the world, we are the children...We are the ones who make a brighter day...so let's start giving..


!!Od 12 grudnia 2010!! Tylko przemyślane zakupy


czarnulka066 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 17:32   #29
Cala
404 Not Found
 
Avatar Cala
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Niezlokalizowana
Wiadomości: 13 514
Przekupka: 169 pkt / 100% pozyt.
GG do Cala
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

Przymiotnik - "wzorzysta" mnie trochę zniechęca, ale może inaczej ją sobie wyobrażam niż powinnam Musiałabym ją zobaczyć by ostatecznie ocenić "tak" czy "nie". Wrzuć ją do swojego wątku z innymi rzeczami. Jak już to zrobisz to daj mi znać to oglądnę
__________________
Cala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 17:33   #30
lagowianka
Zakorzenienie
 
Avatar lagowianka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12 439
Przekupka: 209 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** Kocurkowa Szafa *** Ubrania XS,S,M, Buty 37-39, Biżuteria, Torebki - Zapras

6. Bransoletka z kremowymi koralikami - nie noszona. Bizuteria sztuczna.

7. Kolczyki pióra - nie noszone.

8. Komplet nieszlachetnej biżuterii.

9. Czerwony wisior, elementy z plastiku.


cos u mnie?
lagowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.