Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-01, 23:02   #391
CharLizZie
Zakorzenienie
 
Avatar CharLizZie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 637
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość

Ta średnia - czyli ta która jest obecnie w sprzedaży - nie zmieści
Była kiedyś duża Kristy i jeszcze wróci ponoć i do niej A4 wchodzi bez problemu
niestety, muszę potwierdzic to co maggie napisała, twarde A4 raczej słabo...

pa, pa maggie
__________________
wege

www.pomooc.pl> ustaw sobie na stronę startową, pajacyk, pusta miska, wszystko w jednym miejscu
CharLizZie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 23:12   #392
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Hej .
Bez zmian ... nie widziałam się z mamą od 1,5 tygodnia bo nocuje u TŻ-ta w domu.
Jedyne co to zadzwoniła i standardowo mnie opier***....



O masz....rozumiem za to, że nie nocujesz w domu cieszę się, ze masz tego Pana T. koło siebie i się wspieracie

Dobranoc
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 23:16   #393
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

i co, wszystkie maniaczki poszły?
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 23:18   #394
CharLizZie
Zakorzenienie
 
Avatar CharLizZie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 637
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
i co, wszystkie maniaczki poszły?
ja jeszcze podczytuję oglądając film
__________________
wege

www.pomooc.pl> ustaw sobie na stronę startową, pajacyk, pusta miska, wszystko w jednym miejscu
CharLizZie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 23:33   #395
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
i co, wszystkie maniaczki poszły?
Ja wróciłam z prysznica i już gaszę bo rano pobudka

Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
ja jeszcze podczytuję oglądając film
To miłego

Cześć
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 23:35   #396
ankhax1
Zakorzenienie
 
Avatar ankhax1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 103
GG do ankhax1
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
i KLIKNIĘTE pudrowo-wrzosowa Emilka
Nie mogłabym zasnąć
Kasa przelana z mBanku więc mam nadzieję, że jutro wyślą

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:56 ----------



Ta średnia - czyli ta która jest obecnie w sprzedaży - nie zmieści
Była kiedyś duża Kristy i jeszcze wróci ponoć i do niej A4 wchodzi bez problemu

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Idę spać - cicho się zrobiło
Dobranoc wszystkim którzy jeszcze nie śpią a tym śpiącym słodkich snów
Maggie - wreszcie
długo się powstrzymywałaś

aaa zapomniałam o sigrid, ale wczesniej chyba długo nic na etorebce nie kupiłaś, prawda?

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
haha :P
Ja kocham dołeczki, a nie cierpię długich włosów u faceta, ok zatem nie jesteśmy sobie konkurencją
ja kiedyś bardzo lubiłam długie włosy u facetów, na starość mi się gust trochę zmienia jedno jest pewne nie lubię ładnych hhahaha

Martini ja jeszcze siedzę... dopiero co ogarnęłam dzisiejsze ( a właściwie wczorajsze) służbowe maile
Jak ktoś mi kiedyś powiedział, to nie etat to misja
__________________
http://cozazapach.blogspot.com/
ankhax1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 23:36   #397
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
O masz....rozumiem za to, że nie nocujesz w domu cieszę się, ze masz tego Pana T. koło siebie i się wspieracie

Dobranoc
ostatnio do mnie zadzwoniła i mówi na wstępie "kiedy skończysz tą farse?" ... więc sądze, że nie dało jej to wszystko w ogóle do myślenia. Najlepsze jest to, że wyskoczyła później z tekstem "nie myśl sobie, że kiedykolwiek GO zaakceptuje bo mam o nim i o jego rodzinie najgorsze zdanie" - aż mnie zatkało bo ani R. ani jego rodzice nic nie zrobili i się w te potyczki nie wcinają, a tutaj takie słowa lecą
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 23:46   #398
CharLizZie
Zakorzenienie
 
Avatar CharLizZie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 637
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
ostatnio do mnie zadzwoniła i mówi na wstępie "kiedy skończysz tą farse?" ... więc sądze, że nie dało jej to wszystko w ogóle do myślenia. Najlepsze jest to, że wyskoczyła później z tekstem "nie myśl sobie, że kiedykolwiek GO zaakceptuje bo mam o nim i o jego rodzinie najgorsze zdanie" - aż mnie zatkało bo ani R. ani jego rodzice nic nie zrobili i się w te potyczki nie wcinają, a tutaj takie słowa lecą
kompletnie nie rozumiem twojej matki kompletnie... to, że mówi takie rzeczy, świadczy tylko o tym, że tak naprawdę nie ma nic do powiedzenia i szuka już wszystkiego by tylko ci dopiec... za wszelką cenę chcę ci pokazac, że to ty jesteś w błędziie. Nie daj się zagiąc
ale jak napisałam ci wcześniej, najważniejsze, że masz TŻ obok siebie i ludzi, którzy będą cię teraz wspierac
__________________
wege

www.pomooc.pl> ustaw sobie na stronę startową, pajacyk, pusta miska, wszystko w jednym miejscu
CharLizZie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 23:55   #399
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Cytat:
Napisane przez Pauleena Pokaż wiadomość
Gdybyście zobaczyły jaki aktor mi się podobał, to pewnie posikałybyście się ze śmiechu Ale był taki słodki i niewinny i nieśmiały ...
Oglądałyście może Superbad albo Juno ?

Ło matkoooooo

Cytat:
Napisane przez Pauleena Pokaż wiadomość
Dokładnie, ale żeby poznać jego urok trzeba obejrzeć Suberbad a gwarantuje, że rozmiękczy Wasze serca Michael Ciera - takie niewiniątko

Ale w filmie i tak McLovin rządził

http://www.youtube.com/watch?v=MNpoTxeydiY
Nie, nie i jeszcze raz (zdecydowanie) nie

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość



Bardzo dziękuję za skorzystanie z kodu!!! Pochwal się koniecznie, co kupiłaś I daj znać, jeśli brałaś za pobraniem
gratuluję

Cytat:
Napisane przez Pauleena Pokaż wiadomość
Właśnie na tym polega jego urok, że jest taki bezbronny, nieśmiały i aż chce się nim zaopiekować Ja takiego faceta nie chciałabym mieć, ale bardzo fajnie się go ogląda i po prostu chwyta za serce
To może "adoptuj" takiego
Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
i KLIKNIĘTE pudrowo-wrzosowa Emilka
Nie mogłabym zasnąć
Kasa przelana z mBanku więc mam nadzieję, że jutro wyślą
Gratulujemy

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość



ja kiedyś bardzo lubiłam długie włosy u facetów, na starość mi się gust trochę zmienia jedno jest pewne nie lubię ładnych hhahaha

Martini ja jeszcze siedzę... dopiero co ogarnęłam dzisiejsze ( a właściwie wczorajsze) służbowe maile
Jak ktoś mi kiedyś powiedział, to nie etat to misja
Też nie lubię ładnych, nudni są
Ale Josh ma coś w sobie, taki twardziel, ma coś ze mnie



misja powiadasz... to mam nadzieję, że chociaż dobrze płatna.
Bo ja też czuję się jakbym pracowała "na misji", ale w imię zasad


No i ja nie śpię jeszcze
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 00:04   #400
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
ja jeszcze podczytuję oglądając film
Co oglądasz?

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość

Martini ja jeszcze siedzę... dopiero co ogarnęłam dzisiejsze ( a właściwie wczorajsze) służbowe maile
Jak ktoś mi kiedyś powiedział, to nie etat to misja
Wszystko się ułoży, minie Sajgon i będzie spokój

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
ostatnio do mnie zadzwoniła i mówi na wstępie "kiedy skończysz tą farse?" ... więc sądze, że nie dało jej to wszystko w ogóle do myślenia. Najlepsze jest to, że wyskoczyła później z tekstem "nie myśl sobie, że kiedykolwiek GO zaakceptuje bo mam o nim i o jego rodzinie najgorsze zdanie" - aż mnie zatkało bo ani R. ani jego rodzice nic nie zrobili i się w te potyczki nie wcinają, a tutaj takie słowa lecą
Z tego co pamiętam, Twoja mama od zawsze nie akceptowała R.? Straszne, jak rodzicom ciężko jest pogodzić się z tym, że dzieci mają swoje życie. Naprawdę, zanim ktoś przystąpi do rodzicielstwa, powinien przechodzić test nadawania się do tej roli.

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
gratuluję

No i ja nie śpię jeszcze
To Ty

martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 00:12   #401
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość


To Ty

Nie Kochana, ja biedna jak mysz póki co ( w sensie torebkowym)
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 00:13   #402
CharLizZie
Zakorzenienie
 
Avatar CharLizZie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 637
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Co oglądasz?
"Supersamca", głupia komedia, ale chyba tego było mi dziś trzeba i serial Skins tylko amerykańską wersję, która delikatnie mówiąc nie umywa się do oryginału

też już się żegnam, dobranoc
__________________
wege

www.pomooc.pl> ustaw sobie na stronę startową, pajacyk, pusta miska, wszystko w jednym miejscu
CharLizZie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 00:49   #403
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
kompletnie nie rozumiem twojej matki kompletnie... to, że mówi takie rzeczy, świadczy tylko o tym, że tak naprawdę nie ma nic do powiedzenia i szuka już wszystkiego by tylko ci dopiec... za wszelką cenę chcę ci pokazac, że to ty jesteś w błędziie. Nie daj się zagiąc
ale jak napisałam ci wcześniej, najważniejsze, że masz TŻ obok siebie i ludzi, którzy będą cię teraz wspierac
Ja też jej nie rozumiem ... ehhh jakieś takie dziwne wrażenie mam, że nigdy nie dojdziemy do porozumienia


Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość

Z tego co pamiętam, Twoja mama od zawsze nie akceptowała R.? Straszne, jak rodzicom ciężko jest pogodzić się z tym, że dzieci mają swoje życie. Naprawdę, zanim ktoś przystąpi do rodzicielstwa, powinien przechodzić test nadawania się do tej roli.
dokładnie
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 07:46   #404
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 595
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Cześć

Widzę, że wróciły Kristy i beżowa Sigrid
mourie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 07:53   #405
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Dzień dobry i jakies nowe modele sie pojawiły

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Marua:) Pokaż wiadomość
Do mnie do pracy w zeszlym roku czesto przychodzila dziewczyna z Emilka ale nie wiem juz teraz ktory to byl odcien....
Eh no sama nie wiem, musze sie z tym pzrespac

EDIT A nie, to na pewno nie byl ten "miesny"
czyli prosiaczkowaty

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
różowa Emilka

która Sigrid fajniejsza?
czarna czy beżowa?
może jaśniejsza tak na ciepłe dni bedzie idealna

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Hej .
Bez zmian ... nie widziałam się z mamą od 1,5 tygodnia bo nocuje u TŻ-ta w domu.
Jedyne co to zadzwoniła i standardowo mnie opier***....



szkoda że mama jeszcze do tej pory nic nie zrozumiała i dalej sie na ciebie wścieka niewiadomo za co

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o niej??

zdjecie z aukcji allegro
fajna ale doczytałam dalej że jest za 45 zł to raczej tyle za nia bym nie dała
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 07:54   #406
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 595
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Kliknęłam beżową Kristy i różową Emilkę

Ciekawa jestem jeszcze czarnej Kristy i jasno-brązowej Madary, tylko kiedy one będą?

Edytowane przez mourie
Czas edycji: 2011-02-02 o 08:17
mourie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 08:28   #407
magduuunia
Raczkowanie
 
Avatar magduuunia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Nie zauważyłam, że już nowy wątek i wkleiłam w starym ;D Wy to macie tempo Dziewczyny

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
Tak można trafić na naprawdę dobry egzemplarz A co do pytania czy się nie niszczą przy użytkowaniu to one wszystkie sie niszczą tak inne torebki A co się stało z emilką?
A co do nowej kolekcji to zapewne będzie w marcu ale jest od tygodnia kilka podstron ale nie wiadomo kiedy nowe modele będa bo na nasze maile etorebka nie odpisuje
Acha, to może się skuszę, bo marcu wygasa mi naliczony rabacik Emilka ma podszewkę w innym kształcie niż torebka i przez to fatalnie się układa ja napisałam do nich w sprawie zepsutego paska, też nie raczyli odpowiedzieć
a tak w ogóle dziewczyny, to od jak dawna działa etorebka? Bo czytając pierwsze części wątku mam wrażenie, że kiedyś mieli porządniejszy towar, a teraz mają dużo klientów to i jakość spadła i ceny w górę

Dzięki za opinie na temat vivien, właśnie brązowa za mną chodzi niestety :/
magduuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 08:42   #408
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 595
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Cytat:
Napisane przez Pauleena Pokaż wiadomość
Ile ja bym dała, żeby mieć u siebie H&M, albo chociaż New Look'a No ale w wakacje, jak jestem w UK to wtedy się obławiam na wyprzedażach
Tak w ogóle to NL jest już w Polsce?
w Łodzi jest

Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
tak, chyba w trzech miastach
mogliby go dac do Krakowa w sumie, mają niezłe wyprzedaże
To fakt


tż wyrzuci mnie z domu z tymi torbami
mourie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 08:56   #409
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Dzień dobry
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 09:18   #410
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
mi sie tez coraz mniej podoba:P znaczy moze podobac podoba ale nie kupie:P

a u mnie niestety ani Stravi ani P&B mam tylko marnego H&M(bez divided), NY, i C&A - w tych trzech tylko kupuje... juz sie nie moge doczekac jak otworza nową wieeeelgaśna galerie i beda wszystkie sklepy miała byc otwarta jak byłam w czasie mojego 2roku studiów, ale mieli problemy finansowe teraz wykupił kto inny i juz im budowa szybciutko idzie-maja otworzyc w październiku:P

I pod moim miasteczkiem kochanym budują galerie w któej ma być H&M :P
za szybkie otwarcie galeri

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
i KLIKNIĘTE pudrowo-wrzosowa Emilka
Nie mogłabym zasnąć
Kasa przelana z mBanku więc mam nadzieję, że jutro wyślą

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:56 ----------



Ta średnia - czyli ta która jest obecnie w sprzedaży - nie zmieści
Była kiedyś duża Kristy i jeszcze wróci ponoć i do niej A4 wchodzi bez problemu

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Idę spać - cicho się zrobiło
Dobranoc wszystkim którzy jeszcze nie śpią a tym śpiącym słodkich snów
szybka decyzja

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Witam etorebkomaniaczki
Wpadłam z szybkim pytaniem - wiecie już może kiedy można się spodziewać wiosennych nowości? Nie mam siły ani czasu przeszukiwać wątku, bo nie idzie za Wami nadążyć, tyle tu offtopów , także, mam nadzieję, wybaczycie mi lenistwo
Pojawiły sie torebki ze starej kolekcji a na nowa to chyba trzeba jeszcze poczekac tak do marca

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
ostatnio do mnie zadzwoniła i mówi na wstępie "kiedy skończysz tą farse?" ... więc sądze, że nie dało jej to wszystko w ogóle do myślenia. Najlepsze jest to, że wyskoczyła później z tekstem "nie myśl sobie, że kiedykolwiek GO zaakceptuje bo mam o nim i o jego rodzinie najgorsze zdanie" - aż mnie zatkało bo ani R. ani jego rodzice nic nie zrobili i się w te potyczki nie wcinają, a tutaj takie słowa lecą
Twoja mama chyba chce ci pokazać ze ona ma racje i chce ciebie w jakiś sposób skłócic z Tż i jego rodzina Mam wrażenie ze twoja mama juz sie chwyta ciosów poniżej pasa czyli tonacy brzytwy sie chwyta ... nie ma juz konkretnych argumentow i wyszykuje ich na siłę Dzielna z ciebie dziewczyna trzymaj się A jak egzaminy?

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez mourie Pokaż wiadomość
Cześć

Widzę, że wróciły Kristy i beżowa Sigrid
hej o tak wczoraj wróciły ale jeszcze chyba jakies sie pojawia tylko nie wiadomo kiedy

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez mourie Pokaż wiadomość
Kliknęłam beżową Kristy i różową Emilkę

Ciekawa jestem jeszcze czarnej Kristy i jasno-brązowej Madary, tylko kiedy one będą?
ooo to fajnie jak przyjda torebki koniecznie wstaw zdjęcia Zastanawiam sie nad różowa emilka ale jeszcze musze zareklamować inną torebke i wtedy może ja kupię jak będa inne torebki bo szkoda mi kasy płacic za przesyłke kilka razy

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez mourie Pokaż wiadomość
w Łodzi jest


To fakt


tż wyrzuci mnie z domu z tymi torbami
jak kocha to wybczy
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 09:20   #411
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
Twoja mama chyba chce ci pokazać ze ona ma racje i chce ciebie w jakiś sposób skłócic z Tż i jego rodzina Mam wrażenie ze twoja mama juz sie chwyta ciosów poniżej pasa czyli tonacy brzytwy sie chwyta ... nie ma juz konkretnych argumentow i wyszykuje ich na siłę Dzielna z ciebie dziewczyna trzymaj się A jak egzaminy?[COLOR="Silver"]
Egzaminy .. jakoś. Jak na razie muszę poprawić ekonomerie (na szczęście pierwszy termin to był tak jakby termin zerowy).
Oprócz tego zostało mi jeszcze Prawo finansowe, Rachunkowość finansowa i Bankowość.
Reszta zaliczona ... na trójki, ale zaliczona .
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 09:22   #412
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Cytat:
Napisane przez magduuunia Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam, że już nowy wątek i wkleiłam w starym ;D Wy to macie tempo Dziewczyny



Acha, to może się skuszę, bo marcu wygasa mi naliczony rabacik Emilka ma podszewkę w innym kształcie niż torebka i przez to fatalnie się układa ja napisałam do nich w sprawie zepsutego paska, też nie raczyli odpowiedzieć
a tak w ogóle dziewczyny, to od jak dawna działa etorebka? Bo czytając pierwsze części wątku mam wrażenie, że kiedyś mieli porządniejszy towar, a teraz mają dużo klientów to i jakość spadła i ceny w górę

Dzięki za opinie na temat vivien, właśnie brązowa za mną chodzi niestety :/
Aha to takie buty z ta emilką pisz do nich do skutku
Ja to nie wiem od kiedy ona jest na rynku ale faktycznie jak kupiłam ze starej kolekcji torebke to ma o wiele lepsza skórke nie taa cienka jak wszystkie teraźniejsze torebki Masz racje jakość spada a ceny rosna w szalonym tempie
To jesli chodzi to kupuj bo bedzie ciebie męzyc że jej ni kupiłaś

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
Dzień dobry
hej

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Egzaminy .. jakoś. Jak na razie muszę poprawić ekonomerie (na szczęście pierwszy termin to był tak jakby termin zerowy).
Oprócz tego zostało mi jeszcze Prawo finansowe, Rachunkowość finansowa i Bankowość.
Reszta zaliczona ... na trójki, ale zaliczona .
No to gratulacje ważne że do przodu
I podziwiam ciebie ze dajesz rade mimo tego że masz nie ciekawie w domku
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 09:24   #413
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość

Dodeczko
Hej kochana
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 09:26   #414
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Cześć dziewczyny! Wpadłam się tylko przywitać, bo dzisiaj mam zamiar spędzić cały dzień na nauce

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
i KLIKNIĘTE pudrowo-wrzosowa Emilka
Nie mogłabym zasnąć
Kasa przelana z mBanku więc mam nadzieję, że jutro wyślą
Bardzo dobra decyzja!

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Brawo Pochwal się zdjęciami - trzeba pustki w katalogu uzupełnić
Jasne, że się pochwalę

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Ło matkoooooo
Nie, nie i jeszcze raz (zdecydowanie) nie
To może "adoptuj" takiego
Własnie wysłałam mu maila z zapytaniem, czy nie poszukuje może nowej mamusi


Cytat:
Napisane przez mourie Pokaż wiadomość
Kliknęłam beżową Kristy i różową Emilkę

Ciekawa jestem jeszcze czarnej Kristy i jasno-brązowej Madary, tylko kiedy one będą?
Super! Dużo nowych zdjęć się szykuje

Cytat:
Napisane przez mourie Pokaż wiadomość
w Łodzi jest
I jak z cenami? Są jakieś fajne okazje, czy raczej drożyzna?

Miłego dnia wszystkim i zdaje się, że jutro jedna z nas się BRONI! Więc, życzę powodzenia i nie daj się stresowi!! Rozwal ich wszystkich
__________________

Yesterday
is a past,
Tomorrow is a mystery
Today is a gift!





Edytowane przez Pauleena
Czas edycji: 2011-02-02 o 09:30
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:02   #415
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Dzień dobry!
Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
i KLIKNIĘTE pudrowo-wrzosowa Emilka
Nie mogłabym zasnąć
super , Emilia wrzosowa jest chyba najładniejsza z kolorów Emilek
Cytat:
Napisane przez mourie Pokaż wiadomość
Kliknęłam beżową Kristy i różową Emilkę
Ciekawa jestem jeszcze czarnej Kristy i jasno-brązowej Madary, tylko kiedy one będą?
Fajne zakupy
Cytat:
Napisane przez Pauleena Pokaż wiadomość
Miłego dnia wszystkim i zdaje się, że jutro jedna z nas się BRONI! Więc, życzę powodzenia i nie daj się stresowi!! Rozwal ich wszystkich
Tak masz racje, chyba moniuleczka
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:02   #416
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 595
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Cytat:
Napisane przez Pauleena Pokaż wiadomość
Super! Dużo nowych zdjęć się szykuje
z tym, że ja 3-4 dni chcę poczekać czy coś przybędzie, bo za dwie przesyłki płacić mi się nie chcę.
I jeszcze myślę czy nie dobrać beżowej kopertowej Sigrid

Cytat:
Napisane przez Pauleena Pokaż wiadomość
I jak z cenami? Są jakieś fajne okazje, czy raczej drożyzna?
szczerze, to nie wchodzę tam zbyt często, ceny są raczej jak wszędzie - czytaj drożyzna
czasem coś fajnego wpadnie w ręce w przyzwoitej cenie, ale na wyprzedażach można się obkupić
W dodatku dla małych, niskich dziewczyn jest taki plus, że mogą kupować dziecięce rzeczy - bardzo fajne i jeszcze tańsze na wyprzedażach
Bielizna tania, kącik z butami - tam najchętniej przesiadywałby mój tż
mourie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:03   #417
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Dzień dobry, mam strasznie pokręcony poranek. Wstałam o 9, żeby się uczyć, a tu ciągle coś się wali!

W każdym razie, nie wiem, jak to zrobiłam, ale zdałam wczorajszy egzamin! Średnia będzie poniżej pasa, ale trudno, biorąc pod uwagę okoliczności, będę mega szczęśliwa jak zdam wszystko na same 3.

Uff.

Idę do pracy
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:04   #418
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 595
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
hej o tak wczoraj wróciły ale jeszcze chyba jakies sie pojawia tylko nie wiadomo kiedy
mogłyby pojawić się lada moment, bo gdyby była czarna Kristy,
to od razu wymieniłabym beżową na czarną

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
jak kocha to wybczy
no nie wiem

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Dzień dobry, mam strasznie pokręcony poranek. Wstałam o 9, żeby się uczyć, a tu ciągle coś się wali!

W każdym razie, nie wiem, jak to zrobiłam, ale zdałam wczorajszy egzamin! Średnia będzie poniżej pasa, ale trudno, biorąc pod uwagę okoliczności, będę mega szczęśliwa jak zdam wszystko na same 3.

Uff.

Idę do pracy
mourie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:17   #419
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Dziewczyny, ratujcie
Właśnie odkryłam, że jutro kończy się ważność mojego kodu ,
także gdyby któraś z Was nie miała swojego, to się polecam

4809EFD5
Będę wdzięczna
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:19   #420
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Maniaczka nie wiosny wypatruje ale o kolekcję nową wciąż truje-etorebka cz.23

Dziń dybry
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.