Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-10, 07:58   #961
stokrotka7872
Przyczajenie
 
Avatar stokrotka7872
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 12
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

I chciałabym zapytać czy w poleconym salonie również ładnie obcinają włosy?? bo nie wiem czy obcinać+ prostować razem . czy sobie obciąć u mnie w mieście a jechać tylko na prostowanie
stokrotka7872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 08:05   #962
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez stokrotka7872 Pokaż wiadomość
ja krócej niż za ramiona się nie dam obciąć bo nie ładnie wyglądam z krótkimi własami bardzo dziękuje za polecenie salonu chyba się zdecyduję na niego i jeszcze jedno pytanko ile może kosztować protowanie włosów za ramiona lekko?? +obcięcie ?? i czy zanim umówię się na "wizyte":P muszę jechać i pokazać moje włoski czy mogę telefonicznie?? bo kawałek drogi mam do Warszawy :/ i chciałabym się dowiedzięc jak najłatwiej dotrzeć do tego salonu ... bo niestety nie znam się na stolicy bardzo:P no wiem jak dojechać do pałacu kultury czy do galerii.mokotów.:P heh chciałabym tak w skrócie wiedzieć gdzie jest ta ulica;p
hmm ja placilam za wlosy ktore jeszcze nie dosiegaly ramion, (ale juz prawie prawie) plus obciecie - 350 zl. mysle ze w kwestii ceny, i omowienia przed zabiegiem stanu twoich wlosow mozesz poprostu tam zadzwonic ( bo i tak bedziesz musiala sie umowic na wizyte ale nie sadze zeby pokazanie wlosow bylo konieczne ja sie za chwile musze zbierac na uczelnie, ale jak wroce to bardzo szczegolowo napisze ci jak tam trafic pozdrawiam
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 08:07   #963
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez stokrotka7872 Pokaż wiadomość
I chciałabym zapytać czy w poleconym salonie również ładnie obcinają włosy?? bo nie wiem czy obcinać+ prostować razem . czy sobie obciąć u mnie w mieście a jechać tylko na prostowanie
ja mam obciete i jestem bardzo zadowolona ukladanie wlosow to doslonie chwilia - a raczej samo suszenie, czy jak wyschna samo natapirowanie fryzura idealnie trzyma sie caly dzien. a to sa oznaki doskonalego ciecia
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 08:43   #964
stokrotka7872
Przyczajenie
 
Avatar stokrotka7872
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 12
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Bardzo Ci dziękuję jakbym miała prawko to bym pojechała i pokazała te włosy ale niestety jako że jestem nieszczęśliwą tegoroczną maturzystką czasu na prawko nie miałam:P a co do moich włosków... hmmm tragedia:P z 7 cm końcowek to ja nie wiem co to jest w ogole no ale nie obcinałam włosów od lipca;P więc niech mnie obetną , a podobno czytałam że ten zabieg odżywia dodatkowo włosy więc może po będą ładniejsze i jeszcze powiedz mi jak długo robi się to prostowanie?? i jaki jest koszt prostowanie odrostów?
stokrotka7872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 08:46   #965
stokrotka7872
Przyczajenie
 
Avatar stokrotka7872
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 12
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

i co do stanu moich włosów dodam że odkąd pamiętam zawsze mi strasznie wypadały ale już wszystko próbowałam i widocznie tak mam włacznie z mazią z drożdzy:P:P heh ale niech mi i wszytskie wypadną z prostowanie nie zrezygnuje bo jak sie patrzę na to coś co mam na głowie to mi się płakać chce;/
stokrotka7872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 13:11   #966
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

mysle ze jak bedziesz rozmawiala z pania Agnieszka przez tel to powiedz jej o stanie twoich, wlosow, bo nigdy nic nie wiadomo. do kazdych trzeba podejsc indwidualnie. wczesniej rozmawialysmy z dziewczynami, i jednej p. Agnieszka powiedziala ze po farbowanu musi poczekac 3 mc na prostowanie, a mi ze nie musze czekac. jak widzisz bywa roznie. poza tym ja tez myslalam ze mam okropnie zniszczone wlosy, zwlaszcza koncowki a dowiedzialam sie podczas zabiegu ze mam bardzo ladne i zdrowe wlosy wiec jeszcze sie mozesz zdziwic u mnie prostowanie z obcieciem trwalo 4,5 h a cena odrostwo to nie wiem, zapomnialam sie zapytac a tez mnie to zastanawia a oto mapka dojazdu

aha a co do samego budynku bo jest bardzo zawily, sklada sie z dwoch zlaczonych ze soba budynkow,A i B. wchodzi sie wejsciem A,skreca w prawo i po schodach na góre. potem znowu w prawo do konca korytarza.po prawej stronie sa szklane drzwi do innego sektoru i zaraz za tymi drzwiami po prawej jest salon p. Agnieszki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg plan.JPG (22,3 KB, 48 załadowań)
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 13:39   #967
stokrotka7872
Przyczajenie
 
Avatar stokrotka7872
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 12
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

jestem Ci bardzo wdzięczna napisałam narazie maila na tej strone którą podałaś do tej Pani opisałam stan moich włosów, a dzwonić będę pod koniec maja tyle dobrego że w życiu nie farbowałam włosów tylko jedynie to prostowanie co tydzien , 2tygodnie bardzo je zniszylo:/ ale mam nadzieje ze nie dowiem sie że " muszę czekać 3miesiące" bo bym się załamała albo bym obcieła te paskudne kręcone włosy;/
stokrotka7872 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-10, 13:43   #968
stokrotka7872
Przyczajenie
 
Avatar stokrotka7872
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 12
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

a to co zniszczone można zawsze obciąć i skoro ten zabieg poprawia "jakość" włosów więc mam nadzieję że nie uzyskam odmowy
stokrotka7872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 22:53   #969
LeLOu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 125
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

ja ide w poniedziałek robić wywiad
mam nadzieje że cena odrostów nie jest jakoś baardzo wysoka..przeciez to po 3-6mies. jest pare cm dosłownie..

i tak mnie ciekawi jak wyglądają włosy np po 2-3 mies..i dluzej! czy tak samo jak na początku..bo mi sie to NIEPRAWDOPODOBNE I ZA WSPANIAŁE wydaje żeby cały czas były tak samo proste

juz sie doczekać nie moge jak sie z tymi loczkami pożegnam
LeLOu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 23:21   #970
Nayuki-chan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Hej Strasznie optymistycznie wygląda prostowanie tą metodą. Mieszkam koło Wawy więc jak trochę zarobię to może się zdecyduję. Ja co prawda nie mam takich loczków jak Wy dziewczyny, ale za to mam taką okropną szopę na głowie, jak jakiś dziki pudel Mam tylko jedno pytanie. O tym, że metoda jest super widzę po zdjęciach i po opiniach Tylko czy któraś z Was mogłaby mi powiedzieć, czy po trwałym prostowaniu będę w ogóle mogła zrobić sobie loczki na jakąś okazję? Czy po trwałym prostowaniu włosy w ogóle nie są podatne na takie stylizacje?
Nayuki-chan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 07:11   #971
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez Nayuki-chan Pokaż wiadomość
Hej Strasznie optymistycznie wygląda prostowanie tą metodą. Mieszkam koło Wawy więc jak trochę zarobię to może się zdecyduję. Ja co prawda nie mam takich loczków jak Wy dziewczyny, ale za to mam taką okropną szopę na głowie, jak jakiś dziki pudel Mam tylko jedno pytanie. O tym, że metoda jest super widzę po zdjęciach i po opiniach Tylko czy któraś z Was mogłaby mi powiedzieć, czy po trwałym prostowaniu będę w ogóle mogła zrobić sobie loczki na jakąś okazję? Czy po trwałym prostowaniu włosy w ogóle nie są podatne na takie stylizacje?
mozna sobie normalnie zakrecic wlosy bez zdanego problemu a potem po umyciu dalej beda proste


ja sie tez strasznie nie moglam doczekac prostowania i tez balam sie ze mam za bardzo zniszczone wlosy ale jak tylko mialam gotowke to od razu polecialam i na szczescie sie udalo teraz poprostu uwielbiam swoje wlosy nigdy wiecej lokow !!!
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-11, 15:10   #972
Kaarolinkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kaarolinkaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 33
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Claudynka80 Czekam z niecierpliwościąą....:ehe m:
Kaarolinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 10:51   #973
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Witam,
wróciłam po długiej nieobecności Kto sobie włosy wyprostował w międzyczasie?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 10:55   #974
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Witam,
wróciłam po długiej nieobecności Kto sobie włosy wyprostował w międzyczasie?
hehe ja sie melduje prostowalam sobie wlosy 2 tyg temu i jestem zachwycona
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 11:07   #975
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Bardzo mnie to cieszy Martinko.
Grunt to dobra metoda
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 11:11   #976
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

dziewczyny pomóżcie juz niemoge,prostuje po kazdym myciu,nie moge wprost patrzec na te krecone,ale we Wroclawiu znalazlam tylko Goldwella,ktory jest za drogi...
czy robia gdzies we Wro taniej???
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 13:44   #977
stokrotka7872
Przyczajenie
 
Avatar stokrotka7872
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 12
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Witam,
wróciłam po długiej nieobecności Kto sobie włosy wyprostował w międzyczasie?
ja dopiero planuję w czerwcu prostowanie ale już wiem gdzie co i jak:P za 2tygodnie zadzwonie do p. Agnieszki, narazie wysłałam jej maila ale nie mam odpowiedzi:/ a tak w ogóle biorę witaminki na włoski i stosuję maseczki żeby poprawić ich zdrówko
stokrotka7872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 15:58   #978
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Niezłą reklamę zrobiłam tej pani Agnieszce. Babeczka nie może się teraz od klientów opędzić
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 16:22   #979
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Niezłą reklamę zrobiłam tej pani Agnieszce. Babeczka nie może się teraz od klientów opędzić
ja jak bylam na prostowaniu u p. Agnieszki to sie wygadalam ze dowiedzialam sie o niej z wizazu co prawda nie zna tego forum i sie bardzo zdzwila.... ale powiedziala ze jak kiedys znajdzie czas to poszuka w necie bo jest bardzo ciekawa co tam o niej napisali zapewnilam ze same plusy
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-12, 18:46   #980
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 18:49   #981
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Też się mnie pytała skąd wiem o tym prostowaniu. Powiedziałam jej, ze z internetu. Też się zdziwiła. Ją też znalazłam przez internet.
A ja bym się zdziwiła, gdyby ona nie zaczęła sama szukać informacji n.t. temat.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 19:33   #982
LeLOu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 125
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

a moze ty wiesz jak z ceną prasowania odrostów ?? bo z tego co wyczytałam śledząc wątek to miałaś trwałe prostowanie już nie jeden raz

i jak tam trzymają sie twoje włoski? wygląd taki jak po zabiegu, czyt. nadal tak samo proste?
LeLOu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-14, 15:50   #983
LeLOu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 125
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

no to sie nabiegałam, naszukałam i nic nie załatwiłam.
otóż żaden z podanych gabinetów na stronie farouka nie robi trwałego prostowania. ! w gdańsku! a są niby 3 pracujące na ich kosmetykach.
Jeden ma zacząć robić ten zabieg od końca maja..ale szczerze to jakoś boje sie tam iść odrazu, nie chce być królikiem doświadczalnym bo zapłace 500 zł a może zrobią mi źle..nie wiem

I został mi jedynie Starogard Gd. trudno, te 30km sie przejade i chyba bede szukac z mapą tego gabinetu wiem chociaż ze tam jest profesjonalny zakład, i robią zabieg już jakiś czas.

i w ogole jedna z tych fryzjerek powiedziała mi ze z moimi włosami trwałe prostowanie sobie nie poradzi ( a nie mam pudlowatych loków), że powinnam sie bardzo dobrze zastanowić..a jak sie zapytałam w jakiej cenie bedzie to "trwale prostowanie" na moich włosach do lopatek to stwierdziła że 200 zł... i zaczela sie grzeczna dyskusja z mojej strony że to jest jedynie zabieg rozluźniający skręt, a ona uparcie" ze to przecież l'oreal," ( I TU SIE ZASTANAWIAM. L'OREAL a gabinet jest ze strony dystrybu...! No i wyszło że nigdy nie słyszała o zabiegu Farouka..
więc uwaga drogie panie to że adres zakładu widnieje na stronie to nie znaczy że prostują tam włoski
LeLOu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-14, 16:58   #984
kosteczka19
Przyczajenie
 
Avatar kosteczka19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Heya ! Ja teą mam takie nijakie wlosy - z jednej strony glowe krecone z drugiej prawie, że proste lekko fakowane .. takie nijakie. Też szukalam jakiegoś sposobu, żeby je prostowac sale nie prostownicą. Bo moja już od częsteo nagrzewania powoli siada a wlosy sa w oplakanym stanie. Zaczęłam kuracje po prostownicy pokrzywami. Jest efekt więc zaczęłam się do szukania wlaśnie preparatów które mogą wyprostować choćby na kilka miesięcy. Na allegro znalazlam środek za niecale 30 zl prostujący wlosy na 3 miesiące. Musialabym sporobować. ...
kosteczka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-14, 17:21   #985
LeLOu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 125
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez kosteczka19 Pokaż wiadomość
Na allegro znalazlam środek za niecale 30 zl prostujący wlosy na 3 miesiące. Musialabym sporobować. ...
Nie ma cudów za 30 zł...
niestety...
LeLOu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 17:36   #986
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Absolutnie róbcie sobie zabiegów "rozluźniających skręt". Takich jak L'Oreal X-Tenso właśnie. A już nie daj Boże jakieś podejrzane trwałe prostujące za 30 pln. Ja robiłam raz X-Tenso i z całą pewnością tego nie powtórzę. Nawet za darmo. Włosy bardzo źle po tym wyglądają. Nawet jeśli to L'Oreal. Po prostu ten zabieg im się nie udał. Nie ma sensu prostować na siłę jeśli te zabiegi jeszcze bardziej zniszczą włosy.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 21:04   #987
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

podobno farouk tez bardzo niszczy wlosy gdyz jest to zabieg bardzo inwazyjny tak powiedzieli mi w salonie farouka. byc moze tylko powierzchownie pokrywa wlos czyms tam ze sa takie miekkie i blyszczace a tak na prawde niszczy? sama juz nie wiem. na razie sie powstrzymam i zyje z prostownica lub susze na szczotke ;D
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 21:07   #988
czarna_inez666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 64
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

czy wlosy po prostowaniu nie sa prosciutkie jak zapalka?
czarna_inez666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 21:42   #989
LeLOu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 125
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
podobno farouk tez bardzo niszczy
pierwsze słysze........
LeLOu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 06:17   #990
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

no tak mi powiedzieli w salonie, bo pytalam czy na zniszczone wlosy mozna przeprowadzic zabieg, powiedzieli zebym lepiej nie ryzykowala bo jeszcze bardziej je zniszcze i moga sie pokruszyc, bo to bardzo inwazyjny zabieg. takie informacje mam z salonu farouk....
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.