Laryngolog Wrocław - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-04, 10:16   #1
niesmiala_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 12
Question

Laryngolog Wrocław


Dzień dobry

Ostatnio przechodziłam operację ucha środkowego w klinice w Łodzi, jednak na co dzień przebywam we Wrocławiu, gdzie studiuję. Potrzebuję znaleźć jakiegoś dobrego laryngologa we Wrocławiu, do którego będę chodziła na konsultacje, ponieważ muszę mieć teraz stałą kontrolę lewego ucha. Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego specjalistę? Oczywiście wolałabym gdyby przyjmował na NFZ jednak prywatnie też będę brać pod uwagę, bo mimo wszystko wyjdzie mnie to taniej niż podróż do Łodzi.

Z góry dziękuję za pomoc


P.S. Co prawda bardzo mało udzielam się na forum, a raczej prawie tyle co nic, jednak uważam, że brakuje w dziale forum "Zdrowie" jakiegoś podforum ogólnego, niż tylko te kategorie, które są utworzone, ponieważ jak widać, nic znaleźć nie mogłam i napisałam własny temat.
niesmiala_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 10:56   #2
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Laryngolog Wrocław

Cytat:
Napisane przez niesmiala_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ostatnio przechodziłam operację ucha środkowego w klinice w Łodzi, jednak na co dzień przebywam we Wrocławiu, gdzie studiuję. Potrzebuję znaleźć jakiegoś dobrego laryngologa we Wrocławiu, do którego będę chodziła na konsultacje, ponieważ muszę mieć teraz stałą kontrolę lewego ucha. Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego specjalistę? Oczywiście wolałabym gdyby przyjmował na NFZ jednak prywatnie też będę brać pod uwagę, bo mimo wszystko wyjdzie mnie to taniej niż podróż do Łodzi.

Z góry dziękuję za pomoc


P.S. Co prawda bardzo mało udzielam się na forum, a raczej prawie tyle co nic, jednak uważam, że brakuje w dziale forum "Zdrowie" jakiegoś podforum ogólnego, niż tylko te kategorie, które są utworzone, ponieważ jak widać, nic znaleźć nie mogłam i napisałam własny temat.
U laryngologa byłam ostatnio w przychodni na ul. Pabianickiej, u jakiejś pani, ale nie pamiętam jak się nazywała. Poszukaj na znanylekarz.pl albo zapytaj dziewczyn w wątku wrocławskim.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 12:53   #3
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Laryngolog Wrocław

http://www.wilczynski.info.pl/
polecam, naprawdę się przykłada
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 11:19   #4
niesmiala_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 12
Dot.: Laryngolog Wrocław

Dziękuję za informacje
niesmiala_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.