Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-20, 18:42   #4381
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Dlaczego taka nazwa tej kategorii?
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 18:57   #4382
kukimi
Rozeznanie
 
Avatar kukimi
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 650
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Dlaczego taka nazwa tej kategorii?
Chciałam coś od siebie i wymyśliłam "pogadatulie" to od pogadanki. Mam tendencje do wymyślania słów których nigdy świat na oczy nie widział, żeby były moje i kojarzyły się właśnie tylko z daną rzeczą, wiem że to śmiesznie brzmi, ale jest takie moje.
kukimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 19:05   #4383
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

No tak, tylko mi osobiście nijak się to nie skojarzyło z tym co ma być w kategorii. Uznałabym to za prezentację jakiś wyrobów rękodzielniczych
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 20:17   #4384
Wkurzonaryba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 10
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Hej, proszę o sprawdzenie mojego bloga. Nie piszę o modzie ani urodzie, raczej felietony związane ogólnie ze wszystkim tym, co mnie irytuje Stąd też adres bloga - www.wku-rwcodzienny.pl - trzeba tylko usunąć spację. A tak przy okazji, gdyby ktoś miał pomysł, jak ominąć problem z podpisem, byłoby super.

Problem jest następujący - w adresie bloga mam wyraz niecenzuralny. Dlatego też każdy link z tego forum prowadzi tutaj http://searchassist.dyndns.com/searc...aaa.pl/&r=&t=0 - autokorekta czy co tam zniekształca adres.

Pisałam już na forum techniczne i do moderatorki i podobno nic nie da się zrobić. Nie chcę zmieniać adresu bloga, bo dobrze pasuje i do mnie i do tematyki, wykupiłam też domenę na rok. Jeśli ktoś ma pomysł, jak to obejść, to byłoby super.

A co do wcześniejszej dyskusji o Kominku - czy ktokolwiek czytuje regularnie jego bloga? Przecież to pisanie o niczym.
__________________
Mój blog, http://tnijurl.com/codziennoscpl/, pełen bluzgów i feminizmu.

Edytowane przez Wkurzonaryba
Czas edycji: 2014-10-20 o 20:20
Wkurzonaryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 20:42   #4385
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez Wkurzonaryba Pokaż wiadomość
Hej, proszę o sprawdzenie mojego bloga. Nie piszę o modzie ani urodzie, raczej felietony związane ogólnie ze wszystkim tym, co mnie irytuje [...]
Nie zainteresowało mnie, już adres nastawił mnie negatywnie. Nie zachęciła mnie forma bloga (czcionki Ci sie sypią pod firefoxem - polskie znaki), nieciekawie, bo nie ma zdjęć, co do treści - nie miałam ochoty klikać w "czytaj dalej". Jeśli to nie tylko mój problem - zmień coś. Blogi "o marudzeniu" raczej się chyba nie podobają. Żeby pisać felietony trzeba mieć świetne pióro i najlepiej jakąś renomę. Bezpieczniej jest pisać o czymś konkretnym, łatwiej jest zatrzymać czytelnika i sprawić, żeby wrócił.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem

Edytowane przez mpt
Czas edycji: 2014-10-20 o 20:44
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 20:43   #4386
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

A nie mozesz w podpis wrzucic skrocony link z jakiegos tnij.pl ☠☠☠☠☠☠☠☠☠ czy zagramanicznego skracacza linkow?
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 20:43   #4387
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Nutek Twój blog jest rewelacyjny. Uśmiałam się czytając wpisy. Dodaję go do obserwowanych
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 20:57   #4388
Nutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 195
GG do Nutek
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Nutek Twój blog jest rewelacyjny. Uśmiałam się czytając wpisy. Dodaję go do obserwowanych
Bardzo dziękuję, bardzo mi miło Zapraszam w każdy poniedziałek.

Edytowane przez Nutek
Czas edycji: 2014-11-15 o 15:47
Nutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 21:08   #4389
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Wkurzonaryba, przepraszam bardzo, ale czy czytasz namietnie ciocie Segritte? Bo po przeczytaniu jednego posta, tego o kobietach, ktorych sie boisz widze pewne podobienstwo. Mianowicie kreowanie sie na "jestem inna niz reszta kobiet, jestem inna niz typowa kobieta, mam inne zainteresowania, glebsze, ciekawsze, jestem troche nerdem bo umiem uruchomic kompa w trybie awaryjnym, so cool".

Cytat:
Wolą robić co innego gdzie indziej, a kiedy świat skonfrontuje je z tzw. normalnymi koleżankami, czują się tak, jakby trafiły na karty powieści Frantza Kafki?
Normalne kolezanki takie normalne, ty taka ponad przecietna.
Cytat:
Urodziłam się z takim a nie innym interfejsem. Po co robić wokół tego hałas?
No wlasnie, po co? Gdybys serio uwazala, ze to czy jest sie kobieta czy mezczyzna nie obliguje do takich czy innych zachowan to mialabys na to totalnje wywalone.
Znam multum kobiet, ktore prezentuja pelen wachlarz zachowan i zainteresowan stereotypowo przypisanych mezczyznom. I co? I nico. Sa. Nie robia halasu. Jest ich mrowie a mrowie. One nie robia halasu.

Sorry, ale wkurza mnie cos takiego.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 21:22   #4390
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez Nutek Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję, bardzo mi miło Zapraszam w każdy poniedziałek i (prawie) każdy czwartek*

*i właśnie tę poradę, by umieszczać wpisy co tydzień tego samego dnia, wzięłam sobie od Kominka i bardzo sobie chwalę!
Będę zaglądała. Mam nadzieję, że wordpress będzie elegancko zasysał nowe posty do czytnika, bo zauważyłam, że miewa opóźnienia w dostarczaniu nowości.
Wygląda na to, że Kominka w wersji książkowej przydałoby się przejrzeć. Może znalazłabym coś ciekawego dla siebie. Ale poczekam, aż dodruk zacznie się kurzyć w księgarniach i cena zjedzie do magicznych paru czy parunastu złotych za sztukę.
Swoją drogą Kominek, to ziomal z moich terenów na emigracji w stolicy I mimo, że wiedziona lokalnym patriotyzmem powinnam zaczytywać się w kominku, to wystarczy mi, że raz na rok przeczytam parę wpisów z cyklu sto żelaznych zasad męskiego szowinisty albo dziesięć sposobów na to i owo. Takie trochę rodem z Cosmo są te jego wpisy
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 21:26   #4391
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Chcesz wpisy jak z Cosmo? Idz do fashionelki
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 21:37   #4392
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Fash to już totalne pomieszanie Cosmo z Glamour i Panią Domu A Kominek to trochę takie męskie wydanie lekkiej prasy kobiecej.

Swoją drogą, to zerknęłam do ulubionej księgarni internetowej ile kosztuje to wiekopomne dzieło kominkowe i właśnie przepadam w dziale wyprzedaże. Sezon ogrodniczy się kończy, więc wiele książek można kupić za pół ceny. W cenie jednej tomczykowej książki miałabym kilka fachowych ogrodniczych dzieł. I jak tu żyć moje drogie? Jak żyć?! I co wybrać?
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 21:48   #4393
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Ogród
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 22:06   #4394
Wkurzonaryba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 10
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Judith - dziękuję, wreszcie jakaś konkretna odpowiedź, nikt inny jakoś nie potrafił mi pomóc. A co do Segritte - nie, nie znam tej autorki.
__________________
Mój blog, http://tnijurl.com/codziennoscpl/, pełen bluzgów i feminizmu.

Edytowane przez Wkurzonaryba
Czas edycji: 2014-10-20 o 22:08
Wkurzonaryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 22:12   #4395
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Ogród
Tak też wybrałam A póki co wybieram opcję przespać się z tym i nie wybierać nic po nocach, bo jak się zakopię w intenetach, to do rana nie skończę
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 22:24   #4396
Nutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 195
GG do Nutek
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez Wkurzonaryba Pokaż wiadomość
Hej, proszę o sprawdzenie mojego bloga. Nie piszę o modzie ani urodzie, raczej felietony związane ogólnie ze wszystkim tym, co mnie irytuje Stąd też adres bloga - www.wku-rwcodzienny.pl - trzeba tylko usunąć spację. A tak przy okazji, gdyby ktoś miał pomysł, jak ominąć problem z podpisem, byłoby super.
Znalazłam chwilę żeby zajrzeć. Zaciekawiona opinią Judith zaczęłam od wpisu o kobietach, których się boisz. I... zgadzam się z Judith. Dla mnie w tym wpisie jest bardzo dużo poczucia wyższości i pogardy wobec innych. Mnie takie blogi szalenie odrzucają. Oczywiście, że blog ma charakter wtedy, kiedy jego autor też ma charakter i mocne, własne opinie. Ale myślę, że można było to wszystko ująć zgrabniej, przyjemniej.

Co do nazwy bloga, to - jak już ktoś poprzednio wspominał - serwis tnij.to pomoże. I chyba ludziom łatwiej będzie klikać w link, niż kopiować link i usuwać myślnik.
Nutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 22:44   #4397
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Nutek, popłakałam się nad Twoją zupą
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 22:44   #4398
Wkurzonaryba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 10
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez Nutek Pokaż wiadomość
Znalazłam chwilę żeby zajrzeć. Zaciekawiona opinią Judith zaczęłam od wpisu o kobietach, których się boisz. I... zgadzam się z Judith. Dla mnie w tym wpisie jest bardzo dużo poczucia wyższości i pogardy wobec innych. Mnie takie blogi szalenie odrzucają. Oczywiście, że blog ma charakter wtedy, kiedy jego autor też ma charakter i mocne, własne opinie. Ale myślę, że można było to wszystko ująć zgrabniej, przyjemniej.

Co do nazwy bloga, to - jak już ktoś poprzednio wspominał - serwis tnij.to pomoże. I chyba ludziom łatwiej będzie klikać w link, niż kopiować link i usuwać myślnik.
Miał wyjść tekst z przymrużeniem oka, i moi znajomi tak go odebrali. Zwłaszcza, że - jak pisałam o sobie - jestem cholernie niekompetentną kobietą, do czego się bez bicia przyznaję. Za poradę z "tnij" bardzo dziękuję, zamierzam skorzystać.
__________________
Mój blog, http://tnijurl.com/codziennoscpl/, pełen bluzgów i feminizmu.
Wkurzonaryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 22:58   #4399
Nutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 195
GG do Nutek
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Nutek, popłakałam się nad Twoją zupą
Ja też, ale z rozpaczy...

Jeszcze taki pomysl dla autorki wk-urwu codziennego - fanpage na fejsie! Gdy trafię na jakąś stronę, która mi się spodoba zawsze szukam profilu na fejsbuku. Jako człowiek uzależniony lubię wygodę powiadomień o nowych wpisach, które wyświetlają mi się na ścianie. Poza tym fejsbuk pomaga w zdobywaniu czytelników; czasem ktoś zobaczy, że znajomy polubił, wejdzie z ciekawości i zostanie. Sama w ten sposób odkryłam wiele wspaniałych stron.
Nutek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-20, 23:04   #4400
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez Wkurzonaryba Pokaż wiadomość
Miał wyjść tekst z przymrużeniem oka, i moi znajomi tak go odebrali. Zwłaszcza, że - jak pisałam o sobie - jestem cholernie niekompetentną kobietą, do czego się bez bicia przyznaję. Za poradę z "tnij" bardzo dziękuję, zamierzam skorzystać.
Niekompletną? Nie ma czegoś takiego.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 23:09   #4401
Wkurzonaryba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 10
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Napisałam "niekompetentną" - i niestety, jest. Stanowię najlepszy przykład.

A Nutkowy wpis o zupie jest rewelacyjny
__________________
Mój blog, http://tnijurl.com/codziennoscpl/, pełen bluzgów i feminizmu.
Wkurzonaryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 23:18   #4402
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Miałam napisać niekompetentną, autokorekta czasami mnie nie lubi. No nie ma. Można być niekompetentnym lekarzem czy innym "jakikolwiekzawód", ale kobietą? O tym, że ktoś jest kobietą decyduje chromosom i mózg, bo czasem chromosom jest inny niż mózg chciałby żeby był (ale to są ludzkie tragedie i to jest margines jednak). Kobiety nie mają jakieś wyjątkowej wiedzy i umiejętności, które odróżniają je od mężczyzn. Tak samo z facetami. No na litość, nie będę robić tu wykładu z podstaw feminizmu i gender, ale skoro właśnie nie wiesz o co cały hałas to dlaczego sama tworzysz rozróżnienia i siebie stawiasz w opozycji?
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 23:21   #4403
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez Wkurzonaryba Pokaż wiadomość
Napisałam "niekompetentną" - i niestety, jest. Stanowię najlepszy przykład.[...]
Niekompetentnym można być w jakiejś dziedzinie.
Moim zdaniem (nie wiem właścicie dlaczego napisałam "moim zdaniem") pisanie, jakie chcesz uprawiać wymaga ogromnych umiejętności, techniki i lekkości. Jeżeli chcesz mieć czytelników - musisz coś zmienić.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem

Edytowane przez mpt
Czas edycji: 2014-10-20 o 23:23
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 06:57   #4404
Wkurzonaryba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 10
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Pisząc o "kompetencji", miałam na myśli zestaw cech, zainteresowań i umiejętności tradycyjnie (słusznie lub niesłusznie) przypisywany kobietom. Trzeba było to wyjaśnić, zamiast bawić się w skróty myślowe.

W każdym razie, żeby nie offtopować i nie przedłużać wątku, który i tak już zrobił się raczej długi - dziękuję za sugestie. Czcionki poprawiłam, adres skróciłam, reszta - miejmy nadzieję - przyjdzie z czasem.
__________________
Mój blog, http://tnijurl.com/codziennoscpl/, pełen bluzgów i feminizmu.
Wkurzonaryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 09:59   #4405
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Nutek Twój blog jest rewelacyjny. Uśmiałam się czytając wpisy. Dodaję go do obserwowanych
To prawda! Byłam kupiona po przeczytaniu strony "o mnie"
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 13:33   #4406
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Dziękuję za te miłe słowa stronę czy dwie temu. Mam pytanie, jak sądzicie, czy należy odpowiadać na każdy komentarz pod notką? Bo spotkałam się z opiniami, że powinno się odpowiadać na każdy, nawet jeśli jest krótki i nie bardzo jest co do niego napisać. I czasem się zastanawiam czy odpisać na jakieś krótkie komentarze, czy zostawić je w spokoju?
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 14:44   #4407
KatrinMintzer
Raczkowanie
 
Avatar KatrinMintzer
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 56
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Dziękuję za te miłe słowa stronę czy dwie temu. Mam pytanie, jak sądzicie, czy należy odpowiadać na każdy komentarz pod notką? Bo spotkałam się z opiniami, że powinno się odpowiadać na każdy, nawet jeśli jest krótki i nie bardzo jest co do niego napisać. I czasem się zastanawiam czy odpisać na jakieś krótkie komentarze, czy zostawić je w spokoju?
Moim zdaniem odpowiadanie na każdy komentarz jest bez sensu.
Do tego nie lubię odpowiadania tylko u siebie na blogu jeśli osoba komentująca również prowadzi blog. Zwykle odpowiadam u siebie tak, aby inni zaglądający mogli coś wyciągnąć dla siebie oraz na blogu zainteresowanej osoby.
No chyba że ktoś ma discus to wtedy nie trzeba.
Ile ja takich odpowiedzi przegapiłam bo nie mogłam potem trafić na jakiegoś bloga, albo zwyczajnie zapomniałam.
__________________
KATRIN MINTZER
KatrinMintzer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 14:50   #4408
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez KatrinMintzer Pokaż wiadomość
Moim zdaniem odpowiadanie na każdy komentarz jest bez sensu.
Do tego nie lubię odpowiadania tylko u siebie na blogu jeśli osoba komentująca również prowadzi blog. Zwykle odpowiadam u siebie tak, aby inni zaglądający mogli coś wyciągnąć dla siebie oraz na blogu zainteresowanej osoby.
No chyba że ktoś ma discus to wtedy nie trzeba.
Ile ja takich odpowiedzi przegapiłam bo nie mogłam potem trafić na jakiegoś bloga, albo zwyczajnie zapomniałam.
Albo jestem dziś mało lotna, albo zagmatwanie opisałaś.
Piszesz notkę. Ktoś pisze ci komentarz pod nią. I ty odpowiadasz tej osobie gdzie?
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 14:52   #4409
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

ja czasami autentycznie nie wiem, co odpisać.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 15:33   #4410
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Dziękuję za te miłe słowa stronę czy dwie temu. Mam pytanie, jak sądzicie, czy należy odpowiadać na każdy komentarz pod notką? Bo spotkałam się z opiniami, że powinno się odpowiadać na każdy, nawet jeśli jest krótki i nie bardzo jest co do niego napisać. I czasem się zastanawiam czy odpisać na jakieś krótkie komentarze, czy zostawić je w spokoju?
Odpisuję tylko na te z pytaniem lub jak mam co odpisać. Wolę zajrzeć do tej osoby na bloga i tam jej skomentować posta, niż bezsensu odpowiadać coś u siebie, czego najprawdopodobniej nawet nie zobaczy.

Cytat:
Napisane przez KatrinMintzer Pokaż wiadomość
Moim zdaniem odpowiadanie na każdy komentarz jest bez sensu.
Do tego nie lubię odpowiadania tylko u siebie na blogu jeśli osoba komentująca również prowadzi blog. Zwykle odpowiadam u siebie tak, aby inni zaglądający mogli coś wyciągnąć dla siebie oraz na blogu zainteresowanej osoby.
No chyba że ktoś ma discus to wtedy nie trzeba.
Ile ja takich odpowiedzi przegapiłam bo nie mogłam potem trafić na jakiegoś bloga, albo zwyczajnie zapomniałam.
A ja odpowiadam u siebie. Czasami zdarza mi się też u kogoś, jeżeli chwilę później tam komentuję. Na bloggerze przecież też można sobie ustawić subskrypcję, żeby pokazało jak będzie nowy komentarz, ja zawsze sobie ustawiam, jak kogoś o coś pytam i nie przegapiam odpowiedzi.
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-29 20:25:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.