Głosny seks :) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-08, 00:38   #121
Jola_18
Raczkowanie
 
Avatar Jola_18
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 67
Dot.: Głosny seks :)

Ja niestety też muszę się ograniczać żeby nie wystraszyć rodzinki ale przychodzi mi to z wielkim trudem poniewaz uwielbiam głośny seks i wydaje mi się że to bardzo podnieca.
Jola_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 09:41   #122
suczka29
Raczkowanie
 
Avatar suczka29
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 159
Dot.: Głosny seks :)

Ja niestety też musze być cichutko można pozwolić sobie na ciche mruczenie, bo w drugim pokoju śpią rodzice i napewno niczego się nie spodziewają hihi ale jak bede już mieszkać z moim TŻ łoj to będzie głośno hihi
suczka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 23:35   #123
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Głosny seks :)

a propo krzyków:
nie ma to jak mieszkac z kims i byc zmuszonym do słuchania okrzyków,wycia i wymuszonego (co było słychać) udawania jak było dobrze.nie ma to jak druga osoba drze morde aż słychac to w pokoju obok.nie ma to jak leżenie w łożku i słuchanie jak JEJ dobrze:/przeżywanie tego z nimi.(pewnie jak kończyli to nie tylko ja sięgałam po papierosa a cała klatka)nie ma to jak trzaskanie drzwiami żeby ukazać swoją obecność,trzaskanie które nic a nic nie daje.
krzyki jak sie mieszka samemu czemu nie?
ja przeżyłam już cudze uniesienia w malutkim "studenckim" mieszkaniu i więcej już nie chce tego słyszec:/
te wstrętne i niesmaczne jęki współ lokatorów snią mi sie po nocach:/
anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 11:54   #124
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Głosny seks :)

Anka, ja też mieszkam chyba na twojej klatce...
od jakichś dwóch miesięcy sąsiad ma nową d*pę, która tak daje po nocach, że mnie budzi (piętro niżej). Ja pruderyjna nie jestem, ale krzyki podczas seksu kojarzą mi się albo z udawaniem orgazmu, albo z złośliwoscią, bo wydaje mi się, że to nie jest konieczne do osiągnięcia spełnienia, natomiast dla mimowolnych słuchaczy to jest żenujące, niesmaczne, bardzo uciążliwe i wkurzające
Krzyczcie sobie, ale jak mieszkacie w domach, w bloku sobie darujcie, bo potem ktos wam przypadkiem mieszkanie zaleje
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 12:10   #125
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Głosny seks :)

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
Anka, ja też mieszkam chyba na twojej klatce...
od jakichś dwóch miesięcy sąsiad ma nową d*pę, która tak daje po nocach, że mnie budzi (piętro niżej). Ja pruderyjna nie jestem, ale krzyki podczas seksu kojarzą mi się albo z udawaniem orgazmu, albo z złośliwoscią, bo wydaje mi się, że to nie jest konieczne do osiągnięcia spełnienia, natomiast dla mimowolnych słuchaczy to jest żenujące, niesmaczne, bardzo uciążliwe i wkurzające
Krzyczcie sobie, ale jak mieszkacie w domach, w bloku sobie darujcie, bo potem ktos wam przypadkiem mieszkanie zaleje
"przypadkiem"

ja już mam więcej spokoju niż kiedyś....
te noce pełne krzyków,jęków pod niebiosa i dzikiego ujadania sie skończyły.
jak miło zasypiać bez sztucznego i ciągłego "AAAAAAAAaaaaaaaachhh h,
OOOOOOoooooch,
MMMMMMMmmmmmmaaa,
YYYYYyyyyychh,
IIIIoooochhhh
uspokoili się .
czasami ich usłysze i szczerze... zielona jestem.
na dniach się wyprowadzają i ALLELUJA !
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 12:38   #126
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Głosny seks :)

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
Anka, ja też mieszkam chyba na twojej klatce...
od jakichś dwóch miesięcy sąsiad ma nową d*pę, która tak daje po nocach, że mnie budzi (piętro niżej). Ja pruderyjna nie jestem, ale krzyki podczas seksu kojarzą mi się albo z udawaniem orgazmu, albo z złośliwoscią, bo wydaje mi się, że to nie jest konieczne do osiągnięcia spełnienia, natomiast dla mimowolnych słuchaczy to jest żenujące, niesmaczne, bardzo uciążliwe i wkurzające
Krzyczcie sobie, ale jak mieszkacie w domach, w bloku sobie darujcie, bo potem ktos wam przypadkiem mieszkanie zaleje
Rozumiem, że taka sytuacja jest uciążliwa, ale już nie przesadzaj, że jak ktoś głośny to od razu udaje orgazm albo robi to na złość innym .


Ja tam lubię sobie czasem pokrzyczeć, pojęczeć czy głośniej powzdychać. Niestety, czasem rodzina jest za ścianą, więc muszę się zmuszać do ciszy, a tego nie lubię
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 13:42   #127
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Głosny seks :)

Ja sobie lubie głośniej pojęczeć
qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 15:32   #128
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Głosny seks :)

Cytat:
Rozumiem, że taka sytuacja jest uciążliwa, ale już nie przesadzaj, że jak ktoś głośny to od razu udaje orgazm albo robi to na złość innym .
no wcale
mieszkania w blokach są akustyczne, to fakt, ale jeśli ktoś jęczy, to chyba wie, że inni to słyszą. Wie i dalej robi= ma innych w nosie. Może i niektórzy lubią głośno, ale to jest luksus, na który można sobie pozwolić gdy inni nie słyszą... Poza tym nie mówcie mi, ze nie da się po cichu
szczególnie, że seks to zazwyczaj noc, a czy ktos lubi się budzić o 2 w nocy przy dźwiękach takiej kociej muzyki?
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 20:00   #129
pristolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 46
Dot.: Głosny seks :)

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Ja sobie lubie głośniej pojęczeć
ja też
nigdy nie mogę się powstrzymać kiedy jest mi tak dobrze...
pristolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 20:58   #130
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Głosny seks :)

jak tylko sie przeprowadzimy do nowego domu to ... no nie umiem sie powstrzymywać kiedy jest mi na prawde dobrze.. a w bloku takie ograniczenia..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 22:59   #131
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Głosny seks :)

We mnie też budzi niesmak gdy słyszę jak ludzie za ścianą uprawiają seks...dla mnie to totalny brak szacunku z ich strony. Ja zawsze staram się być cicho i hałasuję tylko gdy jestem pewna,że nikt nie usłyszy.
Poza tym bez przesady...orgazm może być cudowny ale od głosniego krzyczenia idzie się powstrzymać i robić to ciszej by sąsiedzi nie słyszeli.

Zmuszanie się do ciszy nie jest miłe ale ja szanuję innych, sama nie życzę sobie by ktoś w moim mieszkaniu czy za ścianą uprawiał seks tak,że byłabym zmuszona tego słuchać.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-16, 22:09   #132
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Głosny seks :)

Cytat:
Napisane przez Ciri :) Pokaż wiadomość
Też kiedyś miałam taką sąsiadkę, coś strasznego....
Ciri, Twój nick mnie rozwala, właśnie czytam Wiedźmina a tu co? Taka mała niewinna Ciri w sprawach seksu?

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Babcia jest super wogóle nie krzyczy


Ja uwielbiam krzyczeć, nakręca to i jego, i mnie,. Najgłośniej jak mogę. Tylko wtedy mam zaje**e orgazmy. Na szczęście mój TŻ ma własny dom, a krzyczę, jak rodziców nie ma- och jak ja lubię te chwile
Ale ostatnio była zabawna sytuacja, kiedy już "po" leżymy, okno otwarte, zasłonięte rolety- tak się składa, niestety, ze jego okno wychodzi na ulicę. Uliczka zaciszna, przez parę minut cisza jak makiem zasiał, nagle przechodzi ktoś obok- zdałam sobie sprawę, jak dobrze słychać każdą rozmowę spacerujących ludzi. W takim razie przy moich decybelach przypadkowi spacerowicze muszą mieć niezłe miny.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 06:25   #133
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: Głosny seks :)

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
We mnie też budzi niesmak gdy słyszę jak ludzie za ścianą uprawiają seks...dla mnie to totalny brak szacunku z ich strony. Ja zawsze staram się być cicho i hałasuję tylko gdy jestem pewna,że nikt nie usłyszy.
Poza tym bez przesady...orgazm może być cudowny ale od głosniego krzyczenia idzie się powstrzymać i robić to ciszej by sąsiedzi nie słyszeli.

Zmuszanie się do ciszy nie jest miłe ale ja szanuję innych, sama nie życzę sobie by ktoś w moim mieszkaniu czy za ścianą uprawiał seks tak,że byłabym zmuszona tego słuchać.
Szacunek? Bez przesady....a jak robisz kupe i slychac jak splywa kanalem u sasiada pietro nizej to tez brak szacunku? Nie przesadzajcie - seks jest czescia fizjologiczna(i emocjonalna czlowieka)...i nie nalezy sie go wstydzic( tu czytaj - udawac ze sie go nie uprawia) Oczywscie...tak aby innych nie gorszyc...i zniesmaczac - tzn seks przy osobach trzeciach kiedy sobie tego nie zycza czy notoryczne krzyki na sto decybeli...itp....ale ze sobie sasiadka jeknie za sciana niewiele ma wspolnego z szacunkiem chociaz w naszym obludnym i zawistnym spoleczenstwie....moze miec taki zwiazek:P pozdrawiam
azyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 13:17   #134
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Głosny seks :)

Cytat:
Napisane przez azyla Pokaż wiadomość
Szacunek? Bez przesady....a jak robisz kupe i slychac jak splywa kanalem u sasiada pietro nizej to tez brak szacunku? Nie przesadzajcie - seks jest czescia fizjologiczna(i emocjonalna czlowieka)...i nie nalezy sie go wstydzic( tu czytaj - udawac ze sie go nie uprawia) Oczywscie...tak aby innych nie gorszyc...i zniesmaczac - tzn seks przy osobach trzeciach kiedy sobie tego nie zycza czy notoryczne krzyki na sto decybeli...itp....ale ze sobie sasiadka jeknie za sciana niewiele ma wspolnego z szacunkiem chociaz w naszym obludnym i zawistnym spoleczenstwie....moze miec taki zwiazek:P pozdrawiam
ano szacunek.chociażby dla samej siebie,seks to nie tylko fizjologia i emocje,to także i przede wszystkim INTYMNOŚĆ.
cząstka tej sfery życia nie powinna należeć do sąsiadów.
ja w swojej sypialni nie życzę sobie słyszeć jęczącej sąsiadki,i naprawdę nie interesuje mnie z jakim natęzeniem wydaje dźwięki rozkoszy.
cały pion nie musi słyszeć że akurat ktoś się gdzdźi.

i nie przemawia do mnie robienie kupy bo (chyba)
nikogo to nie gorszy że ktoś spuszcza wodę.
z resztą jest różnica pomiędzy seksem i spuszczaniem wody.
nie mamy wpływu na to jak woda leci z rur,ale nad swoim zachowaniem można zapanować.
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 18:23   #135
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: Głosny seks :)

ano -jest zasadnicza - ja pisze o zaklamaniu....niestety ale sfera seksualna w dalszym ciagu pozostaje tematem - tabu(wstydliwym) "bo tak nas nauczono" I rzecz jasna...glosne afiszowanie sie....z seksem....jest z lekka nietaktem...intymnosc jak najbardziej tylko nie popadajmy w skrajnosc...kupa miala na celu zobrazowac, ze niektorych rzeczy sie wstydzimy, a niektore sa dla nas natturalne....choc "zrodlo ujscia" to samo...pozdrawiam
azyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 18:47   #136
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Głosny seks :)

Cytat:
Napisane przez azyla Pokaż wiadomość
ano -jest zasadnicza - ja pisze o zaklamaniu....niestety ale sfera seksualna w dalszym ciagu pozostaje tematem - tabu(wstydliwym) "bo tak nas nauczono" I rzecz jasna...glosne afiszowanie sie....z seksem....jest z lekka nietaktem...intymnosc jak najbardziej tylko nie popadajmy w skrajnosc...kupa miala na celu zobrazowac, ze niektorych rzeczy sie wstydzimy, a niektore sa dla nas natturalne....choc "zrodlo ujscia" to samo...pozdrawiam
ale co ma zakłamanie do głośnego seksu?
nie rozumiem nic z tej wypowiedzi.
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 06:04   #137
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: Głosny seks :)

pozdrawiam i nie widze sensu kontynuowania...
azyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 06:11   #138
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Głosny seks :)

Cytat:
Napisane przez azyla Pokaż wiadomość
Szacunek? Bez przesady....a jak robisz kupe i slychac jak splywa kanalem u sasiada pietro nizej to tez brak szacunku? Nie przesadzajcie - seks jest czescia fizjologiczna(i emocjonalna czlowieka)...i nie nalezy sie go wstydzic( tu czytaj - udawac ze sie go nie uprawia) Oczywscie...tak aby innych nie gorszyc...i zniesmaczac - tzn seks przy osobach trzeciach kiedy sobie tego nie zycza czy notoryczne krzyki na sto decybeli...itp....ale ze sobie sasiadka jeknie za sciana niewiele ma wspolnego z szacunkiem chociaz w naszym obludnym i zawistnym spoleczenstwie....moze miec taki zwiazek:P pozdrawiam
yyy...u mnie nie słychać jak ktoś robi kupę itp... a nawet gdyby no to sorry...dla mnie sikanie to jednak nie jest taka intymna sytuacja jak seks...i nie życzę sobie słuchać tego albo by musiał tego słuchać mój mały siostrzeniec. Proste.
Ja staram się nie hałasować w ten sposób gdy wiem,że sąsiedzi mogą słyszeć i tego samego wymagam. I tak,dla mnie to egoizm i myślenie tylko o sobie a nie o innych, którzy mieszkają obok.

Sikania powstrzymać nie możemy ale jęczenie już tak w końcu nie jesteśmy zwierzątkami, nikt mi nie wmówi,że nie da się powstrzymac krzyku nawet przy superograźmie... po prostu taki ktoś ma gdzieś co myślą sobie inni.Takie jest moje zdanie.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 07:23   #139
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Głosny seks :)

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Sikania powstrzymać nie możemy ale jęczenie już tak
A ja powiem, że nie można powstrzymać. Głośny krzyk owszem ale głośnego jęczenia nie.
Przy tym pozbywając się frustracji, bo jak się do czegoś zmuszasz w trakcie seksu (albo orgazmu ) to nie jest do końca satysfakcjonujące.
Wale sąsiadki!! Jest kwestia tylko tego, czy mi jest dobrze z tym czy ktoś to słyszy bo to rzecz intymna. I oczywiście jest to egoizm. Ale człowiek jest z natury pieprzonym egoistą A inni, którzy mieszkają obok myślą o Tobie? Wątpię. Małolat słuchający głośno metalu czy płaczące po nocach dziecko..Mieszkając w bloku, jesteśmy skazani na dziwne odgłosy i taki jest urok mieszkania w betonowej dżungli.
Tyle.
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 07:55   #140
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Głosny seks :)

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
A ja powiem, że nie można powstrzymać. Głośny krzyk owszem ale głośnego jęczenia nie.
Przy tym pozbywając się frustracji, bo jak się do czegoś zmuszasz w trakcie seksu (albo orgazmu ) to nie jest do końca satysfakcjonujące.
Wale sąsiadki!! Jest kwestia tylko tego, czy mi jest dobrze z tym czy ktoś to słyszy bo to rzecz intymna. I oczywiście jest to egoizm. Ale człowiek jest z natury pieprzonym egoistą A inni, którzy mieszkają obok myślą o Tobie? Wątpię. Małolat słuchający głośno metalu czy płaczące po nocach dziecko..Mieszkając w bloku, jesteśmy skazani na dziwne odgłosy i taki jest urok mieszkania w betonowej dżungli.
Tyle.
płacz dziecka i głośna muzyka mi nie przeszkadzają bo to nie jest coś intymnego. A jęczenie można powstrzymać- uprawiam seks kiedy rodzice są obok za ścianą i robię to bez jęków. Racja, o wiele milej sobie pojęczeć ale szanuję rodziców i sąsiadów bo ja na ich miejscu nie chciałabym tego słuchać.
A to, że inni są egoistami nie znaczy,że ja jestem.
Seks jest fajny ale nie może nam wszystkiego przesłaniać.

tak samo jak drażni mnie całowanie się namiętne par na ulicy...no sory ale nie uwierzę,że nie idzie się powstrzymać i zrobić tego w ustronnym miejscu, krótki pocałunek ok ale ślinienie się na ulicy to przesada moim zdaniem....dla mnie to jest coś na zasadzie "mi ma być dobrze a całe otoczenie mam w d***"...

no ale ok dla mnie to tylko dowód,że nie którzy nie potrafią najpierw myśleć mózgiem tylko innymi rzeczami a wystarczy trochę pomyśleć i znaleźć ustronne miejsce do seksu albo w domu puścić głośniej muzykę jak już ktoś musi jęczeć.
Bo wiele przyjemniej jest słuchać głośniej muzyki niż jęków sąsiadów
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:40   #141
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Głosny seks :)

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
A ja powiem, że nie można powstrzymać. Głośny krzyk owszem ale głośnego jęczenia nie.
Przy tym pozbywając się frustracji, bo jak się do czegoś zmuszasz w trakcie seksu (albo orgazmu ) to nie jest do końca satysfakcjonujące.
Wale sąsiadki!! Jest kwestia tylko tego, czy mi jest dobrze z tym czy ktoś to słyszy bo to rzecz intymna. I oczywiście jest to egoizm. Ale człowiek jest z natury pieprzonym egoistą A inni, którzy mieszkają obok myślą o Tobie? Wątpię. Małolat słuchający głośno metalu czy płaczące po nocach dziecko..Mieszkając w bloku, jesteśmy skazani na dziwne odgłosy i taki jest urok mieszkania w betonowej dżungli.
Tyle.
ciekawa jestem co byś powiedziała,jakbyś przez ponad BITY MIESIĄC musiała słuchać nie swoich sąsiadów zza ściany a swoich współlokatorów,tak jak ja.
wydaje mi się,że jakbyś nie mogła spać po nocach,zmieniłabyś zdanie na ten temat.
może będziesz mieć takich współlokatorów na studiach,czy w dalszym życiu.



Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
płacz dziecka i głośna muzyka mi nie przeszkadzają bo to nie jest coś intymnego. A jęczenie można powstrzymać- uprawiam seks kiedy rodzice są obok za ścianą i robię to bez jęków. Racja, o wiele milej sobie pojęczeć ale szanuję rodziców i sąsiadów bo ja na ich miejscu nie chciałabym tego słuchać.
A to, że inni są egoistami nie znaczy,że ja jestem.
Seks jest fajny ale nie może nam wszystkiego przesłaniać.

tak samo jak drażni mnie całowanie się namiętne par na ulicy...no sory ale nie uwierzę,że nie idzie się powstrzymać i zrobić tego w ustronnym miejscu, krótki pocałunek ok ale ślinienie się na ulicy to przesada moim zdaniem....dla mnie to jest coś na zasadzie "mi ma być dobrze a całe otoczenie mam w d***"...

no ale ok dla mnie to tylko dowód,że nie którzy nie potrafią najpierw myśleć mózgiem tylko innymi rzeczami a wystarczy trochę pomyśleć i znaleźć ustronne miejsce do seksu albo w domu puścić głośniej muzykę jak już ktoś musi jęczeć.
Bo wiele przyjemniej jest słuchać głośniej muzyki niż jęków sąsiadów

dokładnie tak
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 15:50   #142
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Głosny seks :)

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
tak samo jak drażni mnie całowanie się namiętne par na ulicy...no sory ale nie uwierzę,że nie idzie się powstrzymać i zrobić tego w ustronnym miejscu, krótki pocałunek ok ale ślinienie się na ulicy to przesada moim zdaniem....dla mnie to jest coś na zasadzie "mi ma być dobrze a całe otoczenie mam w d***"...
Bardzo, bardzo dobry przykład.
A tym ślinieniem dla mnie to jest raczej "mi ba być dobrze i niech wszyscy to widzą"
A co do seksu: azyla, naprawde sprawia Ci przyjemność słuchanie cudzych odgłosów? Nie wstydziłabyś sie przed własnymi rodzicami lub dziećmi?
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 13:08   #143
mrocznychrupek
Przyczajenie
 
Avatar mrocznychrupek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6
Red face Dot.: Głosny seks :)

Ja się raczej powtrzymuję... ale i tak najlepszy seks mam wtedy gdy krzyczę:P Jakoś to bardzo podnieca
mrocznychrupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 13:06   #144
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Głosny seks :)

Zawsze byłam dosyć głośna, nie tylko w czasie seksu, ale również pettingu.
Zarówno mnie, jak i TŻ-towi to odpowiada, jest czym normalnym, że nie siedzimy cicho, jak jest nam dobrze. Kiedy wiem, że nikomu nie przeszkadzam i nie zmuszam do słuchania tego, krzyczę, gdy za ścianą śpią młodsze siostry TŻ-ta lub jest środek dnia i różne osoby kręcą się po domu, ograniczam się do cichego mruczenia. Wilk syty i owca cała.
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 17:38   #145
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Głosny seks :)

.
__________________
zonk!

Edytowane przez Motylek Truskawkowy
Czas edycji: 2012-12-10 o 13:36
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 00:09   #146
perelka20
Raczkowanie
 
Avatar perelka20
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 236
GG do perelka20
Dot.: Głosny seks :)

Ja w szczegolnosci jestem glosno, czasami mysle ze sasiedzi slysza, ale co tam.
Jak bedziemy miec domek to dopiero sobie pokrzyczymy
__________________
Kwiatek chce wody, motyl kwiatuszka, a ja od Ciebie tylko serduszka
perelka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 21:33   #147
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Głosny seks :)

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
ciekawa jestem co byś powiedziała,jakbyś przez ponad BITY MIESIĄC musiała słuchać nie swoich sąsiadów zza ściany a swoich współlokatorów,tak jak ja.
wydaje mi się,że jakbyś nie mogła spać po nocach,zmieniłabyś zdanie na ten temat.
może będziesz mieć takich współlokatorów na studiach,czy w dalszym życiu.
Miałam podobny problem z sąsiadką. Darła koparę jak nienormalna. Ja nie wiem, dla mnie takie maksymalne wydzieranie ryja (bo trudno nazwać to inaczej) jest po prostu podejrzane...udawane...
Najgorsze było to, że jest tzw. "panią domu" i po godzinnej albo dłuższej seksualnej sesyjce, które zwykle odbywały się w środku nocy, miała potem duuużo czasu żeby odespać i zregenerować siły na następną noc. A nas, skazanych na te soczyste koncerty trafiał jasny szlak ! To gorsze od ujadającego psa ! Budziła wszystkich sąsiadów, za choinkę nie szło się wyspać. Latem to już w ogóle tragedia bo otwierali balkon. Szok
Nie wytrzymałam i poszłam z nią pogadać, zwróciłam uwagę i przedstawiłam jak się sprawa ma od strony sąsiadów. I...pomogło na szczęście.
Nie ma sensu się męczyć, trzeba interweniować. W Niemczech, gdzie mieszkałam przez jakiś czas, głośniejsze puszczenie bąka po 22.00 skutkuje patrolem policji pod domem Nie ma się co szczypać.

mrocznychrupku, jakoś głupio gadać do obrazka na Twoim avatarze

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2008-06-28 o 21:58
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 23:17   #148
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Głosny seks :)

raczej nie krzyczę ;P chociaż zależy od nastroju
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 13:55   #149
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Głosny seks :)

ja szczerze powiem, że nie krzyczę, ale od stękania i pomrukiwania nie potrafię się powstrzymać w żaden sposób, wtedy jest mi tak dobrze,że po prostu tak jak Kot miauczy to ja stękam i to jeszcze bardziej nakręca i mnie i jego, to jest boskie
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 16:34   #150
malenka9085
Rozeznanie
 
Avatar malenka9085
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 669
Dot.: Głosny seks :)

Ja tam wolę krzyczeć, cisza jest dobijająca.
__________________
Razem
malenka9085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.