etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu! - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-14, 21:20   #1501
PaulinaPPP
Zadomowienie
 
Avatar PaulinaPPP
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 220
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość

Ty się nie zastanawiaj, bo dobijesz 50-tki a wtedy to już może być za późno
Masz rację czas tak szybko leci...

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
A co z tymi fotkami turkusowej Mabel, kupowanej parę dni temu? chyba 2 osoby miały wkleić zdjęcia...?

Wysyłam do reklamacji kolejną torbę, Mariettę, Przy rączkach lak odpada, tak samo, jak w Amber...

Wychodzi na to, że teraz mam mniej niż 10 etorebek. Posprzedawałam, reklamowałam i kolekcja zmalała

Czas na nową, więc zachęcam do skorzystania z kodu
Musisz uzupełnić kolekcję, zawsze masz najwięcej torebek Trochę mnie zmartwiłaś Mariettą bo mojej mamie bardzo spodobała się biała chciałam wymienić Amberlyn właśnie na nią Zastanawiam się jeszcze nad białą Skye ,ale czy ktoś może wie dokładnie jak jest z tym zapięciem czy tam jest i zamek i zatrzask ?


Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość

A 20- latki to się jeszcze do młodziutkich zaliczają? ( dobra, w maju będę miała 21, ale to jeszcze kupa czasu).
O kurczaki, zostało mi jeszcze 3 lata względnej młodości
Ufff, to ja się jeszcze łapie Nie wiem co powie na Haddi moja koleżanka, która dostanie ją na 22 urodziny
Każdy ma tyle na ile się czuje , ja ostatnio niestety czuję się wyjątkowo staro

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Haha moja ciotka wyczytała gdzieś że będzie zamach bo tam tyle ważnych ludzi będzie...
Mogliby już dać tym biednym ludziom święty spokój i nie robić z ich śmierci sensacji ;/
Właśnie czytałam dziś z koleżanką listę osób które mają przyjechać na pogrzeb i odrazu pierwsze co przyszło nam na myśl było to że taka "śmietanka" w jednym miejscu o tym samym czasie to może byc niezła pożywka dla terrorystów no ale miejmy nadzieję że bedzie wszystko ok tragedii już wszyscy mamy dość

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Hmm widac trafił Ci sie wadliwy egzemplarz :/ we wsztstkim takj: autach, telewizorach, pralkach Mam nadzieje, że reklamację szybko uwzglednią.

No bez przesady, w tym roku stuknie mi 27 latek a z przyjemnością widzialabym Haddi w swojej szafie. Tylko sa potrzebniejsze rzeczy do kupienia.
Wyjątkowo wadliwy
PaulinaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 21:28   #1502
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Nie, najwięcej to miały iwona, justysia i chyba agabil W sumie miałam faktycznie duzo, bo ponad 15 chyba, ale niektóre były kupowane na prezent, inne sprzedałam, 2 ostatnio reklamowałam, teraz reklamuję 3. Zostało mi 8 etorebek i 4 innych firm.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 21:34   #1503
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Cytat:
Napisane przez PaulinaPPP Pokaż wiadomość
A ja porobiłam fotki mojej Amberlyn i niedługo będę wysyłała maila w sprawie reklamacji mam nadzieję że uznają i że nie będzie żadnych problemów
Uuuu bidulka się za szybko sfatygowała

Cytat:
Napisane przez mourie Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, nosiłam Amberlyn codziennie przez jakieś 2-3 miesiące i moja wygląda idealnie!
A nosiłam sporo i to całkiem ciężkie rzeczy
Moja póki co też nie wygląda najgorzej, ale obchodzę się z nią jak z jajem

Cytat:
Napisane przez asqa8 Pokaż wiadomość
Miałam czekać do maja ,ale nie wytrzymałam i kupiłam Haddi
ta piękna przecena
dodeczka skorzystałam z twojego kodu
A wstawisz fotki mnie także się Haddi podoba ale może nazbieram na fioletową Mabel

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
ja tez nie wiem czy wytrzymam ?- chyba kupie haddi fioletową ? cena jest boska
Ja tez chce Haddi kupuj i wstawiaj foty

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
no kobiety przesadzacie - w wieku 23 czuć sie staro ?
ja kupuje haddi i niech myslą co chca , mi sie podoba to będe nosic kokarde
No pewnie

Cytat:
Napisane przez PaulinaPPP Pokaż wiadomość
Danula tak się patrzę na twoje zdjęcia czerwonej Haddi ona jest normalnie boska Zastanowię się jeszcze poważnie nad nią Piękna czerwień Może odstawię na bok obawy w stosunku do tego czy nie jestem za stara do tej torebki
Rzeczywiście czerwona jest piękna szkoda, że mam już czerwoną Liyę

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Protestuję! Mam 27 lat i robię na szydełku
a tak serio, to musi to być strasznie trudne jakoś nigdy specjalnie nie udzielałam się w szkole na technice
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 21:36   #1504
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Co mnie ominęło, bo nie nadrobię
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 21:42   #1505
sarong
Rozeznanie
 
Avatar sarong
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 568
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Jak to by powiedział mój Tż : "dobrze gada, polać jej!"
Jakie macie zdanie o Mayi http://etorebka.pl/s03.php?f=0119# ?
wiem, że ten fiolet zobowiązuje, ale ogólnie co do fasonu/torebki samej w sobie.
Kupiłam - lubię duże, proste formy torebek, duży plus za możliwość noszenia na ramieniu i srebrne okucia Kolor może nie jest spełnieniem marzeń, ale na lato będzie OK. Zdjęcia po niedzieli, bo zapłacę dopiero koło piątku.
__________________




sarong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 21:46   #1506
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Cytat:
Napisane przez sarong Pokaż wiadomość
Kupiłam - lubię duże, proste formy torebek, duży plus za możliwość noszenia na ramieniu i srebrne okucia Kolor może nie jest spełnieniem marzeń, ale na lato będzie OK. Zdjęcia po niedzieli, bo zapłacę dopiero koło piątku.
Cieszę się bo jakoś nie chce mnie myśl o niej wypuścić ze szpon.
A jakie macie zdanie o: http://www.allegro.pl/item996350248_...chem_duza.html
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 21:49   #1507
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Co mnie ominęło, bo nie nadrobię
Dzisiaj nudy

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Cieszę się bo jakoś nie chce mnie myśl o niej wypuścić ze szpon.
A jakie macie zdanie o: http://www.allegro.pl/item996350248_...chem_duza.html
Mi się nie podoba, nie gustuję w tego typu torebkach. To złoto w ogóle mi nie pasuje.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 22:01   #1508
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
To co jest z tym zamkiem w Mabel? On jest faktycznie taki denerwujący? Tak źle się układa i trzeba go ciągle poprawiać?


Piękna, ale ten kolor jednak mnie nie przekonuję. Stwierdziłam właśnie, że najlepszym rozwiązaniem byłaby turkusowa Sissi. Bo podobają mi się Mabelowe kolory (fason też) i kształt Sissi i a takie połączenie byłoby świetne Niestety nie ma tak dobrze.

Grypsko mnie jakieś dopada. Katar, ból gardła, głowy, łamie mnie w kościach, zimno mi pomimo panującego gorąca. Typowe objawy prawda? Ehh czuję, że koło czwartku będzie kulminacja i to będzie masakra
U mnie z Mabel nie ma problemów - zamek ładnie się trzyma ale zauważyłam że nawet z podniesioną klapą od zamka fajnie wygląda - tak retro

No właśnie Sissi ma za mało kolorów - zielony za jaskrawy, a białego nie lubię ... A fason torebki i wielkość - bardzo fajne

A co do grypy - to u mnie podobnie Wczoraj temperatura, dziś bóle w kościach, i zapchane gardło - czuję się jakbym miała kulkę z chleba i nie mogła jej przełknąć a dopiero co chorowałam - 2 tyg. temu Ehhh, wszystkiemu winna jest ta pogoda ....

To w takim razie życzę i Tobie i sobie szybkiego powrotu do zdrowia

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
Fioletowa Skye kliknięta Ciekawa jestem jak wygląda w realu, bo z tego co widzę w katalogu tylko jedna dziewczyna ją zamawiała i to w dodatku białą
O wreszcie jakieś nowe fotki będą fajnie ! Z tych Skye też bym wybrała ten fiolet - chyba najładniejszy kolorek ... Kojarzy mi się z pudrową lawendą Koniecznie się pochwal jak torebka będzie już u Ciebie

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Aaaa dziewczyny jestem szczęśliwa!! Zamówiłam 2 turkusowe Mabel dla siebie i koleżanki z pracy wiec taniej wyszło i za przesyłkę (po połowie) i za samą torebki (kod). Myślę, że w piątek będą, na razie DOŚĆ e-torebek (dziś dostały 3 z hurt. megi )


Świetny wybór - cieszymy się razem z Tobą
Tylko zdjęcia wklej bo się nie możemy doprosić turkusowej Mabel , a sporo jej już dziewczyny kupiły
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 22:25   #1509
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
ty starucho dziestka już stuknęła więc młodość przeminęła ... nie no żąrt ja tam zawsze będę wiecznie młoda i piękna .. tak postanowiłam ..

Nieprzejmuj się kolageny w skórze zaczynają zanikać po 19 roku życia więc zmarszczki się już zbliżają więc względnie gładka i młodziutka skóra już za nami (mi w tym roku 22 stuknie ) więc trzymam prawie z Tobą

To mnie pocieszyłaś z tymi kolagenami chociaż ja po cichu liczę na geny- moja mama i babcia wyglądają bardzo ładnie ( chociaż liczę się z tym, że się przeliczę, bo jak do tej pory wszystkie najgorsze cechy z puli genów rodziców odziedziczyłam ja i co najlepsze wszystkie po ojcu, mam nadzieję, że chociaż łysienie mnie ominie ).
Dobrze, że chociaż w tym swoim 'nieszczęściu' nie jestem sama

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
no wlasnie nie pomyslalam o tym ze ja chyba tŁoku moge nie znieśc
potrzeba wewnętrzna a fizycznośc może mi nie pozwolic mi bo sie obawiam ze nie dam rady jak to teraz wszystko przemyslaŁam TZ mial racje chyba (niestety)
a upust swoim patriotycznym zapędom dam jak pojade powiedzmy 2 tygodnie po wszystkim i pujde na wawel i to mi chyba wystarczy ?
Uważam, że każdy powinien uczcić ten moment i tych ludzi tak jak chce i czuje i przede wszystkim tak jak może, bo nie każdy ma możliwość uczestniczenia w tych uroczystościach ( pogrzebie też) osobiście. Nie każdy może do Krakowa pojechać, nie każdy da radę zdrowotnie to wytrzymać, ale to nie umniejsza żałoby którą czuje. Myślę, że jeśli chcesz i masz taką możliwość pojechać później to będzie ok. Przyznam, że gdybym była w 100% sprawna to pewnie bym pojechała, nie wiem czy na pogrzeb, ale na pewno prędzej czy później odwiedziłabym grób pary prezydenckiej. I mam nadzieję, że za jakiś czas nie będzie to już ponad moje siły.

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
No ale w ogóle moja ciotka to taka panikara że wszystko wyolbrzymia.
Dokładnie... a oni tylko drążą ten temat, zmyślają jakieś głupoty jeszcze inni podają się za Nostradamusa ... już nie wspominając o tych co tak to przeżywają mimo że do tej pory nosili tych ludzi w tyłku a jedni nawet nie wiedzieli kto to jest Lech Kaczyński Nic tylko siąść i "płakać"
Tak, znam też pare takich osób które wszędzie szukają spisku lub wszystko wyolbrzymiają
Nostradamusa nie skomentuje, bo po lekturze wątków na plotkowym, opadły mi ręce, nogi i wszystko co opaść może, naprawdę nie sądziłam, że ludzie są aż tak durni i głupi ( jeśli uraziłam jakąś osobę, która wpadła na ten wątek przypadkiem, a wierzy w te głupie przepowiednie to proszę wcisnąć zły post- serio).
Pisałam już gdzieś, że tak samo nie podoba mi się to co robią teraz media. Chciałabym żeby ludzie, którzy zginęli w katastrofie pokazywani było normalnie, jako ludzie z zaletami, ale i wadami. Wiem, że o zmarłych nie mówi się źle, ale tak samo nie powinno się gloryfikować nikogo. Czuję ogromny żal bo byli to bardzo ważni dla mojego kraju ludzie, ale nie będę ich pamiętać jako 'świętych'. Bardzo szanowałam pana prezydenta, ale też w wielu kwestiach się z nim nie zgadzałam. Prezydent i posłowie mieli i zwolenników i przeciwników - normalne. I trochę śmieszne mi się wydaje to, że teraz okazuje się, że tak ich wszyscy mocno kochali, bo to przecież nieprawda. Wiadomo, że każdemu jest przykro i smutno, bo zginęli i to śmiercią okropną wręcz, ale też nie mówmy o 'miłości', której w niektórych przypadkach nie było nigdy.
Uh, przepraszam, że znowu na ten temat.

Cytat:
Napisane przez PaulinaPPP Pokaż wiadomość
Każdy ma tyle na ile się czuje , ja ostatnio niestety czuję się wyjątkowo staro
Masz rację
Ja z kolei czuję się wyjątkowo młodo, max.14- 15 lat, co potwierdza też moja siostra, która zawsze mówi, że nie zachowuje się jak dorosła osoba ( sama ma 16 lat i już wie jak się dorosła powinna zachowywać ).




Zbieram na Mabel fioletową, proszę wszystkie dobre kobietki o używanie mojego kodu

__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 22:41   #1510
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość

To mnie pocieszyłaś z tymi kolagenami chociaż ja po cichu liczę na geny- moja mama i babcia wyglądają bardzo ładnie ( chociaż liczę się z tym, że się przeliczę, bo jak do tej pory wszystkie najgorsze cechy z puli genów rodziców odziedziczyłam ja i co najlepsze wszystkie po ojcu, mam nadzieję, że chociaż łysienie mnie ominie ).
Dobrze, że chociaż w tym swoim 'nieszczęściu' nie jestem sama

Masz rację
Ja z kolei czuję się wyjątkowo młodo, max.14- 15 lat, co potwierdza też moja siostra, która zawsze mówi, że nie zachowuje się jak dorosła osoba ( sama ma 16 lat i już wie jak się dorosła powinna zachowywać ).




Zbieram na Mabel fioletową, proszę wszystkie dobre kobietki o używanie mojego kodu

Ja też liczę na geny albo na naturę bo póki co cerę mam ok a katastrofą jest dla mnie każda 1 krosta .. bo nie przywykłam do nich (okres dojrzewania mnie ominął szerokim łukiem ) więc liczę że jak dalej będę dbać to długo nie doczekam się zmarszczek a tekst z kolagenami nie wiem na ile jest prawdziwy .... bo zasłyszany w "Nigdy w życiu"
I nie jesteś sama ja też jeszcze nie czuję się dorosła jakoś ... na dodatek rozbrykałam się jeszcze bardziej na studiach ... ale korzystam póki mogę wmawiając sobie że to ostatnie lata kiedy mogę na taki tryb studencki i beztroski sobie pozwolić
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/

Edytowane przez farfalla
Czas edycji: 2010-04-14 o 22:43
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 22:47   #1511
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Dzisiaj nudy
Dzięki
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 22:56   #1512
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
Ja też liczę na geny albo na naturę bo póki co cerę mam ok a katastrofą jest dla mnie każda 1 krosta .. bo nie przywykłam do nich (okres dojrzewania mnie ominął szerokim łukiem ) więc liczę że jak dalej będę dbać to długo nie doczekam się zmarszczek a tekst z kolagenami nie wiem na ile jest prawdziwy .... bo zasłyszany w "Nigdy w życiu"
I nie jesteś sama ja też jeszcze nie czuję się dorosła jakoś ... na dodatek rozbrykałam się jeszcze bardziej na studiach ... ale korzystam póki mogę wmawiając sobie że to ostatnie lata kiedy mogę na taki tryb studencki i beztroski sobie pozwolić
Mnie też na szczęście krosty ominęły Teraz póki co jest ok, więc tfu tfu żeby nie zapeszyć, mam nadzieję, że tak będzie cały czas A pamiętam ten tekst z "Nigdy w życiu", może być prawdziwy, chyba nawet słyszałam to na zajęciach na studiach- ale pewna nie jestem, bo akurat na histologii to wolałam się mikroskopem z kolegą bawić ( miałam taki wypasiony, najfajniejszy z całej grupy).
O tak na studiach to i ja się rozbrykałam, gdyby mnie moje nauczycielki z Lo zobaczyły w akcji w akademiku to chybaby oczom nie wierzyły Jak wróciłam do domu to mama powiedziała, że jestem niepoważna jakaś, że w następnym roku jak wrócę po dziekance na studia to na pewno nie pozwoli mi mieszkać w akademiku
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 23:06   #1513
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
Mnie też na szczęście krosty ominęły Teraz póki co jest ok, więc tfu tfu żeby nie zapeszyć, mam nadzieję, że tak będzie cały czas A pamiętam ten tekst z "Nigdy w życiu", może być prawdziwy, chyba nawet słyszałam to na zajęciach na studiach- ale pewna nie jestem, bo akurat na histologii to wolałam się mikroskopem z kolegą bawić ( miałam taki wypasiony, najfajniejszy z całej grupy).
O tak na studiach to i ja się rozbrykałam, gdyby mnie moje nauczycielki z Lo zobaczyły w akcji w akademiku to chybaby oczom nie wierzyły Jak wróciłam do domu to mama powiedziała, że jestem niepoważna jakaś, że w następnym roku jak wrócę po dziekance na studia to na pewno nie pozwoli mi mieszkać w akademiku
hahaha no ty przynajmniej możesz na akademik zwalać ... ja mieszkam z rodzicami normalnie więc nie mam na co ... chociaż osiedle akademickie to już prawie jak mój 2 dom
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 23:20   #1514
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
hahaha no ty przynajmniej możesz na akademik zwalać ... ja mieszkam z rodzicami normalnie więc nie mam na co ... chociaż osiedle akademickie to już prawie jak mój 2 dom

Wiesz, że nawet nie zwalam na akademik, tylko mówię, że ja zawsze taka byłam, tyle, że w ukryciu, bo warunków nie miałam
Teraz też mieszkam z rodzicami przez ten urlop, w listopadzie wróciłam do domu, a mama do tej pory mi mówi, że mnie nie poznaje- to samo powtarza od prawie pół roku
Osiedle akademickie- nie znam takiego terminu U mnie był jeden akademik obok uczelni, drugi dalekooo w centrum miasta, mieszkaliśmy w lesie razem z dzikami i było wesoło ( zwłaszcza jak nam te dziki w śmietniku buszowały)
Ach, jak mi się tęskni za Śląskiem i za moimi studiami....
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 23:26   #1515
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
Osiedle akademickie- nie znam takiego terminu U mnie był jeden akademik obok uczelni, drugi dalekooo w centrum miasta, mieszkaliśmy w lesie razem z dzikami i było wesoło ( zwłaszcza jak nam te dziki w śmietniku buszowały)
Ach, jak mi się tęskni za Śląskiem i za moimi studiami....
W Łodzi jest całe osiedle z akademikami Jest ich kilka, mają swoją stołówkę, zarząd, sklepy, knajpy etc. Lumumbowo czyli tzw. Lumpy Na końcu świata I to są tylko akademiki uniwerku, bo polibuda ma swoje, przy politechnice, ale to też takie małe miasteczko .

Nie chcę Was przerażać, ale wygląda na to, że jestem starsza od Was obu i uczucie bycia smarkaczem mnie nie opuszcza Mojego wyglądu również A problemy z cerą ominęły mnie w czasie lat nastu, ale pojawiły sie jakieś 2 lata temu (choć bardziej w wyniki leków, niż czegoś innego).
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 23:34   #1516
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość

Wiesz, że nawet nie zwalam na akademik, tylko mówię, że ja zawsze taka byłam, tyle, że w ukryciu, bo warunków nie miałam
Teraz też mieszkam z rodzicami przez ten urlop, w listopadzie wróciłam do domu, a mama do tej pory mi mówi, że mnie nie poznaje- to samo powtarza od prawie pół roku
Osiedle akademickie- nie znam takiego terminu U mnie był jeden akademik obok uczelni, drugi dalekooo w centrum miasta, mieszkaliśmy w lesie razem z dzikami i było wesoło ( zwłaszcza jak nam te dziki w śmietniku buszowały)
Ach, jak mi się tęskni za Śląskiem i za moimi studiami....
Hahaha rozbroiłaś mnie w Łodzi niestety dzików nie ma ... ale są dzicy studenci ... dobra bo już głupoty zaczynam gadać .. czas spać dobranoc wszystkim Bolsomaníacas
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 23:36   #1517
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
W Łodzi jest całe osiedle z akademikami Jest ich kilka, mają swoją stołówkę, zarząd, sklepy, knajpy etc. Lumumbowo czyli tzw. Lumpy Na końcu świata I to są tylko akademiki uniwerku, bo polibuda ma swoje, przy politechnice, ale to też takie małe miasteczko .

Nie chcę Was przerażać, ale wygląda na to, że jestem starsza od Was obu i uczucie bycia smarkaczem mnie nie opuszcza Mojego wyglądu również A problemy z cerą ominęły mnie w czasie lat nastu, ale pojawiły sie jakieś 2 lata temu (choć bardziej w wyniki leków, niż czegoś innego).
Fajne musi być takie osiedle, tyle ludzi w kupie Dosłownie małe miasteczko U mnie tak jak pisałam, jeden akademik, niewielki, w lesie obok uczelni, dziki na dworzu, monopolowy za lasem (), do biedronki kawał drogi i mały barek studencki na miejscu, ale trzeba być wyjątkowym desperatem, żeby tam jeść Wszędzie studenci biegający w białych fartuchach, białe batmany jak mówił jeden z profesorów

Nie strasz tymi problemami z cerą Nie wiem jak Farfallę, ale mnie takie bycie smarkaczem nie przeraża Niech trwa i wiecznie Chociaż może nie aż w takim stopniu jak teraz, bo w moim przyszłym zawodzie byłoby to raczej niewskazane Ale miło wiedzieć, że nie jestem sama, powiem mamie jak znowu będzie chciała mnie podsumować, że nie jest ze mną jeszcze tak źle
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 23:37   #1518
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
W Łodzi jest całe osiedle z akademikami Jest ich kilka, mają swoją stołówkę, zarząd, sklepy, knajpy etc. Lumumbowo czyli tzw. Lumpy Na końcu świata I to są tylko akademiki uniwerku, bo polibuda ma swoje, przy politechnice, ale to też takie małe miasteczko .

Nie chcę Was przerażać, ale wygląda na to, że jestem starsza od Was obu i uczucie bycia smarkaczem mnie nie opuszcza Mojego wyglądu również A problemy z cerą ominęły mnie w czasie lat nastu, ale pojawiły sie jakieś 2 lata temu (choć bardziej w wyniki leków, niż czegoś innego).
to dlaczego masz nas przerażać ? jakbyś nie była starsza a to uczucie by się pojawiło to by mogło niepokoić ale to że ze mną zawsze było coś nie tak to wiem od zawsze .... i niestety wiem że życie da mi tak po tyłku że momentalnie też dostanę tego uczucia .. dlatego teraz korzystam póki mogę
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 23:40   #1519
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
Hahaha rozbroiłaś mnie w Łodzi niestety dzików nie ma ... ale są dzicy studenci ... dobra bo już głupoty zaczynam gadać .. czas spać dobranoc wszystkim Bolsomaníacas
haha
Dzicy studenci- miałam przyjemność poznać
Chyba rzeczywiście czas spać- siostra wali w ścianę bo chce spać, a ja siedze i się chichram

Dobranoc
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 23:44   #1520
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Właściwie to nie wiem, czemu napisałam "przerażać", bo w tym uczuciu nic nie ma przerażającego.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 06:42   #1521
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Przy reklamacjach owszem jest potrzebny dowód zakupu ale nie musi to być paragon. Jest wiele innych możliwości aby udowodnić, że się zakupiło dany towar. Na eTorebce chociażby historie zakupów, maile...

Wczoraj moja koleżanka powaliła mnie swoją torebką, nie mogłam z niej oczu oderwać. Była takiego koloru oliwkowego, ale to była taka jaśniutka oliwka, sama torebka to coś takiego jak kuferek, zarówno do ręki jak i na ramię, no i była lakierowana. Sama bym chyba takiej nie kupiła ale fajna była, taka inna niż wszystkie. Tylko skubana nie chciała zdradzić gdzie ją kupiła, ale nie dziwię się

Ja bym tak chciała uzbierać jeszcze trochę rabatu. Tak mi się marzy żeby kupić torebkę 20zł taniej. Ale to tylko marzenia. A może ktoś skorzysta?
Może i są historie zakupu ale paragon jest wymagany bezwzględnie

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
tak, chodzi o to
No właśnie!!! Też to widziałam ciekawe, ciekawe, dziwne, przerażające a wręcz wydające się niemożliwe!!! Z jakiej to jest strony? ciekawe. Jeżeli "to" prawda, to zobaczymy co się bedzie działo w lipcu i we wrześniu...ale jakoś w to nie wierzę

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Cytat:
Napisane przez halapuca Pokaż wiadomość
mam pytanie odnośnie zamawiania i odbiorze na miejscu.

1. jak to w ogóle zrobić? zadzwonić i powiedzieć jaką chce torebkę, a potem przyjechać z kasą i ją odebrać?

2. czy to jest niedaleko AGH?

przepraszam, może była już na to odpowiedź, ale wątek ma już tyle części, że trudno szukać
Musisz się zalogować na stronie eTorebki i normalnie "wrzucić" torebkę do koszyka.Niesety nie ma możliwośc zakupu bez logowania Potem napisz w meilu że chętnie ją odbierzesz i już sie umówisz na dzień i godzinę Tyle
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 07:33   #1522
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

PaulinaPPP toż 23 lata to malutko

co do allegro - nie buszuję tam aż tak często więc wbiłam się w lekki szok... jestem ciekawa jak dużo nieświadomych istot kupi np szanelkę za 99 + wysyłka

tak jak nie podobała mi się ta kolekcja na pierwszy rzut oka, tak teraz wynajduje w niej ciekawe modele... co prawda na odwyk mi jeszcze daleko, bo mam narazie 2 etorebki, ale czuję, że potrzebuje jeszcze ze 3

a Wy - ile macie? jestem bardzo ciekawa
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 08:09   #1523
sarong
Rozeznanie
 
Avatar sarong
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 568
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Cieszę się bo jakoś nie chce mnie myśl o niej wypuścić ze szpon.
A jakie macie zdanie o: http://www.allegro.pl/item996350248_...chem_duza.html
Trochę przekombinowana- za dużo ozdóbek (pikowanie, krój, zamykanie i jeszcze łańcuch)- ale ja w ogóle nie lubię tego typu torebek

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość

To mnie pocieszyłaś z tymi kolagenami chociaż ja po cichu liczę na geny- moja mama i babcia wyglądają bardzo ładnie ( chociaż liczę się z tym, że się przeliczę, bo jak do tej pory wszystkie najgorsze cechy z puli genów rodziców odziedziczyłam ja i co najlepsze wszystkie po ojcu, mam nadzieję, że chociaż łysienie mnie ominie ).
Uśmiecham się, gdy czytam o rozterkach 23 latki bo jestem chyba najstarsza z Naszego grona - ale jakiś czas temu, już było o tym, co komu pasuje i co komu wypada
Chcę Ci napisać z własnego doświadczenia urodowego że dobre geny mają kolosalne znaczenie. Owszem pielęgnacja i zdrowy ( w miarę) tryb życia też-ale głównie GENY! Ja dzięki dobrym genom wyglądam dobre 10 lat młodziej
__________________




sarong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 08:20   #1524
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Cytat:
Napisane przez sarong Pokaż wiadomość
Chcę Ci napisać z własnego doświadczenia urodowego że dobre geny mają kolosalne znaczenie. Owszem pielęgnacja i zdrowy ( w miarę) tryb życia też-ale głównie GENY! Ja dzięki dobrym genom wyglądam dobre 10 lat młodziej
Mam nadzieję, że masz racje I dzięki genom zakonserwuję się ślicznie jak mamusia i tatuś (bo, że 10 lat młodziej wyglądam to przez to, że mała jestem )

__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 08:50   #1525
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Dziewczęta pomóżcie proszę wybrać mi butki http://www.butyslubne.com.pl/buty_biale-k-5-pl.jsp Napewno wiecie już ze swoich doświadczeń, które modele się sprawdzają, z paskiem czy bez itd.Mój model sukni jeszcze przypomnę, Aspera 4366, jest w google.
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 08:53   #1526
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Dziewczęta pomóżcie proszę wybrać mi butki http://www.butyslubne.com.pl/buty_biale-k-5-pl.jsp Napewno wiecie już ze swoich doświadczeń, które modele się sprawdzają, z paskiem czy bez itd.Mój model sukni jeszcze przypomnę, Aspera 4366, jest w google.
Jeśli mam być szczera to żadne mi się nie podobają
__________________
FREE
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 08:56   #1527
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Mi się te podobają http://www.butyslubne.com.pl/atlasow...b-p-377-pl.jsp
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 09:07   #1528
PaulinaPPP
Zadomowienie
 
Avatar PaulinaPPP
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 220
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Nie, najwięcej to miały iwona, justysia i chyba agabil W sumie miałam faktycznie duzo, bo ponad 15 chyba, ale niektóre były kupowane na prezent, inne sprzedałam, 2 ostatnio reklamowałam, teraz reklamuję 3. Zostało mi 8 etorebek i 4 innych firm.
No właśnie coś kojarzę że justysia i iwona miały sporo etorebek dużo ich real fotek jest w katalogu


Cytat:
Napisane przez sarong Pokaż wiadomość


Uśmiecham się, gdy czytam o rozterkach 23 latki bo jestem chyba najstarsza z Naszego grona - ale jakiś czas temu, już było o tym, co komu pasuje i co komu wypada
Chcę Ci napisać z własnego doświadczenia urodowego że dobre geny mają kolosalne znaczenie. Owszem pielęgnacja i zdrowy ( w miarę) tryb życia też-ale głównie GENY! Ja dzięki dobrym genom wyglądam dobre 10 lat młodziej
Moja mama jak na swoje lata też wygląda bardzo młodo mam nadzieję że odziedziczyłam po niej dobre geny

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Dziewczęta pomóżcie proszę wybrać mi butki http://www.butyslubne.com.pl/buty_biale-k-5-pl.jsp Napewno wiecie już ze swoich doświadczeń, które modele się sprawdzają, z paskiem czy bez itd.Mój model sukni jeszcze przypomnę, Aspera 4366, jest w google.
Te są fajne http://www.butyslubne.com.pl/atlasow...b-p-374-pl.jsp
PaulinaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 09:10   #1529
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Dziewczęta pomóżcie proszę wybrać mi butki http://www.butyslubne.com.pl/buty_biale-k-5-pl.jsp Napewno wiecie już ze swoich doświadczeń, które modele się sprawdzają, z paskiem czy bez itd.Mój model sukni jeszcze przypomnę, Aspera 4366, jest w google.
Jako jedyne mi się podobają te http://www.butyslubne.com.pl/buty_sl...a-p-381-pl.jsp, ale one nie będą pasować do Twojej sukni. Generalnie, to dla mnie te buty wszystkie wyglądają tak samo i wiem na pewno też, że jak będę wychodzić za mąż, to na pewno białych butów mieć nie będę
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 09:19   #1530
sarong
Rozeznanie
 
Avatar sarong
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 568
Dot.: etorebka.pl - część VIII - torebkomaniaczki znów w natarciu!

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość

Mam nadzieję, że masz racje I dzięki genom zakonserwuję się ślicznie jak mamusia i tatuś (bo, że 10 lat młodziej wyglądam to przez to, że mała jestem )

Ja też mała - 158cm ale zawsze na obcasach No i pewnie w Twoim wieku nie chciałabyś wyglądać o 10 lat młodziej-ale za 20 lat

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Dziewczęta pomóżcie proszę wybrać mi butki http://www.butyslubne.com.pl/buty_biale-k-5-pl.jsp Napewno wiecie już ze swoich doświadczeń, które modele się sprawdzają, z paskiem czy bez itd.Mój model sukni jeszcze przypomnę, Aspera 4366, jest w google.
Nie powalają wcale, jakieś takie... Szukaj innych, bo suknię masz świetną
__________________




sarong jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.