Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-29, 22:11   #1
Victoria23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 12

Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce


Witajcie i pomózcie mi bo juz nie wyrabiam
Mam na imie Wiktoria i mam 23 lata. Od 4 lat mieszkam i pracuje w Grecji. Wiem, że to kraj z kryzysem ale przyjechalam tutaj do brata, który wyjechał w latach gdy było tu lepsze zycie. Teraz nie ma zle, bo ma swoją firmę i pomimo kryzysu zyje mu sie dobrze więc dlatego i mnie tu sciągnął. Ja tez nie narzekam i jest mi tu o niebo lepiej niz w pl. Ale wracajac do tematu to jestem w 20 tygodniu ciązy. Ojciec dziecka to grek starszy ode mnie o 15 lat i niestety nie interesuje sie nami Poznałam go 2 lata temu i od samego początku było burzliwie. Łączył nas seks, kawa, i chyba to wszystko To trudny czlowiek, który sam nie wie czego chce od zycia. Raz mówił, ze jestem dla niego ważna i zabierał mnie na imieniny swoich kuzynów, kolegów do pubów i tam zachowywał sie jak zakochany człowiek. Na drugi dzien potrafił sie nie odzywac cały dzien i nie odbierac telefonu a jak odebrał to był zły , że dzwonie i twierdził, że nie ma czasu na spotkania bo ma problemy w pracy. To fakt bo jest zadluzony więc i nerwów nie mało. Ma zmienne nastroje. Kilka razy mówil, że z nami koniec a po kilku dniach umawialiśmy sie do hotelu na sex. Raz powiedział, że nie ma czasu ani pieniedzy by chodzic ze mna na randki a zaraz potem twierdzi, że lubi sie ze mna spotykać i chce sie ze mna kochac by ktos inny nie zajał jego miejsca. Dodam, że ja równiez oplacałam nasze hotele, kawy robiłam mu drogie prezenty. Duzo by opowiadac...
Problem w tym, że jestem z nim w ciazy a on jak sie dowiedział to kazał mi usunac, że zaplaci i w ogóle bedzie lepiej. Powiedział, że jak nie usune to odchodzi. Ja nie usunęłam a on odszedł. Powiedzial, ze nie chce miec ze mna dziecka itp. Przeryczałam dnie i noce i chyba tylko strach o to dziecko oraz brat u którego mieszkam kazał mi sie wziąć w garść i zapomniec o dupku. Niestety nie potrafie. Nie odbiera moich telefonów ani nic. Kikla razy byłam pod jego domem to mnie wpuścił ale byl zimny i ani sie nie zapytał o to jak sie czujemy. Powiedziałam mu ostatnio, że bedzie mial córke to nic go nie ruszyło. Zapytał sie tylko jak sobie wyobrażam zycie wspolne z nim. Ja jestem młoda z innego kraju i mysle, że on sie mnie wstydzi przed swoimi rodzicami. Nikomu nie powiedział o tej ciazy. Jedynie jego kolega wie ode mnie. Co mam robic jak go przekonac by dal nam szanse skoro widze , że mu zalezy ale sie miota jkak małolat? Brat jest na niego zły i zabrania mi tam chodzic do niego i sie blaznic. A ja nie potrafie zapomniec

Edytowane przez Victoria23
Czas edycji: 2015-05-29 o 22:13
Victoria23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 22:22   #2
takaja88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 64
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Posłuchaj brata.
takaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 22:23   #3
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Zgadzam się z twoim bratem
Przestań się blaznic dowiedz się jak się postarać o alimenty bo z tego nic nie będzie.
Ten facet nie rokowal od początku a ty się uwielbiam i jeszcze dzieciaka sobie zrobiłaś :-/.
Twój brat jest złotym człowiekiem ze ci pomaga po tym wszystkim.
Dorośnij dziewczyno
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 22:31   #4
Victoria23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 12
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Dziękuję za odp. juz myslalam, że mnie wezmiecie za jakiegos trolla bo moja historia jest niezle pokręcona. Gdybym tu wszysktko opisała to chyba mało kto by mi uwierzył
Mój brat jest bardzo za mna a jego jak spotka to powiedział, ze mu przyłozy. Przyznałam sie bratu, ze jego pierwsza reakcja na wiesc o ciazy to był tekst, że go wrobiłam w to dziecko, ze mówiłam, ze łykam pigułki co było prawdą i , że przyjechałam tutaj by wyrwac sobie tubylca. Szybko mnie za to przeprosił ale bratu to nie wystarczy i niesmak został.

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;51580594]Zgadzam się z twoim bratem
Przestań się blaznic dowiedz się jak się postarać o alimenty bo z tego nic nie będzie.
Ten facet nie rokowal od początku a ty się uwielbiam i jeszcze dzieciaka sobie zrobiłaś :-/.
Twój brat jest złotym człowiekiem ze ci pomaga po tym wszystkim.
Dorośnij dziewczyno[/QUOTE]

kochana myslisz, że nie chce o nim zapomniec? nie potrafię!!! Alimenty będzie płacił jak bedzie trzeba ale mam nadzieje, że zostanie z nami choc brat mówi, ze na to nie pozwoli
Victoria23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 02:42   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Cytat:
Napisane przez Victoria23 Pokaż wiadomość
Witajcie i pomózcie mi bo juz nie wyrabiam
Mam na imie Wiktoria i mam 23 lata. Od 4 lat mieszkam i pracuje w Grecji. Wiem, że to kraj z kryzysem ale przyjechalam tutaj do brata, który wyjechał w latach gdy było tu lepsze zycie. Teraz nie ma zle, bo ma swoją firmę i pomimo kryzysu zyje mu sie dobrze więc dlatego i mnie tu sciągnął. Ja tez nie narzekam i jest mi tu o niebo lepiej niz w pl. Ale wracajac do tematu to jestem w 20 tygodniu ciązy. Ojciec dziecka to grek starszy ode mnie o 15 lat i niestety nie interesuje sie nami Poznałam go 2 lata temu i od samego początku było burzliwie. Łączył nas seks, kawa, i chyba to wszystko To trudny czlowiek, który sam nie wie czego chce od zycia. Raz mówił, ze jestem dla niego ważna i zabierał mnie na imieniny swoich kuzynów, kolegów do pubów i tam zachowywał sie jak zakochany człowiek. Na drugi dzien potrafił sie nie odzywac cały dzien i nie odbierac telefonu a jak odebrał to był zły , że dzwonie i twierdził, że nie ma czasu na spotkania bo ma problemy w pracy. To fakt bo jest zadluzony więc i nerwów nie mało. Ma zmienne nastroje. Kilka razy mówil, że z nami koniec a po kilku dniach umawialiśmy sie do hotelu na sex. Raz powiedział, że nie ma czasu ani pieniedzy by chodzic ze mna na randki a zaraz potem twierdzi, że lubi sie ze mna spotykać i chce sie ze mna kochac by ktos inny nie zajał jego miejsca. Dodam, że ja równiez oplacałam nasze hotele, kawy robiłam mu drogie prezenty. Duzo by opowiadac...
Problem w tym, że jestem z nim w ciazy a on jak sie dowiedział to kazał mi usunac, że zaplaci i w ogóle bedzie lepiej. Powiedział, że jak nie usune to odchodzi. Ja nie usunęłam a on odszedł. Powiedzial, ze nie chce miec ze mna dziecka itp. Przeryczałam dnie i noce i chyba tylko strach o to dziecko oraz brat u którego mieszkam kazał mi sie wziąć w garść i zapomniec o dupku. Niestety nie potrafie. Nie odbiera moich telefonów ani nic. Kikla razy byłam pod jego domem to mnie wpuścił ale byl zimny i ani sie nie zapytał o to jak sie czujemy. Powiedziałam mu ostatnio, że bedzie mial córke to nic go nie ruszyło. Zapytał sie tylko jak sobie wyobrażam zycie wspolne z nim. Ja jestem młoda z innego kraju i mysle, że on sie mnie wstydzi przed swoimi rodzicami. Nikomu nie powiedział o tej ciazy. Jedynie jego kolega wie ode mnie. Co mam robic jak go przekonac by dal nam szanse skoro widze , że mu zalezy ale sie miota jkak małolat? Brat jest na niego zły i zabrania mi tam chodzic do niego i sie blaznic. A ja nie potrafie zapomniec
posłuchaj brata i przestań się błaźnić i poniżać
koleś od początku pokazywał ci, że ma cię w tyłku, powiedział, że nie chce mieć z tobą dziecka i zerwie, a ty jesteś teraz zaskoczona jego zachowaniem? dziwię się, że go nie posłuchałaś z tym usunięciem ciąży. daj sobie spokój z tym człowiekiem.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 05:18   #6
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Cytat:
Napisane przez Victoria23 Pokaż wiadomość
Ma zmienne nastroje. Kilka razy mówil, że z nami koniec a po kilku dniach umawialiśmy sie do hotelu na sex. Raz powiedział, że nie ma czasu ani pieniedzy by chodzic ze mna na randki a zaraz potem twierdzi, że lubi sie ze mna spotykać i chce sie ze mna kochac by ktos inny nie zajał jego miejsca.
Przecież z tego wynika jasno autorko, że jemu tylko o bzykanie chodziło. Rozumiem że jest Ci ciężko, ale weź zobacz jak wyglądają fakty: spotykaliście się w hotelach, uprawialiście seks i ewentualnie wyszliście gdzieś raz na jakiś czas na kawę, powiedział Ci że dziecka nie chce, że chce żebyś usunęła, zrezygnował z seks-spotkań kiedy zaszłaś w ciążę. Nie zostawił Cię, nie porzucił, tylko skończył - bardzo nieelegancko i po buracku - Wasz układ, nic więcej. Przestań się poniżać przed nim, zajmij się sobą i dzieckiem, dowiedz się jak zdobyć alimenty, jak rozwiązać kwestię rodzicielstwa prawnie. Nie wyobrażaj sobie, że to zagubiony chłopiec który np. zobaczy Wasze dziecko i nagle się odmieni, albo który Cię skrycie kocha, tylko mama go nie przytulała w dzieciństwie i nie wie teraz jak ma Ci to okazać. Bzykanie było, to było fajnie, mówił Ci że chce Cię mieć na wyłączność ale do łóżka. Niefajnie, że konsekwencje wpadki spadną tylko na Ciebie [minus alimenty oczywiście], ale trzeba wziąć się w garść skoro nie zdecydowałaś się na usunięcie. Od początku nie był z niego żaden kandydat na partnera, żaden. Sama bardzo wyraźnie tutaj napisałaś, że łączy Was tylko seks.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2015-05-30 o 05:19
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 06:27   #7
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Przykro mi to pisać, ale brat ma 100% racji. Przestań się błaźnić i do niego chodzić.
Lepiej zacznij myśleć nad uzyskaniem od niego alimentów na dziecko, o ile najpierw nie będziesz musiała udowadniać mu w sądzie ojcostwa (a chyba będziesz musiała). Facet ma 15 lat więcej niż Ty ale to nie znaczy, że jest dojrzały, bo niektórzy faceci dojrzewają do 12 roku życia. Potem już tylko rosną.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-30, 07:11   #8
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Cytat:
Napisane przez Victoria23 Pokaż wiadomość
Przyznałam sie bratu, ze jego pierwsza reakcja na wiesc o ciazy to był tekst, że go wrobiłam w to dziecko, ze mówiłam, ze łykam pigułki co było prawdą i , że przyjechałam tutaj by wyrwac sobie tubylca.
Przyznam że i ja tak pomyślałam - weszłaś w seks-układ, wzięłaś na siebie antykoncepcję, zaszłaś w ciążę i mimo tego, że on od początku ani nie deklarował chęci na związek, ani głębszych uczuć, ani chęci na dziecko, upierasz się przy związku z nim, dajesz się poniżać i robisz wszystko, żeby tylko jednak zechciał być z Tobą w związku. Tak jakbyś myślała, że ciąża go w magiczny sposób do Ciebie przywiąże, sprawi że obudzą się w nim wielkie uczucia i będzie big love i happy end. To tak nie działa niestety, o czym się na każdym kroku przekonujesz.
Twój brat ma rację, odpuść. Nie tylko wizję związku, ale w ogóle odpuść tego pana, skup się na sprawach formalnych, na tym czy chcesz żeby był uznany za ojca (dowiedz się jakie są jego prawa do dziecka w takiej sytuacji ), na tym czy chcesz żeby płacił alimenty. I na tym skończ temat.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 09:03   #9
kiciun
Rozeznanie
 
Avatar kiciun
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 876
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Cytat:
Napisane przez Victoria23 Pokaż wiadomość
Co mam robic jak go przekonac by dal nam szanse skoro widze , że mu zalezy ale sie miota jkak małolat? Brat jest na niego zły i zabrania mi tam chodzic do niego i sie blaznic. A ja nie potrafie zapomniec
Niby po czym to widzisz, bo wszyscy inni widzą coś innego. Byłaś dziewczyną na seks i to wszystko. Nie ma sposobu żeby faceta do siebie uwiązać, jeśli on sam nie chce być z Tobą w związku i tworzyć rodziny. On ewidentnie nie chce mieć z Tobą nic wspólnego. Pogódź się z tym. Zachowujesz się wyjątkowo głupio. Ściągnij od niego alimenty i spoważniej, bo będziesz mamą.
kiciun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 09:24   #10
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Zgadzam się z elve. Bralas tabletki i wpadlas? To zle bralas.
Nijak nie widać, że mu zależy na Tobie, widać że mu zależy na seksie z Tobą. A sam seks to zadna podstawa związku czy rodziny.
Dziwię Ci się, że byłaś zaskoczona, ze odszedl jak nie usunelas, skoro taki byl uklad. Postawil sprawę jasno, a Ty decydujac o donoszeniu ciąży zadecydowalas o waszej ekhm relacji. Przyjmij konsekwencje i zajmij się sobą i dzieckiem, zamiast tym panem.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 09:24   #11
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Dla mnie facet, który w ten sposob bawi sie inna osobą to swinia i dupek. Ja bym mu dziecka nie rodziła, usunełabym kiedy był czas i wymazała ze swojego zycia. Ułatwiłabyś sobie tak zycie, no ale podjełas inna decyzję, decyzję, ze sama wychowasz dziecko. Facet daje jasno do zrozumienia, ze jego bycie ojcem nie interesuje i nie zmusisz, zeby zainteresowało.
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-30, 09:32   #12
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Cytat:
widze , że mu zalezy
Znaczy oślepłaś, mocno, idź do okulisty i przede wszystkim przestań się tak sama siebie oszukiwać, bo dupka do kwadratu opisujesz , pana lat 38, a nie faceta, któremu zależy. Jemu zależy na skrobance, nie na Tobie, za to pewnie panu wygodnie było mieć młodą dziewczynę do bzykania na boku.
madana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 09:47   #13
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Cytat:
Napisane przez Victoria23 Pokaż wiadomość
że przyjechałam tutaj by wyrwac sobie tubylca.




kochana myslisz, że nie chce o nim zapomniec? nie potrafię!!! Alimenty będzie płacił jak bedzie trzeba ale mam nadzieje, że zostanie z nami choc brat mówi, ze na to nie pozwoli
Ty jakas jesteś dziwna. Serio.
Nie wiem, pochodzisz z malutkiej wioski zabitej dechami i masz jakiś kompleks wielkiego swiata?
facet Ci jasno pokazuje, że traktuje Cie jak jakąś niedojdę z miejca gdzie psy doopami szczekają a wrony zawracają.
Wileki mi tybylec z kraju tak zadłużonego że żal. Funkcjonują jeszcze jakos tylko zdięki łąsce UE, która chyba nie wie tak do końca, co by tu zrobić z krajem który pada z powodu bankructwa wywołąnego korupcją, lenistwem, krótkowzrocznoscią i indolencją.
Weź się ogarnij i przy najbliższej okazji panu uświadom, ze Polska jest równoprawnym członkiem UE , lezy w Europie od zawsze i łąski nie robi. Twwój brat ma dobrze prosperujacą firmę mimo kryzysu a nie długi i fochy wiec z czym do czego się panek wyrywa z takimi tekstami?

Znalazł się"tubylec ".
Ale mnie nie dziwi ze on Cie nie szanuje. sama się nie szanujesz to nie wymagaj od innych.
Ale chociaz dziecku oszczedz dorastania z takim pacanem w roli ojca. Co to dziecko zawiniło zebys je na siłe pchała w takie chore ukąłdy bo Ci się w majtkach ogień zrobił do byle kogo?
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 10:05   #14
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Cavo , napisałaś zdanie, które powinny "wdrukować w siebie" te wszystkie kobiety w toksykach, które "tam mocno kochają i on się zmieni":

Cytat:
Ale mnie nie dziwi ze on Cie nie szanuje. sama się nie szanujesz to nie wymagaj od innych.
.

I zgadzam się, ze chociaż dziecku takiego pacana na ojca w codziennym życiu powinna oszczędzić.
madana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 10:17   #15
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Wez pozycz od brata na dobrego adwokata, patrzac na prowincjonalne poglady drugiej strony masz spore szanse to wygrac.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 11:04   #16
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Przyznam że i ja tak pomyślałam - weszłaś w seks-układ, wzięłaś na siebie antykoncepcję, zaszłaś w ciążę i mimo tego, że on od początku ani nie deklarował chęci na związek, ani głębszych uczuć, ani chęci na dziecko, upierasz się przy związku z nim, dajesz się poniżać i robisz wszystko, żeby tylko jednak zechciał być z Tobą w związku. Tak jakbyś myślała, że ciąża go w magiczny sposób do Ciebie przywiąże, sprawi że obudzą się w nim wielkie uczucia i będzie big love i happy end. To tak nie działa niestety, o czym się na każdym kroku przekonujesz.
Twój brat ma rację, odpuść. Nie tylko wizję związku, ale w ogóle odpuść tego pana, skup się na sprawach formalnych, na tym czy chcesz żeby był uznany za ojca (dowiedz się jakie są jego prawa do dziecka w takiej sytuacji ), na tym czy chcesz żeby płacił alimenty. I na tym skończ temat.
Bardzo trafne podsumowanie.
Autorko, facet od początku deklarował, że ma chęć jednie na układ. Nigdy nie chciał stworzyć z Tobą związku i zakładać rodziny. Traktował Cię jak bezpłatną panią do towarzystwa (np. spotkania w hotelach). Nie doszukuj się uczucia tam, gdzie go nie ma. Nie jesteś w tym kraju sama, masz brata który mądrze Ci radzi. Nie poniżaj się bardziej, zadbaj o siebie, dziecko i staraj się o alimenty.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 11:14   #17
Victoria23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 12
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Chodzi o to, że on zawsze byl niezdecydowany. Raz okazywal uczucia, mówił, ze mu zalezy a nazajutrz olewał i wkurzal sie na mnie.
Mysle, że mu zalezy na mnie ale boi sie angazować-taki typ. Zawsze powtarzal, ze nigdy nie był z tak fajna dziewczyną, że w lóżku nigdy nie było mu z nikim tak dobrze jak ze mna. On mieszka sam ale często nocowała u niego siostra i dlatego jezdzilismy do hotelów. Ja mieszkam z bratem wiec to samo nie było zawsze mozliwości. Ale gdy miał wolny dom to zapraszał mnie do siebie. Nieraz przychodził do mnie.
Victoria23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 11:24   #18
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Ale powiedz mi jedno: CO, no CO sensownego zbudujesz z takim chłopem? I dalej jesteś w fazie samooszukiwania: jemu zależy, tylko jest niezdecydowany.
Bo jakby nie patrząc, nie piszesz o niezdecydowanym nastolatku (co nie dziwiłoby zupełnie), ale piszesz o 38-latku, który Cię zapłodnił.
madana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 11:37   #19
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Podoba mi się, że w tytule określiłaś go jako 15 lat starszego "chłopaka" - to akurat w jego przypadku jest całkowicie zgodne z prawdą
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-30, 12:00   #20
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Na pocieszenie Ci powiem, że będziesz miała ładne dziecko
A tak już mniej wesoło - nie zbudujesz z nim związku, jestes jedną z wielu naiwnych kobiet, ktore dały się uwieść i w momencie wieści o ciąży, delikwent ucieka. Nie zdziw się, jesli nie uda Ci się uzyskać od niego alimentów, chyba, że wystąpisz z tym do greckiego sądu, bo polskie sądy nie są w stanie odnaleźć tatusia, jesli nie będzie pod adresem, który wskażesz.
__________________

30.12.2012
26.04.2014
medeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 12:04   #21
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Cytat:
Napisane przez Victoria23 Pokaż wiadomość
widze , że mu zalezy
Żartujesz, prawda? Jedyne na czym mu zależy (zależało), to seks z 15 lat młodszą, naiwną laską bez wymagań
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 12:14   #22
zielonkava
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 691
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Cytat:
Napisane przez Victoria23 Pokaż wiadomość
Chodzi o to, że on zawsze byl niezdecydowany. Raz okazywal uczucia, mówił, ze mu zalezy a nazajutrz olewał i wkurzal sie na mnie. Mysle, że mu zalezy na mnie ale boi sie angazować-taki typ. Zawsze powtarzal, ze nigdy nie był z tak fajna dziewczyną, że w lóżku nigdy nie było mu z nikim tak dobrze jak ze mna. On mieszka sam ale często nocowała u niego siostra i dlatego jezdzilismy do hotelów. Ja mieszkam z bratem wiec to samo nie było zawsze mozliwości. Ale gdy miał wolny dom to zapraszał mnie do siebie. Nieraz przychodził do mnie.
O matko, ty tak serio? Nie jest niezdecydowany, tylko dobrze wiedział, co robi. Bajery, trochę komplementów i miłych gestów, żeby zaciągnąć pannę do łóżka, mieć z kim spędzić fajnie czas itp. Nic ponadto. A ty na dodatek fundowałaś te seks-randki sory za podsumowanie, ale byłaś idealnym celem dla faceta, który chce tylko regularnego, łatwego seksu. Gdzie ty miałaś/masz oczy??
Jakby mu zależało, to by z tobą był, po prostu. Pojawił się problem w postaci ciąży, koleś wypiął się na ciebie, kazał usunąć ciążę, nie szuka kontaktu, nie interesujesz go ani ty, ani dziecko. NA JAKIEJ PODSTAWIE twierdzisz, że mu zależy? Gdzie ty widzisz, że on się mota? Bo jak dla mnie jasno pokazuje, że ma cię gdzieś, nigdy cię nie kochał ani nie zależało mu na tobie jak na partnerce życiowej. Im szybciej to sobie uświadomisz i przestaniesz żebrać o jego uwagę, tym lepiej dla ciebie.

Edytowane przez zielonkava
Czas edycji: 2015-05-30 o 12:15
zielonkava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 12:54   #23
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Cytat:
Napisane przez Victoria23 Pokaż wiadomość
Co mam robic jak go przekonac by dal nam szanse skoro widze , że mu zalezy ale sie miota jkak małolat? Brat jest na niego zły i zabrania mi tam chodzic do niego i sie blaznic. A ja nie potrafie zapomniec
Jemu w ogóle nie zależy i pokazuje to całym sobą, że Cię nie chce. I to prawda - poniżasz się, zawsze fundowałaś hotele i prezenty a teraz jeszcze przychodzisz pod jego dom błagając o to by wrócił - musisz się ocknąć, wziąć w garść, bo oszukujesz samą siebie. Koleś mówił Ci, że nigdy nie miał fajniejszej dziewczyny? - Oświecę Cię - Ludzie kłamią. On kłamał, by mieć seks. Zastanów się, chciałabyś być z facetem, który nie chce Twojego dziecka i proponował aborcję? Serio? Widzę, że zależy Ci na dziecku, naprawdę chciałabyś być z facetem, który chciał je usunąć i was odrzuca?
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 13:07   #24
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Szkoda, że nie usunęłaś.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 13:29   #25
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Byłaś jego przeleciółką i tyle. Zaczęłaś się angażować, zaszłaś w ciążę więc wypisałaś z jego układu będącego na jego zasadach.

Jak mniemam, z miłości?

Jak mogłaś oczekiwać stałości u faceta, który z dnia na dzień zmieniał do ciebie stosunek? Sinusoida występująca w nastawieniu do partnera NIGDY nie wróży nic dobrego - wydrukuj to sobie i naklej na lodówę.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 14:39   #26
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Cytat:
Napisane przez Victoria23 Pokaż wiadomość
Chodzi o to, że on zawsze byl niezdecydowany. Raz okazywal uczucia, mówił, ze mu zalezy a nazajutrz olewał i wkurzal sie na mnie.
Mysle, że mu zalezy na mnie ale boi sie angazować-taki typ. Zawsze powtarzal, ze nigdy nie był z tak fajna dziewczyną, że w lóżku nigdy nie było mu z nikim tak dobrze jak ze mna. On mieszka sam ale często nocowała u niego siostra i dlatego jezdzilismy do hotelów. Ja mieszkam z bratem wiec to samo nie było zawsze mozliwości. Ale gdy miał wolny dom to zapraszał mnie do siebie. Nieraz przychodził do mnie.
a poznalas chociaz ta "siostre"?
Uwazal, ze jestes fajna akurat przed seksem?


Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość
Na pocieszenie Ci powiem, że będziesz miała ładne dziecko
A tak już mniej wesoło - nie zbudujesz z nim związku, jestes jedną z wielu naiwnych kobiet, ktore dały się uwieść i w momencie wieści o ciąży, delikwent ucieka. Nie zdziw się, jesli nie uda Ci się uzyskać od niego alimentów, chyba, że wystąpisz z tym do greckiego sądu, bo polskie sądy nie są w stanie odnaleźć tatusia, jesli nie będzie pod adresem, który wskażesz.
odpowiedni sad to grecki, bedzie potrzebowala adwokata greckiego i byc moze tez tlumacza. Takze radze juz zaczac szukac.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 14:57   #27
Ingel
Rozeznanie
 
Avatar Ingel
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: z pieknego kraju
Wiadomości: 758
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Nie no, nie moge. Zamiast martwic sie dzieckiem i z czego bedziesz zyc, Ty placzesz za bzykaczem. No bo jak mogl odejsc, tak dobrze sie mizialo w lozku.

Serio juz wspolczuje dziecku.
I podziwiam brata ze ma cierpliwosc, rozumiem masz dopiero 23 lata ale halo, mysl glowa a nie tym co masz w majtakch.

Rena jaki adwokat, jaki sad? przeciez dziewczyna ma problem z bzykajacym misiem, to jest najwazniejsze.
Ingel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 15:11   #28
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Cytat:
Napisane przez Victoria23 Pokaż wiadomość
Chodzi o to, że on zawsze byl niezdecydowany. Raz okazywal uczucia, mówił, ze mu zalezy a nazajutrz olewał i wkurzal sie na mnie.
Mysle, że mu zalezy na mnie ale boi sie angazować-taki typ. Zawsze powtarzal, ze nigdy nie był z tak fajna dziewczyną, że w lóżku nigdy nie było mu z nikim tak dobrze jak ze mna. On mieszka sam ale często nocowała u niego siostra i dlatego jezdzilismy do hotelów. Ja mieszkam z bratem wiec to samo nie było zawsze mozliwości. Ale gdy miał wolny dom to zapraszał mnie do siebie. Nieraz przychodził do mnie.
Weź się dziewczyno zastanów. Facet Cię bajerował raz na jakiś czas, miłe słówka, niby taki zakochany, ŻEBY UPRAWIAĆ SEKS. Naprawdę nie widzisz, że nic więcej was nie łączyło? Seks i to wszystko. Jego zmienne zachowanie nie wynikało z tego, że chciał być z Tobą ale się obawiał reakcji rodziny, czy kij wie czego, tylko z tego, że chciał mieć regularny seks z chętną mu nieba uchylać dziewczyną.

Widać jak na dłoni, że ma Ciebie i dziecko gdzieś. Że Cię nie kocha ani nie kochał. Nijak nie widać, by się miotał i wahał - jak zapowiedział, tak zrobił. Powiedział, że odejdzie i odszedł.

Przestań się zachowywać jak jakaś desperatka i przejrzyj na oczy, przestań się głupio łudzić. Daruj go sobie, przestań roić sobie mrzonki o "szansie dla was", powrocie. Tu nie ma do czego wracać, na moje oko nawet nie byliście parą... chyba, że kochanków.

Słuchaj brata, on najwyraźniej ma bardziej trzeźwe spojrzenie na sprawę niż Ty. I dorośnij, bo będziesz miała dziecko i wypadałoby się ogarnąć nieco do czasu gdy się urodzi...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 15:13   #29
olaodkota
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 94
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ty jakas jesteś dziwna. Serio.
Nie wiem, pochodzisz z malutkiej wioski zabitej dechami i masz jakiś kompleks wielkiego swiata?
facet Ci jasno pokazuje, że traktuje Cie jak jakąś niedojdę z miejca gdzie psy doopami szczekają a wrony zawracają.
Wileki mi tybylec z kraju tak zadłużonego że żal. Funkcjonują jeszcze jakos tylko zdięki łąsce UE, która chyba nie wie tak do końca, co by tu zrobić z krajem który pada z powodu bankructwa wywołąnego korupcją, lenistwem, krótkowzrocznoscią i indolencją.
Weź się ogarnij i przy najbliższej okazji panu uświadom, ze Polska jest równoprawnym członkiem UE , lezy w Europie od zawsze i łąski nie robi. Twwój brat ma dobrze prosperujacą firmę mimo kryzysu a nie długi i fochy wiec z czym do czego się panek wyrywa z takimi tekstami?

Znalazł się"tubylec ".
Ale mnie nie dziwi ze on Cie nie szanuje. sama się nie szanujesz to nie wymagaj od innych.
Ale chociaz dziecku oszczedz dorastania z takim pacanem w roli ojca. Co to dziecko zawiniło zebys je na siłe pchała w takie chore ukąłdy bo Ci się w majtkach ogień zrobił do byle kogo?
Nic ująć nic dodać.
Koń by się uśmiał - zadłużony Grek w zadłużonym kraju myśli że głupiej Polce trafiła się niezła partia. Ale faceci takiego pokroju zazwyczaj tak myślą.

W sumie to dziewczyny mają rację - facet od samego początku mówił czego chce, jasno dawał Ci do zrozumienia że nic z tego nie będzie. Także trudno nawet gdzieś tu się doszukiwać jego winny że Cię bajerował czy okłamywał. Ludzie różne rzeczy mówią w łóżku, nijak ma się to do rzeczywistości.
Twoim problemem jest nie tyle naiwność co po prostu mam wrażenie mała znajomość facetów i stąd ten problem.

Edytowane przez olaodkota
Czas edycji: 2015-05-30 o 15:16
olaodkota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 15:26   #30
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: Ja, 15 lat starszy chłopak i ciąża której nie chce

Co on jeszcze musi zrobić żebyś przejrzała na oczy? zastosować jakąś przemoc, uderzyć cię czy co? ewidentnie widać że nie chce cię w swoim życiu, ani ciebie ani konsekwencji w postaci dziecka.

Przykro mi strasznie, bo nam łatwo napisać, a ty pewnie jesteś zrozpaczona i to dla ciebie brutalne czytać prawdę..

Zajmij się teraz sobą i dzieckiem jeśli chcesz je urodzić i wychować, zadbaj o siebie a na tym człowieku postaw krzyżyk. Dobrze że masz brata który ci pomoże, słuchaj go, widać że jemu na tobie zależy i chce dla ciebie dobrze.
__________________
''Bóg ustanowił granice ludzkiej mądrości, nie zakreślił jedynie granic jej głupocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-02 20:47:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.