Pytanko odnośnie gg... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-25, 11:52   #1
Monika:)
Raczkowanie
 
Avatar Monika:)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 191

Pytanko odnośnie gg...


Witam wszystkie wizażanki,dziewczyny,sz ukałam na wizażu gdzieś odpowiedzi na moje pytanie zeby nie zakładać specjalnie wątku,bo to bez sensu ech,nie znalazłam więc byłam zmuszona założyć,chciałabym uzyskać odpowiedź i można temat usunąć żeby nie zasmiecać wizażu,a mianowicie czy w nowej wersji gadu gadu,w tej gdzie jest ta zielona słuchaweczka obok kontaktu-czy widać jak jestem niewidoczna?,czy pojawia się ta zielona słuchawka obok czerwonego słoneczka? z góry dziękuję za odpowiedzi
__________________
"Mówią, że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie połowy... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie..."
Monika:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 11:57   #2
crejen
Raczkowanie
 
Avatar crejen
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 77
Dot.: Pytanko odnośnie gg...

u mnie na liście pojawia się u osob,które są zarówno dostępne jak i niedostępne (niewidoczne) mam nadzieje ze dobrze zrozumiałam pytanie..
crejen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 12:18   #3
Monika:)
Raczkowanie
 
Avatar Monika:)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 191
Dot.: Pytanko odnośnie gg...

hmm u mnie jak ktoś jest niedostępny tzn jak jest czerwone słoneczko-nie ma telefonu obok,tylko jak jest żółte słonko to jest też telefon i stąd moje pytanie jeśli chodzi o niewidoczność hmm czy może ktoś sprawdzić że jestem niewidoczna.Słyszałam że podobno jak jest się na dostępnym i "zejdzie" się na niewidoczny to widać,jest telefon i IP a jak od razu po wejściu na gg z niedostępnego da się na niewidoczny to niewidać hmm nie mam pojęcia jak jest
__________________
"Mówią, że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie połowy... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie..."
Monika:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 12:47   #4
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Pytanko odnośnie gg...

ta zielona sluchawka jest widoczna tylko przy dostepnych uzytkownikach (tych majacych zolte sloneczko). jak ktos jest na niewidocznym to nie ma tej sluchawki. -moje obserwacje
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 13:34   #5
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Pytanko odnośnie gg...

a u mnie ta sluchawka jest tez widoczna przy niektorych uzytkownikach z czerwonym sloneczkiem. czy to znaczy ze sa oni na niewidocznym?
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 14:39   #6
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Pytanko odnośnie gg...

nie mam gg, wiec nie pomoge, ale mam maly apelik

Zapoznaj sie z regulaminem i zobacz, ze watku nie mozna ot tak sobie wywalic, bo ktos uzyskal juz odpowiedz na pytanie, jak bardzo trywialne by ono nie bylo, wiec po coz ten wywod na przedzie?
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 15:30   #7
crejen
Raczkowanie
 
Avatar crejen
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 77
Dot.: Pytanko odnośnie gg...

u mnie sa sluchawki rowniez przy osobach niedostepnych,a mam na to pewnosc,chociazby moj TZ,ktorego nie ma aktualnie na gg,w ogole w domu i rzecz jasna jest niedostepny jednak ma sluchaweczke wiec nie wiem?! ale slyszalam kiedys ze np.na power gg sa opcje,ktore umozliwjaja sprawdzenie dostępności..ale rozmawialam na ten temat z jakims chlopakiem i uzyskalam odpowiedz ze to jest bardzo mylne,poniewaz moze kogos tak naprawde nie byc na gg i miec status niewidoczny dlatego,bo jego komputer jest w uzyciu ;> czyt.ktos inny z niego korzysta i dlatego pokazuje niewidoczny czyli ta sluchawka moze pojawiac sie dlatego,ze komputer jest uzywany,ale gg uzytkownika jest wyłączone hehe rozpisalam sie ale wyszlo masło maślane jednak mam nadzieje ze ktoś to zrozumie.. i z gory przepraszam jeśli to co napisałam okaże się błędne
crejen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 16:31   #8
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Pytanko odnośnie gg...

Cytat:
Napisane przez crejen Pokaż wiadomość
u mnie sa sluchawki rowniez przy osobach niedostepnych,a mam na to pewnosc,chociazby moj TZ,ktorego nie ma aktualnie na gg,w ogole w domu i rzecz jasna jest niedostepny jednak ma sluchaweczke wiec nie wiem?! ale slyszalam kiedys ze np.na power gg sa opcje,ktore umozliwjaja sprawdzenie dostępności..ale rozmawialam na ten temat z jakims chlopakiem i uzyskalam odpowiedz ze to jest bardzo mylne,poniewaz moze kogos tak naprawde nie byc na gg i miec status niewidoczny dlatego,bo jego komputer jest w uzyciu ;> czyt.ktos inny z niego korzysta i dlatego pokazuje niewidoczny czyli ta sluchawka moze pojawiac sie dlatego,ze komputer jest uzywany,ale gg uzytkownika jest wyłączone hehe rozpisalam sie ale wyszlo masło maślane jednak mam nadzieje ze ktoś to zrozumie.. i z gory przepraszam jeśli to co napisałam okaże się błędne

ja właśnie ostatnio zaobserwowałam, że jeśli ktoś jest niewidoczny to przy kontakcie jest zielona słuchawka. Pytałam znajomych i kilka osób ma podobnie. Z 2 koleżankami zrobiłyśmy test i przy przejściu z dostępnego na niewidoczny nadal jest zielona słuchawka. W starej wersji to się nie zdarzało
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 16:56   #9
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Pytanko odnośnie gg...

a czy to nie jest tak ze jeśli masz wpisany numer telefonu osoby wpisany na gg to wtedy jest zielona słuchawka nawet gdy jest niedostępny a jak jest dostępny to jest przy każdym? z moich obserwacji właśnie tak to wygląda
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 17:27   #10
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: Pytanko odnośnie gg...

Cytat:
Napisane przez m_martka Pokaż wiadomość
a czy to nie jest tak ze jeśli masz wpisany numer telefonu osoby wpisany na gg to wtedy jest zielona słuchawka nawet gdy jest niedostępny a jak jest dostępny to jest przy każdym? z moich obserwacji właśnie tak to wygląda
z moich też widzę nawet teraz
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 17:48   #11
Biedronaa81
Raczkowanie
 
Avatar Biedronaa81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 196
Dot.: Pytanko odnośnie gg...

Ja nie mam wpisanych nr telefonów w kontaktach a mimo to mam zielona słuchawke ale tylko przy osobach które są dostępne, przy osobach niedostępnych i na niewidoku nie mam słuchawki
__________________
Biedronaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 18:40   #12
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Pytanko odnośnie gg...

Mój tż ma wyłączone gg, bo ja właśnie siedzę prz komputerze.

Na mojej liście ma zieloną słuchaweczkę, a zajmuje sie czymś zupełnie innym.

Ściema ze słuchaweczką
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 20:32   #13
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Pytanko odnośnie gg...

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
ta zielona sluchawka jest widoczna tylko przy dostepnych uzytkownikach (tych majacych zolte sloneczko). jak ktos jest na niewidocznym to nie ma tej sluchawki. -moje obserwacje
Mam dokładnie tak samo
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 20:36   #14
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Pytanko odnośnie gg...

U mnie zielona słuchawka przy niektórych użytkownikach jest również widoczna, gdy są oni niedostępni Szczerze mówiąc nie wiem, od czego to zależy. Przykładowo przy nr gg mojej koleżanki zielona słuchawka jest 24 h na dobę, a tyle przy kompie to ona nie siedzi ani go nie zostawia na noc Zresztą w moim przypadku jest tak samo, gdy mam wyłączony komputer, zielona słuchawka jest widoczna (sprawdzałam na kompie TŻ ).
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 21:00   #15
crejen
Raczkowanie
 
Avatar crejen
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 77
Dot.: Pytanko odnośnie gg...

hmmm a moze to dlatego,ze kazda z tych osob ma po prostu mikrofon/słuchawki podłączone do komputera ;> u mnie np.jest bez względu na to czy ktoś np.był niedostępny i akurat wszedł i tak i tak ma zawsze zieloną słuchaweczke ;] cóż za odkrycie btw.intrugujące troche to
crejen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 21:03   #16
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: Pytanko odnośnie gg...

mam sluchawke rowniez przy niedostepnych, ale na 90% to nie znaczy, ze sa niewidoczne !
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 21:09   #17
kura25
Wtajemniczenie
 
Avatar kura25
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 2 441
Dot.: Pytanko odnośnie gg...

Cytat:
Napisane przez agatkaz88 Pokaż wiadomość
mam sluchawke rowniez przy niedostepnych, ale na 90% to nie znaczy, ze sa niewidoczne
u mnie podobnie. zdarza sie, ze gdy widze, ze dana osoba jest na niedostępnym i ma zieloną słuchawkę, to jest na niewidocznym. Ale to nie zawsze tak jest
__________________
studentka
czas na zmiany!



Prosiaczek:
-Jak się pisze 'miłość'?
Puchatek:
-Tego się nie pisze.
To się czuje.

♥♥♥




kura25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 22:00   #18
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Pytanko odnośnie gg...

ja jestem zawsze na niewidocznym i tez się zastanawialam, czy mozna to jakos sprawdzic..
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 22:20   #19
just4you
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 14
Dot.: Pytanko odnośnie gg...

Odpowiem na Wasze pytanie
Jeśli zainstalujesz nową wersję GG, która ma opcje rozmów głosowych to u innych osób przy Twoim imieniu (Nicku) pojawi się "słuchawka".
Nie wiem dokładnie od kiedy te zmiany następują ale napewno wersje GG z 2006 roku są bez "słuchawki'
just4you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 23:05   #20
Mamba4
Raczkowanie
 
Avatar Mamba4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 403
Dot.: Pytanko odnośnie gg...

Cytat:
Napisane przez Monika:) Pokaż wiadomość
,a mianowicie czy w nowej wersji gadu gadu,w tej gdzie jest ta zielona słuchaweczka obok kontaktu-czy widać jak jestem niewidoczna?,czy pojawia się ta zielona słuchawka obok czerwonego słoneczka? z góry dziękuję za odpowiedzi

W nowej wersji zielona słuchawka jest widoczna niezaleznie od tego czy ktos jest na "dostepnym" czy tez nie.
Ta sluchawka jest pokazywana przy osobach, przy których masz wpisany numer telefonu.
Klikajac na sluchawke mozna polaczyc sie z dana osoba.

NIe sadze tez aby w jakikolwiek sposob mozna bylo sprawdzic czy jest sie na niewidocznym.

Co tyczy sie adresu IP w nowej wersji jest on pokazywany jedynie, gdy dana osoba jest dostepna.
Gdy przechodzi sie na niewidoczny to adres IP znika.

W starszych wersjach mimo przechodzenia z "dostepnego" na "niewidoczny"(badz "niedostepny") adres IP jest wciaz pokazywany ( chociaz gg moze byc wylaczone).
__________________
- Kubusiu... -Tak Prosiaczku? -Nic, chciałem upewnić się, że jesteś...
...::: Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka :::...
...::: Rób to na co masz ochotę, a ludzie niech mówią co chcą :::...
Na jednym facecie świat nie kończy się, bo tego kwiata jest pół świata
Mamba4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 00:46   #21
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Pytanko odnośnie gg...

Cytat:
Napisane przez Mamba4 Pokaż wiadomość
W nowej wersji zielona słuchawka jest widoczna niezaleznie od tego czy ktos jest na "dostepnym" czy tez nie.
Ta sluchawka jest pokazywana przy osobach, przy których masz wpisany numer telefonu.
Klikajac na sluchawke mozna polaczyc sie z dana osoba.
Nie mam numeru tel. na gadu osób, które mają zieloną słuchawkę zawsze
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 08:50   #22
crejen
Raczkowanie
 
Avatar crejen
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 77
Dot.: Pytanko odnośnie gg...

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
Nie mam numeru tel. na gadu osób, które mają zieloną słuchawkę zawsze
no właśnie
crejen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 09:11   #23
Monika:)
Raczkowanie
 
Avatar Monika:)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 191
Dot.: Pytanko odnośnie gg...

No ja też nie mam numerów tel. wpisanych i przy czerwonych słoneczkach nie ma słuchawki,tylko jak jest ktoś dostępny-to słuchawka też jest,choć kilka razy zdarzyło się że obok czerwonego słonka była słuchawka i zauważyłam że to było zaraz po zmianie z żółtego-czyli przypuszczałam że ktoś jest na niewidocznym hmm
__________________
"Mówią, że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie połowy... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie..."
Monika:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 11:57   #24
Mamba4
Raczkowanie
 
Avatar Mamba4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 403
Dot.: Pytanko odnośnie gg...

A na pewno masz wersje 7.7 ?? (bo chyba ta jest aktualnie nowa wersja)
__________________
- Kubusiu... -Tak Prosiaczku? -Nic, chciałem upewnić się, że jesteś...
...::: Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka :::...
...::: Rób to na co masz ochotę, a ludzie niech mówią co chcą :::...
Na jednym facecie świat nie kończy się, bo tego kwiata jest pół świata
Mamba4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 12:40   #25
Monika:)
Raczkowanie
 
Avatar Monika:)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 191
Dot.: Pytanko odnośnie gg...

Cytat:
Napisane przez Mamba4 Pokaż wiadomość
A na pewno masz wersje 7.7 ?? (bo chyba ta jest aktualnie nowa wersja)
tak,mam tą najnowszą wersję
__________________
"Mówią, że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie połowy... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie..."
Monika:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.