perfumy dla "śmierdzieli:...:> - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-27, 08:36   #61
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

No powoli widze te flaszki, a i pety zagaszone w doniczkach z kwiatkami.
Podłoga cała lepka od rozlanego piwa, zreszta pomieszczenie tez czuć zapachem piwa.
A najgorsze jest to ze boje sie wejść do łazienki Już widze ta obsiusiana deskę sedesową. No bo standardowo faceci: nie podnosza deski, nierafiają do muszli, a po pianemu to juz całkiem.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 08:48   #62
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

No dobra, jak spowiedź, to spowiedź . To i ja się do czegoś przyznam - lubię alkohol . Lubię zimne piwo - jasne, ciemne, z sokiem, bez soku. Lubię grzane piwo i grzane wino wg sprawdzonej receptury, z goździkami, cynamonem, czasem dorzucam kawałeczek imbiru, czasem pomarańcze (do wina).

Jeśli chodzi o wino, to mam dość pospolity gust, nie jestem smakoszem, choć do ciężkostrawnego obiadu lubię wypić lampkę czerwonego, wytrawnego wina. Wolę jednak białe, półwytrawne .
Wódki nie znoszę, ale lubię fajne drinki czy koktajle alkoholowe; mój mąż czasem się bawi w barmana i muszę przyznać, że świetnie mu to wychodzi.

Do koniaków i whisky jeszcze nie dorosłam, choć kiedyś kolega upił mnie Johnnie Walkerem. Braliśmy udział w jakichś konkursach tanecznych na imprezie firmowej mojego męża, który oddał mnie w ręce znajomego, żeby mnie "zabawiał". Bawiliśmy się świetnie, wygrywaliśmy konkurs za konkursem, a za każdą wygraną dostawaliśmy flaszeczkę Jasia Wędrowniczka . I tak jakoś poszło...

Z niealkoholowych napojów lubię dobrą kawę, uwielbiam robić z nią różne kombinacje. Przy czym nie jestem "nałogowcem", jeden kubeczek dziennie w zupełności mi wystarczy. Nie dla pobudzenia, lecz dla przyjemności . Kocham gęstą, gorącą czekoladę, w Wedlu piłam jakiś czas temu ciemną pomarańczową - pychotka .

Lubię świeże soki, dobrą herbatkę... Generalnie należę raczej do hedonistów , choć teraz w ogóle nie pijam alkoholu i ograniczam kawę .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 09:09   #63
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

Demoniku, mamy wobec tego bardzo podobny gust Chociaż ja lubię dobrą whisky (w moim odczuciu Walker jednak najlepszy nie jest ), czy koniak - ale pijam baaaardzo sporadycznie - max. 2-3 razy w roku, a czasem jeszcze rzadziej.

Dreamer Chłopie - jeśli miałbyś wybrać perfumy dzięki naszym poradom, to kiepsko to widzę
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 09:16   #64
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

Cytat:
Napisane przez E
Dreamer Chłopie - jeśli miałbyś wybrać perfumy dzięki naszym poradom, to kiepsko to widzę
Na sześćdziesiąt parę postów zaledwie kilka jest odpowiedzią na pytanie Dreamera odnośnie perfum dla palaczy .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 09:26   #65
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

Cytat:
Napisane przez demonik
Na sześćdziesiąt parę postów zaledwie kilka jest odpowiedzią na pytanie Dreamera odnośnie perfum dla palaczy .
No to jak już sprowadziłyśmy go na dobrą drogę - to może by tak kilka konkretów w temacie?
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 09:29   #66
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

No nieźle! A skoro mowa o rozlewaniu piwa, to powiem Wam, że niegorszy jest zapach taniego wina rozlanego na podłodze po ok. tygodniu w dusznym niewietrzonym pomieszczeniu..... 18-tkę robiłyśmy wspólnie w mieszkaniu koleżanki mieszkającej w Niemczech... po tyg. przyszłyśmy posprzątać. Podłoga rozgrzana od słońca, a na niej te wino....

Eenax, skoro już mowa o TAAAAKICH imprezach to ja bym w tej toalecie się obawiała innych niespodzianek...
No nic dziewczyny, wątek skutecznie obniża loty
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 09:29   #67
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

chcialam zauwazyc ,ze to autor watku sprowadzil watek na poboczny temat jakim sa preferencje alkoholowe

a temacie - to - dreamer rzuc to swinstwo !!!
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-27, 09:31   #68
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

Tak jest Evee, zgadzam się, ale to też nie na temat
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 09:33   #69
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>


ale ja nie znam perfum dla palaczy , bo jak czuje zapach dymu tytoniowego to mnie az skreca z obrzydzenia.. i nic nie czuje :/

i prosze mi nie uzywac M7 i Gucci EDP
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 09:36   #70
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

Cytat:
Napisane przez demonik
Na sześćdziesiąt parę postów zaledwie kilka jest odpowiedzią na pytanie Dreamera odnośnie perfum dla palaczy .
No to ja dla odmiany odpowiem na pytanie "właściwe" . Nie znoszę zapachu papierosów, ale znam takiego mężczyzna, na którym powalająco pachnie mieszanka tytoniu z Dune. Aż niebezpiecznie .
Lubię za to zapach dobrego tytoniu, nie zapalonego! A naprawdę uwielbiam zapach dobrej fajki! Jest taki elegancko-zmysłowy. Radzę Ci Dreamer, przerzuć się na fajkę!! Z wonią fajki kojarzy mi się Mahora i jeden z zapachów Lutensa. Ten nawet bardziej, pachnie po prostu tytoniowo, ale właśnie w pozytywnym sensie. Jak on się nazywał? Ech, nazwa wyleciała mi z głowy. Jak sobie przypomnę, to napiszę.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 09:37   #71
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

Ja wcześniej też wyraziłam swoje uczucia do palaczy i papierosów, ale Dreamer jest jak moja teściowa, a ona jest jak ruski czołg.....

Z zapachem palacza żadne perfumy nie idą w parze - to już tak poważnie.
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 12:51   #72
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

Cytat:
Napisane przez olcia7
Ja wcześniej też wyraziłam swoje uczucia do palaczy i papierosów, ale Dreamer jest jak moja teściowa, a ona jest jak ruski czołg.....

Z zapachem palacza żadne perfumy nie idą w parze - to już tak poważnie.
Oj od razu ruski czołg.... , nie jestem aż takim palaczem, ale lubię sobie „zakurzyć” , alkohol także bardzo lubię, zwłaszcza wina, ale słodkie tylko lampeczkę, za piwem nie przepadam, lubię wszelkie, zapachowe alkohole, Gin, Żubrówkę, Amaretto, Malibu i wszelkiego rodzaju drinki, ale najlepszy „dym” mam po dobrym winie i nie mam kaca, Bardzo lubię i fascynuje mnie samo picie absyntu- to takie dekadenckie”( zielonej wróżki nie widziałem ), z napoi niealkoholowych jestem smakoszem herbat, kawy raczej nie piję bo choleryk ze mnie i łapska mi się trzęsą, po porządnej czarnej, za to uwielbiam mrożoną i wszelkie wynalazki. Uwielbiam też soki, jestem fanem soku pomidorowego z różnymi dodatkami, oraz owocowych, ogólnie dość dużo pije...

A perfumi idą w parze z niektórymi palaczami!!!!
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 14:43   #73
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

Już miałam się dopisać do reszty, że żadne perfumy nie pasują do dymu papierosowego... ale w końcu co nos to interes i różnie wyczuwa różne rzeczy Pomimo mojej głębokiej niechęci do papierochów, myślę, że zestawienie dymu z zimnymi, wodno-ozonowymi zapachami zdałoby egzamin. Cool Water- czemu nie? Pomyślałam jeszcze o Code Armaniego, choć to nie jest zapach ozonowy, ale za to ultramęski... Na pewno nie łączyłabym dymu z orientem, co za dużo to niezdrowo.

A propos picia Ostatnio wprawiłam pięciu dorosłych chłopów w zdumienie, kiedy po raz pierwszy spróbowałam Jasia Wędrowniczka i stwierdziłam z rozczarowaniem "yyyyy, słabe to jeeeest, kto to pije, przedszkole?..." Nie to, że jestem pijanica, ale dotąd próbowałam whisky i brandy o znacznie ostrzejszym smaku i stąd moje zdziwienie, ze sławny Johnny jest taki łagodny...
Na co dzień piję wino, najlepiej białe, półwytrawne- chilijskie, kalifornijskie... z piw preferuję Millera Czyli łagodne smaki raczej... i likier jajeczny mojej teściowej! Mrrrrau, lepszy od Baileysa
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 18:17   #74
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

Cytat:
Napisane przez dreamer4
Oj od razu ruski czołg.... , nie jestem aż takim palaczem, ale lubię sobie „zakurzyć” ,
Nie chodziło mi o ilość wydzielanych spalin, chociaż też można to pod to podciągnąć, ale o to raczej, że ona jak już obierze swój tor, to choćby koniec świata był bliski, to pójdzie dalej tym tropem i już. Cóż, w końcu to teściowa! Ale nie przejmuj się, nie jestem fanatyczką! Po dobrych paru piwkach skuszę się na jednego, ale to występuje u mnie raz na pół roku, więc nie pastwię się nad moimi płucami.
Rozgrzeszam Cię. Amen.
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 18:23   #75
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

Cytat:
Napisane przez eiri
... i likier jajeczny mojej teściowej! Mrrrrau, lepszy od Baileysa
Tak! Tak! Likier jajeczny... mmm.. Moja teściowa, którą za smrodzenie tak nie lubię (tzn. palenie papierosów, żeby nie było niejasności) przyrządziła ostatnio likier ze słodkiego skondensowanego mleka... mmm. pychotki! Ta jedna rzecz w życiu jej wyszła! No, i syn jej się udał
Nie no, żartuję....pewnie coś jej się robi na czubku języka...
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 18:34   #76
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

Cytat:
Napisane przez olcia7
Tak! Tak! Likier jajeczny... mmm.. Moja teściowa, którą za smrodzenie tak nie lubię (tzn. palenie papierosów, żeby nie było niejasności) przyrządziła ostatnio likier ze słodkiego skondensowanego mleka... mmm. pychotki! Ta jedna rzecz w życiu jej wyszła! No, i syn jej się udał
Nie no, żartuję....pewnie coś jej się robi na czubku języka...
E tam likery to dobre dla dzieci, a nie do porzadnego chlańska.
Zresztą jak już kiedyś się deklarowałem, musze zgubic kilka kg, a po świętach dupsko cięższe o kolejne 4 kg , więc słodycze pozostały mi tylko w zapachach ( na szczęście od tego sie nie tyje )
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 18:38   #77
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

Cytat:
Napisane przez dreamer4
E tam likery to dobre dla dzieci, a nie do porzadnego chlańska.
Zresztą jak już kiedyś się deklarowałem, musze zgubic kilka kg, a po świętach dupsko cięższe o kolejne 4 kg , więc słodycze pozostały mi tylko w zapachach ( na szczęście od tego sie nie tyje )
No, to na co czekasz? Na rowerek i dotleniać organizm. A wieczorem jeszcze stepperek przed snem i żegnajcie święta!
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 18:47   #78
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

Cytat:
Napisane przez olcia7
No, to na co czekasz? Na rowerek i dotleniać organizm. A wieczorem jeszcze stepperek przed snem i żegnajcie święta!

Aktualnie szoruję mieszkanie, bo w sobotę ma być duża impreza, a ostatnio z kuzynkiem strasznie zapuściliśmy, więc myję okna, szoruję łazienkę, bo syf totalny , na co dzień ja tylko o żarciu myślę, co ugotować, a kuzynek tylko o swojej paszczy (ostatnio mu dożarłem, że typowa k...rwa z niego „ ryj wypudrowany a w mieszkaniu syf”), i oczywiście ja robię jedzonko na sobotę ( dziczyznę i owoce morza, więc roboty ful), do tego muszę sprzątać, bo on nie zamierza mi pomóc, bo to moi znajomi i ja będę się wstydzic....
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 20:06   #79
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

Po ostatniej imprezie w domu postanowiłam- nigdy więcej sprzątania mieszkania przed! Goście nie docenią trudów, mało tego, spiją się i zasyfią jeszcze bardziej
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 10:37   #80
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

E sprzatac przed impreza?
Sprzatac to sie tylko sprzata jak ta impreza ma być nalot rodziców (jezeli to impreza nazwac mozna).
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 09:24   #81
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

Z palaczem to mnie sie kojarzy tylko Cool Water. Jedno obrzydliwe, i drugie tez. Ale razem troche podwyzszaja noty...
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 09:57   #82
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

Jaki piekny watek
Uwielbiam Malibu, Baileys, rozne slodkie wynalazki ktore tesc przywozi nam w prezencie ze swoich podrozy po swiecie ( nawet nie pamietam ich nazw, ale najlepszy z nich byl jakis likier bananowy ). Uwielbiam wszelkiego rodzaju drinki, ktorych nazw tez juz nie pamietam, bo fikusne zawsze sa.
Wodki czystej nie potrafie sie napic, bo mnie po tym mdli
Za piwem tez nie przepadam

Pije raczej rzadko, raz na kilka miesiecy, bo mi te babskie wynalazki tak smakuja, ze potrafie oproznic butelke Malibu w tydzien ( Malibu oczywiscie wymieszane z mlekiem lub sokiem pomaranczowym, z czego mleka jest zawsze trzy razy wiecej niz samego Malibu, bo nie lubie, kiedy jest za mocne ).
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 15:08   #83
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Jaki piekny watek
Uwielbiam Malibu, Baileys, rozne slodkie wynalazki ktore tesc przywozi nam w prezencie ze swoich podrozy po swiecie ( nawet nie pamietam ich nazw, ale najlepszy z nich byl jakis likier bananowy ). Uwielbiam wszelkiego rodzaju drinki, ktorych nazw tez juz nie pamietam, bo fikusne zawsze sa.
Wodki czystej nie potrafie sie napic, bo mnie po tym mdli
Za piwem tez nie przepadam

Pije raczej rzadko, raz na kilka miesiecy, bo mi te babskie wynalazki tak smakuja, ze potrafie oproznic butelke Malibu w tydzien ( Malibu oczywiscie wymieszane z mlekiem lub sokiem pomaranczowym, z czego mleka jest zawsze trzy razy wiecej niz samego Malibu, bo nie lubie, kiedy jest za mocne ).
Tak Malibu, jest świetne. Zamiast mleka polecam śmietanke do kawy i bardzoi mocna wstrzasnac. Wtedy jest najlepsze...
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 20:48   #84
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

Chłopcze Twister_male: Czy aby nie zawczesnie na picie alkoholu? A ma pan juz osemnascielat? Chyba nie! Oj straciłeś chłopcze duuuzo w moich oczach.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 20:50   #85
jesebel
Raczkowanie
 
Avatar jesebel
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 74
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

Czyżbym była jedyną palącą wizażanką?
Dziennie palę paczkę Vogue, czasami zakurzę cygaro i co najgorsze nie mam zamiaru zrywać z nałogiem - jakoś nie wierzę, że papierosy szkodzą Nałóg mi mówi, że papieros jest nieodłączną częścią mojego wizerunku, wraz z wszystkimi akcesoriami typu srebrna papierośnica, długa lufka, czerwona pomadka i secesyjna popielniczka stanowimy fajny retro zestaw. Żeby było śmieszniej dodam, że mój wieloletni mąż nie pali i nigdy nie palił a uwielbia obdarowywać mnie tytoniowymi akcesoriami - podejrzane
A z dymkiem pięknie leży Angel, Black Cashmere, Opium, Shalimar, Hypnotic Poison.
jesebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 00:07   #86
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Chłopcze Twister_male: Czy aby nie zawczesnie na picie alkoholu? A ma pan juz osemnascielat? Chyba nie! Oj straciłeś chłopcze duuuzo w moich oczach.
Odkąd zacząłem drugie podejście na wizazu, dbam o reputacje, wiec nie skomnetuje tego postu
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 09:17   #87
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

Ależ Twister wypowiedz się, ypowiedz. Nie wiem czy moze być coś co gorzej by swiadczyło o Tobie niz picie alkoholu bedac nie letnim. zapomniałąm teraz przecież to takie Trendy pokazywac jakim to sie nie jest dorosłym.

Drugie podejscie? Moze to coś da (ja bym na to nie liczyła) ale za bardzo Twoje poprzednie zachowanie wyryło sie w pamieci innych by tak szybko o tym zapomnieć.
Jak dla mnie jestes spalony od poczatku:
- za kretactwo (sprawa z Gaiackiem i nie tylko)
- obrazanie odczuć religijnych innych osób (wypowiedzi dotyczace katolicyzmu)
- obrazanie odczuć politycznych (wypowiedzi dotyczace obecnego prezydenta)
- bufonizm (te wszystkie wypowiedzi "jestem osobą nr. 2 na wizażu itp., te wszystkie odpowiedzi dotyczace moderowania).
- i wiele innych Twoich wypowiedzi i bycia ĄĘ nie znajac sie na temacie, a np. słyszac coś jak ktoś kiedyś. itp.

Przepraszam za offtopa wiecej tego (osobnika) komentowac nie bedę.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 09:31   #88
Pistacja
Raczkowanie
 
Avatar Pistacja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 213
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

Tak sobie siedzę o poranku z kawusią i weszłam na ten wątek... kurcze, ale smakowicie się tu zrobiło
Żeby nie było...najpierw napiszę na temat czyli co pasuje do tytoniu. Pomimo, ze nie palę i jestem wrogiem tytoniu to jednak myślę, że instnieją czasem udane połączenia papierosów i perfum. Ale muszę rozróżnić zapach tabaki od smrodku zapalonego paierocha, bo to zupełnie dwie różne bajki. Moja rodzina na wsi uprawia tytoń i uwierzcie mi, że zapach jaki panuje w ogromnej przewiewnej suszarni tytoniu, poobwieszanej sznurami wielkich brązowych liści jest naprawdę niesamowity. Myślę, że orientalne, korzenne i drzewne zapachy najlepiej by się komponowały z tytoniem, świeżych typu Cool water raczej bym nie zniosła - to tak jakby ktoś zapalił w toalecie a potem popsikał odswieżaczem

A nawiązując do trunków, uwielbiam wytrawne winka i wszelkiego rodzaju wytrawne domowej roboty naleweczki. Przepisami na takie naleweczki zarzuca mnie mój przyjaciel i współpracownik (ponad 60 letni pan ) Z racji zawodu i środowiska (kontruktor budowlany) od czasu do czasu trzeba wypić tradycyjnie za "zdrowie na budowie" czyli wódeczka. Ale to nawet nie jest takie złe, czasy studenckie dały dobre przygotowanie A fe, wstyd się przyznawać hehe No ale w końcu wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba umieć korzystać
__________________
Pistacja
Pistacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 09:45   #89
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

Wczoraj bylo mi dane powachac zapalona cygaretke o smaku waniliowym i musze Wam powiedziec, ze nawet calkiem przyjemny zapach nie ma w moim odczuciu nic wspolnego z dymem papierochowym, ktorego szczerze nienawidze a po kilku minutach spedzonych w towarzystwie papierocha robi mi sie niedobrze

i tak sobie pomyslalam, ze z cygaretka nawet ladnie komponowalby sie chyba Dior Addict
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 18:10   #90
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: perfumy dla "śmierdzieli:...:>

Ja też czasem palę, choć staram się ograniczać. I chociaż moim zdaniem perfumy rozwijają się najlepiej na skórze osoby niepalącej, to jak już ktoś musi palić i się perfumować, to najlepiej komponują się z dymkiem zapachy klasyczne i nieco retro: Chanel 5 i 19, Tresor, może Opium. I Poeme.
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.