Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :) - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: co zrobić by włosy znów były ładne,nie zniszcone?
używać odpowiedniego szamponu 78 3,86%
częściej myć 10 0,49%
stosować różnego rodzaju odżywki 1 413 69,85%
domowe sposoby 522 25,80%
Głosujący: 2023. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-22, 17:04   #1981
Vahina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 102
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez CarollaKiss Pokaż wiadomość
wiesz wtedy prawie wszystkie odzywki i szampony na mnie dzialaly kiedy extra na mnie zadzialalo pante pro V nocna kuracja do zniszczonych i sie pryska na koncowki i ogolnie regeneracja panti pro V a zeby wlosy szybko odrosly to olejek rycynowy po 4 dniach juz znikly zakola a mialam straszne i ogolnie dodal gestosci wlosom.Nawet w rosmanie przy szamponch masz maseczki do skory glowy geste takie wygladaja jak duze probki np jak maseczki do twarzy takze waxa uzywala wiec w 100% niewiem co mi pomoglo bo naraz wszystko uzywalam ale no mowie 3 miesiace i bylo git teraz bede sie wlasnie meczyc z lamiacymi a co do maseczki za 400zl to napewno jej nie kupie

Piszesz ze gdy wlosy powroca do lepszego stanu kupisz sobie nowa prostownice,sorry ale moim zdaniem to mija sie z celem,radze Ci szczerze odstawic prostownice raz na zawsze i te pieniadza zainwestowac w jakas dobra,profesjonalna odzywke albo tania ale sprawdzona.
Vahina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 18:09   #1982
CarollaKiss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

poprostu nakladalam olejek na cala noc i rano umylam wlosy szlam po szkole wrocilam nakladalam chodizlam caly dzien i spalam z tym i rano umylam po 4 dniach kolezanki byly w szoku i im tez polecalam jak gdy rozjasnialam sobie wlosy nalozylam rozjasniacz OD NASADY GLOWy wcieralam w skore glowy to sie nazywa glupota ale nie robilam ja sama tylko robila mi kumpela ktora tez sie nieznala z gestego kicka mialam 2 loczki :P 3 miech y i mialam dlugie i geste wlosy tylko mowie trzeba duzo olejku rycynowego choc juz nie dziala mi na zniszczone jedynie mam po nim wiecej wlosow i na to zeby nie wypadaly woda brzozowa na skore glowy a plastikowej butelce!!!

Ps teraz jestem blondynka i olejek nie powoduje ze ciemnieja wlosy nawet jak trzymasz pol duzej butelki (olejku) na wlosach przez cala noc :P

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Vahina kiedys czesto prostowalam i bylo wszystko ok mialam termoochrone z got 2 be (chyba tak sie pisze) i bylo suuper fryzjerka namowila mnie zebym zmienila termoochrone na jedwab chi (ze niby wlosy beda delikatniejsze) i i tak zrobilam byly delikatne bo z czasem zrobily sie cienkie lamliwe i oto efekt :/ a teraz kupie sobie albo got 2 be albo z loreala mleczko i zmienie prostownice
CarollaKiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 21:24   #1983
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

a ja zakupiłam dziś maseczkę HERGON dam znac czy działa bede używała o mcia zamiast szamponu polecam picie pokrzywki
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 15:46   #1984
Ginella
Raczkowanie
 
Avatar Ginella
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 36
GG do Ginella
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Ja (niestety, bo strasznie żałuję) zaczęłam znów prostować włoski bo wydawało mi się, że co tam może się stać po jednym razie. Ale nie było jednego razu. Prostowałam codziennie po każdym umyciu i niestety czupryna na nowo wygląda tak jak wygląda. Suche włosy i rozdwojone końce. Prędko pobiegłam do Rossmana po coś odżywczego i rzuciłam prostownicę w kąt. Kupiłam serię Dove therapy - granatowa butelka - szampon + maska. Zobaczymy czy zadziała,. Zniszczone końce muszę jednak obciąć...
__________________
Zapuszczam włosy
OBECNA DŁUGOŚĆ: 60 cm
CEL: 75 cm
3mać kciuki!

Ginella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 15:58   #1985
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez CarollaKiss Pokaż wiadomość
poprostu nakladalam olejek na cala noc i rano umylam wlosy szlam po szkole wrocilam nakladalam chodizlam caly dzien i spalam z tym i rano umylam po 4 dniach kolezanki byly w szoku i im tez polecalam jak gdy rozjasnialam sobie wlosy nalozylam rozjasniacz OD NASADY GLOWy wcieralam w skore glowy to sie nazywa glupota ale nie robilam ja sama tylko robila mi kumpela ktora tez sie nieznala z gestego kicka mialam 2 loczki :P 3 miech y i mialam dlugie i geste wlosy tylko mowie trzeba duzo olejku rycynowego choc juz nie dziala mi na zniszczone jedynie mam po nim wiecej wlosow i na to zeby nie wypadaly woda brzozowa na skore glowy a plastikowej butelce!!!

Ps teraz jestem blondynka i olejek nie powoduje ze ciemnieja wlosy nawet jak trzymasz pol duzej butelki (olejku) na wlosach przez cala noc :P

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Vahina kiedys czesto prostowalam i bylo wszystko ok mialam termoochrone z got 2 be (chyba tak sie pisze) i bylo suuper fryzjerka namowila mnie zebym zmienila termoochrone na jedwab chi (ze niby wlosy beda delikatniejsze) i i tak zrobilam byly delikatne bo z czasem zrobily sie cienkie lamliwe i oto efekt :/ a teraz kupie sobie albo got 2 be albo z loreala mleczko i zmienie prostownice
heh sorry ale te 4 dni to jednak troche mnie rozbawiły. Bez urazy...
dziewczyny cudują, miesiacami walcza o kazdy cm, wydają kase na nisim i inne specyfiki a Tobie w 4 dni odrosły włosy. cuda
__________________
# Per aspera ad astra #
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 13:37   #1986
CarollaKiss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

carlo_rossi wiem dlatego i mnie to zdziwilo oczywiscie nie musisz wierzyc napisalam jak wygladalo to w moim przypadku niemam powodow do klamstw poprostu po olejku wlosy mi rosna jak szalone no i jak napisalam efekt byl widoczny po zakolach nie mowie ze odrosly mi do mojej dlugosci ale zakola byly pokryte wloskami, teraz jak mi rosna oczywiscie widze to tylko po odrostach bo koncowki mi sie lamia i mam wrazenie ze stoja w miejscu sa do lopatek :/
CarollaKiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 18:20   #1987
lilyblack
Zadomowienie
 
Avatar lilyblack
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: tam gdzie mieszka mój głos.
Wiadomości: 1 739
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

sub.
__________________
lilyblack jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 18:58   #1988
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Ginella Pokaż wiadomość
Ja (niestety, bo strasznie żałuję) zaczęłam znów prostować włoski bo wydawało mi się, że co tam może się stać po jednym razie. Ale nie było jednego razu. Prostowałam codziennie po każdym umyciu i niestety czupryna na nowo wygląda tak jak wygląda. Suche włosy i rozdwojone końce. Prędko pobiegłam do Rossmana po coś odżywczego i rzuciłam prostownicę w kąt. Kupiłam serię Dove therapy - granatowa butelka - szampon + maska. Zobaczymy czy zadziała,. Zniszczone końce muszę jednak obciąć...
A propos dove...

oglądałam dziś gazetkę promocyjną z Rossmanna i w niej jest nowa seria DOVE Therapy - heat defence...do włosów narażonych na działanie wysokiej temperatury...
http://www.rossnet.pl/promocje/

Seria jest czerwona, a w skład serii wchodzi:
szampon -250 ml, ok. 8,50 zł
odżywka 200 ml, ok. 8,50 zł
mgiełka 150 ml, ok. 17 zł
maska 250 ml. ok.17 zł

Ciekawa jestem tej nowej serii, włosy suszę w kółko, czasem wyprostuję... spróbujemy, zobaczymy
__________________
od 15.08.2004 - RAZEM



AVONOWE I ORIFLAMOWE
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 10:20   #1989
Klaudia153xD
Przyczajenie
 
Avatar Klaudia153xD
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9
Unhappy Zniszoczone włosy

Witam
Chciałabym zwrócić się z prosbą o poradę.Mam półdługie, dość gęste lecz suche włosy.
Zawsze były w dość dobrym stanie,lecz od kilku miesięcy zaczełam je codziennie prostować...Bardzo bym chciała,żeby były lśniące i wyglądały zdrowo...Żeby wyglądały na zadbane.Dodam jeszcze,że myję je codziennie wieczorem szamponem fructis-siła i regeneracja.Przy prostowaniu używam płynu Got2b straight on od Schwarzkopf .Oraz stosuję jedwab do włosów Biosilk. Proszę o porade
Klaudia153xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 12:15   #1990
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Zniszoczone włosy

ten got2b i biosilk wysuszają włosy...do prostowania kup loreal hot liss w różowym pudełku a jedwab to joanny taki w przeźroczystym szklanym opakowaniu
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 12:21   #1991
Klaudia153xD
Przyczajenie
 
Avatar Klaudia153xD
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9
Dot.: Zniszoczone włosy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ten got2b i biosilk wysuszają włosy...do prostowania kup loreal hot liss w różowym pudełku a jedwab to joanny taki w przeźroczystym szklanym opakowaniu

Dzięki fryz5 ;* Czy te kosmetyki zregenerują włosy...?
Klaudia153xD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 12:57   #1992
LaLaRe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 840
Dot.: Zniszoczone włosy

do prostowania używaj specjalnych płynów [polecam kuknąć na allegro]

z kolei BIOSILK to NAJLEPSZY jedwab na rynku, używany przez specjalistów! żaden z joanny nie równa się biosilkowi z Farouk'a. Uzywaj go PO PROSTOWANIU,a nie przed, bo nie będzie pożądanego efektu ..
__________________
:::: Norwegia ::::
LaLaRe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 13:00   #1993
Klaudia153xD
Przyczajenie
 
Avatar Klaudia153xD
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9
Dot.: Zniszoczone włosy

Cytat:
Napisane przez LaLaRe Pokaż wiadomość
do prostowania używaj specjalnych płynów [polecam kuknąć na allegro]

z kolei BIOSILK to NAJLEPSZY jedwab na rynku, używany przez specjalistów! żaden z joanny nie równa się biosilkowi z Farouk'a. Uzywaj go PO PROSTOWANIU,a nie przed, bo nie będzie pożądanego efektu ..

Dzieki a jakie płyny masz na myśli ??
Klaudia153xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 13:15   #1994
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Zniszoczone włosy

Cytat:
Napisane przez LaLaRe Pokaż wiadomość
do prostowania używaj specjalnych płynów [polecam kuknąć na allegro]

z kolei BIOSILK to NAJLEPSZY jedwab na rynku, używany przez specjalistów! żaden z joanny nie równa się biosilkowi z Farouk'a. Uzywaj go PO PROSTOWANIU,a nie przed, bo nie będzie pożądanego efektu ..


omg. Ale zawiera w składzie Alkohol Denat, wysuszajacy włosy. Nie nadaje sie do codziennego stosowania.
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:14   #1995
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Zniszoczone włosy

NIe wiedziałam,że jedwab stosuje się po prostowaniu mam z Biosilku mała buteleczke. ładnie pachnie ^^'
HotLiss mi się juz kończy. Polecam
ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:30   #1996
Milunia150
Rozeznanie
 
Avatar Milunia150
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: prawie Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: Zniszoczone włosy

Do prostowania jedwab Joanny (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html) z daleka od Biosilka bo on potęguje twój problem suchych włosów!
Do zregenerowania ściągawka która została zrobiona po to żeby z niej korzystać. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250381
ot cała filozofia
__________________


Edytowane przez Milunia150
Czas edycji: 2009-02-28 o 14:33
Milunia150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:43   #1997
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Zniszoczone włosy

ale włosy sa miekkie. kurcze. dobrze,że napisałyście o tym biosilku ;DD
ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:54   #1998
Klaudia153xD
Przyczajenie
 
Avatar Klaudia153xD
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9
Dot.: Zniszoczone włosy

Dzięki za porady nie spodziewałam się,że stosowaniem tego jedwabiu z Biosilka szkodziła jeszcze bardziej :P
Klaudia153xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:56   #1999
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Zniszoczone włosy

miękkie ale jak odstawisz to będa jeszcze bardziej
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 20:56   #2000
nyla89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 122
SOS dla moich włosów!

Nie wiem jakiego szamponu mam uzywac i nie mam sił walczyc z włosami, a mianowicie, mam farbowane na blond,mam dosc suche,szorskie,puszące sie - jaki mam kosmetyki do włosow uzywac? Bo nie wiem sa do farbowania,na puszace sie,na szorskie .... ale nie wiem jakie mam stosowac?? Poza tym po kazdym szamponie mam takie jakby sztuczne w dotyku-musze stosowac odzywki bo nie da sie ich rozczesac i sa okropne w dotyku-jak uzywam Dave z serum(takie jasne) to sa fajne ale ja nie chce chwilowego efektu tylko je jakos odzywic
nyla89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 22:03   #2001
kochanica_szatana
Zakorzenienie
 
Avatar kochanica_szatana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 3 421
Dot.: SOS dla moich włosów!

Musisz włoski nawilżyć Zwykłe dziecięce szampony się do tego nadadzą Są delikatne Odżywki Yung i Hergon Także super Olej kokosowy raz w tygodniu na noc na włoski Za jakiś czas włosy na pewno podziękują za to
kochanica_szatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 22:05   #2002
nyla89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 122
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Yung- to ta z rossmana? własnie ja kupiłam i bede probowac a kokos gdzie moge kupic? markety,fryzjerskie,aptek i?
nyla89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 22:15   #2003
kochanica_szatana
Zakorzenienie
 
Avatar kochanica_szatana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 3 421
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Olej kokosowy ... W jakiś lepiej zaopatrzonych marketach, sklepach ze zdrową żywnościa. Można też przez internet. Ja chciałam kupić sam olej, ale zdecydowałam się na odżywkę Vatikę - właśnie z oleju, almy i czegoś jeszcze ^^ nie pamiętam... Hergona można dostać w Kauflandzie A Yung to ta z Rossmanna
kochanica_szatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 13:53   #2004
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez kochanica_szatana Pokaż wiadomość
Olej kokosowy ... W jakiś lepiej zaopatrzonych marketach, sklepach ze zdrową żywnościa. Można też przez internet. Ja chciałam kupić sam olej, ale zdecydowałam się na odżywkę Vatikę - właśnie z oleju, almy i czegoś jeszcze ^^ nie pamiętam... Hergona można dostać w Kauflandzie A Yung to ta z Rossmanna
a którą Yung polecacie??
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 18:32   #2005
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
a którą Yung polecacie??
Wiem, że dobra jest tak 3 minutowa (?) "azjatycka" w tubce, brązowa Przynajmniej tak pamietam, że była dobrze oceniona na składowym.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 19:24   #2006
kochanica_szatana
Zakorzenienie
 
Avatar kochanica_szatana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 3 421
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
a którą Yung polecacie??
Ja mam różową odżywkę
kochanica_szatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 19:24   #2007
puma859
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dziewczyny PROSZĘ o radę!!!

Bardzo proszę o pomoc. Mam naturalne jasno brązowe włosy są za ramiona naturalnie kręcone i bez połysku co gorsze sianowate!!! Kusi mnie, żeby je zafarbować. W sumie to chodzi mi o to, żeby kolor się nasycił i przede wszystkim, żeby nie były sianowate!!! Nie wiem co robić farbować farbą czy szamponem czy ewentualnie ktoś mi poleci rewelacyjną odżywkę, która zmniejszy puszenie i je trochę odżywi. PROSZĘ O POMOC
puma859 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 19:30   #2008
xCandyFlossx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 411
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

a czy olej kokosowy, rycynowy albo wax zostawiony na noc na skórze głowy nie przyniesie nie porządanych skutków?
xCandyFlossx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 19:32   #2009
nyla89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 122
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Wiem, że dobra jest tak 3 minutowa (?) "azjatycka" w tubce, brązowa Przynajmniej tak pamietam, że była dobrze oceniona na składowym.
u mnie wogole sie ta 2 minutowa brazowa azjatycka nie sprawdziła
nyla89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 19:42   #2010
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Wiem, że dobra jest tak 3 minutowa (?) "azjatycka" w tubce, brązowa Przynajmniej tak pamietam, że była dobrze oceniona na składowym.
Cytat:
Napisane przez nyla89 Pokaż wiadomość
u mnie wogole sie ta 2 minutowa brazowa azjatycka nie sprawdziła
Mnie odpowiada. Cena nie jest zabojcza, sklad ok i efekt tez fajny wg mnie lepsza niz np maska mypa shea karite(chyba pisalam to juz dzis gdzies) ale wiadomo kazdy ma inne włosy i inne potrzeby.
__________________
# Per aspera ad astra #
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-04 10:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.