Korepetycje-jak prowadzić,od czego zacząć? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-25, 10:39   #31
Martita 88
Zakorzenienie
 
Avatar Martita 88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 13 211
Dot.: Korepetycje-jak prowadzić,od czego zacząć?

moja przyjaciółka studiuje w Gdańsku historię- jest na tym samym roku co ja, i chce zacząć udzielać korepetycji z historii. Ma też pewne obawy czy podoła. Ostatnio zastanawiałyśmy się się czy dzieci z podstawówki też mogły by u niej brać korki, bo gimnazjum to na pewno. co o tym myślicie?
__________________
What you see here
What you do here
What you hear here
Let it stay here
2.07.2013- prawo jazdy w kieszeni
Martita 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 14:04   #32
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Korepetycje - jak zacząć. Ile, jak, gdzie.

ogłoszenie w gazecie bądź internecie, gdzie? albo u Ciebie albo u ucznia, byle były by warunki do nauki. cena... hmm w ogłoszeniu najlepiej podac kwotę za godzinę, myslę, że maksymalnie 25zł.
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 09:37   #33
nekta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 226
Dot.: Korepetycje - jak zacząć. Ile, jak, gdzie.

Zajrzyj tutaj: http://www.e-korepetycje.net/
Mają tu dużą bazę ogłoszeń o korepetycjach, to pozwoli Ci się zorientować, za ile dają korepetycje w Twoim mieście z przedmiotu, którego chcesz uczyć, tam też chyba można się ogłaszać, ale nie wiem, czy nie jest to płatne.

Chętnych to najlepiej pozyskać przez znajomości - jak masz w rodzinie dzieciaki w wieku szkolnym to przekaż rodzicom i dzieciom, że udzielasz korepetycji. Rodzice często na zebraniach o takich tematach rozmawiają, więc może uda się tak pozyskać chętnych
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
nekta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 19:55   #34
fairy_droppings
Raczkowanie
 
Avatar fairy_droppings
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 42
GG do fairy_droppings
Dot.: Korepetycje - jak zacząć. Ile, jak, gdzie.

Cytat:
Napisane przez nekta Pokaż wiadomość
Chętnych to najlepiej pozyskać przez znajomości - jak masz w rodzinie dzieciaki w wieku szkolnym to przekaż rodzicom i dzieciom, że udzielasz korepetycji. Rodzice często na zebraniach o takich tematach rozmawiają, więc może uda się tak pozyskać chętnych
Zgadzam się. Mnie korepetycje same znalazły, okazało, że córka mojej mamy koleżanki koleżanki ma problemy z angielskim, potem okazało się, że jej kuzynka też potrzebuje pomocy.

Najlepiej jest właśnie dzięki znajomym znajomych .
__________________
Walczę z 'truskawkowymi policzkami' .

I bulimią.

fairy_droppings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 23:36   #35
Nadeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 413
Dot.: Korepetycje - jak zacząć. Ile, jak, gdzie.

Ja własnie chce zaczac dawac tez jakies korepetycje. Juz sie ogłosilam na tych portalach, a w najbliższym czasie porozklejam ogłoszenia pod szkołami, na moim osiedlu itd.
Nadeel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 13:12   #36
Moi16
Raczkowanie
 
Avatar Moi16
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 459
GG do Moi16
Dot.: Korepetycje - co i jak?

Akane rozumiem, że właśnie posiadasz taką firmę udzielającą korepetycji? Jeśli to nie problem to mogłabyś opisać historie rozwoju twojej kariery aż do dzisiejszego punktu?
Ponieważ poszłam na FA właśnie z zamiarem założenia takowej. Co prawda mam 19 lat, ale warto się zorientować
__________________
Jak zmieniamy świat?
Wystarczy co jakiś czas spełnić dobry uczynek
("Evan Almighty")

To bardzo niebezpieczne zaglądać głębiej kobiecie w serce.
Mikołaj Gogol

Moi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 15:05   #37
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Korepetycje-jak prowadzić,od czego zacząć?

up
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 21:29   #38
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Korepetycje-jak prowadzić,od czego zacząć?

Nie znalazłam osobnego wątku, więc tutaj zapytam

Ile kosztują korepetycje? Chodzi mi o takie przedmioty jak ekonomia, rachunkowość i pokrewne?

Dziękuję za odpowiedź
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 19:53   #39
Magadan
Raczkowanie
 
Avatar Magadan
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 497
GG do Magadan
Dot.: Korepetycje-jak prowadzić,od czego zacząć?

Ja wkrótce też zaczynam dawać korki z angielskiego. Będę miała 2 uczennice w moim wieku mniej więcej, które kiedyś tam miały do czynienia z tym językiem, ale jak mówią sa na poziomie zerowym. Trochę się obawiam, ale mam nadzieję, że będzie nam się dobrze wspołpracować.
Kiedys dawałam korki dziewczynce z podstawówki, która nie miała trochę marne chęci do współpracy i czasem było ciężko, bo chciała rozmawiac o wszystkim, a nie o tym co trzeba. No, ale jakoś dałam radę Bardzo dużo zalezy od nastawienia "ucznia", bo jak uczeń nie chce się nauczyć to nawet najlepszy nauczyciel będzie miał trudności, żeby czegokolwiek go nauczyć .
__________________


Magadan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 20:00   #40
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Korepetycje-jak prowadzić,od czego zacząć?

Witajcie
Ja też zaczynam udzielać korepetycji z angielskiego, dałam ogłoszenia i w czwartek mam pierwsze spotkanie z tym chłopakiem (1 gimn.).
Ogólnie najpierw planuję zobaczyć co on umie, jaki ma materiał. Ale tak się zastanawiałam.. Bo to są korepetycje, czyli pomoc w nauce, a nie żaden dodatkowy angielski, myślicie, że mimo to poszerzać np. słownictwo?
Kurczę, ale mam tremę
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 22:13   #41
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Korepetycje-jak prowadzić,od czego zacząć?

Cytat:
Napisane przez mircia14 Pokaż wiadomość
Witajcie
Ja też zaczynam udzielać korepetycji z angielskiego, dałam ogłoszenia i w czwartek mam pierwsze spotkanie z tym chłopakiem (1 gimn.).
Ogólnie najpierw planuję zobaczyć co on umie, jaki ma materiał. Ale tak się zastanawiałam.. Bo to są korepetycje, czyli pomoc w nauce, a nie żaden dodatkowy angielski, myślicie, że mimo to poszerzać np. słownictwo?
Kurczę, ale mam tremę
Poszerzać słownictwo warto, ale wszystko trzeba dopasować do ucznia. Ja daję korepetycje z niemieckiego.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 11:45   #42
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Korepetycje-jak prowadzić,od czego zacząć?

Jutro mam pierwsze spotkanie i w ogóle jestem zielona Ale douczałam już nieraz koleżanki, kolegów i raczej kończyło się to sukcesem (jeśli uczeń był kumaty ), więc nie powinnam mieć problemu - gorzej, jak trzeba będzie coś dodatkowego.
Ale mam nadzieję, że wszystkie wątpliwości się rozwieją
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 13:27   #43
Wredonisia
Zadomowienie
 
Avatar Wredonisia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiadomości: 1 345
GG do Wredonisia
Dot.: Korepetycje-jak prowadzić,od czego zacząć?

Ja jako korepetytorka wpadłam od razu na głęboką wodę, bo uczyłam dwóch chłopców- 4 i 7 lat
Takie zajęcie mają mniej wspólnego z nauką, więcej z panowaniem nad dziećmi, poza tym - czego może nauczyć się siedmiolatek? Kolorów, zwierzątek etc.
Przy tym bywał taki głośny, że uszy odpadały- jaki to kolor? odp: RREEEEEEEEED!!!
Ze starszymi dziećmi jest chyba łatwiej, chociaż jeżeli uczą się języka tylko dlatego że jest w programie szkoły, a nie dla siebie, to też raczej się nie przykładają. Można potłumaczyć filmy, piosenki, pisać listy, rozmawiać. A z maluchami - gry edukacyjne, kreskówki, piosenki, zabawy.

http://www.toolsforeducators.com/ polecam.

Za każdym razem trzeba być przygotowanym, mieć kserówki, materiały, starać się urozmaicać zajęcia. Ja biorę ze sobą laptopa, mam na nim grę, piosenki, filmiki.

I rada, która przekonała mnie do udzielania korepetycji- nie bój się że zrobisz błąd, przecież twój uczeń go nie zauważy ani jego rodzice pewnie.
Wredonisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 08:44   #44
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Korepetycje-jak prowadzić,od czego zacząć?

Ulubioną zabawą mojego 11latka jest zabawa w sklep. Na stole mamy przedmioty, a na nich kartki z cenami. Do tego pieniądze zabawkowe.
Nauczam niemieckiego.
Czy wiecie gdzie znaleźć jakieś piosenki po niemiecku edukacyjne? Naprawdę szukałam, ale wszędzie tylko z angielskiego są...
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 18:52   #45
shyperson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Korepetycje - jak zacząć. Ile, jak, gdzie.

Ja mam pytanie. Jak to jest z byciem korepetytorem? Czy wymagane jest jakies wyższe wykształcenie, czy wystarczy jak to w moim przypadku wiedza z liceum (obecnie 2 klasa)? Bioracy korepetycje sam decyduje na jakim poziomie chce miec korepetytora?
shyperson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 20:17   #46
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: Korepetycje - jak zacząć. Ile, jak, gdzie.

Przyroda i geografia na tym poziomie to w zasadzie sama teoria, myślisz, że to się przyjmie?
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 10:45   #47
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Korepetycje - jak zacząć. Ile, jak, gdzie.

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 11:20   #48
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Korepetycje - jak zacząć. Ile, jak, gdzie.

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ale czy zechcą za to płacić?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 15:49   #49
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Korepetycje - jak zacząć. Ile, jak, gdzie.

Ja oglosilam sie pierwszy raz na takiej stronie ou.pl potem bylo gumtree i tyle. Mialam wielu uczniow, w ogloszeniu podawalam cene w przyblizeniu. Udzielalam korkow z jezykow obcych. Mozesz rowniez wywiesic ogloszenia na slupach, w szkolach, uczelniach itp.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 17:41   #50
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Korepetycje - jak zacząć. Ile, jak, gdzie.

Treść usunięta

Edytowane przez mm444
Czas edycji: 2010-12-01 o 17:45
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 10:39   #51
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Korepetycje - jak zacząć. Ile, jak, gdzie.

Cytat:
Napisane przez shyperson Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie. Jak to jest z byciem korepetytorem? Czy wymagane jest jakies wyższe wykształcenie, czy wystarczy jak to w moim przypadku wiedza z liceum (obecnie 2 klasa)? Bioracy korepetycje sam decyduje na jakim poziomie chce miec korepetytora?
Nie trzeba miec wyksztalcenia wyzszego, wystarcza checi i wzbudzanie zaufania Ja korkow udzielalam od 1 roku studiow i nikt mnie nie pytal, co studiuje, ile mam lat. Wazne bylo, ze umialam przekazac wiedze.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 16:31   #52
earring
Raczkowanie
 
Avatar earring
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 467
GG do earring
Dot.: Korepetycje-jak prowadzić,od czego zacząć?

Chciałabym odnowić wątek.
W zeszłym tygodniu umieściłam w internecie ogłoszenia o korepetycjach, dziś dostałam telefon i będę prowadziła pierwsze w życiu korepetycje. Strasznie się stresuję. Będę przygotowywała do egzaminiu gimnazjalnego z biologii i chemii. Muszę się dobrze przygotować, bo to jest taka dosyć zamożna rodzina, codziennie mają jakieś zajęcia pozalekcyjne i pewnie dużo wymagają. ohhhh Nie wiem jeszcze jak prowadzić tego typu korepetycje ;(
__________________
L A T O
earring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 19:18   #53
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Korepetycje-jak prowadzić,od czego zacząć?

Cytat:
Napisane przez earring Pokaż wiadomość
Chciałabym odnowić wątek.
W zeszłym tygodniu umieściłam w internecie ogłoszenia o korepetycjach, dziś dostałam telefon i będę prowadziła pierwsze w życiu korepetycje. Strasznie się stresuję. Będę przygotowywała do egzaminiu gimnazjalnego z biologii i chemii. Muszę się dobrze przygotować, bo to jest taka dosyć zamożna rodzina, codziennie mają jakieś zajęcia pozalekcyjne i pewnie dużo wymagają. ohhhh Nie wiem jeszcze jak prowadzić tego typu korepetycje ;(
Cóż te przedmioty to nie moja dzialka, ale na pewno przygotuj sobie różne ciekawe wykresy, modele np. w przypadku chemii możesz uzyć kuleczek z plasteliny i zapałek do robienia modeli atomów. Na pewno uczniowi bedzie wtedy łatwiej zrozumieć jak poszczególne atomy wiążą się w cząsteczki.
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 20:53   #54
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Korepetycje-jak prowadzić,od czego zacząć?

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
Cóż te przedmioty to nie moja dzialka, ale na pewno przygotuj sobie różne ciekawe wykresy, modele np. w przypadku chemii możesz uzyć kuleczek z plasteliny i zapałek do robienia modeli atomów. Na pewno uczniowi bedzie wtedy łatwiej zrozumieć jak poszczególne atomy wiążą się w cząsteczki.
Jeśli korepetycje dla gimnazjalistów to raczej nie plastelina ,nie sądzę ,żeby to zainteresowało takich uczniów..
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 21:17   #55
earring
Raczkowanie
 
Avatar earring
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 467
GG do earring
Dot.: Korepetycje-jak prowadzić,od czego zacząć?

ehhh, a ja się stresuję. Na pewno muszę najpierw wypytać czy chce żebym pomagała mu się przygotowywać na bieżąco , czy powtarzać cały materiał do egzaminu. Na jakim są etapie, jak sobie radzi, jakie mają podręczniki. Ale już mam prowadzić pierwszą lekcję, więc co na nią przygotować? :myśli:
Co myślicie np. o tym, żebym zrobiła zestawienie i wydrukowała zadania z biologii i chemii z egzaminów gimnazjalnych z ostatnich lat? Zeby wiedział i żebym ja wiedziała jak by sobie poradził
__________________
L A T O
earring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 21:19   #56
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Korepetycje-jak prowadzić,od czego zacząć?

zdziwiłabyś się jakie zabawy mogą interesować gimnazjalistów
uczę angielskiego młodzież w tym wieku i już nie raz mnie zaskoczyli swoimi preferencjami. Na walentynki zaproponowałam im kilka zabaw tematycznych i wybrali.... gre planszową (oczywiście gra nie jest tak całkiem od czapy tylko trzeba w niej używać j. ang)


zresztą nie chodziło mi o lepienie kuleczek przez ucznia
a jak sie nie ma profesjonalnych modeli to trzeba sobie jakoś radzić domowymi sposobami

earring pierwsza lekcja zawsze jest najbardziej stresująca a potem juz z górki. Wydaje mi się, że masz całkiem dobry pomysł. Spróbuj jednak coś wymyśle aby całą godzina nie odpytywać ucznia tylko pozwolić mu tez na inną aktywność. Ewentualnie możesz zrobić lekcje krótszą niż normalnie i uznać ją za lekcję organizacyjną (niestety raczej bezpłatna) na której tylko ustalacie szczegóły współpracy
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"


Edytowane przez Heledore
Czas edycji: 2011-02-07 o 21:27
Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 09:24   #57
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Korepetycje-jak prowadzić,od czego zacząć?

Cytat:
Napisane przez earring Pokaż wiadomość
ehhh, a ja się stresuję. Na pewno muszę najpierw wypytać czy chce żebym pomagała mu się przygotowywać na bieżąco , czy powtarzać cały materiał do egzaminu. Na jakim są etapie, jak sobie radzi, jakie mają podręczniki. Ale już mam prowadzić pierwszą lekcję, więc co na nią przygotować? :myśli:
Co myślicie np. o tym, żebym zrobiła zestawienie i wydrukowała zadania z biologii i chemii z egzaminów gimnazjalnych z ostatnich lat? Zeby wiedział i żebym ja wiedziała jak by sobie poradził
Bardzo dobry pomysł. Na pewno sobie poradzisz, pierwsza lekcja jest stresująca, ale jak już się poznacie to jest z górki, pomysły będą już same przychodziły, wszystko trzeba podpasować pod ucznia.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 09:38   #58
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Korepetycje-jak prowadzić,od czego zacząć?

ja dawałam przez rok korki z angielskiego w liceum. poprosiła mnie o to pani, do której z kolei ja chodziłam na lekcje, spodziewałam się dziecka jeszcze z podstawówki, a to była dziewczyna młodsza ode mnie chyba ledwie 2 lata

ale nie było źle, jakoś się dogadałyśmy chociaż mam wrażenie że przez tak małą różnicę wieku dziewczyna mnie czasem olewała, tzn nie za bardzo uczyła się na tzw. "sprawdziany", albo nie informowała mnie o tym, że chce odwołać dziś lekcje, dopóki nie zapukałam do jej drzwi tzn z jakiegoś powodu ona w ogóle nie brała telefonu do szkoły, więc nie mogła mnie poinformować, że musi zostać po lekcjach, źle się czuje albo cokolwiek.

przymierzam się do pouczenia jakiegoś dzieciaka jeszcze, mnie samej praktyka z angielskiego się przyda bo od matury trochę zapomniałam
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 15:56   #59
earring
Raczkowanie
 
Avatar earring
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 467
GG do earring
Dot.: Korepetycje-jak prowadzić,od czego zacząć?

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Bardzo dobry pomysł. Na pewno sobie poradzisz, pierwsza lekcja jest stresująca, ale jak już się poznacie to jest z górki, pomysły będą już same przychodziły, wszystko trzeba podpasować pod ucznia.
Dziękuję za miłe słowa, mam nadzieję, że sobie poradzę
__________________
L A T O
earring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 18:50   #60
earring
Raczkowanie
 
Avatar earring
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 467
GG do earring
Dot.: Korepetycje-jak prowadzić,od czego zacząć?

A może znacie jakieś strony www o korepetycjach i korepetytorach, które mogą się nam przydać? Ze sposobami nauki, trikami, jak znaleźć uczniów, jak zaciekawić, jak być dobrym korepetytorem/korepetytorką itp. itd.
__________________
L A T O
earring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-14 20:53:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.