Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-29, 13:48   #1771
mauxionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 15
GG do mauxionka
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam wszystkich
Postanowiłam podzielić sie swoimi doświadczeniami w poszukiwaniu 'tego jedynego' fryzjera oczywiście ale obawiam sie że to jednak nie jest możliwe aby takie szczęście odnaleźć... już ktoś pisał że niestety ale nawet jeśli raz ktoś nas dobrze ostrzyże to nie jest tak że kiedy do niego wracamy zawsze bedziemy zadowoleni...
Po kolei:
- Grzegorz Superson to przygoda sprzed dwóch lat, jakoś tak styczeń 2005, muszę przyznać że szoknęłam się szeroko na widok salonu ale byłam twarda i nie uciekłam co się opłaciło bo nigdy wczesniej nie czułam się piękniejsza po wyjściu od fryzjera
niestety już nigdy później do niego nie wróciłam ponieważ zawsze wybieram się do fryzjera pod wpływem chwili a terminy jakie tam proponowano powodowały u mnie utrate cierpliwości i wycieczkę do zupełnie przypadkowego salonu... o zgrozo...
-salon Mona na umultowskiej... nie można tak ogólnikowo że cały salon ble albo peany,że cudnie i miodnie... tam trzeba trafic na dobrą fryzjerkę mój mąż chodzi tam często do P. Eweliny i na urodzie mu nie szkodzi wręcz przeciwnie, ja kiedyś trafiłam na P. Basię bardzo urocza fryzjerka z tym czymś ale czesałem się tylko na jakąś imprezę i byłam zadowolona, jest tam natomiast taka jedna... nożycoręki wcielone zło... trafiłam do niej omyłkowo 2 razy bo nie powiedziałam przez telefon o kogo mi chodzi... łomatkoscórkom... noszę sie z grzywką więc pani tak się popisała przy zwykłej prostej grzywce że ho ho ho... innym razem czesała moje długie włosy i prosiłam o loki na lokówce ale stwierdziła ze na wałki będzie lepiej, próbowałam tłumaczyc że wałki to kiepski pomysł bo mam włosy które automatycznie po wałkach sie rozprostują... uparła się a ja po godzinie od wyjścia od fryca miałam po lokach
- lafayette plaza - hmmmm - atmosfera tragiczna - czułam sie tam jak intruz - to znów było czesanie - Pani to drobna blondyneczka imie wyleciało mi z głowy, uwinęła sie w 25 minut ale efekt na głowie też jakoś tyle się utrzymał
-Laurent w Kupcu - miałam wrażenie że dziewczyna nie wie co robi, pytała mnie co chwile czy tak ma ciąć czy tak bedzie dobrze ja tego nie lubie, ustalam co robimy i jechana, niestety znow nie wiem jak sie nazywala (poldlugie ciemne proste wlosy i ponoc zawsze czerwone paznokcie)
-Krzysztof z VC- byłam jakos w lipcu tego roku- bardzo wyszlam zadowolona bo zrobił mi taka fryzurke jakiej nikt inny nie chcial bo twierdzili ze nie bedzie mi pasowala a wlasciwie od tamtej pory tylko odswiezam tamto sciecie, jestem umowiona u niego za pare dni po dluzszej przerwie, zobaczymy co bedzie bo z tego co piszecie to brzmi groźnie
-a na koniec odpowiedz dla Lorki, w czerwcu czesalam sie u Fryzjerki ktora odpowieda Twojemu opisowi, ma na imie Mirka jest rudowlosą dziewczyną z tatuażem na ramieniu, wtedy pracowala w Salonie Le Grand, mam jej numer kom, wiec jeśli nadal jej poszukujesz mogę podać.


Pozdrawiam i oby jak najwiecej pozytywnych fryzjerskich wrazen w Nowym Roku!!
mauxionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 14:41   #1772
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Fryzjer Poznan

bylam w pacykarni, obcinal mnie Piotr. Ale zaczynam sie zastanawiac czy to ten sam Piotr, bo ten "mój" mówił bardzo dużo, żartował, był złośliwy, ironiczny w sumie bardzo sympatyczny. Co do fryzury - obciecie chyba w porzadku. Pisze chyba, bo ja wczesniej tak zmasakrowalam swoje włosy własnorecznie, ze Piotr tylko probował cos z tym zrobic
Jak zaczna odrastac to bede mogła cos stwierdzic.
I znowu zapuszczam
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 20:43   #1773
Lorca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Poznan

Mauxionka, to doskonała wiadomość noworoczna dzięki wielkie, będę bardzo wdzięczna za numer do Miry, to mi oszczędzi stresów
Tak a propos, przed świętami poszłam do Trendów na Półwiejskiej, gdzie trafiłam pod nożyczki niejakiej Leny. Młode, niewysokie i czarnowłose, też z tatuażem na ramieniu. Jak mnie wypuściła, to długością włosy przypominały gdzieniegdzie fryzurę ruskiego sołdata, ale wyglądało to naprawdę bardzo dobrze. I wygląda nadal (po trzech tygodniach). Mała ma fantazję i jest dobra technicznie, nic mi nie odstaje i nie jest z jednej strony o pięć centymetrów dłuższe. Jestem bardzo zadowolona. Co prawda moje noworoczne postanowienie brzmi "Wreszcie zapuszczę włosy", ale nie ma to nic wspólnego z możliwościami Leny. Wręcz przeciwnie, zrobiła coś takiego, że znów widać, że mam dużo włosów i doszłam do wniosku, że właściwie aż wstyd mieć je wiecznie krótkie .
A tak poza tym Szczęśliwego Nowego Roku i tylko dobrych fryzjerów
Lorca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 11:29   #1774
ewel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer Poznan

DROGIE POZNANIANKI!
No dobrze przyznam się bez bicia, nie czytałam wątku od początku Wybaczcie lenistwo Jednak nie chce mi się czytać całego wątku, za dużo tego
Moje pytanie brzmi, czy któraś z was robiła TRWAŁĄ na proste włosy (TRWAŁE PROSTOWANIE) gdzieś w Poznaniu? Niestety niektóre salony nie prowadzą stron internetowych (mało co też na nich jest), a dzwonienie po setkach salonów mi się nie uśmiecha Więc pytam, bo może któraś z was korzystała z takiej usługi gdzieś w PZN. i może polecić ją

Zależałoby mi na fachowym podejściu do sprawy Cena wiadomo niska za taką usługę nie będzie, ale wolę dopłącić jeśli trzeba i mieć na głowie sensowną fryzurkę

Błagam o pomoc właściwie
ewel92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 09:43   #1775
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Fryzjer Poznan

aa ja mam pytanie do was o fryzjera czeszącego do ślubu.

sama nei wiem czego bym chciala, albo rozpiszczone włosy, albo może jakis luzny kok

najlepiej jakby fryzjer dojezdzal do domu, albo moze znacie jakis fajny zaklad, gdzie jest i fryzjerstwo i makijaz w jednym?
pozdrawiam
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 01:57   #1776
magic442
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
Dot.: Studio Arkas Poznan? oraz mega dylemat z balajagem..:(

Witam serdecznie!Od lat korzystam z usług Salonu Arkas na Polnej i nigdy nie zawiedli mojego zaufania.Bardzo często farbuję włoski.Kiedyś zrobiłam sobie czarny kolor,a po jakimś czasie znudził mi się i chciałam mieć jaśniejsze,więc trzeba było ściągnąć ten kolor-w ciągu pół roku {chodziłam co dwa miesiące do balayagu}miałam jasne.Od tej pory raz dodawałam więcej pasemek jasnych,raz ciemnych.Nie da się ukryć,że najładniejszy balayage wychodzi jak ma się swój naturalny kolor włosów,nie mogę narzekać ,bo znów zrobiłam sobie włosy ciemną farbą i byłam wczoraj je rozjaśnić-wyszedł naprawdę super.Wątpię,że Pani z naturalnego koloru włosa wyjdą rude,jeśli by się Pani nie czuła w tym kolorze można za miesiąc czy dwa zrobić ponownie balayage i naprawdę będzie Pani zadowolona.Niech Pani poprosi fryzjerkę jak już będzie zmywała włoski ,żeby je umyła dodatkowo w srebrnym szamponie,Pozdrawiam i trzymam kciuki!!!
magic442 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 20:55   #1777
martolini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer Poznan

witam
Przez dwa dni czytalam forum co by podjac decyzje komu powierzyc moje niezbyt geste wlosy.I? kompletnie nie uzyskalam odpowiedzi. Mam zboczenie dotczace mojej grzywki, panicznie boje sie aby nie byla za krotka z drugiej strony nie chce efektu "to ty bylas u tego fryzjera?"
doswiadczenia:
-pare niepozornch frzjerow-raz gorzej raz lepiej ale zbt dawno ab obiektywnie sie wpowiadac.
-ul polwiejska tuz nad sklepem mango salon kaja i gwiazdorski pan krzysztof <nie mlic z salonem trendy> atmosfera okropna, pan jest totalnie nie mily i zamiast przyjemnosci -duzo stresu. Aczkowiek to byl pierwszt fryzjer ktory zroil cos z moja frzura i odmienil moj wglad. Chodzilam tam pewnie ze 2 lata ale troszke zbyt przewidywalna byla kazda kolejna wizta,nie wspominajac o atmosferze
-sacha i piotr na dabrowskiego tuz za grupa artystyczna waldemara- salon bardzo niepozorny, atmosfera bardzo pozytywna. piotr bez problemu podcinal pare razy nefralgiczna grzywke aby sprostac moim oczekiwaniom. Generalnie wizyta udana ale chyba potzrebuje wiecej szalenstwa. polecam osoba chcacym zapuscic wlosy badz bardzo bojacym sie zmian.
-ul wielka jarek imbierowicz- zakrecon facet wyciagniet z sq, niby milo, kupa smiechu, pare wzyt i bez rewelacji, koncepcja nib ciekawa a wkonanie no nie wiem chybaniewystarczajace.
- w ramach ciekawostek przez totalny zbeg okolicznosci dostalam sie pod nozyczki ucznia Jagi Hupalo, mial tylko grzebien i wspomniane nozyczki a i 5 minut, tak dobrze dobrane grzwki nie mialam nigdy a wlosy ukladaly sie same- niestety przyjmuje w wawie a wizyta kosztuje 300 zl -samo ciecie.
i co teraz? wspominany pan krzysztof? pomozcie : ) powoli przestaje widziec bo tak zaroslam..
ktos z obsesja grzywki cos poradzi?
aaa nie farbuje wlosow, zalezy mi jedynie na scieciu!
no to pierwszt post mam za soba, mam nadzieje ze nie pozostanie bez echa<taki star nie bylby za ciekawy :P )
pozdrawiam
martolini jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-19, 19:26   #1778
truskilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 20
Dot.: Fryzjer Poznan

A ja polecam salon Farouk i pania Sylwie

Byłam u niej już kilka razy i zawsze jestem zadowolona przede wszystkim potrafi wysłuchać i sama coś doradzić.
Wcześniej chodziłam do Destiny, ale jakoś ostatnia wizyta mnie rozczarowała więc postanowiłam wypróbować inny salon. Chciałam iść do sławnego Krzyśka, ale stchórzyłam

martolini jeśli chodzi o grzywkę to spróbuj właśnie u niej, była to pierwsza fryzjerka która sama powiedziała że woli grzywkę przyciąć już na sucho niż za dużo obciąć na mokro.
A zwykle niestety to ciachali jak popadło i poźniej po wysuszeniu okazywało się że wyszło nie to co powinno :/ Także do niej mam zaufanie.
truskilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 21:25   #1779
delaylah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

Dziewczyny!

Mogę na 100% polecic salon na Dąbrowskiego - Grupa Artystyczna Waldemar Wagner.

Byłam tam u Tomka, i to nie wczoraj, lecz jakiś miesiąc temu i moje włosy caly ten czas fajnie i szybko układają się, wystarczy tylko trochę pianki. To się nazywa dobre cięcie. A łatwych włosów nie mam - są miękkie i trochę kręcone.

Cena zalezy od dlugosci wlosów, ja za mniej więcej do ramion zaplacilam cos miedzy 70 a 80 zl juz dokladnie nie pamietam. Ale zdecydowanie bylo warto. Polecalam juz kilku kolezankom wiec postanowilam wpisac sie i tu

dodam ze z hair bazaar bylam niezadowolona - mam 23 lata a zrobila mnie na 30. pewnie są przyzwyczajeni do starszych klientek :/
delaylah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 18:38   #1780
seremetka13
Przyczajenie
 
Avatar seremetka13
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25
Dot.: Fryzjer Poznan

a czy ktoś był w salonie w king crossie?? nie wiem jaka nazwa, ale jest tam zniżka dla studentek ścięcie za 33zł
proszę jeśli któraś była dajcie znac!!!!
dzięki
__________________
uśmiech proszę
seremetka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 19:57   #1781
martolini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer Poznan

: )
Truskilla, dalas troche do myslenia, a powiedz prosze ile kosztuje tam sciecie? Qrcze ja tez sie jakos boje tego tajemniczego pana krzysztofa, aczkolwiek skoro tyle czasu trzeba do niego czekac widocznie musi odpowiadac nie jednej osobie.. sama nie wiem, jakos mnie kusi.. tym bardziej, ze jakos nie mam przekonania do kobiet z nozyczkami, face wdaje mi sie bezpieczniejszy..
Dalayah- grupa artstyczna prezentuje sie milo ale tam duzo ludzi pracuje i nie chcialabym rzykowac i isc do kogokolwiek
Seremetka- no nie wiem, ja bym nie ryzkowala ale nie ukrywam mam swira na punkcie moich wlosow. a i tam nie scinaja nozyczkami a jednie maszynka z tego co wiem..
nikt wiecej nic nie zaproponuje? hm.. to nie fajnie. zarastam dalej i czekam na przekonujacego posta.
pozdrawiam..
martolini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 07:57   #1782
Taska
Raczkowanie
 
Avatar Taska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: wiecznie w podrozy
Wiadomości: 191
Dot.: Fryzjer Poznan

Szukam Fryzjera slubnego!


Robert Pieczyński. Poznań, ul. Bukowska 31 . Chodzilam do niego z 5-6 lat temu i byl znakomity, pozniej wynioslam sie z poznania i nie mialam z nim kontaktu, czy ktoras cos mzoe na jego temt powiedziec a moze Cos na temat Bronka 2??
__________________
05 lipca 2008

http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008070500300330.png
Taska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 08:12   #1783
mauxionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 15
GG do mauxionka
Dot.: Fryzjer Poznan

Jeśli chodzi o grzywkowe zboczenia to zgłaszam się bez bicia, posiadam takowe... Najlepiej obcietą grzywkę mam po wyjściu od Krzysztofa z VC, obcina zawsze na sucho maszynką co przy moich włosach sprawdza się rewelacyjnie, za samą grzywką płacę 5zl
mauxionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 08:15   #1784
mauxionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 15
GG do mauxionka
Dot.: Fryzjer Poznan

aaa no i ostatnie grzywki cięcie bylo jakieś 10 dni temu, więc relacja jest na świeżo
mauxionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 11:11   #1785
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Taska Pokaż wiadomość
Szukam Fryzjera slubnego!


Robert Pieczyński. Poznań, ul. Bukowska 31 . Chodzilam do niego z 5-6 lat temu i byl znakomity, pozniej wynioslam sie z poznania i nie mialam z nim kontaktu, czy ktoras cos mzoe na jego temt powiedziec a moze Cos na temat Bronka 2??
No właśnie: co do Bronka słyszałam dobre opinie, ale od osób, które same słyszały, zę są dobrzy, aż nie chce mi się wierzyć, że nikt z Forum tam nigdy nie był, a mnie bardzo pilno do fryzjera i potrzebuję zmiany.
Co do Roberta Pieczyńskiego: po kilku razach więcej nie poszlam, bo nie byłam zachwycona.
Jak widać każdemu pasuje co innegi o trudno o uniwersalnego frayzjera dla jażdego.
Co z tymi Bronkami???
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 15:21   #1786
martolini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer Poznan

hmm.. jaka bronka? albo bronek? hehe.. kto to? co zostaje na glowie po wizycie?
mauxionka- leee to witam serdecznie w klubie, dobrze wiedziec, ze takie zboczenia istnieja na ziemi i nie jestem sama : )) czyli rozumiem ze tajemniczy <przynajmniej dla mnie> pan krzsztof, jest przez ciebie polecany? sciecie ok? ale ta masznka to mnie cholernie przestraszylas, musze przyznac.maszynka mi sie kojarzy z cieciem na zero !!!! a ja mam pare wlosow na krzyz i pewno maszynka by nawet nie chwycla hehehyehye: ) pozdrawiam o !
martolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 16:35   #1787
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Fryzjer Poznan

Ja nadal polecam Sylwię z Farouka na Słowiańskiej. Chodzę do niej już od prawie roku i cały czas jestem bardzo zadowolona, co mi się jak dotąd jeszcze z żadnym fryzjerem nie zdażyło Słucha co się do niej mówi, świetnie tnie, super dobiera kolory. Do tego farby Farouka są doskonałej jakości. Teraz mam zrobiony blond balayage i muszę powiedzieć że Sylwia jest drugim fryzjerem, który potrafił zrobić taki balayage na moich ciemnobrązowych włosach tak, aby wyglądało to naturalnie. Bardzo polecam!
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 22:53   #1788
niuni@
Przyczajenie
 
Avatar niuni@
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam wszystkich )

Dość dawno się nie udzielałam, ale śledzę forum na bieżąco. Nie ukrywam, iż należę do FanClubu Pana Krzysztofa z VC i mimo kilku niepochlebnych opini w dalszym jestem jego wierną i zadowoloną klientką. Byłam u niego chyba z siedem lub osiem razy i przyznaję, że nie mam najmniejszego problemu z włosami - układają się właściwie same. Również noszę grzywkę (chociaż od niedawna i akurat moja jest cięta nożyczkami, najpierw bardzo delikatnie na mokro a później na sucho nadaje jej kształt. Nie mogę też nie dodać, iż jestem zauroczona atmosferą salonu - pełen relaks i zero stresu - dla mnie bomba. Kolrki też bardzo trafnie dobrane i było już kilka zmian. Oczywiście każdy czegoś innego oczekuje, ale myślę, że warto spróbować i wyrobić sobie własne zdanie. Ja osobiście z czystym sumieniem polecam :-D

Pozdrawiam gorąco
niuni@
niuni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 10:54   #1789
mauxionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 15
GG do mauxionka
Dot.: Fryzjer Poznan

[B]Martolini[B] z tym polecaniem to nie jest tak do końca, ja jestem bardzo zadowolona z tego co zostaje na mojej glowie po wyjsciu z salonu Veron w Victoria Center od jak Ty go nazywasz "tajemiczego Krzysztofa", nie zaliczyłam wtopy, ale tak jak juz bylo wielokrotnie wspominane "jeszcze sie taki nie urodzil co by kazdemu dogodzil", moje wlosy sa bardzo geste mam ich duzo ale sa cienkie i bardzo proste, wlosy z kategorii nie do ulozenia i dosc trudne do sciecia, bo kazdy leci prosto w dól jak drucik a do tego ma swoj wlasny kierunek wzrostu wiec ciecie zazwyczaj musi byc na sucho, tzn 1 etap na mokro a pozniej zabawa na sucho, nie mam szału na glowie tylko zwykłego boba na dlugich wlosach, no moze półdługich (po ostatnim szaleństwie zostało w salonie jakies 15 cm z długości), grzywka w moim przypadku spełnia funcje przykrycia niskiego czoła a reczej daje złudzenie ze jest ono wyzsze, jest lekko, podkreslam lekko po łuku na lini brwi i dlugosc konczy sie wlasnie na brwiach tak aby ich nie odslaniac (wiadomo co by bylo gdyby przy niskim czole ciachanc grzywe zbyt krotko... a fuj) Reasumując! Włosy nie szklanka odrosną a to czy fryzjer spelni Twoje oczekiwania... tego nie mozna przwidziec, choc zycze by tak bylo. A sam Pan Krzysztof to postac dość "kolorowa" mimo iz nie ubiera sie a la Cejrowski, jest rzeczowy i z pewnoscia idzie sie z nim dogadac bo za kazdym razem dyskutujemy przed "robota" i po ustaleniach ciach ciach.
Powodzenia i odwagi!
mauxionka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-22, 10:57   #1790
mauxionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 15
GG do mauxionka
Dot.: Fryzjer Poznan

Nie wiem czy ktoś wspominał o cenniku, ale mi sie wydaje że się coś ostatnio pozmieniało;
ciecie długich 85
ciecie srednich 75
ciecie krotkich 65
mauxionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 11:58   #1791
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

Usilnie namawiacie do tego, by iść do pana Krzysztofa - ja jednak drugiego takiego blędu nie popełnie

za to myślę nad wybraniem się do Pacykarni.. i chyba tak właśnie zrobie Oczywiście relację znam na forum
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 16:03   #1792
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Smile Dot.: Fryzjer Poznan

... umówiłam się do Adama Piaseckiego i mam madzieję, że nie będę żałować...
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 00:06   #1793
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Fryzjer Poznan

Eee Bronek to jest kompletnie przereklamowany- cała rodzinka próbuje zbić interes na ojcu, który jako jedyny potrafił jako tako ścinać
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 12:42   #1794
martolini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer Poznan

green tea - wyadj mi sie , ze nie bedziesz.. wiele moich znajomych chodzi i zachwala.. ja jakos nie moge sie zdecydowac i wlasciwie nie wiem dlaczego.. poczekam az wrocisz to moze mnie przekonasz :P a jak tam sie ksztaltuja ceny?

nic, w przyszlym tygodniu podejmuje ta ciezka :P decyzje i oddam sie w czyjes rece
martolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 15:11   #1795
angie84
Raczkowanie
 
Avatar angie84
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 95
Dot.: Fryzjer Poznan

Może mi ktoś doradzi do kogo iść
Mam naturalnie kręcone włosy ale cienkie , długością sięgają za łopatki- pierwszego dnia zaraz po umyciu są super- są puszyste, super się kręcą...ale na drugi dzień kręcą się mniej i są takie płaskie...
Chciałabym je podciąć tak, żeby nabrały gęstości, ale boję się je oddać w ręce kogoś kto może nie mieć zielonego pojęcia jak się postępuje z kręconymi...tym bardziej, że kilka razy zdarzało mi się wychodzić od fryzjerów z szopą na głowie, bo każdy lok sterczał w inną stronę...

POMOCY !!!!!!!!!!!
angie84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 18:33   #1796
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

Moja koleżanka z kręconymi włosami chodzi do Grzesia do LeGrand i jest bardzo zadowolona
ma włosy troche za łopatki..
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 00:09   #1797
angie84
Raczkowanie
 
Avatar angie84
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 95
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
Moja koleżanka z kręconymi włosami chodzi do Grzesia do LeGrand i jest bardzo zadowolona
ma włosy troche za łopatki..
chodzi o Grzesia blondyna czy tego Grzesia "ciemnego" ?? i jakie maja ceny ?
angie84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 08:44   #1798
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Smile Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez martolini Pokaż wiadomość
green tea - wyadj mi sie , ze nie bedziesz.. wiele moich znajomych chodzi i zachwala.. ja jakos nie moge sie zdecydowac i wlasciwie nie wiem dlaczego.. poczekam az wrocisz to moze mnie przekonasz :P a jak tam sie ksztaltuja ceny?

nic, w przyszlym tygodniu podejmuje ta ciezka :P decyzje i oddam sie w czyjes rece
...o cenę na wszelki wypadek nie pytałam. A ile płacą Twoi znajomi?
Ja idę za 2 tygodnie, zdam relację.
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 20:35   #1799
nigreco
Raczkowanie
 
Avatar nigreco
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
Dot.: Fryzjer Poznan

Dziewczyny, czy możecie mi zdradzić CENY za strzyżenie i balejaż krótkich włosów oraz do kogo warto iść w wymienionych salonach, które gdzieś ttuaj się przewijają:
a) w Pacykarni
b) Farouk Słowiańska - tu wyczytałam o Iwonie, a ewentualnie kto inny gdyby jej nie było?
c) Trendy Bukowska
d)Krzysztof z Victoria Center - ile bierze? Ile się czeka?
e) ewentualnie każdy inny fryzjer w centrum miasta lub niedaleko tudzież Piątkowo, Winogrady, okolice Głogowskiej - cena do 150 zł za akcję na krótkich włosach?

Co powiecie na studio Metamorfozy, mam bardzo blisko z pracy, ale czy warto?

Dzięki wielkie za pomoc!!!!
Mam głupie grube nieudane pasemka, chcę to zamaskować i zrobić awangardową dobrze ostrzyżoną fryzurę na cienkich sztywnych włosach.
__________________
Dwie rzeczy czynią kobietę niezapomnianą - jej łzy i jej perfumy.
Sacha Guitry [COLOR=Blue][SIZE=2]
nigreco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 20:55   #1800
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez nigreco Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy możecie mi zdradzić CENY za strzyżenie i balejaż krótkich włosów oraz do kogo warto iść w wymienionych salonach, które gdzieś ttuaj się przewijają:
a) w Pacykarni

No cóż, cennika nie podam, bo i włosy mam dłuższe i nie farbuję... ale na pewno z fryzjerów tam pracujących, polecić można Piotra . Szczególnie, że kilka osób było zadowolone z wizyty u niego
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.