Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-17, 20:43   #3481
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

to ja z tym siedzeniem na allegro, ogladaniem promocji i czytaniem opinii dużo mam niestety wspólnego...
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 21:09   #3482
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez kamalaska Pokaż wiadomość
w sklepie tak jak dzis nagle widzisz, ze ci cos jest potrzebne...
Dlatego ja mam teraz spis inwentarza i idę na wszelkie,nie tylko kosmetyczne,zakupy z listą po to,żeby mi coś tak irracjonalnego nie przyszło czasem do głowy.

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
to ja z tym siedzeniem na allegro, ogladaniem promocji i czytaniem opinii dużo mam niestety wspólnego...
No tak to się chyba zaczyna.Tak to było u mnie, allegro,wizaż i oglądanie cudzych kolekcji, czytanie godzinami KWC i podobnych stron.To się nam kobietom niestety z czasem rzuca na umysł.Dlatego warto się czasem spokojnie i racjonalnie zastanowić nad samą sobą, nad naszymi wyborami i tym co robimy z naszymi pieniędzmi i czasem pozornie z naszej "własnej nieprzymuszonej woli".
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 21:11   #3483
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

cuciola i zetafon

Kupilam 'Beach Party' i 'Lazy Daze'- ten drugi bardzo ladnie pachnie, choc troche 'ciezko'
Carnival mialam ostatnio- tez dosc fajnie pachnial.
Z serii 'Senses' przetestowalam wiekszosc- szkoda, ze czesto wchodza nowosci, a te 'starsze modele' odchodza w zapomnienie. Moj ukochany to ten zimowy 'Winter Warmth'- jedna buteleczka wlasnie czeka w mojej kolekcji do zimy Bylo zreszta ich dosc sporo, tzn tych, ktore mi sie spodobaly, ale juz ich niestety nie sprzedaja
A do serii 'Naturals' nie potrafie sie przekonac. Jakos 'sztucznie' mi sie te zapachy kojarza
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 21:14   #3484
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
zetafon ja czekam z niecierpliwością na Twoją listę w ogóle jesteś dla mnie przykładem samodyscypliny
dziękuję też za odpowiedź dot. hydrolatów i olejków, pewnie się jednak kiedyś na ten olejek skuszę
Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Zgadzam się całkowicie.
dzięki dziewczyny,jestescie bardzo miłe wy mi tez bardzo pomagacie. do tego u mnie doszlo ze zupelnie nic sobie nie kupilam od poczatku miesiaca.no za wyjatkiem bluzki za 30zl.sama w to nie wierze.moze nie chodze na zakupy przez to ze mam teraz sesje i sie ucze zamiast myslec o glupotach.ale jutro ide z kolezanka sie szlajac po sklepach.nie wezme jutro wiecej ze soba niz 5 zl.i karty tez nie biore.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 21:33   #3485
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny,jestescie bardzo miłe wy mi tez bardzo pomagacie. do tego u mnie doszlo ze zupelnie nic sobie nie kupilam od poczatku miesiaca.no za wyjatkiem bluzki za 30zl.sama w to nie wierze.moze nie chodze na zakupy przez to ze mam teraz sesje i sie ucze zamiast myslec o glupotach.ale jutro ide z kolezanka sie szlajac po sklepach.nie wezme jutro wiecej ze soba niz 5 zl.i karty tez nie biore.
I masz rację. Swoją drogą lepiej byście sobie do kina czy na spacer poszły niż szlajać się po dusznych sklepach.Ja za te 5 zł poszłabym np. do jakiejś galerii pooglądać jakieś obrazy albo na kawę porozmawiać z koleżanką.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 22:00   #3486
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Dlatego ja mam teraz spis inwentarza i idę na wszelkie,nie tylko kosmetyczne,zakupy z listą po to,żeby mi coś tak irracjonalnego nie przyszło czasem do głowy.

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------


No tak to się chyba zaczyna.Tak to było u mnie, allegro,wizaż i oglądanie cudzych kolekcji, czytanie godzinami KWC i podobnych stron.To się nam kobietom niestety z czasem rzuca na umysł.Dlatego warto się czasem spokojnie i racjonalnie zastanowić nad samą sobą, nad naszymi wyborami i tym co robimy z naszymi pieniędzmi i czasem pozornie z naszej "własnej nieprzymuszonej woli".
tylko, ze znowu musiala byc promocja max factora, no bo za 44 zlote to ciezko dostac taki dobry tusz jak false efekt
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 22:56   #3487
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Oddałam siostrze żel peelingujący z lidlowskiego Iseree - jest nawet fajny, ale mi zdecydowanie bardziej odpowiada mój avonowy peeling, a po co mi dwa? Siostra się ucieszyła przynajmniej

Zamiast tych moich długaśnych list, będę wrzucać podsumowanie miesiąca tak jak to zrobiła Favianna, nie będę zawalać forum
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 23:09   #3488
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

a jaki masz avonowy peeling?
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 23:11   #3489
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
a jaki masz avonowy peeling?
Ten głęboko oczyszczający z Clearskin. Złuszcza bardzo dobrze, no i ten mentolowopodobny zapach I jest baaardzo wydajny.
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 23:23   #3490
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Właśnie siedzę i paćkam się (bo malowaniem trudno to nazwać) dreamy pink sally hansen maximum growth.Jak pomyślę,że ledwie liznęłam 13 ml tego diabelstwa to mnie trafia :-/
Zasługuje chyba na miano najbardziej smużącego i najdłużej schnącego lakieru stulecia.
I tak właśnie kończą się często spontaniczne zakupy.Nigdy więcej takich eksperymentów w ciemno.A ten jakoś muszę zmęczyć.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 23:26   #3491
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

peelingi są fajne, ale starczaja na dlugo
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 23:46   #3492
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez kamalaska Pokaż wiadomość
peelingi są fajne, ale starczaja na dlugo
racja.sama przekonałam się warto mieć na raz tylko jeden bo zużycie go może zająć i pół roku
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 23:51   #3493
janina1984
Rozeznanie
 
Avatar janina1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 888
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

ja jeden 150 ml zużywam już od zimy!
__________________
ile starożytnych umów już dziś złamałeś, pijąc swoją poranną codzienna herbatę?
janina1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 23:56   #3494
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

ja mialam zel do twarzy i peeling, stoi juz od swiąt zimowych, i nic tak samo ta nieszczesna oliwka, ktora tez mierzi mnie swoim widokiem, jedno co wiem-dlugo nie kupie i oliwki i żelu do twarzy
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 00:21   #3495
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

I tak to jest.Kupisz,5 minut radości a potem męcz się pół roku.
TŻ też ma już dość mojego lakieru.W głowie mu się nie mieści,że pazury mogą schnąć godzinę.
Jak maluję inglotem to 20 minut i po krzyku.A z tym diabelstwem nadal siedzę z łapami w górze i dmucham na paznokcie.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 00:24   #3496
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

All jaki lakier?jaka firma? najlepsze są miss sporty...kosztuja 4 zl, a schodzą tez latwo...calymi platami a tak w ogole zachwycam sie nowym tuszem false efekt
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 00:40   #3497
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez kamalaska Pokaż wiadomość
All jaki lakier?jaka firma? najlepsze są miss sporty...kosztuja 4 zl, a schodzą tez latwo...calymi platami a tak w ogole zachwycam sie nowym tuszem false efekt
Mój ideał to inglot-kocham ich pędzle,kolory, szybkie schnięcie.Nie lubię gdy schodzą płatami, lubię gdy trzeba zmyć a lakier jedynie delikatnie się ściera.
Mam na wykończeniu z tanich Vibo Nasty& Cool ale takie lakiery to jednak nie moja liga, zbyt rzucający się w oczy za duży brokat, za rzadkie, za słabe krycie
Mój kwc w tej kategorii to zdecydowanie inglot.No ale zanim człowiek zmądrzeje to głupot narobi w poszukiwaniu ideału.A potem ma w zapasie kilkanaściie buteleczek,które nie wzbudzają w nim zachwytu a któe trzeba zużyć.
No ale na szczęście na inglot trafiłam dość szybko i nie mam jak inne dziewczyny setek różnych lakierów, których nigdy nie zużyję.
Co do tuszy to szykam pogrubiacza.Ponoć nowy collosal volume jest dobry.Może za jakiś czas jak wykończę manhattan to go spróbuję.Macie może jakieś inne sugestie?

---------- Dopisano o 01:40 ---------- Poprzedni post napisano o 01:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kamalaska Pokaż wiadomość
All jaki lakier?jaka firma? najlepsze są miss sporty...kosztuja 4 zl, a schodzą tez latwo...calymi platami a tak w ogole zachwycam sie nowym tuszem false efekt
jaki? sally hansen maximum growth-pisałam w poprzednim poście.Jak go kupowałam nie było jeszcze krytycznych ocen w kwc Gdyby były uniknęłabym tego zakupu
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 03:02   #3498
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

colosal?nie mialam, ale maybelline to taki sredniak, ja teraz testuje dwa max factory i super-2000 calorie i false, mimo wszystko calorie są lepsze, lakierow nie uzywam

---------- Dopisano o 04:02 ---------- Poprzedni post napisano o 04:01 ----------

lubilam volumissime loreala
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 05:48   #3499
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Dziś kolejna poracja zużyć
-próbka serum do biustu eveline
-mini balsamik nivea
-krem do stóp z avonu
-mydło w płynie (wspólnie z rodzinką ale nawet tego mam zapas więc wpisuje na liste)
-paste do ząbków (też mam zapasy )

Edytowane przez porzeczka2602
Czas edycji: 2009-06-18 o 05:56
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 07:49   #3500
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
No tak to się chyba zaczyna.Tak to było u mnie, allegro,wizaż i oglądanie cudzych kolekcji, czytanie godzinami KWC i podobnych stron.To się nam kobietom niestety z czasem rzuca na umysł.Dlatego warto się czasem spokojnie i racjonalnie zastanowić nad samą sobą, nad naszymi wyborami i tym co robimy z naszymi pieniędzmi i czasem pozornie z naszej "własnej nieprzymuszonej woli".
U mnie zaczęło się inaczej. Na allegro kupiłam do tej pory chyba jeden kosmetyk, wizaż odkryłam stosunkowo niedawno i nie w celach kosmetycznych a tego że wcześniej nie wiedziałam o KWC żałuję bo uniknęłabym wielu wpadek.
Zaczęło się od kupowania dla poprawy nastroju. Miałam doła, właziłam do drogerii i tak długo w niej byłam aż coś kupiłam. A jak nie mogłam się zdecydować np na żel to brałam kilka. Potem doszło bycie konsultantką Avonu i dobijanie na siłę do wymaganej kwoty (żeby nie płacić dodatkowej opłaty), ewentualnie do jakiegoś prezentu. A zapasy rosły.
Kolekcje innych wizażanek oglądam ale nie lecę natychmiast do sklepu jak któraś coś poleca tylko zapisuję sobie opinię w pliku wordowskim i potem jak wybieram się po coś konkretnego to przeglądam swoje notatki.

A tak przy okazji niedawno przeczytałam że są ludzie którzy zawodowo zajmują się polecaniem różnych rzeczy na forach. Firmy im płacą żeby zachwycali się konkretnym produktem.
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 08:17   #3501
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Ja sobie uswiadamiam z emimo ze wsyztskie roze, rozswietlacze, mozaiki itp sa sliczne, to mam juz wystarczajaco kosmetykow 'do policzkow' jak na stopien w jakim ich uzywam(wole je ogladac niz uzywac:P)


Ida na miasto, trzymajcie kciuki zebym nic nie kupila!
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 09:00   #3502
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Co do tuszy to szykam pogrubiacza.Ponoć nowy collosal volume jest dobry.Może za jakiś czas jak wykończę manhattan to go spróbuję.Macie może jakieś inne sugestie?
ja polubilam masterpiece max

porzeczka2602 gratulacje zuzyc!
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 09:21   #3503
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
nic nie kupuje w dalszym ciagu.dzis zuzyłam kolejny kosmetyk,lista sie wydluza,podam ja w lipcu zeby sie pochwalic mam nadzieje na uznanie ze strony mojej grupy wsparcia
zetafon podziwiam jestem WIELKA oczywiście
Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Nic nie kupuje 17 dzien, ale prowadze wymiany takze nowe kosmetyki mam dostarczane wiec moze stad ten brak glodu kosmetycznego.
magdolena ja tak samo 17 dni nie byłam w drogerii
Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Jak to mówią -mądry Polak ( i jak widać Polka też) po szkodzie ( i po ochrzanie od TŻ'ta ).
A tak na poważnie to nieistotne jakie nałóg ma rozmiary ale jak wpływa na podejmowanie naszych decyzji o nabywaniu dóbr czy spędzaniu wolnego czasu (zamiast wyjść na dwór siedzisz na allegro,oglądasz promocje, czytasz testy kosmetyków itp.).Nałóg to nie tylko stan twojej łazienki czy konta ale ogólnie stan umysłu.I z tym walczę.A racjonalność i logika to teraz moja broń.
Zgadzam sie z Tobą w 100% to wszystko dodatkowo utwierdza nas w zakupie i posuwa do czynów, których po czasie żałujemy. A najgorsze jest to, że sie niekotrolujemy!
Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Ida na miasto, trzymajcie kciuki zebym nic nie kupila!
Trzymamy!
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:25   #3504
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Byłam dzisiaj w Auchanie i nic nie kupiłam
__________________

xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 14:18   #3505
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

all that jazz: ja mam collosala ale czy mnie zachyca?jest sredni.ja mam dosc dlugie w nawet geste rzesy,ale jego dzialanie oceniam na 3.na poczatku jest za bardzo lejący,mozna sie upaprac.rzucilam go w kat na miesiac i jak przysechl to jest lepiej,ale bez rewelacji.mysle ze rzesy wygladaja lepiej bo smaruje je olejkiem rycynowym na noc,przez to sa troszke dluzsze.ogolnie jako pogrubiajacy tusz sie nie spisuje.takie nic.lepsze sa burżuje pogrubiające.

bylam dzis w galerii i kupilam... frytki nie moglam sobie odmowic.do rossmana ani innych nawet nie wchodzilam,ale strasznie mnie korcilo.na szczescie kolezanki zabronily.
ja mysle ze bede wyleczona jak calkowicie swiadomie bede wchodzic do drogerii i nie bede kupowac tego co niepotrzebne.kiedys w koncu trzeba bedzie wejsc do rossmana i kupic np. jedna rzecz.najwazniejsze zeby potem wyjsc tylko z tym, po co sie przyszlo.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 14:28   #3506
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Byłam dziś na zakupach w SuperPharm i Naturze, kupiłam kilka rzeczy:
- FlosLek - żel pod oczy i na powieki ze świetlikiem i bławatkiem - potrzebny
- Ziaja Herbikaplant - balsam do ciała z białą herbatą - potrzebny
- Joanna Naturia - peeling pomarańczowy - kaprysik
- 2 saszetki maseczki nawilżającej Perfecta - potrzebne
W Naturze zrobiłam sobie z ciekawości badania cery. Byłam przekonana, że mam cerę tłustą albo mieszaną, a okazuje się, że na policzkach jest normalna, a w strefie T mieszana ze skłonnością do przesuszania. Ogólnie babka poleciła mi kilka maseczek nawilżających, dlatego kupiłam te dwie saszetki Perfecty. Jedyny grzech dzisiejszy to wg mnie ten peeling Joanny
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 14:33   #3507
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez xxxMadziaxxx95 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Auchanie i nic nie kupiłam
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
bylam dzis w galerii i kupilam... frytki nie moglam sobie odmowic.do rossmana ani innych nawet nie wchodzilam,ale strasznie mnie korcilo.na szczescie kolezanki zabronily.
ja mysle ze bede wyleczona jak calkowicie swiadomie bede wchodzic do drogerii i nie bede kupowac tego co niepotrzebne.kiedys w koncu trzeba bedzie wejsc do rossmana i kupic np. jedna rzecz.najwazniejsze zeby potem wyjsc tylko z tym, po co sie przyszlo.
gratuluję, trzymam kciuki za Waszą silną wolę

Ja do drogerii nie chodzę prawie w ogóle. Ale cóż to zmienia, jeśli większość kosmetyków kupuję w sieci lub z katalogów Avonu
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 14:35   #3508
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

colossal jest podobno dobry, ale nie na tyle, aby mnie zachecic, ja mam FLE max factora i efekt jest swietny
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 15:51   #3509
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

orlica czy ty mialas z avonu krem do stop mietowy??ten z efektem chlodzenia?
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 15:52   #3510
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
orlica czy ty mialas z avonu krem do stop mietowy??ten z efektem chlodzenia?
Tak, i krem i scrub, jestem z nich bardzo zadowolona.
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.